>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty

Status
Zamknięty.
magiki 42

magiki

Użytkownik
Spotkanie: Cleveland Cavaliers vs. L.A. Lakers
Typ: Cavs handi -5,5 ⛔
Kurs: 2,00
Buk: bet365

Analiza:


Dzisiaj rozegrany zostanie niewątpliwie hit za sprawą drużyn Cleveland Cavaliers i Los Angeles Lakers. Przed gospodarzami stoi arcytrudne zadanie. Mianowicie muszą przed swoją publicznością zatrzymać niesamowitych Jeziorowców. Cavs ze stosunkiem 23 wygranych u siebie na pewno będzie chciało powstrzymać drużynę w której skład wchodzą m.in. Bryan i Gasol, razem stanowią niesamowite połączenie i potrafią dokonywać rzeczy praktycznie niemożliwych ale Lakers jest osłabione brakiem Bynuma. Fakt faktem w spotkaniu w Bostonie pokazali klasę gospodarzą. Natomiast dzisiaj sądzę, że Kawalerzyści wygrają spotkanie minimum 6 punktami. „:Król” LeBron będzie się starał napunktować jak najwięcej co pomoże zespołowi z Cleveland odnieść 24 zwycięstwo u siebie. Spotkanie rozpoczyna się o 21:30.

Ostanie spotkania:

Cleveland Cavaliers vs. L.A. Lakers 94:90
Cleveland Cavaliers vs. L.A. Lakers 99:90
Cleveland Cavaliers vs. L.A. Lakers 96:95
Cleveland Cavaliers vs. L.A. Lakers 103:89


mam zupełnie odmienne zdanie co bjalyy, ale życzę powodzenia.:spokodfhgfh:
 
slander 10

slander

Użytkownik
Cleveland Cavaliers-Los Angeles Lakers Typ: 1⛔⛔⛔(91-101)
Dzisiejszy mecz w Quicken Loans Arena zapowiada się niezwykle emocjonująco. Zarówno Lakers jak i Cavs nie wystąpią w najsilniejszych składach, ale i tak poziom widowiska powinien być bardzo wysoki. W ekipie z LA zabraknie Andrew Bynuma i jest z pewnością większa strata niż brak Delonte Westa w Cavs.
Mimo tych osłabień oba teamy są w świetnej formie. LAL ostatnie 10 meczy: 9W 1L i Cavs bilans: 8W 2L. Jednak najważniejszy aspekt tego meczu to...
Kobe vs. LeBron
Jak powszechnie wiadomo Ci dwaj panowie walczą o prymat w lidze, jako najlepszy gracz. W tym tygodniu obaj mieli okazję grać w Madison Square Garden, co daje nam prewne porównanie. Bryant rzucił 61pkt, ale poza tym w żadnych innych statystykach się nie wyróżnił. Z kolei LeBron zdobył &quot;zaledwie&quot; 52pkt, ale za to miał 11 asyst i 9 zbiórek. Początkowo miał na koncie 10 zbiórek i triple-double, ale liga po analizie wideo odebrała mu jedną na rzecz Bena Wallace&#39;a. Z pewnością James odczuł to osobiście i dziś ma świetną okazję żeby powetować sobie to niepełne triple-double. Mecz ten może mieć olbrzymie znaczenie jeśli chodzi o nagrodę MVP regular season, dlatego obaj zainteresowani dadzą z siebie wszystko. Według mnie Bryant przewyższa znacznie Jamesa talentem, ale LeBron ze względu na fenomalną szybkość i technikę, przy jego masie mięśniowej, ma po prostu większe możliwości. Pozwala mu to na aktywne granie w obronie, co nie często widać u Kobiego. Dziś w 4 kwarcie właśnie James będzie krył Bryanta i z pewnością napsuje mu sporo krwii.
Co do aspektów zespołowych, to ostatnio LeBron żalił się, że wszystkie czołowe ekipy(oprócz Cavs) mają po 2, 3 graczy w All-Star Game, więc dziś nie tylko LBJ ma coś do udowodnienia. Ponad to Lakersi nie wygrali z Cleveland obu meczy w sezonie zasadniczym od czasu przyjścia Jamesa do ligii.
Ten ostatni mecz w LA wygrali gospodarze 105-88. W porównaniu z tamtym meczem w Lakers zabraknie wspomnianego Bynuma, ale za to zagra Jordan Farmar - rezerwowy rozgrywający. Co ciekawe w tamtym meczu również nie zagrał Delonte West. Największym wzmocnieniem gospodarzy będzie, wtedy nieobecny, Zydrunas Ilgauskas. Jest on bardzo ważnym ogniwem jeśli chodzi o obronę zespołową, zbiórki i grę podkoszowych w ataku. Nie jest pewny występ Sashy Pavlovica(grypa). Dobrze by było żeby zagrał i liczę tu na sztab medyczny Kawalerzystów.
Oczywiście przewaga parkietu też będzie miała znaczenie. Kibice Cavs zrobią wszystko dla swoich pupili, a podmęczeni 5 meczami na wyjeździe Lakers mogą nie dać rady. Pokonali Celtics po dogrywce i wystarczy. Równowaga w przyrodzie musi zostać zachowana, dlatego stawiam na Cleveland.
 
makaveli23 400,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Golden State Warriors - Utah Jazz
Typ: Golden State ML ✅
Kurs: 1.909
Pinnacle

Dzisiaj o 3.00 w nocy w Oakland odbedzie sie spotkanie tutejszych Wojownikow z Utah. Ostatnio Warriors grajac u siebie byli 4pkt underdogami z Phoenix jednak mecz wygrali dosc zdecydowanie 12 pkt. Teraz bukmacherzy zareagowali i juz nie daja lepszego kursu na Wariorrsow u siebie. W sumie sie im nie dziwie bo Utah to srednia druzyna na wyjezdzie (9-16). W ostatnim meczu wyjazdowym meczyli sie bardzo z jedna z najslabszych druzyn NBA Sacramento Kings wygrywajac nie znacznie tylko 4 pkt 111-107. Po pierwszej polowie przegrywali nawet z nimi 10 pkt (45-55). Jednak w przerwie trener powiedzial pewnie: &quot;Deron sluchaj oni gubia sie w obronie trzeba to wykorzystac wpieprzasz sie pod kosz oni cie fauluja i tak w kolko, tylko takim sposobem odrobimy strate i wygramy&quot;. Tak wlasnie bylo przez ostatnie dwie kwarty, w sumie Utah nie pokazalo nic nadzzwyczajnego momentami nie mieli nawet pomyslu na gre, ciagle to samo. Szkoda Sacramento. Na takie druzyny to dziala ale nie dziwie sie ze przegrywaja na wyjazdach z lepszymi a nawet z tymi srednimi jak Golden. No dobra niby Golden State nie gra obrony i moze byc to samo, czyli close game, koncowka z faulami i przegrana 1-4 punktowa. Takiego scenariusza nie mozna wykluczyc. Ja jednak wierze w Warriorsow ktorzy beda chcieli zrewanzowac sie za nie wielka bo 5pkt przegrana z Utah na ich terenie. Pomoze im w tym napewno wlasna hala Oracle Arena i zywiolowo reagujacy kibice. Na poczatku sezonu grali slabo bo byli zdziesiatkowani przez kontuzje, teraz ich gra w ciaglym stopniu sie poprawia. Od czasu gdy graja juz w optymalnym skladzie pokryli juz bardzo duzo spreadow i ATS sa druzyna bardzo dobra. Dzisiaj Warriors beda grali bez srodkowego Andrisa Biedrinsa. Utah beda mieli latwo to wiadome ale mysle ze GSW pokaze co potrafi w ofensywie i cos ciekawego pogra, czym zaskoczy Utah. Na taki element zaskoczenia licze, bo jezeli bedzie na styku to faule moga zadecydowac na korzysc Utah... W pierwszym meczu nie gral Monta Ellis ktory dzisiaj zagra i mysle ze zrobi roznice.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers
Typ: Lakers ✅✅✅
Kurs: 2.75
Buk: Bet365
Analiza: Cleveland w końcu musi przegrac u siebie, a jak już przegrywać to z najlepszymi. Podejmowali już Orlando, które akurat miało zadyszkę, podejmowali też Boston, które akurat było zupełnie bez formy. Ale Lakers są na szczycie i w wielkiej formie. Cleveland natomiast gra beznadziejnie jak tylko James schodzi z parkietu, a dziś schodził będzie często bo obrona Lakers nie da mu się rozpędzić. LA pokonało 2 dni temu mistrzów w Bostonie, trzeba dodać mistrzów znów w wielkiej formie. Zakończyli ich serię 12 wygranych z rzędu. Seria 23 na własnym parkiecie Cavs jest również w ich zasięgu. Tym razem już bez dogrywki Lakers wygrają 5-6 punktami. W ubiegłym sezonie 2 spotkania na korzyść Cavs. W tym będzie 2-0 dla Jeziorowców.
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Pistons - Phoenix Suns
Typ: Który z graczy zdobędzie więcej punktów i asyst wliczając handicap?(Uwzględniony dodatkowy czas) Allen Iverson ( -1 ) Points + Assists / Steve Nash ( 1 ) Points + Assists ✅✅
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson

Do ciekawego pojedynku dojdzie o godzinie 2 czasu polskiego w Detroit, gdzie miejscowe Pistons podejma Suns. Oba zespoly w tym sezonie graja zdecydowanie ponizej oczekiwan. Bardzo interesuje mnie pojedynek pomiedzy Nashem a Iversonem. Uwazam, ze zdecydowanie wieksze szanse na uzyskanie lepszego bilansu ma Nash, ktory jest przedewszystkim lepiej asystujacym graczem od Iversona (9 asyst na mecz Nasha, przy 5 Iversona). Jesli chodzi o punktowanie to Steve wcale nie ustepuje duzo AI3. Iverson odkad przeszedl do Pistons nie punktuje juz tyle co w 76ers czy chociazby w Denver. Ten zawodnik przeszedl metamorfoze i stara sie grac pod team, co nie zawsze mu wychodzi i co najwazniejsze nie jest zupelnie w jego stylu.
Na moj typ ma wplyw jeszcze jeden czynnik. Nash byl niedawno na dywaniku dyrektora Suns, ktory byl strasznie niezadowolony z postawy swojego teamu. Mysle, ze tak doswiadczony zawodnik wezmie slowa swojego GM do serca i poprowadzi zespol do wygranej z Pistons, rozdajac elegancko pileczki czy to do Amare czy to do Hilla. Jestem nawet przekonany ze typ wejdzie bez tego handi +1 dla Nasha. Moim zdaniem powinno byc zupelnie odwrotnie.
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Pistons - Phoenix Suns
Typ: Który z graczy zdobędzie więcej punktów i asyst wliczając handicap?(Uwzględniony dodatkowy czas) Allen Iverson ( -1 ) Points + Assists / Steve Nash ( 1 ) Points + Assists ✅
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson

Analiza:

Mój przedmówca trochę już napisał o tym typie. Faktem jest, oczym pisałem już nie jeden raz w moich analizach, że drużyna Słoneczek dostała ostatnio ostre zrypy od zarządu. Od tamtej pory grają napewno lepiej, a Nash rozgrywa piłeczki tak jak nas do tego przyzwyczaił. Rzuca także dosyć dużo. Osobiście swój typ opieram na wczorajszym meczu Detorit z Bucks. Drużyna Pistons potrzebowała dogrywki by wygrać tamto spotkanie, a sam AI grał aż 42 minuty. Zagrał fenomenalne spotkanie, ale obawiam się, że dziś powtórzy się sytuacja z przed 2 meczy gdzie dobre spotkanie AI zagrał przeciwko Cleveland, punktował dosyć wysoko i spędził 44 minuty na boisku by w kolejnym meczu z Miami zagrać kichę i krótszy o prawie kwadrans występ. Co do Nash&#39;a to jest to ostoja PHX. O asysty Steve&#39;a się nie martwię, a punktować też powinien. Dla mnie typ bardzo prawdopodobny, choć oparty na nieco innej analizie niż kolegi wyżej.
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: Bobcats - Clippers
Typ: Emka Okafor +6.5 (pts + reb) vs Zach Randolph ✅
Kurs: 1.85
Buk: Betsson

Analiza:

Dlaczego stawiam dziś na Emka? Po pierwsze przemawia za nim to, że grają na wlasnych deskach. Ale nie na tym opieram swój typ. Znów wiele czasu poświęciłem analizie gry obu zawodników i zauważyłem cieką zależność. Widzę jak treneiro Bobcats oszczędza Okafor&#39;a i wychodzi na to, że mając na uwadze mecz z Wizards (teoretycznie nie ciężki) zresztą z dniem przerwy, powinien dziś do granic możliwości eksploatować Emka. Analizowałem to ile minut spędza na parkiecie i w jakich okolicznościach. Wychodzi na to, że dzis po tym jak odpoczywał na przemian w meczu z Utah i Miami powinien zagrać w high point game z wieloma zbiórkami. Mają szansę pokonać Clippers i napewno pomoc Emki będzie niezbędna. Jeśli chodzi o Zach&#39;a zauważylem, że w jego przypadku ostatnie mecze wyjazdowe gdy Bobcats grają serię wyjazdów, gra zazwyczaj z limitem czasowym nie punktując za wiele. Dodatkowo w ostatnich meczach wyjazdowych, przed meczem u siebie zawsze gra słabiej. Myślę, że dziś wszystko się potwierdzi i zagrają porównywalnie, dlatego +6.5 na Okafora wygląda korzystnie. Tak jak pisałem dla Bobków to ostatni mecz wyjazdowy i juz pewnie szykują się na NY którzy wczoraj udowodnili że są HOT. Mam nadzieje, że owa zależność której się dopatrzyłem się sprawdzi. Okafor +6.5 powinien pokonać Randolpha. Dodam jeszcze, że Randolph ostatnio wylizał się z kontuzji, co dodatkowo stawia go na straconej pozycji (limit czasu gry). Jak dla mnie value bet
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Phoenix Suns
Typ: Phoenix Suns (Including overtime) ⛔
Kurs: 2.37
Bukmacher:betsson

Do ciekawego spotkania dojdzie w Philadelphi, gdzie miejscowe 76ers beda podejmowac sloneczka z Phoenix. Ogladajac wczorajsza gre Phoenix w meczu z Detroit jestem przekonany, ze ich kryzys jest juz za nimi. Swietny mecz wczoraj zagral Nash rozdajac az 21 asyst. Dobra partie rozegral rezerwowy Barbosa, rzucajac 17pkt + 5 asyst w 20min gry. Dzis licze na dobry mecz Amare, ktory w tym sezonie zdecydowanie gra ponizej swoich mozliwosci i sadze, ze jezeli wkoncu nie narzuci odpowiedniego rytmu gry zostanie ztrejdowany do innego klubu. Kolejnym argumentem na granie przeciwko 76ers jest po prostu sytuacja Suns w lidze. Z takim skladem powinni byc spokojnie top4 w western conference, a narazie walcza o 8th seed z Utah, wiec musza grac na maximum mozliwosci w kazdym spotkaniu. Do meczu z 76ers wszyscy gracze sa zdrowi, nikt nie narzeka na zadne urazy.
Odnosnie druzyny z Philadelfi. Tradycyjnie juz zagra bez Eltona Branda co nie powinno byc zdziwiniem. Duzym oslabieniem tego nazwac nie mozna, no ale zawsze jakims. Duet Iguadola - Miller jakos nie specjalnie mnie przekonuje w tym sezonie.
Jak juz wczesniej pisalem, licze na przedewszystkim dobra gre Nasha, ktoremu zycze by tak dyrygowal zespolem jak we wczorajszym meczu z Pistons, i przebudzenie Amare. O Shaqa jestem spokojny, on mnie nigdy nie zawodzi . Wierze, ze dolozy te kilkanascie waznych pkt i rebounds. Tak wiec trzymam kciuki za SUNS .
 
