>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2011

Status
Zamknięty.
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Utah Jazz
Typ:
-over 181@1,50
⛔⛔⛔
Bardzo niskie linie na ten mecz, które moim zdaniem mogą zostać spokojnie przebite. Lakers po kiepskim starcie z jednej strony zmobilizowani, z drugiej zmęczeni, co wg mnie overkowi na pewno nie zaszkodzi. Do tego absencja pod koszem Bynuma, co sprawia że podkoszowi Utah, w tym nieprzeciętny Jefferson, będą mieli ułatwione zadanie. Do tego szybki Harris kontra staruszek Fisher, Kobe w dobrej formie rzutowej + dużo tracący, takie pozornie niezbyt rzucające się w oczy ale jednak cegiełki do wysokiego wyniku.
Trzeba też podkreślić jedną bardzo ciekawą statystykę z 2 pierwszych meczów Lakers - zaledwie 5 z 32 trójek trafili &quot;Jeziorowcy&quot;, którzy przecież mają kim straszyć na dystansie. Może Brown w końcu sięgnie po Kapono (dwukrotny zwycięzca konkursu trójek), może nie, jednak nie mam wątpliwości, że na dystansie gorzej być już nie może i z kolejnymi meczami coś jednak powinno powchodzić zza łuku, choćby Bryantowi, Blake&#39;owi czy Metta World-Peacowi.
No i na koniec słówko o Utah w kontekście wyjazdów - jest to ewidentnie ekipa własnego parkietu, jedna z tych kilku w których publika naprawdę robi różnicę. Na wyjazdach grają wyraźnie gorzej i widać to też po ich defensywie. Najświeższy przykład to sparing z Blazers, którzy rzucili Jazzmanom 110 oczek. Ja dziś pobieram sobie alternatywną, niziutką linię w bet365 i liczę na wynik spokojnie w granicach 190 - 200 pkt.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nie ma co się spinać panowie bo dzisiejsze mecze rzeczywiście trudne...
LAL - Utah
Liczę na ,,niespodziankę,,. LAL 2 porażki z rzędu, w tym ze słabym Sacramento. Pierwsze zakwaszenie da się we znaki, a na przeciwko wyjdzie drużyna całkowicie świeża. Kurs 2,75 jak dla mnie to spore value w tym meczu.
2.75 na Utah przy ich składzie to jest value ? Z której strony wytłumacz mi to ? Value to byłoby gdyby dziś były kurs 1.20 na Lakers i 4.0 na Utah, wtedy sam bym nie ruszał tego typu najprawdopodobniej. Jak pisałem wcześniej value to dziś jest na Lakers, bo kursy 1.50 to można na nich zobaczyć, ale w meczu z Boston, SAS czy Dallas. Ale nie z Utah, które nie ma żadnych argumentów, sorry może tylko 1, że ich to pierwszy mecz chociaż to moze oddziaływać w obie strony, za Lakers 2 mecz i wiedzą jakie błędy popełniają, które stopniowo co mecz można eliminować, a poszczególni koszykarze się rozgrywać.
 
oki 270

oki

Użytkownik
Dla zainteresowanych meczem Milwaukee-Minnesota.
U gospodarzy nie zagra Gooden http://www.iamagm.com/news/2011/12/27/nba.suspends.drew.gooden.one.game.flagrant.foul.gerald.henderson.video?utm_source=dlvr.it&amp;amp;utm_medium=twitter.
Goscie natomiast bez head coacha na lawce http://www.iamagm.com/news/2011/12/27/rick.adelman.miss.timberwolves.game.tuesday.attend.family.funeral?utm_source=dlvr.it&amp;amp;utm_medium=twitter
Tez chcialem grac +5 na Minnesote, ale nieobecnosc Adelmana na lawce jednak troche mnie zniechecila.
Pozostaje typ -4 Miami 1q (willhill) o ktorym poprzednicy napisali juz wiele. Rowniez wydaje mi sie, ze gospodarze rozpoczna z wysokigo C, aby pozniej spokojnie kontrolowac przebieg spotkania bez zbytniej potrzeby eskloatowania swoich gwiazd.
edit: dzieki coolmen za wychwycenie bledu ;)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Pozostaje typ -2,5 Miami 1q (willhill) o ktorym poprzednicy napisali juz wiele. Rowniez wydaje mi sie, ze gospodarze rozpoczna z wysokigo C, aby pozniej spokojnie kontrolowac przebieg spotkania bez zbytniej potrzeby eskloatowania swoich gwiazd.
Sprawdziłem od razu po Twoim poście:
-2,5 pkt jest na 2Q , -4pkt na 1Q i -6pkt na HT... także mały błąd z Twojej strony, bo nie wierzę, że tak szybko po Twoim poście wzrosły handicapy.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
2.75 na Utah przy ich składzie to jest value ? Z której strony wytłumacz mi to ? Value to byłoby gdyby dziś były kurs 1.20 na Lakers i 4.0 na Utah, wtedy sam bym nie ruszał tego typu najprawdopodobniej. Jak pisałem wcześniej value to dziś jest na Lakers, bo kursy 1.50 to można na nich zobaczyć, ale w meczu z Boston, SAS czy Dallas. Ale nie z Utah, które nie ma żadnych argumentów, sorry może tylko 1, że ich to pierwszy mecz chociaż to moze oddziaływać w obie strony, za Lakers 2 mecz i wiedzą jakie błędy popełniają, które stopniowo co mecz można eliminować, a poszczególni koszykarze się rozgrywać.
Wczoraj w meczu z Sacramento, które jest słabszym zespołem niż Utah 1,75 to również dla wielu była super promocja na LAL. Nie zdziwię się jeśli gospodarze się zmobilizują i ten mecz wygrają, ale biorąc pod uwagę wszystkie czynniki (2 L z rzędu LaL, 3 dzień pod rząd meczowy, kontuzja Kobe, goście na świeżości) ja wystawiłbym kursy po 1,85 - więc TAK, 2,75 na gości to dla mnie jest promocja.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
mam pytanie nie wiecie jaki buk pozwala zmieniać typ w zatwierdzonym kuponie? A moze na typy nba tak pozwalają?
A moze Toudi wiesz bo u Ciebie to raz Boston siła a drugi Blowout co?
Po pierwsze to jesteś leszczem bo grasz w jakiś bukach dla dzieciaków typu toto-mix gdzie nikt powazny nie gra bo jest podatek i marze wysokie (wyjątek jezeli &quot;śpią&quot; z kursem). Dodatkowo nikt normalny typujący NBA nie gra w Toto-Mixach itp. bo jak zamykają Toto-Mix to często jeszcze kilku zawodników jest questionable. Wiem, ze ty jesteś taki dobry, ze nawet kontuzji nie sprawdzasz (np. dziś Pierce) ale myślę, ze jednak warto się tym interesować. To tak odnośnie wyzywania kogoś od amatorów. Po drugie jest coś takiego jak czekanie na ruchy kursów a ze czasami przewiduje, ze kurs na mój typ będzie rósł to czekam do ostatniej chwili ale na forum pisze wczesniej po aktualnym na ten moment kursie bo pisanie 5 min przed meczem nie ma sensu. Jak się gra w Toto-Mixie to się nie zwraca uwagi na takie rzeczy. Tak więc jak coś napisze to nie znaczy, ze juz w tej chwili mam to zagrane. Po drugie masz same wtopy w ostatnim czasie wiec trochę pokory. Juz ci dzisiaj &quot;bezstresowy&quot; kupon nie wszedł. Aha i jeszcze jedno, jak szukasz inwestorów na forum to się naucz pisać bo nikt normalny jak poczyta twoje wypociny nie powierzy ci nawet 5 zł, to taka dobra rada. Wczoraj coś jęczałeś, ze Milwaukee od ciebie wziąłem podczas gdy podałem typ na Bucksów 2 godziny przed tobą więc sorry ale cięzko z kimś takim powaznie dyskutować.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Wczoraj w meczu z Sacramento, które jest słabszym zespołem niż Utah 1,75 to również dla wielu była super promocja na LAL. Nie zdziwię się jeśli gospodarze się zmobilizują i ten mecz wygrają, ale biorąc pod uwagę wszystkie czynniki (2 L z rzędu LaL, 3 dzień pod rząd meczowy, kontuzja Kobe, goście na świeżości) ja wystawiłbym kursy po 1,85 - więc TAK, 2,75 na gości to dla mnie jest promocja.
Wczoraj, o LAL ja słowa nie napisałem, ich wygranej nie brałem pod uwagę, 1) psycha po takim meczu jak z Bulls może nie być do końca w najlepszej formie, 2) mecz wyjazdowy , 3) nie jestem przekonany czy Sacramento obecnie jest słabsze od Utah.
Kursy po 1.85, haha tym mnie rozbawiłeś. A gdyby Lakers obecnie miało 2-0 to byś wystawił pewnie 1.50 - 2.75, nie wtedy by było 1.20 do 3.50
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
2.75 na Utah przy ich składzie to jest value ?
Bez przesady, aż tak słabo nie jest. O PO w tym sezonie oczywiście mogą zapomnieć, ale mało kto w tej lidze ma lepszych zawodników pod koszem. Do tego Devin Harris, który powinien w końcu zaliczyć przełomowy rok (pamiętacie go jeszcze jego duet z Carterem? :p Air Canada już nie wróci, ale Harris nie powiedział jeszcze ostatniego słowa), strzelec CJ Miles, nieobliczalny Josh Howard i kilku młodych zawodników. Wg mnie gorszy roster mają chociażby Nets czy Raptors.

Wczoraj w meczu z Sacramento, które jest słabszym zespołem niż Utah (...)
a Ty przesadziłeś w drugą stronę ????

A co do samego meczu... Kursy są dobrze wystawione, żadne value. Lakers w tym sezonie grają naprawdę słabo, bardziej przypominają drużynę z lat 2004-2006 niż tą która zdobywała mistrzostwa. Tylko Kobe jest kilka lat starszy... Gasol bez formy, od innych zawodników jest jeszcze mniejsze wsparcie (ostatnio błysnął Metta, ale to raczej &quot;przypadek&quot;), fatalnie to wygląda. Nie można olewać faktu, że to ich 3 mecz z rzędu, to naprawdę wiele znaczy. Wg mnie jedyne co ich ratuje to własna hala, w Salt Lake by przegrali. Nie chcę jednak przewidywać wyniku, pierwsze mecze sezonu należy obserwować i wyciągać odpowiednie wnioski, a dopiero później brać się za obstawianie ???? Dziwię się, że jest tak duży &quot;ruch&quot; w tym temacie.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Nie chcę jednak przewidywać wyniku, pierwsze mecze sezonu należy obserwować i wyciągać odpowiednie wnioski, a dopiero później brać się za obstawianie ???? Dziwię się, że jest tak duży &quot;ruch&quot; w tym temacie.
Dobrze powiedziane. Raczej trzeba póki co patrzeć a prawdziwe granie zacząć za jakiś tydzień.

Narzekacie na tego nicksa a nikt jak on nie poprawia mi humoru na tym forum. Koleś ma wiedzę o NBA mniejszą od kilku osób tutaj a robi za Alfę i Omegę :razz:
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
LA Lakers - Utah Jazz - LAL/LAL HT/FT @ 1,86
Jeziorowcy przegrali dwa pierwsze spotkania, wciąż nie może grać Bynum, McRoberts nabawił się kontuzji palca u stopy, Kobe zmaga się z nadgarstkiem, a dziś trzeba sprostać Jazzmanom. Pozornie sprawa wydaje się być ciężką, szczególnie w kontekście wczorajszej porażki z Kings uważanymi przez wielu ze team gorszy niż Utah, ale...
Nie można wprawdzie przytaczać faktów statystycznych typu 8-2 dla LAL w ostatnich 10 h2h i &quot;pfff kiedy to Jeziorowcy mieli 0-3 na starcie? Niemożliwe!&quot;, ale jest kilka argumentów ZA Lakers w dzisiejszym spotkaniu. Milsapowi wciąż dokucza mięsień czworogłowy i nie do końca wiadomo na ile % jest w rzeczywistości gotowy na ten mecz. Bell w meczach przedsezonowych był bez formy, nad grajkami typu Favors czy Hayword nie będę się bawił w analizę psychologiczną, bo z rookie nigdy nic nie wiadomo. CJ Miles to nie jest zawodnik na miarę tuzów NBA, Harris &amp; Okur są przyzwoici, a wszystko &quot;za jaja&quot; musi trzymać Jefferson. Jednym słowem bieda nad Słonym Jeziorem. Przede wszystkim - nie ma kto zatrzymać Bryanta. Kobe będzie z łatwością nabierał na faule rookies, którzy dostaną ładnych parę minut na parkiecie. Pojedynek Gasol - AJ? Moim zdaniem Pau przeważa. Widać u niego, że nie bawił się w ciuciumajtka, ale ostro trenował w Barcelonie. Pan &quot;Pokój na świecie&quot; przypomina niejakiego Rona Artesta z czasów jego bardzo dobrej gry, z tym że nieco spokojniejszego (buddyzm wycisza...). Bardzo chciałbym, aby wreszcie zaskoczyło trio rezerwowe Barnes-Blake-Walton, bo póki co z ławki biedą wieje...
Reasumując, w Utah nie ma odpowiedzi na tercet Pau-KB-PiS, a jeśli do tego Fish zacznie grać jak na niego przystało, zawodnicy z miasta Aniołów od początku powinni wypracować sobie spokojną przewagę.

Kris Humphries over 23 points + rebs @ 1,55

Pan Kardashian pozytywnie zaskoczył w meczu z Czarodziejami, dostaje sporo minut, zbiera mnóstwo piłek... cóż więcej pisać. W ostatnim meczu 21 pkt i 16 zbiórek. Dziś również sporo pozgarnia z tablic, ponieważ Jastrzębie muszą szukać swoich szans na dystansie. Biorąc pod uwagę, że spokojnie zbierze 12-13 piłek, linia 23 na reb+pts nie jest ustawiona zbyt wysoko
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Ruch duży bo każdy wyczekiwał NBA z utęsknieniem, jak dla mnie Lakersi dzisiaj spokojnie wygrają, również nie wierzę, że mogliby zacząc od 0-3 .
Nie jest to może ta sama drużyna co chocby 2 lata temu odeszli wartościowi gracze(Odom, S.Brown - niezły zmiennik) i przede wszystkim trener- Phil Jackson.
Pod wodzą nowego sternika klubu z LA sprowadzono J.Kapono, J.McRobertsa oraz Troya Murphy. Jak dla mnie uzupełnienie składu raczej średnie.
Do tego dochodzi absencja Andrzeja Bynuma z powodu kary, która obowiązywac bedzie jeszcze przez 2 mecze.
W porównaniu do poprzedniego sezonu spore roszady.
Utah to dla mnie ligowy przeciętniak, na próżno szukac w ich szeregach gracza, który mógłby wziąc gre na swoje barki i pociagnac druzyne w trudnym momencie.(a takiego gracza na pewno maja w swoich szeregach purpurowi - Kobe)
Kadrowo zdecydowanie odstaja od LAL,
Nie widze poprostu zadnego argumentu po stronie Jazz bo fakt, iż Lakers moga byc zmeczeni (3 mecz = 3 dzien),a Utah dopiero rozpoczyna sezon to dla mnie zaden argument.
Po kursie 1.5 jak najbardziej jestem sklonny postawic na Kobe&#39;go i spółkę
http://pl.wikipedia.org/wiki/Shannon_Brown
 
fender 4

fender

Użytkownik
Narzekacie na tego nicksa a nikt jak on nie poprawia mi humoru na tym forum. Koleś ma wiedzę o NBA mniejszą od kilku osób tutaj a robi za Alfę i Omegę :razz:
Jak chce sobie poprawic humor, to wlaczam sobie jakas komedie, a do tego tematu wchodze, zeby sprawdzic co intelignetni ludzie maja do powiedzenia nt. meczow. Sorry ;)
Ja rowniez sadze, ze ~1.4 to absolutnie za slaby kurs, zeby grac na Lakers. Przegrana z Bulls, praktycznie blowout w Sacramento (byly momenty, gdzie Lakers mialo jeszcze szanse, ale na krotko), a teraz mecz z druzyna moim zdaniem na rownym poziomie co Kings. Gdyby Salt Lake gralo w konferencji wschodniej, to spokojnie by mogli powalczyc o playoffy 2012. Fisher, Bryant, Gasol, Artest to juz nie sa mlodzi chlopcy i cholera go wie jak wytrzymaja 3 mecze pod rzad. I teraz nie dosc, ze graja back-to-back-to-back, to jeszcze wezcie pod uwage jak krotki byl pre-season, jak krotki byl okres przygotowawczy i ze to tez moze wplynac na ich kondyncje dzisiaj. Z drugiej strony tez bym nie gral na Utah, bo jednak mimo tego wszystkiego nie sa faworytami i w sumie ich performance to zagadka.
Wiec ja tez dzisiaj tez tylko obserwuje. Miami pewnym faworytem, ale kurs niestety to odzwierciedla.
 
M 0

mondigo

Użytkownik
Nie wiem dlaczego tak lekceważycie szanse Boston. Co prawda przegrali swój 1 mecz wyjazdowy troszkę na własne życzenie ale jednak siła w nich jest
Graja prawie w optymalnym składzie. Moim zdaniem srodkowi O&#39;neal i Garnet beda miec duze znaczenie. Wiadomo Miami forma +gra u siebie
Jednak takie mecze zawsze dodatkowa motywacja
Kurs 5,5 myśle że wart ryzyka napewno Boston nie odpusci i bedzie walka
Pozatym Boston to moj faworyt od dawna!! ????
Vamos Boston
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Nie wiem dlaczego tak lekceważycie szanse Boston. Co prawda przegrali swój 1 mecz wyjazdowy troszkę na własne życzenie ale jednak siła w nich jest
A ogladales moze mecz Miami? To byla gra, LeBron i Dwyane robili co chcieli, blyszczeli na parkiecie, sadze, ze dzis bedzie tak samo i hc -5,5 HT wejdzie bez problemowo!
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Atlanta Hawks - New Jersey Nets 1.54 bet365
Jeśli szukamy sensacji to nie w tym meczu Panowie! Nie widzę na prawdę żadnych twardych argumentów po stronie Nets, chyba że traktować jako taki występ przed własną publicznością ???? Wczoraj to nie Netsi wygrali, a Wizardsi przgrali i tak to trzeba określić. Jedyna pozycja na jakiej gospodarze mają przewagę to PG, ale nie oszukujmy się Deron sam meczu nie wygra, jak wiadomo Lopez wyłączony z gry. Po stronie Atlanty z tego co mi wiadomo zabraknie jedynie podstawowego rozgrywającego Kirka Hinricha, ale moim zdaniem każdy inny wynik jak zwycięstwo Atlanty będzie tutaj niespodzianką.
Boston Celtics - Miami Heat 1.19 bet365
Kurs mówi sam za siebie, kwestią dyskusji jest jedynie to czy Celtowie podejmą walkę czy już w q1 Miami odskoczy podopiecznym Doca Riversa i skończy się wysokim zwycięstwem. Moim zdaniem opłacalne granie wszelakich handi na Miami.
Minnesota Timberwolves - Milwaukee Bucks 2.95 bet365
Śmieszą mnie wszystkie komentarze typu &#39;świetny debiut Rubio&#39; - meczu nie oglądałem w całości ale sporymi fragmentami i naprawdę niczego nadzwyczajnego nie pokazał - w 26 minut na parkiecie 6pkt, 6 ast, 5reb, 0/1 zza łuku, bez przechwytu, 4 faule i +/- na poziomie -1 - naprawdę nie ma co się zachwycać po 1 meczu, przeciętnym zresztą moim zdaniem. W defensywie też nie zachwycał. Ale mimo to widzę tutaj win przyjezdnych. Wczoraj dobra zmiana J,J, Barei, którego gra naprawdę mi się podobała, do tego dobrze dysponowani Love i Beasley + momentami przyzwoita gra Darko Milicicia. A co można napisać o dzisiejszych gospodarzach? Myślę że porażka z Bobcats (moim zdaniem kandydatem do najgorszego bilansu w tym sezonie) wystawia im już jakąś opinię. Poza tym zabraknie Goodena, Jackson jak na razie bardzo słabo i wydaje mi się że Wilki zdecydowanie wygrają walkę na tablicach. Jak dla mnie kurs 2.95 to spore value i sam w nich inwestuję.
Sacramento Kings - Portland Trailblazers 1.23 bet365
Gra na Portland po takim kursie chyb a nie warta świeczki, co nie zmienia faktu że zachwyty nad Sacramento bardzo przesadzone in my opinion. Zakończył karierę Brandon Roy, ale jest Jamal Crawford i Portland to drużyna która ma solidnych graczy na każdej pozycji. Natomiast wczorajszy wynik ekipy Kings nie odzwierciedla ich rzeczywistej wartości. Oczywiście spory potencjał w tej drużynie, ale na dzień dzisiejszy od Portland słabsza i na ich terenie ich wygrana byłaby niemałą niespodzianką. Obstawiam wyrównany mecz, ale ławka Portland powinna przechylić szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy. Bet dobry do podniesienia AKO w jakimś dłuższym kuponie.
Utah Jazz - Los Angeles Lakers 1.41 bet365
Komentarze mówiące o zmęczeniu Jeziorowców są dla mnie niepoważne, to nie jest końcówka, czy choćby środek sezonu, gdzie nawarstwiające się różne mikrourazy, ciągłe przeloty, itp. powoduję słabszą grę zespołu. to jest 3 mecz sezonu i nie sądzę, aby 3 mecze w 3 dni Lakersów były jakimś atutem Utah. Kurs na takim poziomie, z takim przeciwnikiem, podczas gdy LAL graję we własnej hali to rzadki widok i aż szkoda tego nie zagrać. Ze strony Utah jedyne poważne zagrożenie to Al Jefferson, ale nie ma co dyskutować - Lakersi nie mają prawa tego meczu przegrać i zrobią wszystko żeby jak najlepiej zaprezentować się przed własną publicznością. Mam nadzieję że Kobe wstrząsnął trochę szatnią i po cichu liczę na występ Rona w s5 i więcej minut dla Barnesa ;)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Śmieszą mnie wszystkie komentarze typu &#39;świetny debiut Rubio&#39; - meczu nie oglądałem w całości ale sporymi fragmentami i naprawdę niczego nadzwyczajnego nie pokazał - w 26 minut na parkiecie 6pkt, 6 ast, 5reb, 0/1 zza łuku, bez przechwytu, 4 faule i +/- na poziomie -1 - naprawdę nie ma co się zachwycać po 1 meczu, przeciętnym zresztą moim zdaniem. W defensywie też nie zachwycał.
Moim zdaniem Ricky zagrał bardzo pozytywnie, szczególnie patrząc przez pryzmat debiutu na parkietach NBA, gdzie koszykówka odbiega od tej w Europie (nawet w Barcelonie). Widać było, że ma świetny przegląd pola, jego zagrania są wymierzone co do centymetra, a no-look pass były ozdobą meczu. Z każdym meczem będzie poznawał warunki gry i myślenie partnerów, więc ma szanse być ogromnym wzmocnieniem Wilków. A co do obrony... RR nie został ściągnięty do TWolves po to żeby bronić...

PS: chciałbym go zobaczyć w Skills Challenge

tak jeszcze btw rozśmieszył mnie motyw gdy w hali Wilków została puszczona podczas jednej z przerw znana piosenka grupy The Beatles:
http://www.youtube.com/watch?v=r4p8qxGbpOk

Jakież to było prawdziwe ????
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Moim zdaniem Ricky zagrał bardzo pozytywnie, szczególnie patrząc przez pryzmat debiutu na parkietach NBA, gdzie koszykówka odbiega od tej w Europie (nawet w Barcelonie). Widać było, że ma świetny przegląd pola, jego zagrania są wymierzone co do centymetra, a no-look pass były ozdobą meczu. Z każdym meczem będzie poznawał warunki gry i myślenie partnerów, więc ma szanse być ogromnym wzmocnieniem Wilków. A co do obrony... RR nie został ściągnięty do TWolves po to żeby bronić...
Okej, ale pisząc że Ricky miał świetny debiut trzeba spojrzeć na zarówno ofensywne jak i defensywne aspekty jego występu ;);) i nie neguję wcale że w przyszłości może być (ale i nie musi) czołowym PG w NBA
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nie wiem dlaczego tak lekceważycie szanse Boston. Co prawda przegrali swój 1 mecz wyjazdowy troszkę na własne życzenie ale jednak siła w nich jest
Graja prawie w optymalnym składzie. Moim zdaniem srodkowi O&#39;neal i Garnet beda miec duze znaczenie. Wiadomo Miami forma +gra u siebie
Jednak takie mecze zawsze dodatkowa motywacja
Kurs 5,5 myśle że wart ryzyka napewno Boston nie odpusci i bedzie walka
Pozatym Boston to moj faworyt od dawna!! ????
Vamos Boston
Ostatnia część wypowiedzi pokazała jaki jesteś obiektywny stawiając ten typ. Powodzenia życzę w dalszym typowaniu ( Pamiętaj, zasada nr 1 = jeżeli typujesz, nie patrz czy lubisz tą drużynę itp. to jest samobójstwo bukmacherskie )
Co do Rubio, zagrał poprawnie, ale wciąż jest przereklamowany, co nie zmienia faktu, że ma talent i musi ciężko pracować, ale ja mu osobiście kibicuję, bo może wiele osiągnąć, a malutką próbkę m.in asyst wczoraj już pokazał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom