>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MuchBetter - opinie

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
przy Wypłacie 4000 zł bezpośrednio na konto bankowe ( BANK SEPA ) wpłynęło 3712,87 zł ,trochę sporo pobierają prowizji
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Płacisz za dwukrotne przewalutowanie bo oni transakcje dokonują w euro.
Ja tam z przelewów nie korzystam ale wygląda na to że tylko w euro wysyłają. Mimo że jest ponoć do wyboru też local currency. Więc jak ktoś wysyła przelew i wychodzi w euro to dochodzi do banku i każdy polski bank czy to ing czy mbank i inne mają własne kursy walut. Oczywiście gorsze niż w kantorach plus mogą naliczać opłate dodatkową za przewalutowanie. Tu chyba jedynym sposobem byłoby przelewanie na jakieś konto walutowe w €. Jak ktoś chce uparcie przelew zrobić musi sobie pokombinować. Póki co ja tam wole karte.
 
D 30

dede37

Użytkownik
Czy karta(czekam na dostarczenie) poleci w każdym polskim sklepie? Ile bierze prowizji za taką płatność? Bo muuszę zrobić jedną transakcję żeby móc zwiększyć limit z 300 na 3000(zgłosiłem chęć i to jest ich jedyny warunek) .I czy dobrze zrozumiałem że wylata ze ściany to tylko 1%?
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Napisałem do nich meila i w ciągu 15 minut zwiększyli mi limity z 300 dziennie na 4500, miesięcznie z 2000 na 22500, a rocznie z 18000 na 90000
 
D 30

dede37

Użytkownik
Napisałem do nich meila i w ciągu 15 minut zwiększyli mi limity z 300 dziennie na 4500, miesięcznie z 2000 na 22500, a rocznie z 18000 na 90000
Ale ja to wiem😅dokładnie to napisałem. Jednak o zwiększenie limitu mogę prosić dopiero po pierwszej transakcji sklepowej po otrzymaniu w/w karty. Więc ponawiam pytanie czy w każdym sklepie przejdzie transakcja kartą much better i ile potrąca za wypłatę ze ściany i czy z każdej jest to potrącenie uniwersalne o tej samej wartości. Hehe
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Ale ja to wiem😅dokładnie to napisałem. Jednak o zwiększenie limitu mogę prosić dopiero po pierwszej transakcji sklepowej po otrzymaniu w/w karty. Więc ponawiam pytanie czy w każdym sklepie przejdzie transakcja kartą much better i ile potrąca za wypłatę ze ściany i czy z każdej jest to potrącenie uniwersalne o tej samej wartości. Hehe
Próbowałem w wielu sklepach, wszędzie działa karta. Wypłata w ATM to 1% fee, bez wyjątku, nie więcej, nie mniej.
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Ale ja to wiem😅dokładnie to napisałem. Jednak o zwiększenie limitu mogę prosić dopiero po pierwszej transakcji sklepowej po otrzymaniu w/w karty. Więc ponawiam pytanie czy w każdym sklepie przejdzie transakcja kartą much better i ile potrąca za wypłatę ze ściany i czy z każdej jest to potrącenie uniwersalne o tej samej wartości. Hehe
Wypłata z bankomatu to 0,99%, ale karta działa jak chce, a powody w sklepach są różne, w biedronce :D był powód NIE PRZYJMUJ :D. W innym sklepie na literę D czasem pójdzie, a czasem nie.
 
H 430

hanii

Użytkownik
Prowizja przy wypłacie 44 zł, nie ma znaczenia waluta konta w praktyce. Po przewalutowaniu wychodzi taka sama kwota finalnie dla obu opcji EUR/PLN.
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Zapytałem się czy istnieje możliwość zwiększenia limitów na karcie. To wszystko.
A jaj już napisałem 3 maile i ciągle dostaję takie odpowiedzi :



Yes B (MuchBetter)



Cześć Tomaszu,

Dzięki, że do nas wróciłeś.

Limity kart są nam przydzielane przez system kart i organy regulacyjne, są to obowiązki, których musimy przestrzegać, aby móc dalej korzystać z naszej licencji. Dziękujemy za współpracę i zrozumienie. Z pewnością z przyjemnością rozpatrzymy Twoją prośbę, gdy Twoje obecne limity zostaną wyczerpane.

Czyli mam dzięnnie przekraczać limit wypłat żeby w końcu coś z tym zrobili ?? a na koncie sporo ponad miesięczny limit :(
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
A jaj już napisałem 3 maile i ciągle dostaję takie odpowiedzi :



Yes B (MuchBetter)



Cześć Tomaszu,

Dzięki, że do nas wróciłeś.

Limity kart są nam przydzielane przez system kart i organy regulacyjne, są to obowiązki, których musimy przestrzegać, aby móc dalej korzystać z naszej licencji. Dziękujemy za współpracę i zrozumienie. Z pewnością z przyjemnością rozpatrzymy Twoją prośbę, gdy Twoje obecne limity zostaną wyczerpane.

Czyli mam dzięnnie przekraczać limit wypłat żeby w końcu coś z tym zrobili ?? a na koncie sporo ponad miesięczny limit :(
Nie mam pojęcia. Ja zanim ich poprosiłem to wypłacałem przez kilka dni kasę tak że wyczerpałem miesięczny limit 2k. Może to miało wpływ na to że z miejsca zwiększyli mi limity.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
przy wypłacie na konto bankowe trzeba za każdym razem wpisać PL i numer konta bankowego i czy mogę wypłacić na konto bankowe innej osoby ??? dziękuję za pomoc
 
Do góry Bottom