M 0

mirek186

Użytkownik
Mecz:Hornets vs. Grizzlies✅✅✅
Typ:Under 188
Kurs:1.94
Buk:pinnacle
Analiza:
Zaczniemy od jednego z największych mankamentów słabych drużyn czyli ławki, w moich statystykach Grizzlies mają jedna z najsłabszych ławek rzucająca zaledwie niecałe 40% z gry, do tego Wypadł na Arthur i co najważniejsze R.Gay.Nedość że z Gay i Arthure w składzie i Lowrym na lawce aż 27 raz Mephise zostawało poniżej 90pkt, to teraz ich szanse są można powiedzieć przekreślone tym bardziej ze grają przeciwko nr. 3 w defensywie w NBA.Ale pomijając ławkę, sama absencja R.Gay jest tutaj bardzo bolesna. On z Mayo zdobywają dość często ponad 40%pkt i ponad 20% zbiórek. I tak jak wcześniej wspominałem bez Gay i Arthura i Lowrego na ławce proszę mi wymienić jednego kandydata który będzie zdolny wrzucić tuta przynajmniej 20% pkt. dla nich. Najlepszym odzwierciedleniem byl pierwszy mecz bez Gay i 78pkt. Więc myślę ze starczy o Grizzlies żeby uznać ich dobrym kandydatem do under. Teraz skup my się na Hornets gdzie leży klucz do dzisiejszego undera. W statsach Hornets w tym sezonie 14 nie zdobyła więcej niż 90 pkt i druga ważniejsza dla nas statystyka aż 17 razy zostawiali drużyny poniżej 90 pkt. . Gdy do tego dołożymy ze nie ma Paula i Westa obaj śr. +/- 20pkt. i do tego Paul ponad 11 asyst. Czyli znowu nie ma 50% drużyny pod względem ofensywy, bo Paul kreował grę i gdy nawet nie punktował to asystami otwierał drogę do kosza. Wiem że można powiedzieć że bez Paula Hornets rzucili 100 dwa razy i 93 ale, powiem tak, w dwóch spotkaniach West 17 i 24 pkt, a w ostatnim świetna gra Butlera, ale teraz tak Westa nie ma, a Butler ma 30 lat i Hornets są na b2b gdzie wczoraj Butler zaliczył 40min, i od 2 sezonów nie rzucił w b2b ponad 20 pkt w drugim meczu. Więc w ofesywie Hornets zostaje nam tak naprawdę tylko teraz Stojakovic który też mial wczoraj 40 min, do tego ma 32 lata, i w b2b też nigdy nie gral po takim wysiłku dłużej niż 30 pare min, i ostatnio jego &quot;3-ójki&quot; też bardzo zawodzą. Więc obie drużyny są pod względem ofensywnym osłabione chyba do granic możliwości. A jeżeli chodzi o defensywę to zawsze jest ona praktycznie trenowana zespołowo więc dość często można się spodziewać że zmienik czy też zawodnik z głębszej rezerwy zagra lepiej w obronie niż w ataku.
Jedyny minus calej sprawy jest że linia jest 188 ale z drugiej strony grająć w pełnym składzie nie raz te drużyny nie pokrywały takiej lini więc tak jak zapowiadałem dzisiaj grubo gramy UNDER
Cllipers vs. Bobcats under 195.5✅✅✅
Kurs:1.94
Buk:pinnacle
Co do spotkania Cllipers to w głównej mierze osłabienie Bobcats przez Bella i Walleca i b2b tej drużny gdzie Felton i Diaw grali po 42 min, więc myślę ze tutaj 200 pkt, nie padnie i też spokojnie się pokryje, co do Cllipers to nie wieże żeby ta drużny miała potencjał do zdobywania seriami ponad 100 pkt. A przy lini 196 jedna z drużyn i tak morze sobie na to pozwolić w zależności jak się mecz potoczy a tak osłabione Bobcats obstawiam ze zostaną poniżej 90 a ich obrona nie powinna dopuścić do 100 pkt Cllipers biorąc pod uwagę ze 105 pkt w tym sezonie przeciwko Charllote zdobyło tylko 5 drużyn, nie licząc dogrywek.

Wszystko zgodnie z planem z dużym marginesem :spokodfhgfh:
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Witam. Chcąc ożywić nieco temat chciał bym zaprosić Państwa do dyskusji na temat spotkań. Temat &quot;NBA luty&quot; to nie tylko typy z analizami, ale także dyskusja na temat spotkań. Każdy kto od dziś zechce &quot;dorzucić&quot; coś do meczu, pewną anegdotę, ciekawostkę, wzmiankę czy uzupełnić analizę poprzednika, ma prawo do postu w tym temacie. Po to są analizy by dyskutować na temat meczy. Tak więc zapraszam do wspomnianej dyskusji. Uważam, że taka forma działania w tym temacie napewno pomoże w typowaniu spotkań. Pozdrawiam, Rondo.

PS. Proszę darować sobie posty &quot;co sądzicie na temat meczu&quot;. Takie wpisy będą kasowane. Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia odnośnie meczu, to o tym tu napisze ????
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: NJ Nets - Spurs
Typ: Manu Ginobli +6 vs Carter
Kurs: 1.85 ⛔
Buk: Betsson

Analiza:

Jak dla mnie konik na dzisiejszą noc. Zacznę od Cartera, bo tutaj przede wszystkim upatruję szans Gino. Vince ma problem z łokciem, a że jest to ostatni mecz przed przerwą dla Nets, wątpię by trener ryzykował poważną kontuzję Cartera. Może być tak, że wogóle nie zagra, a już pewnym jest, że dostanie limit czasowy. Nie wierzę, że treneiro NJ zaryzykuje kontuzji w ostatnim meczu. Przerwa to szansa dla Vince&#39;a na wykurowanie się i całkowite zaleczenie kontuzji. Co do Gino to wrócił po jednym meczu nieobecności na mecz z Bostonem i zagrał naprawdę ładne spotkanie. Wogóle ostatnio punktuje wysoko. Dziś nie powinno być inaczej, a co za tym idzie powinien pokonać na punkty Cartera, zwłaszcza, że buki wystawiły dodatni handik na Gino o wartości aż 6 oczek. W sytuacji w jakiej znajduje się Vince dla mnie zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Gino. Jedyne czego się obawiam to to, że Vince może wogóle nie zagrać, przez co buk może uznać zakład jako &quot;no bet&quot;.

???? ???? ????

Spotkanie: Indiana - Cleveland (Murphy +2.5 (pts + reb) vs. Illgauskas)
Typ: Murphy +2.5 ✅
Kurs: 1.85
Buk: Betsson

Analiza:

Kolejny konik na dziś. Po ostatnim meczu w Cleveland LeBron ma coś do udowodnienia. Miał to być wielki pojedynek Kobiego z Bronem, a wyszła klapa. Zydrunas w owym meczu punktował najwyżej z drużyny Cavaliers. Dziś powinien popracować trochę na zmianę z Verjao, który też chyba ma pewną plamę do zmazania po ostatnim występie. Zydrunas napewno trochę zmęczony tymi ostatnimi wygranymi spotkaniami przez LA dziś powinien sobię trochę odpocząć. Myślę że LeBron pociągnie grę Cavsów wraz z Mo. Co do Murphy&#39;iego to jest to równy zawodnik, niezbędny Indianie w tym meczu, zwłaszcza, że nie zagra Foster. Gra równo, sporo punktuje i zbiera. Nie powinien mieć problemów w walce z Verjao, a i z Zydrunasem sobie poradzić poradzi. Co więcej dużo lepiej gra u siebie, zwłaszcza w meczach z godnymi rywalami z najwyższej półki. Potrafi spiąć poślady i widać, że można na niego liczyć w meczach naprawdę trudnych. Ostatnia porażka z Washingtonem też sprawia, że włącza się w Indianie podrażniona ambicja. Wszystko przemawia za Troyem, a handik dodatni to dla mnie poprostu value bet.

???? ???? ????

Spotkanie: Dallas - Knigs (Dirk -2.5 pts vs. Martin)
Typ: Dirk -2.5 ✅
Kurs: 1.85
Buk: Betsson

Analiza:

Zacznę od Dirka. Widać, że złapał formę. Niektórzy, po spojrzeniu w staty powiedzieć mogą &quot;gra w kratkę&quot;. Ale to tylko staty. Dirk u siebie to prawdziwy beast. Potrafi grać nocki pod 50 punktów. Bardzo dobrze radzi sobie na półdystansie. Jego haki są celne, rzucane z bardzo wysoka, często nie ma jak ich blokować. Do tego wszystkiego dochodzi fakt dziurawej a właściwie braku obrony u Kings. Oni walczą już tylko o ilość piłeczek w drafcie a co za tym idze nie grają nic. Tracą bardzo dużo punktów, co napewno dziś wykorzysta Dirk. Nowitzki lubi przed własną publiką grać niemal całe spotkania, długie czasowo które wydają się wcale na niego nie działać. Jest świeży przed każdym meczem. Co do Martina mogę powiedzieć tyle, że jest to typowy gracz ktory przedziera się pod kosza i próbuje punktować. Z Dallas będzie to ciężkie ze względu choćby na rosłego Dirka czy Dampiera. Pewnie zaczną się rzuty zza obwodu i nie liczę tu na jakąś wybitną skuteczność. Powinno być gładko.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Rondo, mnie też ta propozycja wpadła od razu w oko, lecz co przy takich propsach zawsze jest dużym ryzykiem to to że jeden zawodnik gra w 1szym składzie a drugi wchodzi z ławki i kika minut przynajmniej ma mniej czasu aby zapunktować, szansa jest gdy Vince bedzie oszczędzany i zagra krócej to fakt ale z drugiej strony jest to ostatni mecz przed allstars break więc Netsi mogą się na to spotkanie wyjątkowo zmobilizować i Carter będzie w grze. Powodzenia życzę!
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
@Miodzik czytałem trochę info i napewno Carter dostanie dziś limit time game, jak nie caly mecz z głowy. Nets ze Spurs powinni odstać po tyłkach więc nawet jeśli Vince zagra od pierwszych minut to liczę, że w przypadku odskoku Spurs na te 10 oczek, treneiro zdejmie Cartera by nie narażać go na kontuzje. Naprawdę przewidywałem już chyba wszystkie możliwe warianty i w żadnym nie widać szansy na to, że Carter dzis odskoczy na więcej niż 6 oczek.
 
H 0

hillpl

Użytkownik
@Rondo jesli twoje przypuszczenia sie sprawdzą to proponuję na dzisiaj również:
Spotkanie : SA Spurs - NJ Nets ✅
Typ: SA Spurs -5
Kurs 1.91
Buk : Centrebet

Analizy napiszę krótką na ostatnie 3 mecze miedzy tymi drużynami SAS zazwsze było górą. Ostatnia porażka SAS z Denver ( brak 3 podstawowych graczy ) oraz wygrana w koncówce z Boston pokazuje, że Spurs sa w formie pozatym każde zwycięstwo będzie cenne bo po wekendzie All - Star zacznie się prawdziwa gra w walce o najlepsze miejsce przed play -off. Na stronie CBS widnieje informacja, że jednak dzisiaj V. Carter nie zagrał z powodu łokcia.
Jesli sie to potwierdzi można smiało grac SAS z handi.
 
makaveli23 400,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dallas - Sacramento ⛔
Typ: under 212.5
Kurs: 1.95
Pinnacle

Dallas juz dwukrotnie mocowalo sie z Sacramento w Sacramento (Najpierw wygrali 101-78 drugi raz przegrali 102-95), teraz czas na pojedynek u siebie. Jak widac oba wyniki nawet nie byly blisko lini 213 pkt z tym ze teraz Dallas bedzie grac u siebie. Az 16 pkt roznicy pomiedzy najblizszym tej lini wynikiem z poprzedniego meczu a dzisiejszym meczem daje moim zdaniem powody by grac tutaj na under, tym bardziej ze bedzie odczuwalny brak Terrego, ktory w tamtych meczach byl najlepszym graczem Dallas. Mysle ze Dallas bd chcialo wygrac ten mecz grajac dobrze w obronie, przed czwartkowym meczem z Bostonem, by odzyskac ta pewnosc siebie po dwoch meczach gdzie dopuscili przeciwnikow do rzucenia 114 i 115 pkt. Sacramento jest bardzo slaba druzyna i mysle ze Dallas jest w stanie zrobic z nimi maly rozgrom, wtedy jak sie zaczna gubic to beda mieli problemy osiagnac w Dallas 90 pkt, co zrobi ofensywa Mavs bez Terrego, czy jest w stanie zdobyc 125 pkt? Statystycznie rzecz biarac nie. Sacramento jutro gra b2b z Houston, natomiast Dallas jak juz pisalem ma mecz z Bostonem w czwartek, ale nie spodziewam sie z ich strony odpuszczenia meczu w obronie. Ogolnie to czuje ze w tym meczu zobaczymy niska skutecznosc z gry po obydwu stronach w koncowce meczu i nie zdaza doskoczyc obie druzyny do 213 pkt.

Apropos przeczucia to ja dzisiaj mam GSW under 233, Chicago over 189 i Washington +8.5
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Sądzę, że jest to bardzo godny uwagi typ. Również chyba to zagram, a od siebie proponuję Minnesotę dla odważnych nawet bez handi. MIN ma słaby bilans spotkań z TOR lecz sądzę, że dziś to mogą zmienić. Czy jest coś czego nie wiem odnośnie kontuzji ?
 
lukasz17st 0

lukasz17st

Użytkownik
a no chyba nie wiesz nie zagra Jeferson czyli lider Minesoty(bez niego Minsesota traci z 40%), za to w Toronto nie zagra Bosch
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Czyli wychodzi na to, że najlepiej odpuścić sobie ten mecz ???? Lecz co by tu zagrać...
Ja chyba osobiście dam Dallas under + coś z NHL (już wiem ale to nie tu) + może under 231 GS lub zamiast under maybe Atlanta z handi - wygrać powinni ale czy pokryją handi - 8.5
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Czyli wychodzi na to, że najlepiej odpuścić sobie ten mecz ???? Lecz co by tu zagrać...
Ja chyba osobiście dam Dallas under + coś z NHL (już wiem ale to nie tu) + może under 231 GS lub zamiast under maybe Atlanta z handi - wygrać powinni ale czy pokryją handi - 8.5
jeśli nie masz przeczucia widzac jakas linie na handi lub total to lepiej sobie odpusc, wiedza plus owo przeczucie to baza sukcesu, reszta to tylko rzut moneta, nie graj na sile dobrze Ci radze, mowiac z doswiadczenia i wlasnych poczatkow
:spokodfhgfh:
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
A jeśli można wiedzieć to co ty grasz ? , tylko nie pisz tego, że typ Rondo bo na bet365 nie ma tej opcji :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom