>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2011

Status
Zamknięty.
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Podaje już typ na noc, w znacznej mierze do typu skłania mnie dopiero co obejrzany mecz Lakers - Jazz, i antybasket jaki zaprezentowali goście z Salt Lake City.
Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ:
-Nuggets -10@1,91
(10/10) ✅✅✅
Dziś Denver peffka, kursy niskie ale jeszcze pospadają. Niby nie można oceniać po jednym meczu, ale biorąc pod uwagę także sparingi a także dramatyczny obraz dzisiejszego meczu tu nie widzę za bardzo Jazz którzy nagle postawią się dużo lepszą grą rozpędzonemu Denver. Utah zagrało zupełną padakę, 32% z gry, 8% za trzy, pudła za pudłem, bez krycia, z kryciem, pod koszem, na półdystansie, Jefferson bijący rekordy nieporadności - 2/16 z gry (podejrzewam że jeden z 2-3 jego najgorszych występów w karierze). Niby mieli być wypoczęci, niby mają kilku grajków pod koszem, jednak w praniu wychodzi, że są zupełnie bez rytmu, brakuje zdecydowania, egzekucji z łatwych pozycji, pod tablicami jedyne co na plus to zbiórki, bo o tych przestrzeliwanych layupach lepiej zapomnieć. Lakers połknęli ich na 25 oczek, mimo że sami mieli 42% z gry, czyli bardzo przeciętnie. Back tu back w Colorado z Bryłkami -to się musi źle skończyć.
Nuggets rozgromii Mavs na ich parkiecie 2 dni temu (115-93, choć było już 33 pkt przewagi) i dziś nie widzę przeszkód, by inauguracja w Pepsi Center nie wypadła równie okazale, tym bardziej, że Nuggets to kolejna z ekip, które u siebie są piekielnie mocne. Denver 2 mecze przedsezonowe z Suns to także 2 efektowne pogromy, widać że otwarcie sezonu w Dallas to nie był przypadek. Gallinari, Lawson, Harrington czy Fernadez mogą spokojnie postrzelać na dystansie, pod koszem Nene czy Birdman, do tego doświadczony Miller na rozegraniu. Jak ten typ nie wejdzie to proszę modów o żółtą kartkę ;-). Typ do grubszego grania jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers
Clippers 2.54
Tobet
Widać że bukmacherzy nie widzą potencjału Postrzygaczy Owiec. Clippers to całkowicie nowa marka i moim skromnym zdaniem zatrzymać ich mogą tylko Heat i Bulls. Spurs to dobra drużyna, ale kurs 2.54 to value. Historią nie można się posługiwać no bo wiadomo - przyszedł CP3, Mr. Big Shot i Butler, także Evans. No ale jeśli ktoś lubi numerki to Clippers przegrali 46 z 51 spotkań od 10 grudnia 1997. To tylko ciekawostka bo skład zmienił się diametralnie i zdaje się że mogą pokonać każdego. O żadnej kontuzji ani absencji nigdzie nie ma słowa także zapowiada się ciekawy mecz o 2:30 polskiego czasu.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Co tu dużo mówić: Nocka przepiękna....
Lakers, Portland, Miami HT ???? Nic tylko się cieszyć.
Lakers, jak niedowiarki, dalej wierzycie w to Utah bez składu, że są tam odpowiedni ludzie w składzie ? Pierwsza piątka zagrała dosłownie jak leszcze z PLK ( drużyny nie wymienię której ) , za to Lakers nie potrzebowali wielkiego meczu by ich zniszczyć... Cóż 1.50 to było mega value.
Co do meczu Miami to ich pojechali chociaż dziwne są w ich grze przestoje gdzie po tracą przewagę. Norris Cole wczoraj MVP, Miami ma w składzie chyba kolejnego dobrego gracza, bo to on im zapewnił w końcówce spokój.
Co do Bostonu i tak mnie pozytywnie zaskoczyli, jak wróci Pierce, później Pietrus zespół ten wciąż będzie liczył się o najwyższe cele.
Czekamy na dzisiejszą nockę... Meczy znowu sporo.
San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers
Clippers 2.54
Tobet
Widać że bukmacherzy nie widzą potencjału Postrzygaczy Owiec. Clippers to całkowicie nowa marka i moim skromnym zdaniem zatrzymać ich mogą tylko Heat i Bulls. Spurs to dobra drużyna, ale kurs 2.54 to value. Historią nie można się posługiwać no bo wiadomo - przyszedł CP3, Mr. Big Shot i Butler, także Evans. No ale jeśli ktoś lubi numerki to Clippers przegrali 46 z 51 spotkań od 10 grudnia 1997. To tylko ciekawostka bo skład zmienił się diametralnie i zdaje się że mogą pokonać każdego. O żadnej kontuzji ani absencji nigdzie nie ma słowa także zapowiada się ciekawy mecz o 2:30 polskiego czasu.
Na pewno tu będzie do pobrania handicap na Clippers, ale co do wygranej ich, SAS to nie pionki i doświadczeniem, zgraniem biją swoich rywali na głowę. Nie można patrzeć tylko, że LAC ma świetny skład to pokonają każdego, moim zdaniem w tym sezonie jeszcze SAS jak i Boston mogą spokojnie ogrywać tą ekipę...
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Wiecie o ktorej jakis buk naziemny wystawia kursy na u/o zawodników??w szczegolnosci interesuje mnie profek .Dzieki z gory za info.Sorrki za ot
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Gralutuję wszystkim, którzy grali Minnesotę oraz Lakersów. ;) Ja się bałem i przynajmniej cieszę się, że nie zagrałem Minnesoty, bo naprawdę dużo nerwów ten mecz mógł kosztować i pewnie w jakomś głupią kontrę bym się jeszcze wpakował. Wczoraj moją największą lekcją było - nie grać na siłę handicap (-) na drużynę, która prowadzi w Q4. ????
Na dzisiaj dużo kursów nie ma w bet365, ale później obejrzę i coś dopiszę. Aczkolwiek na pierwszy rzut oka Indiana, Miami, Atlanta, Thundersi i Knicksy będą w pierwszej kolejności rozważani. ;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Na pewno tu będzie do pobrania handicap na Clippers, ale co do wygranej ich, SAS to nie pionki i doświadczeniem, zgraniem biją swoich rywali na głowę. Nie można patrzeć tylko, że LAC ma świetny skład to pokonają każdego, moim zdaniem w tym sezonie jeszcze SAS jak i Boston mogą spokojnie ogrywać tą ekipę...
Oczywiście SAS to nie pionki. Ale LAC też nimi nie są mimo że są pare lat młodsi niż SAS. Zgraniem biją na głowę? Na pewno. Wyśmiej mnie ale jedynym kontrargumentem na to jest bilans strat z 1. meczów :p LAC - 10, SAS - 13.
Poza tym nazwa LOB Angeles Clippers nie wzięła się z kosmosu ????
Myślę, że zgranie będzie mało istotne, ważne ale nie aż tak jak np. wytrzymałość.
Poza tym jestem fanem (od 2 lat, także proszę nie nazywać mnie sezonowcem ;))
Wiem, że to co napisałem powyżej jest żałosne, ale tak to jest jak się wdajesz w dyskusję z głupim ;)
Wiecie o ktorej jakis buk naziemny wystawia kursy na u/o zawodników??w szczegolnosci interesuje mnie profek .Dzieki z gory za info.Sorrki za ot
Na pewno Fortuna, Millenium kiedyś też, teraz nie wiem bo gram w necie. Reszta nie wiem bo nie obstawiam.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Takie zrywy SAS jak mecz z Grizzlies bedą częste w tym sezonie.Nie ma co sie jarać,SAS zagrali słabo i tak będą grali,jedynie nagłe błyski czy to TP czy Manu bedą dawały pojedyńcze zwyciestwa.Z takim nadmiarem emerytów w składzie ten zespół ma tak grac aby dotrwać do PO.Grizzlies są jeszcze daleko w preseason i feeling z poprzedniego sezonu jeszcze złapią.Dzisiejszy kurs na Clippers to ogromny value a w moich oczach nawet pewny kurs na graczy z LA.Jak już pisałem o Grizzlies to tym bardziej trzeba pobrac kurs na OKC,z takim westbrookiem i dosłownie kosmicznym Durantem Grizzlies moga jedynie nawiązać mały kontakt w pierwszej cześci meczu.Nie wróże im nic dobrego,o difensie OKC już nie wspomne bo całkowicie pogrąże Grizzlies.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
toudi 715

toudi

Użytkownik
To co grali Jazz to jakaś komedia. Juz nawet pomijając słaby skład, oni wyglądali jakby się zebrali i zobaczyli pierwszy raz na podworku godzine przed meczem. Jeden wielki chaos, brak wyćwiczonych akcji, brak gameplanu, brak ruchu w ataku. Najbardziej mnie jeszcze rozbawiło jak reporterka pyta Corbina po pierwszej kwarcie jak powinni grac i czy przypadkiem nie powinni podkręcić tempa sugerując odpowiedz pozytywną. Corbin odpowiada, ze oczywiscie musimy podkrecic tempo i takie tam a w kolejnych kwartach i tak to samo grali, wolno, bez pomysłu. Ta beznadziejna skuteczność Jeffersona to tego efekt, dostawał mase piłek i reszta się tylko patrzyła co zrobi. Taki Hayword całkiem ładnie pogrywał pod koniec ubiegłego sezonu a tutaj gdybym nie wiedział przed meczem, ze gra to bym chyba tego nie zauwazył nawet. Harris ładnie kiedyś pogrywał ale teraz to cień tamtego zawodnika. Ten Turek Kanter duzo minut dostał i chyba za duzo bo nie wydaje się na tyle gotowy.

Dlatego mimo wysokiej linii:
Nuggets -11 1.91 Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Jaki ładny kurs na Philadelphię.
Jeśli słoneczka przegrały z NO to czy moga wygrać z mocnymi 76??
Wątpię.A kurs 1,76 to na pewno zagram.Po 1,5 to jeszcze bym się zastanawiał ale słońca są zdecydowanie słabsze.I nie mają tak dobrych rezerwowych.
Typ:phila
Kurs:1.76
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Nie mam konta u żadnego buka,który oferuje zakłądy na graczy.Bo już bym gral overy na rondo cały czas.
OKC nie zagram.Obejrzę sobie na spokojnie jak sie skończyło spotkanie i wyciągnę wnioski.
Ale dzisiaj mozna dorzucić kilka typów na Miami.
Fajnie wygląda wyścig do 20pkt. Wiadomo Charlotte to ma szanse dopiero jak wyjdą rezerwy Heat.A te 20pkt to powinni osiągnąć grając big3
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Wg mnie na dziś do grania bedzie handi na pierwsza polowe albo pierwsza kwarte Miami. Choć jeszcze nie ma kursów to myślę że buki pewnie wystawią linie na kwarte -3 a na połowe -6. Heat pewnie tylko w pierwszej połowie będą grać pierwszym garniturem, a później zważając na to ze graja b2b, Spolestra da odpocząć Lebronowi i Wadeowi. I choć ich zwyciestwo nad słabymi Bobkami nie podlega dyskusji, to w drugiej połowie jak wejda rezerwowi moze byc rożnie.

Charlotte Bobcats - Miami Heat 1-sza połowa handicap ( 5 : 0 ) : 2 @1.90
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Oczywiście SAS to nie pionki. Ale LAC też nimi nie są mimo że są pare lat młodsi niż SAS. Zgraniem biją na głowę? Na pewno. Wyśmiej mnie ale jedynym kontrargumentem na to jest bilans strat z 1. meczów :p LAC - 10, SAS - 13.
Poza tym nazwa LOB Angeles Clippers nie wzięła się z kosmosu ????
Myślę, że zgranie będzie mało istotne, ważne ale nie aż tak jak np. wytrzymałość.
Poza tym jestem fanem (od 2 lat, także proszę nie nazywać mnie sezonowcem ;))
Wiem, że to co napisałem powyżej jest żałosne, ale tak to jest jak się wdajesz w dyskusję z głupim ;)
Oczywiście, Clippers będą mocną ekipą, ale jestem pewny, że i tej ekipie zdarzą się wpadki, a bądź co bądź SAS to drużyna grająca świetnie w defensywie i ciekawe jak wypadną na tle takiego rywala goście. Kurs racja jest kuszący na gości, ale jeżeli już to skłaniałbym się na handicap , pewnie jakiś +5,5, a może wyższy. Wczoraj widzieliśmy, co było Buks - Wilki, kurs był zachęcający, ale to właśnie handicap był lepszym rozwiązaniem na Wilki.
Ale na lepszą analizę, przyjdzie czas później...
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Na dzisiaj widać dwa naprawde ciekawe typy , nie wiem dlaczego na 76ers jest aż tak duży kurs w meczu z Suns , ci drudzy grają koszmarnie , widziałem ich mecz z Szerszeniami i naprawde tam nie ma kto tych punktów po prostu rzucać , przegrali na swoim terenie z tak bardzo osłabionym przed sezonem Nowym Orleanem a mają wygrać z 76ers? . Drugi typ na Boston z wspomnianymi wcześniej Szerszeniami , Celtowie mają dwie porażki na swoim koncie , ale rywali mieli dużo mocniejszych od Nowego Orleanu , na początek przegrali tak naprawde wygrany mecz z Knicksami a potem porażka na wyjeździe z Miami gdzie też grali całkiem nieźle , nie wiem czy zagra już Pierce , ale po kursie 1.55 zdecydowanie warto na nich pograć ze słabą ekipą gospodarzy. Co do Miami to nie ma chyba opcji żeby przegrali ten mecz , ale granie handi jest dość ryzykowane , zobaczymy czy będzie im się chcialo cisnać słabiutką ekipe bobków , możliwy jest scenariusz że rozwalą ich w pierwszej połowie a potem LeBron i Wade dostaną wolne , warto chyba pograć na under największych gwiazd Heat. Kolejnym kursem który mnie zaciekawił jest handi na Atlante , Jastrzębie ośmieszyły dzisiaj Nets i nie powinno być inaczej z drużyną ze stolicy (która przypomne że z Netsami przegrała) , handi -9.5 chyba warte grania.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Co sie dzieje z Valanciunasem? bedzie grał dla Raptors wkońcu czy nie?
According to ESPN’s Chad Ford, there is a “small chance” that Raptors F Jonas Valanciunas may leave his team in Europe to start his rookie season in 2011-12. The 19-year-old seven-footer is currently playing for Lietuvos Rytas in Lithuania, who have failed to qualify for the EuroBasket championship. He does not have an opt-out clause in his contract, so it would largely depend on the Raptor’s willingness to work on an early buyout for the No. 5 overall pick.
To chyba obecnie najświeższa informacja.
2) Duże osłabienie GSW przed meczem z NYK
The Knicks could have an easier time getting their second victory with Curry expected to rest his injured right ankle. Curry, who missed eight games with ankle problems last season and reinjured his right ankle in the preseason, had 21 points, 10 assists and six steals before landing awkwardly again Monday against Chicago.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Miami Heat wygląda dzisiaj dobrze i jakiś handicap na Q1/HT można zagrać. Co do underów Lebrona i Dwayne&#39;a to też się tutaj zgadzam. Piękny scneriusz byłby gdyby Miami ich rozniosło w pierwszych dwóch kwartach i później odpuścili, bo wtedy jakiś handicap można złapać. ;)

ATL Hawks

Wczoraj roznieśli Netsów, a dzisiaj graja z przeciętnym Wizards. Tutaj każdy inny wynik niż Atlanta dla mnie będzie zaskoczeniem i również myślę, że Q1/HT można ich pocisnąć. Aczkolwiek nie oglądałem meczu z Netsami, ani dużo nie wiem na ich temat. Czy mógłby mi ktoś bliżej przybliżyć jak wyglądała ich gra w tamtym meczu?
 
fender 4

fender

Użytkownik
Wczoraj sobie podarowalem jakichkolwiek betow, ale dzisiaj juz na pewno cos wejdzie.
Pewniaki IMO na dzis:
Wizards @ Atlanta Hawks
Wizards dostali od Nets, a dzien pozniej Atlanta zmiazdzyla zespol z NY. Dla mnie nic sie w tym meczu nie moze wydarzyc, Wizards sa jednak caly czas jedna z najslabszych druzyn w NBA, a Atlanta jest poukladana, w formie i pewnie po raz kolejny zagra dobry sezon zasadniczy, by i tak nic nie osiagnac w playoffach ;)
Miami Heat @ Charlotte Bobcats
Dwa _swietne_ mecze Miami, Bobcats nie maja zadnego argumentu i nie widze innej opcji niz (mniej lub bardziej, w zaleznosci kiedy odpuszcza Lebrona i D-Wade&#39;a) dotlikwy blowout. Bobcats wygralo z Bucks, ktore wczoraj niezle zagralo z Minnensota, ale jakie to ma znaczenie, skoro aktualnie moze kilka druzyn w NBA byloby w stanie urwac Miami mecz, i to tylko na wlasnym parkiecie.

Utah Jazz @ Denver Nuggets
Wczoraj dla mnie wystep Jazz byl spora zagadka i gratuluje tym, ktorzy przewidzieli blowout w Staples Center. Dla mnie ta druzyna ma potencjal niegorszy niz np. Sacramento, ktorym udalo sie wygrac, ale wczoraj tylko Nets na parkietach NBA zaprezentowalo sie gorzej i nie widze zadnych powod, zeby Denver nie mialo powtorzyc tego co zrobili zmeczenie po back-to-back-to-back Lakers.
Do tego jeszcze na pewno pomyslalbym nad Knicks i Pacers i byc moze jeszcze tutaj cos dopisze na temat ich meczow. Pozdro.
 
typertenis 20

typertenis

Użytkownik
ATL Hawks
Wczoraj roznieśli Netsów, a dzisiaj graja z przeciętnym Wizards. Tutaj każdy inny wynik niż Atlanta dla mnie będzie zaskoczeniem i również myślę, że Q1/HT można ich pocisnąć. Aczkolwiek nie oglądałem meczu z Netsami, ani dużo nie wiem na ich temat. Czy mógłby mi ktoś bliżej przybliżyć jak wyglądała ich gra w tamtym meczu?
Krótko.
Totalna miazga, Netsi stali w miejscu tak jak w meczu z Washington, ale tam jakimś cudem odrobili stratę 20 pkt, chyba przypadek ???? Wczoraj ATL zagrała na prawdę dobry mecz, dobrze z pół dystansu i za 3. Byli dużo szybsi, co było widać w niektórych akcjach, jak po prostu NJN nie zdążali wracać. Tej nocy ATL powinna łatwo ograć Washington, a handicap -9 pkt może być dobrą linią. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom