>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Kwiecień 2012

Status
Zamknięty.
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Osobiscie postawilem na kozly, graja u siebie, caly czas maja szanse na PO, maja lepszy sklad niz ostatnio i zapewne Indiana juz nie bedzie tak zmotywowana.
 
M 0

michalklbn

Użytkownik
Myśle ze warto dziś zagrac na Phx Suns , kurs napewno warty ryzyka w bet365 5.25 , wiadomo bardzo ciężki teren w texasie ale Phx motywacje napewno mają żeby zagrać na maxa (nadal walka o top8 z Houston,Utah i Denver ) a czasami pokazują ze naprawde zasługują swoją grą na PO . Nash mega forma , Marcin swoje double double doklada co mecz , przy odrobinie szczęścia dadzą rade . w SAS ostatnio główni zawodnicy więcej odpoczywaja i tu widze szanse PHX , za nie duże pieniądze warto zagrać .


go SUNS !
 
oki 270

oki

Użytkownik
Clippers-Golden State
Thompson over 12,5 ✅
1,85 betcity
Na ostatnie 10 meczy Klay tylko 2 razy nie przekroczyl 12 pkt. Dzis pod nieobecnosc Lee i Jeffersona powinien miec okazje do oddania wielu rzutow. Zdobycie 13 pkt nie powinno stanowic problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
olo 2,4K

olo

Użytkownik
01:00
Washington Wizards - Cleveland Cavaliers
Kevin Seraphin over 13.5 1.85
Betcity
3/10 (warte więcej, 4 najmniej)


W Wizzards od jakiegoś czasu brak Blatche&#39;a, Nene i Bookera. Dziurę pod koszem wykorzystuje Seraphin, który odkąd zaczął dostawać 9 meczów temu solidne minuty jest 15.6 ppg i 7.4 rpg. Jest on fire. Tylko 2/9 miał poniżej 13.5, ostatnio z NY (ale tam jest jednak Chandler) i z Bobcats (ale tu akurat jego zmiennicy Singleton i Martin zagrali super i nie dostał wiele minut). A w Cavs dziura pod koszem, brak Varejao, a ostatnio i Erden wypadł. Cavs tracą sporo spod kosza, wziąłem ostatnich 6 spotkań (więcej mi się nie chciało) i tak:

Ilyashova 18,
Udoh 11,
Bargnani 19,
Humphries 16,
Biyombo i jego brak rzutu 12,
Hibbert 11 i 12,
West 19 i 10,
Psycho T 9 i 16.

Więc tak średnio Cavs pod tym koszem bronią.

Dziś powinien być taki luźny mecz, z małą dawką obrony, bo obie drużyny grają tylko o numer w drafcie co najwyżej, więc Seraphin powinien rzucić te 15+.

15.04 03:00
San Antonio Spurs - Phoenix Suns
Gortat over 25 points + rebounds 1.85
Tobet
5/10

Patrzę na tą linię i się za głowe prawie złapałem.

Gortat w tym sezonie z SAS 21/14 i 24/15. W zeszłym w barwach Suns 21/13 i 10/9. Generalnie przeciwko Spurs gra super.

W całym sezonie 15.9/9.9.

Teraz Suns mają same bardzo ważne mecze, bo do PO jeszcze troszkę brakuje. Muszą więc grać dobrze. A że Gortat jest bardo ważnym elementem ofensywy Suns to też musi grać dobrze.

Ja tam mu zaufam, że i tym razem pokaże Duncanowi swoją siłę.
 
S 26

shithead

Użytkownik
Milwaukee - Indiana

Jak ja lubię Bet365! Nieograniczona wręcz liczba handicapów, linię można sobie dobrać praktycznie zawsze. Tym razem wybór padł na NBA, a konkretnie na mecz &#39;Kozłów&#39; z &#39;Indianami&#39;.

Oba zespoły notują ostatnio podobne serie, kolejno 7-3 i 8-2, ale na 7 spotkań przed końcem regular season ich sytuacja jest zgoła odmienna. Indiana zameldowała się już w PO, zajmuje wysokie 3. miejsce w konferencji i walczy już tylko o jak najlepszy seed, dający przewagę parkietu. Milwaukee natomiast jest w znacznie trudniejszym położeniu. Ich awans do PO nie jest wcale pewny, gdyż do 8. zespołu tracą 2 mecze. W całym sezonie legitymują się bilansem 29-30 potwierdzając opinię ligowego średniaka.

Dzisiejszej nocy, mimo przewagi parkietu i ogromnej motywacji Bucks wg mnie polegną. Nie bardzo rozumiem takiego kursu wystawionego na gospodarzy. Owszem, mają mimo wszystko większą motywację, własne boisko, ale niestety dla nich - sporo gorszych zawodników niż Pacers. Ostatnio po kontuzji szaleje Drew Gooden, ale proszę... Jeśli on ma być liderem, to naprawdę nie najlepiej świadczy to o klasie ekipy z Miwaukee. Dla mnie najlepszymi graczami są Jennings i Illiasova. Jenning to urodzony rozgrywający, znakomicie czuje się w penetracji, zalicza sporo asyst i rzuca masę punktów. Turek Illiasova jest nieco chimeryczny. Potrafi wystrzelić na +20pts +20rbs per game, jak również całe spotkanie snuć się bezowocnie po parkiecie nie wykorzystując swoich możliwości. Do Bucksów dołączył ostatnio Monta Ellis i mimo że to efektowny grajek, to uważam, że nigdy nie wskoczy on na level &#39;franchise player&#39;.

Indiana ma natomiast szeroką ławę. Dzisiaj nie zagra Collison, ale zastąpi go George Hill, który z ławki w ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami, w wygranym przez Indianę meczu, rzucił 24 punkty z ławki, a więc nie jest to raczej osłabienie. Gwiazdą drużyny jest dobry dunker Danny Granger. Indiana dysponuje znaczącą siłą rażenia, ich średnia wynosi z ostatnich spotkań 100.5/per game. Wobec słabej bądź co bądź obrony Milwaukee, sądzę, że to właśnie goście wygrają dzisiejszej nocy różnicą 5-10 punktów. 5!

Typ: Indiana (2,36) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Today, 15 Apr 2012, 21:30
Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks 2.10
Bwin
5/10

Kilka cytatów:

Kobe Bryant not expected to play vs. Dallas

Bryant is dealing with a tendon issue in his left shin and did not play in the Lakers&#39; last three games. He is considered doubtful for Sunday&#39;s game against the Mavericks.

Kobe Bryant&#39;s shin is improving daily, but he may not return until the start of the playoffs.

Ja wiem, że Bryant naprawdę grywał w bardzo różnych okolicznościach, z różnymi urazami, ale teraz to zanosi się na poważniejszą sprawę niż nos czy palec.

Dallas z pewnością będą chcieli to wykorzystać, bo 3 przegrane w tym sezonie z Lakers bardzo bolą zapewne. A przecież umieją sobie radzić z Lakers, pokazali to w PO.

3 mecze z tego sezonu:

03/21/12 DAL 93 - LAL 109
02/22/12 DAL 91 - LAL 96
01/16/12 LAL 73 - DAL 70

W pierwszym Kobe + Fish 27 punktów, 6 zbiórek, 9 asyst, 6 przechwytów.

W drugim 30 punktów, 9 zbiórek, 4 asysty i przechwyt.

W trzecim sam Kobe (Fisha już nie było, za to był Sessions) 30 punktów, 5 zbiórek, 4 asysty i przechwyt. Nie było Mariona, który w 1 i 2 meczu miał 7.5 ppg i 9 rpg.


Widać więc ile daje Kobe i ile dawał Fisher. Sam Sessions tego nie nadrobi. Noł łej. Zwłaszcza, że Dallas im bliżej PO tym lepiej grają.

Mavericks are 4-1 ATS in their last 5 games following a ATS loss.
Mavericks are 7-3 ATS in their last 10 games vs. a team with a winning % above .600.
Mavericks are 17-8-1 ATS in their last 26 road games vs. a team with a home winning % of greater than .600.
Lakers are 17-40 ATS in their last 57 home games vs. a team with a losing road record.
Lakers are 8-20 ATS in their last 28 games playing on 1 days rest.
Lakers are 3-8 ATS in their last 11 games following a S.U. win.
Lakers are 4-12 ATS in their last 16 vs. Western Conference.
Lakers are 3-10 ATS in their last 13 games overall.
Lakers are 2-7 ATS in their last 9 games following a ATS win.
Lakers are 1-4 ATS in their last 5 vs. NBA Southwest.
Lakers are 1-10 ATS in their last 11 home games.
Lakers are 0-4 ATS in their last 4 Sunday games.
Lakers are 0-7 ATS in their last 7 after scoring 100 points or more in their previous game.
Mavericks are 9-2 ATS in the last 11 meetings in Los Angeles.
Mavericks are 5-2 ATS in the last 7 meetings.
Underdog is 5-2 ATS in the last 7 meetings.
Road team is 15-6-1 ATS in the last 22 meetings.


Wiem, że to statsy ATS, ale handi małe dziś, to lepiej już złapać ML wg mnie.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Zgadzam się,najwyższy czas na porażkę LAL,zwłaszcza że nie mają dużej rotacji i jedyna ich szansa to że Bynum zagra tak jak z SAS.W sumie nie ma on porządnego przeciwnika więc jak betsson wystawi na niego linie to może też pogram.Ławka Mavs powinna zrobić kluczową różnicę.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
W Nowym Yorku miejscowi podejmują Miami. Uwazam, że gospodarze mają bardzo dużą szansę, aby odnieść zwycięstwo. Grają coraz lepiej, a szczególnie we wlasnej hali, mimo iż, nie mają do dyspozycji Amare i Lina. Gra Miami faluje i pewnie szczyt szykują na PO. Wade ma kłopoty z kontuzjami, Bosh gra po prostu słabo i tylko Lebron trzyma poziom. Ławke NYK ma także mocniejszą i sądze, że dzisiaj to bedzie widoczne. Pod koszami bardzo dobrze spisuje sie Chandler, który może dostać obrońce roku. Dlatego warto zagrać na win NYK.
TYP: Knicks
KURS: 2,25 ⛔⛔
BUK: Bwin


A że mecz odbywa się w NYK, gdzie Lebron notuje fenomenalne występy, to jak najbardziej można postawić na jego over punktowy.

TYP: Lebron over 26,5
KURS: 1,71 ✅✅
BUK: Bet365
 
oki 270

oki

Użytkownik
Charlotte-Boston
Bass over 13,5 ✅ 9/19 FG, 22pkt ;)
1,85 betcity
Dzis w druzynie Bostonu nie zagraja prawdopodobnie Garnett i Pierce (https://twitter.com/#!/SherrodbCSN/statuses/191561810757943296)
Dwojka ta oddaje srednio prawie 30 rzutow na mecz. Pod ich nieobecnosc ktos bedzie musial wziac na siebie ciezar zdobywania punktow.
Bass oddaje srednio 10 rzutow na mecz, zdobywajac 12,5 pkt. Mysle, ze dzis odda spokojnie 15-20 rzutow i granica 14 pkt zostanie przekroczona bez problemow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
New Orleans Hornets - Memphis Grizzlies
Typ:
-Marco Belinelli under 12,5 pkt @1,85
✅✅✅ znów 6 pkt ;-)


Na pewno duże value, rzekłbym że nawet niekompetencja Betssona z wystawieniem takiego kursu. Dlaczego? Do składu Hornets wrócił Eric Gordon, który zagrał wcześniej tylko 2 pierwsze mecze, a cały sezon pauzował z powodu urazu. W formie jest to jeden z najlepszych strzelców NBA, co pokazywał w Clippers w ubiegłym sezonie, co pokazują także jego cyferki wykręcane w tych kilku meczach rozegranych dla &quot;Szerszeni w tym sezonie.

Tak więc Belinelli wrócił na ławkę, więc i jego sezonowa średnia, 11,7 pkt, powinna już teraz systematycznie spadać, no chyba że nagle jako zmiennik zacznie trafiać więcej niż zawodnik pierwszej 5. Na chłodno to jednak ok.10 minut mniej dla Włocha, tak więc normalna linia i to jeszcze z kursem 2 jest tu ładną okazją. Trzeba też dodać powrót Landry&#39;ego i Arizy, którzy także długo nie grali, i dzięki których nieobecności nabijał średnie Marco.

Oczywiście nie jest to typ do grubego grania, ponieważ po pierwsze Belinelli to typowy strzelec, i gdy mu zwyczajnie mówiąc &quot;siedzi&quot; dystans, to nawet w 20 minut może przebić linię, po drugie Hornets są już w fazie &quot;tankowania&quot;, i nigdy nie wiadomo na dobrą sprawę czy nagle Monty Williams nie da więcej pograć temu czy tamtemu zawodnikowi.
To analiza sprzed tygodnia (wtedy rzucił 6 pkt), jednak na dobrą sprawę nie muszę tu zbyt wiele dodawać, bo zmienia się tylko kurs (nie 2,00 a 1,85) i rywal, na trudniejszego, bo Memphis Grizzlies.
Pisałem o niekompetencji Betssona z wystawieniem lini 12,5 poprzednio, i nadal dziwię się, dlaczego buk ten nie zaniża linii? Nie wiem, dla graczy w każdym razie lepiej znowu jest to value. Co prawda Włoch rzucił ostatnio 2 razy +20 pkt, jednak gdy zaczynał jako starter, co dziś na 99% nie będzie mieć miejsca.
Dla porównania betcity przy takich samych kursach wystawił już bardziej adekwatną linię 10,5.
Nie będę lać wody na ten temat, zacytuję więc tylko:
&quot;Marco Belinelli was moved to the bench for Eric Gordon on Friday, scoring seven points on 3-of-7 shooting (including a three) with one rebound, one assist, and one steal in 21 minutes.
As long as Gordon is on the floor then Belinelli is going to be a tough guy to rely on, but may be worth a look if you&#39;re trolling for threes. &quot;
I przytoczę kluczową statystykę:
As a Starter 51 51 31.4 0.423 0.383 0.798 0.3 2.5 2.8 1.6 0.7 0.1 12.4
As a Substitute 8 0 22.1 0.397 0.385 0.583 0.1 1.2 1.4 1.1 0.5 0.0 7.9
Patrzymy więc na drugą rubrykę, bo Marco przy zdrowym Gordonie zaczyna jako zmiennik, i widzimy śr 8 pkt. Nie wymaga to większego komentarza.
Dodam jeszcze że w dwóch meczach z Grizzlies w tym sezonie Marco 2 razy rzucał po 10 pkt.
Tak więc na pewno dobry typ, choć tak jak pisałem przy pierwszej analizie, raczej za mniejszą stawkę, bo przy takich strzelcach decydują czasami detale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 31

krystian0016

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Data: 15.04.2012 21/30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: tobet


O godzinie 21.30 rozpocznie sie spotkanie pomiedzy trzecim zespołem Konferencja Zachodnia jakim to jest Los Angeles Lakers a szóstym Dallas Mavericks. Spotkanie to jest niezwykle wazne dla zespołu z Dallas poniewaz muszą oni do konca walczyc o udział w play offach .Dzis uwazam ze jest to dla nich niezwykle wymienita okazja Otóz Lakers wystapia dzis bez swojego bezwatpnia zdecydowanego lidera jakim to jest Koby Brayant. To ze Dallas Mavericks walczy o PO widac po ich ostenich meczach cztery zwyciestwa w ostatnich szesciu meczach w ich wykonaniu robia wrazenie mało tego te dwie porazki to doznali dosłownie róznica kilku punktów a grali z naprawde klasowymi rywalami jakimi to sa miedzy innymi GSW. Koby Brayant jako lider zespołu rzuca srednio około 30 punktów na mecz co moze dzis w znacznym stopniu pomóc Mavs w zwyciestwie . Mało tego w Dallas po serii trzech z rzedu porazek w stosunku H2H ma wkoncu szanse odniesc zwyciestwo.Dzis ciezar spotaknie bez watpienia zostanie złozony w rece Ebanks ale jakos niejestem przekonany co do gyr tego gracza i bez wachania stawiam na zwyciestwo graczy z |Teksasu
 
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
New Orleans Hornets - Memphis Grizzlies (-5) / 2 / 1.91
Co prawda NOH u siebie ostatni grają lepiej na własnym terenie, ale wygrane nad Utah i Kings, które są słabe na wyjazdach i Minnesotą będącą w dołku po utracie Rubio i nękane kontuzjami to nic specjalnego.
Miśki 13-17 away. Wygrane w ostatnim czasie nad Miami i Oklahomą (obie pokryły handi wystawione na tę noc).
Szerszenie bez Arizy i Johnsona, Jack jak wiadomo out for season. W Memphis wszyscy zdrowi.
Mecze w tym sezonie:
Memphis Grizzlies - New Orleans Hornets 108:99
New Orleans Hornets - Memphis Grizzlies 87:93
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Orlando - Philadelphia
Tydzień temu Orlando wygrało 88-82 ale pierwsza piatka zespołu Collinsa zagrała katastrofalnie rzucając łącznie :!: 31 punktów. Ostateczny box-score wyglądał lepiej bo dobrze spisali się rezerowowi Williams, Young i Meeks. Drużynę Magic do zwycięstwa poprowadził duet wysokich podkoszowych tj Howard i Davis (obaj 43pkt). Wiemy że dziś obaj nie wystąpią (Davis -&gt; &quot;He hyperextended his knee, so my guess would be that he&#39;d not play,&quot; Van Gundy said. &quot;I haven&#39;t been told anything officially, though.&quot;) co jest wielką szansą na win Sixers którzy koniecznie potrzebują wygranej aby być pewnym udziału w play-offach. Pod nieobecność Supermana i Big Baby sporo będzie zależało od dyspozycji strzeleckiej strzelców Magic a wiadomo że gdyby ją narysować wykresem to byłaby sinusoida :p Tak jak w tamtym meczu zabraknie Hedo ale w składzie Orlando zagrają już Anderson i Quentin Richardson. Marne pocieszenie bo obaj notują ostatnio fatalne statystyki. Mała ciekawostka. Philadelphia is 0-5 ATS in its last 5 games when playing Orlando. No ile można? ;)
Phila -4,5 @ 1,91 Unibet ⛔
e // Dobrze zaczeli ale później z każdą minutą coraz większe nerwy ...
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Phoenix Suns -10 1.92 Expekt✅

Portland w tym składzie to jest zwykła zbieranina na dogranie sezonu, Blazers są w przebudowie a to co jest teraz to faza czyszczenia salary na przyszłość. Do tego kontuzjowany jest Aldridge przez co w grze post up ta druzyna nie stanowi zadnego zagrozenia. Wczoraj liczyłem, ze Kings ich pojadą ale Kings to jednak idioci, Blazers caly mecz grali to samo, szybkie trójki w transition a w half courcie penetracja Feltona i podanie do naroznika i tam rzut za 3, Kings nawet tego nie potrafili bronić. Blazers poza trójkami nic nie mają do zaoferowania, w składzie zostali im sami shooterzy. Na centrze gra kloc Przyzbilla, który gra w NBA bo ma 7,1 wzrostu, zadnego innego atutu ten pan nie posiada. Gortat go najprostszym balansem ciała będzie robił. Mało? No to jeszcze dodam, ze w Portland nie zagrają Felton i Batum.. Phoenix walczą o PO i nie wyobrazam sobie innego wyniku niz ich pewna wygrana.

Jak kto woli to mozna grać handi przerwy bo moze byc relaks Phoenix w koncowce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Na centrze gra kloc Przyzbilla, który gra w NBA bo ma 7,1 wzrostu, zadnego innego atutu ten pan nie posiada.
nóż się otwiera w kieszeni jak takie głupoty się czyta. Przybilli jak większości w Blazers zniszczyły karierę trochę kontuzje, ale zawsze był to naprawdę fajny defensywny backup centra. Z konieczności przy kontuzjach Odena grał wiele w s5 i też wywiązywał się dobrze ze swoich ról. Świetnie zbiera, dobrze blokuje, dodaje size&#39;u w pomalowanym. Naprawdę dobry roles, a ty traktujesz go jak jakiegoś Hasheema Thabeta. Zobaczymy jak Gortat go będzie &quot;robił&quot;, jeśli Nash mu nie pomoże..
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Chcialbym blizej przyjrzec sie meczowi Bobkow z Hornets. Ogladal ktos mecze tych druzyn ? Sport to sport i wiecznie cos nie bedzie trwalo i Bobki musza kiedys wygrac. Dzisiaj okazja sie nadaza bo Hornets nie sa az tacy mocni. Jednak nie widzialem zadnej druzyn w akcji bo nba ogladal od swieta. Grali oni wczoraj z Bostonem i nie przegrali az tak wysoko, goscie grali u siebie wiec czekala ich podroz. Ktos mi wybije pomysl grania na Charlotte ;)?
 
S 26

shithead

Użytkownik
Boston grał wczoraj rezerwami, a i tak robił co chciał ale...
Charlotte - New Orleans
Czy widzieliście może jak zareagowała ławka rezerwowych Sacramento Kings po zwycięskim rzucie Thortona na 3s przed końcem spotkania z Portland? Jeśli nie, radzę zapoznać się z materiałem. Otóż koszykarze fioletowej ekipy byli wręcz załamani! Dlaczego? Dowiedziałem się, że zarząd kazał im przegrywać mecze, aby znaleźć się jak najniżej w tabeli ze względu na korzystny pick w drafcie 2012! Thorton został podobno za wspomnianego beater-buzzera finansowo! ;0 Jakkolwiek kuriozalnie to brzmi, nie zdziwiłbym się, gdyby była to prawda...
Zaraz, zaraz... Ale jak to się ma do mojego typu? Ano więc Sacramento, biorąc pod uwagę całą ligę jest 4 od końca, o jeden mecz lepsze od... New Orlean Hornets. I tu przechodzimy do sedna sprawy:&quot;Szerszenie&quot; wygrały 3 ostatnie mecze z rzędu i wg mojej teorii spiskowej na wiele zwycięstw w sezonie nie będą sobie mogli już &quot;pozwolić&quot;. Obecnie mają 2 picki w top10 nadchodzącego draftu. Miejsca 3 i 10. Tego trzeciego wg mnie nie będą się chcieli pozbyć, a może do tego dojść, jeśli w zasadniczym sezonie, który zbliża się do końca wypadną lepiej niż Kings.
Tak więc dzisiaj, wg mnie polegną. Mimo że grają z najgorszą drużyną, pośmiewiskiem całej ligi i zespołem który zalicza obecnie &quot;run&quot; 0-16 - polegną. Co do ich przeciwników: &quot;Bobki: jeśli przegrają wszystkie pozostałe do końca sezonu mecze, oprócz tego, że zajmą ostatnie miejsce w lidze (przed czym nic i tak już ich nie uratuje), to jeszcze &quot;popiszą się&quot; najgorszym procentem zwycięstw w historii NBA! Tego chyba chcą już uniknąć... Także pomimo tego, że grają piach, że rzucać zza obwodu umie tam tylko w miarę Henderson, a jedynym widocznym grajkiem jest Kemba Walker uważam, że przynajmniej raz jeszcze w tym sezonie wygrają. A kiedy jak nie dzisiaj? Hornets już w sezonie pokonali, mają własny parkiet, a co najważniejsze ich rywal nie musi się w pełni zaangażować w mecz.
Być może moja teoria troszkę naciągana, ale spróbuję zagrać za niedużą kwotę, nie tyle na Charlotte, co przeciwko NOH. Kurs dość zachęcający. 5iona!
Typ: Charlotte Bobcats
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Chcialbym blizej przyjrzec sie meczowi Bobkow z Hornets. Ogladal ktos mecze tych druzyn ? Sport to sport i wiecznie cos nie bedzie trwalo i Bobki musza kiedys wygrac. Dzisiaj okazja sie nadaza bo Hornets nie sa az tacy mocni. Jednak nie widzialem zadnej druzyn w akcji bo nba ogladal od swieta. Grali oni wczoraj z Bostonem i nie przegrali az tak wysoko, goscie grali u siebie wiec czekala ich podroz. Ktos mi wybije pomysl grania na Charlotte ;)?
stawianie spotkań pomiędzy dwoma tak tragicznymi ekipami to naprawdę loteria, lepiej pokręcić na maszynach:razz:
Ja na dzisiaj bym polecał Oklahomę.
 
S 0

silakoksa

Użytkownik
Tak się składa że oglądałem ostatni mecz Nowego Orleanu ,i dziwie się że co nie którzy piszą że bobcatsy mają dzisiaj szanse, hornets gra ostatnio bardzo dobrze i równo. Do tego mecz u siebie, nie pozwolą tu na wygraną bobcatsów, a co do wygranej charlotte to myślę że prędzej im się uda na własnym boisku odnieść zwycięstwo:]. No i co tu dużo pisać handi -6,5 pobieram na HORNETSÓW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom