>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Spotkanie: Denver Nuggets - San Antonio Spurs
Typ: Denver Nuggets(-4.5) ✅
Kurs: 1.75
Buk: Betgun

Krótka piłka z mojej strony ???? Nuggets jak narazie grają kapitalny sezon.Dużo sie zmieniło po odejściu AI.Nuggets zaczeli sie starać Nuggets zaczeli szanować piłke i przede wszystkim mamy wkońcu konkretny defense w ich wykonaniu.Świetnie wpasował sie Billups..on i jego leadership to gwarancja tego że Nuggets nie notują już takiej masy strat jak za &#39;&#39;panowania&#39;&#39; AI.Billups potrafi zadbać o piłke..może nie jest to taki klasyczny gracz który wygrywa końcówki spotkan wali 3 buzzer beatery w miesiącu.On jest cholernie solidny i zapewnia spokój drużynie...Nuggets nie notują w tym sezonie takich dużych cyferek jak rok temu.No ale Nuggets to też przeżywający drugą młodość Nene.Dla mnie jeden z lepszych wysokich w tej lidze...dodatkowo jeszcze jest Kleiza świetny Kenyon Melo wrócił po kontuzji i pomału zaczyna czuć gre.Zespół jest kompletny jest kim bronić jest kim rzucać Karl świetnie to wszystko poukładał.Jeżeli chodzi o Spurs to są na małej fali wznoszącej ale!Napewno podstarzałe gwiazdki nie spodziewały sie że spotkanie z GSW tak im da po kości ???? To miała
być łatwa przeprawa podobnie jak w pierwszym spotkaniu jakie w tym sezonie rozegrali między sobą.Wtedy to SAS rozbili GSW ???? Dzisiaj będzie ciężko..dobrze zbilansowany defense Nuggets napewno będzie chciał powstrzymać graczy Spurs.Mecz będzie rozgrywany w wolnym tempie...to co jest cechą Spurs czyli powolne rozgrywanie piłki w tym sezonie cechuje też Nuggets.Walka pod tablicami będzie niezwykle emocjonująca.Stawiam na handi Nuggets...dla mnie to oni prezentują sie o wiele lepiej.Więcej vigoru więcej siły i młodość to cechy które faworyzują dzisiaj zdecydowanie Denver.

na szybko to napisałem więc sorry za jakiekolwiek błedy:-D
 
M 0

matgym

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey Nets - Milwaukee Bucks (under/over 194.5)
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.85
Buk: BAH


Witam! Dzis w nocy Milwaukee zawita w hal w New Jersey i nie bede sie tu bawil w typowanie zwyciezcy lecz skupie sie tu na lini under ktora jest postawiona na wysokosci 194pkt. Wydaje mi sie wielce prawdopodobne, ze ta linia dzis nie peknie, czemu? Wystarczy spojrzec z jakimi kontuzjami zmagaja sie oba zespoly. Otoz w ekipie Milwaukee prawdopodobnie znow nieobecny bedzie Bogut, a M. Redd dalej boryka sie z kontuzja kolana, wiec jak widac sila ofensywna jest znaczaco oslabiona. Z drugiej strony w druzynie NJ zabraknie Vince Carter&#39;a i Bobby Simmons&#39;a co jest jeszcze wiekszym oslabieniem niz braki w Bucks! Jednak z kuponem wstrzymal bym sie do ostatnich chwi, zeby byc pewnym co do kontuzji. Pozdrawiam​
:spokodfhgfh:
 
M 0

mirek186

Użytkownik
San Antonio vs. Denver
Typ:under 199 ⛔
Kurs:1.956
Buk:pinnacle
Opisz:
Na dzisiaj ja polecam zastanawiać sie na SAS vs. Denver. Spurs po dogrywce z GSW i b2b, drużyna która najbardziej równomiernie rozkłada siły musiała nadwyrężyć sporo swoich czołowych zawodników, ale dalej grają b. dobrze w obronie i co najważniejsze czysto, a Denver mnóstwo pkt zdobywa gdy wchodzi over, właśnie z FT. Szczególnie Billups który ma fatalna momentami skuteczność z gry ale potrafi wejść ponad 20 pkt bo dorzuca czasami ponad 10 z FT właśnie. Do tego Denver jutro na b2b, wiec na pewno będą w jakiś sposób starać się gdy sie da rozporządzać silami, do tego obie drużyny będą używać Centrów po przynajmniej pewnie 20min, co też trochę zwolni tempo i pozwoli na więcej zbiórek w obronie. Więc b. interesujący typ, ale standardowa stawka
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Spotkanie :New Jersey Nets - Milwaukee Bucks (-4.5/+4.5) (Spread)
Typ: 2 ⛔
kurs:1,85
bukamacher: bah

Bucks zaczyna sobie ładnie poczynać, ostatnio wygrana z niesamowita Atlanta; w Netsach nieciekawa atmosfera mimo ostatniej wygranej. Wiadomo dzisiejszy brak Cartera, zrobi swoje.

Spotkanie: Indiana Pacers - Minnesota Timberwolves (under/over 218.5) (Totals)
Typ: 1 ⛔
kurs:1,85
bukmacher: bah

Tutaj troche kieruje sie intuicja. W 5 meczach rozegraych pomiedzy tymi druzynami ( gdzie gospodarzem sa Packers) aż 4 razy padł under. Myśle, że dzisiaj nic nieoczkiwango sie nie stanie i bedzie UNDER po raz 5 ! ;) Zastanawia mnie tylko czemu buki dały tak wysoki próg.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Spotkanie: Denver vs. San Antonio Spurs (NBA)
typ: 2 ⛔

Zaczne moze od tego ze bedzie to mecz na szczycie dzisiejszej kolejki NBA. Dwa rowno grajace zespoly zajmujace kolejno dwa pierwsze miejsca w Northwest i Southwest. Zeby tego bylo malo obydwa zespoly wyjda praktycznie w pelnym skladach (po 1 zawodniku kontuzjowanym; zadnych rewelacji z pierwszych piatkach). Co jeszcze laczy te dwa zespoly? Nie uwierzycie ale najlepsi gracze obydwu druzyn zdobywaja srednio Dokladnie Taka Sama Ilosc Pkt. 33.8. Sa to kolejno: Carmelo Anthony i Tony Parker. I teraz co przemawia za zespolem z San Antonio. Na pewno morale. Wygrali ostatnie 3 mecz z rzedu we wszystkich rzucali duzo powyzej 100 oczek. Denver natomiast przegral jako zdecydowany faworyt z Bobcats roznica 11 oczek. Nastepne co przemawia za &quot;sloncami&quot; to ostatni pojedynek tych druzyn. W noc 05/12-08 Spursi latwo rozgromili w Denver tamtejszy zespol roznica 91:108. Z tego co wyczytalem graly praktycznie te same druzyny. Ostatnia rzecza za nimi przemawiajaca jest to ze sa oni przyzwyczajeni do grania na wyjazdach. Na ostatnie 5 spotkan goscili na parkietach rywali 4-krotnie, przegrywajac w tym czasie tylko raz z Lakersami. Zreszta statystyka ostatnich 10 meczy tej druzyny to bagatela 9-1. Teraz minusy tego &quot;beta&quot;. Slonca beda duzo bardziej zmeczeni. Grali wczoraj i po dogrywce wygrali z zespolem plasujacym sie na szarym koncu defensywnej statystyki (druzyna Wojownikow). Druga to oczywiscie to ze graja badz co badz na wyjezdzie. A wiec konczac moja analize podsumowanie dlaczego jest to value bet.

Na plus:
- statystyka spotkan,
- przyzwyczajenie do grania na wyjazdach,
- morale,
- wygrana ostatnia konfrontacja

Na minus:
- graja w Denver,
- zmeczenie,

A kurs: 3.2
Sami ocencie czy warto

GO GO SAN ANTONIO SPURS
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors (under/over 190) ✅ 101:83 (184pkt)
Typ: 1
Kurs: 2,30
Buk: sportingbet

VS

Dzisiejszej nocy o godzinie 1.00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Cavs, a Raptors. Ci pierwsi na własnym parkiecie od początku sezonu sa niepokonani i teraz też zwycięstwo mają właściwie pewne, bo rywal w postaci Toronto nie powinien być w stanie ich zatrzymać. W meczach przeciwko Cavs, gdy ci grają u siebie niewielu zespołom udało się wyjść ponad zdobycz 90 punktów i myślę, że w tym pojedynku będzie podobnie, bowiem Toronto ostatnio gra, delikatnie mówiąc nienajlepiej i nic nie zapowiada poprawy, a już na pewno nie w meczu przeciwko tak znakomitej drużynie. Ekipa Cleveland w ostatnich dwóch spotkaniach przed własną publicznością przekroczyła dość wyraźnie granicę 100 punktów, lecz wcześniej mieli dwa mecze, wktórych do tej granicy brakowało. Teraz wydaje mi się, ze na tle słabo spisującego sie Toronto nie pokażą wszystkich swoich atutów i rezultat gospodarzy będzie oscylował w granicach 90-95pkt a gości 80-85. No ale zobaczymy jak to sie skończy. W zespole z Cleveland nie wystąpi ponownie Delonte West, co na pewno sprzyja zdobyciu mniejszej ilości punktów w spotkaniu. Stawian na under 190!!!
 
slander 10

slander

Użytkownik
Denver Nuggets - San Antonio Spurs Typy: Denver-6,5✅✅✅(104-96) &amp; Tim Duncan under 21,5pkt :-| &lt;zwrot&gt;
Oba typy z BetGuna
Popieram typ wilQ_Gdańsk. Można nawet stawiać na Nuggets ze standardowym handi. Denver grało dobrze bez Anthonego, więc teraz będą jeszcze lepsi. Wrócił on do składu w ostatnim meczu i zagrał przyzwoicie, ale dziś liczę już na lepszy występ. Dziadki z Teksasu są zmęczone, a Bryłki to przecież mnóstwo energii. Nie sądzę, aby dziś SAS byli się w stanie przeciwstawić.

Drugi typ na to spotkanie to under 21,5pkt dla Tima Duncana. W tym sezonie rzucał on przeciwko Denver odpowiednio 12 i 21pkt. Czyli dwa razy poniżej linii. Wczoraj Tim zagrał &quot;świetny&quot; mecz przeciwko Golden State i rzucił 32pkt z czego 5 w OT. Świetny w cudzysłowie, bo w meczach z GSW nietrudno o spore zdobycze punktowe. Choćby Marcin Gortat swój Carrer high zaliczył właśnie w meczu z Wojownikami. Z pewnością dochodzi tu też zmęczenie, a naprzeciwko Duncana stanie Kenyon Martin. Bardzo energiczny obrońca i z pewnością będzie także nękał Tima w ataku(on albo Nene).
Widzę spore szansę powodzenia tego typu. Nawet chyba większe niż wygrana Denver z handi.

Philadelphia 76ers-Boston Celtics Typ: 76ers -4⛔⛔⛔(99-100)
Buk: bet365
Niemal wszyscy dziś widzą Boston jako faworyta tego meczu. Zupełnie nie rozumiem tego entuzjazmu. W C&#39;s zabraknie dziś Briana Scalabrine i co najważniejsze Kevina Garnetta. Póki co Boston ma serie 11 zwycięstw z rzędu, ale bez jednego ze swoich liderów grał tylko ze słabą Minnesotą, której gracze zesrali się na samą myśl o graniu w TD Banknorth Garden. -&gt; Wygrana Celtics 109-101.
Sixers to wiele lepszy team od T-wolves i na dodatek mają atut własnego parkietu. Co prawda ostatni mecz to &quot;wpadka&quot; z New Jersey Nets, ale to zdarza się wszystkim. Bilans ostatnich 10 meczy to 7W i 3L. Porażki z NOH(wyjazd) i Dallas(dom) to nie jakaś straszna hańba. W między czasie w Philly polegli m.in. SAS czy Blazers, a wygrana z Houston w pełnym składzie w Texasie też o czymś świadczy.
Od kilku meczy mamy z powrotem w składzie Sixers Eltona Branda, który jest przez kilku uznawany za osłabienie, bo nie pasuje do stylu gry 76ers i psuje spacing. Póki co wchodzi on z ławki i w tym ustawieniu daje kilkanaście pewnych punktów z ławki.
Boston pokonał już 2 razy w tym sezonie Philly, ale tylko u siebie. Ponad to miało to miejsce w czasie rekordowego streaku C&#39;s i wtedy nikt nie potrafił im się przeciwstawić.
Dziś Boston osłabiony brakiem Garnetta powinien polec. Zakończy się ich seria 11 zwycięstw z rzędu, a wygrana 4pkt to będzie najmniejszy wymiar kary.
 
looker29 0

looker29

Użytkownik
Ja na dzisiaj mam takie pomysły:
Spotkanie :New Jersey Nets - Milwaukee Bucks (-4.5/+4.5) ⛔
Typ: 2
kurs:1,91
buk: gamebookers
w zespole Nets sporo kontuzji, co prawda pewnie zagra Carter ale dopiero w czasie meczu może sie okazac czy da radę wytzrymac całe spotkanie. Nie zagrają Simmons, Najera, Swift i Jianlian Yi. może nie gwiazdy zespołu ale solidni gracze i zmiennicy. W Bucks zabraknie oczywiscie Redda i znowu Boguta ale Bucks chyba już przyzwyczaili się do tych braków i powinni dziś wygrać z Nets.

Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors -10,5/+10,5✅
Typ: 1
Kurs: 1,91
Buk: gamebookers
Chyba najpewniejszy dzisiaj mecz, bo nie widzę podstaw do tego by spotkanie zakońćzyło się inaczej niż wysokie zwycięstwo Cavs. Toronto wewnętrzne problemy i są chyba w takim miejscu sezonu w którym trzeba się zastanowić nad celami czy walczyć dalej o play off które zapewne i tak skonczy się na I rundzie czy skupić się na budowie drużyny na kolejny sezon. Cavs praktycznei każdy mecz u siebie wygrywa wyżej niż 10 pkt i dzisiaj powinni dać sobie radę z raptors.

San Antonio vs. Denver⛔
Typ:under 199
Kurs:1.91
Buk:Gamebookers
Zmęczone SA po meczu z Golden State, nie chcę się powtarzać bo każdy to zauważa ale gracze spurs mają swoje lata i tak wyczerpujące mecze odbijają się na ich formie i kondycji. dlateog myślę że ten mecz rozstrzygnie się w obronie, a Denver z drużynami dobre broniącymi jaką jest SA również gra defensywnie i często wyniki sa niewysokie. Granica 200 pkt nie powinna dzisiaj paść, a co do zwycięscy sprawa chyba jednak otwarta. może SA? ????

no i mecz celtics - 76ers ... krótko.. myślę że seria Celtów dzisiaj może się zakończyć.. ???? ale jak dla mnie no bet
 
M 0

matgym

Użytkownik
Dziś w NBA na bogato ;)


Orlando Magic - Los Angeles Clippers
Toronto Raptors - Los Angeles Lakers
Washington Wizards - New Jersey Nets
Detroit Pistons - Miami Heat
New York Knicks - Cleveland Cavaliers
Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets
Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers
Golden State Warriors - Phoenix Suns
Minnesota Timberwolves - Atlanta Hawks




Zapraszam do opinii i analiz, pozdrawiam! ????​
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Pistons-Miami Heat
Typ: Detroit Pistons(-4.5) ⛔
Kurs: 1.91
Buk: Betgun

W sumie to nie wiem już co pisać bo za każdym razem jak sobie analizuje jakieś spotkanie Pistons to mnie wykręca na wszystkie strony.Odszedł Billups przyszedł AI i jakoś wszystko sie wysypało.Na początku beznadziejny start i kilka z rzędu przegranych spotkań(te słynne niedziele:-D).RIP doznał urazu i Pistons grali z Amirem Sheedem Princem AI i Stuckeyem i niby wszystko szło ok.RIP wrócił i będący pod wrażeniem tych kilku wygranych spotkan bez RIPA Curry postanawia że go posadzi.I w sumie decyzja jest ok bo RIP gra chyba jeden z gorszych sezonów i pomysł żeby wymieniał sie z AI przyjełem z uśmiechem na gębie.Iverson dla mnie osobiście jest lepszym graczem...świetnie ze Stuckeyem sie uzupełniają.Jak nie AI to Stuckey nadaje tempo i ton poczynaniom ofensywnym.Pistons mają jeszcze Sheeda który dysponuje wysokim koszykarskim IQ jest jeszcze Prince ławka nie jest zła ale wyraznie brakuje rozgrywającego.I nikt mi nie powie że to jest zły skład.Chłopaki znają sie już kupe czasu..stanowią zgraną i świetną ekipę.Curry jest dla mnie beznadziejnym trenerem i właśnie go obwiniam za ostatnie niepowodzenia Pistons.Brakuje mu pomysłu na gre..brakuje mu też jaj.Chłopaki nie mają do niego żadnego zaufania zresztą mówią o tym otwarcie.Wystarczy spojrzeć na Mike&#39;a on w każdym spotkaniu Knicks stara sie motywować chłopaków z ławki krzyczy na nich gestykuluje.Oni mają w nim trenerskie popracie..to czego brakuje graczom Pistons.Dzisiaj zagrają z młodą i prężnie rozwijającą się ekipą.Podoba mi sie zespół Heat w tym sezonie.Nie dość że jest prawdziwy lider w postacie Wade&#39;a to jeszcze kilku uzdolnionych i starających sie grać na maksimum możliwości chłopaków.Mają też świetnego trenera.Spoelstra to dla mnie jeden z tych lepszych młodych coachów z wysokim IQ.Świetny kontakt z zespołem pomysł na grę...jeżeli tylko komuś nie idzie Spo służy dobrą radą i zazwyczaj przynosi to porządane rezultaty.Miami ma trenera ma lidera i młodych napaleńców głodnych gry.I ta maszynka jakoś funkcjonuje ale to za mało żeby pokonać dzisiaj tak doświadczony team jakim jest Detroit Pistons.Po tej przykrej porażce z Cavs moge sie założyć że wyjdą dzisiaj mega nabuzowani i za wszelką cenę będą chcieli udowodnić kto rządzi na parkiecie.Handi -4.5 na Pistons to w moim przekonaniu bardzo rozsądny wybór na dzisiejszą noc:spokodfhgfh:
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: Wizards - NJ Nets
Typ: Nets +2 ✅
Kurs: 1.91
Buk: Bwin

Analiza:

Doprawdy, gdy zobaczyłem handik dodatni na Nets nie miałem wątpliwości cos dziś zagrać. Drużyna z Waszyngtonu grała i gra kichę przez cały sezon. Pojedyńcze wygrane, często w close game&#39;ie. A jak już przegrywają to na całego. Nie ma co długo dumać, szykują się na nowy sezon. Chcąc maksymalną ilość piłeczek w drafcie muszą topić co się da. Zresztą ich skład nie pozawala konkurować z drużynami choćby ze środka piramidy NBA. Pogodzili się z przegranym sezonem i grają już wyłącznie z myślą o drafice i next season. Jeśli chodzi o Nets to nie jest to może drużyna klasowa. Swoje w tym sezonie także umoczyli, często grają w kratkę. Jednak po ostatnich słabych występach Cartera, wczoraj zauważyłem postęp. Jeszcze nie narzucał tyle ile ma w zwyczaju, ale tripple-double mówi sam za siebie. Dzis powinno być lepiej jeśli chodzi o punkty u Vince&#39;a. Wczoraj zagrali dobre spotkanie przeciwko Milwaukee. Na wyjazdach z drużynami ze środka tabeli radzą sobie całkiem nieźle. Często jeśli już przegrywali to po wyrównanym pojedynku. Dziś tak jak mówię, Carter powinien wreszcie się przełamać i rzucić coś koło 20 oczek. Jeśli chodzi o kontuzje to Simmons&#39;a i Jianlian&#39;a mogę zaliczyć do grona &quot;ważniejszych&quot; zawodników. Mimo iż już wczoraj Jianlian brał udział w treningu, jeszcze dziś go nie zobaczymy. Mimo wszystko w tym sezonie wychodzę z założenia, że jeśli już grać mecz Czarodziejów, to przeciwko nim, a po tak niskim handicapie, powracającej formie Cartera i dobrym wczorajszym meczu z Milwaukee nieomieszkam odpuścić tego meczu.

???? ???? ????

Spotkanie: Minesota - Atlanta
Typ: Minesota -2.5 ⛔
Kurs: 1.91
Buk: Bwin

Analiza:

Zacznę od Atlanty. Zespół Hawks od ostatniego czasu zawodzi. To już nie ta sama drużyna co na początu sezonu, która wygrała 7 meczy z rzędu i zachwycała formą. Pojawiły się kontuzje, pojawiły się pierwsze przegrane i wszystko wróciło &quot;do normy&quot;. Zespół Jastrzębi trapią kontuzje takich gwaizd jak Horford, czy też Johnsona. Ten pierwszy zagra dziś przeciwko Minesocie, jednak w systemie &quot;time limit&quot;. Będzie wchodził, jak to powiedział ich treneiro, &quot;w sytuacji gdy będą przegrywać, by nadrobić stratę&quot;. W moich oczach wygląda to tak, że musiał by grać cały mecz, gdyż widze tutaj prowadzenie gry od początku do końca przez Wilki. Złapali wiatr w żagle, wypełniają postanowienie noworoczne ;D A tak poważnie to całkiem dobrze radzą sobie od nowego roku. Przegrywają z klasowymi zespołami, przy czym ze średniakami radzą sobie dobrze, nie ważne czy grają na własnej hali czy też wyjazdy. Wczoraj ograli młody, prężny zespół Pacers, i tak jak pisałem do końca czaili się za plecami Indiany by ostatecznie zaatakować i wygrać mecz. U siebie są napewno jeszcze groźniejsi. Jefferson wyrasta na nową gwiazdę. Już sam mecz z Bostonem był dobry, z Indianą poprostu zrobili swoje. Dziś podejmują Atlantę. Jefferson napewno będzie kąsał obronę Jastrzębi, którzy z Horfordem z limitem czasowym będą mieli ogromne problemy. Uważam, że na hali w Minesocie nie powinno być inaczej jak pewne zwycięstwo Wilków.

???? ???? ????

Spotkanie: Toronto - Lakers
Typ: Lakers -8 ZWROT
Kurs: 1.91
Buk: Bwin

Analiza:

Bez Bynuma? Wątpię by w meczu z Toronto był to jakiś problem. Oglądając wczoraj Dinozaury w meczu z Cavs chciało mi się płakać, bo gorszej obrony nie wiedziałem dawno. Bargnani niemal odsuwał się od Jamesa, który robił z obroną co chciał. Bywały momenty w których 4 otaczali LeBrona a ten mimo tego punktował w dodatku z foulem. Bosh jest na skraju wytrzymałości. Mówił, że nic nie trzyma do w Toronto jeśli nadal gra będzie wyglądała tak jak do tej pory. A nic nie zapowiada poproawy. Zarząd się denerwuje, lecą wióry w rozmowach pomeczowych. Jeśli w obronie zagrają dziś tak jak z Cavs, nie widzę szans na niepowodzenie handicapu ujemniego na Lakers. Bez Bynuma Kobe rzuca coniemiara, choć Knicks nigdy w obronie dobrzy nie byli. Pisałem, że jeśli tak będzie eksplowatowany Kobe, to długo nie pociągną, jednak dziś jeszcze powinno być lekko i gładko. Gasol nie powinien mieć problemów z Bargnanim pod tablicami. Zresztą forma centra Raptors pozostawia wiele do życzenia. Wczorajsze air balle z za lini 3 oczek mówią same za siebie. Do tego rzuty z field były płaskie i odbijaly się od obręczy. Ogólnie coś w Dinusiach pękło i nie zapowiada się na zmiany w meczu z Lakers. Jeśli Odom więcej popracuje pod koszem, a Fisher zabierze się za rozegranie powinno być gładziutko.

???? ???? ????

Spotkanie: NO Hornets - Bulls
Typ: Deng over 18.5 ⛔
Kurs: 1.85
Buk: Bwin

Analiza:

Gdy zobaczyłem linię na Denga, nie wahałem się długo. Z meczu na mecz pokazuje, że można na niego liczyć nawet w ważnych momentach. Dziś Bulls jadą na mecz do Nowego Orleanu. Szerszenie mocno osłabione, bez Chandlera pod tablicami, oraz Paula. Jak już mówiłem pod koszem zabraknie Chandlera, którego zastępować będzie Armstrong. Ostatnio Luol zaliczył znakomity występ przeciwko Houston. gdy pod koszem stoją rośli obrońcy pokroju Minga, Luol idealnie sprawdza się z field jak i w run&#39;ach na kosz. Myślę, że dziś w meczu przeciwko NO, w sytuacji gdy mają szansę wygrać, dużo piłek będzie posyłanych właśnie do Denga posz tablicę. Pewnie będą grali jak z Houston alley oop&#39;y na zmianę z Thomasem. Wydaje mi się, że linia na Denga na poziomie 18.5 oczka pęknie bezproblemowo.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Spotkanie: Orlando Magic vs. L.A. Clippers
Typ: Orlando handi -15,5 ✅
Kurs: 2,20
Buk: betgun

Analiza:


Dzisiejszy dzień serwuje nam pełną paletę spotkań rozgrywanych w ramach ligi NBA. Ja stawiam na spotkanie Orlando Magic vs. L.A Clippers. Faworyt niewątpliwie jest tylko jeden i jest nim zespół z Orlando. Wygranie tego spotkania to teoretycznie formalność dlatego też stawiam na handicap -15,5 dla Orlando i sądzę, że pokryje się on z nadwyżką;) ponieważ zespół z Los Angeles jest zupełnie rozbity; zawodników trapią kontuzje oraz atmosfera w teamie także jest nie za ciekawa. Zespół przystępował z aspiracjami na ten sezon i na tym się skończyło. Jeżeli można powiedzieć, że na początku szło im w miarę mimo iż przegrywali to teraz są niebywale słabi co odzwierciedla pozycja w tabeli- 29. Są przed Czarodziejami mając jedynie lepszy bilans i dzisiaj się okaże kto samodzielnie będzie zamykał tabelę ( Clippersi?). Zespół z L.A na 48 spotkań ma zaledwie 10 wygranych. U siebie 5 zwycięstw 20 porażek, a na wyjeździe nie lepiej: 5 zwycięstw w stosunku do 18 przegranych. Można powiedzieć- porażka totalna. Na ostatnie 10 spotkań mają wygrane 2 i podtrzymują passę 6 porażek z rzędu i nic nie zapowiada by to się zmieniło. Natomiast zespół z Orlando jest przeciwieństwem „ postrzygaczy” z L.A. W ogólnej tabeli zajmują 4 lokatę , w konferencji 3 a w dywizji królują. Na rozegranych 47 spotkań mają wygranych 36. W stosunku „ u siebie- na wyjeździe” mają po 18 zwycięstw oraz 5 i 6 porażek. W ostatnich 10 spotkaniach prezentują się dobrze bilansem: 7:3 oraz niestety obecnie przegraną z Indywidualistami z Dallas. Sądzę, że w nocy Orlando rozniesie zespół z Kalifornii w 100% i wygrają przynajmniej 16 pkt pokrywając handicap. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 1:00 polskiego czasu.



...także polecam under w spotkaniu Toronto- LAL; ktoś w typach dnia ma analizę więc nie będę pisał co jak ale typ bardzo prawdopodobny;)
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Magiki warto było wspomnieć o absencji czołowego gracza Orlando, czyli Jameera Nelsona, który wypadł do końca sezonu i nie wiadomo jak zespół poradzi sobie w pierwszym meczu bez niego. Johnson nie jest nawet blisko jego poziomu. Jeśli trafią na słabszy dzień Howarda (co zdarza się rzadko) to tylko wtedy mogą mieć problemy z pokryciem tego handi
 
M 0

mirek186

Użytkownik
Lakers under 110.5 ⛔
Kurs:1.83
Buk:Bet365
K.Bryant under 31.5 ⛔
Kurs:1.80
Buk:Nordicbet
Najważniejszy powód to jutro Lakers graja bardzo prestiżowe spotkanie z Bostone, i pech chciał ze maja je na b2b, do tego każde spotkanie z Bostone to eksploatowanie Bryanta do granic możliwości zawsze ponad 40 min, więc z Raptors dzisiaj będzie asekuracyjne 30 może max. 35 min. Dużo pewnie asystowania mało szarż, bardziej będzie to przedmecz z Bostonem i duża zasługa na pewno w wyniku dzisiaj będzie zależało od rezerwowych. Do tego mała statystyka, odliczając już znowu powracany fatalny dla mnie mecz z Wizards gdzie rezerwowi trafili 31 z 40 rzutów z gry(78%) do tego wypadł Bynum i najlepszy a na pewno najskuteczniejszy rezerwowy Odom został przesunięty do pierwszej &quot;5&quot;. To rezerwa Lakers nie wygląda tak okazale i odliczając wspomniane spotkanie rzucają oni z gry w ostatnich 8 spotkaniach to tylko 40% śr. 28pkt na mecz. Więc proste podsumowanie: Lakers oszczędzą Bryanta banków do tego na pewno mniejszy wymiar czasowy Gasola i Odoma lub Fishera. Myślę że spotkanie tak prestiżowe jak z Bostone może być nawet kosztem dzisiejszej wygranej ale wątpię. Ale na pewno wynik Lakers poniżej 110 pkt i Bryant poniżej 31.5 . Szkoda mi tej lini bo obawiam się że gdy będzie grała cala ławka to wleb pójdą założenia i może nam się powtórzyć mecz z wczoraj i zamiast dobrej obrony i słabej skuteczności mieliśmy, dziury straszne i efekt Przegrana. Dalej wącham się nad under Lakers. Ale jak na razie czekam, i zagram standard stawkę poniżej na pewno Bryant 31.5
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Spotkanie : Chicago Bulls - New Orleans Hornets
Typ: Chicago Bulls wygra roznica 1-5 pkt ⛔
Kurs : 4,75
Bukmacher : bwin
Analiza : Stawiając na ten typ kieruje się najbardziej tym że w szeregach Szerszeni zabraknie Chrisa Paula, który jest dla tej drużyny tak samo ważny jak Kobe Bryant dla Lakersów czy LeBron James dla Cavs. Jak ważny jest dla drużyny mogła pokazać ostatnia kwarta z Portland TB, gdzie to NOH stracili wielką przewagę i minimalnie przegrali mecz. Bulls jest to średniak ligowy, który ostatnio złapał forme, aczkolwiek nie grali z wielkimi drużynami to z ostatnich 4 meczów wygrali az 3, w tym z Suns, Sacramento Kings i Los Angeles Clippers. Oczywiście Paul nie jest to jedyny zawodnik który ciągnie tam gre, D.West i P. Stojakovic, ale bez niego to już nie jest to samo, i Bulls stać na pokonanie Szerszeni. Dlaczego roznica 1-5 pkt? Bedzie to na pewno wyrownany mecz, ktory powinien sie zakonczyc minimalnym zwycięstwem jednej z druzyn, oby Bulls.

taki typ to bardziej do TD, aczkolwiek czysty win na Bulls to tez mocno ciekawe wyjscie po fajnym kursie ;]
 
luna3121 0

luna3121

Użytkownik
Spotkanie : Portland Trail Blazers - Dallas Maverics
Typ: Dallas -9 ⛔
Kurs : 2.9
Bukmacher : bet365

Analiza: Ogladalem ostatnie mecze obu druzyn. Zdecydowanie lepsze wrazenie robi Dallas. Pokonali na wyjezdzie Orlando, Miami i Detroit. Rzucajac szczegolnie dobrze broniacym Detroit i Miami po ponad 100 punktow. Dirk Nowitzki w 3 ostatnich meczach rzucil 29,30 i 20 punktow. Wtorowali mu udanie Terry 23,20,22 i Howard 13,15,19. Ciezko znalezc podobnych graczy w Portland. Co prawda mozna liczyc na Aldricha i Roya ale... raz potrafia rzucic 30 punktow jak Roy z Utah bo w nastepnym meczu z NO rzucic tylko 6! Graja bardzo nierowno i gdyby nie kontuzja Chrisa Paula napewno z NO by niewygrali (ostatnia kwarta 38-15). W Portland nie ma zawodnika zdolnego wziac na barki ciezar gry w decydujacych momentach. W Dallas takich jes kilku. Wygrywaja ze salbiakami i sredniakami ale jak zdarza sie ktos z najwyzszej polki to przewaznie przegrywaja. Zdarzaja sie i zwyciestwa jak np z Bostonem ale u siebie. W Dallas niewygrali od 11 spotkan czyli od sezonu 2002/2003. Watpie by dzis w nocy im sie udalo przelamac ta zla passe. W jedynym dotychczas meczu w tym sezonie Dallas pewnie wygralo w Portland 102-94. Biorac pod uwage obecna forme druzyn, statystyki najlepszych zawodnikow, bilans w tym sezonie i ostatnich latach, atut wlasnej hali.... Brak argumentow za Portland.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Legionista, troche przekombinowales z tym typem bo wg mnie Bulls moga wygrac nawet wieksza przewaga niz 5 pkt. Chris Paul jest naprawde zawodnikiem nie do zastapienia, bez niego Hornets tak naprawde nie istnieja, sa zupelnie inna druzyna. To bylo widac, tak jak napisales, w meczu z Blazers, ale takze to dzieki niemu wygrali mecz z Sixers i wiele innych spotkan w tym sezonie, nie mowiac juz o poprzednich latach ;p Gra Hornets opiera sie przede wszystkim na nim, na jego genialnej grze i umiejetnosci kreowania czystych pozycji kolegom z druzyny. Bez niego Peja Stojakovic, czy Rasual Butler znacza o wiele mniej, a Antonio Daniels po prostu nie jest w stanie go zastapic. Jedyny minus typu na Bulls to nieprzewidywalnosc tej druzyny i mimo ze ostatnio graja niezle to tak naprawde nie wiadomo czego mozna sie po nich spodziewac w dzisiejszym meczu. Tez chcialem to zagrac do TD :p
Bardzo dobrym typem sa rowniez NJ Nets, po niezlym kursie 2.15. Po raz kolejny Wizards sa nie slusznie faworyzowani przez bukmachrow, a tak jak napisal Rondo - oni juz o nic nie walcza, a graja poprostu fatalnie jak na mozliwosci tej druzyny. Wlasciwie to nie mam nic do dodania na temat tego spotaknia, Rondo wyczerpal temat :p
W Portland nie ma zawodnika zdolnego wziac na barki ciezar gry w decydujacych momentach.
wiem ze znowu sie czepiam, ale jak ktos pisze takie pierdoly to musze :p zreszta pisal nie bede, zobacz sam. wiem ze stare, ale w nawet w tym sezonie by sie znalazlo jeszcze kilka takich decydujacych fragmentow ????
http://youtube.com/watch?v=Pfj7UjdRUwg
 
slander 10

slander

Użytkownik
NY Knicks-Cleveland Cavaliers Typ: LeBron James over 31,5pkt✅✅✅(51pts)

Buk: Betgun
Linia ustawiona dosyć wysoko, ale oczywiście wystarczy, że James zagra trochę lepiej niż zwykle. Co przemawia za tym typem? Przede wszystkim ostatni występ Bryanta w Madison Square Garden. 61pkt i rekord hali to nie lada wyczyn godny najlepszego koszykarza NBA. LeBron też ma ambicje uchodzić za tego najlepszego. Jeżeli przynajmniej nie zbliży się pod względem punktów do Kobiego fani z Nowego Yorku będą bezlitośni. W tym sezonie już raz Bron grał w MSG i zdobył &quot;zaledwie&quot; 26pkt, ale przez całą 4 kwartę siedział na ławce. Cavs wygrali różnicą 18pkt. W porównaniu z tamtym spotkaniem w Cavs zabraknie Westa i Pavlovica, więc trochę punktów powinno przejść na konto King Jamesa.
Natomiast w zeszłym sezonie LBJ zapisał na swoim koncie 50pkt. Dziś liczę na podobny występ. Raczej LeBron nie pobije rekordu Kobasa, ale tak conajmniej 35pkt rzuci. Do tego doda kilka zbiórek i asyst i nikt się nie będzie czepiał. James jest o tyle w komfortowej sytuacji, że ma piłkę w rękach w niemal każdej akcji. Jest więc spora szansa, że dziś będzie nieco bardziej zwracał uwagę na własny dorobek punktowy, niż na kreowanie partnerów.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Spotkanie: New York Knicks - Cleveland Cavaliers (under/over 210.5pkt) ⛔ 102:107 (209pkt...)
Typ: 2
Kurs: 2,15
Buk: sportingbet
Analiza:

VS

Zespół gospodarzy, czyli ekipa Knicks podejmie o 1.30 w nocy polskiego czasu drużynę Cleveland Cavaliers, która swój ostatni mecz wygrała bardzo pewnie, bo w stosunku 101:83 we własnej hali z Toronto. Wczoraj Cavs nieco odpuścili 2 i 3 kwartę, ale myślę, że wynikało to bardziej ze sporej przewagi, która była po pierwszych dwunastu minutach niż z tego, że nie potrafili czegoś trafić (wg mnie po prostu odpuścili). New York to drużyna grająca szybką koszykówkę i nie myśląca za bardz o grze defensywnej, więc myślę, że Kawalerzyści pójdą na szybką wymianę ciosów mając w skladzie takiego geniusza jakim jest na pewno LeBron James. Co do statystyk to w meczach, w których grają Knicks rzadko kiedy pada mniej niż 200 punktów. To spotkanie może być naprawdę świetnym widowiskiem o ile Cavs będzie grało równie szybko jak Knicks i o ile gospodarze w tej swojej radosnej koszykówce będą wystarczająco skuteczni. Stawiam na over 210.5pkt!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom