>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Kwiecień 2012

Status
Zamknięty.
money 52

money

Użytkownik
Lol, przeciez Knicks bez Lina g****, za przeproszeniem, grają, 14 asyst w meczu mówi wszystko
a Lin to kto to jest?dla mnie to zadna gwiazda,pare wysokow nic mi nie mowi,jesli beda w PO to bedzie zgaszony tak szybko jak sie wspiął na &quot;szczyt&quot;?...poza dobrym rzutem dla mnie to zaden PG,na parkiecie nie ma takiej wizji przestrzennej,zero extra passow,nie umie grac Pick&amp;roll z Chandlerem a jego podania sa tak sygnalizowane ze bywalo kilka meczow gdzie mial prawie Triple double 15 pkt,10 as,8 turnovers.......Knickski grali padake i robia to nadal mieli serie paru zwyciestw ale jak widac na tym sie skonczylo i mam nadzieje ze w PO ich nie zobacze
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
a Lin to kto to jest?dla mnie to zadna gwiazda,pare wysokow nic mi nie mowi,jesli beda w PO to bedzie zgaszony tak szybko jak sie wspiął na &quot;szczyt&quot;?...poza dobrym rzutem dla mnie to zaden PG,na parkiecie nie ma takiej wizji przestrzennej,zero extra passow,nie umie grac Pick&amp;roll z Chandlerem a jego podania sa tak sygnalizowane ze bywalo kilka meczow gdzie mial prawie Triple double 15 pkt,10 as,8 turnovers.......Knickski grali padake i robia to nadal mieli serie paru zwyciestw ale jak widac na tym sie skonczylo i mam nadzieje ze w PO ich nie zobacze
No wiadomo, ze zadna gwiazda, zreszta czy ja gdzies napisalem, ze to gwiazda? Dla Knicks to jest jednak wazny zawodnik, Baron Davis to juz legenda, Bibby w Miami miał za zadanie piłke do połówki dociagnac i od czasu do czasu za 3 rzucic, nawet temu nie podołał, lepszego PG od Lina Knicks nie mają. Podać czasem in traffic pod kosz umie, szybki, bez rewelacji ale ok. Ja nie robie z Lina zadnego super gracza tylko napisałem, ze dla Knicks daje duzo dobrego, w niektórych ekipach nie byłby do niczego potrzebny.
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
@DawidBarca
Nie rozumiem jak buki mogą faworyzować w tym meczu Miami
Moga moga. Tutaj w gre wchodzi przewaga parkietu. A miami potrafi z niej korzystac. Bilans 22-2 mowi sam za siebie. W calej NBA nie ma druzyny lepszej na wlasnym parkiecie. I nie jest tutaj wg mnie argumentem to ze OKC (dziwnie czyta mi sie tak jak Ty piszesz OCT) w Oklahomie zrobili 20 punktow przewagi bo Miami na wyjazdach to inna druzyna, padaka i tyle;)

Ale ogolnie to mecz ciezki do wytypowania i ostatnia dyspozycja Miami nie zachecaja.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
@DawidBarca

Moga moga. Tutaj w gre wchodzi przewaga parkietu. A miami potrafi z niej korzystac. Bilans 22-2 mowi sam za siebie. W calej NBA nie ma druzyny lepszej na wlasnym parkiecie. I nie jest tutaj wg mnie argumentem to ze OKC (dziwnie czyta mi sie tak jak Ty piszesz OCT) w Oklahomie zrobili 20 punktow przewagi bo Miami na wyjazdach to inna druzyna, padaka i tyle;)

Ale ogolnie to mecz ciezki do wytypowania i ostatnia dyspozycja Miami nie zachecaja.
Oklahoma City Thunder ;) , chociaż rzeczywiście dużo częściej używa się skrótu OKC. Miami ma znakomity bilans u siebie , ale ostatnio grają padlinę a Thunder na wyjazdach też wygrywać potrafi (i to nie z byle kim , ostatnio pewna wygra na Lakersami). Jednym słowem , ostatnia gra Heat to żenada + kontuzja Wade&#39;a + zajebista gra Thunder i wychodzi , że trochę na odwrót jest ten kurs. Z resztą duuuże spadki na gości , ludzie ostro rzucili się na ten typ:
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Nie mam nic przeciwko temu, że ludzie się rzucają na OCT , przynajmnniej na Miami idzie w górę . Ja wierzę w gospodarzy, zdecydowanie drużyna własnego parkietu a i zapewne siedzi w nich to, że polegli w Oklahomie... Najlepsza drużyna ligi u siebie z drugą po Bykach najlepiej grającą na wyjazdach. Znów szykuje się uczta. Miami ma serię 16 zwycięstw z rzędu u siebie - jedno małe ale, OCT wygrało w Miami w ostatnich dwóch sezonach. Nie liczę tu spadek formy gości, porażkę z niedźwiadkami biorę na kanwę rozluźnienia po hicie, dziś i jedni i drudzy będą na maxa skoncentrowani. Ja wierzę, że DW jednak zagra, a atut własnej hali będzie kluczowy

Miami - OCT za 1,74 w 5Dimes ( chociaż niebawem już pewnie wszędzie ) ✅ zapachniało playoffem....
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Tak swoją drogą , to powie mi ktoś o co chodzi w kursie na Memphis? przecież Dallas grają tragicznie , Miśki ostatnio wygrane na wyjazdach z Oklahomą i Lakers . Dlaczego mają nie wygrać dziś z Dallas? . Mavericks mają niby przebłyski , ale to co ostatnio zrobili z nimi Clippers to jest rzeź . Memphis bardzo mocne pod koszem , Randolph (który po kontuzji nie gra co prawda znakomicie , ale to jest ciągle znakomity zawodnik) + Gasol tworzą zajebiście mocny duet + kilku bardzo fajnych zawodników jak Mayo czy Gay . Z Oklahomą zagrali świetnie , teraz grają z co najmniej o klase gorszym Dallas i też na pewno powalczą. Jak dla mnie mecz 50/50 i zde]cydowanie warto zagrać tutaj na gości po kursie ok. 3.10. Do tego fajnie wygląda też SAS , grają ostatnio fenomenalnie. Boston vs San Antonio , czyli pojedynek drużyn grających ostatnio znakomitą koszykówkę. Boston przed PO wchodzi chyba w swój rytm gry i zaczyna grać na swoim poziomie , widać że ta drużyna nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i ze swoim lekko podstarzałym big 3 jeszcze mogą coś ugrać. SAS grają obłędnie , nie wiem ile to już zwycięstw z rzędu , ale ich gra wygląda fenomenalnie. Manu + Parker vs Rondo + Pierce. Pojedynek zajebiście ciekawy , na mnie jednak ostatnio SAS robią większe wrażenie i to na nich postawie kase. Typy na dziś:
  1. Oklahoma 2.27 Pinnacle
  2. Lakers 2.33 Unibet
  3. Memphis 3.10 Pinnacle
  4. SAS 1.93 Pinnacle
Nocka zapowiada się genialnie , prawdziwa uczta dla fana NBA. Mam nadzieję , że będzie dziś można trochę zarobić na wysokich kursach. Powodzenia.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Jest jeden znaczący czynnik, który powoduje, że Dallas będzie faworytem tego spotkania. Nie chodzi mi oczywiscie o atut swojego parkietu, chociaz na pewno jest to na plus Dallas, ale o to, iż Niedźwiedzie grają swój trzeci kolejny mecz...A Dallas wypoczete i pewnie dlatego...

Poza tym, warto zagrać dzisiaj na Bucks z handi -12,5 pkt po kursie 1,91 (bwin) ⛔. Cavs grają slabiutko, przegrywają dużą ilością punktów. Dodatkowo sa po meczu z SAS a Bucks wypoczęte. Nie zagra także mlody lider Cavs, Irving, który ma odpocząć od 7 do 10 dni. Kozły walczą również o PO, więc i mobilizacja po stronie gospodarzy...
 
money 52

money

Użytkownik
Z resztą duuuże spadki na gości , ludzie ostro rzucili się na ten typ:
to znak dla mnie ze musze pograc grubo Miami,prawo masuuwki sie sprawdzi ludzie zapatrzeni w OKC do granic mozliwosci(choc graja b.dobrze)Bilans Miami mowi sam zasiebie 21-2 w tym pechowa porazka z Bucks bo Miami juz prowadzilo 20 pkt i serio trojek Jenningsa to tak nawiasem,absencja Wade&#39;a bym sie nie przejmowal bo wczoraj James pokazal ze moze rzucac za dwóch,dlatgo mysle ze dzisiaj tez cos kolo 40 sie zakreci.Pomimi tego co wyzej napisalem ja osobiscie odpuszczam ten mecz bo takie Hity sa do ogladania a nie stawiania,Jesli chodzi o drugi klasyk to strasznie kusi zagrac na SAS,pomimo ze Boston gra teraz bardzo dobrze mysle ze tak wysoki kurs na Spurs wart ryzyka,personalnie San Antonio maja ogromna przewage,o ławce nie wspominam...ale jak wiadomo wlasne sciany,parkiet,kibice ,w dodatku Bilans Ostróg na wyjazdach nie powala,meczarnie z Hornets,blow-out ale z beznadziejnymi Cavaliers gdzie juz teraz tam kazdy kto przyjedzie to wygrywa.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
to znak dla mnie ze musze pograc grubo Miami,prawo masuuwki sie sprawdzi ludzie zapatrzeni w OKC do granic mozliwosci(choc graja b.dobrze)Bilans Miami mowi sam zasiebie 21-2 w tym pechowa porazka z Bucks bo Miami juz prowadzilo 20 pkt i serio trojek Jenningsa to tak nawiasem,absencja Wade&#39;a bym sie nie przejmowal bo wczoraj James pokazal ze moze rzucac za dwóch,dlatgo mysle ze dzisiaj tez cos kolo 40 sie zakreci.Pomimi tego co wyzej napisalem ja osobiscie odpuszczam ten mecz bo takie Hity sa do ogladania a nie stawiania,Jesli chodzi o drugi klasyk to strasznie kusi zagrac na SAS,pomimo ze Boston gra teraz bardzo dobrze mysle ze tak wysoki kurs na Spurs wart ryzyka,personalnie San Antonio maja ogromna przewage,o ławce nie wspominam...ale jak wiadomo wlasne sciany,parkiet,kibice ,w dodatku Bilans Ostróg na wyjazdach nie powala,meczarnie z Hornets,blow-out ale z beznadziejnymi Cavaliers gdzie juz teraz tam kazdy kto przyjedzie to wygrywa.
Nie ma czegoś takiego jak prawo masówki , już lepiej bać się przechodzić pod drabiną niż wierzyć w coś takiego ???? . Dużo ludzi gra dany typ , tylko wtedy kiedy ten typ wydaje się być bardz dobry , więc większość masówek po prostu wchodzi. To w końcu będziesz grał grubo , czy w ogóle nie będziesz grał?.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Suns +6 1.97
Pinnacle
3/10

Suns 3.21
Expekt
1/10

Walju. Tak to oceniam.

Suns są B2B i grają w Energy Solutions Arena, gdzie Jazzmani jak zawsze są silni, ale wciąż wg mnie walju.

Suns w gazie, bo mobilizacja jest, trzeba gonić rywali. Pół meczu straty do Utah i 1.5 do Houston to niewiele. To jest w ich zasięgu i walczyć będą. A doświadczenie w walce mają.

Marcin przeciwko Jazz zanotował w tym sezonie 25 punktów, 2 najlepszy wynik w sezonie. Był 10/12 z gry mimo obecności Jeffersona, Millsapa, Kantera i Favorsa. Dlaczego dziś miałoby być inaczej :?:

Nash zrobił 16 asyst i pokazał Harrisowi jak się powinno rozgrywać.

W tamtym meczu, wygranym w Phoenix 120-111 przez gospodarzy grali właśnie Harris, Howard i Bell. Wspólnie 20 punktów mieli.

Dziś Howarda i Bella nie zobaczymy, Harris &quot;wasn&#39;t able to do much during shootaround&quot;. Czyli ciężko z nim. A bądź co bądź to jednak podstawowy rozgrywający.

Suns are 6-0 ATS in their last 6 when their opponent scores 100 points or more in their previous game.
Suns are 9-1 ATS in their last 10 after allowing 100 points or more in their previous game.
Suns are 6-1 ATS in their last 7 games following a S.U. win.
Suns are 5-1 ATS in their last 6 games when their starting 5 players combine for more than 160 minutes of the previous day.
Suns are 7-2 ATS in their last 9 after scoring 100 points or more in their previous game.
Suns are 6-2 ATS in their last 8 games following a ATS win.
Suns are 9-3 ATS in their last 12 games overall.
Suns are 5-2 ATS in their last 7 road games.
Suns are 10-4 ATS in their last 14 vs. Western Conference.
Suns are 5-2 ATS in their last 7 games playing on 0 days rest.
Jazz are 16-34 ATS in their last 50 games following a ATS win.
Jazz are 7-15 ATS in their last 22 games as a home favorite of 5.0-10.5.
Jazz are 2-5 ATS in their last 7 vs. NBA Pacific.
Jazz are 7-19 ATS in their last 26 games as a favorite of 5.0-10.5.
Jazz are 5-15-1 ATS in their last 21 Wednesday games.
Suns are 5-1 ATS in the last 6 meetings.
Suns are 4-1 ATS in the last 5 meetings in Utah.
Underdog is 4-1 ATS in the last 5 meetings.
Road team is 4-1 ATS in the last 5 meetings.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
money 52

money

Użytkownik
Dużo ludzi gra dany typ , tylko wtedy kiedy ten typ wydaje się być bardz dobry , więc większość masówek po prostu wchodzi.
chyba mało do tego działu zagladasz skoro nie potrafisz dostrzec tego ze im wiecej ludzi dany typ gra tym zazwyczaj wszystko konczy sie wtopą,daleko szukać,ostatnie porazki Bulls,OKC....to nie byla masowka?kursy 1,2,skoro tak jestes pewny zwyciestwa OKC to zastaw dom i rodzine całą,ja tylko ostrzegam przed hurra optymizmem
 
K 0

klips

Użytkownik
Muszę się zgodzic z kolega wyżej. Nie ma co grać na takie drużyny bo najczęściej nic nawet nie da handi +10... tu naprawde może być wszystko. Ostatnio OKC z Memphis i co niby bez porównania a jednak Memphis... Ja dziś gram na Milwauke vs cleverland over 203 i washington +7 jak pójdzie to +10. po za tym do podbicia kursu można dorzucić atlante. Powodzenia ????
 
K 71

kogut

Użytkownik
Dziś dużo meczy. Zastanawiałem się jak tu coś ugryźć. Wybór padł na mecz Phoenix - Utah. Jazz wracają z dwóch wyjazdów. Będą chcieli się zrewanżować za ostatnią porażkę z Phoenix. U siebie zawsze są bardzo mocni i rzucają dużo punktów. Najwięcej z nich rzuca dwójka graczy podkoszowych - Jefferson i Millsap. A kogo Słońca mają na pozycji 4 i 5? No mają Gortata i Frye&#39;a czyli graczy bardzo przeciętnych jeżeli chodzi o defensywę. W Jazz niepewny występ Harrisa więc Nash będzie miał nieco ułatwione zadanie. Spodziewam się zaciętego pojedynku i sporej ilości punktów z obu stron. Z ostatnich 10 pojedynków pomiędzy tymi drużynami wynik powyżej 201 pkt. padł aż 7 razy. Phoenix Suns - Utah Jazz | over 201 pkt. [1.90] Bwin 212 pkt. ✅ Być może zagram też over punktowy Millasapa i Jeffersona. Rano chciałem jeszcze zagrać Wizards po 3.70 ale teraz kurs spadł już do 3.00 więc odpada. Zastanawiam się jeszcze nad Dallas i Miami jednak jest to uzależnione od tego czy zagra Kidd i Wade.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Washington - Indiana | Indiana -3.5 1.61 ✅ Bet365 | Indiana -1.5 1q 1.85✅ Expekt
Typ wydaje mi sie naprawde ciekawy. Indiana mimo wczorajszego ciezkiego spotkana z Knicks, gdzie w ostatniej kwarcie rzucila 40 pkt pozwalajac przeciwnikowi tylko na 17 wydaje sie byc zdecydowanym faworytem tej potyczki. Gracze Indiany nie grali stosunkowo wysokich minut + okres ktory obecnie mamy, czyli walka o najlepsza pozycje przed PO. Wizardsi tak naprawde o nic nie walcza. Nene out, kto ma tam cokolwiek robic ? Sam Janek Wall nie pomoze. W Pacers zadnych wzmianek o urazach. Doszlo w tym sezonie juz do jednego spotkania w Verizon Center, gdzie losy spotkania rozegraly sie w ostatnich sekundach [ najpierw Wizardsi w swoim stylu stracili pilke, Indiana zapunktowala i rzutu na dogrywke nie trafil bodajze Wall]. Dzisiaj watpie by gracze Indiany pozwolili sobie drugi raz na zaciete do ostatnich sekund spotkanie i beda chcieli jak najszybciej odskoczyc na kilka punktow.
 
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
A ja gram dzisiaj gram over 206 Minnesoty - Golden, wiadomo obydwie drużyny skupiają się na ataku a w obronie stoją, patrzą i zastanawiają się jak tym razem przeciwnik im rzuci punkty;d. Dorzucam moją ulubioną drużynę Atlanta - 13. Oraz ostatni typ Milwaukee - 12,5,. Co tu dużo pisać Atlanta powinna roznieść Charlotte, a jeżeli Irving nie gra to Milwaukee powinno też zmiażdżyć cleveland ale czy pokryją Handi? zobaczymy
Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves over 206 1.91 6/10
Charlotte Bobcats - Atlanta Hawks - 13 1.91 7/10
Cleveland Cavaliers Milwaukee Bucks - 12,5 1.91 6/10

Achh te pieniądze co ja z nimi zrobie ;d?
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Milwaukee -12 1.91 Tobet⛔

Krótko bo pózno.
Cavsów jezdzą wszyscy jak chcą. Obrony cięzko się u nich doszukać, nie tak dawno Suns ich klepali trzema podaniami i Gortat jak na treningu punkty zdobywał, az zal było na to patrzeć. Varejao to tam jedyny normalny podkoszowy, Tristan Thompson dopiero się uczy. Nie dość, ze wypadł Varejao to jeszcze wypadł Irving, który stanowi z 50% ofensywy Cavs. Bucks własnie takie ekipy słabo zorganizowane, ze słabą obroną koszą ostro. Niedawno ogolili Cavsow 121-84 i wtedy Irving miał 29 punktów i 11/20 z gry, zreszta nie od dziś wiadomo, ze przeciwko Jenningsowi mozna poszaleć. Jedyne czego tu się obawiam to zlekcewazenie przeciwnika przez Bucks jednak ten handicap na tak rozbitych Cavs mogą zrobić nawet w jedną kwartę. Cavs są w tej chwili najsłabszą druzyną ligi. Normalnie to by tu wchodził w grę jakiś revenge factor po stronie Cavs ale oni juz mają totalnie w d*** ten sezon w przeciwieństwie do Bucks, którzy walcza o PO.
Kusi mnie Nets +9 1.81 Pinnacle. Jak dla mnie to po ostatnim okienku Nets i Blazers to w miare równe ekipy, moze minimalnie lepsze Portland. Blazers u siebie ale ten handi to lekka przesada.
Edit: Gooden nieoczekiwanie nie zagra w Milwaukee, spore osłabienie ale typ wciaz warty gry :/
Edit 2: No niestety to czego się spodziewałem, blowout w pierwszej kwarcie i dalej grali na pół gwizdka, cały mecz trzymali 13-18 pkt przewagi ale w końcowce Cavs trafili pare trójek i lipa. Do tego pech z Goodenem, trzeba było w tym przypadku zagrać handicap do połowy. W Nets nie grał Deron Williams.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
chyba mało do tego działu zagladasz skoro nie potrafisz dostrzec tego ze im wiecej ludzi dany typ gra tym zazwyczaj wszystko konczy sie wtopą,daleko szukać,ostatnie porazki Bulls,OKC....to nie byla masowka?kursy 1,2,skoro tak jestes pewny zwyciestwa OKC to zastaw dom i rodzine całą,ja tylko ostrzegam przed hurra optymizmem
To , że cztery osoby z forum zagrały dany typ , jeszcze nie oznacza że to masówka. Co do Oklahomy , to taka to była masówka , że bardzo mocne spadki były na... Memphis ???? . Oklahoma - Memphis Bulls - Rockets . Jak zaczynasz gadać pierdoły o jakiś prawach masówki , to na początku chociaż sprawdź .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

klips

Użytkownik
To , że cztery osoby z forum zagrały dany typ , jeszcze nie oznacza że to masówka. Co do Oklahomy , to taka to była masówka , że bardzo mocne spadki były na... Memphis ???? . Jak zaczynasz gadać pierdoły o jakiś prawach masówki , to na początku chociaż sprawdź .


Nie posłuchałeś nas? Prawda jest taka że do póki sam się nie przejedziesz to się nie nauczysz;p pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom