>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MuchBetter - opinie

A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Próbowałem wypłacić z bankomatu PKO BP i wyskoczył mi komunukat, że nie można zrealizować operacji z powodów technicznych. Pieniądze na chwilę zniknęły z konta Much Better i za chwilę wróciły. Wie ktoś o co może chodzić albo ktoś miał podobną sytuację?
W sklepie zapłaciłem normalnie a kwota, którą chciałem pobrać była poniżej limitu dziennego.
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Witam, ktoś wypłacał przelewem z muchbetter na polskie konto? Jak to wygląda czasowo - ten sam dzień czy 3-5 dni im zajmuje taka operacja? Jakieś limity? znalazłem tylko info o opłatach.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Witam, ktoś wypłacał przelewem z muchbetter na polskie konto? Jak to wygląda czasowo - ten sam dzień czy 3-5 dni im zajmuje taka operacja? Jakieś limity? znalazłem tylko info o opłatach.
Ja wypłacam regularnie. Jeśli zlecisz przelew w dzień roboczy to kolejnego dnia roboczego po południu będziesz miał kasę na koncie. Jest jeden chaczyk na, który ostatnio się złapałem niestety... zleciłem wyplate w niedzielę 30.01 i do dziś kasa jeszcze nie doszła, jest to spowodowane tym że zleciłem przelew w dzień wolny od pracy. Dodam że zleciłem jeszcze jeden przelew w poniedziałek 31.01 i 01.02 czyli wczoraj był już u mnie.
Prowizja to 2% i koszty przewalutowania. Ja robię przelewy na konto walutowe to wymieniam sobie kase sam z trochę lepszym kursem. Ale przykładowo zlecając przelew 500zł muszę liczyć że na czysto zostanie mi 450zł czyli 50zl ucieka.
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Ja wypłacam regularnie. Jeśli zlecisz przelew w dzień roboczy to kolejnego dnia roboczego po południu będziesz miał kasę na koncie. Jest jeden chaczyk na, który ostatnio się złapałem niestety... zleciłem wyplate w niedzielę 30.01 i do dziś kasa jeszcze nie doszła, jest to spowodowane tym że zleciłem przelew w dzień wolny od pracy. Dodam że zleciłem jeszcze jeden przelew w poniedziałek 31.01 i 01.02 czyli wczoraj był już u mnie.
Prowizja to 2% i koszty przewalutowania. Ja robię przelewy na konto walutowe to wymieniam sobie kase sam z trochę lepszym kursem. Ale przykładowo zlecając przelew 500zł muszę liczyć że na czysto zostanie mi 450zł czyli 50zl ucieka.
Wyrób sobie kartę do mb.
Wypłata z bankomatu to 0.99% prowizji,żadnych przewalutowań,płatności kartą w sklepach bez opłat.
Wypłacasz z bankomatu 500 zł,płacisz 4.95 zł prowizji.
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Wciąż oczekuje na kartę, zleciłem pierwszą testową wypłatę na konto bankowe 1000zł, otrzymałem 920zł, trochę duża prowizja, nie powiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adrian715 189,9K

adrian715

Użytkownik
Ile można czekać na odpowiedź drogą mailową? W sobotę po chwili,a dziś od rana cisza… Jakaś inna droga?
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Nie mam jeszcze Muchbetter i chciałbym się dowiedzieć czy jest opcja zasilić konto kartą Paysafecard ? Dzięki.
 
U 0

Usunięty użytkownik 174558

Gość
Nie ma. Są Blik, karta, P24, Przelew i krypto. Przynajmniej ja mam takie opcje dostępne.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie limit na karcie dzienny odnawia sie z godzina ostatniej wyplaty czy poprostu kazdy nowy dzien to odrazu nowy limit 300 zl ?dzieki
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Panowie limit na karcie dzienny odnawia sie z godzina ostatniej wyplaty czy poprostu kazdy nowy dzien to odrazu nowy limit 300 zl ?dzieki
wyplacalem 23:50 mniej wiecej, potem probowalem 00:20 i wyskoczyl komunikat "przekroczono limit transakcji". Pospacerowalem troche, bylo pare minut po 1 i wyplacilem normalnie z tego samego bankomatu.
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Działa u was karta? Próbowałem wypłacić w bankomacie i mi odrzucało transakcję. Teraz patrzę w aplikacji że jest tak jakby nieaktywna.
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Jakieś problemy mają? Wpłaciłem przed chwilą na uni,środki z mb odjęte a na uni nie dodane.Nigdy wcześniej takich problemów nie było.
Chyba,że coś po stronie uni szwankuje?
 
K 0

kp304504

Użytkownik
Witam, chciałem się upewnić czy wpłacając pieniądze z konta bankowego przelewem (przelew24) na MuchBetter w piątek wieczorem, to niestety otrzymam pieniądze dopiero w poniedziałek? Dziwne to poniewaz Przrelew24 zawsze szedł natychmiastowo na portfelach bądź bezpośrednio do bukmachera, a tutaj widzę ze trzeba czekać? Pieniądze z konta bankowego zostały pobrane... Dodatkowo chciałem zaytac czy support jest polsko języczny czy angielsko? Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom