>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
G 20

gruda

Użytkownik
co do gejcuna masz 100% racji,rossowi trzeba dac troche czasu jesli sie nie myle to dopiero jego drugi sezon ale jesli chodzi o derozana to nie wyglada on zle,rozwija sie i jest coraz lepszy.wiadomo nie jest to i nie bedzie franchise player ale 2-3 opcja w kontenderze za te 10 baniek za sezon?why not?
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Oklahoma City Thunder vs Minnesota Timberwolves over 209 1,9 (ComeOn) ✅
Nie jest to typ typowo statystyczny, bo w ostatnich 5 pojedynkach między tymi drużynami tylko raz została przekroczona linia 209. Jednak dziś myślę, że zobaczymy otwarty, ofensywny mecz, w którym granica 200 punktów zostanie sporo przekroczona.
Kusi także zagranie +8,5 w stronę gości, ale poczekam do rozpoczęcia meczu i ewentualnie coś na live dorzucę. Moim zdaniem Minnesota w tym meczu tanio skóry nie sprzeda.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Knicks tragedia. Sędziowie starali się im pomóc jak tylko mogli, do tego kontuzja Anthony&#39;ego Davisa jeszcze w pierwszej kwarcie. Wydawałoby się że nie można tego przegrać - a jednak :p Wiedziałem przed rozpoczęciem meczu że NYK kuleje w defensywie ale nie aż tak... przynajmniej w ostatnim meczu jaki oglądałem (vs Pacers) nie wyglądało to tak strasznie. Bargnani kłoda, Pelicans często rozpoczynali p&amp;r tylko po to żeby wykonwać switch&#39;a na Bargnaniego a później droga pod sam kosz była otwarta bez dosłownie żadnej! żadnej próby jakiegoś bloku. Fakt że Anderson miał swój dzień na dystansie trafiając siedem ze swoich jedenastu rzutów za trzy punkty ale przecież strzelb w drużynie gospodarzy też nie brakowało (zza łuku na przyzwoitej skuteczności trafiali Smith: 3-8 i Hardaway Jr: 5-8). Zdecydowanie Bargnani antybohater numer jeden tego spotkania. Nie radził sobie w destrukcji a gdy przyszło mu dostać piłę w łapska to od razu leciała cegła na kosz rywali. Zaraz po tym na kamerze pojawiał się obrazek wku.rwionego Mike Woodson&#39;a ???? Nie dziwię się zupełnie bo Włoch sporo tych akcji Knicksom zepsuł. Żal było też patrzeć na następnego wysokiego gospodarzy - Stoudemire. Chłop jest cieniem samego siebie, w obronie nigdy nie był kozakiem ale teraz jest po prostu pachołkiem. Kiedyś jego atutem była świetna gra w ofensywie. Piszę była bo obecnie nawet DeAndre Jordan ma szerszy wachlarz zagrań podkoszowych.. Cóż, mimo że była super okazja do przełamania serii to Knicks nie podołali. Teoretycznie niedługo powinni się przełamać bo terminarz nie jest specjalnie ciężki - najpierw mecz z Nets on road a potem dwa spotkania w MSG z Magic oraz z Celtics ale dopóki nie wróci Chandler to może być z tym różnie bo dziura pod koszem jest wielka. Ciekaw jestem jakie kursy pojawią się na spotkanie Knicks@Nets. Brooklyn nic specjalnego nie gra ale na &quot;derby&quot; zepną się maksymalnie, zwłaszcza że przystąpią do tego meczu w roli gospodarza. Woodson do czwartku prochu nie wymyśli i jeżeli znowu tablicy będzie pilnował Bargnani to można spodziewać się rzezi. Wiadomo w którą stronę ;)
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Moim zdaniem to NYK chyba z każdą porażką myślą o tegorocznym drafcie. Tam gra nie ulegnie zmianie jak żaden deal nie przejdzie. Nawet z moimi Cs. Każda porażka to coraz bliżej loterii będą. Przecież jeszcze rok temu mieli tak dobrą drużynę że walczyła z każdym. Oddali zadaniowca Novaka, Copelanda. Ten Bargnani to jeszcze czasem zagra na dobrym poziomie ale bez Chandlera to oni totalnie nie mają obrony ani siły pod koszem. I czuję że Melo może odejść z NYK.
Wczoraj rozczarowałem się Wolves. Grali 3 dobre kwarty żeby w przegrać 15 punktami i oddać mecz. Golden State mieli w 3 kwarcie +12 skończyło się nerwowo.
Dziś to można uderzyć w Spurs, Bulls, Wizards czy Houston ale to później podam co i jak.
To ode mnie:
#34 Wizards -6 1.97 @ 5/10 ✅
#35 Bulls -5.5 1.97 @ 4/10 ⛔
#36 Houston -9.5 2.26 4/10 ⛔
Wizards są bez Beala tylko. Magic bez Harrisa oraz Nelson z problemami:
Jameer Nelson (sprained foot) will travel with the Magic on their six-game road trip, which begins Monday vs. the Wizards.
His return date is unclear but it&#39;s encouraging that he&#39;s traveling with the team. Until he&#39;s cleared to play both E&#39;Twaun Moore and Victor Oladipo will earn extra opportunities as the team&#39;s leading playmaker.
Polecieć poleciał ale wątpie aby na 1 meczu na wyjeździe zagrał. Nawet jak by zagrał to Wizards prezentują się lepiej od Magic. Pod koszem to Nene z Gortatem raczej sobie równych mieć nie będą. Najważniejsze to zatrzymanie Oladipo i Affalo. Wtedy o wynik jestem spokojny. Pelicans b2b dziś ciężki teren w Chicago. Bulls na wyjazdach ostatnio kiepsko ale w domu są 5-0 i dziś Pelicans bez Davisa który wczoraj złapał kontuzję:
Anthony Davis suffered a non-displaced fracture to his left hand on Sunday, and a timetable for his return has yet to be determined.
Więc w domu raczej wygrana Chicago i tak na nich gram bo Davis w tym sezonie dla Pelicans znaczył wiele i dziś będzie to odczuwalne. Houston bez Lina i problemy ma Parsons. Ze Spurs w derbach Houston o dziwo dobrze się zaprezentowali. Wszyscy wiemy jak gra Utah i jakim rosterem dysponują. 3 listopada obie ekipy grały i Utah przegrało 93:104. Dziś też nie spodziewam się zbytniego problemu aby Houston wygrali +10.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Moim zdaniem to NYK chyba z każdą porażką myślą o tegorocznym drafcie. Tam gra nie ulegnie zmianie jak żaden deal nie przejdzie. Nawet z moimi Cs. Każda porażka to coraz bliżej loterii będą. Przecież jeszcze rok temu mieli tak dobrą drużynę że walczyła z każdym. Oddali zadaniowca Novaka, Copelanda. Ten Bargnani to jeszcze czasem zagra na dobrym poziomie ale bez Chandlera to oni totalnie nie mają obrony ani siły pod koszem. I czuję że Melo może odejść z NYK.
New York nie myślą o drafcie, chyba że dla Denver ???? Oddali swój pierwszorundowy pick w tym rok w wymianie za Anthonego
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
czaję się do overów już od kilku dni, a ostatecznie wybieram jakieś inne typy, więc teraz od razu:

Rockets over 104,5 @ 1,90 Marathonbet⛔ żenada co robili Rox:-(

Co tu dużo pisać - ofensywa Rakiet należy do najlepszych w lidze. Do tego grają bardzo szybko, w co, ku mojemu smutkowi, wkręcili też Spurs w szlagierze o Teksas. Naprawdę rzadko się zdarza, żeby Rox nie przekraczali grubo setki. Obecnie chyba tylko defence Pacers jest w stanie ich &quot;okiełznać&quot;, wydaje mi się.
Jazz? Jak spojrzymy na statystyki to są prawie na samych końcach w: tempie gry, defensywie i ofensywie. Słowem - najgorsza drużyna ligi. Spojrzymy na większość meczów to widzimy malutkie zdobycze punktowe. U siebie ledwo przekraczają 80. To są głównie jednak młode chłopaki, 2-3-roczniaki i coach nakazuje im taką wolną grę po to po prostu, żeby nie tracili co noc 130 pkt. Nie to, że oni szukają w tym jakiś swoich przewag albo lubią tak grać, bo jestem pewien, że większość tych młodziaków jak np Burke czy Burks woleliby zagrać znacznie ofensywniejszy basket. I widzieliśmy, że potrafią - ostatnio 2 spotkania z Suns - bardzo ofensywne, dużo pkt i jedno nawet wygrane przez Jazzmanów, którzy zdobyli rekordowe w sezonie 112 oczek.
Myślę, że podobnie może być dzisiaj - Rockets wciągną ich w swoją mega szybką grę i obejrzymy festiwal strzelecki.
Warto odnotować, że raz już grali w tym sezonie, także w Utah, i wtedy Harden i spółka rzucili 104 pkt, ale co ważne: kluczowa była pierwsza kwarta tragiczna, w której rzucili tylko 16 pkt, potem już na swoim poziomie, a poza tym wtedy jeszcze McHale próbował ustawienia z Howard i Asikiem obok siebie w s5. Teraz obok DH gra Terrence Jones, gwarantujący mega lepszy spacing od Turka i ofensywa Rockets jest efektywniejsza.
Decyduję się tylko na over gości w tym spotkaniu, ponieważ Jazz mogą nie podołać i zostać pod 90 pkt. Rox powinni pewnie rzucić powyżej setki, niezależnie czy Jazz utrzymają im kroku czy nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 68

kuiba12

Użytkownik
IND - PTB
Typ: PTB +2 @ 1.90 bet365 ✅✅✅

Dzisiaj zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie w Portland. Obie drużyny zajmują pierwsze miejsce w swojej konferencji. Warto zwrócić uwagę na to iż Indiana w przeciągu 4 ostatnich dni zagrała 3 mecze, wiec mogą być trochę zmęczeni. Ekipa z Oregonu spisuje się w tym sezonie swietnie, do tego maja atut własnej hali, w listopadzie wygrane we własnej między innymi z San Antonio oraz Chicago. Podejrzewam że walka bedzie do ostatnich sekund na korzyść Portland.

Do tego tak jak kolega @Mutombo pobieram Houston z troszkę mniejszym handicapem -7.5 za 1.90 w bet365. ⛔
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję taki trebel:
Atlanta-San Antonio 1 +18.5 1.33 ✅
Stawiam w tym meczu na wysoki handicap punktowy na Atlantę.Buki sugerują się tym że Spursi nie mogą przegrać drugiego meczu z rzędu i pewnie wygrają ale jak patrzę w historię head to head jak wyrównane były mecze między tymi drużynami(oczywiście wiem że Atlanta teraz w innym składzie ale!)
wolę się nie martwić czy Spursi wygrają 6 punktami.
Atlanta wygląda naprawdę nieźle ostatnio słabej im szło ale moim zdaniem zmieszczą się dzisiejszej nocy w tak wysokim handicapie.
Fajnie by było jakby ktoś bardziej doświadczony ode mnie napisał co sądzi o tym meczu :p
Houston-Utah 1 1.29 ⛔
Nie wiem kogo tam nie będzie dzisiaj w Rakietach że taki kurs dają na ich wina ale ja wchodzę w to.Houston gra naprawdę dobrze nawet mimo absencji Hardena czy Lina ta ekipa jest bardzo mocna.Skuteczni na 3 Howard pod koszem ten młody Jones stworzyli mocną ekipę co ostatnio potwierdziło się w derbach Texasu mimo że przegrywali już potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.W szoku byłem że Popovich włączył taktykę hack a Howard a ten trafił za drugim razem 2/2 po czym trener SA zrezygnował z tego może w końcu Dwight poprawi się w tym względzie? :p
Utahy wygrali ostatnio z Phoenix i to dla nich powinno być dużo jakoś nie wierzę w ich serię 2W.
Indiana-Portland under 198.5 1.44
I kolejny raz idę w under w meczu Indiany wczoraj w Los Angeles undera nie było dzisiaj kolejny trudny mecz dla Indiany myślę że dzisiaj padnie mniej koszy i być może jeden z zespołów dobije do 100 punktów ale w ogólnym rozrachunku będzie mniej niż 198 punktów.
ako.2.49 Bet365 ⛔
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Deng over 29.5 pts+ast+reb 1.7✅
Betsafe



Nie ma chyba co się specjalnie zastanawiać i opisywać. Każdy kto choć raz na jakiś czas zagląda do działu z pewnością widział typy na Denga od kiedy out są Rose &amp; Butler. Deng ostatnimi czasy to zdecydowanie pierwsza strzelba w Byczkach, a dokładając do tego fakt, że w 3ech na 5ięć ostatnich spotkaniach zaliczył double-double, a w każdym pokrył proponowaną dziś linię to nie widzę innej opcji jak pobranie tej propozycji.


M. Webster over 15.5 pts 1.85⛔
Bet365


Wreszcie jakiś kombos na zasadzie mój ulubiony rodzaj zakładów + ulubiony buk ;) Webster pod nieobecność Beala przejął prawie na wyłączność rzuty z za łuku i kosi bardzo często w okolicach 20 pkt. Dziś w spotkaniu z Orlando ja widzę raczej ofensywne widowisko (pograłem z resztą over rano) i Webster powinien odegrać jedną z wiodących ról. Zdarza mu się słabszy występ jednak na własnych śmieciach przeciwko przeciętnym Magic powinien spokojnie załadować kilka trójek, dołożyć co nieco w innych elementach, a wtedy linia 15.5 jest spokojnie do zrobienia.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Na dzisiaj proponuję taki trebel:
Atlanta-San Antonio 1 +18.5 1.33
Stawiam w tym meczu na wysoki handicap punktowy na Atlantę.Buki sugerują się tym że Spursi nie mogą przegrać drugiego meczu z rzędu i pewnie wygrają ale jak patrzę w historię head to head jak wyrównane były mecze między tymi drużynami(oczywiście wiem że Atlanta teraz w innym składzie ale!)
wolę się nie martwić czy Spursi wygrają 6 punktami.
Atlanta wygląda naprawdę nieźle ostatnio słabej im szło ale moim zdaniem zmieszczą się dzisiejszej nocy w tak wysokim handicapie.
Fajnie by było jakby ktoś bardziej doświadczony ode mnie napisał co sądzi o tym meczu :p
Owszem wyniki na przestrzeni ostatnich lat byly na styku ale minusem jest to ze sklad ulegl zmianie na minus nie duzy ale jest slabszy mimo tego ATL ma walczyc o te 7-8 m-ce w konferencji pozatym wschod jest slaby...
Dostep do statystyk jakich mam a mam taki ze ROI w przypdku ATL biorac Spread pod uwage wynosi +11,6% zwrotu z inwestycji gdzie SA ma az -26,4% co oznacza ze grajac na HC SA bysmy stracili jedna czwarta &quot;majatku&quot;. Jezeli chodzi o ATS to atlanta ma 10-8 a SA 9-8 przy takim bilansie rzeczywiscie szalu niema. Co do Expertow to szanse daja 80% ze linia bedzie przelamana przez SA
Wiec trdudo powiedziec ,wydaje mi sie ze linia moze byc przelamana zewzglendu na ATL dla mnie nic specjalnego niegra ale statystki sa na plus, a czy o 18 pkt mozliwe ze nie ale dlamnie pewniejsze bylo wczoraj +5 NY za 1,31 niz ten mecz.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Coś ode mnie na dziś
Washington Wizards - Orlando Magic✅✅
Zakład bez remisu - 1. połowa | 1.48
Waszyngton kontra Orlando. Kurs na czysty win po 48min nie zachęcił mnie do grania, ale 1.48 na pierwszą połowę postanawiam już zaatakować. Argumentuję to tym, że z reguły nieco lepiej dzisiejszym gospodarzom idzie właśnie w 2 pierwszych kwartach gry aniżeli w drugiej połówce meczu. Ostatnie 5 meczy to wygrane gospodarzy spotkań (3 razy WASH). Liczę że Wall i Gortat wraz z resztą zespołu poradzą sobie z Magikami grającymi bez Harrisa i najprawdopodobniej Nelsona.
Utah Jazz - Houston Rockets⛔⛔
Handicap - w tym dogrywka
Houston Rockets -7.5 | 1.83
Tutaj krótko. Gospodarze słabi pod każdym względem mierzą się z rozpędzonymi rakietami. Mimo braków w Houston drużyna ta radzi sobie ostatnio świetnie i nie widzę przesłanek by dziś było inaczej. Tak jak zostało to powiedziane już w dziale Houston rozpocznie forsowanie szybkiej gry co, jeśli Jazz nie będą mieli jakiegoś mega dnia, skończy się dla nich srogą porażką. Bezpośrednie mecze - 5 wygranych gości - 4 razy handi pokryte, a raz zbrakło 0.5p. Wchodzę w ten typ ;)
Portland Trail Blazers - Indiana Pacers✅✅
Handicap linii faworyta - w tym dogrywka
Indiana Pacers 6.5 | 1.28
Pierwsze spojrzenie na ten mecz i myśl - mecz na styku. Jednak skłaniam się tutaj ku Indianie - seria 5 wygranych i gra jaką teraz sobą prezentuje ten zespół nie pozwala mi zagrać przeciwko nim. Portland w tym meczu także ma swoje argumenty, jednak liczę na to, że jeśli Pacersi ulegną to po jakieś zaciętej końcówce - Indiana nie ma w zwyczaju oddawania meczy łatwo. Bezpośrednie mecze - wygrane gospodarzy (3x Indiana). Na wyjeździe porażka -20 niepokrywająca handi i druga -5 handi pokrywająca. Liczę na to, że obecni liderzy swoich konfederacji pokażą kawał dobrej wyrównanej koszykówki.
Powodzenia reszcie ;)
----
e: no no rakiety dały popis
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik


Omri Casspi - powyżej 7.5 punktów @1.68 - maraton

13 pkt.
✅
Omri zdobywa średnio 8.9 puntkow na mecz, czyli już na pierwszy rzut oka widać, że jest value. Głównie typ opieram na: Chandler Parsons (back spasms) sat out Monday&#39;s shootaround and he&#39;s questionable to play vs. the Jazz. Parsonsa już w koncówce meczu z SAS znosili z boiska, więc spodziewam się, że dostanie wolne bo przeciwnik niezbyt wymagający, a sezon długi. (a z plecami ma problem od dluzszego czasu) Na tą chwile nie ma potwierdzenia czy zagra. Greg Smith i Lin są OUT, a Garcia ma jakieś lekkie problemy ale &quot;is expected to play&quot;. Jeżeli potwierdziła by się nieobecność Parsonsa to nasz bohater wraz z Garcia dostaną większe minuty. Casspi na parkiecie przebywa średnio 21 minut, wchodzi z ławki. Na 16 meczów 8 razy przekroczył dzisiejszą linie, ale warto pamiętać że na początku grał z kontuzja. Ostatnie 5 meczów to 4 razy przekroczona linia. Skuteczność z gry to 46.6%, zza luku 41.2% więc nie ma się do czego przyczepić. Nawet z Parsonsem na parkiecie linia jest atrakcyjna i warta zagrania. Możliwy jest też szybki odjazd i w końcówce gra rezerwami (czyli z Casspim ;]), a Houston lubi zrobić osty odjazd w 1 połowie. Trochę zbiłem już kurs ale linia jest bardzo atrakcyjna nawet po takim kursie. Pewnie za chwile podskoczy do 8 co też można spokojnie grać. Na tą chwile zagrałem mocno, ale jeżeli potwierdzi się nieobecność Parsonsa to coś jeszcze dołożę, o ile linia wciąż będzie na podobnym poziomie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wojcik152 28

wojcik152

Użytkownik
Na dziś:

T. Ariza over 14.5 pkt ✅ - 24 pkt, 19 w 1 połowie
Bet365

Generalnie mógłbym napisać tu dokładnie to samo co maximus88 napisał o Websterze. Dużo trójek po asystach Walla. Ostatnie spotkania odpowiednio 13, 14, 14, 24 punkty. W meczu z Orlando frontcourt Wizards nie poszaleje mając na przeciw sobie Vucevica, widzę więc jeszcze więcej gry po obwodzie.
Dodatkowo pobieram Arize, a nie Webstera z powodu niższej o punkt linii (14.5 zamiast 15.5).

Inne ciekawe wg. mnie typy (już bez analizy bo część z nich była podana przez innych użytkowników):

Houston -8 @1.90 Bet365 ⛔ jakieś jaja...
Houston -15 @3.4 Bet365

Indiana @1.80 Bet365- ⛔ Portland nie ma ławki i tu widzę różnicę, która zadecyduje o wygranej Indiany

Washington-Orlando 1q over 49 pkt Bet365 ⛔ obie drużyny poniżej 40 proc z gry, ostatnie 4 min kwarty same cegły...
typ &quot;na oko&quot;, obejrzałem w tym sezonie sporo meczów Wizards i Magic i bardzo często 1 kwarty są mocno overowe. Do tego linia 49 pkt jest wg. mnie wystawiona za nisko o 2 pkt.

Indiane z Houston-8 gram w dublu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Na dziś:

Indiana @1.80 Bet365- grają u siebie, poza tym Portland nie ma ławki i tu widzę różnicę, która zadecyduje o wygranej Indiany

Washington-Orlando 1q over 49 pkt Bet365- typ &quot;na oko&quot;, obejrzałem w tym sezonie sporo meczów Wizards i Magic i bardzo często 1 kwarty są mocno overowe. Do tego linia 49 pkt jest wg. mnie wystawiona za nisko o 2 pkt.

Indiane z Houston-8 gram w dublu.
Indiana gra na wyjeździe ???? Portland u siebie są bardzo mocni. Tyle ode mnie. A swój parkiet a wyjazd i b2b po ciężkim boju z Clippers. Hmmm Ja zostawiam ten mecz.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Chicago Bulls - New Orleans Hornets
Typ:
-Ryan Anderson over 17,5 pkt@1,90
✅✅✅

Ze składu Pelikanów (już zacząłem odruchowo pisać Szerszeni :razz ???? wypadł Davis, grający kapitalnie w tym sezonie. Średnio 14 rzutów na mecz, osłabienie znaczne. Dla Andersona jest to jednak niemal gwarantem wyższych statystyk. Ta sama pozycja, do tej pory Anderson jako wchodzący z ławki 31 minut, myślę, że 5 więcej dostanie spokojnie. Już ostatni mecz, gdzie Davis wypadł po pierwszej kwarcie, pokazał, że Anderson będzie tym, który pod jego nieobecność weźmie na siebie znacznie więcej. 31 pkt, 11/21 z gry, tak było wczoraj z Knicks. W tym sezonie w 7 meczach Ryan ma średnią 20,7 pkt, tak więc o 3 więcej niż linia, a przecież jak opisałem to wyżej, te średnie na 90% pójdą w górę. Od strony Pelikanów typ wygląda więc jak najbardziej dobrze.
Minusem typu jest gra z defensywnym Chicago na wyjeździe, jednak nie sugerowałbym się samą nazwą i groźnymi statami Bulls w obronie. Na czwórce wyjściowo wychodzi Boozer, który pomimo imponującego atletyzmu nie stanowi poważnej przeszkody w defensywie. Jakby Thibodeau chciał, mógłby od biedy wysyłać na Andersona świetnego defensora Butlera, mógłby, gdyby Butler nie był out na dzisiejszy mecz. Tak więc są dziury w defensywie Bulls, Ryan na pewno przy dobrym strzelecko dniu jest w stanie sobie obroną Bulls poradzić.
Na koniec bonus statystyczny, ciekawy kamyk do ogródka Bulls - Chicago jest trzecim najgorzej broniącym trójki zespołem w NBA - 39,2%. A jak wiadomo główną bronią Andersona są trójki, średnio aż 4 na mecz. Value jest na pewno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Indiana gra na wyjeździe ???? Portland u siebie są bardzo mocni. Tyle ode mnie. A swój parkiet a wyjazd i b2b po ciężkim boju z Clippers. Hmmm Ja zostawiam ten mecz.
PTB zeszli z +20 do 95:95 bodajże z Lakers... Tak, z Lakers. IMO Indiana jak najbardziej do gry.
 
wojcik152 28

wojcik152

Użytkownik
Indiana gra na wyjeździe ???? Portland u siebie są bardzo mocni. Tyle ode mnie. A swój parkiet a wyjazd i b2b po ciężkim boju z Clippers. Hmmm Ja zostawiam ten mecz.
Dzięki za poprawkę - musiałem źle spojrzeć (u różnych buków różnie zapisują gospodarzy i gości). Fakt - Portland u siebie bardzo mocne. Ale tak jak napisałem ławka i obrona Indiany zrobi różnicę.
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
PTB zeszli z +20 do 95:95 bodajże z Lakers... Tak, z Lakers. IMO Indiana jak najbardziej do gry.
I co z tego że zeszli ? Zobacz jak gra Portland w tym sezonie zwłaszcza w domu. Ja tego meczu nie obstawiam dziś bo nie włożę ani grosza ale jak dla mnie Portland się postawi i to wygrać może ;) Więc mi tu nie pokazuj że zeszli z +20 do remisu. Mecz meczowi nie równy zwłaszcza jak grają tak mocne ekipy.
Ławki to oni nie mieli w zeszłym sezonie. Teraz jest całkiem solidnie, niemniej jednak ten mecz jest wg mnie nobet. To jest bardziej mecz do oglądania niż obstawiania.
Otóż to. Dokładnie to chciałem napisać.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
I co z tego że zeszli ? Zobacz jak gra Portland w tym sezonie zwłaszcza w domu. Ja tego meczu nie obstawiam dziś bo nie włożę ani grosza ale jak dla mnie Portland się postawi i to wygrać może ;) Więc mi tu nie pokazuj że zeszli z +20 do remisu. Mecz meczowi nie równy zwłaszcza jak grają tak mocne ekipy.
Portland w domu gra zawsze na dobrym poziomie, nie bez powodu mówi się o Rosa Garden jako o jednym z najgorętszych terenów na mapie NBA. Ale Paul George to nie W. Johnson a Hibbert to nie Chris Kaman czy Jordan Hill.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom