>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Po chwilowej przerwie od typów wracamy do NBA ????
Boston Celtics - Denver Nuggets⛔⛔
Handicap w roli faworyta - w tym dogrywka
Denver Nuggets 4.5 | 1.32
Boston podejmuje u siebie Denver. Boston po wygranych z Milwaukee, Charlotte i Cleveland i porażka z Bucksami oraz Memphis. Denver natomiast zanotowało porażkę przerywającą okazała serie zwycięstw (Z Cleveland). Mimo wszystko gram na Denver - po prostu grają lepszą koszykówkę i posiadają dobrą ławkę, która powinna być dziś kluczem do zwycięstwa. Ponadto goście dobrze grają na wyjazdach, a Boston nie jest hegemonem własnego boiska. Kurs w okolicach 1.57 na gości warty gry, ja ubezpieczam się dla pewności handicapem (ostatnie 5 meczy - raz handi niepokryte).
New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder✅✅
Handicap w roli faworyta - w tym dogrywka
Oklahoma City Thunder 3.5 | 1.28
Rozpędzona Oklahoma kontra mocno osłabieni absencją Davisa Pelikani. H2H 4-1 OKC + porażka pokrywająca handi. Ponadto w Oklahomie brak kontuzji. Nie widzę tutaj argumentów in plus dla New Orleans, własny parkiet w ostatnich 2 meczach u siebie im nie pomógł dlatego dzisiaj powinno być podobnie. Kurs na czystą 2 w okolicach 1,43 warty gry, mniej jednak zadowala 1,28 z handi ????
Houston Rockets - Golden State Warriors⛔⛔
Handicap w roli faworyta - w tym dogrywka
Golden State Warriors 11.5 | 1.30
Tak wysokie handi na te spotkanie pobieram z zamkniętymi oczami. U gospodarzy widać lekką zadyszkę (porażki z Suns i Utah), GSW po 2 porażkach 2 wygrane także wraca na właściwe tory. Rakietki osłabione brakiem Lina oraz Asika + wątpliwy występ bardzo ważnego w moim odczuciu do drużyny Parsonsa. W Warriorsach brak Iguodali, ale to chyba każdy wie. W każdym bądź razie przeczuwam tutaj dość wyrównany mecz i ostrzegam przed graniem na gospodarzy po 1.48 - natomiast polecam ten handi, który wygląda mi na freebeta ;D
New York Knicks - Orlando Magic✅✅
Liczba punktów zdobytych przez gości - 1.połowa
Over 47.5 | 1.87
Knicksi po wygranej z Brooklynem. Ponadto 5 meczów H2H to wygrane przeciwko Orlando. Ewidentnie ciężko będzie magikom dzisiaj wygrać ten mecz. Nie odważę się mimo wszystko stawiać na gospodarzy po 1,45. Zainteresował mnie natomiast kurs na over w 1 połowie na gości - jaka obrona Knicksów bez Chandlera jest - każdy wie. Możliwy powrót Vucevica dla Orlando. Liczę na dobre zawody Davisa i Oladipo wspomaganych przez resztę drużyny. W każdym razie wyczuwam tutaj radosną koszykówkę i dużo koszów. Stawiam na over w połowie, a nie cało meczowy, gdyż zauważyłem, że Orlando gra ciut lepiej w 1 połówkach spotkań.
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Dzisiaj w nocy tylko 3 spotkania, odpuściłem sobie typowanie, ale Knicksi dobrze pocisnęli Netsów - coś cienko ich widzę w tym sezonie.
Z kolei najbliższej nocy czeka nas sporo spotkań, ja na razie widzę tylko dobrego dubla Wizards + Portland, oba z hc około -6. Bucks jak grają każdy widzi, Utah po dwóch wygranych muszą na moment zejść w cień.
Co jeszcze polecacie?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? New York Knicks - Orlando Magic --&gt; 1 - 1,52 Fortuna ✅ 121-83 // kolejny sparing
Knicks nareszcie przerwali serię chyba 8 czy 9 L, już nie pamiętam dokładnie. Wiec czas by był na jakąś seryjkę wygranych...O zmęczeniu i b2b w ogóle nie ma mowy, bo wczoraj Knicksi sobie porzucali za 3, za bardzo w obronie się nie pomęczyli, a mecz z jedną z najgorszych obecnie drużyn Nets wygrali 30 pkt, czyli mieliśmy do czynienia z troszkę mocniejszym treningiem zwanym sparingiem. Co nie zmienia faktu, że przerwanie takiej serii porażek powininno podbudować Knicks. Mają tak fatalny bilans, nie mogą póki co odpuszczać, a szczerze mówiąc nie wierzę w tankowanie z ich strony. Dlatego uderzam w Knicks, którzy do tego grają u siebie, a wczoraj właściwie też grali u siebie czyli nie ma ani zmęczenia meczem ani podróżą. Do Magic prawdopodobnie wracają do gry Vucevic i Nelson, ale mimo wszystko nie zmienia to mojego zdania.
 
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik


Stephen Curry - powyżej 24.5 punktów @2.05 maraton i @1.85 unibet


22 pkt. ⛔cała 4 kwarta na ławce

Każdy kto odrobine interesuje się NBA wie kto to jest Curry i co potrafi, więc zbytnio opisywać go nie trzeba. Świetny rzut z dystansu, ja jestem pod wrażeniem jego kontroli nad piłką podczas próby wbicia się pod kosz lub wykreowania sobie rzutu, potrafi skręcić najlepszych obrońców. Dzisiaj w obronie (chyba) przejmie go Beverley, który potrafi skutecznie utrudniać grę i niejednego już zgasił w tym sezonie. Ja jednak uważam, że Curry jest na tyle dobrym zawodnikiem, że poradzi sobie. Stefek potrzebuje naprawdę ułamków sekundy na złożenie się do rzutu. Tak jak ostatnio z Tuckerem ważny jest przeciwnik no i znowu padło na Houston. Szykuje nam się bardzo szybki ofensywny basket, bukmacherzy ustawili linie u/o na 212 pkt. GSW z pewnością nie będzie grało przez Boguta, więc muszą liczyć na strzelców. Jeżeli Curry nie zanotuje dzisiaj tragicznej skuteczności to linie pokryje dość szybko, niestety tego przewidzieć się nie da ;) Teraz trochę statystyk: Stefek zdobywa średnio 22.6 pkt. na mecz, czyli linia zawyżona o 2 pkt. ale bukmacherzy już się wycwanili (jakby to napisał elopeja - szczwane buki) i wiedzą co się dzieje w meczach z udziałem Houston. Dzisiejsza linie pokrył tylko 6 razy na 16 meczów - z czego ostatnie cztery mecze to 29, 32, 36, 27 punktów, więc można powiedzieć, że złapał wiatr w żagle. W poprzednim sezonie z Houston 7 pkt. (mega blowout), 27, 24, 29. Skuteczność z gry 46.4% i 44.3 przy rzutach za 3 punkty. Martwi mnie trochę liczba minut, które rozegrał Curry w ostatnich 5 meczach bo 42, 42, 44, 40, 43. Na szczęście ostatni mecz grał 3 grudnia, więc miał czas na wypoczynek. Mecz w c+ sport. Ze stawką nie ma co szaleć. Powodzenia.

aha i warto dodać, że w ostatnich dwóch meczach Houston dopuściło przeciwników do trafienia 21 trójek na 41 prób.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Washington Wizards - Milwaukee Bucks
1 (-9.5) @ 1.85
Aż dzwine że nikt tego meczu jeszcze nie ruszył. Każdy wie jak Bucks gra w tym sezonie piach straszny. Dziś ponownie szpital. Najważniejsze co się dzieje na pozycji centra, out Zaza, Udoh i Sanders czyli Milwaukee zostaje z jednym nominalnym centrem Raduljica 52 minuty w sezonie 12 punktow i 11 zbiorek. Poza grą nadal Butler i oczywiscie cały czas Delfino. Na przeciwko Nene i Gortat którzy są w gazie. Drużyny parę dni temu grali w Milwaukee i Czarodzieje po dogrywe wygrali 100:92 (Gortat 11/12 z gry 25 pkt). Jeśli Washington nie odpuści to pogrom na +20.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Zamierzam dziś grubo zagrać dubelek OKC + NYK. Dysponuje ktoś jakimiś konkretnymi argumentami dlaczego miałbym tego nie robić?
OKC+NYK= 2,08
Stawka: 300zł
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jeff Green over 18 pts ⛔
1.85 @ betsson
Po Q1 miał 9 pts :/ nie wiem czy mniej grał po masakrze w q1 czy co, szkoda..
Dziś Boston zagra w TD Garden z Denver Nuggets. Wydaje mi się że prawdopodobnym jest over Jeffa Greena. Na początku sezonu wszyscy ochrzcili Zielonego mianem lidera zespołu, tym który będzie ciągnął wózek po odejście The Trutha i KG. Tymczasem liderem zdaje się być Avery Bradley, bardzo dobrze sobie radzi Jordan Crawford. Może mieliśmy zbyt duże oczekiwania wobec Jeffa.. No ale wracając do typu: Jeff Green na bostońskim parkiecie zdobywa średnio 19.4 ppg. Inną sprawą wartą uwagi jest to, że do składu wraca Jordan Crawford, jednak jest on po kontuzji nadgarstka. To tylko takie moje gdybanie ale takie detale też się raczej liczą. W meczach z udziałem Bryłek z reguły pada dużo punktów, całkiem możliwe że Zielony zapunktuje. Typ ryzykowny, ale jest pewne prawdopodobieństwo trafienia.
Zamierzam dziś grubo zagrać dubelek OKC + NYK. Dysponuje ktoś jakimiś konkretnymi argumentami dlaczego miałbym tego nie robić?
OKC+NYK= 2,08
Stawka: 300zł
Konkretnych argumentów nie ma. Jedynie niespodzianki mogą Ci zabrać pieniądze.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Irving over 21pkt ⛔ 0pkt - wstyd...
Kurs: 1.85
Betsson

Po wygranej z Denver, Kawalerzyści będą dziś musieli zmierzyć się w wyjazdowym meczu z Atlantą. Jeśli chcą trzymać wynik do samego końca i pokusić się o wygraną musi ich do tego poprowadzić lider w osobie Irvinga.
Pod koszem wracający Bynum nie będzie miał łatwej przeprawy z frontcourtem Atlanty w postaci m.in Horforda i Millsapa, więc raczej nie zaszaleje.
Za to Irving ma match-up z Teague, który w obronie tytanem nie jest ;)
Wiadomo, że Kyrie to pierwsza opcja w ataku Cavs i liczę, że jeśli dzisiaj nie będzie dramatycznie ceglił to spokojnie przy ok. 20 rzutach przekroczy linię 21pkt ????

Ze stawką nie szaleję, ale myślę, że to dobry pomysł na dzisiejszą noc.

Dodatkowo widzę win Knicksów. Wczoraj zagrali dobry mecz z Brooklynem na dobrej skuteczności i w końcu odnieśli zwycięstwo. Co prawda nie ma co przeceniać tego zwycięstwa bo Nets są na ten moment w opłakanym stanie, ale wygrana powinna podnieść morale drużyny z Nowego Jorku i dzisiaj liczę na kontynuację z przeciętnym Orlando.

NY Knicks - Orlando
Typ: NY Knicks ✅ tu już dużo lepiej, blow out ;)
Kurs: 1,44
Betsson



@gruda

Może sam się wysilisz i napiszesz jakąś analize bo z tego co zaobserwowałem wytykasz minusy poszczególnym wpisom, a sam nic od siebie nie dajesz. Napisz kilka argumentów, spostrzeżeń etc i będzie ok...

&quot;imo jesli orlando bedzie chcialo ten mecz wygrac to moze to zrobic,&quot;
&quot;jesli magic podejda do meczu na powaznie&quot;

bo takich sformułowań do argumentów nie zaliczam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Unikam ostatnio jak ognia grania więcej niż 1 zdarzenia na kupon, jak widać z dobrym skutkiem. Jednak dziś mamy takie mecze, w których możemy być bardzo pewni wyniku, choć nie powinno się tak mówić w kontekście NBA.

Postaram się krótko opisywać:

76ers @ Bobcats

Kurs na Bobki nie powala - kto by pomyślał, że będzie się grało na nich i to w dodatku @1,35 ???? Sixers dziś bez MCW, a bez niego wiele tracą na i tak nijakiej wartości. Na rozegraniu więc Wroten? Poza wystrzałem z NOP beznadzieja. Wiadomo jest Turner i Young czy nawet Hawes, choć jest &quot;soft&quot; niczym Bosh. Bobki mają problem z ofensywą. Skupiają się na defensywie i to z dobrym skutkiem (druga defensywa ligi pod względem punktów rywali - kto by pomyślał przed sezonem :! ???? . Jednak w ataku mają problem. Jednak Sixers to zdecydowane przeciwieństwo, grają na pałę, a &quot;difens&quot; nie istnieje. Kurs słaby jednak do jakiegoś dubla/trebla się nada. Handi? Byłbym ostrożny ale tak do -5 myślę, że można próbować.

Bucks @ Wizards

Tyle powinno wystarczyć za komentarz:
https://twitter.com/InsideHoops/statuses/405144053685047296

Bucks o tyle to drużyna słaba, co nieobliczalna. Jeśli więc nagle Mayo czy Neal zaczną masowo wbijać trójki to może być różnie. Ale na to się nie zapowiada. A Wizards nabrali rozpędu. Grają fajnie, co ważniejsze wygrywają. I to bez Beala! Marcin wpasował się już w drużynie i jest nawet w czołówce najlepiej broniących środkowych ???? Swoje daje Nene, który powoli odnajduje się na pozycji silnego skrzydłowego. No i Webster/Ariza - świetnie niwelują brak Beala. A myślę, że Janek Ściana nie wymaga dodatkowe komentarza. Jeśli ktoś jest pazerny to na podbicie dobry typ, choć niestety często jest tak, że takie kursy w NBA są zwodnicze. Handi -8,5 powinni wyrobić. -8 zrobili w hali Bucks po dogrywce. A lepiej graja we własnej hali, więc liczę na solidny występ.

Nuggets @ Celtics

Na początku Denver grali beznadziejnie - efekt zmiany stylu gry przez nowego coacha. Poddał się. Grają to co w zeszłym sezonie za Karla czyli szybko i niebezpiecznie. Ostatnio lipa w Ohio ale każdy z zawodników na słabej skuteczności - szczególnie żenujący występ Lawsona. Nie ukrywam, że nie lubię Celtów i gram przeciw nim. Takim składem co dysponują powinni regularnie zbierać baty, a nie straszyć rywali i czasem wygrać. Duża w tym zasługa Jordana Crawforda, który jednak narzeka na nadgarstek i jest mała szansa, że nie zagra. Jak pojawi się to może z nie do końca wyleczoną ręką.

Jazz @ PTB

Tu nie ma co się rozpisywać: normalnie bym odpuścił polecanie tego typu, bo tu nie ma prawa wydarzyć się zwycięstwo gości. Pytanie tylko jak wysokie ????
Może zaangażowanie i podejście do meczu nie będzie takie jak np z OKC ale grając nawet treningowo powinni być około 10 do przodu.

Raptors @ Suns

Główny i jedyny tak pewny dog na noc. Raptors mają jeszcze ogromne przestoje w meczu, a przykładu nie trzeba daleko szukać (GSW pozdrawiają ???? ). Nie umniejsza to jednak prowadzenia, a miejscami i &quot;miażdżenia&quot; ich przez 3 kwarty. Suns dziwnie: wygrywają z Jazz w Salt Lake, by następnego dnia u siebie z nimi dostać. Dziwna drużyna, choć potrafi zaskoczyć mocno in plus. Jak będzie dziś? Nie mam pojęcia, jednak po takim kursie warto zaryzykować Raptors.

Propozycje:
Bobki x Wizards x PTB @1,85 Pinnacle
Bobki -4,5 @1,76 Pinnacle
Wizards -8,5 @1,78 Pinnacle
PTB -10 @1,84 Pinnacle
Nuggets -3,5 @1,88 Pinnacle
Raptors @2,6 Bet365


Dużo za dużo typów podałem ale każdy mam nadzieję znajdzie coś dla siebie ????

Włoska odpowiedź na &quot;Honey Nut Cheerios&quot; ????
(ciekaw jestem ile osób wyłapie gag ???? )

 
G 20

gruda

Użytkownik
imo duzo pewniejszy jakis + na golden niz win ny,kurs na bet 365 mozesz sobie dobrac zeby sie pokrywaly ???? ny jest nieporozumieniem i nie zmienia tego wczorajsza wygrana z druzyna z ktora w chwili obecnej wygraliby pewnie Czarni Supsk ????
imo jesli orlando bedzie chcialo ten mecz wygrac to moze to zrobic,potencjal jest naprawde duzy.bardzo wazne zeby gral Vucevic,Nelson nie ma az tak duzego znaczenia dzis...jesli magic podejda do meczu na powaznie(a mysle ze podejda bo tankowac sobie mozna ale na wielkich scenach jaka niewatpliwie jes MSG nie wypada odpuszczac)moga spokojnie ukrasc tu wygrana,kurs na NY niewarty gry...
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
76ers @ Bobcats
Kurs na Bobki nie powala - kto by pomyślał, że będzie się grało na nich i to w dodatku @1,35 ???? Sixers dziś bez MCW, a bez niego wiele tracą na i tak nijakiej wartości. Na rozegraniu więc Wroten? Poza wystrzałem z NOP beznadzieja. Wiadomo jest Turner i Young czy nawet Hawes, choć jest &quot;soft&quot; niczym Bosh. Bobki mają problem z ofensywą. Skupiają się na defensywie i to z dobrym skutkiem (druga defensywa ligi pod względem punktów rywali - kto by pomyślał przed sezonem :! ???? . Jednak w ataku mają problem. Jednak Sixers to zdecydowane przeciwieństwo, grają na pałę, a &quot;difens&quot; nie istnieje. Kurs słaby jednak do jakiegoś dubla/trebla się nada. Handi? Byłbym ostrożny ale tak do -5 myślę, że można próbować.
A ja w kościach czuje dzisiaj dobrą grę 76ers. Fakt bez MCW i duże osłabienie ale Turner i Young raczej nie zawodzą. Bobki ostatnio jakieś zagubione trochę stracili polotu. Fakt defensywa dobra ale atak kiepski a 76ers odwrotnie. I myślę że w takim pojedynku to idzie plus do Phily bo wedlug mnie 76ers lepiej gra z spowolniaczami niż Bobki z szybki. I jak to u spowalniaczy jeśli win to minimalny. Zwycięstwa Charlotte w tym sezonie od początku: Cavs+6, Knicks+5, Raptors+2, Celtics+6, Cavs+6, Nets+4 o ostatnio dwa duże zwycięstwa z Bucks (ale je ciężko poważnie traktować). Ja pograłem +6 na Phile i wstrzymałbym się z graniem 1.35 na Bobki. Może i sezon lepszy od wcześniejszy ale należy pamiętać że to wciąż Bobki więc warto na nich grać po 1.35?
Dziś pograne: Wizards -10, Phila +6, OKC -4 i CHicago ML (NHL) za 377zl do wyjecia ponad 3600 i niech się dzieje wola boża ????
 
F 263

fidelio

Użytkownik
???? New York Knicks - Orlando Magic --&gt; 1 - 1,52 Fortuna
Do Magic prawdopodobnie wracają do gry Vucevic i Nelson, ale mimo wszystko nie zmienia to mojego zdania.
Vucevic jednak nie zagra.
A Westbrook jednak zagra.
No to chyba są argumenty za tym żeby zagrać dubla NYK+OKC.
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Ale wczoraj Wizards dali ciała. Za to OKC i Portland planowo. Na dziś polecam:

#44 Spurs ML 1.70 @ 6/10

#45|46 Portland ML / Portland -5 1.50 / 1.97 @ 5/10 3/10

#47|48 Bulls ML / Bulls -4.5 1.56 / 1.97 @ 5/10 3/10

Marathonbet

Indiana mocna każdy to wie. Ale w hali Spurs grają bardzo słabo bo nie wygrali tam od 2002 roku. Spurs tylko Tiago z problemami. Indiana nie tak dawno wygrała wyjazd z Clippers ale przegrali z mocnym w domu Portland. Spurs wtopa w domu z Houston. Oni bardzo rzadko przegrywają u siebie i dziś nie widzę tam porażki. Portland w domu wiemy że bardzo mocne. Dallas mnie kompletnie nie przekonuję. Ostatnie mecze co grają to totalne rozczarowanie dla mnie. Wyjazdowe porażki z Denver, Hawks. Wygrana ledwo z Pelicans. Dla mnie tutaj pewnie Portland które w lepszej formie jest i ma swój parkiet. Pistons dziś mecz w Chicago. Bulls ostatnio roznieśli Miami i dziś wchodzę dalej. Pistons grają w niedziele b2b w domu z Miami. Kto wie czy właśnie mecz z Miami nie wpłynie na dzisiejsze spotkanie. Dla mnie Chicago dziś także wygra. Pistons może i mają kilku dobrych graczy jak Smith, Stuckey, Jennings czy pod koszem Drummond i Monroe ale dziś to nie wystarczy bo wygra defense Tibu i drużyna Bulls.

Tyle ode mnie tak w skrócie.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Polecam dzisiaj grać Kings, oglądałem ostatnio ich parę spotkań i mimo że bilans tego nie mówi to nie grają wcale tak źle. Jest paru młodych graczy z potencjałem, Cousins jak ma dobry mecz to dominuje pod koszami prawie każdego przeciwnika, ostatnio rozstrzelał się rookie McLemore. Takie Utah powinni dzisiaj spokojnie ogarnąć. W tym momencie seria 6 przegranych, i wspaniały przeciwnik na przełamanie. Po takim kursie przeciwko Jazz trzeba próbować. To tak ode mnie na szybko, powodzenia;)
Kings @ Jazz 2.20 Marathon
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Knicksi wczoraj kolejny sparing. Chyba się chłopy budzą ze snu no, ale zobaczymy.
Dziś troszkę wcześniej, bo później już mnie nie będzie przy kompie.

???? Philadelphia 76ers - Denver Nuggets --&gt; 2 - 1,40 Fortuna ✅ 92-103
Denver po świetnej serii 7 kolejnych zwycięstw zaliczają teraz seryjkę 2 porażek i to z dość słabszymi teamami - przegrali z nieobliczalnymi Cavs i Bostonem. Dziś kolejny mecz ze słabsza drużyną - 76ers. No i nic więcej nie napisze jak po prostu to, że Denver jest lepsze kadrowo i powinni zabiegać i zaskakać 76ers. Nie pewny występ Lawsona - co w sumie może być dużym osłabieniem, ale nawet bez niego grałbym na Nuggets. A u 76ers nie wiadomo co z Carter-Williamsem na obecna chwilę. Jeśli nie zagra to oczywiście tym lepiej dla typu na Nuggets.

???? Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets --&gt; 2 - 1,75 Millenium ✅ 82-90
Tak - gram na najgorsza drużynę NBA na chwilę obecną. Grającą bez trenera - Kidd tego nie ogarnia. Ale po prostu liczę na jakiś przebłysk, który od czasu do czasu się im zdarza jak z Raptors czy Grizzlies. Jak jakiś weteran odpali Johnson czy Garnett + swoje dołoży Lopez to może coś tu ugrają...W końcu grają z Bucks...Słabymi Bucks, którzy dodatkowo rozegrali wczoraj dogrywkę, więc b2b ma tu znaczenie. Szczerze mówiąc to nawet nie wiem czy nie spróbuję -4,5 po 2,10 ✅ ????
 
N 196

nicks

Użytkownik
minesota-miami - 2 kurs 1.40 (gralem po 1.50 w toto-mix

nie zagra Love w minesocie. nikt go nie zastapi. ten styl gry, dużo rzutow, zbiorek, robienie przewagi odpowiednim czuciem gry po obu stronach parkietu.
po stronie miami pod znakiem ? jest Wade. ale podobno ma zagrac, ma odpuszczać mecze dzień po dniu. ostatnio w przegranym meczu z Chicago został w hotelu. uważam ze zagra

Miami &quot;musi&quot; dziś wygrac. trzeba wykorzystać ten moment słabej ich gry. dziś zagra z nimi bez barwna minesota bez swego all stara. K.Love. Minesota nie broni dobrze. probuje grac run &amp; gun a przeciw skupionej ekipie miami nie sprawdzi się to.

Portland-dallas - 1 kurs 1.41 (gralem po 1.55 w toto-mix)

Portland wczoraj treningowo bez stresu ogralo utah. grali w domu i po prostu poruszali się. to tylko pomoze dziś. Dallas kilka dni przerwy. czy weteranom to pomoze. uważam ze ta przerwa w ich grze przemawia za Portland które będzie kontynuwowac dobra gre z wczoraj
Portland dobra obrona. szybkie kontry. z jaka latwoscia rozprowadzają gale na tej szybkości.poezja.
porównanie składu linard - matheews -batum-aldrige- lopez na Calderon-elis-marion-blair-nowizki
przewaga Portland lawka w dallas to carter z rzucających i srodkowy Dalembert a Portland to mo wiliams, Wright, freeland i jeszcze 2 grających rezerwowych wysokich

styl gry szybkie akcje przewagi w grze jeden na jeden dadza latwe zwycięstwo Portland. Calderon nowizki marion to weterani, nie będą nadazac a ponadto problemy z faulami, a podkoszowi blair i dalembert to nie ten poziom to zadaniowcy

polecam także Portland -5.5 pkt po 1.92 w etoto

z dogów polecam Clevlend- La Clipers -na 1 kurs 3.20. La Clips nie graja wielkiej obrony a ich szbka gra ataki sa zawsze takie same. ten sam styl i tu duże ma znaczenie : dyspozycja CP3, trafienia dystansowe jak i co zagra Blake Griffin. Cavs graja u siebie maja dobrych wysokich Jordan niewiele w Clips pogra. sam Blake nie da rady. naprzeciw CP3 jest Irving na 2 uważam ze dziś przewaga cavs
widze tu duze value po stronie cavs i ich przewagi. Clips może zawieść wiele i po takiej przerwie nie będzie tej plynnosci. można liczyc na taki scenariusz

pozdrawiam i wracam na ten miesiąc wiec korzystajcie ????
 
N 196

nicks

Użytkownik
ta
Ty juz mi setki razy odradzałes typy - na szczęście Cie nie słuchałem.
oprócz opisanych 3 zdarzeń bralem pod uwagę 2 podane przez ciebie
i je odrzuciłem . reszty nie podejmuje się typować.

czemu odrzucam Nets ? . kompletna amatorka. brak zdrowia i to grających, a nie nieobecnych. Bucks wczoraj pokazalo ze grac potrafią i na tle &quot;słabych&quot; ekip nie odstają. maja energie

Phil 76 wczoraj blamaż, oddali mecz. dziś graja u siebie i musza dalej grac, bo co maja robic i będą u siebie po blamażu a Denver to co ?? wczoraj lanie od Bostonu.zadnych wielkich przewag nie maja. znowu szybki mecz dyspozycja dnia tu nie ma zadnych argumentow i ryzyko za 1.30 !!! Mozgov Faried (ograniczany czas gry ) Chandler to nic wielkiego a Lawson także gra z urazem

wiec powodzenia
ps powtarzam Denver i Nets jak i Clips nie sa do gry dziś !!! &quot;pewne&quot; ze cos wysadzi !!! a ponadto najpewnieszy dog dnia to porazka Clips czyli win Cavs !!!
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
@ nicks
Najpierw to naucz się pisać poprawnie chociaż na podstawowym poziomie, bo tego czytać się nie da.
Taa, wielka dziś przewaga Cavs na rozegraniu. Irving wczoraj wyjątkowe 0 pkt: 0-9 FG% i 0-3 FT% ???? Ja wiem, że dziś tego nie powtórzy, bo byłoby to bardzo dziwne ale jednak pokazuje, że można go zatrzymać, a zwłaszcza sam to robi. No i nie zapominajmy, że Cavs są dziś b2b. Może i potencjał mają jednak póki co grają tragicznie. LAC nie są jeszcze w optymalnej formie ale w lepszej niż gospodarze. Mogę również podbić typ @dawczana na Bryłki. Wczoraj było widać aż za bardzo ile już znaczy dla ekipy Carter-Williams. Dziś też nie zagra, ponadto Young narzeka na ból (podobno mięsień udowy) ale ma zagrać. Mimo słabej postawy wczoraj z Celtami widać było przebłyski a na Sixers powinno to wystarczyć.
Wolves bez Love&#39;a, więc rzeczywiście chyba można pograć Heat bez obaw jak z Bulls ale trzeba to jeszcze przemyśleć.
Nie czuję dziś o dziwo PTB mimo, ze grają naprawdę świetnie, a Dallas co najwyżej średnio no ale to tylko takie przeczucie. Od rana chodzą za mną Kings, bo nie grają wcale tak fatalnie jak wskazują wyniki. Z Jazz nie stoją na straconej pozycji, więc chyba będzie można coś zagrać. Za 2-3h napiszę obszerniejsze analizy i wytypuję typy. To na razie tylko luźne przemyślenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom