>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2011

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja z kolei uważam, że Phila jest przez wielu mocno przeceniana. Owszem są młodzi i zdolni, ale to nie jest tak, że z każdym rokiem muszą wchodzić na wyższy level. Z kolei Portland drużyna mocno niedoceniana. Jasne, nie ma już Roya i praktycznie Odena, ale ten zespół ma w sobie to coś, co sprawia że kontuzje ich nie osłabiają. Team spirit, i gra oparta na zespole, nie indywidualnościach. Ale indywidualności też są. Jest kapitalny Aldridge, który według mnie powinien grać w ASG kosztem K.Love lub B.Griffina, a do tego super atletyczna dwójka Batum-Wallace. &quot;Czołgi&quot; Wes Matthews i Ray Felton dopełniają ten team na obwodzie. Bardzo atletyczny zespół. I właśnie tutaj widzę przewagę Portland. Głównym atutem 76ers jest właśnie też ich atletyczność, co było widać w meczach z Wizards. Jednak w pojedynku z Trailblazers trudno im będzie uzyskać w tej kwestii przewagę, bo gospodarze tego meczu są chyba nawet bardziej atletyczni. Do tego dochodzi przewaga pod koszem. Sorry ale dla mnie Hawes czy Vucević to nie poziom NBA na pozycji centra. Według mnie, pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Wizards - Nets @2.40 ✅
Dlaczego Nets? Znacznie lepszy skład, świetne rozegranie. U gospodarzy natomiast panuje straszny chaos, zarówno w ataku, jak i w obronie. Są to w dużej mierze młodzi zawodnicy, którzy potrzebują ogrania. Poza tym brakuje mi typowego lidera, który byłby w stanie wziąć ciężar gry na siebie w trudnych momentach. Konsekwencja i regularność w grze przyjezdnych powinna pozwolić im zwyciężyć. Kurs bardzo wysoki, dlatego też jak najbardziej polecam!

Kings - Lakers @1.70 ⛔
Jak dla mnie Kingsom cały czas brakuje shooterów, którzy byliby w stanie odciążyć nieco podkoszowych zawodników i zdobyć trochę punktów z półdystansu, czy też dystansu. Lakersi pokazali wczoraj naprawdę bardzo dobrą obronę, pomimo braku na parkiecie Bynuma. Powinni byli wygrać, zabrakło jednak zimnej krwi w końcówce. Dzisiaj nie powinno tutaj dojść do niespodzianki, kurs również zawyżony strasznie.

Suns - Hornets 3.20 ✅
Po odejściu Paula i Westa praktycznie wszyscy odwrócili się od Szerszeni, nie rozumiem zupełnie dlaczego. Nadal są przecież ekipą, która potrafi nieźle bronić, zdominować deskę. Doszedł Kaman, Aminu, Gordon, którzy z całą pewnością wniosą sporo świeżości w grze. Suns osłabieni kontuzją Gortata, który nie będzie w stanie grać ze złamanym kciukiem nawet na 60%. W zeszłym sezonie, jak doskonale pamiętamy Słońca postanowiły zacząć grać co nieco w obronie, co moim zdaniem przyniosło odwrotny skutek. Owszem, nauczyli się tego i owego w obronie, jednak stracili sporo w ataku. Grając w ten sposób mogą mieć ogromne problemy z przyjezdnymi, którzy jeśli postawią solidną obronę i nie zabraknie skuteczności w ataku, to mogą spokojnie pokusić się o zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 196

nicks

Użytkownik
typujecie wszystko co jest

ja widze sens w graniu jak dla mnie meczy które dadzą chleb a nie próbowanie rozstrzygnąć całą kolejke
milwoki kurs 1.65
poprostu boobki to trzecia liga strata czasu. Oni nic nie mają
Milwoki duźy potencjał wkoncu moze cos ugraja.personalnie i organizacyjnie biją rywala
i Indiana 1.25 Indiana druźyna przyszlosci .cos tam prubują tworzyć kolektyw a Detroit to znowu miernota na tle śrenich teamów

w tych 2 spotkaniach nie bedzie zadnych sensacji. Stawiam na dwa teamy które wchodzą na swoim poziomie w sezon
(uwaga na tą Oklahome i Chicago jak byscie zapomnieli ze pilka nie zawsze sie tak klei radze odpuścić te spotkania.Oklachomie i Bykom moźe nie wyjśc druźynowy basket.to samo La)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Nuggets - Mavs
Mavs 1,51 Bwin ⛔
Pierwszy mecz z Oklahomą bez Swisha i Kidda, drugi dla odmiany bez JETa i Cartera. Z Miami porażka wyraźna, ale jeśli jeżeliby w ostatniej kwarcie miał zostać dokonany wielki comeback, to Mavs zrobili ku temu krok. Swish mówił, że jeszcze 2 tygodnie temu wyglądał na treningach beznadziejnie i na ten moment jest zadowolony, że jakoś to wygląda (pewnie chciał powiedzieć, że cieszy się, że nie gra jak Brian Cardinal). Wczoraj rozgrzewał się z minuty na minutę, i mimo słabego początku zdołał zaliczyć przeciętne, a nie kiepskie spotkanie. Niedawno na ESPN ukazał się Power Ranking, naprawdę byłem super zaskoczony tym, że Mavs są na pierwszej pozycji, ale myślę, że to bardzo profesjonalny ruch. Zabraknie Chandlera, ale kilka pozycji zostało też uzupełnionych. W spotkaniach preseason pokazało się kilku ciekawych gości. Przede wszystkim Jerome Randle, widziałem go w pierwszym spotkaniu, wszedł na kilka minut i sprawił wrażenie niesamowicie dynamicznego i skoordynowanego rozgrywającego, o kilka temp szybszego, zwinniejszego, lepiej manewrującego niż wszyscy inni na placu. W drugim spotkaniu, co widziałem tylko w statystykach, zdobył 17 punktów. Rocznik 87, nietypowy Rookie, ale może w nim nadzieja? Wczoraj nie wszedł, ale konkurentów na ławce ma świetnych. Oprócz JETa są tam Odom, Delonte West, Brandan Wright, Beaubois, Mahinmi, niepotrzebnie wchodzący z ławki Cardinal oraz bardzo ciekawy Dominique Jones, który potrafił w preseason wchodzić z ławki i pełnić rolę absolutnego lidera w ofensywie, ale RS to inne progi. Nuggets z kolei bez Nene i Lawsona rozbijali Suns, ale nie było to wymagające zadanie. Skład nie powala na kolana, choć Afflalo i Gallinari nie są słabi, ale nie poprowadzą zespołu do finału konferencji. Nene także nie jest wart tak wielkiej kasy, jaką mu dano. Para rozgrywających świetna, Lawson i Dre Miller dadzą to, co jest potrzebne, Miller będzie porządnym wzmocnieniem, pasuje tutaj. Ogólnie, skład jest gorszy niż w zespole Mavs, który gra b2b, ale na pewno Dallas będzie za wszelką cenę chciało wygrać. Z Heat sporo ograniczyły ich kłopoty z faulami, pod koniec wszystko zaczęło się rozkręcać i jakoś to wyglądało. Dokonali cudu, zmieniając wynik tak, że nie wyglądało to na koniec na deklasację. Teraz zaczną od zera, przeciwko słabszej ekipie, wreszcie w najmocniejszym zestawieniu jak najdłużej, bo Odom pewnie da dłuższą zmianę. Jeszcze raz wyrażę aprobatę dla pozycji nr. 1 Power Rankingu ESPN i wypada napisać, że Mavs są chyba za mocni, by dziś przegrali.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Mam takie samo zdanie jak nicks, o Milwaukee pisałem juz stronę wczesniej a co do Indiany to zastanawiałem się czy handi grac ale 8 pkt to jednak sporo. Pacers to ekipa z roku na rok coraz lepsza, Pistons przeciwnie, kazdy stamtąd ucieka, po tych cyrkach z trenerem nie ma tam dobrych zawodników ani team spirit i nie widze mozliwości zeby mogli wygrać z Indianą.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Portalna-Phila to no bet dla mnie.Oba zespoły mają wiele atutów i powinna decydować forma dnia.
Sporo myślałem nad Handi na Houston.Bardzo lubię ten zespół i ze słabym Orlando mają dużą szansę powalczyć o zwycięstwo.Wszystko zależy od zatrzymania Howarda i ograniczenia zbiórek w ataku Magic.
Orlando zagrało slabiutko z OKC i porażka tylko 8 pkt nie oddaje przewagi Thunder.

Mam nadzieję,że Waszyngton pokaże,przyzwoitą grę a nie to co w preseason.Muszą to wygrać,bo Nets bez Lopeza to dużo słabszy zespół

Rzeczywiście Bobki mają cieniutki skład.Miełem nie stawiać przeciwko nimbo ten Walker pokaząl już że może wygrywać spotkania,ale jednak Milwaukee lepiej wyglada na papierze
 
N 196

nicks

Użytkownik
3 typ jaki jest dla mnie pewny a zarazem ostatnim na dzisiaj to Dallas
Dallas tak zdemoluje Denver jak przegralo z Miami
bedzie odwrócenie ról
podkoszowi w denver a ich brak
Gallo jakis uspany a Afallo to zamalo
mozna grac to w handi
do jutra
 
N 0

nexilus

Użytkownik
Wizards - Nets @2.40
Dlaczego Nets? Znacznie lepszy skład, świetne rozegranie. U gospodarzy natomiast panuje straszny chaos, zarówno w ataku, jak i w obronie. Są to w dużej mierze młodzi zawodnicy, którzy potrzebują ogrania. Poza tym brakuje mi typowego lidera, który byłby w stanie wziąć ciężar gry na siebie w trudnych momentach. Konsekwencja i regularność w grze przyjezdnych powinna pozwolić im zwyciężyć. Kurs bardzo wysoki, dlatego też jak najbardziej polecam!
To samo co kolega wyżej z tym, że bezpieczniejsza opcja betu. Wizards w poprzednim sezonie nie grali tak tragicznie u siebie. Owszem to co pokazali w &quot;pre&quot; woła o pomstę do nieba, ale wiadomo, że normalny sezon rządzi się innymi prawami.
Pinnacle Sports + 4,5 @ ~1,8 ✅✅✅ 84-90
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
dwa pewniaki na niedziele new york-boston ny 1.55 buk toto nawet po takím kursie warto to zagrac ny bez problemu ograją boston . Rzucą sie na celtów od początku w bostonie musi odegrac wazną role Garnet a ja nie wierze ze poprowadzi on Celtow w 48 m reszta wielkich to cienizna Pirce jak zagra to max 15 m a on ledwo chodzi a na moje nie wystąpi i nie licze na Pavlovic i Alena ze wygraja to w przekroju 48 m . Ny wygraja tablice Anthony bedzie jezdził z Pircem i Pavlovicem a do tego Fields Daglous i reszta młodych. Ogromna przewaga w grze run and gun po stronie ny jak i na kazdej pozycji boston nie da rady a w ataku pozycyjnym Alen i Garnet nie pociągną Celtów do winera La Lakers-Chicago typ Chicago kurs 1.65 toto typ podobny jak powyzszy samyd run and gun Chicago zmasakruje lalki Chicago jest teamem kompletnym na tle lalek które sa w rozsypce a jak by byli teamem z zeszlego roku ze zdrowym Kobasem pograł bym i tak Byki. Kobe z kontuzją Bynam zawieszony Wolrd Peac to drewno itp itd a Bull to druzyna 2 krotnie lepsza personalnie na tle lakersów. Byki w grze pozycyjnej jak i szybkim transmisyjnym baskesie zdemoluja Lakersów moim zdaniem spokojny winer Byków -10 pkt a o ich grze i zawodnikach i przewagach nie bede sie rozpisywał a nawet rzuty 3pkt to ogromna przewaga Byków
do lukascash czemu nie zagram handi? Bo gram najpewniej jak to mozliwe 2 mecze zwyciestwo ny i chicago dwa porównywalne mecze i oba temy wygraja napewno a dla sportu przewiduje chicago okolo -10 spokojnie i ny -6 na spokojnosci ale moze byc i 10 ale parkiet to zweryfikuje
Czytając tą analizę rzuca się w oczy jak byś dopiero zaczynał stawiać przewidywać. Nie znając realiów nba zmian w teamach i mentalności takich zawodników jak Durant. Tam cel jaki se postawiono na ten rok to W Finał . Dalej uważasz ze over Kevina w dzisiejszych warunkach to dobry wybór . To nie gra komputerowa. Tu jest potrzebna wiedza. doświadczenie a ja pamiętam dobrze czasy lockautu sprzed 10 lat .a czuje tą lige jak mało kto.
Trochę pokory koleżko bo póki co to swojej pewności siebie niczym nie popierasz...


Bynum nie wystąpi w meczu przeciwko CHI. Jest zawieszony na cztery mecze. Także żebyś się nie zdziwił, jak postawisz kasę
Wiedziałem o tym doskonale ;) Po prostu z postu nicksa zrozumiałem że chodzi mu ogólnie o kadry zespołów a nie o ten konkretny mecz ;p
nie wiem czy wiecie , ale Ron Artest od września nazywa się Metta World Peace, może więc zaczniemy używać jego nowego imienia i nazwiska?
Wiem, wiem. Po prostu poznałem go jako Ron Ron i Ronem już dla mnie pozostanie, myślę że wszyscy wiedzą o kogo chodzi ;]

Na NBA sie znam kiepsko ale ze nie ma co grac to zaczalem przegladac ten watek i bardzo duzo naczytalem sie o rzekomej kontuzji lidera Lakersow Bryanta. Wielu z was twierdzi ze przez to Chicago staje sie faworytem i to jeden z powodow dla ktorego wiekszosc gra na Byki. To ja znalazlem mysle jeszcze lepszy kurs z tego meczu :
Bryant under 25,5 tobet 1,75
Jesli Kobe ma kontuzje, ma grac mało i do tego nie w pełni dyspozycji to jakim cudem ma rzucic taka ilosc punktow ? Jesli wszystko jest tak jak pisaliscie i co sam wyszukalem i naprawde uraz jest na tyle dokuczliwy to nie wyobrazam sobie zeby Bryant byl w formie i rzucil tyle punktow z ciezkim rywalem.
Nie znając się na danej dyscyplinie granie zakładów na zawodników to chyba nie jest najlepszy pomysł ????
BTW nie przesadzajcie z tymi określeniami &#39;klocek&#39;, &#39;drewno&#39; w stosunku do Artesta, wiadomo że jest coraz starszy i jego forma i witalność idą w dół a nie w górę, ale zobaczcie w jaki sposób wszedł pod obręcz w q2 meczu z Bulls ośmieszając bodajże Korvera ;];] wyglądało to jakby zrobił to od niechcenia, jak na treningu, więc proszę was jeszcze go nie skreślajcie ! ;d
 
B 14

bethelper

Użytkownik
LA Lakers @ Sacramento Kings ⛔
typ: LAL -2,5
kurs: 1,93 Pinnacle
Mimo wszystko, czyli mimo nadgarstka Kobego i drugiego meczu pod rząd i trzeciego w planach jutro, Lakersi nie powinni się męczyć z drużyną z Sac Town. Lakersi we wczorajszym meczu z Chicago pokazali obronę, jakiej nie prezentowali od dawna i widać tu już rękę trenera Browna. Również Kobe wygląda na głodnego gry i przede wszystkim mobilnego. Drużyna Króli to wciąż drużyna pełna talentów, ale też pełna freestylu. Stawiam na Lakersów w okolicach +8
 
fender 4

fender

Użytkownik
Wizards - Nets @2.40
Dlaczego Nets? Znacznie lepszy skład, świetne rozegranie. U gospodarzy natomiast panuje straszny chaos, zarówno w ataku, jak i w obronie. Są to w dużej mierze młodzi zawodnicy, którzy potrzebują ogrania. Poza tym brakuje mi typowego lidera, który byłby w stanie wziąć ciężar gry na siebie w trudnych momentach. Konsekwencja i regularność w grze przyjezdnych powinna pozwolić im zwyciężyć. Kurs bardzo wysoki, dlatego też jak najbardziej polecam!
Zgodze sie, ze w Wizards panowal w poprzednim sezonie chaos, ale na pewno nie zgodze sie z tym, ze Nets maja o wiele lepszy sklad.
Jedynym tak naprawde zawodnikiem, ktory w S5 jest lepszy na swojej pozycji od gracza Wizards jest oczywiscie Deron Williams, chociaz Wall oczywiscie po drugiej stronie tez jest najlepszym graczem swojej druzyny.
I teraz match upy: Morrow vs. Crawford, James vs. Lewis, Humphries vs. Blatche, Petro vs. McGee moim zdaniem wszedzie wygrywaja Ci po prawej, czyli gracze Wizards. Sorry, ale w niektorych druzynach Petro czy James nie mieliby 10 minut w rotacji ????
Nie czuje sie guru bukmacherskich analiz tak jak kolega Nicks, ale po prostu ciezko widze w tym spotkaniu Nets. Mlodzi Wall, Young, Crawford, Vesely i McGee moga zabiegac rywali.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Chicago Bulls - GS Warriors under 194 @ 1.87 Betsson✅✅✅

Wczoraj linia w meczu Warriors była dopasowana do &quot;starych&quot; Warriors i był easy under jednak w tym sezonie sporo sie zmieniło a mianowiecie trener. Dostali jakieś pierdo*** na punkcie słowa &quot;defence&quot; wręcz, które pada na czasach Warriors, w szatni, w wywiadach itp. Wczoraj probowali coś działać w tej materii ale skutek był marny a dokładnie kulał atak. Jak dla mnie ta druzyna w tym składzie nie będzie nigdy grała dobrze w obronie bo czy ktoś wyobraza sobie Monta, któremu chodzi o nabijanie statów, zapieprzającego w obronie? Strata czasu... ale niech próbują, będzie 0-10 start sezonu i się obudzą. Dzisiaj najbardziej defensywna druzyna ligi przyjedza do Oakland, na dodatek obie druzyny grają b2b i nie spodziewam się szybkiego tempa. Do tego Curry moze grać na jakieś 50% przez co praktycznie ma komu rozegrać bo Ellis jak ma pilke to tylko patrzy jak rzucic a Dorrel Wright to zwykły shooter. Linia mocno spada.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Kurde skasowała mi się krótka analiza.
Myślę,że Lakersi wcale nie są faworytem w starciu z Sacto,bo Sacramento ma lepszą s5 i bardziej wartościowych rezerwowych.
Sądzę,że handicap na Sacramento 4,5 ppo kursie 1.61 to można śmiało spróbować.Może nie za grube stawki bo to w końcu początek NBA dopiero i nigdzie jeszcze się nie spieszy

I kusiło mnie caly czas Houston ale jednak nie postawiłem.Myślę,że Thabeet zdominuje Howarda :grin: i Houston wygra
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Kurde skasowała mi się krótka analiza.
Myślę,że Lakersi wcale nie są faworytem w starciu z Sacto,bo Sacramento ma lepszą s5 i bardziej wartościowych rezerwowych.
Sądzę,że handicap na Sacramento 4,5 ppo kursie 1.61 to można śmiało spróbować.Może nie za grube stawki bo to w końcu początek NBA dopiero i nigdzie jeszcze się nie spieszy

I kusiło mnie caly czas Houston ale jednak nie postawiłem.Myślę,że Thabeet zdominuje Howarda :grin: i Houston wygra
No dokładnie, mnie też dziwią ludzie piszacy jakie to Lakers na dzis pewne. Sacramento ma moze i młody skład ale już teraz niezły, mają dobrego pod koszem Cousinsa, dynamicznego Evansa atakujacego kosz i dobrego shootera Thorntona. Wczoraj to raczej Bulls grało słabo niż Lakers dobre, mnie gra Lakers nie porwała, no może obrona była dobra ale ofensywa cienka. Kings mają chyba najbardziej przyszłościowy skład w NBA ale mysle, ze już w tym sezonie moga namieszać i nawet zagrać w playoff. ✅✅✅
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Duncan over 13 1.840
Pinnacle
2/10

Ostatnio w preseasonie Tim się nie przemęczał i w 22 minuty czy jakoś tak sypnął 19 punktów. Dziś 13 powinien rzucić, no ktoś w SAS musi rzucać. Duncan może się starzeje, ale nie oduczył się rzucać i myślę, że dziś odpali spokojnie kilka kolejnych z miliona takich samych rzutów jakie już oddał w swojej karierze i zapunktuje. Jakieś wolne pewnie dojdą, bo Duncan to cwaniak i wie jak dać się sfaulować. Także myślę, że tak niską linię jest w stanie przekroczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
j.will 150

j.will

Użytkownik
Dziś myślę,że warto pobrać nawet troszkę grubiej wilki +5.5. Wczoraj ich oglądałem przeciwko Thunder i zaprezentowali się bardzo dobrze. Dziś zagrają b2b przeciwko ekipie która wczoraj dostała po tyłku z charlotte. Wydaje mi się ,że będzie close game. Kurs na minesote 2.95/3.00 też bardzo zachęcający.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
rubio ku mojemu zdziwieniu nie zawiódł... fajnie sie zgrywał z wiliamsem,nie wierzą w niego a ajednak każde wejście eto owacje na stojąco.Jakoś nie było widac braku fizyczności u młokosa...fajnie sie to oglądało.
Durant jest jakby poziom wyżej niż rok temu,oglądac go to cała przyjemność.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Patrząc na dzisiejszą ofertę tak wstępnie stwierdzam, ze moim zdaniem wszystkie dogi mają szansę, najmniejszą chyba Boston. Kings i Timberwolves są mocniejsi niz roku temu, pokazali się wczoraj z dobrej strony i rywali nie mają z najwyzszej pólki. To co Milwaukee wyprawiało w trzeciej kwarcie to się w głowie nie mieści, dwie pierwsze to totalna kontrola i Bobcast nie mieli nic do powiedzenia. W 3 kwarcie Bobki miały parę akcji, w których po 3-4 ofensywne zbiórki, strasznie miękko zagrali Bucks. Do tego mocno pokrzyzował im plany foul trouble kilku graczy w tym Jacksona, który zaliczył beznadziejny debiut. Nets tez mają szansę bo Atlanta mnie nie zachwyca a do tego mają problemy z PG na początku sezonu. Wczoraj Wizards kolejny raz pokazali, ze są piknikową druzyną nie wartą zainteresowania. Dzis znowu pewnie wiele osób będzie grało na Lakers ale ja nie polecam bo nie są w formie i są w trakcie zmiany stylu gry na bardziej defensywny i póki co kiepsko to wygląda. Boston grał słabo z Knicks, byłby easy win Melo i spółki gdyby nie problemy z pozycją PG, jak Douglas miał foul trouble to była tragedia. Knicks byli lepsi przez jakieś 40 z 48 minut, Boston miał przez cały mecz jeden dobry run dzięki temu, ze Knicks wyszli bez normalnego PG i to wszystko. Fakt, ze Melo był w transie ale ja bym Bostonu nie przeceniał, Miami powinno to względnie łatwo wygrać.
Sacramento Kings +7,5 1.91 Betsafe

Nie ma co czekać bo linia spada, przespałem juz i tak +8, które było rano. Jak dla mnie Sacramento i Portland mają porównywalne składy, ilość talentu w Kings jest niesamowita. To moze byc czarny koń na zachodzie w tym roku. Wczoraj świetny mecz, jest u nich team spirit. Dwie atletyczne druzyny, będzie duzo walki i mysle, ze Kings są w stanie być cały czas blisko. Trochę się obawiam bo Portland u siebie potrafi łapać dobrą energię i się nakręcać, do tego mają dobrego Feltona zamiast pierdołowatego Millera i tez będą grozni w tym sezonie. Juz w tamtym sezonie Kings mieli niezłą końcówkę kiedy wyleczył się Evans i doszedł Thornton. Gdyby taki skład mieli cały sezon mieliby bilans spokojnie lepszy o jakieś 5-10 wygranych.
Minnesota Timberwolves +6 1.83 Bet365
Wyzej parę zdań + to co napisał poprzednik.
 
navent 83

navent

Użytkownik
New Jersey Nets - Atlanta Hawks ✅
Typ: 2 Kurs: 1,51
Milwaukee Bucks - Minnesota Timberwolves
Typ: 2 (+5) Kurs: 1,91✅
Typ: 2 Kurs: 2,70⛔
LA Lakers - Utah Jazz✅
Typ: 1 Kurs: 1,50
Bukmacher: Betsson
Atlanta rozpoczyna dzisiaj sezon. Nie ukrywam, że jest to jedna z moich ulubionych drużyn. Mają niemal kompletny zespół, boli tylko fakt oddania Jamal &#39;a Crawford&#39;a do Blazers. Tracy McGrady będzie się starał go zastąpić, ale to już chyba nie ten wiek. Trójka Joe Johnson, Josh Smith i Al Horford to zawodnicy z najwyższej półki. Szczególnie ten ostatni będzie miał szansę pokazać klasę grając z przeciwnikiem pozbawionym największej gwiazdy podkoszowej, Brook&#39;a Lopez&#39;a. Nets wygrali dzisiaj (naszego czasu) ze słabiutką ekipą z Wizards, a klasę pokazał jak zwykle Deron Williams. Jednak jeden zawodnik nie da rady tak poukładanemu zespołowi jakim niewątpliwie jest Atlanta Hawks. Przewiduje więc, że goście wygrają swój pierwszy mecz w sezonie 2011-12.
Milwaukee Bucks przegrało swój mecz ze słabymi Bobcats&#39;ami, u których nie ma żadnego wyróżniającego się zawodnika. Oba zespoły grają dzień po dniu. Oba zmierzyły się dwukrotnie w meczach przedsezonowych i drukrotnie zwyciężyły Wilki. Oglądałem mecz z Oklahomą i Minnesota zrobiła na mnie duże wrażenie. Do samego końca drżałem o wynik, obstawiając zwycięstwo Thunder. Kevin Love jak zwykle klasa, Beasley równie dobrze, bardzo dobrze kolos z Serbii. Podkreślenia wymagają moim zdaniem wa wzmocnienia przed sezonem. Ricky Rubio wybrany rok temu jednak debiutujący dopiero teraz będzie niewątpliwie wzmocnieniem tej drużyny. Już w nocy mogliśmy zaobserwować jego znakomite asysty, a i punktów powinien zdobywać w przyszłości jeszcze więcej. Drugim zawodnikiem jest jeden z moich ulubieńców José Juan Barea. Te jego wejścia pod kosz są wprost niesamowite, patrząc na jego wzrost. Reasumując handicap +5 jest moim zdaniem rewelacyjnym typem. Warto również zagrać zwycięstwo Timberwolves po kursie 2,70
Lakers bez zwycięstwa w obecnym sezonie, trzeci mecz rozgrywają u siebie z Utah Jazz. Kobe gra z kontuzją, ale zupełnie tego nie widać. Jest jak zwykle niekwestionowanym liderem swojego zespołu. W meczu z Jazzmanami bardzo trudne będzie przy braku Bynum&#39;a zatrzymanie Al&#39;a Jefferson&#39;a pod koszem i to będzie największe wyzwanie dla Jeziorowców. Muszą również poprawić skuteczność rzutów dystansowych. Nie wierzę, że drugi mecz z rzędu będą mieli skuteczność 6% rzutów z 3 pkt. Myślę, że będzie to wyrównany mecz, wygrany ostatecznie przez Los Angeles Lakers. Nie wydaje mi się realne, żeby po trzech meczach Jeziorowcy mieli bilans L3.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom