>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2011

Status
Zamknięty.
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Dobry ruch w dziale ;) aa. i buk to STS, wybaczcie, ze naziemny ;)
Nie było mnie przez 3 dni i nie miałem dostępu do internetu także przejrzałem tylko wyniki i tyle. Może analizy nie będą rozbudowane ale coś tu napiszę:
#1.Charlotte – Miami (-9.5) 2 @1.82 6/10
Widzę taki scenariusz. Miami (a raczej BIG 3)aby się nie męczyć w pierwszej połowie niszczą Bobków i potem spokojnie będą chcieli jak najmniejszym nakładem sił wygrać. Jeżeli tylko przewaga zejdzie poniżej 10 wchodzi ponownie LeBron, Wade i Bosh i robią miazge. Na koniec meczu przewage 10 pkt powinna być spokojnie.
#2.Atlanta – Washington (-8.5) [email protected] 6/10
Tutaj już wiele było analiz co do tego. Atlanta zdecydowany faworyt tego spotkania i powinni Washington spokojnie rozgromić. Nie mam nic wiecej do dodania, a przede mna pare osób napisało co nieco na ten temat, także no.. peffka :d
#3. Phoenix – Philadelphia [email protected] 5/10
Phoenix gra strasznie słabo, mimo, że grają u siebie PHiladelphia powinna ich spokojnie ograć. Gości dzisiejszego spotkania mają przewagę prawie na każdej pozycji imo, także nie widzę innej opcji jak ich wygrana. A kurs bardzo zachęca ;)
#4. San Antonio – LA Clippers (+4.5) [email protected] 8/10
I tutaj moja perełka. Na pewno zagram jeszcze czysto na LAC. Ich gra bardzo mi sie podoba. Paul, Billups jako PG i SG bardzo mi sie podobają. Butler jak SF, Griffin jak PF i C Jordan. Owszem może i pozycje PG i SG są nawet w drużynie wyrównane, ale myślę, że tutaj zwycięży młodość nad rutyną. Pod koszem przewaga po stronie LAC. Griffin vs Blake, Jordan vs Blair i jest 2-0 dla LAC. Oczywiście wiele osób może się nie zgadzać ze mna i ja to szanuję. Ale ja gram tak i nic tego nie zmieni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Moze wejdź sobie na nba.com?
i tam na górze masz teams.wybierasz interesujacy Cię.I na stronce zespoły masz bodajrze Team i tam Rooster.
Albo łatwiej na boxscory sobie popatrz

Na indianę nie radzę grać.Toronto ma solidnego trenera i widać postępy w ich grze.myślę,że moga sprawić niespodziankę
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich znawców NBA ???? , mam małe pytanie ponieważ w temacie jestem trochę &#39;zielony&#39;. Czy granie na Indianę po kursie 1.60 się opłaca? czy czysta &#39;2&#39; wejdzie w tym meczu? pozdrawiam.
Indiana wzmocniła się przed sezonem. Przyszedł David West, czyli solidny zawodnik. Ogólnie jest to dobry zespół a Toronto jakie jest to myślę że każdy wie, może zaskoczyć ale raczej nie w tym meczu ;) Ja zagrałem, na 99% wejdzie.
EDIT: Akurat to zagrałem za 5 zł ale z takiego powodu że nie mam dużo na koncie. Będziemy mądrzejsi po północy to wtedy pogadamy ;)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Indiana wzmocniła się przed sezonem. Przyszedł David West, czyli solidny zawodnik. Ogólnie jest to dobry zespół a Toronto jakie jest to myślę że każdy wie ;) Ja zagrałem, na 99% wejdzie.
Dlatego, że zagrałeś to na 99% wejdzie. ( Podaj stawkę za jaką zagrałeś , jak za 2 zł to wiadomo, że możesz tak pisać i być pewnym... ) U siebie Indiana by ich pojechała, ale póki co obie ekipy mają po 1-0, obie grały ze słabymi ekipami i nie da się stwierdzić czy Indiana jest na prawdę taka mocna. Dla mnie ten mecz będzie wyrównany i wynik może być każdy, dlatego z mojej strony NO BET jeżeli chodzi o to spotkanie. Jest dziś do wyboru więcej ciekawych meczy, a nie tak ryzykowne gdzie wszystko może się zdarzyć...
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Knicks - Warriors
Knicks -3 1,87 Bwin ⛔
Knicks zaliczyli świetny comeback z bardzo mocnymi, choć bez Pierce&#39;a, Celtics i teraz na pewno przed nimi łatwiejsze spotkanie. Warriors mają bilans 1-1, wygrali z Bulls, ale w sumie nie było to aż takie zaskoczenie, bo Chicago grało b2b po ciężkiej końcówce z Lakersami i było wiadomo, że trochę zluzuje. Knicks mają słabszy skład, niż w poprzednim sezonie, niestety, Chandler da dużo, ale moim zdaniem lepiej byłoby dla nich stracić STATa lub Melo, niż Chaunceya. Toney jest dobry jako rezerwowy, ale bc Douglas-Fields nie wygląda imponująco. Dziś naprzeciw nich Ellis i Curry, ale dużo pewnie rozegra się pod koszem. Dobrze dla GSW, że wrócił Biedrins, ale jeszcze nie gra tego, co potrafi. Kwame Brown do spółki z nim odstają od Chandlera. Doprawdy nie mam pojęcia, co wymyślą, by zatrzymać Stata, bo David Lee będzie zawsze o tempo za nim. Chandler w kolejnej ekipie może być tym brakującym elementem. 6 bloków w debiucie w NY robi wrażenie. W tym meczu pod koszem po prostu musi rządzić, to pewne. Nie powtórzy się sytuacja z poprzedniego spotkania GSW, gdzie Steph Curry zebrał 7 piłek. Z Ellisem mogą sobie szaleć, ale często gra szczególnie Monty, także Dorrella, nie ma wiele wspólnego z pomocą drużynie, a w takich meczach niestety to jest konieczne. Obie ekipy mają słabą ławkę, właściwie GSW wygrało z Bulls dzięki 16 przechwytom, ale ten mecz będzie miał trochę inną specyfikę. Knicks aż tak nie dzielą się piłką, a z drugiej strony będzie ciężko o dobrą obronę na Amare i Melo. Bez tego, niestety, chyba ani rusz. Knicks powinni to wygrać.

Clippers - Spurs
Spurs 1,57 Pinnaclesports ✅
Coach Carter byłby załamany. Jeszcze się nie nauczyliście?? Rozumiem fascynację produktem Clippers, ale dziś po prostu poprzeczka jest zawieszona przed nimi chyba zbyt wysoko. Jeżeli kogoś nie przekonał poprzedni RS, to musiał przekonać go poprzedni mecz, pierwsze spotkanie Ginobiliego i spółki w sezonie. Pewnie, bezproblemowo pokonali u siebie bardzo silnych Grizzlies. Już z Rudy Gayem. Za to Spurs bez Neala. Z foul trouble Duncana. Ze słabą skutecznością Kawhiego. Z fatalnie nastawionym celownikiem Bonnera. Bez fajerwerków. Tyle czynników mogło świadczyć o tym, że Spurs po prostu przegrają. Nie było na to szans. Doświadczenie zrobiło swoje, a Parker i Ginobili byli nieuchwytni. Tony Allen zanotował pewnie jeden z nielicznych swoich tak bezbarwnych defensywnych występów w sezonie. Clippers niestety mają kłopot na pozycji centra. Tim Duncan bezwzględnie to wykorzysta. Piątka dość silna, ale moim zdaniem do Spurs jeszcze trochę brakuje. Paul to klasa sama w sobie, Butler także jest świetnym graczem po obu stronach parkietu, Griffin może szaleć. Wszystko poszłoby na nic, gdyby nie sprowadzenie Billupsa, który po prostu gra jak najlepszy gracz w zespole, mimo tego, że ma piłkę rzadziej, niż zwykle. Ławka Spurs zje jednak ławkę Clippers. Tak samo jak Duncan zje swych rywali. Ginobili i Parker to ta sama klasa, co ich matchupy. W spotkaniu z GSW to Warriors zbierali lepiej niż Clippers. To też coś znaczy. Absolutnie rozumiem fascynację zespołem gości. Jestem zdania, jak wielu ludzi, że w LA są dwie równorzędne ekipy. Dziś jednak grają z zespołem o większej jakości, niż oni. Niestety, nie powinni wygrać, mimo tego, że praktycznie każdy z Was tak typuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Tak, tak samo jak wczoraj Netsi czy Utah....

Toronto jest slabe i nie ma sie co oszukiwac. Sklad personalnie baaardzo przecietny. Indiana wzmocniona + bardzo solidna lawka. Nie ma sie co ludzic, porazka gosci bedzie bardzo duzym zaskoczeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Knicks - Warriors
Knicks -3 1,87 Bwin

Clippers - Spurs
Spurs 1,57 Pinnaclesports
Niestety, nie powinni wygrać, mimo tego, że praktycznie każdy z Was tak typuje.
Co do meczu NYK, chyba nie doczytałeś, że Curry dziś na 99% nie wystąpi, skręcił kostkę i to dość mocno, utykając schodził w trakcie meczu do szatni, także Twój typ tym bardziej wydaje się realny.
Co do drugiego typu wcześniej pisałem też, że SAS to nie jest Golden State, ale osobiście nie postawiłbym też na Spurs bo kurs nie jest warty, tym bardziej, że jednak LAC jeżeli chodzi o skład prezentuje się lepiej. Dlatego jeżeli już handicap na Clippers lub szukać typów na zawodników.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
A Vrazzo wziąłeś pod uwagę,że Memphis są w wakacyjnej formie?
I nie grali tego co w PO??
Haha.Duncan zje swoich rywali.Z Memphis chyba nawet z 10 nie wyszedł!
A Ty twierdzisz że przeciwko bardzo atletycznemu Jordanowi/Griffinowi rzuci więcej?
Widziałeś w ogóle jak gra Jordan?
I powiedz mi że duet Blair/Duncan sobie poradzi z Griffinem/Jordanem.
Splitter też nie przechyli szali na korzyść Spurs.Grać na Spurs po kursie 1,6 to kiepski pomysł.Oczywiście jest fantastyczny Ginobli i Parker. Ale Paul/Billups to też świetny duet.
Clippers powinni wygrac przewaga atletyzmu.Przecież Blair nie będzie zbierał piłek Jordanowi.

Moje pytanko co myslicie o Bostonie?
Kurs 1,7 z Orleanem wygląda ładnie
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Atlanta-Washington

Nie rozumiem wasz churra optymizm na stawianie na Atlante.Washington przegral pierwszy mecz z NJ przy fatalnej skutecznosci za 3pkt i Wall tez nie odgrywał znacznej roli w swoim zespole co potrafi .W tamtym sezonie Atlanta tylko u siebie wygrała 99-95 przy bardzo dobrej grze Walla.Mysle ze wlasnie John przyczyni sie do wyrownanej walki przez Wizards w Hawks .W dodatku Atlanta w pierwszym meczu miala 52 % celnego rzutu za 3pkt wiadomo czesto im siedzi trojka co bylo widac w tamtym sezonie szczegolnie u siebie ,ale gdzies niespodzianki muszą byc .Wysle ze dobrym rozwiazaniem na to spotkanie jest pobranie overka Walla 16pkt w betsson.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Jakos sobie nie wyobrażam 0-3 Boston Celtics.Co prawda b2b ,ale zarówno z NYk,jak i z Heat zagrali świetne spotkania i przegrali je różnicą naprawde niewielką.NOH pokonało jednym punktem fatalnie grających Suns. Jedyną teoretyczną przewagą jest własny parkiet dzisiaj..ale czy to naprawde ma jakies znaczenie ?
C&#39;s po 1,7 to dla mnie perełka,chętnie pobiorę w dublu z Heat (-6,5) po pierwszej połowie
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Memphis-Okc
Co do Misków u siebie .Druzyna ktora potrafi solidnie bronic i ma do tego bardzo dobry team o czym przekonalismy sie w Po gdzie gladko rozprawili sie w SaS.Dla mnie to spotkanie to typowe no bet ale jak bym mial na cos stawiac w tym meczu to wlasnie na Diffense Miskow u siebie i powstrzymanie Duranta a co za tym idzie wiecej manewru dla Wesbrooka wiec moze ten Pan walnie overa .
Sas-Clippers
Jak wiadomo Sas praktycznie sezon w sezon gra ogranym skladem i niewiele zmienia .Maja bardzo dobrych grajków i potrafią tez dobrze bronic na swoim parkiecie .Clipers to druzyna ktora powinna byc w tym sezonie w Po ale nic wiecej nie zwojuje bo nie maja jeszcze takiego zgrania jak Sas.Jesli mialbym stawiac w tym spotkaniu to oczywiscie fawortytem bylabym ekipa Sas ktora moze nawet z Handi wygrac to spotkanie.
Phoenix Suns - Philadelphia 76ers
Buki faworyzują tu Szóstki i jestem tego samego zdania ze powinni to spotkanie wygrac ale czy wygrają?Wg mnie mam lepszą opcje na to spotkanie i to jest bet wg mnie nr 1 na dziesiejszą noc.Jrue Holiday powyżej 24.5 Punkty + zbiórki + asysty powyzej Holiday w pierwszym meczu juz pokazal ze potrafi rzucac 13pkt a jak wiadomo Suns to jest zenada w obronie w tamtym sezonie Holiday przeciwko 25pkt.Dla mnie lepszym betem by bylo tu over pkt ale nie widzialem takiego wiec dlatego stawiam na taki zaklad ktory znalazlem w betsson
Ray Allen under 19,5 pkt 7/10 Boston Celtics
Ray w ostatnim spotkaniu kapitalna skutecznosc przede wszystkim za 3pkt ale w ofensywnie nastawionym meczu z Miami .Dzis wiecej Rondo bedzie rozprowadzal piłek do KG czy tez do Bassa albo sam bedzie konczył akcje,Daniels tez dołozy swoje pkt .Typowy mecz na under gdzie NO w sezonie u siebie nie zdobywa za duzo pkt
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Ja wezme z pocałowaniem ręki. Boston to nie Phoenix.
Ja też gram Boston.. Nie wiem o co chodzi bukom. Co mają przeciwstawic Hornets Bostonowi? Gordona? Nie sądze zeby Boston zaczął sezon od 0-3. Hornets strasznie meczyli sie z grającym kaszane Phoenix, ledwo wygrywajac. A Boston wrecz przeciwnie. Z Miami walczyli do konca, a z Knicks malo co nie wygrali. Ich zgranie i determinacja do osiagniecia pierwszego zwyciestwa beda widoczne i mimo ze sa b2b to z niezgranym skladem NOH sobie spokojnie poradzą.
Ja gram to grubiej.



New Orleans Hornets - Boston Celtics :2 @1.70
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Na Lebrona nie radze grac bo jesli uzyskaja duzą przewage po pierwszej połowie, a wiele wskazuje ze tak sie właśnie stanie, to dadza odpocząc swoim podstawowym graczom i moze byc problem z przekroczeniem tej linii. Z reszta przeczytaj najpierw posty wyzej bo juz o tym chlopaki pisali.
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Miami Heat - Charlotte Bobcats typ 1 kurs 1.85 handicap -10,5
Miami b2b przeciwko straszliwie okropnie słabym charlotte. W charlotte ciągle mam wrażenie że gdyby przebrał się ich GM Jordan i wyszedł na parkiet byłby mimo 50lat najlepszym zawodnikiem w ekipie. Miami powinni ich rozjechać. Mam nadzieje ,że gdy osiągną przewage 20pkt nie odpuszczą i nie dadzą się dogonić. stawka gruba z mojej strony
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Wiem wiem, ale z Dallas gdy Miami wysoko prowadziło, to James wszedł na parkiet. A nie było wcale takiej potrzeby.
Z Dallas to był pierwszy mecz w sezonie, był na świeżości to mogł grac nawet gdy nie było to konieczne. Teraz grają 2 dzień z rzędu, z Bostonem sie James troche namęczył. Sezon jest krótki i intensywny, dlatego jesli dzisiaj będzie taka opcja to James będzie odpoczywał w drugiej polowie.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Dużo osób dzisiaj gra LAC, a mi się przypomina wczorajsza sytuacja z Utah :&gt; Choć bardzo pasuje też mecz Bostonu, który tak jak Lakers nie ma zwycięstwa, z tym, że tutaj akurat wszyscy grają na Celtów, którzy rzeczywiście, wydają się być pewnym typem. Dorzucę jeszcze handi na połówkę na Miami, choć wczoraj nieco nerwów na nich straciłem, bo miałem handi -2.5 na 1Q, a wygrali 30-27
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Na dzisiaj widać dwa naprawde ciekawe typy , nie wiem dlaczego na 76ers jest aż tak duży kurs w meczu z Suns , ci drudzy grają koszmarnie , widziałem ich mecz z Szerszeniami i naprawde tam nie ma kto tych punktów po prostu rzucać , przegrali na swoim terenie z tak bardzo osłabionym przed sezonem Nowym Orleanem a mają wygrać z 76ers? .
Kolejnym kursem który mnie zaciekawił jest handi na Atlante , Jastrzębie ośmieszyły dzisiaj Nets i nie powinno być inaczej z drużyną ze stolicy (która przypomne że z Netsami przegrała) , handi -9.5 chyba warte grania.
Tak jak Zikos nie byłbym taki skłonny stawiać na Hawks w tym meczu. Tym bardziej że linia handi jest całkiem spora bo -9 pkt. Wizards z Netsami przegrali trochę przez pecha bo kontuzję złapał Young i opuścił całą kwartę a trochę na własne życzenie bo po takim prowadzeniu jakie mieli tragicznie zagrali w defensywie w drugiej części meczu. Obrona zagrała na poziomie tylko w pierwszej kwarcie. Jeśli Atlanta rzuca takim Netsom 106 to i Wizardom rzucą 100 a linia na over nie jest za wysoka więc można o tym pomyśleć. Handi na Atlantę zdecydowanie odpuszczam bo Wash moga powalczyć.
Co do meczu Hornets. Też widziałem. Po części mogę się zgodzić bo Suns grają słabo a Gentry za dużego pola manewru z roosterem nie ma. Jak słabo grają Hill i Frye to ekipa z Phoenix nie powalczy. Ale trzeba przyznać że Lopez mocno się poprawił z rzutami, naprawdę. Nash+Gortat/Lopez to jest siła Słońc. Zobaczymy co na to Phila.
Ale głupoty piszesz że NOH bardzo się osłabili. Zrobili najlepszy deal jaki tylko było można. Przyszli naprawdę ciekawi gracze. Imo naprawdę podobała mi się gra Hornets z Kamanem na centrze. A do tego po zawieszeniu wróci na rozegranie Jarrett Jack więc ofens powinien wyglądać jeszcze lepiej. Celtowie na pewno bez Pierce&#39;a. W obronie grają słabo. Więcej spodziewałem się też po O&#39;Nealu. To co on gra to tragedia. Ławka zdecydowanie na korzyść NOH. Kaman, Vasquez, Aminu wnieśli nową jakość natomiast po stronie Bostonu fajnie gra Bass, przebłyski ma Doolig natomiast Daniels i Wilcox za słabo jak na ekipę taką jak Celtics. Jednak BC b2b a Rondo i Allen dużo tych minut dziś rozegrali więc zwycięstwo Celtów nie jest takie pewne ale trzeba przyznać że kurs 1,72 niezły.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Na dziś proponuję pewny, aczkolwiek niewielki zarobek - chyba, że ktoś lubi grube granie.

1 Połowa

Charlotte - Miami 2 za 1,26
Denver - Utah za 1,22

Łącznie = 1,54 w Bwin ⛔


Miami w pierwszych dwóch meczach w pierwszych połówkach demolowało rywali, potem pozwoliło dopiero pograć. Dziś będzie podobnie, easy win pierwszych trzech kwart, a potem odpoczynek gwiazd
Ciekawie wygląda under 43,5 LBJ w Betsson ⛔( punkty+asysty+zbiórki ) za 1,85 gdyż Charlotte nie goni rywala, gra powoli a i LBJ dziś nie powinien grać dłużej niż 30-33 minuty.

O Utah napisano już wszystko, dno i kilo mułu, ale to NBA i tu nikogo lekceważyć nie można. All drugi raz nie zagra tak słabo i pewnie gdyby nie to, że mecz odbywa się wysoko w górach, gdzie Bryłki są zawsze stawiane w roli faworyta to bym odpuścił. Ale ciężki teren, podłamanie po wczorajszej katastrofie - nie widzę dziś szans dla Utah .
Powodzenia
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Panowie jesteśmy poważnymi ludzmi darujmy sobie więc proszę pisanie ,że na poczatku sezonu regularnego w meczu z charlotte który jest dla Miami b2b James bedzie zmęczony.Ten człowiek jest niesamowicie silnym atletą i koszykarzem który jest w najlepszym momencie swojej kariery, jest młody , nie dręczą go urazy. Nie ma dla mnie mowy by u miami wystąpiło jakiekolwiek zmęczenie. Weźmy pod uwagę także fakt na kogo oni grają. Wczoraj fakt, mieli trudnego rywala jednak dziś jeśli się zepną to w 2 kwarty rozstrzygną spotkanie przeciwko Charlotte. Ja stawiam 200zł na miami -10,5 i zobaczymy jestem pozytywnej myśli.
Kurs na 76ers szalenie wysoki. Phoenix w tym sezonie gra tak jakby walczyli już o jakieś picki na kolejny sezon w drafcie. Dobrze,że ta druzyna ma Nash&#39;a bo już wogóle nikt nie byłby w stanie wykreować pozycji rzutowych kolegom. Ławka bardzo słaba. Phila dysponuje młodym dobrym utalentowanym składem. 1.78 pobrałem jak dla mnie za stawkę porządną bo 50zł.
Boston. Celtowie wczoraj trudny wyczerpujący mecz. Dziś nie zagra Wilcox czytałem na rotoworld.com. Stawiam jednak mimo wszystko na Boston. Głownie biorąc pod uwagę tempo gry które sprzyja staruszkom z Bostonu. Hornetsi pokonali suns co kompletnie o niczym nie świadczy. Licze na 3Ci już kolejny znakomity mecz rondo i pomoc dla niego ze strony shooterów. Ławki po obu stronach marne. Podkoszowo spora przewaga gości. Dystansowo może nieco równiej. Dużo w rękach rajona który wygląda niesamowicie dobrze
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Denver -11 1.91. Betsafe
Pisałem wczesniej.
Philadelphia -1,5 1.93 Pinnacle
IMO buki baaardzo przeceniają Suns, z Hornets niezasluzenie byli sporym faworytem, dzisiaj jak dla mnie powinno byc 1.50-1.60 na Phile. Sund prawdopodobnie czeka beznadziejny sezon, 20-25 zwyciestw jak dla mnie to max. Nash i Hill juz weterani, taki Frye w wiekszosci druzyn do rotacji by się nie łapał bo oprócz rzutu nie ma kompletnie nic do zaoferowania. W Suns jego szczescie polega na tym, ze jest Nash, gra sie zespolowo i dostaje duzo dobrych pozycji do rzutu. To samo Dudley i reszta przecietniaków. Dobrze, ze chociaz Cartera sie pozbyli bo była totalna porazka. Jedyne zagrozenie ze strony Suns moze byc na pozycji centra bo Hawes to najsłabszy punkt Philadelphii. Tyle, ze Gortat na 100% raczej grac nie moze a co do Lopeza to nie wierze, ze az taki duzy postep zrobil w porównaniu do poprzedniego sezonu. To, ze zrobił to wydaje się oczywiste(najwyzsza pora) ale drugi taki mecz jak z NO mu raczej nie wyjdzie. Na ławce nic ciekawego, nie ma nikogo kto moze dać energię i nakręcić grę. Nash będzie miał cięzkie chwile grając przeciwko szybkiemu backcourtowi 76ers.
Miami -5 half time 1.85 Expekt

Bobcats sa slabi, w pierwszej połowie jak Bucks grali normalnie (nie grali zadnego kosmosu zeby było jasne) to Bobki nie miały nic do powiedzenia. Od trzeciej kwarty Bucks zaczeli grać strasznie miękko, beznadziejnie zbierali. Moze to problem z przygotowaniem fizycznym bo wczoraj z Timberwolves było praktycznie tak samo. Miami jak podejdzie na 100% do tego meczu to od połowy pierwszej kwarty będzie nuda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom