>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MuchBetter - opinie

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Można u nich kartę zamówić? Płacić w sklepie można?
tak tak.

Dzial obslugi moze zwiekszyc dzienny limit wyplat. Czytam opinie na truspilocie i czesto ludziom zwiekszaja limit na karcie.


Limit karty do wypłat z bankomatu (300)…
Limit karty do wypłat z bankomatu (300) - dramat !!! Brak możliwości płacenia kartą w sklepach internetowych! Po 3 udanych płatnościach w sklepach stacjonarnych więcej nie mogłem zapłacić!
Jeśli chodzi o app jest super i tam wpłaty i wypłaty do bukow śmigają ekspresowo.
Przydatne

Udostępnij




Odpowiedź od MuchBetter
16 sie 2021

Cześć Szymon, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Przykro nam słyszeć o twoim problemie jak doświadczasz z naszą karta. Nasz dział obsługi klienta zwiększył dla ciebie dzienny limit na karcie. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej aplikacji. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z MuchBetter.
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
5 dni temu zorientowałem sie, że brakuje mi parę stów na koncie w muchbetter, napisałem maila i tak od 5 dni cisza. Kasy brakuje, a support sobie olewa. Na każdą wiadomość wcześniej, czy to o limity, czy ogólnie odzew tego samego dnia lub najpóźniej następnego. Teraz, gdy chodzi o moje pieniądze to milczą, bo nie wiedzą jak z tego wyjść.
Post automatycznie złączony:

A co do płatności kartą, było dobrze jakiś czas, ale ostatnio same problemy, nie przyjmuje w markecie o nazwie na Bied***** czy Di** odrzuca, powód: Nie akceptuj transakcji, albo błąd odczytu karty. Odradzam muchbetter zdecydowanie. Syf.
 
crazy_typer 0

crazy_typer

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale jak wpłacę do Muchbetter środki karta, blokiem, lub przelew z konta bankowego to nie będę mógł tych środków wpłacić np do bukmachera to po co taki portfel skoro nie ułatwia przelewów
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale jak wpłacę do Muchbetter środki karta, blokiem, lub przelew z konta bankowego to nie będę mógł tych środków wpłacić np do bukmachera to po co taki portfel skoro nie ułatwia przelewów
Będziesz mógł dlaczego masz nie moc? Ja wczoraj założyłem much better i wpłacalem na much better poprzez blok a później normalnie na unibet przez much better.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Jakie są limity wypłaty w bankomacie na dzień? 300zl? Jaka opłata za wyplate dzięki szukam alternatywy bo ecopayz już do śmieci po wycofaniu się niestety
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jakie są limity wypłaty w bankomacie na dzień? 300zl? Jaka opłata za wyplate dzięki szukam alternatywy bo ecopayz już do śmieci po wycofaniu się niestety
na poprzedniej stronie masz link nad postem, w ktorym zadales pytanie jak wyglada wyplata z bankomatu...

https://www.ewallet-optimizer.com/muchbetter-fees/

limity 300zl wyplat mozna zwiekszac, trzeba sie skontaktowac z obsluga klienta. Nie posiadam karty ani konta w much better.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Powiem tak ja jak wypłaciłem kasę z muchbetter na konto bo tylko taka opcja jest u mnie + ewentualnie crypto to zliczyłem sobie ze pobrało mi z 15-16% prowizji tak więc lepiej na tym bym wyszedł obstawiając single na polskim buku jak Fortuna po trochę lepszym kursie i z podatkiem 😉
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Powiem tak ja jak wypłaciłem kasę z muchbetter na konto bo tylko taka opcja jest u mnie + ewentualnie crypto to zliczyłem sobie ze pobrało mi z 15-16% prowizji tak więc lepiej na tym bym wyszedł obstawiając single na polskim buku jak Fortuna po trochę lepszym kursie i z podatkiem 😉
niby jak jak tutaj placisz prowizje od tego co wygrales a w fortunie nawet nie wiadomo czy mialbys szanse na to, zeby wyplacic wiecej niz wplaciles chyba ze ta prowizja zjadla Tobie caly zysk to ok.
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
do ilu maksymalnie mogą zwiększyć dzienne limity wypłat z bankomatów z tych 300zł po kontakcie ? ktoś ma wiedzę na ten temat ?
 
H 430

hanii

Użytkownik
Generalnie przy wpłacie wyskakuje informacja na co przeznaczyć chcecie środki hazard/inne. Średnio odpowiada mi taka opcja, generalnie powiem Wam, że się trochę pojebało.

Ecopayz to był sztos, a teraz nie ma jak grać :p
 
waska 131

waska

Użytkownik
Generalnie przy wpłacie wyskakuje informacja na co przeznaczyć chcecie środki hazard/inne. Średnio odpowiada mi taka opcja, generalnie powiem Wam, że się trochę pojebało.

Ecopayz to był sztos, a teraz nie ma jak grać :p
Grać jest jak grać już nie gadaj do wpłat masz karty czy jetona ale gorzej już z wypłatami jest niestety. Było ecopayz i karta debetową i pieniądze praktycznie po 5 minutach miałeś w kieszeni a teraz porobiło się gorzej bo wypłaty na konta czy na karty idą trochę dłużej niestety
 
H 430

hanii

Użytkownik
Grać jest jak grać już nie gadaj do wpłat masz karty czy jetona ale gorzej już z wypłatami jest niestety. Było ecopayz i karta debetową i pieniądze praktycznie po 5 minutach miałeś w kieszeni a teraz porobiło się gorzej bo wypłaty na konta czy na karty idą trochę dłużej niestety
Przecież nie gram po to żeby wpłacać i puścić kupon, zastanów się.

Chodzi mi całościowo - wpłaty/wypłaty. Tutaj raczej trzeba zapomnieć o wielu transferach, a bardziej skupić się na trzymaniu hajsu u buka...

Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, ale wychodzi na to, że jesteśmy trochę w d....

Przetestuje Jetona, osobiście nie posiadam żadnej karty do kont bankowych tylko ecopayz co mi dodatkowo utrudnia wpłaty.

Druga opcja to mutchbetter z podpiętym revolutem.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W których bukach spotkaliście się z opcją wpłat/wypłat MuchBetter poza Unibetem?
Nie wiem na ile ta lista jest aktualna, ale chyba w miarę.


Lista bukmacherów akceptujących Muchbetter:
  • Betsafe (minimum 50 PLN lub 10 euro, do wypłaty minimum 90 zł). Natychmiastowa wpłata, wypłata dotarła na następny dzień od zlecenia.
  • Betsson (minimum 50 PLN) – przelew pojawi się tylko na kontach zweryfikowanych.
  • Unibet (od 40 PLN)
  • Lilibet
  • 1xBet
  • Betwinner
  • Gg.bet (informacja niepotwierdzona)
  • Tipbet
  • Marathonbet
  • Sportmarket (potrzebna zmiana DNS minimum 250 euro, bez prowizji)
  • Betway
  • Pokerstars
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +46
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Witam

Mam pytanko przy wypłacie za pomocą karty bankomatowej potrąca jakąś prowizję na Muchbetter tak jak ma to miejsce przy wypłacie na konto bankowe czy jak, to wygląda dokładnie?

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom