>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2011

Status
Zamknięty.
host3234 85

host3234

Użytkownik
Houston zdecydowanie bardziej niż Atlanta ma szanse na wygranie..
Podobnie we wspomnianym meczu GSw vs 76ers. 76ers b2b + braki podkoszowe...ręce same się załamuja jak się widzi grę Spencera,a w GSw mamy takich graczy jak Lee ,czy Amundson albo Biedrins . Kwestię Kwame Browna pominę..
Poza występem ellisa wątpliwy jest także występ Curry&#39;ego..A w takim przypadku sytuacja będzie prosta - granie under w tym meczu ,bo ryzyko na zmęczonych 76ers ,ktorzy wczoraj polegli z Jazzmanami będzie zbyt duzym ryzykiem.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Houston zdecydowanie bardziej niż Atlanta ma szanse na wygranie..
Szanuje Twoje przewidywania, ale ani słowem nie postarałeś się przekonać dlaczego. Ponadto, Houston ma dobry skład owszem będą sobie radzić zapewne jakoś w tym sezonie, ale Atlanta to za wysokie progi dla nich wydaje mi się. Oczywiście w tych okolicznościach gdy grają trzeci dzień. Atlanta ma większe aspiracje oraz również roster ze sporym potencjałem. Myślę, że dla Atlanty to taki pierwszy poważniejszy mecz w tym sezonie z wymagającym przeciwnikiem i sądzę, że staną na wysokości zadania. Nie rozumiem tylko tak wysokiego kursu na Atlantę przyznam, jednakże mam nadzieję, że jednak sobie poradzą z Rakietami :]
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Marcin Gortat under 19 points + rebounds
1.85 Tobet

Co sądzicie o tym?

Moim zdaniem całkiem duże prawdopodobieństwo wejścia. Nie wiem jak kciuk Gortata ale narazie Marcin zawodzi moje oczekiwania. Co prawda Phoenix zeszłej nocy pokonało NOH więc i morale druzyny wzrosły ale czy to wystarczy by Polish Hammer błysnął w meczu przeciwko takiej drużynie jaką jest Grzmot z Oklahomy i to jeszcze na ich parkiecie? Nie sądzę. Na dodatek Marcin gra b2b, a Oklahoma mogła odpocząć.

Aczkolwiek czekam na opinię bardziej obeznanych, zwłaszcza coolmena którego chyba zacznę słuchać bo typy mu wchodzą jak w masło ;)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Marcin Gortat under 19 points + rebounds
1.85 Tobet
Co sądzicie o tym?
Moim zdaniem całkiem duże prawdopodobieństwo wejścia. Nie wiem jak kciuk Gortata ale narazie Marcin zawodzi moje oczekiwania. Co prawda Phoenix zeszłej nocy pokonało NOH więc i morale druzyny wzrosły ale czy to wystarczy by Polish Hammer błysnął w meczu przeciwko takiej drużynie jaką jest Grzmot z Oklahomy i to jeszcze na ich parkiecie? Nie sądzę. Na dodatek Marcin gra b2b, a Oklahoma mogła odpocząć.
Aczkolwiek czekam na opinię bardziej obeznanych, zwłaszcza coolmena którego chyba zacznę słuchać bo typy mu wchodzą jak w masło ;)
Ja jestem przekonany, że Gortat rzuci ok. 10-12 pkt, pytanie brzmi jednak ile zbierze z tablicy ? Póki co nie zachwyca w zbiórkach, ale double-double to tylko kwestia czasu. Według mnie za niski handicap, jakby był tak 22,5 to śmiało by można grać, a Marcin tak jak może zakręcić się ok. tej granicy tak i może samymi punktami ją przekroczyć bo go na to stać.
Ja dziś odpuszczam typowanie, jutro być może coś się wykombinuje, a później znikam już... urlop się kończy i emigrujemy...
Wielu trafnych typów w Nowym Roku dla wszystkich... Pozdrawiam
 
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
Może nie wiem tyle co wy na temat aktualnych absencji zawodników i innych smaczków, które rozświetlają dane spotkanie, jednak ja to dzisiaj widzę w sposób następujący. Podchodzę bardzo asekuracyjnie do każdego meczu, ponieważ uważam, że intensywność rozgrywanych spotkań może zniwelować nawet najbardziej racjonalne podejście do spotkań NBA:razz:
Pistons +8,5 1.33
Tak jw pisze OLo, zwycięstwo we własnej hali, po serii porażek jest bardzo prawdopodobne. Jeżeli nawet coś sie znowu posypie, myślę, że łomotu mimo wszystko nie będzie. Indiana ma mocniejszy skład, ale Detroit dzisiaj własną hale.
Rockets + 8,5 1.28
Wiele opinii na temat tego spotkania. Osobiście uważam, że rakiety dzisiaj wygrają. Pod koszem punktuje i zbiera Scola, do tego wszechstronny Landry. Nie widziałęm meczu, ale czytając opinie wnioskuję, że dzisiejsze zwycięstwo Hawks było troche wymęczone. Handi powienien mimo wszystko wjechać swobodnie.
KIngs +8,5 1.33
Typ nie tyle przemawiający za gospodarzami , a przeciwko Nju Jork. To co prezentują to jakaś padaka. Dobrych zawodników to mają, ale zespołu brakuje. Sacramento wręcz przeciwnie. Monolit z Cousinsem i Evansem sprawi kłopoty gwiazdeczkom.
Thunder -5,5 1.35
Gospodarze powinni wygrać bez problemu. Dzień odpoczynku, wielka gwiazda w postaci Kevina, który ratuje kupony jakby co:grin: Pheonix drugi raz z rzędu niespodzianki nie sprawi.
AKO 3.12 w bet365
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Mi wpadło w oko kilka zakładów:

1.) Kevin Durant (Oklahoma City Thunder) Points Over 28.5 Gwiazda Oklahomy jak na razie nie zdobyła poniżej 30 punktów. Gra ponad 3 kwarty. Dziś mam nadzieję, że się nie wyłamie i zdobędzie ponad 30 pkt.
2.) Manu Ginobili (San Antonio Spurs) Points Over 17.5 W ostatnim meczu z Houston linii nie pokrył, gdyż zdobył zaledwie 8 punktów. Lecz w tym meczu cała drużyna zagrała słabo i gładko przegrała. We wcześniejszych meczach z Memphis i Cllipers, grał ponad 2 kwarty w których łącznie zdobył po 24 pkt. Według mnie linia trochę za niska.
3.) Roy Hibbert (Indiana Pacers) Points+Rebounds Over 21.5 W rozegranych jak na razie 3 spotkaniach zawsze linie pokrywał. Gra minimum 30 minut. Zbiera dużo piłek. Liczę, że linie spokojnie pokryje.
I może jeszcze jako singiel zagram: Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns -11.5 Typ: 1
 
david295 80

david295

Użytkownik
LA Lakers - Denever Nuggets 1 1.42
Lakers po beznadziejnym poczatku chyba wchodza we wlasciwy rytm 2 zwyciestwa z rzedu z Utah Jazz i NYK teraz czas na mecz przed wlasna publicznoscia przeciwko Denever ktorzy po dobrym poczatku polegi w konfrontacji z mocniejszymi rywalami z Portland. Za LA Lakers przemawia atut wlasnego parkietu i powrot Bynuma a takze to ze zlapami odpowiedni rytm.
San Antonio Spurs - Utah Jazz + 13,5 1.91
SAS maja doswiadczony i zgrany zespol ale czy sa w stanie az tak rozbic Utah. Jazzmeni wczoraj pokonali we wlasnej hali nizla Philadelphie. Natomiasy gracze SAS w ostatnim meczu polegli z Rakietami. Sadze ze dzisi SAS odniesie zwyciesto ale w granicach 6-10 pkt.
Co myslicie o tych typach?
 
astafor 74

astafor

Użytkownik
koszykowka, NBA
Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns
typ : Marcin Gortat (PHX) ponizej 12 pkt
kurs : 1,85
buk: Betsson
W naszym nowym roku dojdzie do ciekawego spotkania w lidze NBA. Kandydaci do mistrzostwa Thunder podejma u siebie zawsze grozne Phoenix Suns. Na wlasnym parkiecie dzisiejsi gospodarze sa niemal niepokonani. Rzadko jakiejkolwiek druzynie udaje sie tam odniesc zwyciestwo. Suns stoja dzis przed trudnym zadaniem. Niedosc, ze musza zatrzymac super strzelca z Oklahomy - Kevina Duranta to musza przedrzec sie przez zasieki obronne. A to nie bedzie latwe poniewaz dostepu do kosza beda bronic Ibaka i Perkins. Typuje, ze na ogol dobrze radzacy sobie w lidze Marcin Gortat dzis nie rzuci wiecej niz 12 pkt. Dlaczego ? Przede wszystkim przyjedzie mu sie zmierzyc z Perkinsem i Ibaka, sa to dwaj swietni obroncy. Marcin gra z kontuzjowanym kciukiem i ostatnio to widac, szczegolnie przy pick&#39;n&#39;rollach. Mysle, ze w tym spotkaniu gracze Suns beda szukac pkt z obwodu niz spod kosza. Dlatego tez nie sadze aby dzis nasz rodak popisal sie wysokim dorobkiem szczegolnym, chociaz mu tego zycze.
 
money 52

money

Użytkownik
nie pisze analiz bo poprostu nie mam jeszcze az tak duzej wiedzy zeby sie jakos rozpisywac ale wpadl mi w oko jeden typ z meczu Jeziorowcow z Nuggets,otoz jest to over Kobe Bryanta,linia w Unibecie jest 26,5 po 1,85,podczas betsson ma juz 27,5 i po 1,7 tylko podejrzewam ze kurs jeszcze troche moze spac z tego wzgledu ze przewiduje dzisiaj ponad 200 pkt w calym meczu a wiec duzo okazji Kobasa do zdobycia punktow,jak wiadomo Denver nie broni za dobrze,a w dodatku lepiej czuja sie w szybkim ataku tak jest teraz i bylo w poprzednich ostatnich sezonach.Nie gram jakichs tam handicapow itd,najpierw kursiło mnie LaL -5,5 z tego wzgledu ze Bynum wraca,a wiec siła pod koszem Jeziorowcow jest zabójcza,ale kto powiedzial ze Denver stoi na straconej pozycji?Affalo,Lawson,NeNe,Gallinari,Fernandez,Nuggets to poukladana ekipa pomimo braku jakiegos All stara ta ekipa ma naprawde dobrych graczy z dobrym coachem na czele,tak wiec dla mnie ten mecz to No BET,pomimo ze Lakersi sa uwazani za faworytow to kurs 1,4 nie wart grania stad tez moj typ na overek Bryanta,ponadto dobry kursik mozna wylapac na zwyciestwo rakiet z Atlanta ktora dotychczas wygrala wszystkie swoje mecze,tak bilans 3-0 swoja droga ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy i napisac ze wygrali z &#39;&#39;Ogórkami&quot; 2 razy z Nets i win nad Czarodziejami z Washingtonu ,obie ekipy b2b ale Houston graja we wlasnej hali,gdzie przeciez niedawno pokonali wysoko Spurs
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gdzie wy widzicie te przewagi Pistons? Ale tak konkretnie a nie teksty w stylu moze sie przelamia bo u siebie i 3 lost. Na PF i C przewaga Indiany chyba spora co? Hansbrough, West, Hibbert i gdzie tu odpowiedz Tłokow? Proponujecie to grac bo ktos ma jakis super system? (czyt. Olo). Detroit nie przegralo 3 meczow bo mieli taki kaprys tylko dlatego ze sa slabi. Miernikiem ma byc mecz z dziadkami z Bostonu, ktorzy dostaja po dupie 20 od NO Hornets? Wolne żarty. PF/C przewaga Pacers, Monroe niekoniecznie dzis pogra skutecznie, Jerebko was nie uratuje, na lawke nic ciekawego. Nizej wyrownana sytuacja. To nie sa Pistons z czasow IT i JD a potem ChBillupsa i spolki. Kosze sa raczej rowne a boisko wymiarowe wiec obie ekipy beda przez ponad 3 kwarty grac jak na neutralnym gruncie a jak sie najedza kibice hot dogow to moze defence cos pokrzycza na koniec. To jest ta przewaga parkietu rozumiem... Czasem to bycie u siebie cos daje ale nie przesadzajmy co 2 analizy to atut wlasnej sali.

Lakers -5 1.90 5/10

Pacers 1.74 4/10
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Kosze sa raczej rowne a boisko wymiarowe wiec obie ekipy beda przez ponad 3 kwarty grac jak na neutralnym gruncie a jak sie najedza kibice hot dogow to moze defence cos pokrzycza na koniec. To jest ta przewaga parkietu rozumiem..
Ty chyba nie jesteś poważna..?
Wiesz ile drużyn miało lepszy bilans na wyjeździe niż we własnej hali w poprzednim sezonie ? 1 (słownie JEDNA), ale atutem własnego parkietu nazwać tego nie można, no bo przecież w sezonie 09/10 tych drużyn było aż 2 (słownie DWIE).
Ech, Roxanne...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Przeciez nie o to chodzi, tylko w kazdej analizie sie to zaznacza jakby to bylo najwazniejsze. Malo gosci wygrywa codziennie mecze? Badzmy powazni. Ktos ma gorszy sklad o 3 klasy to wygra bo dom? Jak ktos dobrze, regularnie gra to wygrywa wszedzie a wpadki tez sa wszedzie. Wiecej wyjazdow ale to nigdy nie moze byc powazny argument w analizie jesli nie wykazuje sie zadnych innych punktow. To, ze Pistons graja u siebie to juz jest zawarte w kursie bo w Indianie chyba 1,7 by nie bylo. Albo sie decydujemy grac albo nie i trzeba napisac konretnie czemu bo to ze graja u siebie to kazdy wie. Kto z lepszych zespolow mial problemy w poprzednim sezonie z gra poza domem? Denver, Memphis. Kto jeszcze? Nikt. Pistons w tamtym sezonie 21-20 bilans prawdziwa miazga a sklad w tym roku raczej nie lepszy.
 
A 0

agnieszka_1993

Użytkownik
Moje typy to Atlanta Hawks oraz Los Angeles Lakers.
Mecz Hawks z Rakietami według mnie będzie należeć do bardzo wyrównanych. Zwycięstwo jednej z drużyn nie powinno być znaczące. Zespół z Atlanty jest gospodarzem i mam nadzieję że to oni przechylą szalę zwycięstwa na swoją stronę, takie noworoczne życzenie, w sumie to NBA where amazing happens ????
Natomiast Lakersi nareszcie zaczęli odnosić zwycięstwa, co może stanowić motywację do odnoszenia dalszych zwycięstw, wiara w siebie to podstawa. Lakersi wkraczają na właściwą ścieżkę i to ku nim dziś się skłaniam.
LA Lakers-1.44
Atlanta Hawks-2.0
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Lakers -5,5 @ 1,95 bwin ⛔
Wraca Bynum , w sumie i bez niego Lawsonowi byłoby ciezko wjezdzac pod kosz zdobywac łatwe punkty, Nene i Mozgov nie radzili sobie z difensem Portland to co bedzie dzis, Afflalo o dziwo mało uruchamiany ostatnio, Miller egoistycznie troche gra a mimo to Denver potrafi zdobywać punkty. Przeciw Lal beda musieli cała piatka bronic a ich gra opiera sie na niskich graczach, w ostatnim meczu sam komentator sie smial &#39;small team&#39; gdzie najwyzszy z nich na parkiecie był Harrington. Dla mnie zdecydowane zwyciestwo jeziorowców.
MIałem grac Lawson ponizej 20,5pkt✅ ale kurs 1,6 dlatego wole hc
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Pistons to jest moim zdaniem chyba ostatnia ekipa do grania, grają w tym sezonie taką padakę, ze szkoda gadać. Jedyna szansę dla Pistons widze w tym, ze Indiana moze dzis nie być na maxa skoncentrowana temu, ze ma bilans 3:0 i wczoraj trudny i długi mecz z Cavs. Wiadomo, ze w NBA nie da się grać swojej optymalnej gry w kazdym meczu i dzisiaj Indiana moze mieć gorszy dzień. Jezeli jednak Indiana zagra na swoim normalnym poziomie to nie powinna miec problemow bo kadrowo jest zdecydowanie lespza. W Detroit nie ma teraz wielkiej atmosfery więc home court nie jest jakąś wielką przewagą Pistons. Chyba zagram Indiane.

Na dziś:
Lakers -4 1.84 Pinnacle

Jedyne czego tutaj się obawiam to pozycja PG w Lakers gdzie grają weterani i z szybkim i przebojowym backcourtem Nuggets mogą mieć problemy. Jednak po tym co widziałem w dwóch ostatnich meczach Lakers myśle, ze Lakers są w stanie mocno ograniczyć ofensywe Nuggets i pewnie to wygrać. Nuggets przeciwko tak dobrej defensywie jeszcze nie grali i dzisiaj mogą mieć problemy.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Myślę, że na początku sezonu Indiana jest nieco przeceniana przez niektóre osoby. Mecz w Toronto pokazał, że w tej drużynie jest spory potencjał, ale gra pozostawia sporo do życzenia. Z Raptors w Toronto linia też była niska (-3.5ptk) i do końca mieliśmy close game. Linia w meczu z Pistons śmierdzi na kilometr, biorąc pod uwagę dyspozycję Pistons - 2.5 ptk - chyba trochę mało. Pistons z kolei są nieco underrated w tym momencie - wg mnie też mają niemały potencjał, choć Dumars już od dawna nie ma koncepcji zespołu. Prince, Jerebko, Monroe, Knight, Stuckey. Dlatego też skłaniałbym się ku Detroit. Przedostatnia noc pokazała, że drużyny skazywane na pożarcie potrafią się odgryźć - przykład Suns. Dlatego granie Indiany uważam za sucker beta.
Natomiast ten styl pisowni koleżanki Roxanne jest dość powszechnie znany. Kilka dni temu czytaliśmy jak słabi są Celtics i że hc na Pistons będzie smaczny. Okazało się, że Celtics zmietli Pistons, więc teraz Pistons są kolejną ofiarą, na której uwzięła się Roxanne.

Sam gram Rockets +1.5 vs. Hawks✅✅ - Rockets we własnej hali są mocni, a Hawks nie mieli wcale łatwego spotkania z Nets. W składach obu drużyn nie ma istotnych zmian w porównaniu z poprzednim sezonem, a Rockets całkiem dobrze grali z Hawks w zeszłym sezonie, więc why not.

Do tego over 197.5 Suns @ Thunder ✅✅- siła ofensywna OKC jest znana, defensywa Suns jest dziurawa, Thunder po ciężkim meczu z Dallas powinni raczej do meczu z Suns podejść z nastawieniem na fun ball, stąd spodziewam się ponad 100ptk OKC (110) i ok 90ciu kilku po stronie Słońc.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kilka dni temu czytaliśmy jak słabi są Celtics i że hc na Pistons będzie smaczny.
Jak trafisz wiecej handicapow odemnie to pogadamy. Najpierw pokaz swoje typy przedstaw statsy bo cos nie idzie za dobrze.

Okazało się, że Celtics zmietli Pistons, więc teraz Pistons są kolejną ofiarą, na której uwzięła się Roxanne.
Biedne ofiary... Boston 1-3 i kompromitacja z NO. Napisz ARGUMENT chociaz raz, inaczej nie da sie dyskutowac.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Gdzie wy widzicie te przewagi Pistons?
Przewagi może nie mają znacznej w składzie, ale oglądałem wszystkie mecze Pacers i w każdym grali bardzo przeciętnie, właściwie zawsze się solidnie męcząc.
Imho to typowy no bet przed spotkaniem był, teraz zarzuciłem Pistons po kursie 1.7 live. Polecam ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Fatalne spotkanie ze strony Pacers, niska skutecznosc a gospodarze maja naprawde super dzien. Szkoda tylko, ze nikt nie przedstawia innych argumentow poza hala. Jerebka mecz zycia, problemow na desce nie ma i wieksza skutecznosc. Lawa Pistons jest to jest jednak ostra tragedia. Piatka jeszcze cos potrafi i zmeczenie bedzie miec znaczenie w dalszej czesci sezonu. Na wyjazdach wszedzie bedzie nisko przeciw nim dlatego lepiej cos lapac w POH. W tej chwili ponad 50% za dwa i 64% za trzy - ciekawe kto z was przewidzial taka skutecznosc, niezaleznie od bledow IP w defensywie. Jakby ktos to napisal przed mecze to byloby super.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Fatalne spotkanie ze strony Pacers, niska skutecznosc a gospodarze maja naprawde super dzien. Szkoda tylko, ze nikt nie przedstawia innych argumentow poza hala.

Na Tłoki mam pograne w moim magicznym systemie, to raz. Ale 2, że gram też na nich tak po prostu. Wczoraj nieźle sobie radzili z Bostonem. Indiana męczyła się z Cavs i wygrała dopiero po OT. Rzucają bardzo słabo, skuteczność nie jest super. Dlatego myślę, że dziś seria 3W się zakończy.
Specjalnie wyróżniłem 2 inne argumenty poza halą, tak żebyś mogła zauważyć, wybacz, że nie zrobiłem tego wcześniej i nie doczytałaś.
A Indiana już od początku sezonu ma najgorszą skuteczność w lidze, więc nie wiem skąd zaskoczenie, że słabo rzucali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom