>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Kwiecień 2012

Status
Zamknięty.
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
wie ktoś czy zagra dzisiaj Howard z Knicks?
@DawidBarca - Wade grał z kontuzją kolana, co do Bosha pełna zgoda, po raz kolejny potwierdził że bardziej nadawałby się do gry w WNBA niż NBA ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie posłuchałeś nas? Prawda jest taka że do póki sam się nie przejedziesz to się nie nauczysz;p pozdro.
Jakich was i czego miałem się słuchać? gdybym się posłuchał ciebie to utopił bym tak czy siak bo Wash coś słabo pokrył to twoje handi. Nocka jak dla mnie średnio udana , Lakers i SAS na ✅ , więc nie jest źle. Oklahoma na własne życzenie przegrała , jak Perkins dwa razy nie potrafi trafić z pod kosza a potem wali dwa wolne w decydującym momencie to nie ma co liczyć na wygraną. Heat są po prostu słabi , to był mecz LeBron vs Oklahoma , zupełnie nikt więcej w Miami nie grał , Wade słabiutko , Bosh zupełnie nie widoczny. Gdyby tylko Thunder nie robili kretyńskich błędów i nie oddawali debilnych punktów za niesportowe faule to by to wygrali.
 
B 6

boroszewiak

Użytkownik
wie ktoś czy zagra dzisiaj Howard z Knicks?
Dwight Howard (back) is listed as &#39;questionable&#39; for Thursday&#39;s game vs. the Knicks.
mysle ze szanse na to ze zagra sa mniejsze niz na to ze nie zagra. Glen Davis nie radzi sobie aż tak źle, Orlando ma niemal pewny DOBRY spot w playoffach takze Magic chca by Howard wyleczył się do końca niż żeby wrócił i złapał kontuzję która wykluczy go z postseasonu.

wiecej oficjalnych informacji powinno pojawic sie poznym wieczorem ????
 
money 52

money

Użytkownik
Heat są po prostu słabi
słaby to Ty jestes w tym co piszesz..jak mozna takie cos napisac o drugiej druzynie konferencji i teamie ktora zapewne bedzie w finale...?opanuj sie to ze wtopiles na twoich OKC nie znaczy ze mozesz pisac bzdury,i takie gdybanie gdyby Perkins trafil dwa osobiste w koncowce...gdyby trafil spod kosza...slaby jest to nie trafil,rownie,nad Czikago tez sie podniecales w zeszlym roku a Miami prawie sweepa z nimi zrobili z MVP D.ROSE na czele buhaha

dodam jeszcz ze nie masz pojecia jak gra ZDROWY Wade.....ponadnto w Mimi brak Milerra ktora rzuca tam z najlepszym % za 3 i dosyc przyzwoicie zbiera,ale co tam to sie nie liczy,zeby nie bylo,to ze mam LBJ w avatarze nie znaczy ze jestem fanem Miami Heat,ale staram sie obiektywnie pisac jak to wyglada,a zreszta co tu duzo pisac skoro wyniki mowia same za siebie 22-2 Home a w PO i Away wyniki beda lepsze
 
money 52

money

Użytkownik
eee to było dawno temu, teraz byczki bez Rose&#39;a pokonali Miami ????
owszem ale grali u siebie i mieli dzien dłuzej odpoczynku no i poza tym wygrali tylko 4 pkt i to chyba w tamtym meczu Lucas rzucil 24 pkt?(zastepuje Rose)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
słaby to Ty jestes w tym co piszesz..jak mozna takie cos napisac o drugiej druzynie konferencji i teamie ktora zapewne bedzie w finale...?opanuj sie to ze wtopiles na twoich OKC nie znaczy ze mozesz pisac bzdury,i takie gdybanie gdyby Perkins trafil dwa osobiste w koncowce...gdyby trafil spod kosza...slaby jest to nie trafil,rownie,nad Czikago tez sie podniecales w zeszlym roku a Miami prawie sweepa z nimi zrobili z MVP D.ROSE na czele buhaha
dodam jeszcz ze nie masz pojecia jak gra ZDROWY Wade.....ponadnto w Mimi brak Milerra ktora rzuca tam z najlepszym % za 3 i dosyc przyzwoicie zbiera,ale co tam to sie nie liczy,zeby nie bylo,to ze mam LBJ w avatarze nie znaczy ze jestem fanem Miami Heat,ale staram sie obiektywnie pisac jak to wyglada,a zreszta co tu duzo pisac skoro wyniki mowia same za siebie 22-2 Home a w PO i Away wyniki beda lepsze
Naucz Ty się czytać ze zrozumieniem . Wiem jak gra zdrowy Wade i wiem , że to zajebisty zawodnik. Czy gdzieś napisałem , że nie? napisałem , że wczoraj grał słabiutko , bo tak po prostu było a o jego kontuzji wiedziałem najlepiej , bo już przed meczem o niej wspominałem. Nie wiem co ty bierzesz , ale jakoś nie przypominam sobie , żebym gdziekolwiek podniecał się w tamtym roku Bulls . Będzie w finale bo?? , jak dla mnie Heat w tym sezonie w finale się nie znajdą a jeśli jakimś cudem uda im się wyeliminować Byki to zbiorą ostre lanie w finale (coś tak jak w tamtym roku). Miami znajduje się niewątpliwie w dużo słabszej konferencji i zagrożeniem może być dla nich tylko Chicago , gdyby grali na wschodzie to Lakers , SAS i Oklahoma pewnie wybiłyby im z głowy finał.
 
money 52

money

Użytkownik
Byki to zbiorą ostre lanie w finale (coś tak jak w tamtym roku). Miami znajduje się niewątpliwie w dużo słabszej konferencji i zagrożeniem może być dla nich tylko Chicago , gdyby grali na wschodzie to Lakers , SAS i Oklahoma pewnie wybiłyby im z głowy finał.
haha jakie lanie..Mało brakowala a Heat prowadziliby w seri 2:0(widac ze skonczyles ogladac PO-finały po odpadnieciu Czikago)SaS by im tak szybko wybilo finał jak zrobili to Grizzles z SaS,gdybys byl troche bardziej w temacie to bys wiedzial ze PO a RS to dwa rozne swiaty,tak jak pisalem pierwsze SaS z 8 Memphis dostali az miło,to samo Miami z Bulls zrobili a tez byli nizej po RS i tez grali słabo w.g &quot;ekspertow&quot;
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
haha jakie lanie..Mało brakowala a Heat prowadziliby w seri 2:0(widac ze skonczyles ogladac PO-finały po odpadnieciu Czikago)SaS by im tak szybko wybilo finał jak zrobili to Grizzles z SaS,gdybys byl troche bardziej w temacie to bys wiedzial ze PO a RS to dwa rozne swiaty,tak jak pisalem pierwsze SaS z 8 Memphis dostali az miło,to samo Miami z Bulls zrobili a tez byli nizej po RS i tez grali słabo w.g &quot;ekspertow&quot;
Ty to jesteś jednak zaślepiony. Chicago przegrało z Miami 4:1 - dostali prawie sweepa , Dallas rozwaliło Miami 4:2 - co z tego skoro Miami prawie prowadziło w serii 2:0 ???? . Dallas pokazało Miami prawdziwą koszykówkę w 3 ostatnich meczach finału . SAS w tamtym roku grali w PO po prostu bardzo słabo , nie wiem czym to było spowodowane , ale po prostu nie trafili z formą. Nie znaczy to jeszcze , że Miami bez problemu by ich rozwaliło. Wracając jeszcze do Czikago , dwa ostatnie mecze Heat więcej szczęścia niż rozumu.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Spurs odpadli bo Grizzlies to był dla nich bardzo niekorzystny matchup, jako druzyna weteranów nie mieli odpowiedzi na ich atletyczność i energię. Wbrew pozorom, to nie była az taka wielka sensacja, np. Charles Barkley od razu powiedział, ze Memphis wygraja tę serię. O Miami ja bym się nie martwił, mają znacznie lepszą ławkę niz rok temu i lepsze zgranie. Są głównymi faworytami do tytuły i piszę to jako fan innych druzyn.
 
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
Miami znajduje się niewątpliwie w dużo słabszej konferencji i zagrożeniem może być dla nich tylko Chicago , gdyby grali na wschodzie to Lakers , SAS i Oklahoma pewnie wybiłyby im z głowy finał.
nie przesadzajmy znowu :]
prawda jest taka, że Miami z takimi zawodnikami, i takim potencjałem powinno niszczyć kazdy team w tej lidze (może z kilkoma wyjątkami ???? ) a tymczasem ich bilans wyjazdowy to 16-12.
 
K 0

klips

Użytkownik
Moim zdaniem Dziś będzie over 187,5 kurs 1,82 orlando i new Knick&#39;s... Uważam tak bo stać ich na dobra gre... po za tym są wypoczęci bo wczoraj nie mieli meczy. do tego dorzucam Clippersów ostatnio grają naprawde dobrze, myśle że poradzą sobie na wyjeździe ????
 
money 52

money

Użytkownik
ja mysle nad overem w Sacramento,Kings graja Run&amp;Gun a ich mecze czesto koncza sie wynikiem oscylujacych w granicach 220 pkt,dodam ze linia wynosi 206 pkt,kusi tez over w meczu Bulls,byki beda chcialy sie zrehabilitowac po ostatnich wpadkach,sadze ze tym razemzagraja lepiej w ofensywie w odatku ze wraca pokontizji HAmilton
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Orlando Magic-New York Knicks 1 1,66

Orlando ostatnio L4,właśnie z NYK,Dallas,Denver oraz Detroit i 5L na nich to będzie za dużo nawet jak nie zagra Howard.Grają u siebie a,że Knicks na wyjazdach 9-17 i ostatnio 0-3 to szanse spore uważam,poza tym 8/10 ostatnich spotkań w hali Magików wygrywali gospodarze i 7/10 ostatnich spotkań z NYK to Orlando wygrywało,uważam,że warto ;)
 
K 0

klips

Użytkownik
Orlando Magic-New York Knicks 1 1,66

Orlando ostatnio L4,właśnie z NYK,Dallas,Denver oraz Detroit i 5L na nich to będzie za dużo nawet jak nie zagra Howard.Grają u siebie a,że Knicks na wyjazdach 9-17 i ostatnio 0-3 to szanse spore uważam,poza tym 8/10 ostatnich spotkań w hali Magików wygrywali gospodarze i 7/10 ostatnich spotkań z NYK to Orlando wygrywało,uważam,że warto ;)
To ciekawe ???? a ja właśnie zastanawiałem sie czy nie zagrać na Knick&#39;s bo oferta wygląda atakcyjnie. Ale nie chciałem ryzykować ???? ogólnie to troche słabo Magiki grają ostatnio a nie tak dawno Knick&#39;s pokonało ich na wyjeździe... Może masz racje zobaczymy jutro ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Orlando Magic-New York Knicks 1 1,66

Orlando ostatnio L4,właśnie z NYK,Dallas,Denver oraz Detroit i 5L na nich to będzie za dużo nawet jak nie zagra Howard.Grają u siebie a,że Knicks na wyjazdach 9-17 i ostatnio 0-3 to szanse spore uważam,poza tym 8/10 ostatnich spotkań w hali Magików wygrywali gospodarze i 7/10 ostatnich spotkań z NYK to Orlando wygrywało,uważam,że warto ;)
W sumie to można się tutaj zastanowić nad jakimś grubszym overem Melo. Anthony bierze na swoje bary gre Knicks , ostatnio mega mecze mu wychodzą , gra teraz za trzech bo nie ma Amare&#39;a i Lina . NYK muszą walczyć o każdy win , bo Bucks po przyjściu Ellisa grają świetnie i mogą ich wywalić z PO. O win z Orlando będzie ciężko , dlatego nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu i oszczędzaniu Melo , z Cleveland pograł tylko 33 minuty i dlatego &quot;tylko&quot; 19 punktów , w meczach z Atlantą i Indianą gdzie zagrał po 40 minut , nabił 39 i 36 punktów. Buki proponują linie ok 23 pkt , więc zdecydowanie warto zagrać tutaj overa. Na Orlando grać trochę ryzykowne , nie wiadomo ile Howard pogra.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
To ciekawe ???? a ja właśnie zastanawiałem sie czy nie zagrać na Knick&#39;s bo oferta wygląda atakcyjnie. Ale nie chciałem ryzykować ???? ogólnie to troche słabo Magiki grają ostatnio a nie tak dawno Knick&#39;s pokonało ich na wyjeździe... Może masz racje zobaczymy jutro ????
Dwight wraca, dlatego typ wydaje sie IMHO niezly. Knicksi pokazali jakimi pusiakami sa [spotkanie z Indiana] i nie ufam im. Druga sprawa to trzecia pozycja w konferencji wschodzniej, ktora ewidentnie Magic ucieka...
Orlando Magic 1,62 Betsafe ⛔ wtopa po calosci, jeszcze Turas z kontuzja wypadl..
 
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Panowie a co sądzicie o meczu Bulls-Boston ? Chicago dzisiaj dalej bez Rose w Bostonie w zasadzie bez wiekszych strat, nie zagra tylko Pietrus i O&#39;neal. Wiem ze Boston gra dzien po ciezkim meczu z SaS, ale Chicago ostatnio słabiutko, co byście powiedzieli na Boston +7,5 ?
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dwight wraca, dlatego typ wydaje sie IMHO niezly. Knicksi pokazali jakimi pusiakami sa [spotkanie z Indiana] i nie ufam im. Druga sprawa to trzecia pozycja w konferencji wschodzniej, ktora ewidentnie Magic ucieka...

Orlando Magic 1,62 Betsafe
Wszystko pięknie ale Howard nie będzie grał dziś dużo i dobrze wciąż jest lekko kontuzjowany sam powiedział to w wywiadzie, nie wiem czy zauwazyliscie ale zaaferowani Howardem nie dostrzegliscie że nie zagraja Anderson i Nelson, Magiczni maja slabsza lawke i Knicks napewno sobie z nimi poradza

Typ knicks pinnacl 2,45

do tego pierce under 20,5 analiza w typach dnia na piatek!
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Chicago Bulls - Boston Celtics
Data: 06.04.2012 03:30
Typ: 2
Kurs: 3.85
Bukmacher: Expekt
Analiza: O godzinie 3:30 dojdzie do najciekawiej zapowiadającego się meczu w tym dniu (a raczej dla nas nocy) w NBA. Spotkają się ze sobą bowiem dwie potęgi najlepszej ligi kosszykówki na świecie. Chichago Bulls podejmą we własnej hali zespół Celtics z Bstonu. Faworytem według bukmacherów jest drużyna &quot;Byków&quot;, jednak ja stawiam tutaj na niespodziankę, jaką mają sprawić goście tego pojedynku. Boston Celtics mają co prawda znacznie gorszy bilans meczów niż Chcicago, jednak bardzo ważną kwestią jest forma obydwu zespołów w ostatnim czasie, a ta zdecydowanie wskazuje nam tutaj Celtics na faworyta. Oczywiście nikt nie wyobraża sobie tych zespołów, aby miały się nie dostać do play-offów, jednak napewno nikt nie odpuści. W zespole gospodarzy kontuzjowany jest najlepszy ich gracz - Derrick Rose, a to bardzo duże osłabienie dla nich. W Bostonie nie zagra tylko O&#39;Neil i Pietrus, jednak nie są to zawodnicy, którzy stanowią o sile zespołu. Dobrze w ich zespole spisuje się przede wszystkim Luol Deng, Carlos Boozer oraz Richard Hamilton, który po opuszczeniu 14 meczów, wrócił ostatnio do gry. Gra także Rajon Rondo po stronie Celtics, który gra jeszcze z opaskami na kostkach, lecz ostatnio potwierdził, że można już na niego stawiać i brać go pod uwagę meczów w NBA. Dla &quot;Celtów&quot; napewno dużo punktów rzucą także Paul Pierce, Ray Allen czy Kevin Garnett i jestem pewien, że mnie nie zawiodą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom