>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Luty

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nigdy nie bawie sie w obstawianie czy wsadów czy rookies bo to jest bez sensu...w tym czasie zamawiam pizze kupuje browar i oglądam.Bo takie smakołyki
sie ogląda a nie obstawia:-D
 
slander 10

slander

Użytkownik
No niektóre kursy bardzo ciekawe.
HORSE Competition
Tutaj dla mnie faworytem jest OJ Mayo. Najniższy i najlepiej skoordynowany z tej trójki, co jest bardzo istotne w grze w &quot;konia&quot;. Poza tym jest rookie i będzie chciał się pokazać. Można puścić za niewielką stawkę, bo to w końcu &quot;tylko&quot; zabawa.
3pt shooting
W tym konkursie zadecyduje dyspozycja dnia i chyba nie ma co się bawić w obstawianie. Dla mnie faworytami są Kapono i Granger.
Skillsy
Derrick Rose. Chyba najszybszy z całej czwórki i najwszechstronniejszy. Wszystkie elementy konkursu wykonuje w meczach na fenomenalnej prędkości i powinien czuć się tutaj jak ryba w wodzie. Drugą ważną kwestią, poza szybkością, jest koncentracja, zwłaszcza przy podaniach, gdzie wielu świetnych graczy w historii konkursu poległo. Rose - rookie, a więc wzmożona chęć zabłyśnięcia. Jedynie może mu zagrozić Tony Parker.
Slam Dunk Contest
Dołączenie JR Smitha do konkursu to najlepsza wiadomość ostatnich dni. Howard i Nate pewnie już srają w gacie, bo do tej pory to oni mieli walczyć o zwycięstwo. Dla mnie faworytem jest właśnie zawodnik Denver. Jest niesamowicie atletyczny i nie będzie się bawił w przebieranki, zdmuchowanie świeczek, czy inne duperele. Pokaże kilka bardzo trudnych i widowiskowych paczek(mam nadzieje na coś czego jeszcze nie było w historii SDC) i jeżeli sędziowie nie będą głosować na show tylko na najlepsze wsady, to JR ma zwycięstwo w kieszeni.
Wszystkie typy(poza ostatnim) należy grać raczej za minimalne stawki, bo to tylko zabawa. Konkurs wsadów od zeszłego roku wrócił do łask i zwycięstwo wiąże się z pewnym prestiżem, dlatego można pomyśleć nad średnią stawką.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
ja w zeszlym roku postawilem na Kapono i Howarda, ale wczesniej widzialem ich treningi na yt. po tym co zobaczylem to nie mialem watpliowsci ze wygraja i udalo sie ???? emocje na prawde byly duze dlatego w tym roku rowniez probuje ???? ale tylko dla tych emocji, nie licze na wielkie pieniadze ????

Slam Dunk Contest
Dołączenie JR Smitha do konkursu to najlepsza wiadomość ostatnich dni. Howard i Nate pewnie już srają w gacie, bo do tej pory to oni mieli walczyć o zwycięstwo. Dla mnie faworytem jest właśnie zawodnik Denver. Jest niesamowicie atletyczny i nie będzie się bawił w przebieranki, zdmuchowanie świeczek, czy inne duperele. Pokaże kilka bardzo trudnych i widowiskowych paczek(mam nadzieje na coś czego jeszcze nie było w historii SDC) i jeżeli sędziowie nie będą głosować na show tylko na najlepsze wsady, to JR ma zwycięstwo w kieszeni.
w 100% popieram ten typ ???? takze bardzo sie ucieszylem jak zostal ogloszony zastepca Rudego Gaya ???? szczerze mowiac to JR nalezy do grona moich ulubionych zawodnikow ???? co do tego ze jest najlepszym dunkerem z tej 4 nie mam zadnych watpliwosci, tylko ze to wcale nie oznacza ze wygra ten konkurs. do finalu dostanie sie bez problemu - moim zdaniem Nate juz pokazal poprostu wszystko co potrafi, na wiecej nie pozwala mu jego 175 cm, watpie zeby nas czyms zaskoczyl, a Rudy Fernadez to juz w ogole jakis glupi zart, Joe Alexander bylby o wiele lepszym wyborem... najwiekszy problem to glosowanie widzow, przeciez Howard zebral najwiecej glosow w tym roku do ASG, najwiecej w historii. a niestety do finalu powinien sie dostac, bo pomyslow mu na pewno nie brakuje.

a co do konkursu rzutow za trzy pkt... Mike Bibby wycofal sie z powodu kontuzji i w jego miejsce wskoczyl Ray Allen. trzeba to powiedziec wprost: mamy 2 faworytow do tytulu, reszta to zupelnie inna liga jesli chodzi o rzuty zza luku. ten konkurs moga wygrac tylko Jason Kapono lub Ray Allen. rzut moneta, bo obaj maja rowne szanse ????

*jednak cos mi sie pomylilo, zajrzalem na strone nba.com i zobaczylem zdjecie Allena obok Mo Willa i JRa z naglowkiem another change i myslalem ze chodzi o trojki ;p a jednak chodzilo o ASG, ale przeciez to juz od dawna wiadomo :p czyli Bibby chyba startuje, wiec zwyciesce wg mnie juz znamy ????

na pozostale konkursy mozna popatrzec, ale obstawiac tak naprawde nie ma czego ;p Sklills Challange to zawsze loteria, a na dodatek startuja zawodnicy o w miare podobnych warunkach fizycznych. ale jesli mialbym wskazac fawortyta to bylby nim Tony Parker, tylko dlatego ze juz bral udzial w tym konkursie.

juz sie nie moge doczekac konkursu wsadow, po 3 latach w koncu mam tak na prawde komu kibicowac i moj zawodnik ma naprawde duze szanse by to wygrac ???? mam nadzieje ze nie zostanie oszukany tak jak Andre Iguodala ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
.KB ja też bym chciał żeby JR wygrał ale nie wygra:-DWygra Howard...dokoptowanie Smitha napewno da sporo świerzości do tegorocznego SDC.Smith będzie w finale z Howardem ale to Howard wygra...to jego ludzie kochają.Budzi te pozytywne emocje cieszy oko jest kreatywny ma ogromne możliwości i nazywa sie Howard:-DDwight Howard:-DNate już swoje pokazał i wystarczy...nie wiem co jeszcze wymyśli jak wsadzi nad kim wadzi:-DW walce z Howardem i Smithem nie ma szans.Rudy to chyba bardziej snajper niż dunker i jego występ jest śmieszny.To tak jak by rozegrać mecz gwiazd piłki noznej i wsród tych gwiazd miałby sie znalezć Marek Citko.Ja rozumiem że rudzielec to rokujący na przyszłość rookie ale to jest konkurs wsadów gdzie mają wystąpić gwiazdy tej dziedziny a Rudy do tych gwiazd nie należy.Ponoć Gasol będzie mu towarzyszył.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Konkurs rzutów za 3
Uczestnicy :
  1. Mike BIBBY (Atlanta) 41.3 % 2.4 celnych trójek na mecz
  2. Daequan COOK (Miami) 41.1 % 2.4 celnych trójek na mecz
  3. Danny GRANGER (Indiana) 39.8 % 2.7 celnych trójek na mecz
  4. Jason KAPONO (Toronto) 42.2 % 1.2 celnych trójek na mecz
  5. Rashard LEWIS (Orlando) 41.5 % 2.9 celnych trójek na mecz
  6. Roger MASON (San Antonio) 44.9 % 2.1 celnych trójek na mecz

Slam Dunk :

Rudy FERNANDEZ (Portland)
J.R. SMITH (Denver)
Nate ROBINSON (New York)
Dwight HOWARD (Orlando)
Macie jakieś swoje typy na konkurs rzutów za 3, slam dunków ?
EDIT
Gdyby czas nie był liczony to Rashard Lewis byłby moim faworytem ale skoro takie ograniczenia są to najwyższy w tej stawce zawodnik (mierzy prawie 210 cm) ma trudniejsze zadanie. Pozatym większość z jego trójek jest z tzw. czystych pozycji co zawdzięcza niesamowitej grze piłą po stronie Orlando Magic. Nie twierdzę żę jest słabym strzelcem ale dopiero po przyjściu do Magic jego wskaźniki aż tak wzrosły. Odkąd kontuzji doznał J.Nelson jego skuteczność drastycznie spadła. Na Kapono po takim kursie nie ma co grać, zwłaszcza że ten sezon ma dość przeciętny. Roger Mason imponuje z kolei w obecnych rozgrywkach ale w dużej mierze zawdzięcza to Duncanowi, Parkerowi i Ginobiliemu którzy kreują mu pozycje. Na dodatek jego średnię zawyża najmniejsza w tym gronie liczna oddanych trójek na mecz (ledwie nieco ponad 3). Lubię tego zawodnika ale moim zdaniem ma najmniejsze szanse. O Grangerze trudno mi cokolwiek napisać. Jest All Starem i rzuca w tym sezonie dużo i celnie ale ... znów trzeba parę słów powiedzieć o stylu gry Pacers który jest podobny do Magic. Dość powiedzieć, że to też dopiero jego pierwszy, ew. drugi sezon gdy rzuca na takim procencie a po przyjściu do NBA był wręcz krytykowany za brak &quot;3 point range&quot;. Dlatego typuję na zwycięzce albo M.Bibby&#39;ego albo D.Cook&#39;a. Obaj to tzw. streaki shooters którzy jeśli się wstrzelą to potrafią rzucać na niemal 100 % skuteczności. Zwłaszcza Bibby, który ustępuje w tym względzie IMO tylko Rayowi Allenowi. Średnia niskiego rozgrywającego z Atlanty nie jest nadzwyczajna ale jeśli ktoś uważnie śledzi mecze Hawks to wie że Mike potrafi rzucać cegły ale jak trafi trójkę to w krótkim odstępie czasu trafi drugą itd. Zwłaszcza na początku sezonu imponował w tym względzie (miewał mecze ze skutecznością 60 i więcej % przy co najmniej 5 próbach). Ostatnio jakoś gra słabiej ale jest to wina ogólnie całej drużyny która wymusza na Bibbym by bardziej koncentrował się na rozgrywaniu i kreowaniu pozycji dla kolegów niż dla siebie. Cook to najbardziej niedoceniany gracz a historia tego turnieju uczy że tacy zawodnicy (niedoceniani) potrafią wygrać. A Dequan to nie jest żaden niewiadomo kto. Wchodzi na parkiet w jednym celu. Rzucać za 3 punkty. Gra w tym sezonie koło 25 minut na mecz i oddaje prawie 6 trójek na mecz, często z nie wykreowanej pozycji. Co więcej jeśli założymy że każdy z tej szóstki może wygrać to zawsze lepiej zagrać na ten duet bo szanse 2/6 są większe niż 1/6 ;-).
zwycięzca : ( other than Kapono,Granger,Lewis,Mason) @ 5.25
 
naitsabess 0

naitsabess

Użytkownik
Ja mam jedynie taka uwagę odnośnie konkursu slam dunków: życzę sobie zapewne tak jak i większość nas, aby konkurs nie szedł w stronę zbędnego show: (świeczki, peleryny i inne drabiny...) ŻĄDAM powrotu do korzeni... :-D
Więc jeśli w tym roku nie będzie udziwnień to nie mam swojego faworyta, a jeśli znowu będą kombinować to będę kibicował dla J.R. Smith&#39;a, bo on wydaje mi się być najbardziej &quot;oldschoolowy&quot;.
Jeśli chodzi o konkurs &quot;trójek&quot; to uważam, że pomimo największej śr. na mecz Grangera i Lewisa są oni bardziej strzelcami, że tak powiem meczowymi niż turniejowymi, więc największe szanse daję jednak Jasonowi Kapono...
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Cóż, przy takich konkursach nie można przedstawić jakiejś analizy co do swojego typu... Ja zagrałem na Grangera po kursie 4,5 (betgun). Dlaczego na gracza Indiany? Przeczucie + przerwanie serii Kapono. Wygra Danny - będzie super, wygra ktoś inny - nic się nie stanie ???? Niech zwycięży najlepszy tego dnia strzelec ;)
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
H-O-R-S-E o 23:00
shooting stars (interesuje to kogos w ogole ? ;p) 02:30
skils challenge 03:00
3pt- shootout 03:30
slam dunk contest 04:30

co do konkursow, to juz sie wypowiadalem na ten temat i zdania nie zmienilem. udalo mi sie zlapac kosmiczny kurs na JR Smitha: 7.5 w bet365 ???? mam nadzieje ze sie nie pomylili i nie oddadza mi pieniedzy po konkursie w przypadku wygranej, bo naprawde przesadzili z tym kursem; w tym samym momencie w expekcie: 4.5. juz sie nie moge doczekac tego konkursu ????

w Sklis Chalenge wygra Tony Parker, czuje to odkad oglosili 4 bioraca udzial w konkursie ????
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
innej możliwości ja wygrane

Slam Dunk----&gt; Dwight Howard----1.8
Konkurs rzutów za 3----&gt;Danny Granger---&gt;3.8
West All Stars - East All Stars ----&gt;East All Stars---&gt;2.3

2 peffki :spokodfhgfh:
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
SDC za nami i moim zdaniem jeden z gorszych SDC jakie widzialem.Od samego poczatku zalatywalo mi tu finalem nate- howard.Tylko jak zobaczylem reakcje jury i ludzi to odrazu wiedzialem ze ten konkurs bedzie o kant dupy rozbic...JR nic nie pokazal i za to mam zal.Wspolczuje rudemu bo te dwa dunki byly naprawde dobre a sedziowie ewidentnie glosowali pod swoich i ten final byl praktycznie ustawiony....jezeli chodzi o final to nate zasluzenie wygral x howardem.Ten maly skurczybyk mnie zadziwia zeby o takim wzroscie przeskoczyc takiego byka...Howard z tym przesuwaniem koszy lipe odwalil wiecej show niz to wszystko warte.Cala seria konkursow poza skills na krytycznym poziomie 3point tragedia.Powiem krotko..nie podobalo mi sie
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
no sdc stal na bardzo srednim poziomie ???? podobal mi sie ten dunk rudego co gasol mu asystowal ;]]] naprawde trduny techniczne dunk i wyszlo mu to fajnie ????

rose fajnym dunkiem zakonczyl swoja runde w skillsach : D
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
czuje sie jak po konkursach w 05 i 06... w 06 Nate&#39;a wygrywa z Iguodala tylko dlatego ze jest maly i to sie swietnie sprzeda. 05 takze wydawal mi sie ustawiony, ale nie az tak bardzo jak ten. tutaj bylo to ewidentne. nie ukrywam ze kibicowalem Smithowi. po pierwszym dunku wiedzialem ze tego nie wygra, bardzo slabo jak na jego mozliwosci. pierwszy dunk Nate&#39;a na pewno nie zaslugiwal na dyche, ale ktorys z uczciwych sedziow twierdzil inaczej. w ogole mam watpliwosci czy ten wsad byl lepszy od tego Smitha, ale to juz moja subiektywna opinia :p centymetry zadzialaly, ma mniej to mu trudniej. tylko w takim razie inaczej trzeba oceniac wsady Howarda. albo zwracamy uwage a wzrost u wszystkich, albo u nikogo. ale moge tak sobie tylko pisac, wszyscy wiemy co jest wazniejsze w tym konkursie ;] szkoda ze Smithowi nie wyszedl drugi dunk, bo to by bylo naprawde cos, ale widac bylo ze tego raczej nie cwiczyli, a wiedzial ze musi dostac jak najwiecej pkt. choc podejrzewam ze i tak by nie dostal. jak zobaczylem drugi dunk Nate&#39;a to az sie zasmialem, drabine mogl tam ustawic, czemu nie. ale najgorsze byly oceny, same 8 i ostatni koles specjalnie daje 9. juz przynajmniej mogl dac ta dogrywke :p nie wiem jak to wygladalo z perspektywy innych, ale odczucia kibica Smitha sa jednoznacze. podobnie sie czuli kibice Hiszpana. zaskoczyl mnie w tym konkursie, mimo ze na drugi wsad potrzebowal az tylu prob.
druga runda w wykonaniu Nate&#39;a byla juz o wiele lepsza, ale przeciez on w ogole nie powinien sie tam znalezc. ten drugi wsad mnie najbardziej boli ;p zgadzam sie z opinia ze to byl najgorszy konkurs wsadow od lat
konkursu rzutow za trzy pkt w ogole nie mam zamiaru komentowac
 
angel1122 0

angel1122

Użytkownik
Podczas krótkiego wywiadu przed ostatnim dunkiem Howarda.
&quot;Right now, preliminarily, I put my name in the 2010 dunk contest saturday night.
(w trzeciej osobie mówił tu -&gt;) Lebron James is saying, in 2010 in Dallas stadium I am preliminary putting my name in the dunk contest”
Wspaniała wiadomość ! ????
 
slander 10

slander

Użytkownik
Podczas krótkiego wywiadu przed ostatnim dunkiem Howarda.
&quot;Right now, preliminarily, I put my name in the 2010 dunk contest saturday night.
(w trzeciej osobie mówił tu -&gt;) Lebron James is saying, in 2010 in Dallas stadium I am preliminary putting my name in the dunk contest”
Wspaniała wiadomość ! ????
LeBron nie jest kreatywny jeśli chodzi o paczki. To będzie występ w stylu Rudego Gaya z przed roku.
Co do SDC, to JR zawiódł. Za mało kreatywności. Po Fernandezie było widać, że jest biały i słabo skacze, choć za ten drugi dunk mógłby dostać więcej, bo była spora presja.
Za pierwszy wsad Howarda 50pkt. WTF??!!
Najlepsza paczka to Howard z boku tablicy(SICK!). Fajna jeszcze Robinson nad Howardem.
Ogólnie znowu było trochę za dużo pajacowania, ale to jest Ameryka.
BTW. Gortat przy wsadzie z osobistych nie przekroczyłby linii:jezora:
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Mówienie ze Nate nie powinien się tam znalezc jest moim skromnym zdaniem troche nie na miejscu, koleś mojego wzrostu skacze nad Howardem itp, skocznosc niesamowita...to raczej Dwight jest nie na miejscu w takim konkursie bo jest po prostu za wysoki(kiedy wzial sobie wyzszy kosz widac bylo ze w sumie sprawia mu problem pożądny dunk na takiej wysokosci), nic nie pokazal w tym roku...J.R. ktoremu tez kibicowalem chyba nie zdazyl wymyslic nic odkrywczego , Rudy niezle ale skwitowalbym to tak jak Shaq, jesli ktos widzial jego mine to wie o czym mowie, jedynie Nate zasluzyl na wygrana i nie dlatego ze jest niski...
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
jak typujecie dzisiejsze spotkanko ? ???? moim zdaniem east wygra chociaz bukmacherzy w roli faworytow stawiaja graczy z zachodu

moim zdaniem zachod ma zdecydowana przewage tylko na PG, Paul jest obecnie po prostu duzo lepszy od starzejacego sie iversona ????

pod koszami Howard powinien zniszczyc Yao, ktory w tym sezonie gra ponizej oczekiwan zreszta jak cale houston

na sg raczej rowno z lekkim wskazaniem jednak na Bryanta, chociaz Wade duzo mu nie ustepuje w tym sezonie ????

skrzydlowych zdecydowanie lepszych ma wschod ???? amare i duncan raczej marne szanse maja z lebronem i garnetem ???? lawke tez lepsza ma wschod, w tym zajebistych 3pkt shooterow - ray allen czy joe johnson

kurs oscyluje w granicach 2,20 mysle ze warto zagrac a handi +4,5 powinno sie przyjac z pocalowaniem reki ????
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
tylko ze do finalu (bo pisalem o finale, nie konkursie) nie dostaje sie za caloksztalt, tylko za to co sie pokaze w 1. rundzie :p a drugi dunk w jego wykonaniu byl zenujacy :]

obejrzalem dzisiaj powtorki tego konkursu. najwieksze watpliwosci mam co do oceny pierwszego wsadu Smitha. im dluzej go ogladam, tym lepszy mi sie wydaje. podwojne odbicie od ziemi i niemal idealna korba w polaczeniu, a to wszystko wykonane bardzo dynamiczne na pewno zasluguje na wiecej niz 43 pkt. teraz niech mi ktos powie, dlaczego wsad Robinsona zostal lepiej oceniony, co w nim bylo lepszeg? w drugiej kolejce Smith rzeczywiscie sie nie popisal i stracil szanse na final... chociaz nie mozna stracic czegos czego sie nie ma ;] sklad finalu byl juz znany przed konkursem, potwierdza to chociazby zachowanie ostatniego sedziego przy drugim wsadzie Robinsona. dalibyscie za ten wsad 8? szczerze to watpie, od ostatniego dostal 9, zeby przejsc do finalu i bysmy mogli podziwiac kryptonate&#39;a ????

Rudy Fernandez takze zostal skrzywdzony, drugi wsad byl bardzo trudny do wykonania a jednak mu sie udalo. fakt ze po tylu probach mogli troche zanizyc oceny, ale bez przesady. Nate ma te kilkanascie cm mniej, wiec moze robic ile chce dodatkowych prob :] chodzi mi oczywiscie o konkursy 06 i 07.

2x 50 pkt Howarda... juz napisalem to wczesniej, jesli juz zwracaja uwage na wzrost to niech wezma pod uwage rowniez to, ze te 2 dunki dla Dwighta nie sprawily mu zadnego problemu, co zawdziecza wlasnie swoim warunkom fizycznym. jedynie 1. finalowy dunk zaslugiwal na &quot;perfect score&quot;

szanuje Robinsona za to co potrafi przy takim wzroscie, ale to nie jest zaden powod zeby oceniac go wyzej na takich konkursach.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
K.B a ja szanuje Twoje zdanie ale moim Nate był jedynym który miał plan jakiś pomysł jak to rozegrać, Dwight był strasznie odtwórczy w tym roku chciał chyba pojechać 2 raz na tym samym patencie....JR Smith tak jak mowisz w pierwszej kolejce wykonał bardzo dobry dunk, choć z jego skocznoscia i talentem byloby go stać żeby po wyskoku jescze zrobić 360, ale jego nota 43 przy nocie Howarda 50 to czyste oszustwo albo raczej gra pod publiczke oczywiscie, co do tej 9ki dla Nate&#39;a to ostatni sedzia wyciagnal ja dlatego zeby sie wyroznic bo reszta dala 8ki, takze widac bylo ze jest to powodowane zabawa raaczej niz przemyslanym oszustwem
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Ja również jestem dzisiaj za Wschodem, ale niech się reszta wypowie :p Mało znam się na NBA, a taki mecz należy obstawić ????

taki mecz tylko w polowie rywalizacja a w polowie zabawa i odpoczecie dla graczy od stresow zwiazanych z wynikami w sezonie, takze uwazać raczej nalezy na stawke...mam przeczucie tez ze Wschod wygra, maja lepszych strzelcow ale gram za małą stawke
 
N 0

nurloss

Użytkownik
A co myślicie o lini under/over. Linia 263 jest chyba nieco mała patrząc że ten mecz jest właściwie po to żeby narzucać tych właśnie pkt. Wcześniej to różnie bywało jednak uważam że dziś powinien być overek. Konkursy trochę zawiodły. Może mecz będzie ciekawszy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom