>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2011

Status
Zamknięty.
toudi 715

toudi

Użytkownik
Nie uważacie, że linia na NYK w meczu z GSW na poziomie 103 pkt to o jakieś 5 za mało?
Niekoniecznie, w GS zmienił się trener i grają znacznie bardziej defensywnie niz kiedyś, ostatnio Byki rzuciły im zaledwie 91 co rok temu byłoby nie do pomyślenia. Co do Knicks to wystarczy, ze Melo będzie miał trochę słabszy dzień i nie rzucą tyle, ta druzyna jest niesamowicie w tej chwili od niego uzalezniona.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Lakers, jak niedowiarki, dalej wierzycie w to Utah bez składu, że są tam odpowiedni ludzie w składzie ? Pierwsza piątka zagrała dosłownie jak leszcze z PLK ( drużyny nie wymienię której ) , za to Lakers nie potrzebowali wielkiego meczu by ich zniszczyć... Cóż 1.50 to było mega value.
Tak, jeden słabszy mecz nie robi z Ala Jeffersona słabego zawodnika ???? Jazz zagrali lekko mówiąc... fatalnie i nie mają nic na swoje usprawiedliwienie, ale to dopiero pierwszy mecz i nie wyciągałbym daleko idących wniosków. Wg mnie u siebie mogą być groźni, szczególnie dla tych drużyn które mają braki pod koszem. No chyba że Jazz już teraz postanowili polować na 1. nr draftu, ale to nie ma nic wspólnego z ich składem :p

A dzisiaj... zgadzam się z kilkoma osobami na temat meczu Sixers@Suns. Nie potrafię znaleźć powodów, dla których buki wystawiły tak duży kurs na gości. Z Blazers zagrali bardzo nierówno, ale Suns są zespołem z dużo niższej półki i nawet gra Sixers z najgorszych momentów pierwszego meczu by na nich wystarczyła. Chyba złamię swoje zasady i postawię ten mecz :p
 
zabold 26

zabold

Użytkownik
Moje typy na dzisiejszą nockę:
1. Roy Hibbert over 10 rebounds
kurs: 1,96

zwrot
Analiza:
Mecz Indiany Pacers z Toronto Raptors. Moim zdaniem linia wystawiona na Hibberta jest trochę za niska, a kurs taki, że warto spróbować. Dlaczego? Przede wszystkim klasa przeciwnika - na centrze w Toronto gra &quot;najlepiej zbierający w NBA&quot; Andrea Bargnani, który złapie piłkę tylko wtedy, kiedy wpadnie mu ona w ręce i odpuszcza walkę o zbiórki na atakowanej tablicy. W Toronto jest także Amir Johnson(206cm), który zebrał solidne 13 zbiórek z Clevland. Nie może się on jednak równać warunkami z Hibbertem, który mierzy 218cm. Co jeszcze? W pierwszym meczu nowego sezonu przeciwko Pistons Hibbert zebrał 14 piłek ( 4OFF+10DEF)w 33minuty gry przeciwko Detroit. Myślę, że dzisiaj przy grze ok 35 min jest on w stanie powtórzyć statystykę z 1 meczu.

Także nie wierzę dzisiaj w suns, jednak dla mnie pewniejszy jest over phili i do tego troszkę lepszy kurs:
2. Phoenix Suns - Philadelphia 76ers
typ: Philadelphia over 99
kurs: 1,92


Drugi mecz dla obu drużyn w sezonie. Suns przegrali u siebie z NOH 84-85, natomiast Phila przegrała w Portland 103-107. Gram na over punktowy drużyny gości, ponieważ w Suns nie ma kto bronić - Nash w ataku jest świetny, ale w obronie często odpuszcza szybszym rozgrywającym, Dudley i Frye też nie są mistrzami defensywy. Z pierwszej piątki zostają: będący na razie pod formą Hill, no i Gortat ze złamanym palcem. Uważam, że przy szybko grającej Phili, która gra zdobywa dużo punktów z kontry, obrona Suns po prostu się posypie tak jak to miało miejsce w meczach Preseason z Denver. Mecz z New Orleans trochę zamazuje realną siłę w obronie Suns. Wydawać by się mogło, że 85 punktów straconych to mało, jednak w NOH nie miał kto trafiać. No może oprócz Gordona, któremu i tak nie siedział rzut z dystansu.
Myślę, że dzisiaj w nocy Phila może &quot;zakręcić&quot; się nawet koło 110 punktów, dlatego też polecam ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
david295 80

david295

Użytkownik
Na dzisiaj zagram
Boston Celtis - New Orleans typ 1 1.68
Boston po 2 porazkach na poczatku sezonu dzisiaj musi wygrac. Sklad na pewno maja lepszy i bardziej doswiadczony. W pierwszych meczach zaprezentowali sie bardzo dobrze mimo porazek. Przeciwnicy byli bardzo wymagajacy, nie to co dzisiejszy zespol. Szerszeni przed sezonem opuscili Chris Paul oraz David West czyli 2 czolowych graczy. Boston musi wygrac by nie zawiesc kibicow, sa w podobnej sytuacji co wczoraj Lakers. Jezeli Allen bedzie dzisiaj tak jak wczoraj rzucal za 3 a do tego dobry mecz rozegra Rondo to powinien byc pewny win Celtow.

Phoenix Suns - Philadelphia 76ers typ 2 1.82

Phoenix po odejsciu Cartera i Pietrusa nie radza sobie.Wysoko przegrali oba mecze przedsezonowe z Denver. W pierwszym spotkaniu przegrali z New Orleans ktorzy sa w przebudowie. Marcin prawdopodobnie odczuwa skutki kontuzji. Philadelphia to zespol mlodych glodnych gry zawodnikow, ktorzy niezle zaprezentowali sie w meczu z rownie silnym Portland. Kurs na gosci jest sporym zaskoczyniem i warto go zagrac.
Dzisiaj ogolnie duzo fajnych meczy ale na pewno beda jakies niespodzianki licze na to ze nie w tych meczach.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Up
Zagrałem również na Boston, z tym że z ryzykownym ( - 2.5 ) . Mimo że w Bostonie sami weterani zespół wciąż na wiele stać. Mają zacięty charakter co pokazali z Heat niwelując przewagę z -20 do nawet -3.
Boston Celtics ( -2.5 )
1.91 @@@
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Na dzisiaj zagram


Phoenix Suns - Philadelphia 76ers typ 2 1.82


Phoenix po odejsciu Cartera i Pietrusa nie radza sobie.
Carter najpierw grał za nazwisko ale grał coraz gorzej więc w końcowce wypadł ze starting 5 a w jego miejsce wskoczył Dudley, który nie umie skakać i w ogóle jest przeciętniakiem.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Twierdzisz,że nie umie skakać bo zrobił tylko jednego wsada w poprzednim sezonie?
Gość potrafi grać i na pewno jest lepszy niż Pietrus.Dodatkowo solidnie rzuca za 3 i myślę,że w s5 spokojnie może rzucać po 15 pkt na mecz
 
zabold 26

zabold

Użytkownik
Rajon Rondo over 25,5 punkty +asysty
kurs: 1,85
buk: betsson
Rondo wszedł w sezon jak burza - 2 pierwsze mecze i mega cyfry: z Knicks 13 asyst i 31 punktów, wczoraj z Heat 12 asyst i 22 punkty, średnio w obu meczach ponad 50% asyst całego zespołu to jego zasługa. W obu meczach spędził na parkiecie ponad 40 minut, więc długi czas gry. Dzisiaj przeciwnik trochę łatwiejszy, więc nie powinno być gorzej. Rondo w obu meczach często dostawał się na linię rzutów osobistych (odpowiednio 11 i 12 razy), gra jak na razie na bardzo dużej skuteczności. Ma także do kogo podawać, czy to na obwód - wczoraj 5 z 6 trójek Allena było po asystach Rondo, czy też pod kosz do Garnetta czy Bassa. Jak do tej pory Rondo spokojnie pokrywał wystawioną przez buka linię i myślę, że dzisiaj może być podobnie - zwłaszcza, że Boston musi wygrać tak jak wczoraj LA, żeby nie zacząć sezonu od fatalnego 0-3.
⛔
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Detroit - Cleveland 2 3,0
Warto spróbować za drobne moim zdaniem. Mecz zespołów, których raczej na pewno nie zobaczymy w PO w przyszłym roku. Myślę, że Detroit po prostu jest w stanie zagrać na tyle słabo, by przegrać to spotkanie, jeśli goście zagrają przynajmniej poprawnie.
 
david295 80

david295

Użytkownik
Carter najpierw grał za nazwisko ale grał coraz gorzej więc w końcowce wypadł ze starting 5 a w jego miejsce wskoczył Dudley, który nie umie skakać i w ogóle jest przeciętniakiem.
Pewnie masz racje ze Carter zbyt duzo pod koniec sezony Suns nie dawal. Ale jego odejscie tak jak Pietrusa sa to czynniki i argumenty do analizy ktore sklaniaja do zagrania na 76ers. Do tego dochodzi kontuzja MG w koncu podstawowego centra i bardzo slaby poczatek sezonu.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
W Suns to i Ben Wallace by mógł. Dudley jest ok, niezły rzut, kozłowanie poprawił ale jest miękki i bez Nasha np. w takiej Phili by grał z 10 minut na mecz. Od Pietrusa jest chyba rzeczywiście troche lepszy, od Cartera z ostatnich kilku lat tez co nie zmienia faktu, ze nie jest to zaden przyszłosciowy gracz dla Suns. Na razie w pierwszym meczu 27% z gry a nikt od niego rzutów przy podwojeniu czy cos takiego nie oczekuje, zobaczymy co pokaze dalej.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Omijam ten mecz, ale dziwi mnie, że praktycznie 99% forum stawia dziś na Philadelphia 76er. Ta drużyna pokazała się przed sezonem z dobrej strony, ale już z Portland wyszło inaczej, teraz znów mecz wyjazdowy. Obie ekipy są dość nieobliczalne, ale mimo słabszego składu Phoenix według mnie mogą pozytywnie zaskoczyć. Za to Philadelphia to drużyna, która często zaskakuje negatywnie. Moim zdaniem przewaga pod koszem może w tym meczu zrobić różnicę i przesądzić zwycięstwie Phoenix. Zobaczymy co będzie, dla mnie ten mecz NO BET ale jeżeli już to stawiałbym Suns.
Z mojej strony to na pewno warto postawić Miami, ale ja chyba zmniejszę handicap podobnie jak Atlantę w Bet365, jako, że obracam bonus to nie chcę ryzykować wysokich handicapów i 2x po -5 pkt po kursach 1.50 i 1.40 do dubla w sam raz.
Wiele zostało opisane o obu spotkaniach, Miami w wielkiej formie, tu nie ma mowy o niespodziance, znowu Atlanta pokazała, że ogrywa słabe ekipy bez problemu i to na wyjeździe, a to słabe Nets pokonało Wizzards, także wiele nie trzeba dodawać.
Ako. 2.10
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
NOH - Boston - Boston
Bobcats - Miami - Miami
Kurs: 1,92
Miami nie trzeba chyba komentować. Charlotte bez szału w pierwszej piątce, bez szału również na ławce. Ogólnie bieda aż piszczy.
Boston spore value na dzisiejszą noc. Rondo szaleje, zawsze solidni Allen i Garnett dorzucają swoje. Pozytywnie prezentuje się Bass, względnie dobrze Pavlovic. Odrobinkę brakuje jakiegoś klocka typu Baby, a JO&#39;Neal to nie jest zawodni na miarę pierwszej piątki Celtów. Halnym nie powiewa z ławki, co najwyżej zefirkiem, a kibice z utęsknieniem i łzami w oczach wzdychają &quot;Paul, już wyzdrowiałeś?&quot;.
NOH bez lidera zagrało ze Słońcami lepiej niż można było przypuszczać, ale Gordon nie zawsze będzie miał dzień konia, a brak CP3 jeszcze nie raz odbije się czkawką Nowoorleańczyków. Emeka powinien wygrać walkę na tablicach, ale reszta pozycji raczej ze wskazaniem na Boston. No i przede wszystkim ten niesamowity (póki co) Rondo...
OKC Thunder - Grizzlies - OKC Ht/Ft @ 2,55
OKC czeka jutro bardzo ważny mecz z Mavs, więc dziś trzeba szybko zyskać przewagę na Grizzlies, jeśli chcą ten mecz wygrać. A jest komu wygrywać. Duet Westbrook-Durant ciągnie grę Thunder, do nich dochodzą solidni Ibaka oraz Sefolosha i były Bostończyk Perkins, a z ławki fajne zmiany dał ostatnio Harden. Bilans 3-0 na otwarcie byłby niezłym potwierdzeniem mocarstwowych aspiracji OCK.
Na ich drodze staną dziś zawodnicy z Memphis, których tyłki złoili ostatnio staruszkowie z SAS. Dlaczego mieliby być niemalże-faworytami? Nie wiem. Bo Gay względnie porusza kolanami? Gasol po lekcjach w Europie będzie ogrywał Perkinsa jak dziecko? Miśkowaty Randolph wkręci w ziemię Thabo? Nie ogarniam. Kolejny mocno przesadzony kurs z którego nie sposób nie skorzystać.
Do tego:
Granger - Bargnani (+0 pkt) - Granger @ 1,85
Pacers są moimi faworytami w tym spotkaniu. Ponadto warto spojrzeć na zmienników. Świetny mecz Eda Davisa sprawił, że dostanie trochę minut kosztem Bargnaniego. Granger więcej rzuca i jest w zasadzie (na dzień dzisiejszy) z Westem pierwszą opcją w ataku . Moim zdaniem Andrea zatrzyma się na granicy 10-15 pkt, a Danny wyskoczy ponad 20 w tym spotkaniu.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Akurat mecz z Portland ja bym 76ers zaliczył na plus. Portland u siebie to bardzo mocna ekipa, nawet Dallas w wielkiej formie rok temu miało w Rose Garden Arena problemy. U siebie Trail Blazers potrafią się nieźle &quot;nakręcać&quot; czego wczoraj doświadczyli prowadzący 12 pkt w drugiej kwarcie Kings. Portland to klasa wyzej niz Suns.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Hawks(-4,5) - Wizards 1HT - 1,88
Bobcats(+5,5) - Heat 2HT - 1,83
AKO: 3,44

Hawks i Heat wczoraj pokazali klase. Atlanta rozgromila Hawks, a Miami spokojnie wygralo z Celtics. Sadze, ze dzis obie druzyny podtrzymaja passe i to wygrywajac wysoko od poczatku do konca. Handicapy HT ciekawe typy, w ciekwymi kursami, wczoraj byl plus na takiej grze, moze i ytym razem...
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Miami Heat(-10) 2 1,909 (sportingbet) - 6/10j

Wczoraj Miami dość pewnie ograło dobrze grający Boston. Od początku do końca mieli mecz pod kontrolą, co prawda zdarzały się chwilowe przestoje (szczególnie wtedy, gdy najlepszych graczy Heat nie było na parkiecie), ale zwycięzca tego spotkania mógł być tylko jeden.
Charlotte na dzień dzisiejszy nie ma argumentów na Miami. Wczoraj Boston z rewelacyjnym Rondo nie był w stanie zatrzymać LeBrona i spółkę. Handicap podobny jak wczoraj z Celtami, a dla mnie Bobcats są słabszą drużyna i nawet fakt, że graja u siebie nie robi na mnie wrażenia.
Oprócz tego gram w tym spotkaniu over 193 za 3/10j.
--------------
Na live bacznie obserwował będę mecz Celtów. Dziś powinni wygrać, ale z typami wstrzymam się przynajmniej do końca pierwszej kwarty.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzisiaj mam sporo typów, ale żaden warty zagrania za większą kwotę. Najpewniej jak dla mnie wygląda over 196 w spotkaniu Sixers ze Spurs. Faworytem tego spotkania są chyba jednak goście, którzy grają bardzo atletyczną, niewygodną dla Suns koszykówkę. W zeszłym roku dwie pewne wygrane Sixers, którzy zdołali narzucić swój styl gry Słońcom, a ci &quot;grali w ich grę&quot;. Składy praktycznie niezmienione, więc liczę na powtórkę z rozrywki. Zwłaszcza, że Suns są po przegranym u siebie meczu z Hornets rozgrywanym w wolnym tempie. Będą pewnie chcieli nieco przyspieszyć. Nie wierzę, by ponownie grali nieswoją grę. W PreSeason, Nuggets grający w zbliżonym do Philly stylu, zdobyli 237 pkt w 2 meczach.
Ponadto widzi mi się wygrana Thunder. Co prawda OKC toczy od zeszłego sezonu &quot;małą rywalizację&quot; z Grizzlies, i o dziwo w Memphis gra się im bardzo trudno, ale tegoroczne Miśki nie są póki co w zeszłosezonowej formie. Zwłaszcza duet podkoszowy Randolph-Gasol, póki co zapadli w sen zimowy, a to oni tworzyli przewagę w majowych Playoffach. Teraz przy ich słabszej formie i odrodzeniu Perkinsa, liczę że Thunder przynajmniej nie przegrają walki na tablicach, a KD zrobi resztę ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Cleveland moim zdaniem lepszy zespół oraz ławka z Gibsonem. W Pre grali ze sobą i lepsze wrażenie sprawiali goście. Pierwszy mecz wyraźnie im nie wyszedł pod względem celności. Detroit natomiast nie ma dobrych strzelców ani difensu żeby jakoś móc odskoczyć rywalom.
Cleveland @ 3,1 expekt✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom