>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MuchBetter - opinie

M 86K

michalkin

Użytkownik
hahahha dziekuje za odpowiedź - tak sie zakreciłem ale na dobrym tropie byłem, a przelewy na konto nie ma problemu robić ? czy bezpieczniej kartą
nie baw się w przelewy na konto(to się nie kalkuluje). płać karta w sklepach bez prowizji lub wypłata z bankomatu (prowizja 0.99%).
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Czy można przerzucać kasę z jeeddnego konta muchbetter na inne konto muchbetter ,ok 4-5 k .czy mogą się czepiać ? Będę wdzięczny za pomoc
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
W jakim typie bankomatu można pobrać w jednej transakcji więcej niż 1000 zł?
Cięzkio wyczuć ja mam konta w ING i Mbank - i limit dziennych wypłat domyslnie jest 3000 tyś - co można zmienić - ale jednorazowo tu i tu można wybrać 1000 zł - jakoś w połowie poprzedniego roku jak był początek pandemii i ludzie masowo wybierali pieniądze wprowadzili te limity - także podejrzewam żę będzie ciężko o taki bankomat - ale mogę sie mylić. Ja osobiscie też wybieram po max 1000zł .

Pozdrawiam
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
W wiekszosci. Moze masz limit na karcie poprostu bo w ing i pko wybieram po 3k jednorazowo. W Euronet albo planet casch (nigdy ich nie odrozniam) max 2k moge jednorazowo.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nadanie2021-12-23 19:41International Postal System
Wysłanie przesyłki2021-12-24 12:04LANGLEY HWDC
Wysłanie przesyłki2021-12-24 13:31LONDON AMU
Przyjęto w Polsce2022-01-04 08:19WER Lublin
Etap przed zgłoszeniem celnym2022-01-04 08:21WER Lublin

wczoraj moja karta przeszla kontrole celna (informacja na tronie krolewskiej poczty a brak informacji na stronie poczty polskiej xd). Pytajcie o nr przesylki to bedziecie mogli sledzic karte.


Rodzaj przesyłkiList polecony priorytetowy
Kraj nadaniaWielka Brytania
Kraj przeznaczeniaPolska

edit: karta doszla 7 stycznia, nadana 23 grudnia.
 
Ostatnia edycja:
P 10

pk95

Użytkownik
Ile czasu czekaliście na odpowiedź od ich supportu? Napisałem z prośbą o zwiększenie limitów wypłat kartą i od poniedziałku zero odzewu...
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Ja natomiast mam problem z wypłata z much better na konto. Pojawia się komunikat ,,ups coś poszło nie tak, spróbuj ponownie pozniej" i tak od samego rana. Miał ktoś już tak kiedyś? Samo przeszło po jakimś czasie czy trzeba ich męczyć?
 
Do góry Bottom