>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2011

Status
Zamknięty.
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Podobne kursy a jednak pobiorę Lakers zamiast Hawks.

LA LAKERS - UTAH 1 za 1,50 Betsson ✅


W zeszłym sezonie 2 - 2 ale Lakers to już inna drużyna. Inna, niestety słabsza póki co, ale nie aż tak by zaczynać od 0-3. Powalczyli w openerze z Bykami to i z Utah powinno być zaciekle. Bryant mimo kontuzji gra nieźle, a podejrzewam, że aż kipi ze złości... Goście zaczynają sezon i mają swoje problemhy ze zdrowiem Millsapa i Howarda, niemniej jednak napewno są gotowi. Jeżeli Gasol powstrzyma Jeffersona to będzie easy, jeżeli nie, to będą emocje, ale Lakers wygrają pierwszy mecz.
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Wczoraj czytałem ze prawdopidobnie zagra, ale jeszcze nie wiadomo. Kurs 1.15 na Miami zdecydowanie nie jest warty grania. Bet365 wystawił kurs 1.90 Celtics(+10.5). Jesli zagra Pierce bedzie to typ do rozwazenia na nocke. Nie sądze zeby Boston mogl przegrac wiecej niz 10punktami. Choc widac ze LJ i DW są w fenomenalnej formie. Hmm.. To ze nawet Nuggets potrafili wczoraj rozniesc i zgnebic Mavs we wlasnej hali troche umniejsza wartosc bożonarodzeniowego, wysokiego zwyciestwa Heat.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Pierce jest day-to-day, nawet jeśli zagra to wyjdzie z ławki. Z NBA.com: If Pierce is able to go Tuesday, Rivers said he would come off the bench since he&#39;s had limited practice time
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Watpie, zeby LAL przegrali kolejny mecz z rzedu, juz 3. Sadze, ze tym razem sobie poradza, bo nie maja jakiegos wielkiego rywala. Odpuszczam ogolnie ten mecz, nie gram nic, kurs za niski jak dla mnie, a nie jestem pewien.

Miami Heat(-5,5) - Boston Celtics 1(1.pol) @ 1,89 | Pinnacle

Stawiam dzisiaj na Miami, maja dobry start, wysoka wygrana, wiec licze, ze i tym razem sie uporaja z rywalem i od poczatku zdominuja gre na parkiecie. Znakomicie zagral w pierwszym meczu James, wiec licze na niego i czekam na wysokie prowadzenie od samego poczatku!
Myslicie, ze Hawks da rade z Netsami? Warto grac?
//SORRY ZA PISOWNIE, NIE JESTEM W POLSCE, NIE MAM POLSKICH ZNAKOW\\
 
hama 11

hama

Użytkownik
Podobne kursy a jednak pobiorę Lakers zamiast Hawks.

LA LAKERS - UTAH 1 za 1,50 Betsson


W zeszłym sezonie 2 - 2 ale Lakers to już inna drużyna. Inna, niestety słabsza póki co, ale nie aż tak by zaczynać od 0-3. Powalczyli w openerze z Bykami to i z Utah powinno być zaciekle. Bryant mimo kontuzji gra nieźle, a podejrzewam, że aż kipi ze złości... Goście zaczynają sezon i mają swoje problemhy ze zdrowiem Millsapa i Howarda, niemniej jednak napewno są gotowi. Jeżeli Gasol powstrzyma Jeffersona to będzie easy, jeżeli nie, to będą emocje, ale Lakers wygrają pierwszy mecz.

Oglądałem mecz z bykami i na prawdę to już nie te LAL co kiedyś. Masa błędów i ogólnie nie kleiła się ta gra. Moim zdaniem gra nie warta świeczki po kursie 1.50
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
To może zakłady specjalne na zawodników. Mi wpadł w oko zakład: Lebron James (Miami Heat) Over 26.5. Jak dla mnie linie za niska. Czuję, że LeBron będzie miał dziś swój dzień i zdobędzie ponad 30 punktów. W meczu z Dallas James zagrał 36 min (a więc pełne 3 kwarty), chodź pod koniec meczu nie było potrzeby by wchodził na parkiet przy pewnym prowadzeniu Miami. Jednak wszedł. Rzucił w tym meczu 37 pkt. Dziś Miami gra u siebie pierwszy mecz i czuję że Miami przekroczy dziś spokojnie próg ponad 100 punktów. A wtedy ten zakład powinien spokojnie siąść. Co sądzicie ?
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Cibeles @ LAL grają już trzeci mecz z rzędu w ciągu trzech dni, Jazz jeszcze nie grali ani jednego meczu.

xmarcinx @ jeszcze nie wiadomo.

Każdy kij ma dwa końce, z jednej zmęczenie ( nie neguję ) z drugiej strony jednak, lepiej, że grają day to day nie ma czasu na rozpamiętywanie porażek i trzeba ostro brać się do roboty. Ja to widzę 65 / 35 % i pobieram.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wolves 2.98
Panbet
2/10

Wolves +5.5 1.91
Betsafe, Tobet
4/10

Na Wolves w tym starciu 2.98 to value spore wg mnie. Wczoraj 4 równe kwarty z OKC. Żadnego nadrabiania jak już OKC odpoczywało, non stop close game. Nawet jak OKC odjechało w pewnym momencie na 12 to nadrabiali, mimo, że na parkiecie byli i Durant i Westbrook i Ibaka. Także niezła forma jest. Zresztą w preseasonie już 2 razy pokonali Bucks. Raz pogrom totalny, a 2 raz świetny Love show w końcówce meczu i wygrana. Love wgl forma świetna ostatnio. Beasley też nieźle. Barea daje to co miał dawać. Rubio z Williamsem też nieźle grają. Generalnie cała Minnesota forme ma. A Bucks wczoraj dali ciała z Bobcats. Niby tylko jedna przegrana kwarta, ale nie dogonili już. Dziś jak coś takiego odstawią to tym bardziej już nie dogonią.

I na ten sam mecz:

Love over 33.5 points + rebounds 1.85
Tobet
4/10

Love wczoraj z OKC 22 pkt i 12 zbiórek. W 2 preseasonowych meczach miał 22/16 i 21/15 w 27 minut. Dziś zagra na bank więcej, a Bucks rzucają słabiej niż OKC, więc okazji do zbiórek będzie więcej.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Ja zagram Hawks + Lakers. ✅
Jak dla mnie Utah bez DW to już nie ten sam team, Lakers również, ale Kobe to pociągnie... zresztą, grają u siebie, owszem, trzeci mecz z rzędu, ale też nie przesadzałbym, że zmęczenie będzie tu mieć jakieś wielkie znaczenie. Kobe + Gasol powinni tu rozstrzygnąć sprawę
Hawks też wydają się być pewnym typem, idealnym do dubla. Co do meczu Miami, to wg mnie nie będzie tak różowo z Bostonem, który dość dobrze broni i może tu paść jakiś underek.
Pozdrawiam :&gt;
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Z ciekawych h2h znalazłem Wallace - Cousin ( +3 ) zbiórki + punkty. ✅
Wallace

Ja się nie zachwycam aż tak grą Kings jak coniektórzy. Oczywiście młody fajny team, ale jeszcze nie na teraz , może za rok dwa. Kurs na Portland mimo wszystko 1,30 to śmiech, więc odszukałem tą parę można spróbować za parę złotych.

Wczoraj Wallace 30 łącznie a Cousin 23. Problemem gracza Sacramento okazały się 4 faule, które dały mu jedynie 24 minuty gry. Dziś uważam , że będzie podobnie. Mecz dwóch atletycznych drużyn, dużo fauli a tym samym mniej minut dla asa gości. Pewniak to to nie jest, ale wydaje się racjonalnie do zagrania. Powodzenia
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
LeBron over 40.5 points + rebounds + assists 1.85
Betsson
5/10

LBJ ostatnio z Dallas 37 punktów, 10 zbiórek i 6 asyst. Imponujący dorobek. Miał naprzeciw siebie Mariona. Dziś dostanie pół Pierce&#39;a ewentualnie, który jak zagra to wejdzie z ławki albo Pavlovica. Szału ni ma. Wade będzie musiał się więcej męczyć z Allenem lub Rondo, a Bosh z KG, więc to na LeBronie będzie spoczywać zapewne ciężar rzucania punktów. Chęć wygrania z Bostonem zapewne ogromna, jak zawsze. W zeszłym sezonie z Bostonem 28.8 ppg, 6.5 rpg i 6.5 apg w RS. W PO 28 ppg, 8.2 rpg i 3.6 apg. Ale wtedy był Pierce, a z nim na parkiecie LBJ grał ciut gorzej. Gdy Paul schodził LBJ grał od razu lepiej. A dziś Pierce z pewnością nie zagra całego spotkania, więc LBJ będzie mógł trochę poszaleć.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nikt jeszcze nie podał Rondo over 21.5 pkt + as @ 1.65✅ Betsson
W 1.meczu 31 + 13. Wiadomo, że dziś rzucą mniej niż NY, ale bez przesady...
Dodatkowo skoro Pierce jest niepewny, to typ staje się jeszcze pewniejszy.
Wg mnie promocja...
 
david295 80

david295

Użytkownik
To może zakłady specjalne na zawodników. Mi wpadł w oko zakład: Lebron James (Miami Heat) Over 26.5. Jak dla mnie linie za niska. Czuję, że LeBron będzie miał dziś swój dzień i zdobędzie ponad 30 punktów. W meczu z Dallas James zagrał 36 min (a więc pełne 3 kwarty), chodź pod koniec meczu nie było potrzeby by wchodził na parkiet przy pewnym prowadzeniu Miami. Jednak wszedł. Rzucił w tym meczu 37 pkt. Dziś Miami gra u siebie pierwszy mecz i czuję że Miami przekroczy dziś spokojnie próg ponad 100 punktów. A wtedy ten zakład powinien spokojnie siąść. Co sądzicie ?

Tez mysle o zagraniu tego, James jest w wybornej formie i pewnie poprowadzi Miami do zwyciestw, w ostatnim meczu 37 pkt w 36 min. Przeciwko Orlando 27 pkt w 30 min. Jezeli dzisiaj Boston postawi ciezsze warunki niz Mavs i bedzie nerwono w ostatniej kwarcie wtedy Wade i James beda musieli to pociagnac. Linia 27 dosyc niska i nawet jesli Miami dzisiaj rozgromi Celtis to powinno wejsc.
Dodatkowo proponuje Kobe Bryant over 26,5 pkt Lakers w koncu musza wygrac, a to Kobe prowadzi ta duzyne. Mimo kontuzji gra bardzo dobrze w 2 przegranych meczach 28 i 29 pkt. Dzisiaj napewno sa jeszcze bardziej zmotywowani a Bryant az kipi ze zlosci. Jezeli LA w koncu wygra to Kobe na pewno rzuci te 27 pkt.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
1# New Jersey Nets - Atlanta Hawks @ 2 @ 1.51 - 1.51 na Hawks w meczu z Nets? Na Hawks, którzy zaczynają sezon z Nets, którzy są back-to-back i ledwo wygrali, a w sumie to po prostu nie przegrali meczu z Wizards? Z Nets bez Brooka Lopeza, gdzie jedynym prosto rzucającym piłkę zawodnikiem jest Deron Williams? Moim zdaniem value i to zdecydowane, nie widzę innej opcji niż wygrana Atlanty w tym spotkaniu. Hawks to będzie TOP 4 na Wschodzie w tym sezonie, pod znakiem zapytania występ Kirka Hinricha, stracili Jamala Crawforda, ale podpisami Tracy McGradego, który w preseason wyglądał średnio, ale w przekroju całego sezonu może się okazać dla Jastrzębi dobrym wzmocnieniem. Trójka Joe Johnson-Josh Smith-Al Horford powinna przejechać się po zbieraninie z New Jersey, a taki kurs to prawdziwa promocja. Nets to obok Raptors, Cavs i Wizards najgorszy zespół w lidze, a gdy nie ma Brooka Lopeza to już w ogóle wygląda to katastrofalnie. Sam Deron im meczu wygląda, a Humphries też będzie miał o wiele ciężej z podkoszowymi Atlanty niż Czarodzieji z Waszyngtonu.

2# LeBron James 40.5 pkt + reb + ast @ over @ 1.85 - znowu taka sama linia jak w meczu z Mavs i grzechem byłoby jej nie wykorzystać, to absolutny pewniak. Przewiduję kolejny wielki występ LBJ, bo Boston znowu bez Paula Pierca, więc James będzie grał przeciwko Pavloviciowi, do tego to pierwszy mecz Heat u siebie, pewnie znowu wygrają (chociaż nie polecam grać wygranej Miami, kurs za mały, a HC spore), a dwójka James-Wade będzie szaleć. Betsson co noc daje jakieś promocje przy zakładach na zawodników i do póki takie błędy robią trzeba to wykorzystywać.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Nikt jeszcze nie podał Rondo over 21.5 pkt + as @ 1.65 Betsson

W 1.meczu 31 + 13. Wiadomo, że dziś rzucą mniej niż NY, ale bez przesady...
Dodatkowo skoro Pierce jest niepewny, to typ staje się jeszcze pewniejszy.
Wg mnie promocja...

Moim zdaniem żadna promocja. Knicks nie mają obrony. Knicks nie mają też żadnego dobrego gościa na jedynce, dlatego Rondo robił z Douglasem i Shumpertem co chciał i jak chciał. W tamtym sezonie zresztą było to samo.

Miami oczywiście też nie ma na PG jakiś świetnych ludzi, ale na pewno pokryją Rondo lepiej niż zrobili to NYK. Rondo w tym meczu raczej powinien kreować pozycje dla partnerów co i tak nie będzie łatwe. Nie wiem , czy przekroczy pułap 10-11 asyst. Przy tej linii jaka jest przy typie będzie musiał zrobić jeszcze ok. 11 punktów. Teraz już nie będzie miał tak łatwo wjechać pod kosz i skończyć lay-upem.
Zastanów się jeszcze nad tym typem ;)
 
zynio20 0

zynio20

Użytkownik
Kobe Bryant więcej niż 24,5 pkt @ 1,80 ✅✅✅
Lakersi bez mocy. Czytając wpisy na forum, czytam że to Lakers i nie przegrają 3 raz z rzędu. Tylko ja pytam - co z tego że to Lakers? nie mają paliwa,nie mają chemii, kiepsko to póki co wygląda. Sprzyjający jest fakt że dziś pograją z Utah, w których to rosterze próżno mi szukać nazwisk przez które bardzo lubiłem tą ekipę. Realia są jednak takie że przed drużyną najbliższe kilka lat które poświęcone będą na wyłapanie kogoś przy okazji jakiejś wolnej-agentury np.2012 r. Póki co gracze są, ale dla mnie bardzo przeciętni, którzy tylko i wyłącznie na własnych śmieciach będą w stanie kręcić przyzwoite rezultaty. Krótko mówiąc - trafiają na siebie dwie ekipy które póki co szukają własnej tożsamości. Jednak całkiem odbiegłem od typu. Kobe mimo kontuzji kręci swoje cyferki bo inaczej nie może. Próżno mu szukać jakiegoś solidnego i powtarzalnego wsparcia. Myślę że póki co ten trend się utrzyma i Bryant mimo swojej nieprzyjemnej kontuzji będzie musiał nadal sporo rzucać a ze strony Jazz po cichu liczę na jak najbardziej wyrównaną walkę.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Utah 2.82
Panbet
2/10

Utah +4.5 2.00
Panbet
3/10

Dla Lalek to 3 mecz dzień w dzień. Póki co 2 porażki i wg mnie zanosi się na kolejną. Na bank już odczuwają zmęczenie. Kobe ma 73 minuty w 2 dni, Gasol 70, Fisher 53, McRoberts 55, Artest 54. Dziś będzie już ciężko, nogi mogą tak nie nieść. Do tego Lalki jakoś nie zachwycają. O ile z Bulls jeszcze dawali radę i Rose zapewnił Byczkom wygraną, to z Kings już nie było różowo. Dziś z Utah też łatwo nie będzie. Gasol będzie miał ciężki mecz. Millsap, Jefferson, Favors, Kanter. Ich wszystkich trzeba będzie powstrzymać. W zeszłym sezonie Utah miało problemy ze skutecznością z pomalowanego w meczach z Lakers, ale bez Bynuma i Odoma będzie inaczej. Tym razem to Jazzmani powinni dominować pod koszem. A na zmęczonych Lakersów ta domincja może starczyć, zwłaszcza, że Utah świeżutkie, bo to ich pierwszy mecz w tym sezonie. Na pewno zdają też sobie sprawę, że taka okazja do pokonania Lakersów może się nie powtórzyć już przez długi czas.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Z ciekawych h2h znalazłem Wallace - Cousin ( +3 ) zbiórki + punkty.
Wallace

Ja się nie zachwycam aż tak grą Kings jak coniektórzy. Oczywiście młody fajny team, ale jeszcze nie na teraz , może za rok dwa. Kurs na Portland mimo wszystko 1,30 to śmiech, więc odszukałem tą parę można spróbować za parę złotych.

Wczoraj Wallace 30 łącznie a Cousin 23. Problemem gracza Sacramento okazały się 4 faule, które dały mu jedynie 24 minuty gry. Dziś uważam , że będzie podobnie. Mecz dwóch atletycznych drużyn, dużo fauli a tym samym mniej minut dla asa gości. Pewniak to to nie jest, ale wydaje się racjonalnie do zagrania. Powodzenia
No ciekawe to jest dosyć, a gdzie to znalazłeś? Ja gram tylko w Pinnacle a tam mało takich
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom