>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2012

Status
Zamknięty.
Baqu 737,7K

Baqu

Forum VIP



W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w marcu.

Nie podajemy suchych typów bez analiz.

Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.

I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy z WIELKIEJ litery.

Nie wypisujemy też żadnych kłamstw i głupot.

Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 0

klips

Użytkownik
Co myślicie o dzisiejszym meczu Celtów z Maiami? Mi wydaje się dobrym rozwiązaniem +3 Maiami kurs 1,93
Ostatnio zdarzyły im się dwie konkretne wpadki, ale wczoraj na szczęście już się odbili. Jedynym z minusów jest to że celtowie sa dobrzy u siebie... chociaż ostatnio grali z dość słabymi drużynami.

Jako drugi zakład postawie na wygrana pierwszej quarty Houston. Przyglądam się ich grze i ewidentnie widać, że prawie zawsze wygrywaja pierwsza quarte. Po za tym Indiana jest po wczorajszym meczu ze Spurs którzy dali im nieźle w kość ????
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Kurs na Miami spada, rano można było złapać jeszcze nawet 1,75 teraz już różnie w bwin jest jeszcze 1,64

Merytorycznie to ja gram Miami. Nawet jak wróci Allen to argumentów więcej po stronie Miami. Chris Bosh ostatnio w świetnej formie, a o LBJ i Wade&#39;a w takich meczach można być spokojnym. W mojej ocenie goście mają też lepszą rotację, a to może zadecydować. Mecz będzie zapewne wyrównany. W ostatnich 3 meczach 3-0 dla Miami.

Boston - Miami ( 2 ) za 1,64 w Bwin
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Poczatkowo chcialem grac over punktowy Rondo lecz nigdzie nie znalazlem na niego lini, a szkoda poniewaz w takich meczach czesto punktuje ponad swoja srednia, czego ostatnimi przykladami byly klasyki z Chicago czy LAL. Niestety bukmacherzy wystawili tylko linie na asysty.
Nastepnie wzialem pod uwage matchup Paul Pierce v Lebron James i stwierdzam, ze mozna wyhaczyc tutaj naprawde fajne bety. Po pierwsze under 19,5 ( Unibet 1.85) ⛔Celta wydaje sie naprawde w porzadku. Nie od dzis wiadomo, ze Paul ma bardzo duze problemy z gwiazda Miami Heat i nie punktuje tak jak w spotkaniach z innymi rywalami. Lebron jest znakomitym obronca, a to na pewno nie ulatwi zadania kapitanowi Celtics. Pierce rzuci pewnie te 16-17 punktow, ale nie liczylbym na przekroczenie 20 oczek ????
Kolejnym typem jest Lebron over 25.5 w Unibecie po 1.85⛔. King James znakomicie czuje sie w matchupie z Piercem co pokazuja statystyki z ubieglego sezonu gdzie notowal srednio przeciwko Bostonowi ponad 28,5pkt. Paul nie jest juz tak mobilnym graczem dlatego swietny atleta jakim jest Lebron nie powinien miec ogromnych problemow z PP. Patrzac na rywali jakich beda mieli Wade [ Bradley jest naprawde niezlym obronca i moze uprzykrzac zycie gwiezdzie Heat] oraz swietny KG na przeciwko ktoremu stanie Bosh to James bedzie musial zdobywac punkty.
Wybaczcie, ze tak krotko ale niedziele to i czlowiek na czyms innym skupiony ????
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Co sadzicie o obstawianiu dzisiaj handi na Raptorsow ? Niby Wizardsi pokonali ostatnio 76ers na wyjezdzie ale statystyki mowia same za siebie. Nene questionable na dziś, Konfrontacje drużyn na korzyść raptorsów którzy ładnie nuggetsów ograli u siebie. Nie oglądałem meczu z Miami więc nie wiem czy chłopaki z Toronto są wycieńczeni.
 
K 0

klips

Użytkownik
Co sadzicie o obstawianiu dzisiaj handi na Raptorsow ? Niby Wizardsi pokonali ostatnio 76ers na wyjezdzie ale statystyki mowia same za siebie. Nene questionable na dziś, Konfrontacje drużyn na korzyść raptorsów którzy ładnie nuggetsów ograli u siebie. Nie oglądałem meczu z Miami więc nie wiem czy chłopaki z Toronto są wycieńczeni.
Szczerze to nie grał bym na Toronto. Spójrz na wyniki Washington... Grali bardzo dobrze i już się odbili ???? W poprzednich spotkaniach przegrywali tylko paroma punktami i to w dodatku z dużo lepszymi drużynami... Do gry wracaja dziś Trevor i Nene... po za tym Washington nie gra jutro a Toronto tak... Myśle, że Toronto podejdzie z dystansem do Washington i dlatego może przegrać ???? Zrób jak uważasz. Chce jak najlepiej dla wszystkich ????
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Rose nie zagra. Sam mówi, że nie jest jeszcze w pełni zdrowy i nie chce ryzykować. Możliwe, że wróci dopiero na PO.

OKC @ 1.50 to dzisiaj super wybór. Mecz w C+ weekend
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Rose nie zagra. Sam mówi, że nie jest jeszcze w pełni zdrowy i nie chce ryzykować. Możliwe, że wróci dopiero na PO.

OKC @ 1.50 to dzisiaj super wybór. Mecz w C+ weekend
ja biore ten mecz z handicapem -12 na OKC kurs (jaki ja złapałem) 3,4 remis=dnb✅

nie ma rose&#39;a bulls wygrywaja ale wygrywaja z byle jakimi przeciwnikami, trafilo na Nuggets i odrazu u siebie 17 dostali Oklahoma stosunek 20-2 u siebie rozgormili LAkersow rozgromili Miami, czemu trio Westbrook+Durant+Harden maja nie poradzic sobie z Bulls ktorzy bez swojego lidera z klasowymi ofensywnie grajacymi zespołami no szans nie mają bo nie ma kto rozdzielac i zdobywac masy punktów które zdobywał Rose i przy ktorych bral udzial, a sama dobra obrona Bulls sobie nie poradza, pozdrawiam

PS. wersja bardziej pewna OKC-5,5 kurs 1,85✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wystawili kurs na Rondo over 10,5 pkt 1.83 bet365✅
Poczatkowo chcialem grac over punktowy Rondo lecz nigdzie nie znalazlem na niego lini, a szkoda poniewaz w takich meczach czesto punktuje ponad swoja srednia, czego ostatnimi przykladami byly klasyki z Chicago czy LAL. Niestety bukmacherzy wystawili tylko linie na asysty.
Tak jak pisalem, Rondo nie przechodzi obok takich klasykow z boku i naprawde polecam pograc bo linia nie jest strasznie wysoka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
soom123 30

soom123

Użytkownik
Ja tam w odróżnieniu od większości decyduje się dziś na Boston. Miami ostatnio totalnie nie potrafi sie zmobilizować na wyjazdy z drużynami z czołówki (może Boston w ścisłej czołówce nie jest ale moim zdaniem to wciąż jedna z najlepszych ekip w lidze). Porażki z Indianą, OKC, Chicago, Orlando, LAL więc dlaczego nie z Bostonem? Celtics niepokonani u siebie od 7 meczy (choć faktem jest, że z mocarzami nie grali). Mają też lepszy bilans w meczach u siebie 18-8, niż Miami na wyjazdach 16-11. Dodatkowo zgadzam się, że Rondo mobilizuje się na takie mecze ale ja uderzę jednak w asysty. W ostatnich 10 meczach tylko raz nie osiągał 11,5 asyst. Nie ukrywam jednak, że jestem fanem talentu Rajona i cicho liczę na to, że to właśnie on utrze dziś nosa gwiazdom z Miami i zaliczy występ na miarę najlepszych w tym sezonie. Powodzenia!

Boston - Miami 1 @ 2.52 Pinnacle ✅
Rondo over 11,5 assists @ 1.82 Pinnacle ✅

e: no i zaliczył ;) 5. triple-double w tym sezonie. dłonie same składały się do braw gdy patrzyło się na gre Bostonu. teraz idąc za sugestiami w postach wyżej również decyduje się na Denver.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
toudi 715

toudi

Użytkownik
Denver +5 1.91 Unibet ✅
Krótko:
Nie gra Howard wobec czego nie widze u Magic odpowiedzi na świetną grę w pomalowanym Nuggets. Denver mają bardzo atletycznych McGee i Farieda, do tego dobre rezerwy na C i PF. Grubas Big Baby ich raczej nie zatrzyma. Ławka o klase lepsza w Denver. Kurs spada, na Pinnacle juz jest handi 3,5.
Edit: Do tego Big Baby wciąz nie jest pewny występu na 100%
Kenneth Faried - zapamiętajcie to nazwisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
O północy polskiego czasu w Amway Center Orlando podejmie Denver. Pod znakiem zapytania stoi występ gwiazdy Magic - Dwighta Howarda, który narzeka na ból pleców, decyzję o występie ma podjąć podczas rozgrzewki przed meczem. Jeżeli Dwight nie zagra to szanse Nuggets znacznie wzrosną, a jeśli zagra to na pewno nie będzie w swojej najwyższej dyspozycji dlatego handi +5.5 według mnie można grać w ciemno, a kurs 2,80 na zwycięstwo też kuszący. Uważam, że warto zaryzykować!

???? Orlando Magic - Denver Nuggets 2,80 ✅ 101:104

???? Orlando Magic - Denver Nuggets +5.5 1,88 ✅ 101:104
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
toudi 715

toudi

Użytkownik
O północy polskiego czasu w Amway Center Orlando podejmie Denver. Pod znakiem zapytania stoi występ gwiazdy Magic - Dwighta Howarda, który narzeka na ból pleców, decyzję o występie ma podjąć podczas rozgrzewki przed meczem. Jeżeli Dwight nie zagra to szanse Nuggets znacznie wzrosną, a jeśli zagra to na pewno nie będzie w swojej najwyższej dyspozycji dlatego handi +5.5 według mnie można grać w ciemno, a kurs 2,80 na zwycięstwo też kuszący. Uważam, że warto zaryzykować!
???? Orlando Magic - Denver Nuggets 2,80
???? Orlando Magic - Denver Nuggets +5.5 1,88
Howard jest out na 100%, na rozgrzewce to się kwestia gry Big Bejbiego rozstrzygnie. Pewnie zagra bo jest dzis bardzo potrzebny.
Powiedz mi kolego gdzie w czasie pisania złapałeś Nuggets +5,5 po 1.88? Tyle owszem było ale pare godzin temu.
Od razu odpowiem co do overa. Denver zawsze jest w stanie rzucić ponad 100 ale pytanie brzmi ile jest w stanie rzucić dziś Orlando. J Rich, Turkoglu czy nawet Nelson to nie są gracze, którzy sami coś potrafią wykreować, często dostają piłkę od podwojonego Howarda i mają wtedy sporo miejsca i czasu by coś zrobić. Denver potęgą obrony nie są ale tutaj powinni mieć ogromną przewagę jezeli chodzi o zbiórki i bloki. Ja tam wole zagrac handi na Denver.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Brawo Denver ! Chociaż końcówka dramatic bo jeden kuponik puściłem bez handi ;d Szkoda tylko ze LBJ nie rzucił tych 3 oczek więcej, trudno.

Ja na dziś puszczam handi OKC -8.5 @ 1.85 (tyle jest na bahu ale poczekam aż wstawią na unibet). Chłopaki z Oklahomy są w ostrym gazie, Durant z Westbrookiem rzucają bardzo dużo, a wczoraj z Bykami poradzili sobie luźno mimo ich dobrej obrony. Swoją drogą jestem ciekaw jak tamto spotkanie wyglądałoby gdyby grał Rose, ale tak czy siak OKC by wygrało według mne.

Troche statystyk:

01/04-12 NBA Oklahoma City vs. Chicago 92:78
30/03-12 NBA LA Lakers vs. Oklahoma City 93:102
28/03-12 NBA Portland vs. Oklahoma City 95:109
26/03-12 NBA Oklahoma City vs. Miami 103:87
24/03-12 NBA Oklahoma City vs. Minnesota 116:116
149:140 (OT)
22/03-12 NBA Oklahoma City vs. LA Clippers 114:91

Zakładając że postawiliśmy z dogrywką, w każdym z tych meczów takie handi by weszło. Zauważmy że naprzeciw OKC stały dużo lepsze drużyny niż miśki jak Bulls, Miami czy Lakersi.

Do tego trzy ostatnie konfrontacje między drużynami

04/02-12 NBA Oklahoma City vs. Memphis 101:94
15/05-11 NBA Playoffs Oklahoma City vs. Memphis 105:90
12/05-11 NBA Playoffs Oklahoma City vs. Memphis 99:72

Widać że Durant i spółka potrafią grać na Miśki u siebie. Myślę, że dosyć pewny typ ;)⛔⛔⛔

JEZU ;/ jedyne co mi nie weszło w trzech wczorajszych kuponach a w każdym to zawarłem ............????????????????????
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Jak dla mnie kurs zachecajacy, do jakiegos tripla w sam raz. Kozly caly czas mocno naciskaja na ostatnie pozycje PO i tego spotkania na pewno nie odpuszcza, dzien odpoczynku takze bedzie mial tu jakies minimalne znaczenie, koszykarsko kozly sa znacznie lepsze i spodziewam sie tu pewnej choc raczej nielatwej wygranej.
Milwaukee Bucks 1.45@Washington Wizards 2.80 bwin 7/10 ✅
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
@up
Dodatkowo Nene pewnie nie zagra, więc kolejny atut po stronie ekipy z Milwaukee. Wizardsi mają talent do robienia niespodzianek jak z Lakersami czy 76ers ale przeciw tym drużynom średnim dostają ostre ciry. Tak też przeczuwam na dziś.
Gram dziś akumulatorek OKC -8.5 i Bucksy tylko czekam bo coś Unibet śpi z wystawianiem linii na mecze ;/
 
M 29

mufanek

Użytkownik
Dajecie jakieś szanse dzisiaj Clippersom? Bo kusi mnie żeby na nich postawić, ładny kurs, choć Dallas mocny u siebie. Poza tym OKC na handi + Milwaukee. Kozły walczą o play off i nie mogą pozwolić sobie na przegraną, a OKC jest w świetnej formie, Durant i Westbrook on fire + potrafią grać z Memphis.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
ktoś wie co sie dzieje że unibet wystawił tylko 4 mecze dzisiejsze ?
@up
Clippersi w gazie ale wszystko grali u siebie(na wyjazdach w ostatnich 6u meczach wygrali tylko albo aż ze Spursami), Dallas natomiast tak jak wspomniałeś mocne u siebie. Warto dodać że większość konfrontacji na korzyść Mavsów. Dla mnie no bet, ale gdybym miał stawiać to zastanawiałbym się na Under/Over 189.5 @ 1.91
@down
dzięki za info, trochę się zmartwiłem bo nigdy jeszcze taka sytuacja mi się nie przydarzyła a na takim bahu już wszystko od rana było.
 
soom123 30

soom123

Użytkownik
Ja decyduje sie dzisiaj na OKC -8. Gdy stawiałem kurs wynosił w Pinnacle 1,97 teraz jest już 2,06 więc myślę, że warto skorzystać albo dać -7,5 po takim kursie jaki ja postawiłem.

Na drugim kuponie daje Portland -2 gdzie gdy stawiałem było 1.95 teraz jest 1.92. Portland nie gra najlepiej jednak w ostatnim czasie mieli sporo wyjazdów a w ostatnich 6 meczach u siebie są 4-2. Ogółem u siebie mają bilans 18-9. Podobnie jak Utah są drużyną własnego parkietu i w tym upatruję szanse. Na wyjazdach są jedną z najsłabszych ekip ligi tuż obok Jazz. Utah ostatnio mieli piękną passę którą jednak przerwali i odnieśli 3 porażki z rzędu. Można mówić, że zaczęli wygrywać na wyjazdach ale te wygrane to jednopunktowa z Sacramento, NJN - jedną z niewielu jeżeli nie jedyną (nie mam czasu by to analizować) drużyną, która gra zdecydowanie gorzej u siebie niż na wyjazdach, oraz z LAL co uważam za zwykły wypadek przy pracy Los Angeles. Co do handicapu to Portland w wygranych meczach u siebie zawsze schodzili z parkietu z conajmniej 3pkt zwycięstwem na koncie a Utah w przegranych wyjazdach jedynie raz przegrali różnicą równych 2 pkt, w pozostałych przypadkach była to większa różnica więc przyjmując zwycięstwo Portland warto dodać handi -2. Powodzenia!

OKC (-8) - Memphis - 1 @ 2,06 Pinnacle
Portland (-2) - Utah - 1 @ 1.92 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dallas -4 1.93
Pinnacle
6/10

Dallas u siebie mocne, 19-8 bilans.

Clippers na wyjazdach tak sobie, 11-13 bilans.

Obie ekipy 7-3 w ostatnich 10 spotkaniach. Klipsy walczą o 3 miejsce z Lakers, Dallas o 4 i przewagę parkietu z Clippers.

Clippers mają 5 wygranych in row, ale jacy rywale - Memphis, NOH, Phoenix, Portland, Utah. Dallas przewyższają każdą z tych ekip. No może Memphis nie aż tak bardzo, takie moje zdanie. Ale te 5 spotkań to było w domu, wcześniej były 3 wyjazdy, Indiana (-13), Oklahoma (-23) i Nowy Orlean (-7). Widać, że wyjazdy im nie służą.

Dirk w formie ostatnio.

No i statystycznie:

Clippers are 1-4 ATS in their last 5 road games.
Mavericks are 4-1 ATS in their last 5 games playing on 2 days rest.
Mavericks are 20-7-1 ATS in their last 28 Monday games.
Mavericks are 5-2 ATS in their last 7 after scoring 100 points or more in their previous game.
Mavericks are 36-17-2 ATS in their last 55 games vs. a team with a winning S.U. record.
Favorite is 8-1 ATS in the last 9 meetings.
Home team is 4-1 ATS in the last 5 meetings.
Clippers are 1-8 ATS in the last 9 meetings.
Clippers are 0-4 ATS in the last 4 meetings in Dallas.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom