>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Kwiecień 2012

Status
Zamknięty.
igor123 35,6K

igor123

Użytkownik
Nie jestem jakimś ekspertem NBA i dlatego się pytam czym może być spowodowany tak wysoki kurs na L.A. Lakers z Sacramento. Patrzyłem to obecnie jest 2.53. Opłaca się zagrać? Prosiłbym o pomoc.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Nie jestem jakimś ekspertem NBA i dlatego się pytam czym może być spowodowany tak wysoki kurs na L.A. Lakers z Sacramento. Patrzyłem to obecnie jest 2.53. Opłaca się zagrać? Prosiłbym o pomoc.
Tym że w Lakersi nie grają już o nic w tym momencie, mają zapewnione 3 miejsce, nie wejdą wyżej i nie spadną niżej. Podstawowi gracze raczej zagrają mało minut. Można się doszukiwać szansy w nierozstrzygniętej jeszcze kwestii tytułu króla strzelców, o który walczy Kobe Bryant. Potrzebuje 38 punktów i pewnie zagra dużo minut, jeśli będzie miał dobry dzień to może znacząco pomóc LAL w wygraniu tego meczu.
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
LAL coach Mike Brown says Kobe Bryant will not play tonight in SAC. Kevin Durant will win his 3rd straight scoring title.

Kobe dziś nie zagra!!!
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
LAL coach Mike Brown says Kobe Bryant will not play tonight in SAC. Kevin Durant will win his 3rd straight scoring title.

Kobe dziś nie zagra!!!
Kursy od razu skoczyły trochę w górę. W takim przypadku raczej ryzykowne jest dziś grać na Lakersów, jak mecz będzie wyrównany to pewnie odpuszczą końcówkę.
 
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
witam, sporadycznie obstawiam nba, dlatego pisze tutaj. Powie mi ktos dlaczego takie wysokie kursy na phile i na orlando, nie zamierzam grac na zwyciestwa tych druzyn, lecz jakis handi punktowy mysle ze wart ryzyka... czy cos ze skladami nie ta?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
do końca trzeba będzie węszyć za składami.. Philla zapewne tak jak ostatnio, czyli bez Branda, Iggiego, Lou i Tadka..
Jeżeli ktoś ma czas dziś, to polecam siedzieć do 2 i do końca wyczekiwać w jakich składach wyjdą ekipy. Myślę, że będzie można ogarnąć kilka perełek ;)
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Utah Jazz - Portland Trailblazers
Typ: over 194
Kurs: 1.61 (zagrane 1.71)
Buk: bet365
Stawka: 3/10

Koszykarze z Utah są w świetnych nastrojach. Po wygranej nad zespołem Marcina Gortata są pewni udziału w rozgrywkach posezonowych. Portland od połowy sezonu, to zespół, który kompletnie rozczarował sporą ilość ekspertów oraz obserwatoró najlepszej ligi NBA.

Dzisiejszy pojedynek będzie czwartym bezpośrednim spotkaniem obu ekip. Jazzmani w dotychczasowej rywalizacji nie dali ani jednej szansy dla zespołu z Portland.
Wyniki spotkań:
30.01.2012 Utah Jazz - Portland Trailblazers 93:89
2.04.2012 Portland Trailblazers - Utah Jazz 97:102
18.04.2012 Portland Trailblazers - Utah Jazz 91:112

Ostatnie pięć spotkań, to średnia zdobycz dzisiejszych gospodarzy oscyluje na poziomie 110 punktów, tracąc w obronie średnio 102 punkty.
Blazers w ataku rzucali średnio blisko 96 punktów, a w obronie tracąc ponad 111 punktów!
W ciągu ostatnich pięciu meczy bilans over/under Jazz, to 3-2, a drużyny z Portland 2-3.

Sędziami, w tym meczu będą Mark Ayotte (śr. 196 punktów), Violet Palmer (śr. 192), Greg Willard (śr. 194).
Ze względu, że Jazz udało się zająć ósmą lokatę, podstawowi zawodnicy mogą być oszczędzani przed najważniejszą częścią rozgrywek. Spodzieam się otwartego i szybkiego meczu.

Powodzenia!
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Tomorrow, 27 Apr 2012, 02:00
Charlotte Bobcats - New York Knicks 2.80
Panbet
4/10

Nie grają Amare, Melo, Chandler i Davis. Czyli 4 graczy z pierwszej piątki.

Myślę, że sam fakt, że na centrze wyjdzie Dan Gadzuric albo Jerome Jordan mówi bardzo wiele. Mullens przy nich poszaleje.

Z sensownych graczy w Knicks Shumpert, Smith, Fields. Novak też ostatnio w formie. No ale Bibby to już nie te lata. A Gadzuric, Jordan, Harrellson czy Douglas to już nic nie powiem.

Dodatkowo nie spodziewam się potężnych minut Shumperta, Smitha i Fieldsa, bo i po co.

A Bobki mają niepowtarzalną szansę na wygranie 8 meczu w sezonie.


Tomorrow, 27 Apr 2012, 02:00
Detroit Pistons - Philadelphia 76ers 5.25
Betsafe
2/10

Znów za wysoki kurs na Phile i tyle.


A poza tym mam AKOświra:

Boston + Denver + Jazz + Kings + Spurs 4.515
Panbet
2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
Jak NYK będą chcieli przegrać to przegrają (wybór przeciwnika w 1r) bo nawet rezerwy Knicks na luzie sa w stanie pyknac Bobki.

GSW - Spurs
Liderzy konferencji zachodniej wystąpią bez: Ginobili, Parker, Neal i Duncan. Opisywać tych zawodników nie muszę, są to podstawowi zawodnicy i na nich opiera się gra San Antionio. W GSW zabraknie: Robinson,Wright, Curry, Lee.
Będzie to mecz rezerwowych i porównująć ławke dzisiejszych gospodarzy i gości wszędzie jest przewaga SAS. Głównym czynnikiem dlaczego gram to spotkanie jest to, że Warriors potrzebuja przegranej! Przegrana da im najlepszy pick w pierwszej rundzie draftu. Wygrana może to skomplikować. Więcej można poczytać tutaj -&gt; http://www.mercurynews.com/warriors/ci_20480041 Bo nie ma sensu, żebym wszystko tłumaczył.

Spurs @ 1.45 Expekt
 
nyk 501

nyk

Użytkownik
Ja dziś liczę na zwycięstwa gosporzarzy:
Atlanta
Drtroit -5
Chicago - 10
Boston -6
Handicapy na podwyższenie kursu wydają się sensowne a do meczu NYK to ławka nowojorczyków wydaje się być lepsza od pierwszej piątki Bobcats. Chłopaki mają szanse na więcej minut podczas nieobecności liderów. Jednak ciężki mecz do typowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom