>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2012

Status
Zamknięty.
toudi 715

toudi

Użytkownik
nóż się otwiera w kieszeni jak takie głupoty się czyta. Przybilli jak większości w Blazers zniszczyły karierę trochę kontuzje, ale zawsze był to naprawdę fajny defensywny backup centra. Z konieczności przy kontuzjach Odena grał wiele w s5 i też wywiązywał się dobrze ze swoich ról. Świetnie zbiera, dobrze blokuje, dodaje size&#39;u w pomalowanym. Naprawdę dobry roles, a ty traktujesz go jak jakiegoś Hasheema Thabeta. Zobaczymy jak Gortat go będzie &quot;robił&quot;, jeśli Nash mu nie pomoże..
Dobrze zbiera bo ma 7,1 wzrostu, blokował dobrze parę lat temu raczej, teraz to on momentami ledwo ręce do gory podnosi. W ostatnich 10 meczach raptem 6 bloków zanotował, moze nie grał po 40 minut ale to i tak nic nadzwyczajnego. To, ze size&#39;u w pomalowanym dodaje chyba mozna spokojnie wywnioskować z tego co on nim napisałem, jak ma 7,1 wzrostu to trudno zeby nie dodawał. Wszystkie jego atuty wynikają ze wzrostu. Gortat jest zbyt szybki dla niego. Wczoraj Cousins robił go jak chciał, DeMarcus to pod względem umiejętności top 5 centrów w lidze ale mimo wszystko. To, ze kiedyś cos tam sie zapowiadał ale miał kontuzje itp. niewiele znaczy aktualnie.
Moze czasem zbyt mocnego słowa uzyje ale taki mam styl po prostu, Przybilla jest dla mnie słaby i tyle.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Dobrze zbiera bo ma 7,1 wzrostu
http://espn.go.com/nba/player/_/id/3448/brook-lopez
http://espn.go.com/nba/player/_/id/3447/robin-lopez
http://espn.go.com/nba/player/stats/_/id/2171/darko-milicic
http://espn.go.com/nba/player/stats/_/id/4298/timofey-mozgov
Przykłady kilku 7&#39; footerów, którzy wcale nie zbierają dobrze, a wręcz słabo, więc może zweryfikujesz swoje poglądy?
http://www.basketball-reference.com/players/p/przybjo01.html
Jak ktoś ma problemy z porównaniem tych liczb w podobnych wymiarach czasowych, to polecam basketball-reference i kolumnę PER36. Jeszcze dla bardziej ogarniających kolumienka ADVANCED. drb% przez całą karierę na znakomitym poziomie. W tym sezonie niewiele za Howardem i Cambym, a np. deklasuje zupełnie Tysona Chandlera.
Dalej twierdzisz, że potrafi zbierać, bo ma 7&#39;1&#39;&#39;?;)
Ten chłopak mimo wieku i urazów, dalej doskonale zabezpiecza bronioną tablicę, a uwierz mi, że to ciągle jest w cenie i np. tego nie potrafi nasz Gortat, który tak ma wydymać Joela..
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Golden State Warriors - San Antonio Spurs
Warriors +17 kurs 1,33 Bet365
99-120
Ja się na koszu znam słabo, na NBA jeszcze gorzej, ale z punktu bukmacherskiego typ bardzo mi się podoba. Końcówka sezonu zasadniczego, San Antonio Spurs ma play- offy z pierwszego lub drugiego miejsca, Golden State Warriors też o nic nie walczą zresztą jak zwykle. Warriors ostatnie mecze kiepskie, H2H też nie napawa optymizmem, ale czy będzie się chciało San Antonio wyżynać żyły by zmasakrować rywala w jego hali gdy już za rogiem poważne mecze w walce o mistrzostwo?! Moim subiektywnym zdaniem nie, pewnie goście wygrają, ale w pogrom jakoś mi ciężko uwierzyć. Nie sprawdzałem nawet absencji w obu zespołach, chodzi mi w tym typie o motywacje, a moim zdaniem będzie większa u gospodarzy.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
http://espn.go.com/nba/boxscore?gameId=320406024
http://espn.go.com/nba/boxscore?gameId=320403005
Dwa mecze ze średniakami z kwietnia. Weterani: Duncan, Parker, Manu jak widzisz pograli po 20 minut, bo po pierwszej połowie już rozwalili rywali. Tak więc nie przemęczyli się, a Spurs i tak zmiażdżyli przeciwników, dzięki świetnej grze ławki w ofensywie, dlatego uważałbym na ten typ. Raczej nie ma sensu grać tego po takim kursie. Spurs mogą zrobić spokojnie blow-outa +20, nie przemęczając przy tym swoich gwiazd.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
http://espn.go.com/nba/player/_/id/3448/brook-lopez
http://espn.go.com/nba/player/_/id/3447/robin-lopez
http://espn.go.com/nba/player/stats/_/id/2171/darko-milicic
http://espn.go.com/nba/player/stats/_/id/4298/timofey-mozgov
Przykłady kilku 7&#39; footerów, którzy wcale nie zbierają dobrze, a wręcz słabo, więc może zweryfikujesz swoje poglądy?
http://www.basketball-reference.com/players/p/przybjo01.html
Jak ktoś ma problemy z porównaniem tych liczb w podobnych wymiarach czasowych, to polecam basketball-reference i kolumnę PER36. Jeszcze dla bardziej ogarniających kolumienka ADVANCED. drb% przez całą karierę na znakomitym poziomie. W tym sezonie niewiele za Howardem i Cambym, a np. deklasuje zupełnie Tysona Chandlera.
Dalej twierdzisz, że potrafi zbierać, bo ma 7&#39;1&#39;&#39;?;)
Ten chłopak mimo wieku i urazów, dalej doskonale zabezpiecza bronioną tablicę, a uwierz mi, że to ciągle jest w cenie i np. tego nie potrafi nasz Gortat, który tak ma wydymać Joela..
Nie wiem po co podajesz przykład Brooka Lopeza skoro tego gościa poza zdobywaniem punktów kompletnie nic nie interesuje, w obronie praktycznie stoi i nic nie robi zeby chociaz bron boze faulu nie złapać i pograć 2 minuty krócej. Przybilla wchodzi na boisko tylko po to zeby zbierać i blokować więc nie wiem jaki cel ma porównywanie takich dwóch graczy. Lopez to taki sam as jak Bargnani. Co do reszty to zgoda ale to wszystko soft goscie, temu słabo zbierają. Przyzbilla od nich jest znacznie twardszy, to mu trzeba przyznać.
Po Gortacie jezdzenie jest w Polsce dosyć modne ale przypominam, ze on ma kontrakt na prawie 7 milionów rocznie a Przybilla ma tylko 420 tysiecy na ten rok. Gortata do Dallas chciał Cuban a on nawet w środku nocy zastanawia się kogo sciągnąć do swojej ukochanej druzyny. No ale ok, Przybilla zabezpiecza tablicę a Gortat nie.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Nie jeżdżę po MG, tylko stwierdzam coś co jest jego sporym mankamentem. Niestety ma często problem za zastawianiem i inni zbierają mu nad głową, dlatego Suns mają takie problemy na deskach. Oczywiście to też kwestia Frye&#39;a obok Marcina, ale jednak jak ktoś potrafi zabezpieczyć tablicę bronioną, to zrobi to sam na c. Przybilla to potrafi na poziomie ligowej czołówki i trzeba to docenić i tyle. A nie pisać, że gra tylko, bo ma 7&#39;1&#39;&#39; i dlatego też tak dobrze zbiera, bo to nie prawda i pokazałem to tymi przykładami. Starałem się wybrać takich bardziej znanych graczy, ale jest jeszcze niezła grupka 7 footerów na podobnym poziomie.
Co to ma do rzeczy, że Gortat ma kontrakt 7 mln, a Joel 0.42? Kwame Brown też ma 7 mln.. Nie wiem do czego zmierzasz, ale ja nie twierdzę nigdzie, że overall Gortat jest lepszy od Przybilli. e: tfu, oczywiście na odwrót. Gortat overall &gt;&gt; Przybilla
 
oki 270

oki

Użytkownik
New Jersey-Miami
Brooks over 2 as
1,91 stan james
W ostatnich 10 meczach Brooks tylko raz zanotowal 0 asyst. Kilkukrotnie mial rowne 2, co przy dzisiejszym typie oznaczaloby zwrot.
Tegoroczny rookie gdy jest zdrowy spedza na parkiecie ok 35 min, wiec wydaje mi sie, ze 3 asysty sa jak najbardziej do zaliczenia w tym czasie.
Gdyby linia byla o 0,5 wyzsza byc moze nie zdecydowalbym sie na ten typ, jednak zabezbieczenie zwrotem przy 2. asystach sklania mnie do zagrania tego zdarzenia.
edit: podczas pisania wycofali to z oferty:;/:, post do kasacji
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tomorrow, 17 Apr 2012, 04:00
Phoenix Suns -10.5
- Portland Trailblazers 1.92
Expekt
5/10

Suns by 21+ 4.63
Bwin
2/10


Nie zagra Aldridge nadal. Ale to już od 3 spotkań nie gra. Portland 2 z nich przegrali, z Dallas i Kings. Ale dodatkowo dziś nie zagrają Batum i Felton.

Zapowiada się piątka Flynn, Crawford, Matthews, Hickson i Przybilla. A na ławce takie tuzy jak Luke Babbitt, Craig Smith, Nolan Smith, Kurt Thomas czy Hasheem Thabeet. Cała ta ławka zdobywa średnio 14.1 ppg. Cała. Cienizna. A w piątce już są tacy strzelcy jak Flynn czy Przybilla. Naprawdę widzę to bardzo, ale to bardzo czarno dla Portland. Ok, ostatnio pisałem to samo o Blazers przy okazji meczu z Dallas, ale litości, dziś nie ma też Batuma i Feltona, którzy wtedy mieli 32 pkt z 94 całej ekipy.

H2H:

01/27/12 POR 109 - PHO 71
01/06/12 PHO 102 - POR 77

W 1 meczu trio Aldridge, Batum, Felton 35 punktów, 11 zbiórek, 5 asyst. A do tego 4 punkty i 13 zbiórek mieli Camby i Wallace, których już nie ma.

W 2 spotkaniu trio miało 41 punktów, 14 zbiórek i 7 asyst. Do tego Wallace + Camby 17 punktów i 21 zbiórek.

Podsumowując zawodnicy, którzy nie zagrają już dziś w barwach Blazers w 2 meczach dali 97 ze 186 punktów Blazers, 59 z 96 zbiórek i 18 z 44 asyst. Więc bardzo sporo.

Oczywiście można powiedzieć, że przysli Flynn i Thabeet, ale takie gadanie nie wymaga chyba komentarza.

Trail Blazers are 7-17 ATS in their last 24 games following a ATS win.
Trail Blazers are 6-16 ATS in their last 22 road games vs. a team with a winning home record.
Trail Blazers are 1-4 ATS in their last 5 games when their starting 5 players combine for more than 160 minutes of the previous day.
Trail Blazers are 1-5 ATS in their last 6 Monday games.
Suns are 7-0 ATS in their last 7 games as a favorite.
Suns are 5-0 ATS in their last 5 home games vs. a team with a road winning % of less than .400.
Suns are 7-0 ATS in their last 7 games vs. a team with a losing S.U. record.
Suns are 4-0 ATS in their last 4 games following a SU loss of more than 10 points.
Suns are 4-0 ATS in their last 4 games as a home favorite.
Suns are 10-1 ATS in their last 11 when their opponent allows 100 points or more in their previous game.
Suns are 10-1 ATS in their last 11 home games vs. a team with a losing road record.
Suns are 8-1 ATS in their last 9 games following a ATS loss.
Suns are 8-1 ATS in their last 9 when their opponent scores 100 points or more in their previous game.
Suns are 10-2 ATS in their last 12 home games.
Suns are 13-3 ATS in their last 16 after allowing 100 points or more in their previous game.
Suns are 8-2 ATS in their last 10 games following a S.U. loss.
Suns are 8-3 ATS in their last 11 games playing on 1 days rest.
Suns are 18-8 ATS in their last 26 games overall.
Home team is 5-1 ATS in the last 6 meetings.
Trail Blazers are 1-4 ATS in the last 5 meetings in Phoenix.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Chris Paul over 19,5 pkt @ 1.76
Zacznijmy od tego, iż mecze pomiędzy Clippersami i Thunder zawsze kończą się wysokimi wynikami (w tym sezonie 225, 204 i 198 pkt).
Paul vs OKC w tym sezonie 70 pts w 3 spotkaniach czyli 23.3 ppg.
Z pola 26/48 czyli nieźle. 12/12 z wolnych.
Paul z dobrymi przeciwnikami nigdy nie zawodził. Pokazał to już choćby z Miami, Lakers czy Spurs.
Ostatnio mocny mecz z GSW (28-13), 12/17 z gry.
Jest w dobrej formie i myślę, że powinien przekroczyć tę linię.
 
mak0s 8

mak0s

Użytkownik
Koniec ligi coraz blizej i troche mysli chodzi mi po glowie
Portland@Suns
Moze niektorym wyda sie to glupie, ale juz nie raz i nie dwa zagralem na tzw przeczucie i nie zawiodlo. Oczywiscie zgadzam sie ze Suns to dzis oczywisty pick, Suns maja o co grac, plus kontuzje/nieobecnosci w PTB, przewaga wlasnego parkietu. Tylko ze PTB juz od jakiegos czasu tak sobie gra bo gra, ale jakos przeciwnicy ich nie gromia. Zdecydowanie uwazam ze Suns wygraja, ale mysle ze buki beda szczesliwsze jak hc nie zostanie pokryte. Ot taka moje spiskowa teoria dziejow
Pick PTB +11 betsafe
kurs 1.91
3/10
Hornets@Bobcats

Tak patrzac na pozostale spotkania Bobcats to nie wyglada to zbyt rozowo, a seria porazek juz sie ciagnie. Pozostaly im wlasciwie 3 spotkania w ktorych maja szanse wygrac, dzis z Hornets, u siebie z Kings i wyjazd z Wizards. Mysle ze dzis powalcza. Ale gram ten pick pod trading. Bo jedyne co mnie martwi to glod gry Erica Gordona z Hornets.
Pick Hornets lay 1.39
ustawiam back na 1.58
3/10

Mavs@Utah
Obie druzyny walcza o PO i jak najlepsze w nim miejsce. Mecz z gatunku na noze. Mavs maja niezla formę ostatnio. Wczoraj zagrali dobry mecz i mieli troche pecha w koncowce. Mimo fatalnej postawy Dirka potrafili kontrolowac wieksza czesc meczu. Spadek na 7 pozycje oznacza dla Mavs gre ze Spurs, lub co gorsza na 8..i Thunder. Nie ma co kalkulowac obie druzyny graja o pelna pule. Mavs to jednak mistrz. Mavs praktycznie bez kontuzji, czego nie mzona powiedziec o Utah. Przy takim kursie biore Mavs.
Pick Mavs 2.5
3/10
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Today, 17 Apr 2012, 03:00
Utah Jazz - Dallas Mavericks +4 1.93
Pinnacle
5/10


Krótko i na temat bez rozprawki, bo późno.

03/03/12 DAL 102 - UTA 96
01/27/12 DAL 116 - UTA 101
01/19/12 UTA 91 - DAL 94


Jeremy Evans F Prob Mon - Ankle - 4/15/12
C.J. Miles G Ques Mon - Calf - 4/15/12
DeMarre Carroll F Ques Mon - Concussion - 4/15/12
Earl Watson G Out indefinitely - Knee - 4/10/12
Josh Howard F Late April - Knee - 4/8/12
Raja Bell G Out indefinitely - Groin - 3/26/12


W 1 meczu Bell + Watson + Miles 29 punktów, 7 zbiórek i 8 asyst. Nie było Evansa, który może dziś zagra i Tinsleya.

W 2 meczu Bell + Watson + Miles + Howard 22 punkty, 9 zbiórek, 3 asysty.

W 3 meczu Watson + Miles + Howard 28 punktów, 12 zbiórek, 4 asysty. Nie było Evansa, który może dziś zagra i Tinsleya.

Jakie są wyniki widać, nawet mimo tego, że wtedy nie było tak szpitalnie w Salt Lake City. A Tinsley i Evans, który może zagra, tego nie nadrobią.

Jazzmani może jeszcze jakieś szanse mają na PO, ale niewielkie. Dallas muszą z kolei bronić 6 pozycji. Bo o 5 będzie ciężko.

Niby Utah 21-8 u siebie, a Dallas 13-17 on road, ale:

http://www.youtube.com/watch?v=5-1jgNhopNo

A kto jest Czempion to oczywiste.


No i:


Mavericks are 4-1 ATS in their last 5 games following a S.U. loss.
Mavericks are 4-1 ATS in their last 5 games when their starting 5 players combine for more than 160 minutes of the previous day.
Mavericks are 18-7-1 ATS in their last 26 Monday games.
Mavericks are 19-9-1 ATS in their last 29 games as an underdog.
Mavericks are 36-17-2 ATS in their last 55 games as a road underdog.
Jazz are 17-36 ATS in their last 53 games following a ATS win.
Jazz are 2-6-1 ATS in their last 9 games playing on 1 days rest.
Jazz are 1-4 ATS in their last 5 games as a favorite.
Jazz are 0-4 ATS in their last 4 home games vs. a team with a losing road record.
Mavericks are 6-1 ATS in the last 7 meetings.


Z naciskiem na:

Mavericks are 18-7-1 ATS in their last 26 Monday games.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nyk 501

nyk

Użytkownik
Kto nie zagra lub bedzie odpoczywał dowiemy sie napewno przed meczem. Przy obecnej formie Melo mam nadzieje, że rzuci kolejne ponad 30pkt i pomoze druzynie uporać sie z rywalami z Bostonu, którzy (tak mysle) beda mieli mniejszą motywacje aby wygrać. Pozatym NYK nie ma jeszcze spokojnego awansu do PO został jeszcze ponad tydzien i kilka meczy dlatego mysle, że te u siebie muszą wygrywac. Drugi mecz który rzucił mi sie w oczy na dzis to Phila, która wczoraj była faworyzowana jednak Orlando poczuło wiatr wczoraj i wykorzystali atut wlasnej sali. Dzis przeciwnik mocniejszy bo Indiana ale myśle że Phila ma coś do udowodnienia tym bardziej ze zbliza się Milwauke. Indiana ma dobry run więc może nie bedą mieli mocnej motywacji by wygrać. Jak narazie widze taki dubelek. Wczoraj piękna noc i duzo$$$$$$
 
M 0

mukapaca1989

Użytkownik
Trener NYK w chwili obecnej bedzie grał mocno okrojonym składem tak jak np z Miami. Knicks nie maja jeszcze pewnego miejsca w playoffach wiec 80% gry skupi sie na gwiezdzie czyli Carmelo Anthonym. Bukamacherzy dzis proponuja typ + - 27 pkt na Anthonego,moim zdaniem mozna stawiac w ciemno na plus. Chlopak odda zapewne ze 25-30 rzutow w meczu,jesli u3ma skutecznosc na poziomie 40% to bedzie dobrze. Tylko czy to wystarczy na Boston? Niestety mysle ze sam CA to za malo,jezeli Chandler i JR Smith doloza ze 30pkt to powinni Pokonac graczy Celitics
 
soom123 30

soom123

Użytkownik
Phila - Indiana 2 @ 2.36 Pinnacle
To co gra Philadelphia przechodzi ludzkie pojęcie. Dla mnie ta drużyna nie ma najmniejszego prawa pojawić się w PO a swoje miejsce w tabeli zawdzięcza jedynie formie z początku sezonu. Wczoraj przejechałem się na nich grubo w meczu z Orlando, dziś stawiam przeciwko nim z Indianą. Indiana w znakomitej formie i choć w ostatnim meczu pierwsza piątka grała nieco krócej i tak odnieśli pewne ponad 20-punktowe. Phila natomiast (drużyna walcząca o PO!!) potrafi w ostatnim czasie przegrac u siebie z NJN i Toronto (różnicą bagatela 21 pkt) oraz z Orlando grające bez czołowych graczy. Myślę, że w tym meczu Indiana spokojnie wygra, nawet jeśli gracze pierwszej piątki dostaną więcej czasu na odpoczynek. Na koniec statystyki żeby nie być gołosłownym:
Indiana last 10 - 9-1
Phila last 10 - 3-7
Indiana last 6 away - 4-2 (jednak ostatnio 4 wygrane z rzędu)
Phila last 6 home - 3-3 (jednak ostatnio 3 porażki z rzędu)

Minnesota - Memphis 2 @ 1.29 Pinnacle
No tutaj nie ma co się rozpisywać, Minnesota przechodzi samą siebie jeśli chodzi o granie dna, Memphis ciągle czuje na plecach Denver i Dallas. Ostrzegam tylko przed handi, sam chciałem zagrać ale jak przeanalizowałem wyniki Memphis to wydaje mi się, że mogą wygrać mniejszą ilością punktów niż 8. Gram to w dublu stąd w ogóle fakt, że ruszyłem tak niski kurs. Pisze bardziej żeby przestrzec przed tym handi niż żeby komuś podrzucać taki (jakże wyszukany ;)) typ.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Trener NYK w chwili obecnej bedzie grał mocno okrojonym składem tak jak np z Miami. Knicks nie maja jeszcze pewnego miejsca w playoffach wiec 80% gry skupi sie na gwiezdzie czyli Carmelo Anthonym. Bukamacherzy dzis proponuja typ + - 27 pkt na Anthonego,moim zdaniem mozna stawiac w ciemno na plus. Chlopak odda zapewne ze 25-30 rzutow w meczu,jesli u3ma skutecznosc na poziomie 40% to bedzie dobrze. Tylko czy to wystarczy na Boston? Niestety mysle ze sam CA to za malo,jezeli Chandler i JR Smith doloza ze 30pkt to powinni Pokonac graczy Celitics
dziwny tok rozumowania prezentujesz. Koszykówka to nie tak prosta gra, że ten i ten rzucą po 30 pkt i wygrają. A co będzie jak W Celtics Pierce i Garnett też tyle walną?
Z typem na Melo też radzę uważać. Tak jak gra NYK skupi się na Anthony, tak samo skupi się na nim również defensywa Celtics, która jest jedną z najlepszych w lidze, więc jak mu urządzą piekiełko to może z 20 nie wyjść. Oczywiście może mieć dzień i równie dobrze sieknąć 45. Dla mnie no bet jednak.
Co do samego meczu i składów. Zbyt prestiżowe spotkanie, żeby Boston wyszedł bez swoich gwiazd, tym bardziej, że teraz mieli dzień odpoczynku, po meczu z Bobcats, w którym właśnie nie grali, więc bez przesady. Za dużo to też nie zdrowo, bo zardzewieją ;)
Knicks ostatnio świetne wyniki, będące efektem dobrej dyspozycji CA i twardej defensywy pod wodzą Woodsona. Na C&#39;s, który po ASW są jednym z najlepszych teamów w lidze to myślę, że będzie jednak za mało, dlatego z przyjemnością biorą kursik 2,30.
Boston Celtics @ New York Knicks 2,28
Poparcie także dla typu kolegi z góry na Pacers. 76ers grają przeciwko trenerowi, przegrywają niemal z każdym, a Indiana w gazie niezłym. Tak samo misiaczki, mimo iż ostatnio mnie zawiodły z Hornets, to jednak także ostatnio w świetnej dyspozycji.
suwix: nie ma sensu zaglądać akurat w tej sprawie na te stronki z kontuzjami, bo tam jest wpisane coś na pałę day-to-day. Każdy wie, że po prosta Rivers daje odpocząć swoim gwiazdom. Na wiarygodniejszych stronkach Yahoo, CBS, ESPN tylko Ray Allen jest questionable vs NYK, ale świetnie ostatnio gra Bradley.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina - Koszykówka,Nba
Spotkanie - New York-Boston Celtics
Typ - 2
Kurs - 2,3
Buk - Bet365

To juz koncówka sezonu zasadniczego dzis w nocy Polskiego czasu Boston podejmie ekipe Knicks.Ostatnie spotkana obu ekip to odpowiednio przegrana przez Ny z ekipą Miami ,wygrana z Wizards i Buks czyli wiele nie ws*****li w ostatnich czasach.Boston zaś ostatnio tez wygral dwa spotkania z najslabszą ekipą z Charlotte i Jersey i przegrali Toronto.Dzis najprawdopodbniej nie wystąpi Paul Pierce ,a w druzynie Ny Amare.Ciezko dzis bedzie zatrzymac Carmelo rzuci swoje ok 25-27pkt ,ale wg mnie Rondo bedzie dzis kluczową postacią w meczu.Jego wjazdy pod kosz bedą ciezkie do zatrzymania ,a KG bedzie krolowal na deskach ,licze na wyrowane spotkanie a koncowe minuty zadecydują o zwyciestwie Celtow.Celtowie caly czas walczą o 3 lokate w dywizjii odpowiednio z Atlantą i Orlando .Patrzylem odpowiednio na spotkania ekip to Boston gra z :Ny,Orlando,Atlantą ,Miami czy Bukcs .Atlanta gra z Pistons ,Bostonem ,Ny ,Clippers czy Dallas .Orlando zaś z Bostonem ,Jazz ,Nuggets,Bobkami czy Miskami jesli niczego nie przeoczylem.Wg mnie to ostatnie spotkanie ktore Boston w tym tyg wygra ,a pozniej bedą ,,specjalnie&#39;&#39; przegrywali zeby byc jednak na 4 miejscu w tabeli ,bo wg mnie Orlando to lepszy rywal dla Celtow niz Szóski .Boston w przyszlym tyg juz powinien dac odpocząc czołowych graczom przed Po .Dzis jeszcze poston powalczy i odniesie swoje bodajze 37 zwyciestwo w lidze

Polecam Over 13,5pkt Rondo
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Nie spotkałem się z żadnym źródłem, które twierdziłoby, że nie. Kontuzji żadnych nie mają, odpoczywali 3 dni, mecz prestiżowy jak pisałem z Knicks, więc nie widzę opcji, żeby nie zagrali. Pewny jednak na 100% być nie mogę, bo nie wiem co też tam siedzi w głowie Doca, dlatego nikomu tego nie gwarantuję ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tomorrow, 18 Apr 2012, 02:00
New York Knicks - Boston Celtics 2.35
PaddyPower
6/10

Rondo over 13 asyst 1.85
Betsson
4/10

Rondo over 13.5 pts 1.83
Bet365
4/10


Przede wszystkim tak:

The Celtics decided that a back-to-back-to-back was too much stress to put on Garnett and Pierce’s bodies, so the duo did not travel with the team to Charlotte for Sunday’s game. It was a win-win situation for Boston, as the team grabbed a win while two of its stars grabbed some extra rest.

Garnett and Pierce haven’t played since Saturday and will head into this game with fresh legs. That’s not a good sign for New York, especially when considering the fact that Garnett (16.0 PPG, 8.7 RPG) and Pierce (32.0 PPG, 7.0 RPG) have already been fantastic against the Knicks this season.
We all know by now that Rajon Rondo loves nationally televised games. He also apparently has a thing for games against the New York Knicks .

Rondo has 10 triple-doubles over the past two seasons and three of those came in games against New York. The most recent one, logged on March 4, was of epic proportions – 18 points, 17 rebounds, 20 assists.

The Knicks have Baron Davis playing point guard right now and he is not exactly a defensive stalwart. The combination of Rondo’s passion for playing New York and Davis’ questionable defense could lead to yet another incredible stat line for Boston’s point guard.

Poza tym H2H:

03/04/12 BOS 115 - NY 111 (OT)
02/03/12 BOS 91 - NY 89
12/25/11 NY 106 - BOS 104

1 mecz - brak Pierce&#39;a, Amare 21/6.

2 mecz - Amare 16/11.

3 mecz - Amare 16/13, Lin 14/4/5.

Dodam, że w żadnym z tych spotkań nie grał ten Bradley, który dziś gra w Bostonie. Gość się super rozwinął. Nie grał też w żadnym Stiemsma (ten wgl nie wszedł na parkiet), a on akurat potrafi dużo dać Celtom w defensywie.


Brak Amare oznacza dużo rzutów Melo. A dużo rzutów Melo często oznacza dużo punktów Melo, bo on umie rzucać. Z tym, że wcale nie zawsze jest to korzystne dla ekipy.

Melo 35+ - NY 3-5
Melo 30+ - NY 4-6
Melo 25+ - NY 7-13
Melo 20+ - NY 10-16
Melo 15+ - NY 18-18

A w przypadku gdy nie grał Amare, a grał Melo:

Melo 35+ - NY 1-4
Melo 30+ - NY 2-6
Melo 25+ - NY 4-5
Melo 20+ - NY 5-5
Melo 15+ - NY 8-5

Więc wcale nie jest tak super jak Melo rzuca fest. A dziś będzie fest dużo rzucał, mogę się założyć.

No i:

Celtics are 8-0-1 ATS in their last 9 games following a SU win of more than 10 points.
Celtics are 3-0-2 ATS in their last 5 games as an underdog.
Celtics are 6-0-1 ATS in their last 7 games as an underdog of 0.5-4.5.
Celtics are 3-0-1 ATS in their last 4 road games vs. a team with a winning home record.
Celtics are 7-1-1 ATS in their last 9 games following a ATS win.
Celtics are 7-1 ATS in their last 8 games playing on 1 days rest.
Celtics are 6-1-1 ATS in their last 8 road games.
Celtics are 6-1 ATS in their last 7 games as a road underdog of 0.5-4.5.
Celtics are 5-1-1 ATS in their last 7 road games vs. a team with a home winning % of greater than .600.
Celtics are 5-1-2 ATS in their last 8 games vs. a team with a winning S.U. record.
Celtics are 8-2-1 ATS in their last 11 vs. Eastern Conference.
Celtics are 4-1-1 ATS in their last 6 games as a road underdog.
Celtics are 7-2-1 ATS in their last 10 games following a S.U. win.
Celtics are 18-7-2 ATS in their last 27 games overall.
Knicks are 2-5 ATS in their last 7 vs. NBA Atlantic.
Celtics are 4-0 ATS in the last 4 meetings in New York.
Celtics are 4-1 ATS in the last 5 meetings.
Underdog is 5-2 ATS in the last 7 meetings.
Road team is 6-1 ATS in the last 7 meetings.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tomorrow, 18 Apr 2012, 04:30
Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs -3 1.971
Pinnacle
4/10

OKC wczoraj przegrało, wgl ostatnio zwolnili. A Spurs wręcz przeciwnie, ostatnio wymiatają. Już są przed OKC, a mają 2 mecze mniej niż oni rozegrane. Trzeba więc te mecze dobrze wykorzystać i im odskoczyć. Myślę, że wiedzą o tym bardzo dobrze. Ostatnio już grali z Lakers bez Bryanta i nie pykło. Mecz sezonu zagrał Artest, a gorszy dzień miał Parker i po zawodach. Tym razem Pop już na spokojnie dał odpocząć swoim graczom w meczu z Warriors i będą wypoczęci na Lalki. Parker i Manu po 14.5 minuty, Duncan 11 z groszami. 9/13 graczy under 20 minut, najwięcej Neal 25. Także dziś świeżynki. Z pewnością będą chcieli się zrewanżować i pokazać, że to ostatnio to był tylko przypadek. A, że Kobe dziś znów nie gra to powinni dać radę. Wiem, ostatnio też tak pisałem, ale cóź.

Spurs are 4-0-1 ATS in their last 5 games as a favorite of 0.5-4.5.
Spurs are 6-0-2 ATS in their last 8 games following a ATS win.
Spurs are 2-0-2 ATS in their last 4 games following a SU win of more than 10 points.
Spurs are 4-0-1 ATS in their last 5 games as a road favorite.
Spurs are 4-0-1 ATS in their last 5 games as a road favorite of 0.5-4.5.
Spurs are 8-1-2 ATS in their last 11 games following a S.U. win.
Spurs are 5-1-1 ATS in their last 7 when their opponent scores 100 points or more in their previous game.
Spurs are 5-1 ATS in their last 6 when their opponent allows 100 points or more in their previous game.
Spurs are 5-1-2 ATS in their last 8 after scoring 100 points or more in their previous game.
Spurs are 4-1-1 ATS in their last 6 road games.
Spurs are 4-1 ATS in their last 5 vs. NBA Pacific.
Spurs are 12-3-1 ATS in their last 16 road games vs. a team with a winning home record.
Spurs are 21-6-3 ATS in their last 30 games as a favorite.
Spurs are 7-2 ATS in their last 9 games vs. a team with a winning % above .600.
Spurs are 9-3-1 ATS in their last 13 road games vs. a team with a home winning % of greater than .600.
Spurs are 6-2-2 ATS in their last 10 games vs. a team with a winning S.U. record.
Spurs are 27-9-3 ATS in their last 39 games overall.
Spurs are 3-1-1 ATS in their last 5 games playing on 0 days rest.
Spurs are 18-7-1 ATS in their last 26 vs. Western Conference.
Lakers are 3-7 ATS in their last 10 games following a ATS win.
Lakers are 5-12 ATS in their last 17 vs. Western Conference.
Lakers are 4-10 ATS in their last 14 when their opponent scores 100 points or more in their previous game.
Lakers are 5-13 ATS in their last 18 games overall.
Lakers are 3-11 ATS in their last 14 games playing on 1 days rest.
Lakers are 1-4 ATS in their last 5 Tuesday games.
Lakers are 2-10 ATS in their last 12 home games.
Lakers are 1-7 ATS in their last 8 after scoring 100 points or more in their previous game.
Lakers are 0-7 ATS in their last 7 after allowing 100 points or more in their previous game.
Road team is 5-2 ATS in the last 7 meetings.





I jeden props:


Knight over 13.5 2.00
Betcity
4/10

Knight vs Cavs w tym sezonie:

23 punkty, 10/13 z gry, 3/5 za 3
24 punkty, 8/12 z gry, 4/5 za 3
16 punktów, 7/15 z gry, 2/3 za 3

Knight ostatnie 10 spotkań:

14 punktów, 45.77% z gry, 42.86% za 3

Ale z lepszymi obronami się mierzył ostatnio - 2x Bulls, Miami, Atlanta, 2x Orlando.

Wg mnie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
New York Knicks - Boston Celtics

Prestiżowy mecz, a takie gwiazdy uwielbiają. Miano gwiazdy ma Carmelo Anthony :cool: który jest główną machiną do zdobywania punktów w NYK. Na początku sezonu był to cień zawodnika, z poprzednich lat. Po odejściu trenera odżył i z meczu na mecz notuje coraz lepsze staty. Ostatni mecz z Miami 42 pkt! Pod nieobecność Lina oddaje dużo więcej rzutów, ponieważ nie musi dzielić się piłką. NYK nie są jeszcze pewni gry w PO, więc o odpuszczaniu meczu i w dodatku takiego prestiżowego nie ma mowy. Ostatnie 3 mecze z tego sezonu:

Carmelo vs. Boston
8/21 - 25 pkt.
8/17 - 26 pkt.
10/17 - 37 pkt.

Jak już wspomniałem brak Lina + coraz lepsza dyspozycja Melo, przełoży się to na około 30 oddanych rzutów. W meczach z Bostonem często staje na linii rzutów wolnych (10,10,15) Wolne rzuca bardzo dobrze.

Carmelo Anthony 27 pkt. @ 1.85 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom