>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Kwiecień 2012

Status
Zamknięty.
edyp 186

edyp

Użytkownik
Mogłeś kolego sobie podarować komentarz o zabawie w hotelu. Logiczne jest, że typu o kursie 5,90 nie gra się za maksymalną stawkę, tylko za drobne, czyli innymi słowy: dla zabawy, tudzież przyjemniejszego oglądania meczu. Co nie zmienia faktu, że typ ten może być prawdopodobny i okazać się skuteczny. Bobki są bardzo słabe, ale nie zapominaj, że Wizards to 29 na 30 drużyn ekipa w NBA. Nie budzą raczej postrachu wśród przeciwników. Potrafią nawet przegrać mecz różnicą 38 pkt (ostatni mecz z NYK jakiś tydzień temu). Nie twierdzę, że Bobki wygrają, tylko, że grają dwa najgorsze zespoły w całej lidze i każdy wynik jest możliwy. A co za tym idzie kurs 5,90 na gości jest zdecydowanie zawyżony.
Co do typu na Spurs zgadzam się jak najbardziej. Ale 2 ostatnie mecze nie będą wakacyjne kolego. Bowiem będą walczyć o lepszy bilans od drużyn ze wschodu, aby mieć ewentualną przewagę parkietu w finale NBA. ;)
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Tak jasne, 37 letni Tim Duncan będzie flaki wypruwał zeby mieć HCA w ewentualnym finale z Bulls, nic lepszego nie ma do roboty.
Co do Wizards to i tak jest to inna liga niz Bobcats.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Mogłeś kolego sobie podarować komentarz o zabawie w hotelu. Logiczne jest, że typu o kursie 5,90 nie gra się za maksymalną stawkę, tylko za drobne, czyli innymi słowy: dla zabawy, tudzież przyjemniejszego oglądania meczu. Co nie zmienia faktu, że typ ten może być prawdopodobny i okazać się skuteczny. Bobki są bardzo słabe, ale nie zapominaj, że Wizards to 29 na 30 drużyn ekipa w NBA. Nie budzą raczej postrachu wśród przeciwników. Potrafią nawet przegrać mecz różnicą 38 pkt (ostatni mecz z NYK jakiś tydzień temu). Nie twierdzę, że Bobki wygrają, tylko, że grają dwa najgorsze zespoły w całej lidze i każdy wynik jest możliwy. A co za tym idzie kurs 5,90 na gości jest zdecydowanie zawyżony.

Co do typu na Spurs zgadzam się jak najbardziej. Ale 2 ostatnie mecze nie będą wakacyjne kolego. Bowiem będą walczyć o lepszy bilans od drużyn ze wschodu, aby mieć ewentualną przewagę parkietu w finale NBA. ;)
po pierwsze nie jestem Twoim kolega , po drugi to nie byl komentarz tylko porada co lepiej zrobic za kilka zlotych niz wyrzucac ja w bobcats ... a po trzecie Spurs -4 w 1 kwarcie wyglada jeszcze dobrze jak juz zaczolem tutaj pisac ( czasem bzdury wypisywane tak irytuja ze trzeba sie odezwac) ostrogi zaczynaja ostro kazdy mecz ostatnimi czasu , a Blazers jak pisalem rotuja mocno skladem i pewnie nie wyjda najsilniejsza piatka co jest kolejnym atutem do Spurs takze -4 po 1,83 po 1/10 jak najbardziej do gry !
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
Ile można gadać, że Bobcats to nie zespół grający w koszykówke tylko grupka przypadkowych ludzi.Oni w PLK nic by nie wygrali.Najlepszym uzasadnieniem jest stwierdzenie, że jest duży kurs i muszą się kiedyś przełamać.Otóż nie muszą bo oni nie potrafią grać.Nie wiem z kim grają ten swój ostatni mecz, ale i tak go przegrają.

Niech jeszcze raz ktoś napisze, że będą teraz zmobilizowani , żeby nie zostać tą najgorszą drużyną w historii to go kolejny raz wyśmieje.Oni grając 6 na 5 nic nie wygrają.
 
S 1

sir_smoke_a_lot

Użytkownik
racja, sam sie o tym przekonałem, jak postawiłem na Bobki z dodatnim handi przeciwko Kings, a oni dostali dwudziestoma.. oni przegrają nawet z rezerwami innych drużyn.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Nie da się ukryć są tak ciency, że chyba blisko 50-letni właściciel klubu Michael Jordan będzie musiał zrzucić garnitur i pokazać chłopakom jak się gra w koszykówkę....
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers
Typ: over 190
Kurs: 1.71
Buk: bet365
Stawka: 3/10

Drużyna z Los Angeles zajmuje w Konferencji Zachodniej czwartą pozycję, zachowując wciąż szansę na trzecie miejsce.

Zespół z Atlanty ma już zapewnione piąte miejsce w Konferencji Wschodniej, a od trzech spotkań Hawks rozgrywali mecze przed swoją widownią. Końcowe dwa spotkania sezonu zasadniczego rozegrają również na własnym parkiecie przeciwko wspomnianym wcześniej Clippers i ostatni mecz przpadnie przeciwko aktualnym mistrzom – Dallas.
Dla porównania Clippers swoje dwa ostatnie spotkania rozegrają na wyjeździe. Ostatnim rywalem będzie zespół z Nowego Jorku. Teoretycznie mają szansę na dwa zwycięstwa, co bardzo by przybliżyło ich do trzeciej lokaty.

Przypuszczam, że Hawks zagrają bez większej presji i nacisku, by przed najważniejszą częścią sezonu, któryś z zawodnik nie doznał kontuzji.
Oba zespoły, w ostatnich meczach prezentują wysoką formę.
Na dziesięć ostatnio rozegranych meczy gospodarze zbliżającego się pojedynku mają bilans 7-3, a Clippers 8-2.

Pięć ostatnich spotkań „Jastrzębi”, to mecze, w których przekroczyli wyznaczoną linię over. Na własnym parkiecie w przekroju całego sezonu mają bilans 16-15 (over/under) – czyli identyczną, jak Clippers w meczach wyjazdowych.
Na ostatnie pięć meczy zespół z Los Angeles ma bilans 3-2.

Clippers na wyjazdach notują średnio 94 punkty, a tracą 93. Atlanta Hawks na własnym parkiecie zdobywa średnio 94 punkty, a traci 96.
Dlaczego zatem over?
W ostatnich pięciu meczach Clippers notują średnio 101 punktów w ataku, a w obronie tracą 94.
Hawks pod tym względem prezentują się podobnie, średnio zdobywane 104 punkty, a tracone blisko 96.
Jeśli Hawks wstrzelą się u siebie z dystansu, over będzie bardziej prawdopodobny.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
host3234 85

host3234

Użytkownik
Boston Celtics, walczący jeszcze o prawo do HCA w meczach z Hawks w PO, podejmię dzisiaj bardzo osłabioną drużynę Heat.
&quot;Dwyane Wade (thumb) and LeBron James (rest) are both unlikely to play on Tuesday against the Celtics.&quot;
&quot;Chris Bosh (hamstring) is not expected to play on Tuesday against the Celtics.&quot;

Bez Wielkiej Trójki zespół Heat znaczy naprawdę niewiele. Spoelstra zapowiedział już, że w ostatnich meczach sezonu pozwoli swoim najlepszym graczom odpoczywać, a w spotkaniach będzie maksymalnie rotował zawodnikami, aby sprawdzićniektóre warianty taktyczne i ewentualną przyfatność zawodników do gry w nastepnym sezonie [mowa tu zwłaszcza o Mike&#39;u Millerze, którego Heat mogą[a wręcz powinni] objąć amnestią.
Dla Celtów nie jest to jeszcze mecz o pietruszkę, ponieważ mają tylko 1 mecz straty do Atlanty Hawks, podejmującej dzisiaj w trudnym spotkaniu Clippers. Uzyskanie lepszego bilansu od Jastrzębi pozwoliłoby im na HCA w I rundzie PO. Celtics zagrają prawdopodobnie bez Rondo i Allena, ale zarówno Kevin Garnett, jak i Paul Pierce w tym dzisiejszym meczu zagrają.
Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się wyekspoatowanie siły gwiazd Celtów w pierwszej połowie, aby pozwolić im na odpoczynek w drugiej częsci meczu, gdy wynik powinien byc juz mozliwie kontrolowany [ &quot;Garnett may not see a full complement of minutes, but something in the 24-30 range makes sense.&quot;]
Typ: Celtics -4 w pierwszej połowie, 1,91 bwin
GL!

@ kajsu89 : Rondo, Allen, Pietrus i Stiemsma out, Garnett i Pierce grają
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tomorrow, 25 Apr 2012, 02:00
Boston Celtics -7 - Miami Heat 1.91
Betsafe, Betsson, PP, Unibet
5/10

Bosh nie zagra bankowo, Wade ma problemy z palcem i ma nie grać, bo po co ryzykować przed PO, James ma odpocząć. Game-time decision są Turiaf i Chalmers.

Do gry bankowo Cole, Pittman, Jones, Haslem, Battier, Miller, Anthony, Howard, Harris. Nawet z Chalmersem i Turiafem słabo to wygląda. Zwłaszcza, że w mega formie jest ten, który będzie powstrzymywał 2 zawodników Heat, którzy stanowią największe zagrożenie (Cole, Chalmers), czyli Bradley.

W Bostonie zagrają KG i Pierce. Rondo i Allen game-time decision, ale nie spodziewam się ich. Stiemsma i Pietrus out.

W Bostonie do gry KG, Pierce, Bass, Bradley, Dooling, Pavlovic, Daniels, Moore, Hollins i Johnson. Dwaj pierwsi robią już sporą różnicę. A na tle osłabionych Heat spodziewam się dobrego występu Bradleya i Bassa. Zwłaszcza, że mecze z Miami to mecze o prestiż, nawet gdy już nie wpływają na pozycję w tabeli.


Widzę w tym meczu więcej mocy w Bostonie.

Heat are 2-5 ATS in their last 7 games following a ATS win.
Heat are 2-5 ATS in their last 7 road games.
Heat are 3-8 ATS in their last 11 games playing on 1 days rest.
Heat are 2-8 ATS in their last 10 road games vs. a team with a home winning % of greater than .600.
Heat are 1-4 ATS in their last 5 road games vs. a team with a winning home record.
Heat are 0-4 ATS in their last 4 Tuesday games.
Heat are 0-3-1 ATS in their last 4 games as an underdog.
Heat are 0-3-1 ATS in their last 4 games as a road underdog.
Celtics are 3-0-2 ATS in their last 5 games vs. a team with a winning % above .600.
Celtics are 5-1 ATS in their last 6 games as a favorite of 5.0-10.5.
Celtics are 4-1-1 ATS in their last 6 games following a S.U. loss.
Celtics are 8-2-1 ATS in their last 11 home games.
Celtics are 4-1-1 ATS in their last 6 home games vs. a team with a winning road record.
Celtics are 7-2-1 ATS in their last 10 games following a ATS win.
Celtics are 7-2 ATS in their last 9 games as a home favorite.
Celtics are 7-2 ATS in their last 9 vs. NBA Southeast.
Celtics are 11-4-2 ATS in their last 17 games overall.
Celtics are 7-3 ATS in their last 10 games as a favorite.
Celtics are 9-4-1 ATS in their last 14 vs. Eastern Conference.
Home team is 10-4 ATS in the last 14 meetings.
Heat are 1-7 ATS in the last 8 meetings in Boston.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Golden State Warriors - New Orleans Hornets
Ostatnie dwa mecze sezonu Wojownicy rozegraja we własnej hali. Dzisiaj zmierzą się z NOH, a dwa dni później ze Spurs. Mecz o pietruszke dla jedych jak i drugich. GSW dzisiaj mocno osłabione, zabraknie: Robinson, Lee, Curry. Goście również maja braki w zespole. Nie zagraja: Trevor Ariza, Chris Kaman i Jarrett Jack. Kontuzjowanych jest więcej ale wymieniłem tylko tych ważniejszych graczy. Oglądałem ostatnie mecze GSW jak i NOH, dużo bardziej podoba mi się gra Warriors, ktorzy ostatno pokonali Minnesote on road, nieznacznie polegli w Houston i również stoczyli równą walkę z Dallas. Myśle, że GSW będą chcieli godnie zakończyć sezon i wygraja dwa ostatnie mecze i osłodzą trochę kibicom ten stracony sezon. Cięzko mi opisac obydwie drużyny, bo bardziej skupiałem się na czubie tabeli, ale jak juz wspomniałem ostatno bardziej podoba mi się gra GSW. Grają szybko, skutecznie, dobrze rzucaja za 3 pkt. Mimo dobrej passy NOH (3 wygrane na 5 ost. spotkań) mam wrażenie, że meczą się w ataku, obrona też nie stoi na wysokim poziomie. Według mnie gospodarze maja bardziej zbilansowany zespól i to dzisiaj przełozy sie na wynik. Goście maja za to Gordona, który niedawno wyleczył kontuzje i sam nie da rady grać na pełnych obrotach przez cały mecz.

GSW @ 2.20 bet365
Można zagrac rowniez z lekka asekuracja
GSW +3 @ 1.91
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
James , Wade , Bosh , Turiaf dzis nei zagraja , Boston tylko bez Allena i Pietrusa co do Rondo caly czas sie sprawa toczy ....
Miami bez tych trzech nie ma prawa zawalczyc z Bostonem w dodatku z Bostonem walczacym o przewage parkietu w 1 rundzie ... a co za tym idzie jakby nie patrzec wychodzi mi to tak :
Boston 1kwarta po 1,54 za 4,5/10
Boston -2.5 1kwatya po 1,95 za 1,5/10
Boston -6,5 po 1,78 za 2,5/10
 
S 1

sir_smoke_a_lot

Użytkownik
Ja bym mocno na Boston z handi to nie grał.. Jak coś to albo mniejszy H niz -8 albo co wg mnie jest lepszym typem handicap do polowy.
Wiem, że Miami bez swojej trójcy ale wydaje mi się, że Rivers nie będzie mocno przemęczał Pierca i Garnetta, Bass też pewnie 40 minut nie zagra, a więc mecz rezerw może być zacięty ;)
Co do typu na GSW: ja stawiam zupełnie odwrotnie. Wojownicy mają totalny szpital i od paru meczy grają rezerwami. W Hornets też sporo graczy kontuzjowanych ale jednak chłopaki po zmianie właściciela i powrocie Gordona grają całkiem przyzwoicie. Jak dla mnie:
Hornets -3 @ 1.90 Bet365
Suns-Jazz Over 204.5 @ 1.90 Bet365
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
New York Knicks - Los Angeles Clippers
Typ: over 189
Buk: bet365
Kurs: 1.71
Stawka: 3/10


Oba zespoły niewątpliwie dysponują sporym potencjałem ofensywnym.
Clippers po wczorajszej przegranej w Atlancie, stracili szansę, by awansować na trzecią lokatę.
Ich rywalem w play-off będzie zespół Memphis Grizzlies.

Zespół z Los Angeles do spotkania w Nowym Jorku podejdzie grając dzień po dniu.
Drużyna gości powinna zmazać plamę po wczorajszym blamażu.
Na pochwały zasłużyli tylko Blake Griffin (36 punktów) oraz Chris Paul (34).
Kenyon Martin, Mo Williams, Nick Young, Eric Bledose przeciwko Hawks zanotowali łącznie... 16 punktów, 4 zbiórki i 3 asysty.
Przewiduję, że drugiego tak słabego meczu wymieni zawodnicy nie rozegrają.

Dla Clippers jest to ostatni mecz w sezonie zasadniczym. Wiele zespołów, w takich meczach daje pograć swoim rezerwowym graczom. W drużynie Vinny del Negro nie zapowiada się na taki scenariusz.
Dla jego zespołu będzie, to ważny mecz z tego względu, że jeśli odnotują zwycięstwo, to w rywalizacji z Grizzlies, Clippers będą mieli przewagę parkietu. Mobilizacji gościom nie powinno zabraknąć, a wyżej wymienieni zawodnicy będą mieli świetną okazję, by poprawić swoje notowania po wczorajszej klęsce.

Między zespołami, gdy rywalizacja przebiagała w Nowym Jorku linia over została przekroczona siedmiokrotnie, w ciągu ostatnich rozegranych meczach.
W sytuacji, gdy Knicks są w roli faworyta na własnym parkiecie (ostatnie pięć spotkań), to wyznaczoną linię przekroczyli czterokrotnie.

Drużyna Mike&#39;a Woodsona, w ciągu ostatnich pięciu meczy notuje średnio 102 punkty, a ich obrona bardzo się „rozmontowała”, bo tracą ponad 101 punktów.
Clippers notują średnio 99 punktów, tracąc 95.
W ciągu ostatnich pięciu meczy drużyny pod względem o/u mają bilans 3-2.
Clippers na wyjazdach, w przekroju całego sezonu, zdobywają i notują tyle samo punktów – po 96.
Knicks przed własną widownią rzucają średnio 100 punktów, tracąc w obronie 92.

Wyznaczeni sędziowie na to spotkanie, to Joe Crawford, Karl Lane oraz Michael Smith.
Każdy z nich, gdy sędziował w obecnym sezonie, to ekipy notowały średnio 192 punkty.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie siedze w nba a interesuje mnie czy jest jakis mecz gdzie ktos gra jeszcze o poprawe miejsca z kims kto ma juz to gleboko gdzies ... ?
 
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
Nie siedze w nba a interesuje mnie czy jest jakis mecz gdzie ktos gra jeszcze o poprawe miejsca z kims kto ma juz to gleboko gdzies ... ?
Nadal nie wiadomo z kim chce grać Nowy York. Mają dobry bilans z Chicago,
co za tym idzie zapewne dzisiaj podłożą się z Bobkami. Ma nie grać Tyson, Melo
i Stoud... a gospodarze wiadomo, będą gryźli parkiet ( chociaż sa fatalni ).

tu masz podast
http://blogs.thescore.com/tbj/2012/04/26/ep-809-up-in-the-air/
chłopaki dzisiaj wszystko opisali.

btw podobna sytuacja jest z Nuggets na zachodzie.
 
S 150

spasny

Użytkownik
Jest już gdzieś wystawiona linia na Bryanta? Bo nie widzę nigdzie póki co :-k
PINNACLE SPORTS
Bryant over 37.5 @ 2.93
to zaszaleli ;)
edit:
po 5 minutach spadł na 2.50 ????
edit 2 :
po 15 minutach juz 2.35 ???? ????
edit 3:
20 minut - 2.10... teraz smialo mozna grac surebeta ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom