>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - San Antoni Spurs
2 @ 1.60
Niezwykle ważne spotkanie dla mnie ponieważ zamyka mi kupon u ziemniaka na 1700zł ???? Zacznę od tego że nawet nie wiedziałem że mecz odbędzie sie w Meksyku ale to tylko z plusem dla typu ponieważ Wolves w meczach u siebie i na wyjeździe to niebo i ziemia. Lubię drużynę Minnesoty mają fajny skład, zdecydowanie na PO, już rok temu mieli aspiracje jednak coś tam nie styka aby postawić tą kropkę nad i. Tak samo w tym sezonie silny początek i teraz znowu zadyszka. Ostatnie 10 mecze to zaledwie 3W. Co prawda terminarz ciężki ale dziś po drugiej stronie według mojej oceny najlepiej grająca drużyna w obecnym momencie. Świetna gra w ataku, rewelacyjna ławka(44pkt na mecz #4, Wolves 21.4 pkt #29). Cała gra praktycznie opiera się na Love, Martin, Pekovic no i Rubio jeśli chodzi o rozegranie. Później jeszcze trochę piłek do Brewera i poza tą piątka nikogo nie ma do gry. Martin niby dobre statystyki osiąga jednak myślę że za dużo sam próbuje. Wilki to drużyna Lova a Martin w każdym meczu chcę go zastąpić. Jeśli tam nie zastosuje się dobrej taktyki do znowu będzie fajny potencjał zmarnowany. W meczu tym widzę zdecydowaną przewagę SAS po stronie ławki rezerwowcyh i obrony dlatego myślę że spokojnie ograją Minnesote.
GO SPURS FOR $$$$$ ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets 1
... stawiam na to 50 ????
niezła analiza :grin: to ja już wolę moje lanie wody :grin:
San Antonio-Minessota over 199.5 1.47 zwrot
Każdy kto zainteresowany może spojrzeć w analizy wyżej jak dla mnie tutaj też będzie szybki obfitujący w punkty mecz i tyle.
Indiana-Utah 1 -2.5 1.35 ✅
Indiana po porażce w Portland sądzę że rządna krwi.PG jest w takiej formie jak i cała Indiana że nie widzę tu innej opcji.Utahy 2 mecze z rzędu wygrane i ja dalej będę grał progresje na ich porażkę z osłabionym Houston wyszło jak wyszło ale teraz powinno wszystko wrócić do normy.Nie sądzę żeby najgorsza ekipa NBA dała radę najlepszej(jak do tej pory chodzi mi oczywiście o bilans) no tak po prostu.
ako.2.00 Bet365 rozliczone po kursie 1.35 ✅
A!
Jeśli miałbym coś powiedzieć na temat OKC-Portland to jak dla mnie no bet ale jeśli miałbym w coś uderzać to byłoby to OKC. Nie ma co patrzeć na to co się działo wczoraj OKC się już szykowało na dzisiejsze starcie a Kingsi też to nie jakieś ogórki.
Czuję dzisiaj wina OKC więc zagram jeszcze singla: OKC 2.20 ⛔
Dodałbym jeszcze do tego Dallas win 2.20 ✅ przecież Pelikany wczoraj 3 dogrywki cisnęli to raczej będą to dzisiaj czuć w nogach.Swoją drogą to było widowisko do 5:30 mnie przetrzymali ale nie żałuję bo grałem wczoraj na NO :grin: Dzisiaj myślę Dallas wykorzysta to i wywiezie wina.
kkslec dobra uwaga już mi się dni pier... od tych nie przespanych nocy ???? ale typ podtrzymuję.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Dodałbym jeszcze do tego Dallas win 2.20 przecież Pelikany wczoraj 3 dogrywki cisnęli to raczej będą to dzisiaj czuć w nogach.Swoją drogą to było widowisko do 5:30 mnie przetrzymali ale nie żałuję bo grałem wczoraj na NO :grin: Dzisiaj myślę Dallas wykorzysta to i wywiezie wina.
Pelikany wczoraj nie grały, dwa dni temu. Wczoraj 2OT 76ers-Magic. B2b jest Dallas ktore trochę się wczoraj namęczyło z Bobkami. Gdyby grał Davis to myślę że Pelikany win a tak dla mnie no bet
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Pistons @ Bucks
typ: 1 hc -4,5 @ 1.90 unibet


Uzasadnienie typu jest dość proste, skoro Tłoki pokryły zeszłej nocy taki handicap w Miami to tym bardziej powinni sobie poradzić z ekipą Millwaukee.
Jak sądzicie?
Teoretycznie powinno wejść, ale nie sugeruj się że wczoraj wygrali to i dziś wygrają bo wczoraj byli wypoczęci. Paradoksalnie wczorajsza wygrana z Miami może im zaszkodzić ???? Powodzenia kolego, trzymam kciuki żeby Ci weszło.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
No dobrze, kilka ciekawych typów, osobiście chyba skuszę się na dubelka Detroit + Houston z handi bo jak dla mnie obie ekipy grają z drużynami, z którymi na lajcie powinny wygrać ;)

Ode mnie idzie za to:

Kevin Durant over 41 pkt + zb + asysty
⛔ 33pkt+7zb+0asyst! =40pkt, jaja niezłe, żadnej asysty...
Kurs: 1.8
Betsson

Lider OKC dzisiaj musi pociągnąć ten wózek, który ma stoczyć co najmniej wyrównany bój z rewelacją ligi. Kto jak kto, ale Durant ma argumenty by linię przekroczyć i to z zapasem.
Po pierwsze ten wczorajszy mecz Thunder z Kings nie jest dla mnie jakimś wymiernym wyznacznikiem formy, jaką prezentują, gdyż wczoraj bodajże Lucas zwrócił uwagę, jak dla mnie na bardzo ważny czynnik, a mianowicie spot play. OKC grali kilka cięższych meczów z rzędu z potencjalnie groźniejszymi rywalami, a ten wczorajszy był grany w perspektywie dzisiejszej potyczki w Rose Garden (wybacz Hardi, ale ta nazwa lepiej pasuje ;)).
Dzisiaj będzie pełna mobilizacja i tak, jak pisałem nie wyobrażam sobie by Durant nie brał ciężaru gry na siebie. Goście nie mają zbyt wielu pewnych opcji a ataku, a ktoś wynik trzymać musi. Jest Westbrook, Ibaka, który czyni postępy w ofensywie, ale ciężko znaleźć coś więcej. Z ławki dorzuci Lamb, czy Jackson, ale na pewno nie wszyscy w jednym meczu. Dodatkowo Durant ma tendencje wzrostową jeśli chodzi o zbiórki bo w ostatnich 4 meczach zawsze kończyło się na 2-cyfrówce. Zaczął również częściej kreować partnerów niż miało to miejsce w poprzednich latach, a to znak, że jego rozwój idzie w dobrym kierunku.
Portland to szczególnie u siebie ofensywna drużyna, więc to wszystko składa się we wzajemne nakręcanie wyniku i jak dla mnie close game. Close game = więcej minut dla Kevina = więcej pkt,zb,as = przytulanie zielonych :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks over 207 1,96 (ComeOn) ⛔
Patrząc na 5 ostatnich pojedynków między tymi drużynami linia 207 wydaje się być wygórowana, bo w żadnym spotkaniu nie została przekroczona. Pozory jak zwykle mylą i uważam, że dziś over w tym meczu wydaje się najlepszą opcja na dzisiejsze mecze. Przed wczoraj Pelikany po epickim spotkaniu wygrały w Chicago. Zaś Dallas ostatnio w nieco słabszej formie. Mimo tego uważam, że dziś wcale nie stoją na przegranej pozycji i mogę spokojnie pokusić się o wyjazdowe zwycięstwo. Moim zdaniem będziemy świadkami mocno ofensywnej koszykówki. Obie drużyny powinny być nastawione głównie na atak.
 
G 20

gruda

Użytkownik
co do grania handi na houston to delikatnie odradzam...znowu graja bez Chandlera Parsonsa juz na tle utah strasznie bylo widac jego brak a imo phx jest lepsza druzyna,Parsons wydaje mi sie najwazniejszym graczem hou,wiem jak to brzmi przy posiadaniu w skladzie brodacza i howarda ale jednak...ziomek bedac na boisku robi w **** malych ale waznych rzeczy wydaje mi sie ze scala cala druzyne,pozatym jest gtg w obronie...ja osobiscie nie gram nic w strone hou poki on nie wroci ????
 
K 68

kuiba12

Użytkownik
LAC - MEM ⛔⛔⛔
TYP: Memphis + 3 @ 1.99 Marathonbet


Witam wszystkich, dzisiaj postanawiam zagrać na dodatni handi na miśki. Clippersi będą grać b2b po wczorajszym niezbyt udanym meczu przeciwko Atlancie. Memphis miało dzień przerwy po łatwym zwycięstwie nad Phoenix. Obie drużyny osłabione są kontuzjami zawodników. (Redick w Lac i Gasol w memphis). Przypomnę jeszcze iż clippers przegrali z miśkami we własnej hali w listopadzie 102:106, a tak że zostali wyeliminowani przez miśki w ostatnich playoffs w 2 rundzie. Podejrzewam zaciętą walkę do końca z przewagą dla memphis.
 
wjot 23

wjot

Użytkownik
NY Knicks @ BKN Nets | NY Knicks | 1.86 Bet 365 ✅✅✅
Derby NY. Stawiam tutaj na NYK. Co prawda obie drużyny grają bardzo słabo. C. Anthony wg informacji przedstawianych przes S.A. Smith&#39;a jest &quot;gone&quot;. Prawdopodobnie zostanie przeniesiony gdzie indziej do końca trade deadline, czyli 20 lutego. Ten fakt na pewno niekorzystnie wpływa na tzw. chemistry w drużynie.
MImo wszystko w drużynie BKN Nets jest tak dużo kontuzji, że nie dadzą rady wygrać z drużyną prowadzoną przez Melo.

LA Clippers @ MEM Grizzlies | LA Clippers (+1) | 1.86 Bet 365
✅✅✅
Dla Clippersów będize to b2b. Memphis miało dzień odpoczynku po dość łatwym zwycięstwie. Niestety dla Miśków grają oni bez Gasola, Z-bo ma kontuzje palca, aczkolwiek raczej zagra z Clippsami.
Clippersi natomiast bez Redicka. Mimo wszystko spodziewam się świetnego meczu Chrisa Paula, którego dyspozycja wg mnie przesądza tutaj o wyniku tego spotkania.

MIA Heat @ CHI Bulls | Mia Heat (-5) | 1.86 Bet 365 ⛔⛔⛔
Stawiam na Miami. Po przegranym meczu z Detroit będa chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Gonią w tabelach drużynę z Indiany i będą chcieli wykorzystać fakt, iż Byki grają bez Rose&#39;a. Mimo wszystko nie spodziewam się tutaj ogromnej przewagi Miami, ale uważam iż pokryją ten handi.
Wg niektórych informacji Wade ma zagrać.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik


Brook Lopez - powyżej 18.5 pkt. @1.55 - milenium || powyżej 20 pkt. @1.88 maraton/unibet

24 pkt.✅

Z mocno napompowanego balona przed sezonem nic nie zostało. Nets grają totalna padake mimo, że mają najdroższy skład w całej lidze: Pierce, Garnett, DWill, Johnson, Lopez na papierze wygląda to mega, ale parkiet zweryfikował wszystko. Wygrana u siebie z Heat, a później już tylko gorzej i gorzej.. Fakt, że bodajże tylko dwa mecze rozegrali w pełnym składzie ale od takich gwiazd oczekuje się dużo więcej. Dzisiaj derby NY, duża szansa na częściowe zmazanie plamy. Możliwe, że po meczu któryś coach zostanie zwolniony. NYK również grają tragedie, notują obecnie serie 9L! Nets 4-12, NYK 3-12 cienizna...
Nieobecni po stronie Nets: Williams, Pierce, Kirilenko, Terry i Teletovic. Czyli ciężar zdobywania punktów spada na Lopeza i Johnsona. Średnia Lopeza z tego sezonu to 19.3 PPG przy skuteczności 54.2%. Średnio 19.3 pkt. zdobywa też w meczach z NYK (15 meczów). To będzie czwarty mecz po kontuzji (nie grał w 7 meczach). W NYK dalej nieobecny jest Chandler i pod koszem zostaje Bargani:grin:, Stoudemire i Martin. Żaden z nich nie uplinuje Lopeza i myślę, że większość akcji będzie szła przez Brooka bo tutaj jest słabość Knicks, którą trzeba wykorzystać. Lopez już nie raz udowadniał, że jest klasowym zawodnikiem i dzisiaj mu zaufam. Linia w milenium jak widać zaniżona o 2 punkty względem innych buków, więc warto to wykorzystać. Kurs już trochę zbiliśmy ale do dubla jak znalazł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Na początek jedna uwaga - policzcie, czy opłaca się wam granie handicapu jak powyżej wjot: 1 punkt dodany dla Clippers. Nie za bardzo w to wierzę. Szybki rzut oka w staty - w tym sezonie Clippers 0 porażek różnicą 1 punktu, w zeszłym sezonie...jedna. 2 sezony temu...dwie. 3 sezony wstecz -trzy. A i tak to nam nie daje nawet wygranej, tylko zwrot. Pytanie, czy nie lepiej zagrać np -1,5 Clippers. Pewny na 100% nie jestem, ale prawdopodobnie będzie to dużo bardziej opłacalne.

Chicago Bulls - Miami Heat
Typ:
-Miami -4@1,74 ⛔⛔⛔
Way of the mark, jakby powiedzieli w USA
Pewnie zaraz odezwą się głosy, że idzie masówka, jednak dla mnie pojęcie masówki jest dosyć śmieszne - gdyby prawo masówki działało, to Barcelona walczyłaby o utrzymanie. Tyle w tym temacie.
Zdrowe Chicago ma kilku graczy, którzy mogą być bardzo niewygodni dla Heat. Wymieniłbym tu Noaha, Rose&#39;a i Butlera przede wszystkim. Noaha, bo to dobry center, twardziel i ma dobry matchup pod koszem Heat, Rose&#39;a, bo w formie jest w stanie rozmontować każdą obronę, nie mówiąc o Heat, którzy nie mają ani rasowej jedynki ani rasowego centra by zatrzymać jego wjazdy, wreszcie Butlera, faceta z żelazną kondychą, który mógłby skutecznie stopować Jamesa czy Wade&#39;a.
Problem w tym, że z tej trójki zagra dziś tylko Noah. A Noah to nie jest aż tak dominujący center, by wygrać mecz Chicago, tak uważam.
Sądzę, że powyższe osłabienia to odsłonięcie pięty achillesowej Chicago przed Miami, straty, których pozostali gracze nie załatają. Zwłaszcza obwód wygląda bardzo blado na tle graczy z Florydy.
Pisałem przy okazji ostatniej analizy na Andersona, że Chicago jest jednym z trzech najgorzej broniących trójki zespołów w lidze. Po tamtym meczu jest już jednym z dwóch, gorzej na dystansie bronią tylko Brooklyn Nets. Chicago dopuszcza rywali do blisko 40% zza łuku. Miami także jest drugie, z tym małym szczególikiem, że jest drugie w skuteczności za 3. Trudno o bardziej jaskrawą przewagę, niż ta, którą rozpisałem powyżej. Drugi najgorszy w obronie (jeśli chodzi o %) - drugi najlepszy ofensywnie. Battier, Cole, Chalmers, Allen, Jones, James, Lewis czy nawet...Bosh, który w tym sezonie zaczął rzucać jak nigdy w karierze (prawie 44%!). Wymieniłem 8 graczy! Tylu strzelców dystansowych nie ma chyba żaden zespół NBA. A przypominam, w Bulls brakuje świetnego defensora Butlera.
Tak więc jeśli Miami będzie dziś miało dobrze nastawione celowniki, to szanse Bulls topnieją wyraźnie.
Co więcej? Oczywiście nie mam klapek na oczach. Miami ma swoje mankamenty, to że wygrali 10 z ostatnich 11 meczów to jedno, styl to drugie, Heat mają długie przestoje, lekceważą słabszych rywali, jednak na Chicago powinna być spina i pewne zwycięstwo. Już raz ich pokonali, jeszcze wtedy Bulls z Rosem, dziś bez szansa na kolejną wygraną. Mecz na trudnym parkiecie Bulls, ale już Pelikany ostatnio pokazały, że twierdza ta jest spokojnie to zdobycia. Generalnie po stracie Rose&#39;a nie ma szału z formą Bulls - baty od Clippers, porażka z Jazz, Cavs czy właśnie Pelicans...Chicago ma teraz za wąski skład by coś większego ugrać, tak to widzę.
Nie ma co więcej lać wody, Wade zagra czy nie - wg mnie nie będzie to decydujące. Zepnie się LeBron, będzie chodzić piłka po obwodzie - powinno być dobrze, a kursy wciąż imo wysokie.
e: popieram typ Seweryna.
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Nie ma co więcej lać wody, Wade zagra czy nie - wg mnie nie będzie to decydujące. Zepnie się LeBron, będzie chodzić piłka po obwodzie - powinno być dobrze, a kursy wciąż imo wysokie.
Ja bym uważał. MIami nie jest w formie dobrej. Do tego mecz jest w Chicago gdzie takie mecze jak z Heat są w głównej TV oraz ekipa byków zawsze spina się mocno. Nie pewny występ Wade&#39;a. A zaufaj że brak Wade&#39;a zrobi swoję i nawet jak LBJ rzuci swoję to Chicago może przegrać. Mnie Miami totalnie nie przekonuję i grać HC na Miami w takim meczu jest wg mnie bez sensowne. Ja w tym meczu nie gram nic tak jak w derbach NY. W obu meczach tylko z punktu fana NBA liczę tylko na NYK oraz Chicago. Tyle. Ale powodzenia. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Napisał: Mutomboo -&gt;
Ja bym uważał. MIami nie jest w formie dobrej. Do tego mecz jest w Chicago gdzie takie mecze jak z Heat są w głównej TV oraz ekipa byków zawsze spina się mocno. Nie pewny występ Wade&#39;a. A zaufaj że brak Wade&#39;a zrobi swoję i nawet jak LBJ rzuci swoję to Chicago może przegrać. Mnie Miami totalnie nie przekonuję i grać HC na Miami w takim meczu jest wg mnie bez sensowne. Ja w tym meczu nie gram nic tak jak w derbach NY. W obu meczach tylko z punktu fana NBA liczę tylko naeż NYK oraz Chicago. Tyle. Ale powodzenia. :wink:
Hmm nie napisałeś mimo wszystko nic specjalnego czego bym nie uwzględnił, bo wspomniałem, że styl Miami mnie nie przekonuje i o Flashu też napomknąłem na końcu. Ale mniejsza z tym.
Jakie są czysto sportowe argumenty za Chicago? Piszesz o słabej formie Miami, lecz po pierwsze te 10 z 11 spotkań same się nie wygrały, po drugie, w jakiej niby formie jest Chicago? Chicago jest jak to się mówi &quot;shorthanded&quot; wg mnie z takim składem znacznie ustępują Miami.
Jeszcze co do Wade&#39;a, to Miami ma bez niego jeśli dobrze pamiętam lepszy procent wygranych spotkań, co prawda próba jest oczywiście stosunkowo mniejsza, bo wynosi kilkadziesiąt a nie kilkaset meczów (dokładnie nie pamiętam, a nie mogę znaleźć teraz), ale fakt jest jednak taki, że potrafią grać bez niego. Nie twierdzę, że są bez Wade&#39;a drużyną lepszą, ale ogarniają, zwłaszcza Bosh zwykł grać ponadprzeciętnie gdy brakuje Flasha.
Osobiście pobrałem ten typ po 1,86 rano jednak i ten podany kurs uważam za ok, płaska stawka standardowo. Każdy ma swój rozum, imo Miami jeśli nie podejdzie do tego meczu lekceważąco (a jako że przegrali ostatnio, a dziś mecz w TNT, to nie powinni być rozprężeni) to ten niski handi powinni pokryć. Pozdrawiam.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Luol Deng over 18 pts ✅
1.85 @ betsson
Co tu dużo gadać - Luol jest pierwszą opcją w ataku Chicago, więc kto jak nie on ma walczyć z Miami. Znów bez Rose&#39;a, znów bez Butlera więc znowu dużo minut dla Luola. Myślę, że nie ma się co przejmować statystykami pierwszego meczu obu drużyn, gdyż to była zupełnie inna sytuacja niż dziś. Co innego zaś ze statystykami z ostatnich czterech spotkań:
@CLE 27 pts
@DET 27 pts
@UTA 24 pts
@LAC 22 pts
Wydaje mi się, że w tym przypadku pewniejsza jest opcja na same punkty niż na linię łączoną pts+reb+as. W betssonie ta druga wynosi 29.5, prawdopodobnie również zostanie przekroczona ale po tym samym kursie pewniejsza wydaje się ponad osiemnastopuntkowa zdobycz Luola Denga.

E: Linia skoczyła do 19 pts a kurs spadł na 1.65
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
No i Bulls i NYk wygrali ???? brawooooo ! Może i początek sezonu ale śmiem twierdzić że w tym sezonie Miami nie będzie nawet w finale. 2 mistrzostwa i jak dla mnie w tym sezonie pokazują że się wypalają powoli. Ostatnie 2 sezony to grali od początku do końca dość dobrze. Może mówię tak bo nie lubie Miami no ale na razie nie wygląda to dobrze ????
Na dziś ode mnie na razie jeden typ:
#43 Wizards -10 1.97 @ 6/10 ⛔ dali ciała. Bedzie lepiej ????
Wizards są w gazie i temu nikt nie zaprzeczy. Nie gra Beal ale bez niego wchodzi Webster i też daję dobrą zmianę. Bucks? Każdy wie jak aktualnie oni grają i jaki mają roster. Ale też kontuzji sporo w drużynie. Wizards w domu są bardzo mocni. Oglądałem w tym sezonie sporo ich spotkań i jak dla mnie wynik może tego meczu być podobny do meczu z Magic.
Jak coś w dalszej części dnia wymyślę to podam. Bo dziś wg mnie dość ciekawa noc się szykuję
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Na początek dzięki SewerynKG i Marqs3lby za typy, repka poszła. Przy przeglądaniu oferty te 2 zdarzenia od razu rzuciły mi się w oczy, ale nic tak nie cieszy jak wejście na forum i potwierdzenie typów :p
Pięknie siadło w dubelku


Ja już standardowo będę szukał kursów około 3 bo po podliczeniach to mi daje najlepszy zysk.

Póki co bez kursów bo jeszcze na spotkania bet365 nie podał, wyedytuje popołudniu.

Na dziś uderzam w Phily. To jest tak nieprzewidywalna drużyna że żaden wynik w tym meczu mnie nie zdziwi. Młoda drużyna, chce się grać chłopakom i bardzo dużo zależy od dyspozycji dnia. Jak im wychodzi to ciężko się z nimi gra. Po drugiej stronie Bobcats którzy na pewno są dużo bardziej poukładanym teamem niż Sixers, tyle że nie zawsze przekłada się to na jakość gry. Kurs będzie około 3.20 więc czemu by nie spróbować.
Philadelphia 3.30
Następny mecz Atlanta - Cleveland, kurs nawet lepszy. Cavs pokazali się z niezłej strony w meczu z Denver, zwłaszcza Bynum pokazał że może jeszcze z niego będzie pożytek. Dzisiaj trudny mecz w Atalancie. Zobaczymy czy Cleveland się wreszcie obudzili i będzie to początek czegoś obiecującego czy to był przypadek . Atlanta to mój ulubieniec jeśli idzie o wysokie kursy. Stawiam często na nich gdy są underdogiem i przeciwko nim gdy są faworytem. Tylko w ostatnim czasie niespodziewane porażki z Orlando i Bostonem aby potem odprawić z kwitkiem Dallas i Clippersów. Bardzo nierówna drużyna stąd taki typ na dziś.
Cleveland -1 3.30

Skoro mowa o nierównych drużynach to czas na Toronto. O tyle o ile Atlanta ma raz mecze dobre raz słabsze to Raptors potrafią mieć większą amplitudę w trakcie 1 meczu. Dobre 3 kwarty żeby potem frajersko przegrać mecz czy słabe 3 kwarty żeby zerwać się w 4 i doprowadzić do dogrywki. Uwielbiam na nich na livie grać ???? Dzisiaj graja w Phoenix z tamtejszymi Suns i chyba większość się zgodzi że Suns solidną ekipą nie są. Osobiście spodziewałem się przed sezonem słabszego ich startu. Phoenix też faluje formą więc czemu by nie zagrać przeciwko nim. Daje nawet lekkie handi bo Toronto jak wygrywa to tylko raz nie pokryło takiego, a podbitka jest.
TORONTO -3 3.30




Żeby nie było niedopowiedzeń, moje analizy mają tylko pokazać że prawdopodobne jest że zdarzenie siądzie. Jest to wypadkowa analizy gry drużyny, formy i w sporej mierze kursu. Szanse powodzenia poszczególnych typów pomiędzy 45 a 55%, ważne że wartość oczekiwana się zgadza ;) Wystarczy że 1 spotkanie trafimy i już jesteśmy do przodu.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Witam.
Krótko i na temat
New Orleans Pelicans : Oklahoma City Thunder
Kontuzje NOP : A.Davis,Stiemsma,D.Miller
Kontuzje OKC : BRAK
NOP u siebie : 5:zero:4
OKC na wyjeździe : 4:zero:4
Oklahoma miała ostatnio &quot;winning streak&quot; 8, aż w końcu ponieśli porażkę z PTB.
Ostatnich 8 spotkań między tymi zespołami to 8 zwycięstw Oklahomy.
W każdym z nich średnio wygrywali 15,5 pkt.
Defensywa Pelicans w tym sezonie prezentuje się przeciętnie,a po stracie Davisa jest jeszcze gorzej.
Ja gram bezpiecznie czyli kurs 1,50 na OKC w Sportingbet, lecz dla tych którzy wolą wyższy kurs można grać spokojnie handi(na suchych liczbach pokazałem wyżej czemu).
Pozdrawiam i mam nadzieje, że mój typ komuś przyniesie szczęście.
 
wertico 141

wertico

Użytkownik
Curry o23.5 @1.8 Milenium

Curry w ostatnich 5 meczach PPG na poziomie 28 pkt. Do tego dwie drużyny których overowy wynik nikogo nie dziwi. Dzisiaj będzie rzucane ;)

Charlotte Bobcats @1.45 Milenium
Na wstępie zaznaczę, że nigdy bym nie pomyślał, że będę łapał Charlotte po takim kursie, ale jak dla mnie ten mecz to value. Bobki ostatnio niby 2 porażki, ale porażki po walce. Punktem z Miami (z Wade) i 7 z Dallas (zawalona ostatnia kwarta). Widać że coś drgnęło w tej drużynie, nie jest tak jak w poprzednich sezonach, że Bobki notują baty od każdej następnej ekipy. O 1 podejmują na własnym parkiecie 76&#39;ers. 76&#39;ers z którego wyleciał na ten mecz rewelacyjny Carter-Williams. Sadzę że bez niego, dzisiejsze zwycięstwo Bobków to tylko czysta formalność.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom