>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2011

Status
Zamknięty.
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
A pierwszy pojedynek Wizards - Phila oglądałeś albo chociaż sprawdzałeś wynik?
nie oglądałem. Nie sugerowałbym się jednak wynikiem - w drugim meczu Wizards prowadzili na 2 minuty przed końcem, a skończyli z 7punktową stratą. Oni są po prostu słabi i nie był to poważny sprawdzian dla Filadelfii. Portland jest mocne u siebie, i przy tak niskim handicapie (4,5) kurs jest moim zdaniem atrakcyjny.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
A dla mnie ciekawie wygląda jeszcze linia na Milwaukee (-3) w meczu z Bobcats, tylko gdzieś zasłychnąłem że Stephen Jackson może nie grać, muszę to sprawdzić gdzieś.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
nie oglądałem. Nie sugerowałbym się jednak wynikiem - w drugim meczu Wizards prowadzili na 2 minuty przed końcem, a skończyli z 7punktową stratą. Oni są po prostu słabi i nie był to poważny sprawdzian dla Filadelfii. Portland jest mocne u siebie, i przy tak niskim handicapie (4,5) kurs jest moim zdaniem atrakcyjny.
Wiesz co większość drużyn u siebie jest mocna...
Ten mecz ciężki do wytypowania. Phila ma bardzo dobry skład, solidnie pokazali się przed sezonem i będą groźni. Ale Portland też składzik niczego sobie i szykuje się wyrównane spotkanie, jednak jeżeli już miałbym na kogoś stawiać to raczej gospodarze, jednak handicap bym w tym przypadku omijał.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ja wybieram na dziś

Houston under 98 w betsson za 1,85 ( vs. Orlando ) ✅
Portland win w betsson za 1,53 ( vs. Philadelphia ) ✅

Ako: 2,83

Orlando dało sobie wrzucić 97 oczek OTC, czyli drużynie, która bije ofensywnie Houston na łeb. Wiem, że OTC grało od połowy na pół gwizdkka, ale mimo wszystko chłopcy z Orlando jako tako bronili. Dziś naprzeciw nim Rakiety, którzy 98 oczek rzucali w przedsezonówkach z SAS. W dwóch poprzednich sezonach Houston rzucało na Florydzie 95 i 87 oczek. Linia przez gospodarzy do utrzymania. Muszą wygrywać takie mecze , bo ten sezon będzie raczej marny. Dwight powinien zdominować własną tablicę, a Rakiety skupią się na rzutach z dystansu. Mają kilku strzelców, ale szału nie ma i linii nie powinni przekroczyć. A kto wygra ?? Pewnie Orlando ale nie wykluczam niespodzianki stąd wolę grać takiego undera.

Philadelphia rzeczywiscie ma ciekawą ekipę, fajna 8 graczy, ale na Portland to jeszcze za mało. Handi nie pobieram, bo wczoraj pobrałem na Chicago i po kasie, więc dziś goła 1. W Portland trochę problemów pod koszem bo i Aldridge i Camby lekko poobijani, jednak powinni dziś zagrać, u gości pełen komfort wszyscy zdrowi. Początek sezonu, własna hala i mimo wszystko jednak większe umiejętności gospodarzy poprowadzą ich do zwycięstwa. W zeszłym sezonie +9 dla Portland.

Ciekawią mnie Wasze typy na Cleveland, Lakers i Dallas - można złapać już kursy po 1,60 na czyste Win..
 
K 32

kefol

Użytkownik
Na Unibecie jest zakład na Duranta z linią 28,5 pkt. Dziś w nocy rzucił 30 pkt drużynie Magików, grając od przerwy na pół gwizdka. Teraz Oklahomę czeka mecz z Minnesotą, drużyną także ofensywną, a więc wynik powinien być wysoki, a co za tym idzie i Durant powinien spokojnie rzucić te 29 pkt (IMHO wydaje mi się, że może to być coś koło 40pkt).
Moje typy na mecz z Unibetu:
Over 209 - 1,91
Durant Over 28,5 - 1,85
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
A dla mnie ciekawie wygląda jeszcze linia na Milwaukee (-3) w meczu z Bobcats, tylko gdzieś zasłychnąłem że Stephen Jackson może nie grać, muszę to sprawdzić gdzieś.
Jackson na stronie CBS jest &quot;probable&quot; więc na jakieś 90% zagra. Tez myśle nad graniem Bucks bo w pełnym składzie to znacznie mocniejsza druzyna niz Bobcats. Bobków widziałem w preaseason w drugim meczu z Atlantą i grali beznadziejnie. Moze wreszcie trafi się sezon, w którym Bucks ominą powazne i długotrwałe kontuzje. Chociaz taki Bogut to ma takie szczęście, ze nawet na jądra moze w tym sezonie upaść i złapać kontuzję.
 
david295 80

david295

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder H -5 ⛔ 100-104
typ:2
1.91
tobet
Minesota zaczyna sezon, w meczach przygotowawczych 2 krotnie ograla Milwaukee, jednak druzyne duzo slabsza od Oklahomy. Gracze Thunder w presezon ograli 2 krotnie mistrzow z Dallas ktorzy jednak w formie nie sa co pozakal wczorajszy mecz i Heat, oraz wczoraj spokojnie ograli Orlando Magic w drugie polowie pewnie myslami byli juz przy dzisiajszym meczu z Minnesota. We wczorajszym meczu swietnie pokazal sie Duranat rzucajac bodajze 30 pkt. Oklahoma to druzyna ktora mierzy wysoko natomiast Minnesota chyba nie ma co liczyc na playoff wiec w tym meczu zwyciezca moze byc jeden. Mysle ze handicap 5 pkt spokojnie pokryja o ile nie odpuszcza sobie koncowki.
 
N 196

nicks

Użytkownik
Na Unibecie jest zakład na Duranta z linią 28,5 pkt. Dziś w nocy rzucił 30 pkt drużynie Magików, grając od przerwy na pół gwizdka. Teraz Oklahomę czeka mecz z Minnesotą, drużyną także ofensywną, a więc wynik powinien być wysoki, a co za tym idzie i Durant powinien spokojnie rzucić te 29 pkt (IMHO wydaje mi się, że może to być coś koło 40pkt).
Moje typy na mecz z Unibetu:
Over 209 - 1,91
Durant Over 28,5 - 1,85
uważaj z tym typem. Ten sezon bedzie specyficzny Głównym celem każdego będzie jak najmniejsze zużycie materaiału. Zwycięstwa jak najmniejszym nakładem sił. Oklahoma gra d-t-d co bedzie częste. Uważam ze Minnesota nie postawi dużych wymagań a Durant będzie siedział na ławie więcej z ręcznikiem na głowie . To jeden z lepszych strzelców nie będzie się forsował. Cel Oklahomy to Wielki Finał a nie król strzelców i powtarzam specyfika sezonu-jego intensywność
najważniejszym elementem jest postawa Minnesoty, a ja przewiduje tu niewielki poziom.
To nie jest tak proste ze Durant wychodzi w 2 kolejce i hap 40 pkt to nie te cele.
Czytając tą analizę rzuca się w oczy jak byś dopiero zaczynał stawiać przewidywać. Nie znając realiów nba zmian w teamach i mentalności takich zawodników jak Durant.
Tam cel jaki se postawiono na ten rok to W Finał . Dalej uważasz ze over Kevina w dzisiejszych warunkach to dobry wybór . To nie gra komputerowa. Tu jest potrzebna wiedza. doświadczenie a ja pamiętam dobrze czasy lockautu sprzed 10 lat .a czuje tą lige jak mało kto.
proponuje typ Durant under 28.5 pkt kurs 1.85 buk unibet
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ja gram dzis Minnesota - Oklahoma under 208 expekt 2.00✅✅✅ (jest u kilku jeszcze under 208,5 po 1.91 jak kto woli. Oklahoma gra b2b, Westbrook wydaje się nie być w najwyzszej formie. Generalnie to Thunder stopniowo stają się coraz bardziej defensywnie usposobioną druzyną, od jakiegoś czasu ewidentnie idą w tę stronę co potwierdza tez m.in. trade Perka, ktory do run and gun się raczej nie nadaje, jest stworzony do wolnej, taktycznej gry. Juz rok temu w playoffach np. seria z Memphis to było więcej przepychania się i uderzania łokciami z obu stron niz efektownej, ofensywnej gry. To samo wczoraj z Orlando. Do tego to co napisał nicks, to będzie mecz, który trzeba wygrać i tyle, zadnego blowoutu się nie spodziewam ale Thunder powinni mieć spotkanie od początku pod kontrolą, Durant czy Westbrook zdrowia raczej tutaj nie zostawią. Co do Wilków to sporo zawirowań w ich składzie, trochę kontuzji i generalnie nie mają po prostu dobrych strzelców i jak dla mnie to więcej niz 90-95 nie powinni rzucić coraz lepszej defensywnie Thunder.
Wydaje mi sie, ze linia w meczach Oklahomy będzie spadać z meczu na mecz bo spodziewam się bardziej defensywnej gry tej druzyny niz w poprzednich sezonach.
 
N 196

nicks

Użytkownik
Westbrook to jeździec bez głowy

ile to ja zdrowia straciłem przez niego w tam tym roku
on forme ma tylko jak to u takich eneygeizerów bywa- nie wchodził dobrze na obręcz . Nie czuł dobrze gry. parkietu i kolegów Dziś moźe byc inaczej. oni go tam nie zamierzają oszczędzać tylko nauczyc gry . dać złapać rytm i wycisnąć z niego pokładane nadzieje.

Nie zdziwie sie jak Rus szarpnie Thunder do blowoutu. Nie zapominając o reszcie składu( Harden to będzie objawienie które wkonću głośniej przemówi do szerszego grona)

Uwaźam źe spokojniejszy jest under Kevina bo jezeli uwaźasz ze Oklachoma około 100 to tu napewno nie bedzie overa 23 Durantuli.

Ja tu osobiście widze pewniejszy typ jako mój under bo reszta skladu moźe dobijać Minesote łamiąc Twoją linie w nie duźym udziale KD jak na niego
 
david295 80

david295

Użytkownik
Na dzisiaj jeszcze
Phoenix Suns - New Orleans Hornets ✅
Typ:2
3,15
tobet
Suns przed sezonem przegrali 2 mecze z Nuggets i to dosc wysoko w 1 meczu kontuzji nabawil sie Gortat ktory byl najlepszym graczem swojego zespolu. Na pewno czuje pewien dyskonfort. Odeszli Carter i Pietrus ktorzy przebyli razem z Gortatem. Po drugiej stronie New Orleans ktorzy po odejsciu Chrisa Paula 2 krtonie pokonali Memphis. W zamian przybyli Eric Gordon , Chris Caman, i Al Farouq Aminu. Typ dosc ryzykowny a co wy o nim myslicie?
Dodatkowo jeszcze
Dwight Howard (point+rebounds) ✅
under 35,5
1.85
tobet
Howard gral wczoraj wiec moze podobnie jak Duranta troche go oszczedza. Szczegolnie jak orlando by prowadzilo. Na pewno dominuje pod koszem i zanotuje sporo zbiorek ale co z punktami wczoraj tylko 11 i do tego 15 zbiorek. Dzisiaj przeciwnik mniej wymagajacy. Ale mysle ze o 35 pkt bedzie ciezko.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ja bym Phoenix nie ruszał, oczywiście poszło dwóch grajków, do tego MG kontuzjowany, ale ich rywale to zespół, który mimo iż pokonał Memphis ciągle jeszcze mało zgrany. Każdy wynik tu jest możliwy..
 
C 748

crystiano07

Użytkownik

Bobcats - Bucks 180.5 @ under @ 1.91
- linia niska, ale to przecież ciągle przeraźliwie nudni Bobcats i Bucks, jeden Kemba Walker tego nie zmieni. To będzie typowy mecz dla tych zespołów, więc długie akcje, sporo walki na tablicach i w obronie i nieskuteczność w ofensywie. Bucks i Bobcats to zdecydowanie nie są zespoły, które przyjemnie się ogląda i tak samo będzie w tym spotkaniu. W dodatku prawdopodobnie nie wystąpi Stephen Jackson, a w Bobcats może nie grać Tyrus Thomas, więc dwaj zawodnicy zdobywający raczej dużo punktów. Moim zdaniem lekko wejdzie, bo przy tych zespołach chyba nawet przy linii 170.5 nie grałbym overa ;).

DeMar DeRozan 21.5 pkt+reb+ast @ over @ 1.85

Moim zdaniem linia zdecydowanie za niska, oczywiście DeMar głównie punktuje, ale choćby w meczu preseasonowym z Celtami pokazał, że i zbierać potrafi (10 zbiórek), jakąś asystę pewnie też zaliczy. Nie zdziwie się jeśli on samymi punktami zrobi tę linię, bo to aktualnie najlepszy zawodnik zespołu z Kanady, a atak opiera się na dwójce Bargnani - DeRozan. DeMar z każdym sezonem robi postępy i w pojedynku ze słabymi Cavs powinien sobie dobrze radzić. W tym samym spotkaniu dosyć interesująco wygląda też typ na over 16 punktów Kyle Irvinga, który postara się o jak najlepszy debiut w lidze, pewnie sporo akcji będzie starał się kończyć indywidualnie.

Pacers - Pistons 195 @ under @ 1.88 - kolejny dobrze wyglądający under, ale linia ustawiona zaskakująco wysoko. Detroit to wiadomo, zespół grający podobnie do Cats czy Bucks, też raczej nudny, a Pacers to moim zdaniem 7-8 zespół na Wschodzie w tym sezonie, zebrali naprawdę ciekawy roster, ale też nie jest to drużyna jakoś starsznie forsująca ofensywę, grają raczej poukładaną, dosyć wolną koszykówkę i solidnie prezentują się w D. Pistons bez Villanuevy, który jest zawieszony, a w Pacers pewnie nie zagra Pendegraph.

Kyle Lowry 22.5 pkt + reb + ast @ over @ 1.85 i Magic - Rockets @ 2 @ 2.6 - jeśli chodzi o zakłady na zawodników to zwykle staram się szukać overów, czyli odwrotnie niż w liniach przy zespołach, a przy Lowrym jest dosyć niska. Kyle będzie w tym sezonie jednym z kandydatem do MIP, przynajmniej ja tak to widzę. W preseason przeciwko Spurs nie błyszczał, ale w nocy jego Rakiety podejmują Magic, a Nelson do tych najlepszych obrońcó nie należy, Magic grają back to back, a od Thunder byli o wiele gorsi, gdyby OKC się chciało grać to końca to wynik byłby zdecydowanie wyższy. Rockets mogą nawet to spotkanie wygrać, nie zaskoczyłoby mnie to, bo Magic wyglądali naprawdę słabo, DWight myślami jest już chyba w innej drużynie, a wokół niego jest mnóstwo wypalonych zawodników, którym nic się nie chce, no może z wyjątkiem Ryana Andersona.


Deron Williams 20 pkt @ over @ 1.85 - jedyny typ meczu między Wizards, a Nets, który rzucił mi się w oczy i jestem go raczej pewny, na jednym z moich kuponów się na pewno znajdzie. Nets to Deron otoczony często przypadkowymi zawodnikami, w dodatku nie będzie Brooka Lopeza, który jest kontuzjowany, ale jeśli chcą marzyć o Playoffs to z takimi zespołami jak Wizards wygrywać muszą. Deron pewnie będzie chciał wziąć sprawy w swoje ręce i powinien wykręcić ciekawy wynik indywidualny, typowania wyniku meczu się nie podejmuje, bo tu wygrać może każdy, nie ma wyraźnego faworyta, a jedyny interesujący pojedynek to starcie Williamsa z Wallem oraz ewentualne bloki McGee i wsady Veselego, może na meczu w Waszyngtonie będzie też jego dziewczyna? ;)

Timberwolves - Thunder @ 2 @ 1.45 - jedno ze spotkań, na które najbardziej czekam tej nocy. Bardzo ciekawi mnie to jak w tym sezonie będą wyglądali zawodnicy Minnesoty z nowym trenerem oraz Williamsem i Rubio, ale w tym spotkaniu typuję pewną wygraną Thunder. Szczególnie, że Minny jak to Minny ma sporego pecha, a pod znakiem zapytania występy Rubio, Barei, Webstera no i Pekovicia, a na pewno nie wystąpi Brad Miller. Thunder to obok Clippers główny faworyt do wygrania Zachodu, z Magic wyglądali dobrze i powinni wygrać kolejne spotkanie.

Kevin Love 20.5 pkt @ over @ 1.85 - Love w poprzednim sezonie stał się jednym z moich ulubionych zawodników, robi stałe postępy i to jeden z tych zawodników, dla których było warto oglądać Timberwolves w poprzednim sezonie. Strasznie się nim jaram, a dziś przed własną publicznością powinien wykręcić jakiś imponujący wynik zbiórkowy oraz punktowy, w preseason wydawało mi się, że ma jeszcze pewniejszą trójkę niż w poprzednim sezonie. W tym sezonie stać go na jakieś 23-15.

Ty Lawson 21.5 pkt + reb + ast @ over @ 1.85 - mecz Nuggets z Mavs zapowiada się naprawdę dobrze, ciekawe co pokażą Nuggets mający dosyć interesujący roster, ale niestety bez lidera oraz podrażnieni mistrzowie, którzy zostali rozbici przez Heat. Jeśli miałbym typować to grałbym na Bryłki, ale to odpuszczę. Najbardziej spodobał mi się ten zakład na Lawsona, dla którego to będzie kolejny rok postępu, w Denver wyraźnie na niego postawili oddający Feltona Blazers, a Lawson ma ogromny potencjał. W tym sezonie powinien kręcić ładne cyferki, a przy coraz starszym Kiddzie może zaszaleć.

Kings - Lakers @ 1.69 - zaskakująco wysoki kurs na zespół z LA, a taki kurs po prostu trzeba wykorzystać. Lakers minimalnie polegli z Bulls, a walczyli zaskakująco dzielnie biorąc pod uwagę brak Bynuma. LAL nie pozwolą sobie na drugą porażkę z rzędu, Kobe na to nie pozwoli i pokonają Kings.

DeMarcus Cousins 25.5 pkt + reb + ast @ over @ 1.85 - dosyć ciekawa linia, szczególnie że Kuzyn jak na centra zalicza sporo asyst (2.5 w poprzednim sezonie), a w tym roku powinien otrzymać jeszcze więcej minut, to powinien być rok postępów DeMarcusa, którego największym problemem jest psychika. W dodatku Lakersi ciągle bez Bynuma, po trudnym back-to-back i o ile Jeziorowcy samo spotkanie powinni wygrać to Cousins moim zdaniem linię przekroczy dosyć spokojnie.

Może wrzucę coś później, bo nie ma oferty na zawodników z meczu Bulls-Warriors, a nad kilkoma typami się jeszcze zastanawiam (over Irvinga, Randolpha, wygrana/HC Grizzlies czy under w meczu Blazers-76ers, ew. HC na tych drugich)
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Marcin Gortat powyżej 11.5 punkty✅ 13 punktów kurs 1.85 betsson 6/10 CO tu bede duzo pisał. Gortat wyjdzie najprawdopodobniej w s5 . Sam mówi że złamany kciuk nie jest jakąś wielką przeszkodą. W 2 meczu z Denver zdobył 14 punktów a jego rywalem pod koszem był Nene a dzisiaj najprawdopodobniej bedzie to Kaman który jest napewno słabszym obrońcą niż Nene. Linia bardzo niska dlatego to gram.
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
LA Lakers @ SAC Kings 1 @ 1.71
Zdecydowanie jak dla mnie kurs dnia. Lakers wczoraj w meczu z Chicago pokazali ze nie powinno ich sie skreslac, i ze nadal są w stanie wygrac z kazdym. Mimo braku Bynuma byli bardzo blisko pokonania faworyzowanych Byków, ba zwyciestwo nawet sie im nalezalo. W tym sezonie przegrali wszystkie trzy spotkania i dzis nadarzy sie okazja do pierwszego zwyciestwa. Lakers to druzyna ktora nie ptrzywykła przegrywac tylu meczy po kolei, i dzis tą serie przerwą. Dobrze dysponowany Kobe i Gasol przy wsparciu reszty zespołu powinni dać rade pokonac mocno srednią druzyne Kings.
 
fender 4

fender

Użytkownik
Marcin Gortat powyżej 11.5 punkty kurs 1.85 betsson 6/10 CO tu bede duzo pisał. Gortat wyjdzie najprawdopodobniej w s5 . Sam mówi że złamany kciuk nie jest jakąś wielką przeszkodą. W 2 meczu z Denver zdobył 14 punktów a jego rywalem pod koszem był Nene a dzisiaj najprawdopodobniej bedzie to Kaman który jest napewno słabszym obrońcą niż Nene. Linia bardzo niska dlatego to gram.
Nie sadze, zeby to byl dobry bet. Ten sezon dla Gortata moze byc trudniejszy niz poprzedni - rok temu, kiedy przyszedl do Suns, jego umiejetnosci ofensywne byly dosc mocno lekcewazone przez rywali, teraz moze sie to zmienic i wiele osob typuje, ze Gortat przez to moze poleciec ze srednimi PPG i FG. No i wszystko oczywiscie rozchodzi sie o ten palec, moze sobie mowic co chce, ale dla centra zlamany palec to nie jest to samo co dla guarda. Ze Stephem Currym wczoraj tez wszystko mialo byc jak najbardziej ok, a zagral ze swoja kontuzja 2-12 z gry. Nikt przed meczem nie bedzie sie przyznawal do tego, ze bedzie mogl grac na pol gwizdka. :-|
Ja propsuje dzisiejszej nocy zdecydowanie bety na Lakers i Thunder. Lakers przegralo po thrillerze, ktory sie zdarzyl w Staples Center. 4 spudlowane wolne, do tego (moim zdaniem) baaardzo szczesliwy floater Rose&#39;a, do tego swietna koncowka Denga. Nie mielismy zbyt duzo odpowiedzi na pytania stawiane przed poczatkiem sezonu, ale z tego co obserwowalem, to Kobe jest zdrowy i wygladal w sumie jakby odmlodnial o kilka lat. Byl bardzo aktywny, dobrze rzucal, zbieral, podawal, mial problemy jedynie ze stratami, ale to naturalne w sezonie, gdzie mielismy tydzien okresu przygotowawczego. A Kings to Kings, mloda, utalentowana druzyna, ale max na co ich stac to playoffy i tylko jezeli beda mieli duzo szczescia.
Thunder wczoraj pokazalo sie ze swietnej strony i wynik absolutnie nie jest odzwierciedleniem tego co sie dzialo na boisku, bo to byl po prostu blowout. Do tego OKC ma mlody sklad, ktory nie bedzie mial problemow z regeneracja i graniem back-to-back meczy. Graja tez tym samym skladem co rok temu, a dla przykladu Minny dopiero bedzie sie ogrywala z Rubio i Williamsem, ktorzy zapewne dostana troche minut w rotacji.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Milwaukee Bucks -3 1.91 Betsafe⛔

Tak ja juz pisałem, Bucks uwazam za ekipe znacznie lepszą niz Bobcats. Jezeli zespol z Milwaukee wreszcie ominą kontuzje powinien być pewniakiem do gry w playoffach. Bobcats byli słabi juz wcześniej a w ostatnim czasie oddali ponadto dwóch najlepszych zawodników, pod koniec poprzedniego sezonu Geralta Wallace&#39;a a przed tym sezonem, do dzisiejszych rywali, Stephena Jacksona. Oglądałem Bobcats w preseason i jak dla mnie to jedna z 3-4 najslabszych druzyn ligi, nie mam pojecia kto tam ma zdobywać punkty, Bobki będą miały problem ze zdobyciem 80 pkt w wielu meczach. Chyba jedynym graczem, który coś tam moze rzucać jest Corey Maggete ale to juz pomału się robi weteran, który najlepsze lata ma za sobą.
Edit: Milwaukee dalej piz**, kompletna kontrola w dwóch pierwszych kwartach a pozniej zagrali tak miękko, że Bobcats pod tablicami robili co chcieli.????
 
david295 80

david295

Użytkownik
Dopiero niedawno wystawili na tobecie kursy na mecze bulls i lakers wiec na dzisiaj proponuje taki kuponik

Oklahoma 1.44 ✅
Lakers 1.32 ⛔
Bulls 1.68
⛔
Ako 3.20

Wszystkie zespoly pokazaly wczoraj klase Bulls wygrali w samej koncowce z LA Lakers gdzie pokazali serce do walki. Lakers mimo porazki pokazali sie ze swietnej strony brak Bynuma i Odoma nie przeszkodzil im. Koby mimo kontuzji gral swoje, dzisiaj czas na pierwsze zwycieztwo Lakers w sezonie. O Oklahomie pisalem juz wczesniej powinni wygrac spokojnie tak jak wczoraj mozna nawet zagrac handi.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Nie będę wprawdzie oryginalny, ale na dziś najlepiej wygląda dubelek OCT ✅ i LAL ⛔.
Czym spowodowane są tak wysokie kursy na LALki? Nie mam pojęcia. Wczoraj byli bardzo bliscy ogrania Byków, przegrali chyba głównie przez beznadziejnie wykonywane osobiste... Bynuma dalej nie ma, ale wczoraj &quot;biali jeziorowcy&quot; prezentowali się całkiem przyzwoicie.
Do tego śmiało można pograć na under 15 reb @ 1,85 Kevina Love✅. Z całym szacunkiem dla tego świetnie zbierającego zawodnika, w meczu z Thunder może mieć pod górkę. Osobiście przeczuwam ok. 12 zbiórek, więc taka linia spokojnie do gry. 15 i 16 reb miał w przedsezonowych meczach z Bucks, ale nie porównujmy walki na tablicach z Bogutem a tej z Perkinsem, Ibaką czy nawet (naciągawszy pozycję) z Durantem. Howard grając prawie 40 minut miał wczoraj 15 zbiórek - dałoby to zwrot w przypadku Love. Mimo wszystko Kevin dostanie mniej minut niż Supermen i moim zdaniem nie zbierze z tablic aż 16 piłek.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Washington 1.610
Pinnacle
4/10

Wash grają z Nets. Z osłabionymi Nets, którzy bez Lopeza mają pod koszem lekką dziurę. Są Petro, Okur, Kardashian i Williams. Ale to za mało na McGee i Blatche&#39;a wg mnie. Ok, na obwodzie jest Williams i Morrow, ale Wizzards mają Walla, mają Younga, generalnie lepszy skład mają i tyle. Wg mnie tutaj Wash zanotuje wygraną.


Phila +4.5 1.96
Panbet
2/10

Kurde Phila nie jest taka słaba wcale wg mnie. Fajny młody skład. Teraz o rok starsi i bogatsi w doświadczenie. Doszedł Vucevic, który wspomoże strefę podkoszową. Holiday ma papiery na bycie w topie rozgrywających. Turner zaczął grać agresywniej, a tego brakowało. Collins to dobry kołcz i wie co robi z tą ekipą, a potencjał jest niemały, także myślę, że mogą tu poważnie powalczyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom