>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2011

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
coolmen7 ja nie mówie , ze jestem znawcą NBA , ale weź pod uwagę , że to tylko sport. Pozatym LA i Chicago narazie są w beznadziejnej formie i tym bardziej się sugeruję. A przeciw takim ekipom druzyny słabsze zawsze sie spinaja. Pozatym kurs w granicach 4 zl na Sacramento ( u siebie ) z bądź co bądź słabym Chicago ( na ta chwile) jest spory i moim zdaniem wart ryzyka. Co do LA to ich forma beznadziejna , pokonali tylko bardzo slabych netsów a NYK jest drużyna napewno lepszą i silniejsza i po wczorajszej kompromitującej porażce beda chcieli sie zrehabilitowac. Kazdy ma swoj punkt widzenia , a kto ma racje zobaczymy rano pozdrawiam
Dalej piszesz bzdury... i niestety jesteś kolejnym, który pisze po prostu fatalnie, mnóstwo błędów i aż to razi w oczy... ale co do tego co napisałeś:
Ciągle piszesz, że LAL i Chicago w beznadziejnej formie. Ale to porażka NYK wczorajsza nie kwalifikuje ich również aby sądzić, że są w beznadziejnej formie. Mecz z osłabionym Bostonem pokazał, że jak Melo gra to idzie, wczoraj Melo grał kiepsko i gry nie było... NYK nie jest na tyle słabą ekipą, że muszą się spinać przed Lakers, z resztą to nie piłka nożna, że na jakiś mecz drużyna się spina.
Chicago może nie jest w najwyższej formie, ale pokonali Lakers podobnie jak Sacramento, a dostali od Golden State podobnie jak Twój New York, także tym bardziej, NYK według Twojego rozumowania powinien być uznany jako drużyna bez formy. A Sacramento swoje napisałem, mieli dobry dzień z Lakers, podczas gdy LAL wtedy grało b2b po bardzo ciężkim meczu z Chicago.
I jeszcze jedno, że LAL wygrali z Utah, a nie Nets.
Masz rację, na pewno z tym, że kurs na Chicago jest śmieszny i nie warty grania, zgadzam się i sam tego nie stawiam.
Ale co do analizy Lakers - New York piszesz totalne bzdury... jedna ekipa bez formy, druga musi się zrehabilitować ( a właśnie jeżeli zrehabilitować się musi NYK , to samo można napisać o Chicago )
Nie twierdzę, że oba typy mogą nie wejść, to jest NBA i wszystko może się zdarzyć, chociaż dla mnie Lakers i Bulls wygrywają tej nocy. Ale po prostu Twoja analiza jest stekiem bzdur ( masa błędów przy okazji )
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Panowie nie nastawiałbym się aż tak bardzo na łatwy win OKC :] Dallas może przycisnąć, OKC może się wreszcie pogubić (Westbrook już wyraźnie się pogubił wczoraj), poza tym wczoraj Oklahoma nie wygrała gładko. Nie chcę pisać o zmęczeniu bowiem wątpię w to szczerze, ale sądzę, że jeśli Dallas zepną się troszkę (a oni w porównaniu z Thunder mogą czuć się wypoczęci), żeby nie zacząć aż tak fatalnie 0-3 to handicap +6,5 pkt na Dallas✅ może się udać ???? Pozdrawiam

Widzę, że nikt nie odpisał na moje pytanie dotyczące SAS. Osobiście jednak odpuściłem sobie ten mecz bowiem wierzę, że Rakiety mogą ambitnie powalczyć ze Spurs.

edit: nikt nie podchwycił tematu a tak gładko wszedł handicap ???? Pozdrawiam ????
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Tony Parker (San Antonio Spurs) Points+Assists Over 22.5

Dzis Perełka z Nba .Tony Parker w ostatnim meczu przeciwsko Clipers uzyskal tylko 14pkt i mial az 9asyst a w poprzednim spotkaniu przeciwko Miskom uzyskal 15pkt i mial 7 asyst.Mysle ze dzis Tony wiecej bedzie punktowal cos w granicach ok 20pkt.W tamtym sezonie bardzo dobrze radzil sobie przeciwko Houston i zawsze przekraczał tą magiczną dzis sume asyst i punktow .Na przeciwko siebie ma Kyle Lowrego z ktorym radzil sobie dobrze .W sezonie 10/11 az dwa razy Houston z Sas zanotowali dogrywki mysle ze wynik moze oscylowac w tych granicach choc sądze ze Houston dzis moze przechylic szanse na swoje zwyciestwo.Zaklad w Tobet
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dwight Howard - powyżej 34,5 punkty i zbiórki za 1,85 Betsson ✅

Center Orlando dziś ma rywala z niższej półki i powinien linie złamać. Fakt, że Howard nie błyszczy w tym sezonie póki co, ale dostaje sporo minut, co przy tak beznadziejnym rywalu powinno dać wymierny efekt.


Portland - Denver powyżej 199 punktów za 1,74 Betsson ✅

Goście z Colorado wiadomo - Bonanza jak co roku, z tym, że w tym sezonie narazie 2-0 i wygląda to całkiem , całkiem. Drużynka niczego sobie przygotowana i chociaż grali z nienajlepiej dysponowanymi rywalami dwa razy luźniutko ponad 100 oczek. Portland o dziwo w tym sezonie, też jakby bardziej ofensywny - tak samo dwa razy powyżej setki, co gwarantuje nam dziś ciekawe widowisko. Obydwie drużyny nie lubią kalkulować , idą na całość więc over wielce prawdopodobny.

Powodzenia
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Spurs 1.76 Expekt
Rano zagrałem -1 azjatycki na Bwin za 1.91 ale nie musiałem wyjsc i nie zdazylem napisać, teraz linia wzrosła. Powiem szczerze, ze jedyne co powodowało, ze sie wahalem co do tego typu to fakt, ze Spurs grają back to back a dla ich weteranów to bez wątpienia ma znaczenie. Mimo wszystko Spurs to znacznie lepsza ekipa a wczoraj zagrali dużą rotacją - Manu 27 min, Tony 26, Tim 25 więc big3 nie powinno być zmęczone. Lider Rockets Kevin Martin jest bez formy, 1/10 w meczu otwarcia z Magic, słabo grał też w sparingach. W ogóle jest to ekipa &quot;na walizkach&quot;, której jedynym realnym celem moze być dobry pick w drafcie. Szanse na playoffie mają niewielkie bo na zachodzie nigdy nie jest łatwo.
Kings +7,5 1.92 Expekt
Grałem handi na Kings z Portland i do polowy drugiej kwarty ich gra wyglądała świetnie, 12 pkt przewagi na bardzo trudnym terenie w Portland. Pozniej zaczeło się to z czego znani są Kings, zaczeła mi odp***** szajba czyli masa kretyńskich, nieprzygotowanych rzutów, ogólnie niecierpliwość i indywidualna gra. Tyreke Evans i Cousins mają zaciągi do nieprzygotwanych rzutów, to samo Thornton, który zawsze szuka rzutu. U siebie jednak Kings są znacznie mocniejsi co pokazali z Lakers i nie powinno się wydarzyń to co wydarzyło się z Portland. Co do Bulls to strasznie słabo wygląda ich ofensywa, nie ma wolnych pozycji, nie ma dużo ruchu, Rip jeszcze się nie wpasował do tej ekipy. Mecz powinien być na styk i taki handi na Kings grających w domu pobieram.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Dzisiaj naprawdę trudne mecze do obstawiania. Handi przeciwko NJ Nets kompletnie nie opłacalny jak dla mnie, bo jest bardzo wysoki. Według mnie dzisiaj wszystko może się wydarzyć i po tym jak Bobki zagrały wczoraj w pierwszej połowie dzisiaj niczego nie tykam i czekam na weekend z angielską piłką.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder
Mavericks 3,01 Pinnaclesports ⛔ Niemożliwe, przecież to Vince rzucił game-winnera..
Mavericks +5,5 1,93 Pinnaclesports ✅
Wczoraj przy typie na SAS byłem przeciw reszcie userów, zajmujących się tym meczem, dziś pewnie mogę dostać podobną odpowiedź, co wczoraj, ale zaryzykuję, licząc na brak chamstwa, a przede wszystkim na to, że jeżeli ktoś się słabo zna, nie będzie krytykować. Mecz zapowiada się przednio i ma swoją historię. Nie trzeba sięgać pamięcią daleko, bo całkiem niedawno rozegrał się finał konferencji, z pamiętnym zwłaszcza czwartym meczem. Jeszcze mniej czasu minęło od dwóch spotkań tych ekip w pre-season, które jednak Mavs grali bez swych gwiazd, a Thunder - najmocniejszym składem. Mavs doznali dwóch blamaży w meczach u siebie, inaugurujących RS, więc świetnie się złożyło, że dostali dość długą jak na ten sezon przerwę. Powinni odżyć. W ogóle, mecz zapowiada się znakomicie, bo zagrają czołowe zespoły ligi, powołując się na Power Ranking ESPN, ta najlepsza (Dallas) i ta trzecia (Oklahoma) drużyna. Dlaczego Mavs? Bo uwielbiają takie mecze, a ich odświeżona ławka prezentuje się równie ciekawie, jak ta poprzednia. Swish i JET powoli wchodzą w sezon. Delonte w piątce to lepsze rozwiązanie, niż Vince. Trzeba tylko czekać na lepszą grę Odoma. A on akurat z Thunder grał o niebo lepiej, niż z Heat i Nuggets. Thunder są 3-0, ale tak trudnego meczu nie grali. Z Magic dominowali, ale ze słabymi Wolves, a także z Miśkami, musieli się namęczyć. Grają b2b, tu minus dla nich. Kolejny to fakt, że trochę brakuje strzelb w ofensywie. Westbrook, Durant, Harden - na Dallas może być tego trochę za mało. Ktoś jeszcze jest w stanie dostarczać w miarę regularnie dwucyfrową ilość punktów? Właśnie, trzeba zatrzymać się przy Westbrooku. Takich jeźdźców bez głowy Kidd lubi wypunktować. Z Grizzlies Russel zagrał na 0/13 z gry. Grał przeciw Jeremy Pargo. Ogólnie, kolejny b2b będzie męczący nawet dla tak młodego składu. Dallas nabrali sił, mieli czas na przemyślenia. Swish nieustannie powtarza, że z minuty na minutę z jego grą jest coraz lepiej. Komu wierzyć, jak nie jemu? Nie liczyłbym na to, że po raz kolejny zobaczymy beznadziejnych Mavs.
Knicks - Lakers
Lakers 1,56 Pinnaclesports ✅
Ofensywa Knicks ośmieszyła się na tle defensywy Warriors. Teraz, niestety dla nich, b2b. Lakers bez Lamara i Bynuma jakoś sobie radzą. Właściwie, wydaje się, że gra jest nieco lepsza, niż wyniki. Pogłoski o końcu ery Kobe okazały się lekko przesadzone, Gasol odzyskuje równowagę. Troy Murphy prezentuje się dużo lepiej, niż w Bostonie. Metta World Peace jest dużo bardziej pożyteczny, jako rezerwowy, niż jako starter. Niby nie ma rozgrywającego, ale duet Fisher-Blake to i tak więcej, niż Toney. Zawsze będę mówić, że Chauncey był tej ekipie potrzebny do sukcesu jak nikt. Właściwie, co tu pisać, wczoraj Knicks strasznie rozczarowali. W b2b po takim meczu z Lakersami ciężko sobie wyobrazić, by było lepiej. Lakers mają więcej argumentów na Melo i Stata niż GSW. Coraz częściej zaczynam myśleć, że wygrana z Celtics była przypadkiem i rozjaśniła obraz Knicksów. Tak naprawdę bez Billupsa wcale nie jest dobrze. Jest źle, a może być jeszcze gorzej. Pewnie się obudzą, ale moim zdaniem jeszcze nie teraz.
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Ja dziś panowie też pobrałbym z Wami Lakersów. Knicksi to ekipa bez klasowego PG co z tego ,że w ekipie mają świetych ofensywnych graczy melo i stoudomire jak nikt nie potrafi im podać piłkę na sensowną rzutową pozycje. Melo nie będzie miał często takich dni jakie miał z Bostonem gdzie sam praktycznie ciągnął atak Knicks. Dlatego dzis Lakers. Do tego nie wiem dlaczego pominęte przez was orlando z handicapem -11.5. Netsi dysponują akutalnie zerową siłą podkoszową.Orlando ma Howarda ma BB DAvisa. Powinna być miazga. Deron jeśli nie zdobędzie 40pkt to powinien być spory blow out gości. Chicago po tak marnym kursie i tak wysokim handicapie nie godne grania w moich oczach
 
david295 80

david295

Użytkownik
Na dzisiaj postwnowilem zagrac
Carmelo Anthony over 25,5 pkt 1.85
Wczorajszy mecz zupelnie Melo nie wyszedl, gral slabo i ze slaba skutecznoscia tylko 3/13 z gry 0/4 za 3 pkt jedynie osobiste rzucal calkiem niezle 7/9 co daje nam zaledwie 13 pkt gwiazdy NYK. Ale juz wczesniejszy mecz z Celtis pokazal ze jest swietnym graczem rzucajac Bostonowi az 37 pkt. Dzisiaj mecz z Lakers na pewno Nicks sie zmobilizuja , a szczegolnie Anthony ktory nie moze sobie pozwolic na 2 wpadke z rzedu. Linia jak na Melo jest zdecydowanie za niska a jest to zpowodowane wczorajszym slabym wystepem. Lakers mimo swojej przecietnej formy sa uznana marka z ktora warto wygrac bo taka okazja moze sie juz nie zdazyc. Jezeli Melo zagra na swoim poziomie mozemy liczyc na co najmniej 30 pkt. A byc moze nawet zwyciestwo NYK.
Portland - Denever +5 1.91
Pojedynek 2 porownywalnych druzyn obie bardzo dobrze weszly w sezon. Portland zaczelo od zwyciestwa z 76ers 4 punktami nastepnie pogrom Sacramento. Denever rowniez zaskoczyli wszystkich ogywajac mistrzow z Dallas i to az 18 pkt wczoraj rozbili 17 pkt Utah. Za Portland przemawia atut wlasnego parkietu na ktorym potrfia rozegrac bardzo dobry spotkania. Dzisiejszym mecz moze zakonczyc sie w zacietej koncowce dlatego handicap powinien wejsc. Co myslicie o tym meczu bo ciagle sie waham czy nie zagrac over 202,5 poniewaz sa to ofensywnie grajace zespoly.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Hornets tak jak pisałem wczoraj pokazali że nie są słaba ekipą i nawet bez Gordona mogą pokonać taki Boston. Inna sprawa że Celtowie grają żenująco. Póki nie wróci Pierce, nie zadebiutuje Pietrus nie będzie wesoło…
Słówko na temat Thunder. Przesadzacie z tym że Oklahoma się męczyła. Pokażcie mi zespół który w hali Miśków ich rozgromi : &gt; Grizzles u siebie to czołówka ligi a wczorajsze zwycięstwo tylko potwierdza dobrą formę OKC. Mimo że Miśki miały fantastyczną końcówkę m.in trójki Gaya i Randolpha to Thunder nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa. Dallas natomiast póki co na starcie tego sezonu nie ma defensywy, Heat grając przez 3Q rzucają im ponad 100 pkt, Denver jeszcze więcej, to i Oklahoma może spokojnie nawrzucać sporo oczek, tym bardziej że KD jest w niesamowitym gazie. Z drugiej strony te b2b mogą się zemścić a Mavs lepiej zagrać na tyłach. Trudno wyrokować co do tego meczu. Bardziej skłaniałbym się ku gospodarzom ale kurs na Oklahomę nie zachęca. Jak będzie close game będę szukał dobrego kursu na Thunder na live ;)

W meczu Houston - SAS skłaniałbym się ku jednemu betowi - na over. Obie ekipy bardzo ofensywne. Rakiety grają koszykówkę run&amp;gun i naparkiecie możę być sporo miejsca. A to idealne pole manewru dla Parkera. Kolega wyżej przedstawił fajną propozycję na over Tony&#39;ego. Wiem że nie należy przykładać dużej wagi do poprzednich spotkań danych drużyn ale i Spurs i Rockets praktycznie w tych samych składach zaliczały jeszcze niedawno grube overy w pojedynkach ze sobą. Wczoraj Spursi zagrali kapitalny mecz rzucając aż 115 pkt. Niekwestionowanym liderem Ginobili ale Parker też fajnie zagrał. W ogóle cała pierwsza piątka sporo rzuciła. W nocy może być podobnie i 200 pkt w meczu powinno wejść.
over 197 @ 1,91 Unibet

Denver spokojnie wygrało z Dallas i Utah ale i Mavs i Jazz grają mocno poniżej oczekiwań. Zobaczymy na co ich faktycznie stać po meczu z PTB. Bardzo ciekawy mecz się zapowiada bo i Andre Miller i Rudy Fernandez to byli gracze Blazers. A przeciwko Jazz tylko ci dwaj mieli 20 asyst z 29 asyst całego zespołu :eek: Zobaczymy jak się spiszą w starciu z byłymi kolegami z drużyny. Ciekaw też jestem pojedynku Feltona z Lawsonem dwóch podobnych gabarytowo rozgrywających. Lawson wydaje się być w lepszej dyspozycji. A Feltona po wakacjach nie poznałem, chłop mocno przytył i już wygląda prawie Z-Bo ???? Portland miało w tamtym sezonie super ławkę, teraz ma trochę gorszą, szczególnie jakościowo. Mimo że Denver b2b to nie powinni odstawać i zapowiada się wyrównany mecz. Sercem będę oczywiście za Aldridgem i spółką ale rozsądek podpowiada że handi +5 na Nuggets to lepsza inwestycja.
Denver +5 @ 1,91 Unibet
Lakers-NYK absolutny no bet do grania, szkoda też że tak późno leci, pozostaje powtórka na LP ;)
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Jak dla mnie jeśli chodzi o mecz NYK z Lakersami to albo bet na gospodarzy po dość niskim handicapie i fajnym kursie albo under 195.5. Takie moje odczucia. NYK kompletnie bez ławki i bez PG. Mimo,że mają potencjał to widzimy jak eksploatują oni chandlera wczoraj grając z gsw zdobył 2pkt ;D a nie grał pare minut. Anthony nie będzie miał co spotkanie 30pkt przykro mi. Stoudomire też jest tylko człowiekiem i z trudnych pozycji skuteczność będzie notował marną. Jak dla mnie lakersi. Nie dałbym złamanego centa na NYK.
Zgadzam się w 100% odnośnie spotkanai Houston San Antonio. Linia nie jest jakaś przeraźliwie wysoka. Jest rozsądna powinien być over.Thunder po obniżonym handicapie -2.5/3.5 może i warto pobrać do jakiegoś dubla
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
New York Knicks - LA Lakers under 196 William Hill 1.91

Powiem szczerze ze spodziewałem się linii w granicach 191-192 pkt. Kazdy kto widzial Lakersow odkąd trenerem jest Brown widział, ze grają świetnie w obronie i przeciętnie a momentami wręcz słabo w ofensywie. Knicks po to sprowadzali Chandlera zeby poprawić obronę i to jest ich target w tym seoznie co pokazują dotychczasowe mecze. Bostonowi rzucili bardzo duzo ale raz, ze defensywa Celtics wygląda kiepsko jak na nich (duzo słabiej niz Lakersów) a Melo rzucał jak w transie.
Reszta typów bez analiz
Lakers -4 1.19 Bwin
Thunder -5 1.93 Pinnacle
Magic -5,5 half time 1.94
Betsson - delikatnie, zagrałem bo dobry kurs, trochę value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dzisiaj naprawdę trudne mecze do obstawiania. Handi przeciwko NJ Nets kompletnie nie opłacalny jak dla mnie, bo jest bardzo wysoki. Według mnie dzisiaj wszystko może się wydarzyć i po tym jak Bobki zagrały wczoraj w pierwszej połowie dzisiaj niczego nie tykam i czekam na weekend z angielską piłką.
Sorry , ale myślisz że na serio kogoś to interesuje? nie tykasz to twoja sprawa , nie wiem po co o tym opowiadasz w temacie któy służy dykusji na temat NBA . Trudne mecze? myślę że nie aż tak trudne , oprócz meczu Orlando i SAS gdzie moim zdaniem są typowe no bety wszędzie można coś ciekawego znaleźć. Osobiście widzą mi się niespodzianki w meczach Bulls i Portland , co do tych pierwszych to Sacramento ma bardzo fajną , młodą ekipe i pokazało już w meczu z Lakersami że chłopcami do bicia nie są (zwłaszcza na własnym terenie) , Byki jakoś cienko w sezon weszły , na początek cudem wygrany mecz z LAL gdzie byli wyraźnie gorsi od rywala , a potem zdecydowana porażka z Golden State . Dodatnie Handi na gospodarzy tego meczu wydaje się być dobrą opcją , jakoś nie widzi mi się żeby Byki nagle rozbiły Sacramento . Kings +9.5 (1.65) . Co do meczu Portland to już wcześniej mówiłem że Denver w tym sezonie może być bardzo mocne , dysponują świetnym składem i jak na razie grają znakomicie , zobaczymy jak zaprezentują sie w meczu z drużyną trochę lepszą od Dallas bez formy i od Utah , ale nie wierze w to że dadzą się rozbić bo jak do tej pory grają świetnie , Lawson robi swoje , Rudy jest dobrze dyponowany na dystansie (co akurat jest u niego normalką :razz: ) , Nene też dobrze zagrał z Utah , Gallinari to samo . Jednym słowem drużyna Nuggets jest w formie i powinna to dziś udowodnić. Denver +7.5 pkt (1.65) . Niespodzianek nie przewiduje w meczu Thunder i Lakers , rywale tych drużyn są słabo dysponowani , argumentacja że Dallas musi wreszcie zagrać dobrze jest idiotyczna , bo tak samo musieli kiedy rozbijali ich Heat i Nuggets , teraz z genialnie dyponawanymi gospodarzami nie powinni mieć szans , Westbrook , Harden i cudowanie grający Durant powinni ich zjeść. Co do NYK to powiedziałem już co mysle na temat ich gry , drużyna przereklamowana i bardzo słaba , oparta na jednym , często zawodzącym Anthonym i bez nawet średniej klasy rozgrywającego , Lakersi mają swoje problemy , ale Gasol i Bryant robią swoje i ciągle dają dużą jakość swojemu zespołowi , swoje trzy grosze dołoży Światowy Pokój i Knicksi nie mają szans. Lakers (1.55) i Thunder (1.40)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
OKC 1.444
Pinnacle
5/10

Wczoraj OKC męczyło się trochę z Miśkami, ale fatalnie grał Westbrook. Mega pudła w dobrych sytuacjach, w innych na siłę rzucał, beznadziejne straty, bezsensowne podania. Naprawdę aż żal było patrzeć. Jestem pewien, że dziś Westbrook zagra zdecydowanie, zdecydowanie lepiej. I zdecydowanie wspomoże OKC w wygraniu tego meczu. Szczerze to nie powinna Oklahoma mieć problemu z Dallas zbyt wielkiego. Mistrzowie NBA grają słabo. Fatalny mecz z Miami, gdzie mimo wygrania 4Q 29:8 przegrali mecz 94:105. Potem słabiutki mecz z Denver przegrany 93:115, mimo wygrania ostatniej kwarty 25:18. Grają słabiutko - słaby rzut, zbiórka w ataku praktycznie nie istnieje, strat pełno, dużo fauli - Miami i Denver rzuciły w sumie 70 wolnych. Odom, który miał być mega wzmocnieniem póki co 2/16 z gry, 7 fauli, 4 straty. Reszta też nie szaleje. Durant tu będzie grał na Mariona i jakoś nie sądze, że go to powstrzyma. Nie powstrzymało Gallinariego i Jamesa przed punktowaniem. Westbrook na Kidda pewnie, a że jest dla niego za szybki to będzie szalał. No i zapowiada się mega pojedynek prawdopodobnie 2 najlepszych rezerwowych ligi - Terry vs Harden. Nie wiem kto wygra akurat ten pojedynek, ale mecz powinien spokojnie być wygrany przez ekipę z Oklahomy.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik

OKC -5.5 @ 1.90
Jak już wspomniał kolega Olo Oklahoma zagrała wczoraj bardzo przeciętny mecz. Pomimo wszystko wynik był korzystny dla gości. Westbrook z każdym meczem wygląda słabiej, ale z Grizzlies sięgnął dna. Teraz może być tylko lepiej. Świetnie prezentuje się Durant. Z obecną obroną nie widzę większych szans dla Dallas. Prędzej spodziewałbym się jakiegoś blowoutu podopiecznych Scotta Brooksa. Wielu widzi nadzieję dla obecnych mistrzów w zmęczeniu rywala. To są młode chłopaki w większości, świetnie przygotowani pod względem fizycznym. Nie przekonuje mnie ten argument. Równie dobry jest ten, że Dallas w końcu &quot;musi&quot; wygrać. Nic nie musi. W dwa dni nie odmieni się gry całego zespołu.
&quot;We look old and slow and out of shape&quot; - Dirk Nowitzki​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 13

jrq-

Użytkownik
Wczorajsze wyniki z NBA to dla mnie była totalna klapa, zawiodły totalnie dwa moje najgrubiej położone typy i dziś czas na przełamanie. Jest dziś kilka ciekawych spotkań, w każdym jednak jest drobny szczegół, który może zdecydować o niepowodzeniu - największe szansę daje typowi na Los Angeles Lakers. Tutaj nieco martwi mnie forma Jeziorowców, którzy pierwszy mecz z Bulls przegrali nieznacznie, następnie pojechali do hali Sacramento Kings i tam przegrali. Tą porażkę można jeszcze zrzucić na karb zmęczenia i gry back-to-back. Trzeci mecz Lakers to już zwycięstwo z Utah, jednak powiedzmy sobie szczerze, to Jazzmani byli tego dnia aż tak beznadziejni, że Spurs wygrali aż tak wysoko. Dziś rywalem jest ekipa Knicks, która wczoraj żenująco wypadła w starciu wyjazdowym z Golden State Warriors. Rozczarował na pewno Carmelo Anthony, który dziś na pewno tak słabo nie zagra, jednak Lakers w tym sezonie bronią naprawdę dobrze i Melo na pewno łatwo mieć nie będzie. Drużynę z Miasta Aniołów jak co sezon ciągnie para Pau Gasol i Kobe Bryant, uzupełniani przez Rona Artesta i Dericka Fishera. Dla Lakers to będzie na pewno ciężki sezon, jednak u siebie powinni być groźni dla każdego. A dziś rywal może nie jest bardzo słaby, jednak tylko średni i z takimi trzeba po prostu wygrywać, zwłaszcza, że grają dzień po dniu i są po słabiutkim meczu z GSW.
Lakers 1.55 BETFAIR
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ja bym Knicks nie ruszał, nawet z handi teoretycznie bezpiecznym czyli coś koło +8 jak ktoś tu brał. Lakers w ofensywie nie są teraz potęgą ale mają dobrych obrońców, którzy mogą utrudniać zycie Melo i Amere i duzo lepiej bronią jako druzyna niz w poprzednim sezonie. W przypadku Knicks sprawa jest prosta, słabszy dzień Melo i game over, niby jest jeszcze jest Amare ale on jakoś mnie nie przekonuje, jak był bossem w Knicks to grał super ale odkąd przyszedł Melo trochę zawodzi. Wczoraj koszmarny mecz Knicks i dzisiaj niekoniecznie musi być lepiej, ze słabym jak się okazało Bostonem mecz im wygrał Melo, najwazniejsze akcje to było tylko patrzenie czy Melo ma chociaz jedną rękę wolną zeby mu podać piłke, obojętnie jak i gdzie, na posta itp. Ja chyba zagram Lakers -4, gdyby grał Bynym to bym się nie wahał.
 
navent 83

navent

Użytkownik
Orlando Magic - New Jersey Nets ✅✅✅ 24 zbiórki
Typ: Dwight Howard powyżej 12.5 zbiórki Kurs: 1,85
Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks ✅ 56:52 HT
Typ: 1 (-3) HT Kurs: 1,95
Bukmacher: Betsson
Mocny dubel na dzisiaj. Nets nie mają kim postraszyć pod koszem. Magic wręcz przeciwnie. Najlepszy center ligi zapewne pokaże na co go stać. Błysnął w meczu z Oklahomą, która również &#39;pełnowymiarowego&#39; centra nie ma. Zebrał wtedy 15 piłek na obu tablicach. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Ostatni mecz przeciwko Hawks pokazuje jaką mocą dysponuje New Jersey pod tablicami. Przegrali ten pojedynek 36:51.
Dallas bardzo słabo rozpoczęło sezon. Nie sądzę, by miało to się zmienić w meczu przeciwko Thunder. Pierwsze połowy dwóch pierwszych meczów tego sezonu Mavs przegrywali odpowiednio 21 i 27 punktami. W meczach przedsezonowych przeciwko OKC Dallas przegrywało do połowy również dwukrotnie (7 i 8 punktów). Mistrzowie NBA chyba potrzebują jeszcze trochę czasu, by wkomponować w swój skład nowo pozyskanych zawodników, a wtedy ich gra diametralnie się poprawi. Są to przecież zawodnicy o uznanej renomie w lidze. Nie pokazał się jeszcze nikt, kto może pociągnąć grę Mavs. Nawet Dirk gra jakoś niemrawo. Mam nadzieję, że to się zmieni niebawem. Natomiast Thunder to genialny Durant. We wczorajszym meczu co chwilę wyciągał swój zespół z opresji, gdy wydawało się, że Memphis zdoła przejąć kontrolę nad spotkaniem. Rzucał dosłownie z każdej pozycji i wpadało. Bardzo dobrze najlepszy rezerwowy NBA, James Harden. Jeśli chodzi o Westbrook&#39;a to koleś bardzo mnie denerwuje. Wie, że nie ma dnia to cały czas liczy na przełamanie. Rzuca, choć wie, że ma obok siebie zawodnika, który jest o niego o wiele lepszy i któremu wypadałoby oddać piłkę. Dzisiaj zapewne nie będzie miał jeszcze raz tak złego bilansu, bo utalentowanym zawodnikom takie coś się nie zdarza. Reasumując OKC wygra moim zdaniem dzisiejszy mecz już w pierwszej połowie i będą kontrolowali dalszą część pojedynku.
E: Mam nadzieję, że ktoś skorzystał z peffki na Howarda ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Denver @ 2,8 bwin⛔
Denver różni się tym od 76ers że będą mieli przewagę na tablicach dziś, w dodatku lekko kontuzjowany Matthews oraz śmiem twierdzić że ławka Denver też ciut lepsza ???? +5,5 do grania wiadomo.
z innych typów:

Magic -11,5
✅ , NJN brak dobrego zgrania, brak Lopeza , brak rywala dla Howarda, brak strzelców z ławki jak w Orlando
Bulls -7 ✅ , przy ich difensie Sacramento nie poskacze sobie, w dodatku pod tablicą przegrywają znacznie
 
I 6

insaner

Użytkownik
LAL -4 ✅ - zgodnie z przewidywaniami
Krótko, Knicks grają b2b, Melo i Stoud grali wczoraj po 35 /37 minut, zagrali fatalnie przeciwko GSW, drużyna dostaje łomot. Ludzie to wypisują że LAL słabe, braj Bynuma słaba ławka, nowy trener, itp. Tymczasem oglądałem ich meczyki z Chicago i Utah (które, moim zdaniem nie grają aż tak złe jak to widać po wynikach - brak im teraz jednak charakteru i lidera) - i moim zdaniem zagrali całkiem przyzwoity basket - a mecz z Utah dużo grały rezerwy (3 mecz w 3 dni). Jeśli duet Gasol (ma coś z ramieniem - ale ma zagrać) plus Kobe zagrają na swym w miare równym poziomie nie powinni mieć problemu z pokonaniem zbieraniny za kupe kasy z Knicks - bo jak dla mnie to nie jest drużyna które w tym sezonie będzie w stanie coś uwalczyć więcej niż 1 faza playoff. Faktem jest że graczy mają - i często będą im wychodzić mecze - ale tak doświadczone drużyny jak LAL, SAS czy BOS (wygrali z nimi ale troche szczęście pomogło no i mecz był we własnej hali) wciąż będą ich uczyć jak stać się drużyną.
Tak czy siak uważam, że w zaistniałej sytuacji kurs handi -4 na LAL to prezent który trzeba brać.

SAS WIN 1,8 ⛔ - wiedziałem że będzie ciężko ale nie że aż tak
Tu także wygląda mi na prezent od bukmacherów. SAS wczoraj pokazało drugiej, ale chyba nawet bardziej obiecujęcej niż KNICKS zbieraninie z LAC, co znaczy doświadczenie i zgranie (i dobry trener), dość często dając odpocząć zmiennikom z pierwszej piątki. Houston jest drużyną słabą - raczej nieznacznie lepszą niż w ubiegłym sezonie - jak zwykle pewnie z pograniczna linii playoff. Houston w meczu z Orlando pozwoliło na 53%,(fakt wyjazd) - pewny jestem ze tym razem u siebie Rockets nie pozwolą sobie na takie swawole i mecz będzie ciężki dla Spurs - ale jednak są oni drużyną niewątpliwie lepszą stąd nie mogę się nie skusić na taki kursik.

DAL +5,5 (było +7 na początku !!!) ✅ ale co za mecz!!
Mistrz bez zwycięstwa, nie załapał wprawdzie jeszcze formy... ale OKC b2b po męczarni z Memphis (dużo pomogły 3-ki 40%, podczas gdy Memphis tylko.. 12%), dziś Dallas pokaże że mimo iż nie jest to już ta sama drużyna (słabe transfery - nielicząc Odoma, który rokuje jeszcze nadzieje - Carter i West są już wypaleni i pożytek z nich żaden) to nadal jest bardzo silna i zajmie niezłe miejsce w playoffach, z których łatwo ich wykopać również nie będzie. Zresztą - nie przypadkiem w poprzednich playoffach OKC odpadła właśnie z Dallas i to aż 4-1. Poza tym dorzucam:
&quot;It has been more than 40 years since a defending NBA champion lost its first three games&quot;
Stąd - uważam że warto - zwłaszcza że mamy +5,5 - pogromu jak w poprzednich meczach nie będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom