>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Grudzień 2011

Status
Zamknięty.
zikos 19,6K

zikos

Użytkownik
Crystiano07 zgadzam sie co do typu z Monte Ellisem tak jak wczesniej pisalem bedzie to szybki mecz z obu stron Golden u siebie naprawde w tamtym sezonie napsuła krwi potentatom i nie zdziwnie sie jak tu bedzie niespodzianka dlatego wole zaryzykowac w overek Monte niz pchac sie po smiesznym kursie na Clippers na początek sezonu .

Co do pozostałych typów;
Over Rondo to jak loteria on nigdy nie bedzie mial dobrego rzutu a jak Pierce wystąpi to raczej bedzie chcial wiecej asystowac na obwód i do srodka do KG.Czekam na pojawienie sie lini na KG jesli bedzie 14,5 to pobiore bo wg mnie Garnett moze przekroczyc tą linie co pokazał w starciu z Ny w tamtym sezonie .To wojownik wiec licze na niego.

Co do Howarda nie wiadomo czy bedzie tak dlugo gral jak w tamtym sezonie bo przeciez Glen Davis ostatnio pokazal sie z dobrej strony w spotkaniu z Miami.

Co do Dirka tez jak dla mnie loteria nie wiadomo jak sobie poradzi a granie czegos na siłe wg mnie nie ma sensu bo Dallas moze w tym meczu nieznacznie przekroczyc 90pkt .

Jeszcze jedno podoba mi sie typ z betssona Tyson Chandler ( 2.5 ) Punkty + zbiórki kontra
Kevin Garnett ( -2.5 ) Punkty + zbiórki .Mysle ze KG spokojnie powinien ten pojedynek wygrac wg mnie punktami zwłaszcza.
 
N 196

nicks

Użytkownik
jak możecie liczyć na szczescie grajac na Boston tu nie ma argumentów prosze podajci mi aktualne argumenty a wiecie ze Pirce kuleje a jak zagra to max 15 m a uwaźam ze nawet w marynarce go tam nie bedzie
podajcie mi jakimi wysokimi mają to wygrać a moźe to Rondo Allen zdominuje ja na Boston to na kartce na sucho bym nie zagrał jestem realistą wiec nie szukajcie tu niespodzianki to nie ten mecz
ludzie poziomu tych ost wyników tak mogą tylko twierdzić
Proszę poprawić składnie, bo inaczej post zostanie usunięty.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Mialem zbierac sie na pasterke ale jak zobaczylem co wypisuje jegomosc NICKS to sie za glowe zlapalem.
Pisales cos o telegazecie a czytajac Twoje wypociny mam wrazenie, ze to twoja wiedzy opiera sie na tym zrodle informacji.
Po drugie piszesz, ze Rondo nie odnajduje sie w druzynie ? HE HE ?
Po trzecie wspominasz cos o chemii w szatni Celtics ? TUtaj to juz naprawde Cie porabalo ? Druzyna uznawana za jedna z najwiekszych z team chemistry nazywasz ekipa bez zrozumienia, ciagle zmieniajaca sklad HE HE HE HE ....
Po czwarte porownujesz defensywe Bostonu do Knicks ?
Po piate ogladales ostatnie mecze Douglasa i innych obwodowych Knicks ? chyba nie .
Po szoste Allen jest jednym z najlepiej przygotowanych fizycznie zawodnikow grajacych w NBA wiec nie rozbawiaj mnie ze moze sobie nie poradzic ze wzgledu na wiek..
Po siodme JO w tym pre sezonie wygladal naprawde rewelacyjnie i jezeli sie nie polamie moze byc duzym wzmocnieniem dla Celtics oczywiscie w porownaniu do wczesniejszych jego wystepow w koszulce zielonych.
Dlugo by pisac lecz spiesze sie na pasterke.
Czekam na odpowiedz :]
 
N 196

nicks

Użytkownik
team spirit to był najlepszy w celtach jak byla paka a teraz to mogą se poplakać ale bez gry więc nie pie..
Allen najlepiej przygotowany ale chyba z dziadków nie o to chodzi to jest koszykasz po menopauzie on ich nie pociągnie do czegoś wielkiego to nie mj wiec nie pie.to samo do JO KU. Co ty gadasz a rondo sie nie odnajduje wiesz co to znaczy ku.to nie 08 rok i nie ta paka ku i nie ten Pirce Allen itp nie te wykonczenie bo rondo to typowa rekawica musi być team spirit i paka było to a czy jest?
Znowu pewny siebie Boston popłyną w tamtym roku w play off a w tym bedzie tylko goźej to juź koniec
jutro polegną bo 20 m dobrej gry dwóch grajków to mało i pewna porazka wiem wiem Daniels Pavlovic Bass itp jutro zobaczysz i co wtedy?
Proszę poprawić składnie, bo inaczej post zostanie usunięty.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wybacz ale tak &#39;dziwnie&#39; piszesz, ze za bardzo nie kumam o co Ci chodzi.
jutro zobaczysz i co wtedy?
Nic, ja w odroznieniu od Ciebie nie napalam sie ze Boston pojedzie z Knicksami 20 punktami ....
Allen najlepiej przygotowany ale chyba z dziadków nie o to chodzi to jest koszykasz po menopauzie on ich nie pociągnie do czegoś wielkiego to nie mj wiec nie pie.
Moze ma 36 lat, rok temu gdy mial 35 lat tez jezdzil jak z dzieckiem z Fieldsem i myslisz, ze teraz to sie znaczaco poprawi ?
Co ty gadasz a rondo sie nie odnajduje wiesz co to znaczy ku.to nie 08 rok i nie ta paka ku i nie ten Pirce Allen itp nie te wykonczenie bo rondo to typowa rekawica musi być team spirit i paka było to a czy jest?
HE HE :cool:
Powiedz mi kogo maja Kncisk na PG, Douglasa z ktorego nabija sie sam Billups ? Czy o jakze wielkiego Mikea Bibbiego, ktory nie poradzil sobie nawet w Heat gdzie jego jedynym zadaniem bylo oddawanie pilki za polowy do Wade/LBJ i rzucanie za trzy ?
Znowu pewny siebie Boston popłyną w tamtym roku w play off
Poplynal z finalistami PO INTELIGENCIE, ktorzy po drodze pokonali Chicago ...????
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
La Lakers-Chicago
typ Chicago kurs 1.65 toto
typ podobny jak powyzszy
samyd run and gun Chicago zmasakruje lalki Chicago jest teamem kompletnym na tle lalek które sa w rozsypce a jak by byli teamem z zeszlego roku ze zdrowym Kobasem pograł bym i tak Byki. Kobe z kontuzją Bynam zawieszony Wolrd Peac to drewno itp itd a Bull to druzyna 2 krotnie lepsza personalnie na tle lakersów. Byki w grze pozycyjnej jak i szybkim transmisyjnym baskesie zdemoluja Lakersów moim zdaniem spokojny winer Byków -10 pkt a o ich grze i zawodnikach i przewagach nie bede sie rozpisywał a nawet rzuty 3pkt to ogromna przewaga Byków
Rose &gt; Blake
Rip &lt; Kobe
Deng &gt; Ron/Barnes
Boozer &lt; Gasol
Noah &lt; Bynum
Pozycje 4 i 5 zapewne dyskusyjne, co nie zmienia faktu że śmieszna ta twoja teoria.
bialy murzyn pokazal ze znajomosc jego o baskecie polega na sledzeniu telegazety a twierdzenie ze celci grają skladem takim samym praktycznie od 08 jest totalna padlina jak mozna tak twierdzic tam zostal z graczy majacych wplyw na gre to alen ktory juz nie bedzie taką strzelba a kto ma mu pomóc no kto rondo ale on sie nie odnajdzie w tym teamie to juz tak nie bedzie szło no i Stary Wielki ale kiedys Garnette co on tam zdziala z kim z Onealem i tu tez widzisz Wielkosc ale 12 lat temu to jest latka bo nikogo wiecej nie ma a na dodatek twierdzisz ze New Yorkt to zlepek a to juz swiadczy ze nie warto dyskutowac z tobą pomimo jak wystąpi Pirce to win Knicksów nie podlega dyskusji czemu zaprzeczacie faktom i widzicie jakis sukces u celtów a i jak bm mozesz jakies wyniki podawac z ubieglego sezonu a sklady to ty znasz chociaz i wartosc obecnych jak i nieobecnych w styd mi ze podjełem z tobą dyskusje
Nie pogrążaj się kolego;]
team spirit to był najlepszy w celtach jak byla paka a teraz to mogą se poplakać ale bez gry więc nie pie..
Allen najlepiej przygotowany ale chyba z dziadków nie o to chodzi to jest koszykasz po menopauzie on ich nie pociągnie do czegoś wielkiego to nie mj wiec nie pie.to samo do JO KU. Co ty gadasz a rondo sie nie odnajduje wiesz co to znaczy ku.to nie 08 rok i nie ta paka ku i nie ten Pirce Allen itp nie te wykonczenie bo rondo to typowa rekawica musi być team spirit i paka było to a czy jest?
Znowu pewny siebie Boston popłyną w tamtym roku w play off a w tym bedzie tylko goźej to juź koniec
jutro polegną bo 20 m dobrej gry dwóch grajków to mało i pewna porazka wiem wiem Daniels Pavlovic Bass itp jutro zobaczysz i co wtedy?
Proszę poprawić składnie, bo inaczej post zostanie usunięty.
Jestem fanem Lakers co naturalnie przekłada się na to że jestem antyfanem Bostonu ale muszę stwierdzić że pierdzielisz od rzeczy ;]
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Witam

Jestem tu nowy, więc dzień dobry wszystkim. Śledzę to forum od dawna, mam &quot; trochę doświadczenia z bukmacherką &quot; , ale zdecydowanie najbardziej leży mi NBA, stąd pozwolę sobie czasami podykutować z Wami i podrzucić typ.

Blake Griffin over 38.5 ( punkty+zbiórki+asysty) vs GSW ⛔
1,85 ; 4/10
Betsson

Typ przez buków podany zdecydowanie na podstawie zeszłorocznych statystyk. Blake osiągał notowania w granicy linii ( 22,5p. 12,5zb. 3,8as.) co daje nam 38,8. Jeśli jednak przyjrzeć się meczon przeciwko GSW , to Blake wypada zdecydowanie lepiej. Średnio notował 23,75 p., 13,25 zb. , 4,25 asysty a więc notowania rosną nam do poziomu 41,25. Dodatkowo w przedsezonówkach w jednym meczu ( w drugim grał ledwie 25 minut ) linie złamał i to przeciwko lepiej broniącym Lakers niż GSW. Dodatkowo przyjście CP3 spowoduje, że Blake będzie napewno jeszcze wydatniej wspomagał drużynę punktowo. W mojej ocenie linia jak najbardziej do złamania - jedyne co może być na minus, to fakt, że LAC mogą odjechać Wojownikom na 20 oczek a wtedy liczba minut BG może być niewystarczająca. No cóż, ja jednak spodziewam się wyrównanego meczu, stąd mój typ. Powodzenia.
 
N 196

nicks

Użytkownik
kolega co porównał sklady la-chicago przesadzil bo la nie ma juz wiecej koszykazy a center nie zagra.zdrowie kobe.artest to drewno o to twoje cale LA
a odnosnie tego Bostonu kolego easy nie odniosles sie do tego co pisalem w najwazniejszych aspektach bo to ze jezdził Alen z Fieldsem to super to znaczy ze kto wygra? A ze Rondo bedzie mial slabszego przed oczami to co tez wygraja a co z reszta a ten twój argument ta chemia w szatni i to ze ograli rok temu NY ale teraz sila sie odmienila chlopie co ty za bzdety wypisujesz i do bzdetów sie odniosłeś a ja odpowiedzialem na konkrety boston o 30% mocniejszy grał na styku z NY a pamietasz co gral Dauglas w tedy on wystarczy . Boston personalnie gorszy o 40% sie zrobił ku.. Czego ty nie rozumiesz
na drugi raz odpisuj na moje konkrety a nie blachostki bo to nic nie wniosło a tak czekałes
jestes słaby emocjonalnie bo juz sam nie wierzysz w koniczyni bo zostaje ci argument Allem jezdzil z Eieldsem ty tylko udajesz tak słabego? Do 20 00
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
nie wiem czy wiecie , ale Ron Artest od września nazywa się Metta World Peace, może więc zaczniemy używać jego nowego imienia i nazwiska?
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
nawet komentatorzy ciągle mówią na niego artest więc nie sądze by było błędem używanie jego starego imienia i nazwiska;)
If Paul Pierce (bruised heel) does play on Sunday it will only be for 15-20 minutes.
pietrus dołączył do Boston Celtics
Status , Mike bibbiego na dzisiejszy mecz nie jest pewny. ;) miał skrócone zajęcia treningowe wczoraj.
 
N 196

nicks

Użytkownik
proponuje nazywac go jak gra co potrafi a nie robienie wiekszego szumu co jego gry nie zmienia
Ron to jeszcze większy klocek a umiejetności w zaden sposób nie podniósł na wyźszy poziom . Moźe nazywajmy go - drewno-na takie powinien zmienic nazwisko to by pasowało a nie robi sie ja Jezusa
 
J 13

jrq-

Użytkownik
rany, wy czytacie co piszecie? tyle błędów merytorycznych, ortograficznych i składniowych co na forum onetu
co do typów to oczywiście gratuluję tym, co cokolwiek odważą się stawiać, bo jak dla mnie to dziś będzie loteria i wstrzymam się od typowania
Miałem grać Miami, ale kurs 1.5 to trochę mały, żeby cokolwiek ryzykować tutaj
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Moje argumenty przeciwko Nyk
- nieprzekonywujący pre-sezon 88/92 pkt przeciwko NJ w dwumeczu. Gdyby NYK wystawili rezerwy okay , przymknąłbym na to oko jednak oglądałem mecz pierwszy widziałem statystyki i Melo Stoudomire zagrali naprawdę w solidnym wymiarze czasowym
- brak ławki NYk (bibby zagra jeśli wogóle to limitowane minuty czyli krócej niż mógłby zwykle zagrać) Balkman to będzie pionek w dzisiejszym spotkaniu dla tuzów w defensywie po stronie Bostonu. Nieco , lepszą ławką dysponują Celtowie. Daniels , Bass , Wilcox to gracze solidni którzy swoje minuty potrafią wykorzystać w sposób efektywny dla ekipy.
- Brak rozgrywającego. To niepodważalne ,że Melo , Stoudomire to potwory w ofensywie gdy trafią w dzień albo mają forme jednak zadanie będą mieli utrudnione gdyż dziś po pierwsze zmierzą się z ekipą słynącą z defensywy , po drugie zagrają bez klasowego rozgrywajacego. rzuty więc bedą z wymuszonych pozycji często nieprzygotowanych.
- NYK to ciągle ekipa która nie jest ustabilizowana. Doszedł teraz chandler i mimo ,że to mocne ogniwo i świetny defensor to jednak będzie wymagało jak wszędzie w każdej sytuacji czasu by on się tam wpasował. Boston to druzyna która gra z sobą latami Garnet
Rondo Allen nawet te 10/15minut Pierca to będzie 10/15minut gdzie on będzie na boisku wiedział co ma robić i będzie to robił świadomie.W nyk gra w ofensywie to ciągle poleganie na potencjale indywidualnym.Gra w defensywie mimo sprowadzenia chandlera to ciągle improwizacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
easy 3,1K

easy

Forum VIP
kolega co porównał sklady la-chicago przesadzil bo la nie ma juz wiecej koszykazy a center nie zagra.zdrowie kobe.artest to drewno o to twoje cale LA
a odnosnie tego Bostonu kolego easy nie odniosles sie do tego co pisalem w najwazniejszych aspektach bo to ze jezdził Alen z Fieldsem to super to znaczy ze kto wygra? A ze Rondo bedzie mial slabszego przed oczami to co tez wygraja a co z reszta a ten twój argument ta chemia w szatni i to ze ograli rok temu NY ale teraz sila sie odmienila chlopie co ty za bzdety wypisujesz i do bzdetów sie odniosłeś a ja odpowiedzialem na konkrety boston o 30% mocniejszy grał na styku z NY a pamietasz co gral Dauglas w tedy on wystarczy . Boston personalnie gorszy o 40% sie zrobił ku.. Czego ty nie rozumiesz
na drugi raz odpisuj na moje konkrety a nie blachostki bo to nic nie wniosło a tak czekałes
jestes słaby emocjonalnie bo juz sam nie wierzysz w koniczyni bo zostaje ci argument Allem jezdzil z Eieldsem ty tylko udajesz tak słabego? Do 20 00
:cool:
Piszesz o Allenie i Rondo to ci odpowiadam mózgu...
Napisałem we wcześniejszych postach, że Melo gdy jest on fire to nikt go nie zatrzyma, czy to bylby Pierce, Daniels czy Lebron [ popatrzcie na statystyki co on robi w meczach z nim ] Tak samo napisałem, ze Stat jest lepszym zawodnikiem w ofensywie ale nie mówmy, ze jest on nawet przeciętnym obrońcą, baaa ktoś na forum napisał ze jest bardzo dobrym defensorem:cool::cool: Sam Melo czy Stat spotkania nie wygraja nawet jak jeden z nich rzuci 50 punktow co pokazaly ostatnie mecze. Celtics maja ten komfort, ze punktowac moze kazdy. No i pozostaje pozycja centra gdzie obydwie drużyny mają bardziej defensywnie nastawionych zawodników. Tylko jest mała różnica mistrzu : Celtics bronią całą drużyną, natomiast NYK sprowadzili Chandlera i najwyraźniej myślą, że dzięki niemu zaczną niewyobrażalnie bronic, nic bardziej mylnego a na pewno przy osobie coacha M. DAntoniego.
No i tu przechodzimy do kolejnego tematu. Wiesz czemu Orlando nic nie osiągnęło ? Jeżeli uważasz, ze NYK z tym trenerem coś ugra to szczere gratulacje !
Ostatnia sprawa : LAWKA. Powiedz mi kogo maja na lawce miejscowi ? Bo nawet mega slabiutka lawka Celtics [ bez Pietrusa niestety] wyglada bardziej okazale od tej zbieraniny z NYK ...
Czekam na merytoryczna odpowiedz i zeby dalo sie przeczytac te Twoje wypocinki.
Pozdrowionka.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Nie cytujcie proszę kolegi nicksa bo wtedy nawet opcja ,,ignore,, nie pomaga ;)
Co do spotkań.
O dublu Clippers + Bulls zostało już chyba wszystko napisane, powinni wyjść dzisiaj zwycięsko, ale wiadomo, jest to pierwsza kolejka spotkań więc wszystko może się zdarzyć.
Miami bym nie ruszał, finał też miał być dla nich easy wg wielu opinii. Motywacja będzie z pewnością po stronie Miami, ale kto wie, czy nie zmobilizują się ,,za bardzo,,.
Kurs na Celtów jak dla mnie zdecydowanie do wzięcia, oni uwielbiają mecze na wyjeździe, tym bardziej w MSG na otwarcie sezonu.
Boston Celtic
kurs 2,7
6/10
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Moje argumenty przeciwko Nyk
- nieprzekonywujący pre-sezon 88/92 pkt przeciwko NJ w dwumeczu. Gdyby NYK wystawili rezerwy okay , przymknąłbym na to oko jednak oglądałem mecz pierwszy widziałem statystyki i Melo Stoudomire zagrali naprawdę w solidnym wymiarze czasowym
- brak ławki NYk (bibby zagra jeśli wogóle to limitowane minuty czyli krócej niż mógłby zwykle zagrać) Balkman to będzie pionek w dzisiejszym spotkaniu dla tuzów w defensywie po stronie Bostonu. Nieco , lepszą ławką dysponują Celtowie. Daniels , Bass , Wilcox to gracze solidni którzy swoje minuty potrafią wykorzystać w sposób efektywny dla ekipy.
- Brak rozgrywającego. To niepodważalne ,że Melo , Stoudomire to potwory w ofensywie gdy trafią w dzień albo mają forme jednak zadanie będą mieli utrudnione gdyż dziś po pierwsze zmierzą się z ekipą słynącą z defensywy , po drugie zagrają bez klasowego rozgrywajacego. rzuty więc bedą z wymuszonych pozycji często nieprzygotowanych.
- NYK to ciągle ekipa która nie jest ustabilizowana. Doszedł teraz chandler i mimo ,że to mocne ogniwo i świetny defensor to jednak będzie wymagało jak wszędzie w każdej sytuacji czasu by on się tam wpasował. Boston to druzyna która gra z sobą latami Garnet
Rondo Allen nawet te 10/15minut Pierca to będzie 10/15minut gdzie on będzie na boisku wiedział co ma robić i będzie to robił świadomie.W nyk gra w ofensywie to ciągle poleganie na potencjale indywidualnym.Gra w defensywie mimo sprowadzenia chandlera to ciągle improwizacja.
Widzę, że piszesz podobnie jak &quot;nicks&quot; tylko w drugą stronę. Same argumenty po stronie Bostonu + wiele pomyłek w pisowni... Nie wiem czy połowa nie chodziła do szkoły, czy połowa nie potrafi korzystać z klawiatury ale admini wlepiajcie kartki i spokój bo tego nie da się czytać.
Co do meczu, ludzie ja myślę, że już na tyle zostało powiedziane, że teraz pozostaje tylko czekać na 18 godzinę i weryfikację kto miał racje.
Już wszystko wiemy: NYK nie ma rozgrywającego, obrony itp.
Boston znowu to dziadki gdzie jedynie coś może pograć Rondo, również ich ławka do najmocniejszych nie należy i zabraknie Pierce&#39;a (prawdopodobnie)
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
dobrze przyjacielu jeśli chcesz mieć napisany tekst poprawnie polonistycznie to taki postaram się Tobie niniejszym napisać.

a)proszę powiedz mi kto jest rozgrywającym NYK - Bibby który ma 35lat i jest bez formy od wielu sezonów? czy może Douglas.
b) według Ciebie sprowadzenie Chandlera zagwarantuje dobrą obrone Nowemu Yorkowi ? w każdym sporcie druzynowym nie bez przypadku broni się całą druzyną jeden zawodnik nic nie wskura. Nowy York jest bez obrony Carmelo bronić nigdy nie potrafił , stoudomire całe życie grał w Phoenix teraz gra w NyK obie ekipy bronić nie umiały i nie potrafią ciągle. Przypadkiem to nie jest że obie ekipy łączy postać Mike&#39;a D&#39; Antoniego.

Przepraszam Cie serdecznie za pomyłki w pisowni. Zapewniam Cie ze zrobiłem je przypadkowo.

Argumenty po stronie NYK

Medison Square Garden - arguement kiepskiej jakości merytorycznej i mający siłę raczej mało dotkliwą ale z braku laku hala to też jakiś + na korzyść gospodarzy
Osłabienia w ofensywie Bostonu. Brak Pierca to strata Bostonu i trudno ten argument zdewaluować. Pierce to ważne oginwo tej maszynki jednak wiemy dobrze ze ta maszynka ogniw ma wiele i strata jednego z kilku ważnych graczy dla celtów sprawia ,że uważam ,że boston jest w stanie sobie poradzić bez jednego ze swoich liderów. W moich oczach strata PP jest mniejsza niż np strata RR.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
A co sądzicie o Underze Clippersów :?:
WYWIAD z Kobe:
http://espn.go.com/los-angeles/nba/story/_/id/7384987/kobe-bryant-los-angeles-lakers-wrist-practices-fully
Znając Go możemy się spodziewać, że zagra przez większość czasu pomimo kontuzji.
Sstatystyki ostatnich &quot;świątecznych meczy&quot; Lakersów:
3W - 7L
Czekam na kolejne poważne opinie. Nie będę udawał, że się znam na tym ale miło się czyta komentarze userów którzy znają się na rzeczy.
P.S. Easy, ile można czekać na Twoje typy ???? :?:
;)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
a)proszę powiedz mi kto jest rozgrywającym NYK - Bibby który ma 35lat i jest bez formy od wielu sezonów? czy może Douglas.
b) według Ciebie sprowadzenie Chandlera zagwarantuje dobrą obrone Nowemu Yorkowi ? w każdym sporcie druzynowym nie bez przypadku broni się całą druzyną jeden zawodnik nic nie wskura. Nowy York jest bez obrony Carmelo bronić nigdy nie potrafił , stoudomire całe życie grał w Phoenix teraz gra w NyK obie ekipy bronić nie umiały i nie potrafią ciągle. Przypadkiem to nie jest że obie ekipy łączy postać Mike&#39;a D&#39; Antoniego.
Argumenty po stronie NYK
Medison Square Garden - arguement kiepskiej jakości merytorycznej i mający siłę raczej mało dotkliwą ale z braku laku hala to też jakiś + na korzyść gospodarzy
Osłabienia w ofensywie Bostonu. Brak Pierca to strata Bostonu i trudno ten argument zdewaluować. Pierce to ważne oginwo tej maszynki jednak wiemy dobrze ze ta maszynka ogniw ma wiele i strata jednego z kilku ważnych graczy dla celtów sprawia ,że uważam ,że boston jest w stanie sobie poradzić bez jednego ze swoich liderów. W moich oczach strata PP jest mniejsza niż np strata RR.
Argumenty po stronie NYK to na pewno jeszcze tablica, gdzie mają 3 świetnych zbierających będą mieć, podczas gdy Boston praktycznie tylko jeden Garnett.
Druga sprawa dla mnie dużo większą siłą jest Melo + Amare niż Allen i Garnett. Boston ma Rondo, ale Douglas miewa przebłyski. Znowu Chandler dla mnie to lepsza zawodnik niż JO.
Ale jak pisałem, wszystko zweryfikuje boisko, spotkamy się w temacie na dyskusjach
PS. błędów się nie ustrzegłeś... proponuję przeczytać 2 razy za nim naciśniesz Zatwierdź
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom