>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
wojcik152 28

wojcik152

Użytkownik
Goran Dragić under 25 pts+as
1.85 @ betsson
Goran przeciwko defensywie Miśków. Linia wystawiona na podstawie średnich bo Słoweniec zdobywa 18 ppg i 7 apg, jednak przeciwko Memphis raczej ciężko mu szło. Co prawda w porównaniu do zeszłego sezonu to Tragić nie jest jedynym zawodnikiem na obwodzie który ciągnął (w jakiś sposób) Słońca bo teraz jest Bledsoe więc nie wiem czy pilnować Gorana będzie Conley czy Allen, jednak po trzech super występach pora zmierzyć się z mocną obroną. W zeszłym roku staty Gorana prezentowały się następująco:
@ MEM (W) - 17 pts 4 as
vs. MEM (L) - 9 pts 6 as
vs. MEM (W) - 12 pts 8 as
Średnia z tych trzech meczów to 12,6 ppg i 6 as = 18,6.
Uważałbym z tym typem. W zeszłym sezonie Dragić nie miał obok siebie Bledsoe, więc nie ma co przytaczać statystyk z poprzednich starć z Memphis (poza tym poza grą jest najlepszy obrońca Miśków czyli Gasol). Teraz gdy grają obok siebie Dragić gra bardziej jako dwójka. Poza tym w ostatnich kilku meczach wchodził często z ławki z drugim unitem, a rezerwowi Memphis tak dobrze nie bronią.
Pojawiają się nawet plotki o wytransferowaniu Dragica w zimie bo Suns z nim i Bledsoe grają za dobrze jak na tankowanie ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Nuggets @ Brooklyn
tylko 4 punkty? Linia mi śmierdzi na kilometr biorac formę i osłabienia Nets. Lopez wraca więc będzie booster. Denver to przeciętna drużyna wyjazdowa, więc 4 na Nets moga mnie skusić, a nie wykluczam ML, bo na tej linii w zasadzie nie opłaca się grać handicapu przy którym tak czy siak w zasadzie Nets musza wygrać.

under 202 Heat vs. Pistons
Heat u siebie zazwyczaj graja niezły defense, tym bardziej gdy sa wypoczęci. Pistons ofensywnie śmierdza niemiłosiernie. Pistons powinni próbowac wykorzystać przewagę pod koszem, więc może więcej kontrolowanej koszykówki...ale z Jenningsem i Smithem, dwoma czarnymi imbecylami może być to trudne, choć żaden z nich tak naprawdę skutecznościa nie grzeszy.

Sacto +7 vs. OKC
Sportowych argumentów za Sacramento nie znajduję - jest to dla mnie spot play - Thunder po kilku ciężkim meczach m.in. ze Spurs, GSW i Timberwolves, którzy rozbili Thunder u siebie, więc można było się spodziewać jakies większego ładunku emocjonalnego w mecz z Wilkami. Mecz wyjazdowy przed spotkaniem z Blazers.
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Tak się zastanawiam dlaczego nikt nie idzie w strone Suns, w Memphis brak Gasola i Randolpha, a Phoenix przecież radzi sobie całkiem dobrze, ostatnio co prawda porażka z Utah, ale to i tak nie zaciemnia obrazu handi +5,5 zacne na nich przecież, albo na bobcat +10,5 po kursie 1,65, tym bardziej jakby sie potwierdzil brak calderona to czyste value przeciez
Wlasnie mialem pisac skad masz takie info bo w wiekszosci pisza ze najprawdopodobniej nie zagra
 
wojcik152 28

wojcik152

Użytkownik
Orlando Magic @2.50
Philadelphia under 105.5 pkt @1.83
Bet365

Philadelphia po zaskakująco niezłym początku sezonu zaczęła tankować na całego. 8 z ostatnich 9 meczów przegrali, bilans 6-12.
Muszą przegrywać dlatego Brett Bowen przesunął na ławkę Andersona, a wcześniej np. zdarzyło mu się wpuszczać z ławki Young&#39;a. Michael Carter-Williams co chwila nie gra z powodu jakichs &quot;mikro-urazow&quot;.
Orlando również ma za cel tankowanie i najgorszy bilans w lidze, ale po pierwsze nie są tak nachalni jak 76ers, a po drugie mają jednak lepszy roster. W zeszłym tygodniu na Florydzie wygrali z Philadelphia 105-94.W takiej sytuacji kursy 2.50 do 1.50 to jakieś nieporozumienie.
Orlando gra na wyjeździe, ale nie wystawiłbym bym tu na nich więcej niż 2.00.
Orlando bez Vucevica!! Także jeśli nie pograliście to lepiej jednak odpuścić ten mecz dziś. Ew. ten under Philadelphi wygląda nawet, nawet.

Czemu under? by Cash
e: Faktycznie, gdzieś mi wycieło część tekstu (postowałem gdy forum muliło) - Phila w ostatnich 10 meczach przekroczyła linię 105 pkt tylko 2 razy (te 2 mecze miały dogrywkę). Nie rzucają już tyle co na początku sezonu, głównie z powodów, które podałem pisząc o typie na wygraną Orlando. Najlepsi gracze (Hawes, Young, MCW, Anderson) grają ograniczone minuty stąd mniejsze zdobycze punktowe.
 
T 0

typeros66

Użytkownik
Zach Randolph zagra dziś przeciwko Suns.

Memphis -3 1.95 marathon✅ wg mnie do wejścia dziś. Dobra obrona miśków i mimo iż E.Bledsoe ma zagrać od początku wątpie aby dali rade przeciwko mocnej ekipie Memphis u siebie. Jeszcze jakby Gasol grał to byłbym przekonany bardziej ale mimo wszystko ryzykuje:grin:

Przepraszam jednak poczytane lepiej i nie wiadomo czy zagra Randolph:/ Mimo wszystko gram zakład
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Memphis - Phoenix 1 1,66 (ComeOn) ✅
Wczoraj na outsidera, zaś dziś pójdę w stronę faworytów za większą stawkę. Memphis bez Gasola, do tego nie wiadomo, czy zagra Randolph. Dzięki temu kursy na Memphis powędrowały do góry i można zagrać na &quot;czysty win&quot;. Przy takim kursie na zwycięstwo handicapy można sobie spokojnie odpuścić. Memphis w 3 ostatnich spotkaniach przed własną publicznością zaliczyło 3 przegrane. Czas zrewanżować się kibicom i wygrać w końcu na własnym obiekcie. Okazja jest dobra, bo rywale nie są z najwyższej póki.
 
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
Ind -9 przeciw Utah - ZWROTKA
NBA pinnaclesports, kurs &gt;2
Utah daje radę przeciw zespołom grającym otwarty, szybki basket, bazujący na bieganiu, gdzie obrona jest sprawą drugorzędną, dlatego sądzę ,że przeciw zorganizowanej defensywie Ind nie dadzą radę wyjść z 85 pkt.
Indiana powinna być zmotywowana po delikatnej porażce w Rose Garden, do tego George grający koszykówkę życia ( czy tylko ja widzę ten pierwiastek MJ i Reggiego Millera w jednym ;) ). Oba zespoły wypoczęte i chyba bez większych osłabień, no i białas z Utah raczej taaaakiego meczu nie zagra jak przeciw Houston.
pobieram
P.S. Mozgov 17pkt i 20zb / Lopez i Garnett razem 14pkt i 8zb ;)
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Na KG wczoraj to zbytnio nie liczyłem bo on formy akurat nie ma i lata swoje ale na Lopeza tak i zawiódł :p
Dziś ode mnie:
#39 Pelicans ML 1.952 @ 5/10 ⛔
#40 Clippers ML 1.61 @ 6/10 ⛔
#41 Pistons ML 1.58 @ 5/10 ✅
Marathonbet
Dallas mnie nie przekonuję totalnie ostatnio. Za to Pelicans i bez Davisa ograli Chicago. W domu u siebie są bardzo mocni i co najważniejsze sa w lepszej formie niż Mavs. Dlatego ja na Pelicans dziś uderzam. Jeszcze są b2b po wczorajszym meczu z Cats. Kursu na LAC nie rozumiem. Patrzę w injures i tam widnieje Reddick nikt więcej taki ważny. Hawks ledwo fartem z Mavs. Porażki z Bostonem. Nie grają dobrze. Taki kurs pobieram zdecydowanie. Co do Pistons. Mają fajną paczkę. Jennings wraca do Bucks. Bucks wczoraj klapa z Bostonem. Pistons wygrali z Heat. Są b2b ale to grają z Bucks inny poziom sportowy powinni wygrać. Bucks przegrywają mecz za meczem. Nie widzę innego wyniku jak Pistons win. Przewagę praktycznie mają wszędzie.
I jeszcze jedna rzecz:
#42 Houston - Suns over 207 1.97 @ 4/10 ⛔
Houston każdy wie że ofens mają mocny. Suns także lubią rzucać.
Tak krótko bo czasu ni mam. Może później coś skrobnę.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Uważałbym z tym typem. W zeszłym sezonie Dragić nie miał obok siebie Bledsoe, więc nie ma co przytaczać statystyk z poprzednich starć z Memphis (poza tym poza grą jest najlepszy obrońca Miśków czyli Gasol). Teraz gdy grają obok siebie Dragić gra bardziej jako dwójka. Poza tym w ostatnich kilku meczach wchodził często z ławki z drugim unitem, a rezerwowi Memphis tak dobrze nie bronią.
Pojawiają się nawet plotki o wytransferowaniu Dragica w zimie bo Suns z nim i Bledsoe grają za dobrze jak na tankowanie ????
Kolego, nie chcę być nieuprzejmy ale lepiej skup się na swoich typach niż na moich bo jak narazie to Portland &quot;bez ławki&quot; pykło Twoją Indianę, no i dziś Orlando dostało ponad 120 punktów od Philly.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ja jak zawsze będę polował na wyższe kursy.

Denver wczoraj co prawda nie musiało się bardzo męczyć z Brooklynem ale z racji stylu gry na pewno nie będzie to bez znaczenia. Cleveland jak zawsze chimeryczni i chyba z mocno niewykorzystanym potencjałem jak dotychczas. Wierzę że jeszcze odpalą dlatego gram dzisiaj po kuszącym kursie
Cleveland -2 3,25

Oklahoma gra dzisiaj na trudnym terenie w Portland. OKC po teoretycznie wyrównanym meczu w Sacramento (roztrwonili przewagę w końcówce) a Portland wypoczęte. Portland pokazało że nikt w tej lidze nie może ich już lekceważyć i ten streak nie był przypadkowy. I właśnie koncentracja będzie tu kluczowa. Nie sądzę że OKC odda tak łatwo prymat na zachodzie, to jest ekipa która dojrzała i zna już swoją wartość, a jak często w takich przypadkach bywa, przychodzą problemy mobilizacyjne. Dzisiaj o mobilizację jestem spokojny, a że kurs zachęca to pobieram OKC z lekkim handicapem

OKC - 3.0


i jeszcze puszczam w dubelku LAC które się zgadzam z przedmówcami jest zawyżone i Detroit, które powinno pod tablicami zmiażdżyć Milwaukee
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Ja jak zawsze będę polował na wyższe kursy.

Denver wczoraj co prawda nie musiało się bardzo męczyć z Brooklynem ale z racji stylu gry na pewno nie będzie to bez znaczenia. Cleveland jak zawsze chimeryczni i chyba z mocno niewykorzystanym potencjałem jak dotychczas. Wierzę że jeszcze odpalą dlatego gram dzisiaj po kuszącym kursie
Cleveland -2 3,25

Oklahoma gra dzisiaj na trudnym terenie w Portland. OKC po teoretycznie wyrównanym meczu w Sacramento (roztrwonili przewagę w końcówce) a Portland wypoczęte. Portland pokazało że nikt w tej lidze nie może ich już lekceważyć i ten streak nie był przypadkowy. I właśnie koncentracja będzie tu kluczowa. Nie sądzę że OKC odda tak łatwo prymat na zachodzie, to jest ekipa która dojrzała i zna już swoją wartość, a jak często w takich przypadkach bywa, przychodzą problemy mobilizacyjne. Dzisiaj o mobilizację jestem spokojny, a że kurs zachęca to pobieram OKC z lekkim handicapem

OKC - 3.0


i jeszcze puszczam w dubelku LAC które się zgadzam z przedmówcami jest zawyżone i Detroit, które powinno pod tablicami zmiażdżyć Milwaukee
Te Cavs świetnie wygląda. Cavs mają jak mówisz mega potencjał i taki kurs nawet na ML po 2.60 z Denver to trzeba brać.

Ja do OKC nie jestem przekonany. Ostatnio grają średnio i mnie totalnie nie zachwycają. Wystarczy że Durant lub Westbrook zagra słabo i leżą. Portland w Rose Garden mocni zawsze i teraz są lepszym teamem. Tutaj wygrana czysta jest bardzo wątpliwa a gdzie hc. Pobieram Cavs a OKC zostawiam ????
 
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
Te Cavs świetnie wygląda. Cavs mają jak mówisz mega potencjał i taki kurs nawet na ML po 2.60 z Denver to trzeba brać.

Ja do OKC nie jestem przekonany. Ostatnio grają średnio i mnie totalnie nie zachwycają. Wystarczy że Durant lub Westbrook zagra słabo i leżą. Portland w Rose Garden mocni zawsze i teraz są lepszym teamem. Tutaj wygrana czysta jest bardzo wątpliwa a gdzie hc. Pobieram Cavs a OKC zostawiam ????
a ja mimo wszystko byłbym ostrożny z tymi Cavs, u mnie są od dawna na czarnej liście, na papierze mają wszystko, niestety na boisku to grupa atletów z gościem w masce oddającym 20 rzutów.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ostatnio do czego się tknę to zamieniam w *****. To co zrobili Rockets to parodia naprawdę. Myślę, że ci co oglądali wiedzą o czym mówię. Overek meczowy wszedłby lajcikowo, ale trudno, trzeba żyć dalej.
Może to znak, żeby sobie przerwę zrobić, ale dzisiaj zaciekawił mnie jeden typek i podam go też, żeby poznać opinię innych.
Spurs@Wolves over 205 @ 1,94 Marathonbet
Dojdzie do spotkania dwóch ofensywnych ekip, które mają wiele argumentów za tym, żeby co noc rzucać powyżej setki. Spurs jak pisałem w tym sezonie też 2 defensywa ligi, ale nie zawsze z tego korzystają. Z Rockets jakby na złość mi poszli na wymianę i skończyło się to dla nich źle. W następnym spotkaniu stawiam, że zagrają tak jak oczekiwałem teraz, ale nieważne.
Leśne Wilki to prawdziwa maszyna do punktowania, ale kiepska obrona sprawia niestety, że mimo bardzo dobrego ofensywy, tracą jeszcze więcej pkt i mają ujemny bilans.
Obie drużyny lubią więc rzucać i wiele ich wyników jest mocno overowych. Tutaj dochodzi jeszcze jedna ważna kwestia: mecz odbywa się w ... stolicy Meksyku, co ma na celu promowanie ligi i to kolejne spotkanie NBA poza granicami USA (bądź Kanady) po meczach m.in: w H2O Arenie w Londynie czy w Japonii kilka lat wcześniej jeszcze.
Te mecze mają to do siebie, że są zazwyczaj bardzo overowe. Ciężko promować ligę przed laicką publiką, grając powolny, defensywny basket. Ludzie chcą tam zobaczyć szybką, efektowną grę i dużo koszy. Zawodnicy więc w takich spotkaniach odpuszczają w obronie i przypominają one czasami mecze gwiazd. Nie mogę teraz znaleźć wszystkich wyników takich meczów, ale z tych co pamiętam ekipy i mogłem sprawdzić wyniki to:
Japonia listopad 2003:
Clippers-SuperSonics 100:109 i 105:124 (pamiętne 50 pkt Rasharda Lewisa)
Londyn marzec 2011:
Nets-Raptors 116:103 i 137:136 3OT (110:110 bez OT)
Widzimy więc, że wyniki bardzo overowe. Czemu dziś przy takich ekipach miałoby taki nie być?
Co sądzicie o tym?
E:http://www.nba.com/global/games2013/all-time-international-game-list.html
O proszę tutaj lista wszystkich spotkań. Znajdziemy też dużo underowych, ale sugerowałbym oddzielić mecze w ramach RS, od meczów z preseasonu, gdzie była wielka rotacja. No i też ważne jakie ekipy grają, a dziś bez wątpienia potrafią rzucać. Popatrzyłem mecze w ramach REGULARA i zdecydowana większość sporo powyżej 200.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik


P.J. Tucker - powyżej 8 punktów @1.90 - maraton

18 pkt.✅

Jedziemy z kolejną niską linią na zawodnika ;) Do tej pory takie linie wchodziły izi, mam nadzieje, że seria będzie kontynuowana. Tucker zdobywa średnio 8.8 punktów (jak jest b2b to 9.5 pkt., a dzisiaj jest) na mecz, natomiast w meczach przeciwko Houston jego średnia to 9.3 pkt. (ale tylko 4 rozegrane mecze). Na 18 rozegranych meczów w 9 nie przekraczał dzisiejszej linii. Tucker gra w s5 i średnio na parkiecie przebywa 30 minut. Skuteczność rzutów to 45.2%, zza łuku aż 47.8% (22 na 46). Duże znaczenie przy tym typie ma przeciwnik, bo Houston gra szybki i zwariowany atak, często zapominając o obronie. Będzie sporo okazji do szybkiej kontry/łatwych punktów. Suns będą musieli szukać punktów poza pomalowany, bo tam króluje Howard i będzie ciężko o punkty. Tucker wczoraj grał tylko 22 min., spodziewam się, że dzisiaj dostanie kolo 30. Gracz s5, statystyki na dobrym poziomie, niska linia (teoretycznie wystarczą tylko trzy celne rzuty za 3 pkt, co zdarzyło mu się w 3 meczach), no i słabo broniąca drużyna. Sumując to wszystko uważam, że linia 8 jest warta zagrania. Stawka normalna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Będzie sporo okazji do szybkiej kontry/łatwych punktów. Suns będą musieli szukać punktów poza pomalowany, bo tam króluje Howard i będzie ciężko o punkty.
króluje to dużo powiedziane. Szczerze mówiąc to w meczu z Jazz żadnej wartości dodanej w pomalowanym dla Rox jego obecność nie przysparzała. Wręcz przeciwnie. Fakt, że większość narzucali obwodowi: Hayward, Burks &amp; Burke, ale 46 pts in the paint też nie wzięło się z niczego. 3 zbiórki w ataku pod rząd w końcówce meczu to już w ogóle parodia, za którą w dużej mierze trzeba winić DH.
Co do typu.. szczerze? dla mnie to loteria. Tucker to gracz, któremu nazbiera się czasem pkt z jakiś ochłapów. Tutaj rzuci trójkę wide open, tutaj z kontry, tu dobije. Czasem jednak przez 30 minut odda 2 rzuty i nie ma w tym nic nadzwyczajnego.
Ostatnio z Heat gdzie jako drużyna rzucili mniej pkt on 10, a z Blazers gdzie zawalili 120 on tylko 2.. Ciężko stwierdzić jak będzie dziś, mimo tych argumentów o szybkiej i ofensywnej koszykówce Rox. W każdym bądź razie powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 68

kuiba12

Użytkownik
OKC - PTB
TYP: PTB @ 1.71 Bet365
✅✅✅

Witam, Jak wiadomo Portland jest w świetnej formie, pokazali to w ostatnim meczu we własnej hali z Indiana. Dzisiaj kolejne test umiejętność ekipy z oregonu, podejmują dzisiaj Oklahomę która wygrała 8 spotkani z rzędu. Ekipa Thunder jest b2b po wczorajszym meczu który prawie przegrała, (sacramento grało bez Cousinsa ). Portland odpoczęło już po poniedziałkowym meczu z Pacers.Tak więc stawiam tutaj na przerwanie serii zwycięstw Oklahomy przez świetnie grającą ekipę z portland zwłaszcza we własnej hali.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
OKC @ PTB

OKC b2b, zagrali dodatkowo przeciętnie ze słabymi Kings, którzy dodatkowo byli osłabieni brakiem Cousinsa. Motywacja pewnie jest na mecz w Oregonie, gdzie PTB grają naprawdę znakomicie i nawet Pacers musieli obejść się smakiem, przegrywając w Rose Garden (nomen omen właśnie się dowiedziałem, że w sierpniu hala została przemianowana na Moda Center ???? ). Jednak jeśli główni gracze grali ponad 30 min, a sam Durant 39, to nie oszczędzali się za bardzo wczoraj. Oczywiście takie spotkania na szczycie lubią się dziwnie potoczyć, jednak w obecnej dyspozycji, nie widzę atutów po stronie OKC.

Wolves - SAS @Mexico City

Rzadko, bardzo rzadko decyduję się na granie O/U. Sam nie wiem czemu jednak dużo lepiej jest mi ocenić potencjał obu drużyn pod względem wygranej w meczu. No ale nie o tym: obie drużyny lubią sobie porzucać; dla Wolves jest to poniekąd już styl w tym sezonie. Bardzo ślamazarnie grają w obronie jednak w ofensywie mało kto potrafi ich zatrzymać i głównie to sami oni to robią, gdy rzucają na słabej skuteczności. Szczerze mówiąc, mecze z ich udziałem są teraz większym pewnikiem mocnego overa niż podczas spotkań Houston czy Denver, którzy wrócili do szalonego stylu z zeszłego sezonu. Ale to co mnie głównie motywuje do tego spotkania to fakt, że nie odbywa się on na terenie Ameryki! W tym roku, w celu promowania najlepszej ligi świata, oba zespoły zagrają w Meksyku. Takie mecze poza granicami USA, właśnie w celu promocji NBA charakteryzują się dużą otwartością, mniejszym naciskiem na grę w obronie. Do &quot;poziomu&quot; ASG dużo brakuje ale nie ma co ukrywać, że żeby zainteresować widzów, muszą być emocje, a najłatwiej je osiągnąć dużymi liczbami. Dodatkowo po tej wycieczce oba zespoły dostają 2 dni wolnego ;)

LAC i Nuggets wydają się również z pozoru fajnymi typami ale coś czuję w &quot;moczu&quot;, że będzie jakaś niespodzianka.

Propozycje:
PTB ML @1,81 Marathonbet
Wolves - SAS over 204,5 @1,83 Pinnacle

 
Otrzymane punkty reputacji: +25
F 263

fidelio

Użytkownik
Pistons @ Bucks
typ: 1 hc -4,5 @ 1.90 unibet ✅

Uzasadnienie typu jest dość proste, skoro Tłoki pokryły zeszłej nocy taki handicap w Miami to tym bardziej powinni sobie poradzić z ekipą Millwaukee.
Jak sądzicie?
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Również pograłem over w spotkaniu Spurs - Wolves. W takim meczu po prostu z zasady gra się overy ;)

Ode mnie standardowo propozycja na zawodnika, tym razem zawitamy w Houston.

Goran Dragic over 25.5 pts+ast 1.85 ⛔ 19 pkt, asysty zabiły overka
Betsafe


Bardzo fajna linia na lidera Słońc w ofensywnie zapowiadającym się spotkaniu z Rockets. Dragic opuścił początek sezonu lecz ostatnie mecze w jego wykonaniu to już bardzo okazałe cyferki w kolumnach punktów oraz asyst. Na ostatnie 10 spotkań sześciokrotnie przekraczał dziś proponowaną linię, nie pokrył linii w spotkaniach z Sacramento, Charlotte, Miami oraz Memphis. Wszystkie te spotkania były to wyjazdy i ten fakt trochę martwi w kontekście kolejnego wyjazdowego spotkania, jednak trochę przemeblowani z powodu kontuzji Rockets powinni dzisiaj punktować głównie za sprawą Brody, a to powinno sprawić, że mniej będzie angażował się w defensywie co może stworzyć trochę miejsca Goranovi. Dragic w tym sezonie ani razu nie zaliczył bardzo dobrego występu przeciw topowej drużynie na wyjeździe, a ofensywni Rockets to idealny przeciwnik do przełamania tej passy. Ostatnia wizyta Dragicia w Texasie to 15 oczek i 10 asyst czyli na skraju dzisiejszej linii, chwilę później at home zrobił 21 oczek + 14 asyst czym pokazał, że Harden i spółka mu nie straszni. Liczę dziś na sporą ilość punktów, trzymanie w miarę przyzwoitego dystansu przez Słońca co sprawi, że mój faworyt zagra odpowiednią ilość minut co przełoży się na zdobycz punktową i rozdanie asyst.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Dawno nie udzielalem sie, ale dzisiaj widze mecz godny do pogrania:
Houston - Suns Huston-10.5@1.90 bet365 lub odwazniej [email protected] WH
Rakiety powinny dzisiaj roznieść Słonca. Zaczniemy od gosci. back to back, wiec na swiezosci to oni nie beda. Wczoraj wysoka przegrana w Memphis dzisiaj czeka ich droga do Houston i wg mnie zapowiada sie blowout. Suns z tymi co mieli wygrac to wygrywali, ale jak trafili tylko na lepszy zespoł typu Miami czy Memphis to juz byly baty. (oczywiscie moja o meczach wyjazdowych).
Houston u siebie gra bardzo dobrze i mega ofensywnie. Od 5 meczy niepokonani u siebie rzucajac grubo ponad 100 pkt, a grali z zespolami duzo lepszymi niz Suns (m.in Nets, Hawks, Wolves czy Denver). Ok ostatnia porazka z Jazz byla dla nich bardzo bolesna, ale wlasnie z tego powodu uwazam, ze beda chcieli przed wlasna publicznoscia pokazac ze byl to tylko przypadek. Ostatni mecz dwa dni temu, takze nie boje sie o zmeczenie.
Uwazam, ze Houston od poczatku narzuci swoj wlasny styl gry, a Suns w koncu pekna, po wczorajszym meczu w Memphis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom