>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
LaMarcus Aldridge over 33 pts+reb ⛔
1.85 @ betsson
32 pts+reb ????
Muszę się uderzyć w pierś i przyznać że byłem w błędzie co do Portland. Byłem sceptycznie nastawiony na wszystkie pochwały względem ruchów transferowych w Rip City. Póki co Portland jest drużyną rewelacyjną i w sumie ciesze się z tego faktu. Należy się to im za te lata średniactwa. Ale przede wszystkim należy się to zawodnikowi który ciągnął ten zespół i to na jego over dziś gram. Zdaje sobie sprawę że Portland są b2b, ale urządzając sobie masakrę na Utah można przymknąć lekko na to oko.
LMA gra ostatnio rewelacyjnie. Średnie w sezonie to 23.4 ppg i 10 rpg. Ostatnie zdobycze Aldridge&#39;a:
UTA 20+15 = 35
OKC 38+13 = 51
IND 28+10 = 38
@LAL 27+9 = 36
Jak widać zwłaszcza w Rose Garden (dla mnie to zawsze będzie Rose Garden, nie żadna Moda czy jak to sie tam nazywa teraz) idzie mu wybornie. Warto nadmienić że LaMarcus urodził się w ... Dallas, Texas ???? Na pewno nie jest to bez znaczenia.
 
G 20

gruda

Użytkownik
Wśród gospodarzy liczę przede wszystkim na ich duet Duncan-Parker. O klasie tych graczy nie trzeba nikogo przekonywać. Francus to strzelec wyborowy i niejednokrotnie sam przechylał szalę zwycięstwa na stronę Spurs. Poza nimi to trzeba wyróżnić pozostałych graczy z pierwszej piątki - Green to dobry obrońca, Leonard świetnie rzuca (mecz z Atlantą mu nie wyszedł - ledwie dwa pkt, wieć zależec mu bedize na dobrym wystepie przeciw Pacers), Splitter haruje pod koszem by robic miejsce dla graczy wchodzących pod kosz. Do tego najlepszy rezerwowy ligi, Manu Ginobili.
nie chce mi sie wyciagac z Twojego posta wszystkich kwiatkow ale chocby ten fragment swiadczy ze cos Ci swita ale nie do konca tak jak powinno ????
nie twierdze ze Danny zle broni bo robi to calkiem niezle ale gtg w obronie jest wlasnie ten Twoj dobrze rzucajacy Kawhi(ktory tez niezle rzuca ale Green jednak lepiej...) do tego manu najlepszy 6th man...hmm...ofc ale kilka lat temu ????
typu nie neguje SA ma szanse wygrac jednak mysle ze Indiana tu powalczy,a seria kilkunsatu wtop w teksasie ktora przywolujesz ma do rzeczy...ZERO ???? od biedy mozna patrzec na mecz z poprzedniego sezonu jednak odbyl sie on w listopadzie kiedy indiana grala jeszcze piach...
ja dzis wjezdzam w wygrana Indiany,pozdrawiam
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
cRaptors +5.5 @ 1.90
Kobe is back!!!!!!!! Gdyby zamiast B było P, można by napisać SHIT IS BACK!! Nieważne...takie zabawy słowne. Znudziło mi się słuchanie o tym comebacku Czarnego Zaskrońca...wraca i co z tego..wielkie mi halo. Kontuzje i powroty w NBA mają drugorzędne znaczenie, pierwszorzędne znaczenie ma Vega$ i jego $$$$. Lakers z Kobasem czy bez niego to taki sam średni team, a to całe gadanie ma na celu nakręcanie ludzi. cRaptors ten mecz pokryją,a może nawet wygrają. Believe in Vegas!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
N 196

nicks

Użytkownik
nieważne z kim gra Toronto ale to najwięksi amatorzy w nba. ogladalem ich wiele meczy
i to La ma lepszy skład i lepiej gra.Bardziej skup się na Raptors. oni nie umieja grac. Sa najsłabsi a odnośnie medialnosci spotkania to Kobe musi wrocic z wielkim hukiem. To ikona, zywa legenda i o tym meczu i na kolejne maja przychodzić ogladac ludzie, maja być reklamy. Kobe nie zawiedzie, a jak tak to zostanie zmieniony. Tu raczej pewne La lakers win bądź -3.5 i La lakers gospodarzem, tu nie ma szans na +5.5 Toronto.

więcej pozniej

-3.5? to faktycznie pewne skoro obniżasz linię ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Nie ma to jak wymagać od 35-letniego zardzewiałego po tak długiej przerwie Bryanta, żeby wrócił i w pierwszym meczu zrobił 48pkt na 77% z gry ???? Ludzie bądźcie realistami. Nie twierdzę, że Lakers tego meczu nie wygrają (tym bardziej, że grają z Toronto &quot;15:42 in Q4&quot; Raptors, ale powrót Bryanta może namieszać w całym systemie, który opracowali Lakers od offseason. Wystarczy sobie przypomnieć powrót Jameera Nelsona w Playoffach 2009.
 
N 196

nicks

Użytkownik
nie po to dostal ponad 40 mln $$$ za dwa lata gry aby namieszać. oni się zegnają tym kontraktem i pokazuja ze szanują go i w La koszykowka to nie tylko biznes. Uwierz jakby był &quot;rdzewka&quot; zaczekali by do swiat itp. Kobe jest gotowy. Będą izolacje dla niego a on będzie robil przewagę w grze 1 on 1 , asystowal, wymuszal faule, feydewey ???? na pewno został

da więcej jak Guy z Toronto który gra lipe...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 241,7K

dx2

Użytkownik
L.A. Lakers-Toronto Raptors 1 @1.38
Lakers. Powrot Bryant&#39;a to raz i moze to zrobic roznice. A nawet jezeli Bryant nie blysnie to przeciez i tak LAL moga wygrac. Na pewno warto po powrocie Kobe&#39;a postarac sie o wygrana, co na pewno zadowoli kibicow i wzbudzi troche entuzjazmu, juz niezaleznie od faktu czy Bryant zagra lepiej czy gorzej.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
nie po to dostal ponad 40 mln $$$ za dwa lata gry aby namieszać. oni się zegnają tym kontraktem i pokazuja ze szanują go i w La koszykowka to nie tylko biznes. Uwierz jakby był &quot;rdzewka&quot; zaczekali by do swiat itp. Kobe jest gotowy. Będą izolacje dla niego a on będzie robil przewagę w grze 1 on 1 , asystowal, wymuszal faule, feydewey ???? na pewno został

da więcej jak Guy z Toronto który gra lipe...
Każdy zawodnik po dlugiej przerwie jest zardzewiały... KAŻDY. Kto ciągnął grę Lakersów? Wesleye Johnsony i Nicki Youngi. Dlaczego mogli to robić? Ponieważ na obwodzie nie było żadnego ballhoga, piłka chodziła, każdy rzucił swoje 9-12pkt i jakoś ten wózek jechał. Wystarczy zobaczyć jakie usage ma zawsze Kobe Bryant, wg mnie Ci rolsi przy obecności na parkiecie Bryanta nie będą kreować, a tylko przeobrażą się w podobne zjawisko jakie oglądaliśmy za czasów Cleveland LeBroners.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja dzisiaj mocno uderzam w tripla NYK+Heat+Lakers
Knicks grają troche lepiej ostatnio, wiadomo druzyna z dobrymi nazwiskami ale zle konstruowana jednak chyba beda chcieć ruszyć dalej i zagrać w PO bo inna opcja po prostu nie wypada.
Heat b2b jednak zawsze warto grac taki kurs przeciwko takiemu rywalowi, chocby byla absencja gracza typu Wade czy Bosh.
Lakers graja przeciwko dla mnie najbardziej nijakiej i bezcharakternej druzyny w lidze czyli Raptors. Licze, ze nie bedzie przesady z Kobe i, ze to on w tym meczu bedzie jeszcze &quot;zadaniowcem&quot; straszakiem i nie bedzie w jednym momencie psuł jednak niezłej harmonii jaką sie udało w Lakers zbudowac tak mizernym składem.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Indiana 2.67 Pinnacle
Wydaje mi się, że warto zagrać na Pacers.Co z tego, że są b2b? moim zdaniem będąc w takim gazie, mając w zespole taką chemie nie istotne jest czy jest sie b2b czy nawet b2b2b.
W tym zespole funkcjonuje dosłownie wszystko, w przeciwieństwie do Oklahomy każdy w zespole coś wnosi.W OKC zawiedzie KD bądź Russel i wszystko się sypie.Nie robią na mnie wrażenia ostatnie wyniki bo dokładnie to samo przerabialiśmy roku temu kiedy to skutecznie Oklahoma mydliła oczy robiąc fajne wyniki a KD rzucał i rzucał.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Knicks (-5) @ 1,89 Marathonbet⛔ O BOŻE. PRZEPRASZAM????????

Bez wielkiego kombinowania, ale szkoda nie zagrać na Knicks dzisiaj. W Wielkim Jabłku w końcu się coś ruszyło, ostatnie dwa zwycięstwa to mega blowouty - fakt, że nad kiepskimi drużynami, ale wcześniej dostawali od takich ekip, a teraz rozwalili ich konkretnie, znakomicie grając zarówno w ofensywie jak i defensywie. 2 połowa z Magic 62-19 to naprawdę popis w ich wykonaniu. Myślę, że najlepiej fakt, że coś się zmieniło obrazuje liczba rzutów Carmelo. Wcześniej co mecz powyżej 20 na słabej skuteczności, a ostatnie dwa to tylko łącznie 22 (na skuteczności 60%) i znacznie więcej asyst. To pokazuje, że zmieniła się atmosfera w zespole, jest więcej dzielenia piłką, zespołowej gry. Znacznie większe wsparcie daje ławka. Jeszcze kilki dni temu nawet nie spojrzałbym w kierunku takiego typu na żałosnych Knicks, ale teraz jakoś nie wyobrażam sobie, żeby po powrocie na właściwe tory i dwóch tak znakomitych meczach mieli u siebie w MSG przegrać ze słabymi Celtics. Boston sprawi czasem jakąś niespodziankę, ale raczej u siebie. W NY powinni zostać dzisiaj połknięci.

Pacers@Thunder over 193,5 @ 1,97 Marathonbet✅ izi

Drugi typek na over w Oklahomie. Pacers będą b2b po znakomitym meczu w San Antonio, gdzie zgwałcili Spurs. O zwycięstwo będzie dlatego trudno, ale już wczoraj myślałem, że polegną, a jednak rozwalili rywali. Są jednak coraz bardziej zmęczeni, ponieważ to już 5 mecz z road tripu po zachodzie w ciągu ostatniego tygodnia. Nie gram jednak na ich porażkę, ponieważ wyglądają tak mocno, że nie zdziwiłbym się gdyby znowu zaskoczyli i wygrali. Gram tu over, ponieważ widzę, że na razie w walce z tymi potentatami zachodu padają mocno overowe wyniki jak na Pacers. Z Clippers, Spurs i Blazers tracili minimum setkę, ale także rzucają powyżej, co nie zdarza im się często. Wydawało się, że ich głowna broń to tylko defensywa i tam muszą szukać swoich przewag, a wczoraj na tle Spurs naprawdę perfekcyjnie wyglądała ich ofensywa, przynajmniej jak była s5 na parkiecie. Znakomite dzielenie piłką, byłem pod wrażeniem - wiele za siebie mówi, że najmniej asyst miał pg, przynajmniej na papierze, czyli George Hill, bo tylko jedną. Myślę, że dziś Thunder będą swojej szansy szukać właśnie w szybkiej grze, by wykorzystać zmęczenie Indiany. Koszykarze Franka Vogela mogą nie mieć już takiego powera, żeby grać swój najlepszy defence i mecz może się mocno otworzyć. Na to właśnie liczę.

e: ktoś kto skasował moje analizy ma szczęście, że miałem je w notatniku ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Hmm +6,5 po kursie 1,65 w milenium na Pacers chyba tez biore z pocałowaniem ręki. Pacers to w tej chwili najlepsze połączenie atletyzmu, ze zgraniem i chemią, Oklahoma to dwa pistolety i mięso armatnie pod koszem, wiadomo Pacers musza cos przegrac jednak +6,5?To chyba dobra opcja.
Fajnie rowniez wyglada linia na pkt na Pacers. Jest to w granicach 94-95,ostatnio w kazdym meczu to przekraczali a OKC traciła wiecej niz ta linia wiec atakowac ogólny over albo over na Indiane to tez nie jest zły pomysl
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
tak sie nie napalajcie na ta indiane bo wcale nie grali az tak niesamowicie tylko Spurs w 3 kwarcie zrobili kabaret i nawet spod kosza nie trafiali????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Nie masz pojęcia o koszykowce. Właśnie to sprawia defensywa pacers, obecność Hibberta, że rywale tracą pewność, zmieniają decyzje rzutowe i nie trafiają nawet z pozoru łatwych rzutów.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Takie moje luźnie spostrzeżenia na temat dzisiejszych meczy:
NY zaczyna odrabiać oglądałem mecz z Brooklynem wiem że to nie wyznacznik bo Netsi są słabi ale z Bostonem u siebie wygrają a kurs kusi na -1.5 jest 1.50 więc nic tylko pobierać.
Miami z Detroit i coś czuję rewanż ze strony Miami Detroit zwycięstwo wysokie z Chicago i teraz pewnie każdy myśli Detroit już wygrało z Miami wczoraj pojechali Bullsów którzy wygrali z Miami wysoko więc dużo ludzie będzie grało na Detroit z plusem.Moim zdaniem wygrana Miami.
Indiana-OKC Indiana b2b ale ja nie wierzę Oklahomie w takim meczu będę grał na Indianę.
I na koniec zostaje Toronto-Lakers Kołchoz to świetnie opisał w życiu nie zagram na cyrkową ekipę z miasta aniołów ????
Wszystko pogram z handicapami z Bet365
NY-1.5
Indiana +11.5
Toronto +12.5
Trzeba poczekać jeszcze na linię w meczu Miami.
Później wrzucę tu kupon.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Takie moje luźnie spostrzeżenia na temat dzisiejszych meczy:
NY zaczyna odrabiać oglądałem mecz z Brooklynem wiem że to nie wyznacznik bo Netsi są słabi ale z Bostonem u siebie wygrają a kurs kusi na -1.5 jest 1.50 więc nic tylko pobierać.
Miami z Detroit i coś czuję rewanż ze strony Miami Detroit zwycięstwo wysokie z Chicago i teraz pewnie każdy myśli Detroit już wygrało z Miami wczoraj pojechali Bullsów którzy wygrali z Miami wysoko więc dużo ludzie będzie grało na Detroit z plusem.Moim zdaniem wygrana Miami.
Indiana-OKC Indiana b2b ale ja nie wierzę Oklahomie w takim meczu będę grał na Indianę.
I na koniec zostaje Toronto-Lakers Kołchoz to świetnie opisał w życiu nie zagram na cyrkową ekipę z miasta aniołów ????
Wszystko pogram z handicapami z Bet365
NY-1.5
Indiana +11.5
Toronto +12.5
Trzeba poczekać jeszcze na linię w meczu Miami.
Później wrzucę tu kupon.
Faktycznie luźne...

1) Knicks wygrają z Bostonem.
2) Rewanż Miami-Detroit, Ci wygrali z tymi, a tamci z tymi i oni z nimi. Wygra Miami.
3) Gram na Indianę.
4) Nie zagram na Lakersów.

To takie streszczenie rozszyfrowując tragiczną składnię. Czyli post bezprzedmiotowy. Skoro już straciłem minutę na odszyfrowanie to stracę kolejną na tego posta i prośbę, żebyś nie powtarzał takich bezsensownych postów niewnoszących zupełnie nic do dyskusji.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Faktycznie luźne...

1) Knicks wygrają z Bostonem.
2) Rewanż Miami-Detroit, Ci wygrali z tymi, a tamci z tymi i oni z nimi. Wygra Miami.
3) Gram na Indianę.
4) Nie zagram na Lakersów.

To takie streszczenie rozszyfrowując tragiczną składnię. Czyli post bezprzedmiotowy. Skoro już straciłem minutę na odszyfrowanie to stracę kolejną na tego posta i prośbę, żebyś nie powtarzał takich bezsensownych postów niewnoszących zupełnie nic do dyskusji.
Za to Twój post tak wiele wniósł... Negujesz każde przemyślenia ludzi, a potem wychodzi Twoje granie odwrotnie ????

Może Ty mistrzu wstaw coś swojego?
A @Konar rzeczywiście luźno potraktował wymienione mecze: nie zgłębiał się specjalnie w każdy po kolei, tylko pisał na zasadzie: always trust your gut.

Ja na przykład osobiście jestem daleko od zaufania Knicksom czy Heat.
Raptors grają fatalnie na wyjeździe; ładnie to pokazali z Suns. Dlatego nie zagram nic na nich. Myślę, że poszukam czegoś w stronę LAL, chociaż sam nie wiem jak będzie wyglądać ich gra z samolubnym Kobasem.
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Panowie dziś powrót Kobe i jak dla mnie Lakers łatwo i przyjemnie wygrają więc grać śmiało na Lakers. Mecz bardzo medialny przy powrocie i nic innego jak wygrana Lakers. Serdecznie polecam ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie dziś powrót Kobe i jak dla mnie Lakers łatwo i przyjemnie wygrają więc grać śmiało na Lakers. Mecz bardzo medialny przy powrocie i nic innego jak wygrana Lakers. Serdecznie polecam ????
No właśnie tak myśli 80% ludzi.Odsyłam do postu kołchoza na temat tego meczu.Jeszcze ze dwóch tu wrzuci że Lakers to taki fajny bet dzisiaj i gram Toronto win :grin:
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Nie masz pojęcia o koszykowce. Właśnie to sprawia defensywa pacers, obecność Hibberta, że rywale tracą pewność, zmieniają decyzje rzutowe i nie trafiają nawet z pozoru łatwych rzutów.
czy naprawdę musimy wyskakiwać z tekstami tego typu..kiedy tu nie wejdę, ktoś komuś piszę takie lub podobne bzdety. To czy ktoś ma pojęcie o koszykówce czy go nie ma nie sprowadza się do jednego zdania, które napisze tutaj w dziale. Inna sprawa, że pojęcie o koszykówce wcale nie musi przekładać się na wygrane typy - jedno z drugim ma tyle wspólnego co piwo z sikami.
Ad meritum, przeraża mnie lekko ta wasza pewność Lakersów. Mutomboo już wczoraj personalnie się odniósł do mnie, sugerując że Byki wygrają bo Pistons mają mecz z Heat. Dzisiaj z kolei śmiało na Lakers, więc wiadomo jak się skończy:razz: A całkiem serio, wszyscy jak jeden mąż powtarzają to samo - że Kobe wraca to musi być wygrana. ***** prawda - NBA to znacznie większy biznes niz nasze bety, ale nawet NBA wymięka przy biznesie jakim jest hazard. Jeśli wierzycie w czystość NBA, wasz wybór. Ja po sprawie Tima nie wierzę, bo koleś był tylko i wyłącznie kozłem ofiarnym w tej całej maszynce. Jego nie ma, ale inni zostali i gwiżdżą dalej. Najlepszym argument za tym by grać cRaptors jest to, że są oni 0-5 w ostatnich 5 meczach i 0-5 ATS w ostatnich 5 meczach. Kto by myślał w tej sytuacji o graniu Raptors? Pewnie nikt - ale w tym biznesie ten NIKT z reguły jest górą, a reszta liże rany. Raptors niezależnie od tego jaki mieli skład oni czy Lakers, grali z Jeziorowcami twarde i wyrównane mecze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom