>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MuchBetter - opinie

T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Witam

W sprawie limitów wypłat z bankomatów - zwiększyli mi po 2 dniach wybierania całego limitu 300 zł - i napisaniu recenzji na TRUSTPILOT (głównie o tych limitach a że reszta spoko ale limity psują całokształt)- zresztą tam mi też odpowiedzieli - widać zależy im na dobrych opiniach . (oczywiscie wysłałem też prośbe do supportu)
Limity zwiększone do konkretnych kwot , teraz to ma sens :)

Witaj Tomasz,

Sprawdziliśmy Twój portfel i zwiększyliśmy limity karty MuchBetter w następujący sposób:

Limity bankomatów:
5 transakcji dziennie - max. kwota: 4500.00
155 Transakcje miesięcznie (31 dni) - max. kwota: 22500,00
1860 Transakcje rocznie (365 dni) - max. kwota: 90000.00

Limity transakcji w punktach sprzedaży (POS):
100 transakcji dziennie - max. kwota: 4500.00
3100 transakcji miesięcznie (31 dni) - max. kwota: 22500,00
ponad 32000 transakcji rocznie (365 dni) - max. kwota: 90000.00
 
O 0

osmia

Użytkownik
Czy żeby zamówic karte musieliście mieć na niej saldo jakiekolwiek? ja dostałem info że muszę mieć saldo wynoszące co najmniej 440 zł - tego warunku nie spełniam i nie mogę aplikowac o wysyłkę karty a jestem w pełni zweryfikowany.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Czy żeby zamówic karte musieliście mieć na niej saldo jakiekolwiek? ja dostałem info że muszę mieć saldo wynoszące co najmniej 440 zł - tego warunku nie spełniam i nie mogę aplikowac o wysyłkę karty a jestem w pełni zweryfikowany.
Tak dokładnie musiałes konto zakładać stosunkowo niedawno bo ja zakładałem z pół roku temu i u mnie jest ze musze mieć 30zl na koncie żebym mógł kartę zamówić
 
O 0

osmia

Użytkownik
Tak dokładnie musiałes konto zakładać stosunkowo niedawno bo ja zakładałem z pół roku temu i u mnie jest ze musze mieć 30zl na koncie żebym mógł kartę zamówić
i jak już tą kwotę uzupełnię to kartę mi wyślą a te środki już będą wolne > czy te 440 zł musi zawsze jakos saldo na tym koncie być ? czy to tylko po to by wysłać kartę? spora suma w stosunku do 30 zł które mówisz że były wowczas.
 
O 0

osmia

Użytkownik
Wystarczy w czasie zamawiania karty mieć owe 440 zł - zamówisz i możesz to wypłacić , karta szła do mnie ok 2 tyg.
dzięki wielkie , zasiliłem tą kwotę i czekam na kartę - pytanie jeszcze widziałem że można zlecać przelewy normalnie na konto przelew Sepa - (ponoć byl revolut kiedys ale nie mam w opcjach aktualnie wiec chyba zrezygnowali? )to bezpieczne czy lepiej jest wypłacać z bankomatu?
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam

Mam pytanko przy wypłacie za pomocą karty bankomatowej potrąca jakąś prowizję na Muchbetter tak jak ma to miejsce przy wypłacie na konto bankowe czy jak, to wygląda dokładnie?

Pozdrawiam
Wypłata w bankomacie rozumiem? Jest prowizja 0.99%, i dość niski limit dzienny wypłat kartą w bankomacie - tylko 300 zł (miesięczny to 2 tys zł). Ponoć można te limity podnieść, ale tylko przez kontakt z infolinią i trzeba podać jakiś dobry powód (np konto bankowe w UK i zbyt wysokie opłaty przy takich przelewach).
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Wypłata w bankomacie rozumiem? Jest prowizja 0.99%, i dość niski limit dzienny wypłat kartą w bankomacie - tylko 300 zł (miesięczny to 2 tys zł). Ponoć można te limity podnieść, ale tylko przez kontakt z infolinią i trzeba podać jakiś dobry powód (np konto bankowe w UK i zbyt wysokie opłaty przy takich przelewach).

Witam

Tak taniej wychodzi wypłata z bankomatu (0.99) - i na pewno bezpieczniej - co do limitów jest prosty sposób - po mailu do nich w sprawie zwiększenia limitu - odpisali mi że mieszczę się w obecnym limicie i nie widzą potrzeby zwiększania go - to przez 2-3 dni wypłacałem cały limit - i napisałem kolejny raz czy można zwiększyć limit - i udało się .

Gdyby dalej nie chcieli to można napisać opinie na ich temat na TRUSTPILOT - oni tam sledzą swój wątek i tam też odpowiadają -( podać tiket sprawy który dostaniesz w mailu od nich), to powinno załatwić sprawę .

I nie podawałem żadnego powodu - zwykłe zapytanie.

Szkoda że tak trzeba kombinować - od razu powinni dać większe limity - no ale co zrobić - takie czasy ...

Zwiększyli do zadowalających mnie kwot .

Limity bankomatów:
5 transakcji dziennie - max. kwota: 4500.00
155 Transakcje miesięcznie (31 dni) - max. kwota: 22500,00
1860 Transakcje rocznie (365 dni) - max. kwota: 90000.00

Limity transakcji w punktach sprzedaży (POS):
100 transakcji dziennie - max. kwota: 4500.00
3100 transakcji miesięcznie (31 dni) - max. kwota: 22500,00
ponad 32000 transakcji rocznie (365 dni) - max. kwota: 90000.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +208
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
U mnie bylo tak, ze tuz po zalozeniu konta od razu zamowilem karte i cos tam wplacilem zeby poobracac u bukow. Jak przyszla karta wszedlem w limity i zobaczylem, ze mam tak jak wy 300zl na dzien. Napisalem do nich maila z prosba o zwiekszenie. Odpisali, ze do poki nie zrobilem przynajmniej jednej transakcji karta to nie moga nic w tej sprawie zrobic. Poszedlem do sklepu, cos tam kupilem i zaplacilem karta. Odpisalem, ze juz zrobilem jedna platnosc. Odpisali po chwili, ze zmienili mi limity do 4500zl na dzien. To tyle. Dziwne troche bo im powinno byc na reke jak najwieksze limity zeby ludzie jak najwiecej wyplacali w bankomacie bo przeciez z tego maja prowizje.
 
E 383

Eljot1411

Użytkownik
Wypłata w bankomacie rozumiem? Jest prowizja 0.99%, i dość niski limit dzienny wypłat kartą w bankomacie - tylko 300 zł (miesięczny to 2 tys zł). Ponoć można te limity podnieść, ale tylko przez kontakt z infolinią i trzeba podać jakiś dobry powód (np konto bankowe w UK i zbyt wysokie opłaty przy takich przelewach).
Witam. W jakiej walucie macie konto i kartę u mnie USD i zabiera 5% w bankomacie i zakupach.
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Karta jest w takiej walucie w jakiej wybrałeś przy zakładaniu konta u mnie PLN - zakupy 0% bankomat 0.99 %.
NIe wiem czy da się zmienić walute - pisz do suportu.
 
E 383

Eljot1411

Użytkownik
Karta jest w takiej walucie w jakiej wybrałeś przy zakładaniu konta u mnie PLN - zakupy 0% bankomat 0.99 %.
NIe wiem czy da się zmienić walute - pisz do suportu.
Dziękuję. Support zmienił mi na PLN jedynie naliczyli 4 procent za przewalutowanie. Także jak ktoś chce zmieniać to radzę zostawić na koncie jak najmniej kasy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
E 383

Eljot1411

Użytkownik
Dziękuję. Support zmienił mi na PLN jedynie naliczyli 4 procent za przewalutowanie. Także jak ktoś chce zmieniać to radzę zostawić na koncie jak najmniej kasy.
Potwierdze jeszcze że teraz prowizja 0,99 z bankomatu. W sklepach typu oszołom, biedry itp wszystko dziala bez prowizji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
O 0

osmia

Użytkownik
Do mnie karta doszła - wspomnę że dość długo bo jakieś do 4 tygodni (nie całe) zapytanie mam jednak takie , poszedłem do bankomatu (planet cash) i chciałem sprawdzić stan konta i pokazalo 0,00 zł - mówię co jest kurdę zakończyłem operację i zalogowałem się przez aplikację i kasa jest normalnie ale w bankomacie na wyciągu pokazuje na ekranie 0,00 zł , czy to może dlatego że nie zrobiłem jeszcze żadnej operacji ta kartą - w sensie płatności z uzyciem pinu? dobrze kminię?
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Do mnie karta doszła - wspomnę że dość długo bo jakieś do 4 tygodni (nie całe) zapytanie mam jednak takie , poszedłem do bankomatu (planet cash) i chciałem sprawdzić stan konta i pokazalo 0,00 zł - mówię co jest kurdę zakończyłem operację i zalogowałem się przez aplikację i kasa jest normalnie ale w bankomacie na wyciągu pokazuje na ekranie 0,00 zł , czy to może dlatego że nie zrobiłem jeszcze żadnej operacji ta kartą - w sensie płatności z uzyciem pinu? dobrze kminię?
karta zostaje aktywowana po 1szym użyciu z pinem. Więc sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.
 
Do góry Bottom