>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2012

Status
Zamknięty.
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Witam. Dzis duzo meczy a tu cisza... Chyba powod jest taki ze sklad duzej ilosci zespolow to duza niewiadoma. I tu pytanie czy ktos z Was orientuje sie jak moga wygladac sklady w takich druzynach jak Chicago, Miami, Boston, Dallas, Utah, Portland? Na Rotoworld np odnosnie Bostonu i Dallas jest informacja o prawdopodobnym odpoczynku dla podstawowych zawodnikow. Niekoniecznie musi to byc prawda bo przeciez obie druzyny walcza o wyzsze miejsca w play-off. Jesli ktos ma info na ten temat prosze dac znac.
Pozdrawiam!
 
4tech 9

4tech

Użytkownik
Chicago bez Rose i prawdopodobnie bez Denga
Miami na pewno bez Bosha , Wade i Turiafa
Boston prawdopodobnie bez Piercea oraz Rondo
Dallas - na pewno zagra Nowitzki , Terry i Marion
Portland bez Aldridge i Batuma

Polecam grać De Rozana over 18.5, Gortata over 14.5 oraz Nowitzki over 23.5
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Utah+Phila 1,85 Bet365 ✅✅

Obie ekipy o awans.Phila ostatnio L3 i chcąc znaleźć się play-offach z Cleveland po prostu muszą wygrać,wczoraj przegrali z Indianą a następny mecz grają z nimi na wyjeździe więc łatwo nie będzie.Dzisiaj must win.
Utah też walczą o play-offy,w tym sezonie już na wyjeździe pokonali Portland i liczę na powtórkę,motywacji z pewnością nie zabraknie,Portland ostatnio L3 i wątpie by dzisiaj wygrali z Jazz.

Denver+Bucks 2,09 Bet365 ⛔⛔


Milwaukee to kolejna drużyna walcząc o play-offy i dzisiaj muszą wygrać z Wizards.Ostatnie ich 6 spotkań to 5 zwycięstw Bucks i dzisiaj też trzeba wygrać,WAS już o nic i wątpie by postawili specjalny opór.
LAC ostatnie 10 meczy to 8 zwycięstw,w tym zwycięstwa away z Dallas i Oklahomą,Denver ostatnio dwie wygrane z Houston i nie sądze by Clippers ograli kolejnego silnego rywala na wyjeździe w dosyć krótkim czasie,czas na rewanż Denver bo w tym sezonie Nuggets u siebie przegrało i czas się zrehabilitować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Toudi może mówić co chce, ale naprawdę odradzam zaglądania na tą stronkę rotoworld. Śmiechu warte co oni tam wypisują. Mavericks walczą o play-offy, bezpośredni mecz z rywalem w tej walce i mają swoim liderom dać odpocząć.. bez jaj. To samo w Jazz. Ja nie wiem czy ktoś sobie jaja robi wymyślając to czy co, ale nie ma to żadnego związku z prawdą.

karmol2: często właśnie jak jest dużo meczów, to ciężej się zdecydować i znaleźć te prawdziwe perełki ;)
Ja dzisiaj chyba gram Mavericks, którzy u siebie powinni wygrać po dwóch porażkach po OT i do tego Jazzmanów.. Grają na wyjeździe, ale są obecnie w najgorszej sytuacji z 5 drużyn walczących o po na zachodzie, więc nie mają marginesu błędu.. PTB już rekreacyjnie dokańcza sezon, więc walczący na maxa gracze z Utah chyba też nie powinni mieć problemów..
Z czym na pewno trzeba uważać:
Celtics - właściwie pewny 4 seed na wschodzie, więc nie muszą gwiazdy się męczyć w tym b2b z Magic, ale jako, że grają u siebie to nie zdziwiłbym się jakby jednak zagrali..
Spurs - b2b2b, czyli 3 mecz pod rząd, więc bankowo bez gwiazd (DNP - Old ???? )
Na podbicie kursu Bucks wydają się być idealni, ale po ostatnim zwycięstwie Wizards nad Bulls, niczego nie można być pewnym ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
I 6

insaner

Użytkownik
Cóz, nie trzeba być expertem żeby zauważyć że handicapy na drużyny wyjazdowe grające dzisiaj o playoffy bądź dobre miejsca w playoffach są dzisiaj VERY OVERVALUED. Patrząc H2H i wyniki ostatnich iluśtam spotkań widać że raczej trudno przypuszczać takie pogromy drużyn grających w domu na jakie zdają się skusić nas bukmacherzy.

A więc tak wg powyższego - dzisiaj grać się powinno grubo:
NJN +8,5 ⛔
CLE +9,5⛔
GSW +6,5⛔
DAL -4,5✅
Myślę że 3/4 z tych betów wejdzie.

Za to myślę że warto pograć na drużyny wyjazdowe:
CHI -12,5✅
OKC -3✅
UTA -4✅
Z tych powinno być 2/3

Z ciekawych rzeczy kusi mnie bardzo zagranie MIAMI -10 ✅, pomimo braku Wade i Bosha mamy w Toronto brak Calderona, Kleizy i Bargnianiego. O ile strata Bosha dla Miami będzie odczuwalna o tyle uważam że brak Wade&#39;a nie jest jakiś krytyczny - Lebron potrafi zagrać &quot;za ich dwóch&quot; spokojnie - co już nie raz udowadniał. Moim zdaniem mimo iż dobrze wpółpracują na parkiecie to jednak wydaje mi się mimo wszystko że ich wspólna gra zaburza nieco ich rytm i harmonię gry - Lebron to jak pamiętamy z Cleveland gość który niemal sam potrafi wygrywać mecze. Ba dodam jeszcze że większość meczy w tym sezonie w których zabrakło Wade&#39;a Miami wygrało dosyć wysoko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 170

kajsu89

Użytkownik
Ja dzisiaj zagrałem tripelk Phila+Jazz+NY. Ponieważ drużyny grają jeszcze o miejsca w play off. Phila musi się w końcu przełamać bo stracą na sam koniec play off&#39;y a dziś mają rozbity po wczorajszym meczu Cleveland, Jazzmeni dziś grają z Portland które już w głowach ma koniec sezonu, Nowojorczycy zagrają z Natsami którzy dzis wystąpią bez Derona i Wallace.

insaner : ja co do typu na Byki -12,5 bym nie był taki pewny fakt graja z najgorszym teamem ale Chicago juz nie ma o co praktycznie grać 1 miejsce mają zapewnione wiec podstawowi zawodnicy mogą zagrać krócej a na pewno Rose. Lakers nie będą chcieli stracić 3 miejsca w konferencji a Goldeni grają takie dno ze szkoda gadać.
 
nyk 501

nyk

Użytkownik
A więc tak wg powyższego - dzisiaj grać się powinno grubo:
NJN +8,5
CLE +9,5
GSW +6,5
DAL -4,5
Myślę że 3/4 z tych betów wejdzie.


Ja z tych grubo granych betów to 3 dawałem odwrotnie.
Jak można grać na tak słabe i osłabione druzyny w momencie kiedy reszta walczy o jak najlepsze pozycje przed PO. Troche to irracjonalne....

Dziś trzeba podtrzymać dobrą passę i dlatego na pierwszy rzut oka rzucił mi sie mecz New Orlean-Houston. Juz wczoraj byłem przekonany ze przyłoże na Houston choc nie gram singli. I zaczynam sie zastanawiać czy w obecnej formie koszykarze z Houston są w stanie wygrać na wyjeździe? Myśle że są bo mysle ze zalezy im na PO a z dziesiątkowany NO...hm jesli Gordon znowu nie bedzie miał dnia konia to powinno Houston wygrać.
1typ:
NO-Houston -1.5 1.71

Drugi mecz to Detroit-Minnesota. Detroit w jakiej jest formie i jak zagrali z Cavs dwa dni temu każdy widział. Myśle ze co do tego typu nie ma sie co rozpisywać.Minnesota kontuzje+słabe wyniki, Detroit dobra forma i widać ze chlopaki sie bawią koszykówką.
2 typ:
Detroit -5.5 -Minnesota 1 1.9

Myśle jeszcze nad Phoenix bo jak dziś przegrają to oddalą się od PO i chyba juz bedzie po sezonie tym bardziej ze czekają ich pojedynki bezposrednio o miejsce 8 z Utah i z Denver a na koniec rundy Spurs na wyjezdzie. Dziś muszą przełamac Clippers jednak poczekam jeszcze na jakies analizy...

Powodzenia!
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Houston Rockets 1.59 Panbet⛔

Rockets podjarali się faktem, ze pokonali na wyjezdzie m.in. Lakers i Bulls i... przegrali 5 spotkań z rzędu, co gorsza, wszystkie z bezpośrednimi rywalami w walce o PO (Jazz, Nuggets 2x, Suns, Mavs). Spododowało to spadek az na 10 miejsce w konferencji ale jeszcze nic straconego bo mają łatwy terminarz do końca - 2x Hornets, Warriors i Heat, którzy pewnie zagrają bez gwiazd. Grali zbyt miękko ostatnio i dziś w nocy pora to zmienić. Kontuzjowany jest aktualnie tylko Kevin Martin ale nie jest to wielkie osłabienie bo o ile Martin strzelcem jest dobrym o tyle Courtney Lee jest graczem bardziej uniwersalnym, który umie tez bronić. Hornets nie wiem jakim cudem ale wygrali ostatnio z Jazz i Grizzlies, na win z Bobcats nawet nie patrze bo to najgorsza druzyna w historii NBA, Kings niewiele lepsi zresztą. Napisałem jakim cudem bo jak się patrz na ich aktualną piątkę to pokonanie Grizzlies wydaje się niemozliwe. Kontuzjowana jest praktycznie cała pierwsza piątka, jedynie Gordon powinien dzis zagrać ale on nie jest w rytmie meczowym. Komentator na meczu raz zazartował, ze skład Hornets wygląda bardziej jak grupa średniowiecznych odkrywców niz jak druzyna koszykówki, są w niej takie nazwiska jak Bellinelli, Vasquez czy Aminu. Wydaje mi się, ze parę druzyn ostatnio zlekcewazyło Hornets, Rockets mają dzisiaj absolutny must win i tego nie zrobią, no chyba, ze nie chcą grać w PO...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nyk 501

nyk

Użytkownik
Jak wspominałem wczesniej Houston i Detroit:
Houston
Detroit

Mało meczy więc mozna sie pokusić o wytypowanie wszystkich meczy, faworyzowani na forach:
Indiana
Miami

A co do Pheonix mogą zagrac dzisiaj mecz o wszystko i pokonac wysoko LAC ale rywale mają dobrą passę i na dodatek rywalizują o 3miejsce z Lakers więc mecz ciezki do typowania w mojej ocenie...
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Indiana Pacers -5 1.83 Expekt✅

Bucks niby wciąz mają matematyczne szanse na play offy, trener Skilles cos tam gada, ze muszą dziś wygrać ale on tam ma niewiele do gadania, moze więcej niz ten pajac z Bobcats, który się cieszy nawet jak jest 30 pkt w dupe ale ja nie wierzę, ze Skilles jakoś wyjątkowo zmotywuje druzynę na dzisiejszy mecz. Porazka z Wizards moim zdaniem dobiła Bucks i dzisiaj znowu przegrają. Indiana jest mega hot ostatnio, 9-1 w ostatnich 10 meczach, jedyna porazka z Bostonem. Pacers pokonali Bucks na wyjezdzie parę dni temu i dzis widzę powtórkę. Matchup dla Pacers bo mają duzą przewagę pod koszem, szczególnie na Hibberta Bucks nie mają odpowiedzi. Na backcourt Bucks czekają dobrzy obrońcy, długoręki Paul George na Ellisa i zawsze zdeterminowany George Hill na Jenningsa (Collison raczej nie zagra).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Detroit - Minnesota
Już kiedyś pisałem jak drużyna straciła przez kontuzje Rubio. Teraz do kontuzjowanych dołaczyl Ridnour i Love. Do tego Pekovic prawdopodobnie sezon ma już z głowy. Więc z podstawowej piątki, wypadło aż 4 zawodników. Wilki pogrążone w kryzysie, przegrywaja mecz za meczem i dzisiaj według mnie jest duża szansa na przełamanie tej złej passy. W składzie jest przeciez jeszcze mistrz Barea, Beasley, Derrick Williams czy Webster. Są to ponad przeciętni zawodnicy. Detroit to nie są tuzy i jest to zespół z niższej półki, Wilki teraz też do takich dołączyli ale w drużynie maja dużo większy potencjał. Do tego dochodzi 3 mecz w 3 noc Detroit. Wedlug mnie idealna okazja na przełamanie fatalnej passy przez Minnesote. Powinnismy być dzisiaj świadkami strzelaniny i gry run&amp;gun. Dlatego do gry jest także over

Minnesota +6 @ 1.83✅
Minnesota 2.75
✅
bet365


:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 13

suwix

Użytkownik
drexler 570

drexler

Użytkownik
Boston oddaje mecz walkowerem....gwiazdy odpoczywają a więc niebawem spotkają się z Atlantą na ich parkiecie w fazie play off. Kursy na Atlantę mocno spadły, nieopłacalne jest już granie Atlanty po kursie 1,15. Myśle że to będzie mecz rezerw i radosna koszykówka od kosza do kosza bez specjalnej obrony. Boston słynie z dobrej obrony i linia 180 przy normalnych składach byłaby ciężka do przekroczenia ( dwa mecze underowe w tym sezonie pomiędzy tymi drużynami) W obecnej sytuacji over 180 po kursie 2,00 wygląda smakowicie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Atlanta Hawks - Boston Celtics
Typ:
-Atlanta -8@1,61 ⛔⛔⛔
-Atlanta over 95@1,91
✅✅✅

Pierw jak zobaczyłem kursy, pomyślałem - buki przesadziły. Jednak później, gdy spojrzałem jeszcze raz na roster Celtics, to doszedłem do wniosku, że z grupą takich przeciętniaków jak Dooling czy Moore, to oni wiele dziś nie zdziałają.
Rondo, Allen, Garnett, Pierce i Pietrus, nieobecni dziś, zdobywają razem średnio 69 punktów przy 25 zbiórkach i 22 asystach dla zespołu. Jest to ogromny udział, którego nie załatają pozostali w rosterze gracze, bo po prostu są zwyczajnie za słabi. Może jeszcze na tablicach coś powalczą, o tyle brak skutecznych egzekutorów i podających będzie bardzo widoczny.
W składzie Celtics na dobrą sprawę zostało 2 godnych uwagi graczy - Brandon Bass i Avery Bradley.

Brandon Bass 31.8 .488 .000 .811 1.60 4.50 6.10 .9 .54 .93 1.11 2.30 12.8 Avery Bradley 20.9 .506 .444 .794 .60 1.30 1.80 1.3 .57 .20 1.11 1.70 7.1 Chris Wilcox 17.2 .598 .000 .615 1.40 3.00 4.40 .4 .39 .32 1.07 2.30 5.4 Keyon Dooling 14.0 .375 .292 .767 .00 .70 .80 1.1 .26 .05 .79 1.20 3.5 JaJuan Johnson 7.4 .480 .000 .667 .50 .90 1.40 .2 .12 .36 .33 .70 3.0 Greg Stiemsma 14.0 .538 .000 .707 .90 2.40 3.20 .5 .69 1.57 .61 2.60 2.9 E&#39;Twaun Moore 7.5 .391 .371 1.000 .10 .40 .50 .8 .20 .09 .34 .70 2.6 Marquis Daniels 11.5 .345 .000 .800 .30 1.10 1.50 1.1 .40 .23 .74 1.00 2.6 Aleksandar Pavlovic 11.0 .358 .294 .375 .10 1.40 1.50 .3 .43 .31 .43 1.10 2.2 Ryan Hollins
12.3 .543 .000 .559 .80 1.10 1.90 .2 .14 .36 .89 2.00 3.2
Pogrubione kolejno minuty i punkty. Pozostałe średnie są tak nikłe, że nawet nie warte zaznaczenia. Warto zwrócić także uwaga na te zera w piątej kolumnie - są to skuteczności, a raczej jej brak, za trzy.
Tak więc bez zbędnego rozwodzenia się - Doc Rivers ma dziś do dyspozycji graczy drugiego czy trzeciego wyboru, połowa delikatnie mówiąc biedna technicznie, zawodnicy, którzy większość meczów figurują jako DNP -Coach&#39;s Decision, czyli pominięci z wyboru trenera. Teraz muszą podnieść przyspawane do ławki tyłki i grać z Hawks, którzy mają szeroki skład i bogactwo strzelców.
Hawks gdy wejdą w rytm mają jedną z bardziej efektywnych ofensyw, gdzie punktuje solidnie nawet 7-8 graczy, o czym Boston może pomarzyć.
Przytoczę tu tylko wierzchołek góry, czyli skuteczność &quot;Jastrzębi&quot; na dystansie:
-Johnson - 37%
-Williams - 38%
-Green - 42%
-Pargo - 39%
-McGrady - 48%
-Radmanovic - 37%
-Stackhouse - 38%
Tak więc chyba jeden-dwóch dobrych defensorów po stronie Bostonu to będzie za mało, by pokryć taką masę graczy, którzy rzucają nieprzeciętnie na dystansie. Na dobrą sprawę Hawks mają porównywalny potencjał na ławce, co Celtics dziś w całym składzie.
Celtowie owszem, mają wzorową obronę, i już 2 razy to gospodarzom pokazali, jednak w takim składzie Boston chyba jeszcze nie grał i dziś idealna okazja do tego, by Hawks powetowali sobie 2 niepowodzenia z Bostonem w tym sezonie. Dodam jeszcze, że Hawks w 3 z 4 ostatnich meczów rzucali 109 lub więcej punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Dallas - GSW
Krótko ???? Dallas podejmuje dzisiaj GSW, spodziwam się blowoutu w wykonaniu mistrzów NBA. GSW jest mocno osłabione ponieważ zabraknie: Robinsona, Curry i Lee. Spodziewam się łatwej przeprawy i wysokiej przewagi juz do przerwy (+20) Dirk Nowitzki lider Mavericks w ostatnich paru dniach ma sporo minut w nogach: 39, 53, 43, 37, 37 w tym rozegrane dwie dogrywki (z Utah musieli grać 3xOT). Przy takich brakach gości jest duża szansa na blowout i co za tym idzie dużo mniej minut dla Dirka. PO już za tydzień, niemiec do młodych zawodników nie należy i z pewnością chciałby odpocząć przed najwazniejsza czescia sezonu. Gospodarze bija się jeszcze z Denver o 6 pozycje (vs Lakers w PO, miejsce 7 vs OKC). Podsumowując: szybka przewaga - mniej minut niemca - dużo więcej minut spędzonych na ławce niż na parkiecie.

Nowitzki under 23.5 @ 1.85 Tobet ✅
14 pkt.

20.04-22.04 mecze można oglądac za darmo w League Passie.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Memphis -7,5 + Dallas -7 AKO 1.80 Bet365

Dzisiaj dosyć nietypowo ale normalne handicapy na obe te mecze są na tyle duze, ze istnieje ryzyko relaksu w końcówce więc gram jak gram. Grizzlies mają realne szanse na home court advantage w pierwszej rundzie z Clippers bo mają banalnie łatwy termianarz do końca, Bobcats wyjazd a pozniej u siebie kolejno Portland, Cleveland i Orlando, powinien być komplet zwycięstw bez większych problemów. Mavs muszą bronić szóstego miejsca bo siódme oznacza grę z Thunder juz w pierwszej rundzie. Nie będe się rozpisywał bo zaraz mecze.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Po dzisiejszej nocy wiemy jedno...Nowy York zrobi wszystko żeby nie zająć 7 miejsca i nie wpaść...na Miami w pierwszej rundzie. Jak widać uznali że Chicago będzie dla nich łatwiejszym rywalem. Melo i Chandler całą czwarta kwartę przesiedzieli na ławce, NYK zrobił wszystko żeby tego meczu nie wygrać...zero zaangażowania. Przegrają napewno ze dwa mecze z pozostałych żeby wyprzedziła ich Philadelphia...zaczeło sie kombinowanie na kogo lepiej wpaść....Śmiało można grać progresją na porażkę Knicksów....
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Oby przekonali sie co to jest defensywa bulls i otrzymali 4-0 lu 4-1. Chicago to jest jedak mega gwaracja wysokiego, rowego poziomu a z Miami zawsze mozna liczyc na szanse bo potrafia odpalic jak i sie spalic do reszty.
 
mak0s 8

mak0s

Użytkownik
Zbliza sie wielkimi krokami koniec RS, buki troche sie rozprezyly z kursami wg mnie, pozostaje to wykorzystać. Gram dwa spotkani o &quot;cos&quot;.
Denver@Suns
Dynamika Denver vs geniusz Nasha. Mecz z gatunku 50/50 oba zespoly zdecydowanie maja o co grac, ale to druzyne Nuggets cenie wyzej. Szkoda straty Nene, ale swietna druga czesc sezonu ma Farried, w statach tez nie widac ale daje bardzo wiele na tablicach szczegolnie.
Pick Nuggets 2.60
3/10
Orlando@Utah
Kursy tutaj to jakis zart. Ja rozumiem ze Utah walcza o PO, ale Orlando walcza o to by NYK ich nie wyprzedzili, a juz dzis moga sobie to zapewnic, wiec nie jest to mecz o pietruszke, a kursy wskazuja cos innego. Magic bez Howarda jeszcze bardziej opieraja swoja gre na trojkach, rzucac ma kto. Nie widze opcji zeby Utah wygralo tutaj 10cioma punktami.
Pick Orlando +9
3/10
Pick Orlando ML 5.3 - na tradiing, lay ustawiam na 3.60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Orlando@Utah
Orlando walcza o to by NYK ich nie wyprzedzili, a juz dzis moga sobie to zapewnic, wiec nie jest to mecz o pietruszke, a kursy wskazuja cos innego.
No ciekawe ciekawe rzeczy tutaj wypisujesz ???? Chodziło Ci chyba o Boston? Orlando przegrywająć dzisiaj zamieni się pozycjami z Bostonem. Ale na to też trzeba brać poprawkę, bo Magic są teraz w takiej sytacji, że mogą sami zadecydować z kim chcą zagrac w 1 rundzie PO. Handi przesadzone trzeba przyznac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom