>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2011

Status
Zamknięty.
toudi 715

toudi

Użytkownik
Utah +5 1.88 Pinnacle 1.88

Lakers są bez formy i jakieś tam staty, ze od dwudzistu lat czegoś tam nie przegrali nic tu nie pomogą. Do tego to jest trzeci mecz w trzy dni, mówcie co chcecie ale takie coś musi mieć znaczenie. Jazz mają przeciętną ekipę ale mają sporo atletycznych zawodników, którzy wlasnie z takim podmęczonym rywalem, który bez Bynuma nie ma mocy pod koszem powinni się pokazać z dobrej strony.
Atlanta -4 1.91 Betsafe

To jest typ raczej przeciwko Nets, którzy poza Deronem i kontuzjowanym Lopezem nie mają absolutnie nic ciekawego. Wczoraj wygrali z Waszyngtonem ale Czarodzieje to kabaret a nie powazna druzyna. Atlanta ma przez kontuzje problemy na PG ale na Nets powinno starczyć.
Wczesniej podałem jeszcze:
Minnesota +6 1.83 Bet365
Sacramento +7,5 1.91 Betsafe
 
N 196

nicks

Użytkownik
na dziś gram tripla

Miami 1.30

La Lakers 1.57

over 2.5 gola w Norwich-Totenham kurs 1.7
buk toto-mix

La po to przegrali aby to dziś wykorzystac. Nie są tak słabi personalnie jak sie spodziewalem przed sezonem. Jezeli stawialiscie na nich wczesniej dzis popełnice duzy grzech nie grając tego kursu a o Utah nie warto sie rozpisywać zero zagroźenia na dzisiejszego rywala

Miami 1.30
dumałem o handi ale nie mam ochoty na zbędny stres
widzialem mecz z dallas i to był tylko trening da Miami. Jak oni grali a nie wykorzystali nawet 40% moźliwości . A Dallas to nic nie zagrali więc nie ma co sie jarać
Boston po pierszym spotkaniu pokazał nam ze wielki mecz ma zagrac Garnette i Allen a jak Rondo tak dominuje to dobrze im nie wrózy jak on to min 30% tego temu
Bass juź tak dzis nie zagra. A Alen jakich bedzie miał przeciwników a Pirce jak zagra to róznicy tu nie widze
Miami tu chyba nawet na moment nie zwolni tempa bo jeszcze kaźda opcja nieprzetrenowana. chyba znowu sie sie szykuje trening
te tempo jakie narzuci Miami to bedzie wyzwanie dla Celtów

proponuje grać na Miami w handi nawet do połowy spotkania i na cały mecz -9 . Dla tych co sie wachają
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Miami -2.5 1Q 1.90
Panbet
4/10

If Pierce is able to go Tuesday, Rivers said he would come off the bench since he&#39;s had limited practice time.
A już wyżej pisałem, że jak Pierce&#39;a nie będzie to James sobie poszaleje. A skoro Pierce&#39;a zabraknie w starting five to zacznie szaleć od początku. Zresztą w ostatnich meczach obu ekip było widać jakie mają 1Q. Boston przegrywał 23:34 z NY po 12 minutach, a Miami demolowało Dallas 32:17. Myślę, że pocisną w 1Q już, żeby od początku pokazać moc.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Według najnowszych informacji Pierce na jakieś 90% nie zagra.

Pierce (heel) will not play in Tuesday&#39;s game against the Heat, CSN&#39;s A. Sherrod Blakely reports
 
N 196

nicks

Użytkownik
a nawet jakby zagrał to co?

To juź nie ten człowie
na Jamesa to on moźe popatrzeć jak rzuca nad nim bądz mija
jak by zagral to większa motywacja dla Lebrona
Pirce zdrowy nie odmieni tego spotkania
Nie byłem famem Miami ale jak oni swobodnie grają a jeszcze bardziej sie wzmocnili
taki Boston to dla nich trening
czym mają ograć Miami?
Rondo to na bank nie zagra takich zawodów ponownie
Bass i Garnete o niebo trudniej tu teź nic extra nie widze a Ray to bedzie zabiegany po dwóch stronach parkietu. Nie widzicie tych przeciwników
dla mnie to szykuje sie blowout Miami nad Bostonem
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
przegrali a nie chcieli
tak nie pisałem
sytuacja jest taka la wtapia 2 mecze 3 gra z najslabszym przeciwnikiem
la przewyrzsza utah
jaki wniosek?
Chyba lepiej ze przegrali wczesniej
jezeli 4 dni temu ktoś by sie sytał mnie w jakiej sytuacji chciałbym mieć la do granie przed meczem z utah
po 2 porazkach
a i widzialem mecz z bykami
jestes zaslaby na mnie więc . .
troszkę pokory nicks , bo wczoraj wielkie wtopy zarówno z Anglii jak i NBA.
Co do LAL też się zgadzam z Tobą, że to jest mecz z takich co już muszą wygrać, tym bardziej, że drugi mecz u siebie przede wszystkim nie wypada im przegrać, ich frustracja mogłaby sięgnąć wysoko, do tego kibiców cierpliwość też na pewno nie jest duża.
Z Bulls mimo solidnej gry przegrali pechowo i na własne życzenie, z Sacramento nie wiem, może zlekceważyli, może psycha była słaba po przegranej z Bulls, znowu też wyjazdowy mecz.
Teraz nie mogą już przegrać, a nie dość, że grają u siebie to znowu Utah to nie Byki, zdecydowanie słabsza ekipa, która dla mnie nie ma szans na play-off. Więcej atutów po stronie LAL i ja również już postawiłem ich wygraną po południu.
A co do tych piszących, że kurs 1.50 się nie opłaca ( Typer m.in: Hama ) !!! To ja wam życzę powodzenia chłopaki, czekajcie aż Lakers złapią lepszą formę i wtedy z takimi zespołami jak Utah będą kursy po 1.20-1.25. To właśnie 1.50 jest value, a wystarczy spojrzeć poprzednie sezony i mecze z Utah u siebie: kurs średnio ok. 1.15 na gospodarzy. Czekajcie dalej, Powodzenia... haha
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 6

jukenduit

Użytkownik
No dobra nicks dzis sie zgodze z toba. Heat jak dzisiaj &quot;zatrzymaja&quot; Rondo tak jak ostatnios Dirka to -10 gładko,tylko, ze Celtics to nie tylko Rondo. Jak dla nich to mavs był wymarzonym przeciwnikiem na start.Pierwsza kwarte badz połowe( nie pamietam juz) 18-0 na tablicach dla heat i gdyby nie te trójki to mavs by byli pozamiatani, No ale dzis to juz całekiem inna bajka. Style gry podobne, defensywa po stronie Miami, ofensywa no chyba tez ale zgranie to juz masakra po stronie heat, to co grali ostatnio LBJ z Wade&#39;m to bajka + trójki Jonesa i dziekuje.

Miami+6,5
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
co do Milwauke, to gdzieś w połowie meczu zszedl Gooden czy coś takiego - chyba dobry gracz , nie wiem czy Bobcats by wygrali .. bo Jackson czynił cuda .. trójki w końcówce przepiekne
co do LAL, Kobe znudzony i goniacy za reklamami Turkish Erlines, brak Phila Jacksona, brak Odoma, brak Bynuma,
to wszystko się składa na to, że z mocniejszymi ekipami nie mają na początku na co liczyć ... ostatniej nocy postawiłem 100E na LAL, ale po pierwszej kwarcie to Minesota miała punkt przewagi czy coś takiego i od razu zorientowałe się, że to nie LAL tylko podróbka LAL, więc odbiłem i zaliczyłem 0 zysku
ważne jeszcze to, że w NBA nie ma podziału na wyjazd i dom, bo w koszu na takim poziomie przeaga własnej hali to zazwyczaj najwyżej kilka % zysku dla drużyny ... więc zazwyczaj wygrywa ten kto po prostu jest lepszy
 
N 196

nicks

Użytkownik
atlanta nie jest zdecydowanie lepsza od nj
są gąrsi niź prze rokiem
nie wiadomo co zagrają a potrafia pokazac miernote
1 mecz i nie widze tu nic pozytywnego a yersej jest okej ma strzelców i to zadne przypadki

minesota to i w handicapie nie do gry
ten mecz to ruletka. Oba te mecze nie do gry jako cos pewnego
chyba ze tylko liczysz na kurs bo to nie warte i nie wiele prawdopodobne w dublu
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Heat pierwsza połowa -5 azjatycki 1.95 Betsson


Pierce dzis nie gra i to duzo zmienia bo znowu wszystko będzie na barkach Rondo a dzis mu będzie trudniej niz z Knicks. Gram do połowy bo chyba zadna inna druzyna nie odpuszcza tak bardzo ostatniej kwarty przy blowoucie jak Heat. Heat są duzo mocniejsi niz przed rokiem, doszedł dobry obrońca Battier, jest fajny rookie Cole, nie ma juz pomyłek typu Bibby.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Minnesota to raczej powinna wygrać.Wreszcie mają dobrego trenera,skład też wygląda przyzwoicie.
Milwaukee wystawiło sobie opinię przegrywając ze słabiutkim Charlotte,mimo ze wygrywali 12 do połowy.Jackson i Illyasova zagrali dno.Dobrze wypadł Livingston i Bogut też dawał radę.
Trzeba wziąć pod uwagę,że przegrana z OKC kilkoma punktami to bardzo dobry wynik.

Utah,wcale nie musi przegrać.Ciekawe czy LA będzie miało w kościach te 2 mecze w 2 dni.A Jazz gra pierwsze spotkanie dopiero.Chociaż moga mieć gorsze zgranie.Ale i tak powinni nadawać tempo gry. Pewnie wielu nigdy nie zrozumie,że ten sezon jest dla Lakersów stracony nim się jeszcze zaczął.
Atlanta ma mimo wszystko lepszy zespół.Nie rozumiem jak Waszyngton mógł to przegrać z Nets.Ale Hawks nie są takimi frajerami przecież.Hawks mają sporą przewagę pod koszem,mimo że Humpries pewnie będzie co mecz kończył z double-double.
Morrow to tylko strzelec,i jeśli nie trafi kilku rzutów to mecz skończy z dorobkiem 0 pkt
 
B 10

bialy-murzyn

Użytkownik
Sukcesy:
  • MVP finałów 2007-2008
  • Mistrz NBA sezonu 2007-2008 wraz z drużyną Boston Celtics
  • Wybrany do pierwszej piątki Pierwszoroczniaków (1998-1999)
  • Wybrany trzykrotnie do trzeciej piątki NBA
  • Ośmiokrotny uczestnik Meczów Gwiazd
  • Członek drużyny narodowej USA podczas mistrzostw świata w 2002 r.
  • Wybrany do drużyny narodowej USA na mistrzostwa świata w 2006 r. (nie wystąpił z powodu kontuzji)
  • Zwycięzca konkursu rzutów za 3 podczas Weekendu Gwiazd 2010

Rekordy

  • Punkty: 50 (vs. Cleveland Cavaliers 15.02.2006)
  • Celne rzuty: 17 (vs. Cleveland Cavaliers 15.02.2006)
  • Celne rzuty za 3 punkty: 8 (vs. Seattle SuperSonics 9.11.2001)
  • Celne rzuty osobiste: 20 (vs. New York Knicks 2.11.2002)
  • Zbiórki: 15 (5 razy)
  • Asysty: 13 (2 razy)
  • Przechwyty: 9 (vs. Miami Heat 3.12.1999)
  • Bloki: 5 (vs. Cleveland Cavaliers 19.12.2001)
  • Minuty: 54 (vs. Cleveland Cavaliers 15.02.2006)

a ty go nazywasz : &quot;kaleka&quot;

COŚ CI SIE CHYBA POMYLIŁO
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Minnesota to raczej powinna wygrać.Wreszcie mają dobrego trenera,skład też wygląda przyzwoicie.
Milwaukee wystawiło sobie opinię przegrywając ze słabiutkim Charlotte,mimo ze wygrywali 12 do połowy.Jackson i Illyasova zagrali dno.Dobrze wypadł Livingston i Bogut też dawał radę.
Trzeba wziąć pod uwagę,że przegrana z OKC kilkoma punktami to bardzo dobry wynik.

Utah,wcale nie musi przegrać.Ciekawe czy LA będzie miało w kościach te 2 mecze w 2 dni.A Jazz gra pierwsze spotkanie dopiero.Chociaż moga mieć gorsze zgranie.Ale i tak powinni nadawać tempo gry. Pewnie wielu nigdy nie zrozumie,że ten sezon jest dla Lakersów stracony nim się jeszcze zaczął.
Atlanta ma mimo wszystko lepszy zespół.Nie rozumiem jak Waszyngton mógł to przegrać z Nets.Ale Hawks nie są takimi frajerami przecież.Hawks mają sporą przewagę pod koszem,mimo że Humpries pewnie będzie co mecz kończył z double-double.
Morrow to tylko strzelec,i jeśli nie trafi kilku rzutów to mecz skończy z dorobkiem 0 pkt
Ale tu nie chodzi czy sezon stracony czy nie, dla mnie też jest jasne, że Lakers to obecnie nawet nie jest TOP5 najmocniejszych ekip w NBA, chodzi o to, że oni wciąż są dobrą ekipą i 0-3 na starcie to byłaby katastrofa... A Utah, dla mnie to dopiero oni mają sezon stracony... z takim składem to i Washington pewnie u siebie ich rozjedzie w późniejszym czasie.
Po prostu 1.50 kurs to dla mnie spore Value, bo z takimi rywalami i to u siebie na Lakers zazwyczaj był kurs w okolicy 1.15-1.20...
A co do meczu New Jersey - Atlanta , dla mnie NO BET, gospodarze pokazali wczoraj, że nie skład się liczy, a dobre zgranie, trzeba przyznać, że Atlanta to ma ale ona ma też problemy z wyjazdami i co jak co ale zespół przed sezonem się osłabił. Szkoda, że buki tu dali taką niską linię under/over, bo to byłby zachęcający typ.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
nie siedze w nba a przyszedl czas ze nie ma co grac wiec chce sprobowac sil ? moglby ktos napisac czy sklad utah sie zmienil od tego rok temu ? Nie znam tam prawie zadnego zawodnika... LA rowniez slaby sklad ale z Bykami nie zagrali zle ( chociaz jesli Byki przegrali z Golden State to moze obie nie sa takie mocne...), do tego 2 mecze w 2 dni i Bryant moze byc troche zniechecony.. tylko ze przegrac przed wlasna publika juz nie moga.. kompletnie nie wiem jak podejsc do tego meczu a wiec najwazniejsze pytanie jakie mam to czy sklad sie duzo zmienil ekipy z Utah ?
 
eror26 39

eror26

Użytkownik
Po Swiatecznym jedzeniu przyszedl czas na zrobienie zapasow na kolejny rok wiec moge spokojnie usiasc i napisac pare słów.Zacznę od meczu który odbedzie sie o godzinie 1.30 polskiego czasu pomiędzy New Jersey Nets i Atlanta Hawks. Niestety muszę się nie zgodzić z przedmówcami i uważam że Deron i Humphries w tym sezonie mogą tworzyć dosyć ciekawy duet, już przeciwko Wizards pokazali że są w stanie razem pociągnąc mecz do tego jeszcze Farmar jako rzucajacy obronca i powinno wystarczyc dzis na Horforda i spolke ktorzy dopiero zaczynaja dzis swoje pierwsze starcie spodziewam sie wyrownanego meczu i wolnego tempa gry oba zespoly sa znane z underowych potyczek dodam tylko ze w zeszlym sezonie dwukrotnie u siebie w hali zwyciezyli Netsi 89-82 i raz po dogrywce 107-101.
Spotkanie: New Jersey Nets - Atlanta Hawks 70-106 jednak mieliscie racje Nets kompletne dno!
Typ: Nets ML 2,50
⛔
Nets HC +4 1.909 ⛔
Under 178 1.909 ✅
Bukmacher: Sportingbet

O godzinie 2 natomiast Miami z Bostonem i spodziewam się blow outu już w pierwszej połowie Bosh,James,Wade a z drugiej strony brak Pierce`a mówi wszystko sam Allen z Rajonem raczej nie dadzą rady wiec typ prosty w zasadzie i jednoznaczny nie ma w zasadzie co sie rozpisywać:
Spotkanie :Miami Heat - Boston Celtics 115-107
Typ: Miami Hc -9,5 1.909 ⛔
Miami 1st Qt Hc -3 1.869 zwrot szkoda bylo juz 11!
Over 186,5 1.909 ✅
Bukmacher:Sportingbet
o godzinie 2.30 spotkanie pomiędzy Milwaukee i Minnesota wszyscy typują tu zwycięstwo Wilków i myśle że coś w tym jest to jak zagrał w debiucie Rubio napawa mnie optymizmem przed tym mecz a kursik alez zachecajacy a dodatkowo ciekawa rzecza bylo to ze do godziny 15 sporting wystawil hc -5,5 ale na Wolves więc wystarczyło tylko troszke poczekac i zlapac +5,5 Wolves.
Spotkanie :Milwaukee Bucks - Minnesota Timberwolves 99-95
Typ: Wolves ML 2.8 ⛔
Wolves HC +5 1.909 ✅
Over 192,5 1.909 ✅
Bukmacher:Sportingbet

o godzinie 4 miescowi Blazers podejma Sacramento i szczerze powiem ze w tym meczu ciezko jest mi wytypowac zwyciezce poniewaz uwazam oba zespoly za dosc podobne jezeli chodzi o mozliwosci napewno gra bedzie sie toczyc w szybkim tempie co powinno nam procentowac iloscia zdobywanych punktow over 195 wydaje sie spokojny do pokrycia zwlaszcza ze oba zespoly ustawiane zawsze dosc ofensywnie dlatego tez typ:
Spotkanie : Portland TrailBlazers - Sacramento Kings 101 - 79
Typ: over 195 1.909 ⛔
Bukmacher:Sportingbet
Ostatnim spotkaniem na dzis bedzie mecz pomiedzy Lakersami i Utah o godzinie 4.30 polskiego czasu. Nie wierze w L 0-3 na dzien dobry dla Lakers. Kobe musi dzis zagrac bardziej zespolowo i bedzie dobrze a swoje napewno dorzuci. Jazzmani w zasadzie to juz nie ta ekipa co kiedys niestety nie bardzo maja kim sie zaprezentowac w tym sezonie wiec o Playoff powinno byc ciezko:
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Utah Jazz 96-71
Typ:Lakers HC -5 1.909 ✅
Lakers 1st Qt Hc -1,5 1.869 ⛔
Bukmacher:Sportingbet
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
nie siedze w nba a przyszedl czas ze nie ma co grac wiec chce sprobowac sil ? moglby ktos napisac czy sklad utah sie zmienil od tego rok temu ? Nie znam tam prawie zadnego zawodnika... LA rowniez slaby sklad ale z Bykami nie zagrali zle ( chociaz jesli Byki przegrali z Golden State to moze obie nie sa takie mocne...), do tego 2 mecze w 2 dni i Bryant moze byc troche zniechecony.. tylko ze przegrac przed wlasna publika juz nie moga.. kompletnie nie wiem jak podejsc do tego meczu a wiec najwazniejsze pytanie jakie mam to czy sklad sie duzo zmienil ekipy z Utah ?
Skład Utah bardzo się zmienił , odeszli może i nie dużo znaczący ale jednak ograni na parkietach NBA Kirilenko oraz Okur. W czasie sezonu jeszcze poprzedniego doszło do wymiany: odszedł Deron Williams jeden z lepszych rozgrywających w lidze, a na pewno lepszy i regularniejszy od obecnego Devina Harrisa. Stracili jeszcze przed poprzednim sezonem Boozera, został Jefferson który również miewa słabsze mecze, Millsap ma problemy ale pewnie zagra, jest Miles czy Bell ale ciężko tu kogoś wymienić kto jest pewniakiem do świetnego występu... Dla mnie Utah to obecnie typowy średniak.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
pisałeś źe pomimo braku Pirca Boston jest lepszym teamem niz Wash z ubieglego roku a oni pokonali Miami ( glupota 12 lecia)
i grasz handi 9 na Boston
buk zmienił ci typ?
Nagle blowout widzisz tak jak ja(jak bym milczał to bys tak nie gral-znaczy pisał bo ty nie grasz)
Podano informacje, ze Pierce nie zagra. Wez gościu nic juz nie pisz bo po pierwsze nie umiesz a po drugie kolejny super pewny kupon ci nie wszedł. W NBA gdzie gra się 5x tyle meczów co w Europie w przeciągu sezonu rozne rzeczy się mogą zdarzyć co nie zmienia faktu, ze Boston jest lepszym teamem niz Waszyngton z ubiegłego roku. Gdyby ktoś powazny wypisywał, ze nie gram to bym screeny z kuponami mu wysłał albo wstawił ale w tej sytuacji mi się nie chce.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Po Swiatecznym jedzeniu przyszedl czas na zrobienie zapasow na kolejny rok wiec moge spokojnie usiasc i napisac pare słów.Zacznę od meczu który odbedzie sie o godzinie 1.30 polskiego czasu pomiędzy New Jersey Nets i Atlanta Hawks. Niestety muszę się nie zgodzić z przedmówcami i uważam że Deron i Humphries w tym sezonie mogą tworzyć dosyć ciekawy duet, już przeciwko Wizards pokazali że są w stanie razem pociągnąc mecz do tego jeszcze Farmar jako rzucajacy obronca i powinno wystarczyc dzis na Horforda i spolke ktorzy dopiero zaczynaja dzis swoje pierwsze starcie spodziewam sie wyrownanego meczu i wolnego tempa gry oba zespoly sa znane z underowych potyczek dodam tylko ze w zeszlym sezonie dwukrotnie u siebie w hali zwyciezyli Netsi 89-82 i raz po dogrywce 107-101.
Nie zgodze sie. Atlanta oprocz PG ma przewage na kazdej pozycji. Sam Deron niczego nie ugra, za malo opcji w ataku. Tego problemu nie ma Atlanta. Wypoczeci przyjezdzaja do Newark i powinni bez wiekszego problemu pokonac druzyne gospodarzy. Zwyciestwo z Wizards niech nikomu nie mydli oczu, czemu ? Po pierwsze Wizards to nie Hawks wiec rywal dwie klasy slabszy, po drugie zachowanie Czarodziejow pod koniec i FT Walla tez mowia same za siebie 1/4. Mieli mecz na lajcie do wygrania a przegrali. Po prostu nie widze drugiego zwyciestwa takiej zgraji Nets z mocniejszymi rywalami.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Nie ma co się spinać panowie bo dzisiejsze mecze rzeczywiście trudne...
LAL - Utah
Liczę na ,,niespodziankę,,. LAL 2 porażki z rzędu, w tym ze słabym Sacramento. Pierwsze zakwaszenie da się we znaki, a na przeciwko wyjdzie drużyna całkowicie świeża. Kurs 2,75 jak dla mnie to spore value w tym meczu.

Miami - Boston
Rok temu w pierwszym spotkaniu na parkiecie Miami pewien byłem zwycięstwa Bostonu i dali zarobić. W tym sezonie niestety będzie już inaczej. Ekipa Heat coraz lepiej się zgrywa, na pewno są zdeterminowani by wygrać w tym sezonie ligę, a okazja ku temu jest niepowtarzalna, gdyż podliczając sumę indywidualnych możliwości biją każdy zespół. Zobaczymy jak spiszą się w grze drużynowej! Celci na wyjazdach jak najbardziej po wysokich kursach, ale nie z Miami, nie dzisiaj.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Od razu mówię, że na NBA się dużo nie znam, ale moje trzy grosze chciałbym dorzucić.

MIN Lakers
Bardzo Was podziwiam, że się w ogóle tykacie tego meczu. Lakersi to nie to samo, a Kobe z kontuzją nigdy nie wiadomo co wykombinuje. Jak będzie czuć dyskomfort i zacznie słabiej grać, to nie pociągnie całej drużyny. Mówili w przerwie pierwszego meczu, że gra na linii ryzyka i kontuzja może bardzo szybko się pogorszyć jeżeli nadgarstek zostanie naruszony w jakimś starciu na przykład z rywalem. Meczu z Charlotte nie oglądałem, także nic niestety nie mogę powiedzieć. Do tego dochodzi fakt, że to trzeci z rzędu back2back meczów i mogą czuć to zmęczenie. Utah gra po raz pierwszy i będzie chciał mocno zacząć sezon, a żadne &quot;0-3 na otwarcie sezonu Lakersów to kompromitacja&quot; dla mnie nie jest żadnych argumentem, który by mnie przekonywał, że nareszcie wygrają.
MIN Timberwolves
Oglądałem wczoraj mecz z Oklahomą i grali naprawdę bardzo dobrze, a Rubio pokazał, że żadne NBA mu nie straszne. Świetnie wyglądał na boisku i jego podania były rewelacyjne. Dostał po nosie pod koniec przy tym 2+1, kiedy faulował i jestem dziś ciekaw jak Bucks zagrają przeciwko niemu. Wczoraj odniosłem lekki wrażenie jakby Oklahoma nie wiedziała do końca na co go stać, a dzisiaj Minnesoto może go lepiej unieszkodliwić. Fakt, że Bobki ograły Bucksów w dobrym stylu to droga strona bajki, ale tutaj też wolę się wstrzymać od typowania.
Nie wiem w ogóle, czy coś dzisiaj zagram, ale jedyny typ który łapię moją uwagę, dzięki @Olo, to handicap w 1Q na Miami. Bardzo fajnie, że mecz w Canal+ swoją drogą, a ten typ mi się naprawdę podoba.
Również myślę, że POR Blazers powinni sobie poradzić, ale nie orientuje się zbytnio jak Sacramento zagrało z Lakersami, a wczorajsze zwycięstwo Portlandu mi nic nie mówi.
Czekam na odpowiedzi i jeszcze raz powtarzam, że na NBA znam się bardzo malutko. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom