>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2011

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik


Co do preseasonowych gier to ja jakoś parę dni temu pobrałem sobie lekko Cavs +5 z Pistons. Myślę, że Irving z Thompsonem sporo wniosą do tej ekipy. W dodatku zdrowy jest juz Varejao, w wywiadach mówił, że fizycznie jest już ok, że nie ma strachu żadnego, także będzie się bił pod koszem.
Pistons zwolnili jak wiadomo Ripa, a to zawsze shooter mniej.
 
corona 49

corona

Użytkownik
NBA Grudzień
Memphis Grizzlies - New Orleans Hornets under 192.5 Unibet - 1.85
W Pinnacle linia 184.5 a więc prawie dziesięć oczek przewagi. Ciężko powiedzieć co zaprezentują obie ekipy. Szerszenie mocno przemeblowane, więc o zgraniu nie ma mowy. Grizzlies z Randolphem i Gayem powinni pokazać coś więcej niż rywale. Dla mnie under bardzo bardzo prawdopodobny ;]
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Witam ! ????
Czy orientuje się ktoś, dlaczego tak nagle wzrosły kursy na Cleveland?
W Bet At Home po południu było 2.50, teraz nagle 2.9 ?
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Kolega wyżej dobrze myśli, jednak czy w preseason się broni? raczej sprawdza się formę strzelecką i biegową więc wydaje mi się ze po takim długim odpoczynku chłopaki sobie porzucają ????
na dzisiaj wydaję mi się że Wall i spółka dadzą kibicom troche radości na poczatek i ograją okrojone składem Pistons, u gości wyczytałem przd chwilą jakiś niesnaski związane z Hamiltonem, do Wizards dołączył Crawford jednak nie wiem czy zagra dzisiaj, jednak większe szanse dawałbym własnie Czarodziejom
Wizards +2.0 (1.90) w Expekt


przy okazji zapraszam tutaj ????
http://forum.bukmacherskie.com/f35/dobra-gra-to-przewaga-wygranych-nad-przegranymi-4669-46.html
 
corona 49

corona

Użytkownik
Dobra zaczynamy nie ma co czekać, bo trochę upłynęło od ostatniego meczu w NBA. Dziś zaczynamy preseason, czyli mecze w których wszystko może zdarzyć. Chyba tylko głupi albo bogaty będzie wszystkie spotkania przed sezonem grał za większe pieniądze, ale za nie dużą stawkę można się pobawić, może jakiś fajny kursik wpadnie, a może grosz do grosze i stracę co mam. Poczekamy zobaczymy, kilka słów o typach:

Washington Wizards - Philadelphia 76ers - over 186.5 # 1.91 Tobet ⛔ 78:103

Philadelphia 76ers Washington Wiz. 117:94
Philadelphia 76ers Washington Wiz. 109:97
Washington Wiz. Philadelphia 76ers 116:114OT
Washington Wiz. Philadelphia 76ers 116:115OT

Wszystkie spotkania z poprzedniego sezonu zakończyły się wynikiem, w sumie ponad 200 oczek tutaj linia 186.5. Ja osobiście w tym typie upatruje największe prawdopodobieństwo powodzenia. Wizards to jak dla mnie ciekawa drużyna, są tacy zawodnicy jak Wall, Blatche, McGee czy Lewis. Jestem ciekawy jak zaprezentuję się Jan Vesely, trzeba zwrócić na niego uwagę o ile dostanie szansę gry. Ma kto rzucać, a ich obrona nie grzeszy skutecznością. 76ers wg mnie o wiele bardziej poukładana ekipa, przynajmniej taka była Iguadola wspierany przez Branda, Holidaya, Williamsa czy Speights&#39;a to mimo wszystko młody team ale poukładany. Jak dla mnie to oni są faworytami w tym meczu, ale over o wiele pewniejszy w moim mniemaniu.

Indiana Pacers - Chicago Bulls - 2 # 1.61 Pinnacle ✅ 86:95

Byczki wracają do gry w tym sezonie o pierścienie. Tak przynajmniej w całym Chicago mówią. Ubiegłoroczny MVP sezonu zasadniczego Derricka Rose został w Bykach i ma ochotę pójść w ślady Jordana i zdobyć co nie co dla swoich. Czy się to uda ? Hmm wg mnie nie. Półfinał konferencji, czemu nie ale nic więcej. Cały skład z ubiegłego roku, z pewnością jeden wielki plus zgranie. W poprzednim sezonie brakowało strzelca, który mógłby pomóc dla Rosa w trudnych chwilach, bo niestety Deng nie podołał. Udało się ściągnąć mającego swoje latka Hamiltona. Z pewnością wiele się od niego będzie wymagać już od początku, czy podoła temu ?. Wg mnie ciężko ocenić bo może okazać się na prawdę solidnym wzmocnieniem, ale jak to bywa w NBA nie ma nic pewnego. Po drugiej stronie barykady zawodnicy z Indiany. Jak wspomnę sobie trochę w przeszłość i przypomnę Reggiego Millera i te jego trójki to ohhh było miło. Ubiegły sezon zakończony na pierwszej rundzie play-off i to właśnie z Bykami, którzy wygrali wtedy 4-1. Granger, Hibbert, Collins i West, no właśnie West. Dość głośno było o nim ostatnio, już miał niby wszystko dogadane z Celtics, a tu proszę jednak Pacers. Z pewnością duże wzmocnienie i apetyt wszystkim wzrósł trochę wyżej, niż pierwsza runda play-off czy tak będzie zobaczymy. Dziś wg mnie to jednak goście będą górą, kurs taki byle jaki, ale jak dla mnie więcej atutów jest po stronie zawodników z Chicago.

Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers - 2 # 3.01 Pinnacle ✅ 87:91

Spotkania z ubiegłego sezonu:
Detroit Pistons Cleveland 101:110
Cleveland Detroit Pistons 97:91
Cleveland Detroit Pistons 94:103
Detroit Pistons Cleveland 102:92
Jak widać dość sporo chłopaki rzucali. U tłoków za dużo się nie zmieniło ba, praktycznie wszystko co w poprzednim roku. Czyli bryndza, bo tak to można nazwać. Upłynie jeszcze dużo wody w Wiśle, zanim Pistons przypomną sobie mistrzowski skład Billups-Hamilton-Prince-Bracia Wallace. Atak słaby, obrona jeszcze &quot;lepsza&quot;, więc będzie ciekawie. Kawalerzyści z kolei może już się podnieśli z podłogi, bo właśnie na takim poziomie był ich poprzedni sezon. No, ale każdy o tym wie. W tyk roku Kyrie Irving, ma pomóc tej drużynie i pokazać, że i bez Króla w Cleveland można grać w kosza. Razem z Jamisonem mogą stworzyć dobrą parę, ciekawy jestem czy ten rookies będzie miał lepszy sezon, niż Wall w swoim pierwszym w koszulce Wizards. Kurs ok 3.00 jak dla mnie można grać, pierwszy mecz Pistons nie wiadoma, a Kawalerzyści chyba jeszcze większa.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Indiana Pacers - Chicago Bulls 2 -&gt; 1,58 -&gt; Bet365 ✅✅✅ 95 - 86 Chicago Bulls

P ierwszy mecz Pre Season rozegra się w Indianapolis gdzie miejscowi Pacers podejmą ekipę byków Toma Thibodeau. Gospodarze dzisiejszego spotkania wzmocnieni m.in Georgem Hillem z San Antonio Spurs( moim zdaniem bardzo dobry ruch transferowy), Davida Westa którego udało im się &#39;&#39;wydrzeć&#39;&#39; od Bostonu, również uważam że silny skrzydłowy będzie dla nich ogromnym wzmocnieniem, pozbyto się Mike Dunleavy&#39;ego. A co słychać w ekipie coacha Thibodeau ? Byczki pozbyli się Kurta Thomasa za to do chicagowskiej stajni przyszedł zamaskowany byk Richard Hamilton. Hamilton to klasyczna dwójka, dużo biegająca i łatwo robiąca sobie miejsce i odpowiednią pozycję do rzutu, poza tym ma łatwość w uwalnianiu się od rywala. Derrick Rose chciał mieć takiego zawodnika przy sobie i wreszcie dostał. Czy w końcu MVP poprzedniego sezonu poprowadzi zespół Byków do mistrzostwa i sprawi że w Chicago fani znów poczują magię za czasów MJ ? Zobaczymy, póki co stawiam że ekipa Thibodeau wygra z Pacersami on road ;)
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
na dzisiaj wydaję mi się że Wall i spółka dadzą kibicom troche radości na poczatek i ograją okrojone składem Pistons, u gości wyczytałem przd chwilą jakiś niesnaski związane z Hamiltonem, do Wizards dołączył Crawford jednak nie wiem czy zagra dzisiaj, jednak większe szanse dawałbym własnie Czarodziejom
Jejku dopiero teraz przeczytałem co napisałeś.Zabawniejszego posta już dawno nie widziałem.:grin:
1)Wizards nie grali z Pistons tylko z Filadelfią.
2)Więc nie ma tu nic do Hamiltona,który i tak w Pistons nie był żadnym wzmocnieniem bo i tak trener go w ogóle nie wpuszczał na boisko
3)Do Waszyngtonu rzeczywiście dołączył(tyle że rok temu bodajże) Crawford,ale nie Jamaal jak zapewne miałeś na myśli tylko Jordan,który i tak jest przyzwoitym zawodnikiem.

Chociaż bracia Wallace też niczego sobie żarcik.
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Pierwszy mecz Szóstek i przejechali jak walec po Czarodziejach. Wiem ze są jedną z najsłabszych drużyn na Wschodzie ale w pewnym momencie Szóstki prowadziły 85-45 !!!!!! A kurs na ich zwyciestwo wynosił po wystawieniu 1.90 na bahu. To będzie piękny sezon dla chłopaków z Miasta Braterskiej Miłości !!! A dziś podam pierwsze typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Faktycznie,myślałem że Wizards powalczą.Chociaż jakby spojrzeć na zawodników to jest jeszcze bardzo młody skład i brakuje im doświadczenia+nie zagrał Nick Young.Jeśli w następnym spotkaniu nie zagra to też ciężko będzie im powalczyć.
Szkoda że nie pomyślałem nad tym typem.Przecież Filadelfia to bardzo solidny zespół z świetnym trio na rezerwie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
T-Wolves - Bucks 1.48 ✅
Bwin
2/10

T-Wolves -4.5 1.91 ✅
Bwin
1/10

Stawki nadal preseasonowe.

Kadrowo mocniejsi wg mnie Wolves. Pod koszem mogą dużo więcej niż Bucks.

Do tego Jackson nie do końca chyba jest skoncentrowany na graniu:

Stephen Jackson, pozyskany przez Bucks w wymianie w czasie draftu, opuścił kilka ostatnich treningów drużyny. Oficjalnym powodem są problemy z plecami, jednak pojawia się mnóstwo głosów, że prawdziwą przyczyną jest niezadowolenie Jacksona z faktu, że nie dostał przedłużenia kontraktu. Mimo że ma on umowę na jeszcze 2 lata (za prawie $20 milionów), to już od zeszłego sezonu oczekuje podpisania przedłużenia. Bobcats nie chcieli mu takiego zaproponować i był to jeden z głównych powodów, dlaczego wysłali go do Milwaukee. Teraz Jackson chciał przedłużenia od Bucks, ale też się jak na razie tego nie doczekał i stąd jego niezadowolenie. Trzeba jednak pamiętać, że Jax ma już 33 lata i gwarantowanie mu kontraktu na jeszcze dodatkowe dwa lata (bo o tyle Bucks mogliby przedłużyć mu kontrakt), byłoby bardzo ryzykownym ruchem. Kończyłby umowę mając 37 lat i trudno oczekiwać, żeby był wtedy równie wartościowym zawodnikiem co teraz. Ale zapewne dlatego też Jax tak walczy o ten kontrakt. Zdaje sobie sprawę, że za dwa lata, kiedy będzie wolnym agentem, nie będzie mógł liczyć na takie same pieniądze jak obecnie, dlatego chce tą sprawę załatwić już teraz. To dla niego ostatni moment, żeby jeszcze sporo zarobić przed końcem kariery.

Cała sytuacja powoduje spore zamieszanie w Milwaukee i z pewnością nie wpływa dobrze na atmosferę w zespole. Jackson ma być kluczową postacią tej drużyny, ale jeśli nie będzie w pełni skoncentrowany na grze, to bardziej niż pomóc, może im zaszkodzić. A przecież jeszcze niecały tydzień temu mówił, że będzie prawdziwym liderem Bucks, będzie dawał przykład swoim kolegom i ma zamiar poprowadzić ich do wielu zwycięstw. Mówił wtedy, że wszyscy powinni stawiać sobie za cel mistrzostwo, ponieważ w playoffs każdy może się znaleźć i nie jest to wystarczające osiągnięcie. Wygląda jednak na to, że Jax ma inne priorytety i od mistrzostwa ważniejsze dla niego są pieniądze.
Ale przede wszystkim to pierwszy mecz jakże wyczekiwanego w Minnesocie Rubio i z pewnością wszyscy będą chcieli, żeby dobrze wspominał to starcie.
 
favago 69

favago

Użytkownik
A co powiecie na dzisiejsze spotkanie NYK @ NJN? Na Betfair jest obecnie kurs 1,56 na NYK. Wydaje mi się, że warto to zagrać. Aż się dziwię, że taka cisza tutaj na temat tego spotkania. Nets wydają mi się bezradni wobec Melo i Amare.

Proszę o Wasze opinie ????
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
No właśnie.Już od dawna czekam na debiut Rubio w Minnesocie,ale na tą chwilę jest dopiero 3 w kolejce do rozgrywania.Więc prawdopodobnie nie będzie grał zbyt długo,zwłaszcza że Barea z kontraktem 5mln za sezon nie będzie grzał ławy.

To jednak skusiłem się na dubla Minnesota+Knicks.Za drobne oczywiście.
Nets może pod koszem nie wyglądają tak źle,ale obwód kuleje Williams+Morrow to mało trochę dodatkowo ostatnio zwolnili Outlawa,z drugiej strony NY ma jeszcze gorzej na obwodzie.Oba zespoły nie mają wartościowych zmienników.O Nets dodatkowo mogę powiedzieć,że mają w składzie 4 Williamsów.
Raczej powinni wygrać Knicks,ale to Preseason ale jak wpuszczą rezerwowych to sytuacja może się odwrócić.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
kurs na NYK wskoczył, o ile NJN mają zawodników od zadań specjalnych tak Knicks mający Chandlera w składzie powinni wygrać, w tamtym sezonie sweep na rywalu w dodatku Lopez już tak nie narzuca tyle punktów przy Tysonie ????
Jednak z racji ze to pre sezon pograłem NYK win 1st Q @ 1,77 betsafe
✅✅, później niech już testują warianty
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
New Jersey Nets - New York Knicks (-5) kurs 1.91 Betsafe
Na początku zastanawiając się na kogo tutaj w tej parze postawić pomyślałem zobaczywszy kursy ,żę 2,80 wygląda dobrze, wystarczająco dobrze by zaryzykować granie na siatki. Patrząc na skład , kadre gospodarzy dzisiejszego meczu można jednak dojść do wniosku,że jedna ze słabszych ekip poprzedniego sezonu jeśli pozostanie w takim kadrowym składzie w jakim jest dziś jedną ze słabszych ekip sezonu regularnego pozostanie. Deron Wiliams + Brook Lopez to zdecydowanie za mało by coś osiągnąc w lidze. Nowojorczycy dysponują w porównianiu do New Jersej bardzo szeroką kadrą , mają więcej klasowych nazwisk w składzie przyszedł Bibby z Miami Heat. Zostali Stoudomire , Anthony , Landry Fields który w tym roku zapewne liczy na kolejne świetne występy oraz oczywiście Tyson Chander. Nie jestem fanem NYK , jednak na papierze trudno znaleźć jakiekolwiek argumenty po stronie gospodarzy. Handicap minusowy na gości warto pobrać.
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
New Jersey Nets - New York Knicks powyżej 194.5 punktów⛔ @ 1.95 4/10 polecam 2/10 PINNACLE
Co tu dużo pisać. Knicksi przypomnaja mi Suns za czasów gdy grał tam Stat czyli 7 second or less co delikatnie mówiąc oznacza większe skoncentrowanie się na ataku niż na obronie. Mimo pozyskania Chandlera zmienili sie z &quot;ekstremalnie ofensywnego&quot; stylu gry na &quot;wybitnie ofensywny&quot;. Nets maja w swoim składzie Derona Williams który bardzo dobrze zaprezentował sie w Europie ( w jednym z meczów rzucił 50 punktów ) oraz pod koszem Brooka Lopeza. Ta dwójka będzie decydowała o obliczu Netsów w tym sezonie chyba że coś sie jeszcze zmieni. Nie chce mi się rozpisywać o tym meczu bo to pre season i do tego pierwszy mecz po bardzo długim czasie i dyspozycja niektórych zawodników bedzię zagadką ale myśle ze bedzie radosny basket i trochę punktów sobie nawzajem narzucają. W ostatnich 6 meczach między tymi drużynami zawsze ta linia by weszła i mam nadzieje ze tak bedzie dzisiaj.
New York Knicks - New Jersey Nets 117-111
New York Knicks - New Jersey Nets 111-100
New Jersey Nets - New York Knicks 95-105
New York Knicks - New Jersey Nets 120-116
New Jersey Nets - New York Knicks 93-116
 
favago 69

favago

Użytkownik
zaglebie13, radzę przemyśleć jeszcze ten typ. Preseason rządzi się własnymi prawami, w związku z tym zestawienie punktowe z poprzednich spotkań na niewiele się tu zdaje.
Zwróciłbym raczej uwagę na dotychczasowe spotkania w preseason. A jeśli chodzi o nie to warto zacytować tego bloga:
Póki co, nie jest to jeszcze NBA na jaką czekamy i trudno powiedzieć, w jakim stopniu drużyny będą gotowe do startu sezonu 25 grudnia. Na razie mogliśmy oglądać dużo niecelnych rzutów i mnóstwo strat (w sumie 150). Rozegrano wczoraj 4 mecze, a każda drużyna średnio trafiała z gry ze skutecznością 41.6% i traciła 18.8 piłek (dla porównania, w zeszłym sezonie średnie ligowe to odpowiednio 45.9% i 14.3).
Ja bym nie zagrał tego overa, ale trzymam kciuki ;)
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Zdaje sobie z tego sprawe ale linia jest bardzo mała . Normalnie między tymi drużynami w sezonie wynosiłaby gdzie koło 205-210 a teraz &quot;tylko&quot; 195 punktów wystarczy . Nie zdziwiłbym sie jeśli nie wejdzie ale szanse oceniam na 55-45 na korzysc mojego typu.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Knicks - New Jersey 1.60 ✅
Panbet
3/10

Stawki preseasonowe raczej.

Generalnie Knicks mocniejsza paka. Mają Melo, STAT-a, a teraz jeszcze Chandler pod kosz, który może wirtuozem ataku to nie jest, ale w obronie da sporo tej ekipie. W sumie jako nieźle biegający może też przydać się czasem w kontrze. Z zawodników, którzy mogą ewentualnie im się przeciwstawić w Netsach są Lopez i Kardashian. Choć pytanie czy Kris utrzyma formę z zeszłego sezonu.
Niżej są w NY Melo, Fields, którego bardzo lubię czy Douglas. A i Bibby wspomoże ten team doświadczeniem z pewnością.
NJ mają Morrowa, Derona oczywiście, Farmara, Sashe, no i z takich groźniejszych to raczej koniec.
Obwodowi NY to raczej lepsi gracze wg mnie, no poza Deronem oczywiście, bo on wymiata.
Ale mecz powinien się rozstrzygnąć pod koszem.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Nowy Jork wygrał zgodnie z planem.Ale jednak końcówkę spotkania pograli rezerwowi.
Idąc tropem rezerwowych myślę,że niegłupie będzie zagranie na Rockets.San Antonio ma sporo Rookies i myślę,że końcówkę będą grac właśnie nowi zawodnicy aby sprawdzić ich przydatność.Poza tym często Pop oszczędzał swoich liderów i nie zdziwi mnie jeśli zagrają krótko.Warto będzie zwrócić uwagę na Kawhiego Leonarda.Spurs oddali za niego Hilla,więc coś na rzeczy musi być z tym graczem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom