>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn - Austria i Czechy 2011

Status
Zamknięty.
T 12,6K

tadzin

Użytkownik
Dobra ja już nie mam siły, skoro zawodnik , który w prawie każdym meczu notuje powyżej 50% na około 30 ataków do tego bije ładnie zagrywką jest tu nazywany słabym to co on może ma jeszcze rozgrywać, atakować z środka i łapac piłkę na 450 cm?
Kubiak gra świetnie i zagrywa świetnie mimo że ma prawie identyczne staty i mimo wszystko bardzo ważnych piłek nie dostaje. Kurek za to gra słabo !..
Co do zagrywki Kurek 21 błędów 6 asów, Kubiak 12 błędów 4 asy.
Ja już nie mam siły i nic nie piszę.
 
V 8

vengo

Użytkownik
Jak dla mnie to Włosi lepiej grają na bloku od Polaków i to moim zdaniem przesądzi o ich wygranej. Zresztą większość wystaw będzie szła do Kurka...
Co do Rosji to żadnych obaw o mecz z Serbią nie mam.
Zupełnie inna klasa zespołu.
Na Rosję postawiłem po kursie 1,65 , że wygrają cały turniej, a tu proszę mogłem iść singlami 1,18 z Bułgarią, 1,3 z Serbią i finał za &quot;ileśtam&quot;- byłoby więcej niż 1,65.
Nie spodziewałem się, że na mecz z Serbami będzie taki kurs 1,3 -jak dla mnie value.
Nic tylko grać.
Nawet z handi.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Siatkówka jest sympatyczna do obstawiania, ale głównie męska w mojej opinii. Nie napalaj się tak, bo stracisz całą kasę na ME kobiet ???? Tam takie sytuacje jak w 3 secie Polaków z Czechami to chleb codzienny.
Nie napalam się, radość po wygranych kuponach wiadomo jest ogromna i czasem można się nią podzielić na forum ;) Ale do typowania od lat już z chłodną głową podchodzę. To nie pierwsza impreza kobiet w której będę typować. Dodać jeszcze wieloletnią pasję, zainteresowanie się żeńską siatkówką i nie będzie źle w typowaniu Pań ;) Bez obaw! Całej kasy nigdy nie stawiam, zabezpieczam się ????
A wracając do typów jutrzejszego dnia...
WŁOCHY - POLSKA
Ogromną niespodziankę i radość wśród Polskich kibiców oczywiście sprawiłaby wygrana drugiej ekipy ;) Ale patriotyzm i typowanie oddzielam grubą kreską i tym razem pieniądze stawiam na Italię. A dlaczego? We wczorajszym meczu Włosi musieli pokonać bardzo dobrych Bułgarów co udało im się przy stanie 3:1 (inaczej by ich nie było w półfinale :p) Nam się nie udało z Bułgarami, polegliśmy 3:1 (choć walczyliśmy typowo dla Polaków do ostatniej piłki). Dodam jeszcze że Włosi są w świetnej formie przez cały turniej! Jeśli robili błędy to tylko dawali sobie odebrać maks 1 set, ale nie przez byle kogo tylko dobrze zaprezentowanych właśnie Bułgarów oraz Belgów, resztę spotkań bez problemu wygrali (nie liczę oczywiście meczu z Francuzami który był reżyserowany).
Typ (1) kurs 1.50 Unibet
ROSJA - SERBIA
Rosjan tak jak Włochów można szybko wyprowadzić z równowagi jak coś im nie idzie, wtedy trzeba grać na całego. Ale Niestety uważam że Serbowie nie mają na to szans i takiej ikry ;) by zrobić takie show i zlać mocarnych Rosjan. Różnica w ich grze to co najmniej 1 klasa!
Typ (Rosja -1,5) kurs 1.50 Unibet
łączny kurs 2.25
p.s Szczerze wolałabym stracić postawioną na te zakłady kasę a żeby Polacy wygrali z Włochami ;)!!!
Dlatego tak czy siak będzie mi się dobrze kibicować w jutrzejszym meczu naszych chłopaków!!!
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
A jakie to wielkie mecze rozegrały Włochy? Grali do tej pory z pionkami, więc oporu to jeszcze nie widzieli na tym turnieju (nie liczę porażki z Francją) ...
Bułgaria i Belgia ekipy tak dobre że wczoraj Bułgarzy lali przez długo Rosjan, omal nie było 5 seta, ale zmarnowali szansę. Włochy z Finami (poprawka) wygrali 3:1, my z Bułgarią natomiast przegraliśmy 3:1. I rewelacyjnych przeciwników nie mieliśmy! Słowacja, wymęczony mecz z Czechami, marne Niemcy w tym roku? Wiem że chciałbyś by to Polacy wygrali, ale zrozum że nawet dotychczasowi rywale są po stronie wygranej Włoch, forma i wyniki Italii mówią same za siebie, nie musimy się sprzeczać, bo jutrzejszy mecz wszystko rozstrzygnie. Jestem sercem za Polakami i nawet to że stawiam na Włochów nie zmienia mojej myśli i chęci by to nasi wygrali i będę im kibicować!
Nie spodziewałem się, że na mecz z Serbami będzie taki kurs 1,3 -jak dla mnie value.
Nic tylko grać.
Nawet z handi.
Gdzie macie kursy 1.30 na Rosje? W Bahu jest 1.15, w Unibet 1.20 a w bwin 1.22
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Prawie każdy mówi, że Włosi grali z pionkami, to w takim razie z kim grała Polska i kogo pokonała? Bardzo słabych Niemców na tym turnieju, którzy z nami dodatkowo zagrali najgorzej, bo pogubił się tam wtedy każdy zawodnik, pokonaliśmy bardzo szczęśliwie Czechów, którzy spisywali się na tym turnieju przeciętnie i Słowaków, którzy w zasadzie przez swoje błędy oddali nam mecz, więc też szału nie ma. Wprawdzie walczymy, ale prawda jest taka, że brakuje nam umiejętności, nie ma prawego skrzydła i bez niego mamy zagrać w finale? z włochami zawsze nam się ciężko grało i jeśli tylko będzie siedzieć im zagrywka to dużo nie wskóramy.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Presja będzie zarówno po stronie Włochów jak i Polaków. Dla mnie jednym z głownych argumentów za postawieniem na Włochów jest przede wszystkim doświadczenie i ogranie. Włosi biją naszą drużynę jeśli chodzi o te dwa czynniki. Również taktycznie są o wiele lepsi od Polaków. Naprawdę do tej pory bardzo kibicowałem naszym, ale finał to jest za dużo. Nie chciałbym oglądać finału, w którym Rosjanie zleją nas 3:0 w tym nawet z 20 nie wyjdziemy. Włosi są w stanie o wiele bardziej przeciwstawić się Rosyjskiej maszynce.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Polska - Włochy
Typ: 1
Kurs: 2.75 bet365
Gracie Włochy? Grajcie, ja zagram na Polskę głównie ze względu na kurs wobec którego nie można przejść obojętnie. Buki skreślają Polaków, postaram się przytoczyć argumenty, które stawiają szanse na równi wobec meczu z Italią. Pierwszym z nich jest fakt, że Włosi podczas Memoriału Wagnera osiągnęli szczyt formy, którą w siatkówce nie jest łatwo utrzymać przez dłuższy okres czasu nawet klasowym zespołom. Ograli tam Rosjan 3-2 i nas 3-1. Właśnie, pomimo to, że Polacy na Memoriale byli w fatalnej formie potrafiliśmy nie tylko ugrać seta, ale również niewiele brakło do Tiebreaka. Nasi toczyli wyrównaną walkę w 3 i 4 secie.. Drugim argumentem jest fakt, że Italia podejdzie do tego meczu bardzo pewna siebie. Często zdarzają im się przestoje w setach, gdy się za bardzo rozluźniają, które Polacy grając konsekwentnie mogą wykorzystać. Blok niby jest dla Italii, jednak przyjęcie. W meczu z Finami Savani miał 24%!!!!! Z francją Savani 30% pozytywnego w całym meczu.....Również blado wypadł Zaytsev, który zagrał na 41% pozytywnego plus zaledwie 24% excellent. Tutaj upatruje nasze szanse, obciążyć Savaniego zagrywką, żeby ugrał jak najmniej punktów. Kolejnym atutem jest posiadanie dwóch Włochów na ławce, którzy jak własną kieszeń będą znali reprezentantów swojego kraju. Znają ich wszystkie najmniejsze słabości, które Polacy będąc w wysokiej formie mogą wykorzystać. Sami chłopacy mówią, że pod względem taktyki są zawsze świetnie przygotowani. Tak, to zasługa Anastasiego i Gardiniego. Mam nadzieję, że obaj będą grali dla nas fair....
Kolejny argument. Mecz Italii z Francją, Włosi po wygraniu dwóch setów, które były bardzo zacięte... Francuzi w obu setach prowadzili na przerwie technicznej 8-4!! i 8-3!! a mimo to przegrali..... I nie powie mi nikt, że odpuścili, grali wszyscy najlepsi.... Przecież mogli wygrać w 3 setach i się nie męczyć. Czyli jednak są do złamania, jeszcze raz podkreślę, zdarzają im się słabsze momenty. Przykład? Mecz z Bułgarią w światówce, który kompletnie im nie wyszedł.
Zastanówmy się, z kim wygrali w tym turnieju Włosi.... Uwaga, pokonali dwa razy Finlandię, która tak naprawdę nic nie pokazała na tym turnieju.... Słabo grali w światówce, to już nie ten sam zespół co za Berutto, bez błysku.... To, że z nimi wygrali to dla mnie nic nie znaczy. Polacy też by sobie poradzili. Włosi wymęczyli potwornie Belgów, z którymi wygrali po morderdczych końcówkach.... I tyle....
Czyli atutem naszym będzie to, że forma Italii może powoli opadać, natomiast nasza poszła zdecydowanie do góry. Teraz pytanie na ile Anastassi naprawdę będzie chciał wygrać z Italią. Mam nadzieję, że jest profesjonalistą, jednak to chłopacy będą grali a nie on na szczęście.... Choć myślę, że Andrea też będzie chciał udowodnić swoją wartość i że nie jest gorszy od Berutto... Także nie można mówić, że będzie chciał przegrać.
Pamiętać należy że Zaytsev jest po kontuzji i nie jest w pełni formy....
Podsumowując dawanie 2.75 na Polaków jest dla mnie niedoszacowaniem i dlaczego Polacy mieliby nie wygrać tego meczu?
Kwestia zagrania dobrego meczu przez Bartka, tak jak np. z Czechami.... Jeśli Kubiak swoje zagra to dlaczego nie. Zagrywką możemy ich pocelować. Mamy Jarosza, który bardzo dobrze serwuje, Kubiaka, Kurka plus Nowakowskiego z jego flotem. Nawet Możdżon ma ciekawą zagrywkę.... Mamy minusy swoje, ale jeszcze raz podkreślam, że Włochy to nie Rosja... Są do złamania.
Siatkówka jest grą nieobliczalną i przewidzenie wyniku to nie jest taka prosta sprawa. Mówienie, że Włosi to pewniak jest zupełnie nie na miejscu..... Nie takie &quot;niespodzianki&quot; w tym sporcie się zdarzały....
Mówicie, że nie mamy ataku. Okej, ale mamy inne atuty. Kto by nie chciał mieć Kurka w składzie? Albo Kubiaka, który ma świetną zagrywkę i jest bardzo odważny, bezkompromisowy w ataku? Kto by nie chciał mieć Piotrka Nowakowskiego, który świetnie współpracuje z Żygadło w ataku i ma znakomite wyczucie w bloku. Również Jarosz potrafi blokować z Kurkiem. W siatkówce wcale nie trzeba mieć perfekcyjnego zespołu, żeby wygrywać. Najważniejsza jest zagrywka i gra blokiem. I to czy zespół radzi sobie z przyjęciem, bo to fundament. Reszta jest otwarta. Z przyjęciem na razie u nas wszystko ok, więc to powinno otworzyć szanse w meczu.
Rosja - Serbia 1
Co do tego meczu nie mam żadnych wątpliwości. Rosjanie grają niebotyczną siatkówkę, są nawet wyżej od Brazylii wg mnie na ten moment. Najbardziej zdziwiło mnie to, że wygrali z Bułgarią, która w pierwszym secie zagrała fenomenalnie, wszystko im siedziało, zagrywka, blok, Nikołow, Kazijski świetnie atakował, podbijali niemożliwe piłki. Pomyślałem sobie, co będzie jak Bułgaria utrzyma poziom? Bo Rosja grała swoje w pierwszym secie. Jednak to co się później wydarzyło to już bez komentarza. Przede wszystkim zagrywka środkowych, Volkov Muserski.... rozstrzelali Bułgarów, odrzucili od siatki i nokautowali blokiem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Ja po cichu licze na finał, ale prawda jest taka że nawet 3msc jest bardzo mało realne. Pomimo to mysle że potencjał mamy i możemy odpalic w najmniej spodziewanych momentach i coś ugrać. Co do finału to wydaje mi się że żadna drużyna nie jest w stanie wyrwać Rosjanom złotego medalu i nawet Włosi nie ugrają więcej niż seta, a i to przy jakimś dużym przestoju ruskich albo słabszym wejściu w mecz, tak jak wczoraj...
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Rosja - Serbia

Moim zdaniem mecz ten może być podobny do meczu Rosjan z Bułgarami. Serbowie będą walczyć ale starczy to pewnie na jednego lub przy jakimś cudzie na 2 sety.
Najprawdopodobniej spotkanie zakończy się 3-1 więc śmiało można szukać Handi +2.5 na Serbów lub -1.5 na Rosjan

WŁOCHY - POLSKA

Mecz, w którym obie drużyny mają szansę zwyciężyć i każdy wynik jest możliwy.. Sercem jestem za naszymi ale rozum i rozsądek podpowiada Włochów. Porównując oba zespoły daje 60% do 40% na korzyść Italii. Potencjał zawodników w obu zespołach jest podobny z wyjątkiem pozycji atakującego. Niestety Michał Łasko jest zdecydowanie w lepszej formie niż Jarosz. Dużo wypowiadacie się o atakujących reprezentacji. Z jednej strony może to dobrze, że nie ma Wlazłego bo gramy całym zespołem. Z drugiej przy ewentualnej słabszej postawie innych zawodników, Jarosz/Gruszka nie jest wstanie pociągnąć gry.
Jeżeli nasi przyjmujący i środkowi zagrają na swoim poziomie i dołączy do nich Jarosz z ok. 50% skutecznością to będziemy wstanie wywalczyć finał.:razz:
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Polska - Włochy
Typ: 1
Kurs: 2.75 bet365

Zastanówmy się, z kim wygrali w tym turnieju Włosi.... Uwaga, pokonali dwa razy Finlandię, która tak naprawdę nic nie pokazała na tym turnieju.... Słabo grali w światówce, to już nie ten sam zespół co za Berutto, bez błysku.... To, że z nimi wygrali to dla mnie nic nie znaczy. Polacy też by sobie poradzili. Włosi wymęczyli potwornie Belgów, z którymi wygrali po morderdczych końcówkach.... I tyle....

Czyli atutem naszym będzie to, że forma Italii może powoli opadać, natomiast nasza poszła zdecydowanie do góry. Teraz pytanie na ile Anastassi naprawdę będzie chciał wygrać z Italią. Mam nadzieję, że jest profesjonalistą, jednak to chłopacy będą grali a nie on na szczęście.... Choć myślę, że Andrea też będzie chciał udowodnić swoją wartość i że nie jest gorszy od Berutto... Także nie można mówić, że będzie chciał przegrać.

Pamiętać należy że Zaytsev jest po kontuzji i nie jest w pełni formy....

Podsumowując dawanie 2.75 na Polaków jest dla mnie niedoszacowaniem i dlaczego Polacy mieliby nie wygrać tego meczu?

Kwestia zagrania dobrego meczu przez Bartka, tak jak np. z Czechami.... Jeśli Kubiak swoje zagra to dlaczego nie. Zagrywką możemy ich pocelować. Mamy Jarosza, który bardzo dobrze serwuje, Kubiaka, Kurka plus Nowakowskiego z jego flotem. Nawet Możdżon ma ciekawą zagrywkę.... Mamy minusy swoje, ale jeszcze raz podkreślam, że Włochy to nie Rosja... Są do złamania.

Siatkówka jest grą nieobliczalną i przewidzenie wyniku to nie jest taka prosta sprawa. Mówienie, że Włosi to pewniak jest zupełnie nie na miejscu..... Nie takie &quot;niespodzianki&quot; w tym sporcie się zdarzały....

Mówicie, że nie mamy ataku. Okej, ale mamy inne atuty. Kto by nie chciał mieć Kurka w składzie? Albo Kubiaka, który ma świetną zagrywkę i jest bardzo odważny, bezkompromisowy w ataku? Kto by nie chciał mieć Piotrka Nowakowskiego, który świetnie współpracuje z Żygadło w ataku i ma znakomite wyczucie w bloku. Również Jarosz potrafi blokować z Kurkiem. W siatkówce wcale nie trzeba mieć perfekcyjnego zespołu, żeby wygrywać. Najważniejsza jest zagrywka i gra blokiem. I to czy zespół radzi sobie z przyjęciem, bo to fundament. Reszta jest otwarta. Z przyjęciem na razie u nas wszystko ok, więc to powinno otworzyć szanse w meczu.


Fajnie że mamy Kurka , ale chyba zapomniałeś kogo mają Włosi , sorry ale u nas nie ma zawodnika który dorównywałby klasą Savaniemu .

Zaytsev po kontuzji , ale na rezerwie mają równie dobrego (a nawet lepszego) zawodnika - Parodiego , więc jeśli jeden będzie grał źle to drugi zagra lepiej .

Dlaczego Polacy mieliby nie wygrać tego meczu? bo są drużyną od Włoch po prostu gorszą , wiadomo że dopóki piłka w grze... ale kursy oszacowane są w miare dobrze , ja osobiście dałbym jeszcze mniej na Włochów.

Kolejny argument. Mecz Italii z Francją, Włosi po wygraniu dwóch setów, które były bardzo zacięte... Francuzi w obu setach prowadzili na przerwie technicznej 8-4!! i 8-3!! a mimo to przegrali..... I nie powie mi nikt, że odpuścili, grali wszyscy najlepsi.... Przecież mogli wygrać w 3 setach i się nie męczyć. Czyli jednak są do złamania, jeszcze raz podkreślę, zdarzają im się słabsze momenty. Przykład? Mecz z Bułgarią w światówce, który kompletnie im nie wyszedł.
Niesamowite bzdety opowiadasz , Włosi prowadząc 2:0 mieli zapewnione 1 miejsce w grupie i po prostu odpuścili sobie kolejne sety , to tak jakby mówić że Polacy są słabi bo dostali w ostatnim meczu grupy ze Słowacją.

Pierwszym z nich jest fakt, że Włosi podczas Memoriału Wagnera osiągnęli szczyt formy, którą w siatkówce nie jest łatwo utrzymać przez dłuższy okres czasu nawet klasowym zespołom. Ograli tam Rosjan 3-2 i nas 3-1. Właśnie, pomimo to, że Polacy na Memoriale byli w fatalnej formie potrafiliśmy nie tylko ugrać seta, ale również niewiele brakło do Tiebreaka. Nasi toczyli wyrównaną walkę w 3 i 4 secie..
Kolejna głupota , Włosi grają już na takim poziomie od pierwszego meczu Ligi Światowej , nie od Memoriału Huberta Wagnera , oni utrzymują tą samą formę od dobrych kilku miesięcy.

Piszecie tutaj że Włosi samych leszczy ograli , fajnie tylko że oni swojej klasy udowadniać nie muszą , oni w ostatnich miesiącach zagrali tyle zajebistych spotkań że nie ma wątpliwości że z dobrymi drużynami również potrafią wygrywać . Jeśli ktoś ogrywał samych leszczy to była to właśnie Polska , jedyny mocny rywal z którym graliśmy to Bułgaria w przeciętnej formie , w tamtym meczu nawiązaliśmy walke w jednym secie , nie sądze aby z Włochami było inaczej.

Siatkówka jest grą nieobliczalną? jak dla mnie to jest dużo bardziej obliczalna niż inne sporty , tutaj jeśli ktoś jest lepszym zespołem to po prostu wygra , nie tak jak w noge gdzie można zamurować brame i jakimś cudem się uratować.
 
T 12,6K

tadzin

Użytkownik
Piszecie tutaj że Włosi samych leszczy ograli , fajnie tylko że oni swojej klasy udowadniać nie muszą , oni w ostatnich miesiącach zagrali tyle zajebistych spotkań że nie ma wątpliwości że z dobrymi drużynami również potrafią wygrywać . Jeśli ktoś ogrywał samych leszczy to była to właśnie Polska , jedyny mocny rywal z którym graliśmy to Bułgaria w przeciętnej formie , w tamtym meczu nawiązaliśmy walke w jednym secie , nie sądze aby z Włochami było inaczej.
Kogo takiego ograła Italia prócz Rosjan na Hubercie Wagnerze, bo ja niestety jakoś sobie nie potrafię przypomnieć (na dodatek ten mecz to ciężko potraktować na serio z racji że był towarzyski i oba teamy popełniały tam dziecinne błędy).
Jak wiadomo skład Włochów jest dość przemeblowany i poziom tejże reprezentacji można ocenić na podstawie tegorocznej LŚ ( ME do tej pory nie biorę pod uwagę bo na razie Italia ograła &quot;leszczy&quot;). W grupie przeciwnikami była Korea, Francja i Kuba. Francja jak i Korea dostałyby miano &quot;leszczów&quot;, tak więc jedynie wygrane z Kubą, która i tak według mnie na początku spisywała się słabo można zapisać jako wygrane z tymi &quot;teoretycznie&quot; lepszymi. Poza tym kogo pokonała Italia? Nikogo. W F8 zniszczyli &quot;leszczy&quot; Polaków i dostali bęcki od Argentyny i &quot;marnej&quot; Bułgarii z która wcześniej poradziła sobie Polska. Ja tu żadnej zajebistości Italii nie widzę, gdyż do tej pory jakichś bajecznych przeciwników to ona nie pokonała (w poważnym turnieju).
Tak więc swoją mowę trawę jak zwykle nie popartą niczym zachowaj dla siebie.
Jak będziesz miał zamiar coś znów napisać to użyj jakichś ARGUMENTÓW i KONKRETÓW.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Gralibyście coś takiego?
Włochy - Polska (Tie-break w meczu?) Nie. kurs 1.37 Gamebookers
Rosja - Serbia (Tie-break w meczu?) Nie. kurs 1.24 Gamebookers
łączny kurs 1.70

Bo to zawsze czterokrotna szansa że mecze zakończą się wynikami: 3:0, 3:1 lub 0:3, 1:3 ;)

A mam jednak dylemat czy Włochy czy Polska ???? Coś mi mówi że Polacy mogą dać radę!

Dodane:
No nic ze względu że biore ewentualne zwycięstwo Polaków pod uwagę i nie będe płakać jeśli mój zakład nie wejdzie ich kosztem, bo zagrałam za mniejsze pieniądze, więc postawiłam kombi 1.70 w gamebookers na Włochów 1.40 (kurs spadł z 1.50) podparte wygraną Rosjan 1.20 (też spadł z 1.30), szkoda że się tak ociągałam z decyzją ;)
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
Półfinały dla mnie ciężkie do typowania, bo naturalnie w jednym sercem za Polską, a w drugim za Serbią, z którą sympatyzuje od lat....
Polska - Włochy.... tutaj raczej mimo wszystko dwójeczka. Siła ognia zdecydowanie po stronie Włoch. Stosunek serwisu mocnego do floata to u nich 5:1 (u nas 2:4 lub 3:3 w zależności kto na ataku). Atak ze skrzydeł też dla Italii. Savani miał tylko jeden mecz na tym turnieju, gdzie miał mniej niż 60% skuteczności (z Francją, gdzie po 1 secie był to mecz o nic). Zaytsev i Lasko też w miarę solidnie, a w obwodzie jest jeszcze Parodi. Do tego Włosi oddają bezpośrednio atakiem mniej punktów niż my. W bloku słabi nie są. Tak naprawdę nie widzę czym mielibyśmy wygrać (lepsza obrona to za mało), co najwyżej Włosi mogą przegrać ten mecz spisując się na zagrywce dużo słabiej niż zazwyczaj i myląc się częściej niż zazwyczaj w ataku. Myślę, że można zaryzykować mimo wszystko na taki typ: Italia @1,45 6/10 Expekt.
Rosja - Serbia... Po takich kursach nie ryzykowałbym na faworytów. Ivan wciąż jest wielki (to co wyprawiał w meczu z Francją to przechodzi ludzkie pojęcie) i po tak śmiesznym kursie nie grałbym przeciwko jego drużynie. Plavi bez Nikoli na sypie to już nie to samo, ale wciąż z Ivanem są groźni dla każdego w Europie. Z mniejszych kursów na ten mecz to over 160,5 @1,45 6/10 Betgun. Z większych over 180,5 @1,85 3/10 bet365 i tie-break @3,90 1/10 Betsafe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Kogo takiego ograła Italia prócz Rosjan na Hubercie Wagnerze, bo ja niestety jakoś sobie nie potrafię przypomnieć (na dodatek ten mecz to ciężko potraktować na serio z racji że był towarzyski i oba teamy popełniały tam dziecinne błędy).

Jak wiadomo skład Włochów jest dość przemeblowany i poziom tejże reprezentacji można ocenić na podstawie tegorocznej LŚ ( ME do tej pory nie biorę pod uwagę bo na razie Italia ograła &quot;leszczy&quot;). W grupie przeciwnikami była Korea, Francja i Kuba. Francja jak i Korea dostałyby miano &quot;leszczów&quot;, tak więc jedynie wygrane z Kubą, która i tak według mnie na początku spisywała się słabo można zapisać jako wygrane z tymi &quot;teoretycznie&quot; lepszymi. Poza tym kogo pokonała Italia? Nikogo. W F8 zniszczyli &quot;leszczy&quot; Polaków i dostali bęcki od Argentyny i &quot;marnej&quot; Bułgarii z która wcześniej poradziła sobie Polska. Ja tu żadnej zajebistości Italii nie widzę, gdyż do tej pory jakichś bajecznych przeciwników to ona nie pokonała (w poważnym turnieju).

Tak więc swoją mowę trawę jak zwykle nie popartą niczym zachowaj dla siebie.

Jak będziesz miał zamiar coś znów napisać to użyj jakichś ARGUMENTÓW i KONKRETÓW.
Wypowiedział się ekspert , gość zbija kokosy na tegorocznych ME (co widać po jego temacie) dlatego jego zdanie liczy się tutaj niesamowicie , dla niego kazdy kto uważa Włochów za dużo lepszy zespół jest frajerem , ludzie tak rzucili się na Włochów że kursy na nich pospadały już do 1.25 , ale ekspert uważa że są to idioci i że Włosi nie pokazali jak na razie nic ciekawego żeby stawiać ich w roli faworytów. Brawo , jestem ciekaw co zagrasz tym razem , śmiało będzie można grać przeciwnie. Jestem też ciekaw czy widziałeś chociaż jedno spotkanie Włochów na tym turnieju , nie trzeba ogrywać świetnych zespołów żeby widzieć na jakim poziomie gra dana drużyna , gdybyś zobaczył chociaż jeden mecz naszych jutrzejszych rywali wiedziałbyś że są w znakomitej formie.

Argumenty i konkrety , tak jak chciał ekspert:

- Genialny Savani , obijający blok nawet w sytuacjach bez wyjścia
- Genialna , znakomita zagrywka Włochów , w tej drużynie praktycznie każdy zawodnik ma kapitalny serwis , nawet rozgrywający Travica potrafi zdobywać punkty seriami w tym elemencie gry. Nasz zespół kuleje tutaj bardzo
- Atakujący , mimo że Łasko nie jest zawodnikiem wybitnym to Grucha i Jarosz mogą mu obecnie buty czyścić.
- Włosi to drużyna która już dwa razy spuściła nam łomot w tym roku
- Włosi grają naprawdę szybko , nasz blok nie będzie do nich zdąrzał.


Teraz czekam na argumenty w strone Polaków , jakie to mogą być?

- Każda piła do Kurka i Kubiaka , jak nie będą mieli dnia tak jak z Czechami to liczymy na cud.

- Mecz życia Jarosza.

Wypowiedziałem się już na temat tego meczu , nie odpowiadam więc już więcej na twoje posty , dla mnie koniec tej dyskusji , przedstawiłem swoje argumenty , teraz czekam do meczu.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wg mnie 1.40 na Włochów, to jednak zbyt nisko...
Jeśli dobrze pamiętam, to 2 miesiące temu w LŚ było po 1.85 na początku... Owszem, własna hala itd no ale mimo wszystko.
W Memoriale Jerzego mecz z Włochami był dziwny. 1.set miazga Naszych, 2. Makarony nie wiedziały gdzie są. 3. set zły początek Polaków, jednak byli w stanie odrobić 5 punktów, a mimo to i tak przegrali. 4.set podobny do 3. z tym, że rozstrzygnął się kilka punktów wcześniej...
Niby tak jak pisze badys87 Włosi ciut lepsi w kluczowych elementach, ale kto wie, czy Polakom nie wyjdą niezłe 3 sety lub Włochom odwrotnie...
Oglądając memoriał i słuchając tego lamentu pomyślałem sobie, że Polacy udowodnią, że są w stanie zdobyć medal, więc jutro kibicuję Polakom i Serbom, bo z nimi będzie łatwiej wygrać w niedzielę.
Dla grających na Rosjan po 1.20 przypomnę tylko bodaj ćwierćfinał (?) MŚ i 3:1 po zaciętym meczu dla Serbów...
Proponuję raczej jakiś over 160, bo wątpię w 3:0 Sbornej...
 
T 12,6K

tadzin

Użytkownik
Wypowiedział się ekspert , gość zbija kokosy na tegorocznych ME (co widać po jego temacie) dlatego jego zdanie liczy się tutaj niesamowicie , dla niego kazdy kto uważa Włochów za dużo lepszy zespół jest frajerem , ludzie tak rzucili się na Włochów że kursy na nich pospadały już do 1.25 , ale ekspert uważa że są to idioci i że Włosi nie pokazali jak na razie nic ciekawego żeby stawiać ich w roli faworytów. Brawo , jestem ciekaw co zagrasz tym razem , śmiało będzie można grać przeciwnie. Jestem też ciekaw czy widziałeś chociaż jedno spotkanie Włochów na tym turnieju , nie trzeba ogrywać świetnych zespołów żeby widzieć na jakim poziomie gra dana drużyna , gdybyś zobaczył chociaż jeden mecz naszych jutrzejszych rywali wiedziałbyś że są w znakomitej formie.
Argumenty i konkrety , tak jak chciał ekspert:
- Genialny Savani , obijający blok nawet w sytuacjach bez wyjścia
- Genialna , znakomita zagrywka Włochów , w tej drużynie praktycznie każdy zawodnik ma kapitalny serwis , nawet rozgrywający Travica potrafi zdobywać punkty seriami w tym elemencie gry. Nasz zespół kuleje tutaj bardzo
- Atakujący , mimo że Łasko nie jest zawodnikiem wybitnym to Grucha i Jarosz mogą mu obecnie buty czyścić.
- Włosi to drużyna która już dwa razy spuściła nam łomot w tym roku
- Włosi grają naprawdę szybko , nasz blok nie będzie do nich zdąrzał.

Teraz czekam na argumenty w strone Polaków , jakie to mogą być?
- Każda piła do Kurka i Kubiaka , jak nie będą mieli dnia tak jak z Czechami to liczymy na cud.
- Mecz życia Jarosza.
Wypowiedziałem się już na temat tego meczu , nie odpowiadam więc już więcej na twoje posty , dla mnie koniec tej dyskusji , przedstawiłem swoje argumenty , teraz czekam do meczu.
Pierwszą &quot;zaczepkową&quot; część Twojej wypowiedzi pozostawię bez komentarza, bo to dział siatkówki, a nie jakieś forum dyskusyjne na onecie. Dodam że odnośnie mojego &quot;tematu&quot; to licząc tylko typy z tego ME to jest to yield powyżej 10% na plusie, skoro wg Ciebie jest to zły wynik to Twoja sprawa mi tam taki pasuje. Na marginesie skoro jesteś fanem mojego tematu, to powinieneś zauważyć że nie ma tam podanego typu na Polaków w meczu z Włochami, na dodatek nigdzie nie wypowiadałem się w ogóle o szansach Polaków w tym meczu. Tak jak już coś piszesz to nie pisz bzdur i nie wmawiaj czegoś czego ktoś nie powiedział.
Wcześniej użyłeś stwierdzenia, iż Italia grała już z mocnymi drużynami i wychodziła z tego zwycięsko, ja to całkowicie zdementowałem powołując się na wyniki, więc starasz się widzę pójść teraz kompletnie inną drogą, pokazując indywidualności w drużynie Italii.
To że Savani, Łasko czy Zaytsev/Parodi są skrzydłami zdecydowanie lepszymi nie ulega wątpliwości, skoro my mamy Jarosza/Gruszkę. Kurek i Kubiak sądzę że mogą spokojnie konkurować z w/w przyjmującymi Włoch, luka na ataku jest bezsprzeczna.
To że Italia 2 razy spuściła nam nieziemski łomot to jedno, jednak wtedy nasza drużyna była tak rozbita, że nie było żadnej szansy na osiągnięcie czegokolwiek. 1.5 na Italię w Memoriale, a aktualne 1.5 na Italię w ME nie jest sobie równe.
Nie miałem zamiaru pisać argumentów w stronę Polaków i tego nie uczynię, jednak zwróciłbym uwagę na to jak ta &quot;marna&quot; Bułgaria czy Argentyna poradziła sobie z Italią w F8. Otóż zabili Zaytseva zagrywką, szczególnie flotami z którymi ma problem. Teraz jest Parodi, a wzmocnieniem jest on dużym, co prawda jest bo długiej kontuzji i w dłuższym czasie jeszcze nie występował, więc jego aktualna forma nie jest do końca znana.
Pisać analizę każdy może trochę lepiej, albo gorzej jednak jak już pisać to obiektywnie.
I lepiej waść skończ z tymi błazenadami i wjazdami teraz na mnie bo po pierwsze mnie to wcale nie rusza, po drugie piszę tu z mojej własnej nieprzymuszonej woli żeby obraz tychże meczy na ME nie był tak skoślawiony niektórymi Twoimi wypowiedziami co by mogło się wydawać że grają Włochy nie z Polską a z jakąś republiką postradziecką.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Pierwszą &quot;zaczepkową&quot; część Twojej wypowiedzi pozostawię bez komentarza, bo to dział siatkówki, a nie jakieś forum dyskusyjne na onecie. Dodam że odnośnie mojego &quot;tematu&quot; to licząc tylko typy z tego ME to jest to yield powyżej 10% na plusie, skoro wg Ciebie jest to zły wynik to Twoja sprawa mi tam taki pasuje. Na marginesie skoro jesteś fanem mojego tematu, to powinieneś zauważyć że nie ma tam podanego typu na Polaków w meczu z Włochami, na dodatek nigdzie nie wypowiadałem się w ogóle o szansach Polaków w tym meczu. Tak jak już coś piszesz to nie pisz bzdur i nie wmawiaj czegoś czego ktoś nie powiedział.

Wcześniej użyłeś stwierdzenia, iż Italia grała już z mocnymi drużynami i wychodziła z tego zwycięsko, ja to całkowicie zdementowałem powołując się na wyniki, więc starasz się widzę pójść teraz kompletnie inną drogą, pokazując indywidualności w drużynie Italii.

To że Savani, Łasko czy Zaytsev/Parodi są skrzydłami zdecydowanie lepszymi nie ulega wątpliwości, skoro my mamy Jarosza/Gruszkę. Kurek i Kubiak sądzę że mogą spokojnie konkurować z w/w przyjmującymi Włoch, luka na ataku jest bezsprzeczna.

To że Italia 2 razy spuściła nam nieziemski łomot to jedno, jednak wtedy nasza drużyna była tak rozbita, że nie było żadnej szansy na osiągnięcie czegokolwiek. 1.5 na Italię w Memoriale, a aktualne 1.5 na Italię w ME nie jest sobie równe.

Nie miałem zamiaru pisać argumentów w stronę Polaków i tego nie uczynię, jednak zwróciłbym uwagę na to jak ta &quot;marna&quot; Bułgaria czy Argentyna poradziła sobie z Italią w F8. Otóż zabili Zaytseva zagrywką, szczególnie flotami z którymi ma problem. Teraz jest Parodi, a wzmocnieniem jest on dużym, co prawda jest bo długiej kontuzji i w dłuższym czasie jeszcze nie występował, więc jego aktualna forma nie jest do końca znana.

Pisać analizę każdy może trochę lepiej, albo gorzej jednak jak już pisać to obiektywnie.

I lepiej waść skończ z tymi błazenadami i wjazdami teraz na mnie bo po pierwsze mnie to wcale nie rusza, po drugie piszę tu z mojej własnej nieprzymuszonej woli żeby obraz tychże meczy na ME nie był tak skoślawiony niektórymi Twoimi wypowiedziami co by mogło się wydawać że grają Włochy nie z Polską a z jakąś republiką postradziecką.
Po pierwsze : przypomnij sobie kto pierwszy zaczął te zaczepki , bo na pewno nie byłem to ja , to Ty cały czas udajesz góru i szydzisz z innych , ewentualnie ich poprawiasz jak byś nie wiadomo co do tej pory zrobił. Co do tego twojego yieldu to obliczyłem go sobie z ciekawości i nie wiem jak ci wyszło to 10% bo postawiłeś 35 j a wygrałeś troche ponad 2 j , wszystko fajnie , ale jaki jest sens obliczania yieldu po kilku kuponach gdzie jeden wygrany kupon z ostrą stawką przekłamał całkowicie te typy? po prostu ostro zagrałeś tych Polaków z Czechami i odrobiłeś całe straty , zupełnie nie jest to miarodajne.

Żebyśmy się zrozumieli : nie obchodzi mnie to czy wygrywasz czy nie , ale skoro śmiejesz się z innych i szydzisz z ich analiz i typów to myślałem że jesteś jakimś nieomylnym kozakiem i masz do tego prawo , każdy kto zagląda do twojego tematu widzi że nie za bardzo jest to prawdą . Nikt by się do ciebie nie przyczepiał gdyby nie twoje prowokacyjne wypowiedzi.

Wracając do samego spotkania: używasz tylu argumentów za tym żeby nie grać Włochów że myślałem że widzisz value po stronie Polaków , widocznie tak sobie tylko gadasz od rzeczy , bez celu i nawet tego meczu nie typujesz , skoro dla ciebie Polacy aż tak bardzo nie odstają od Włochów to dlaczego na nich nie zagrasz? kurs marzenie masz. Italia grała z mocnymi drużynami , wygrała z ROSJĄ , KUBĄ , FRANCJĄ , CZECHAMI czy nawet z tymi Finami , jak dla mnie co najmniej 3 z tych zespołów są lepsze niż Polska , dlatego mam prawo powiedzieć że Włosi wygrywali już z mocnymi drużynami.

Dla grających na Rosjan po 1.20 przypomnę tylko bodaj ćwierćfinał (?) MŚ i 3:1 po zaciętym meczu dla Serbów...
Proponuję raczej jakiś over 160, bo wątpię w 3:0 Sbornej...
Pamiętam ten mecz , pamiętam też że zagrałem wtedy na Serbów , ale bez porównania jest obecna gra tej drużyny z tamtą formą , to samo tyczy się Rosji. Jest jedna znacząca różnica , teraz w Serbii nie rozgrywa genialny Grbic tylko partacz Petkovic , forma Miljkovica też nie ta sama co kiedyś.
 
patr00 0

patr00

Użytkownik
Panowie, za duzo tu agresji. Najlepszym dowodem jest wynik i to jedyny dowod na potwierdzenie swoich racji. Wasze argumenty sa bardzo ciekawe, ale im wiecej w nich błota, tym mniej chce sie przegladac temat, wiec ignorujcie swoje zapedy.
Osobiscie widze tu under i bedzie wiele zalezalo od tzw. dyspozycji dnia, choc faworyzuje Wlochow, ale Anastasi znakomicie przygotowal swoj zespol.
Peace i pozdr dla Optymisty.
 
G 33

green-black

Użytkownik
Pozwolę sobie wtrącić parę słów do tej dyskusji... Zgadzam się z Wami, że faworytem są Włosi, grają oni w chyba najmocniejszym na obecny moment swoim zestawieniu i widać u nich pewność siebie. Ale wg mnie to nie są oni aż tak mocni, żeby Polacy musieli przed nimi paść na kolana. Nasi reprezentanci bardzo fajnie grają w fazie pucharowej, może rywale nie byli jacyś rewelacyjni, ale trzeba powiedzieć że styl w jakim odprawiliśmy szczególnie Słowaków robi wrażenie. Bo łatwa wygrana to jedno, a sposób w jaki zniechęciliśmy Słowaków do gry to drugie. Tak jak było już mówione, brak u Nas zdecydowanego lidera, ale to póki co sprawia że nasza gra jest różnorodna i ataki rozkładają się na kilku graczy. Po raz kolejny chcę zauważyć, jak dobrze wygląda przyjęcie i gra obronna w polskim zespole, od tego się wszystko zaczyna. Bardzo podoba mi się też taktyczna gra naszego zespołu, bo moim zdaniem pod wodzą Anastasiego zrobiliśmy krok do przodu w tym elemencie. Włoch świetnie kieruje zespołem, dobrze trafia ze zmianami i potrafi żyć z zespołem, kierować jego poczynaniami. Tak jak w meczu ze Słowacją wyeliminowaliśmy Divisa i Sopkę z gry konsekwentnym ostrzeliwaniem ich zagrywką, tak samo uważam, że jesteśmy w stanie to zrobić choćby z Zaytsevem. Anastasi zna tych zawodników bardzo dobrz i myślę, że znajdzie na nich jakiś haczyk ???? Duży minus to u Nas oczywiście pozycja atakującego, niestety jest spora dziura choć gra zespołu nieco ją przysłania. Obawiam się tylko czy w najważniejszym momencie to się nie uwidoczni. Co do Włochów to powiem szczerze, że nie oglądałem zbyt dużo ich meczów w tym turnieju, a kiedy już widziałem to w oczy rzucała mi się niezła gra Travicy, dobra gra Laski i przede wszystkim Savani. To jest lider w pełnym tego słowa znaczeniu, on może jutro zrobić różnicę. Reszta gra solidnie, choć jakoś nie rewelacyjnie. Duży plus dla Włochów to z pewnością większa liczba graczy, którzy potrafią wziąć na siebie ciężar gry w trudnych momentach. Minus? Chyba gorące głowy południowców, nawet wczoraj z Finami miewali momenty przestojów, przy twardej grze rywale już potrafią się pogubić, Travicę da się też często odczytać i wierzę, że Naszym się to uda. Podsumowując, myślę, że ten mecz to przynajmniej cztery sety walki, serce podpowiada że Polska wygra, rozum, że to jest trudny mecz i będzie ciężko. Do konkretnego typu jeszcze się nie przekonałem, ale skłaniam się do grania over&#39;ów punktowych a jeśli kurs na Polaków nieco podskoczy to zagram też na ich wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 12,6K

tadzin

Użytkownik
Po pierwsze : przypomnij sobie kto pierwszy zaczął te zaczepki , bo na pewno nie byłem to ja , to Ty cały czas udajesz góru i szydzisz z innych , ewentualnie ich poprawiasz jak byś nie wiadomo co do tej pory zrobił. Co do tego twojego yieldu to obliczyłem go sobie z ciekawości i nie wiem jak ci wyszło to 10% bo postawiłeś 35 j a wygrałeś troche ponad 2 j , wszystko fajnie , ale jaki jest sens obliczania yieldu po kilku kuponach gdzie jeden wygrany kupon z ostrą stawką przekłamał całkowicie te typy? po prostu ostro zagrałeś tych Polaków z Czechami i odrobiłeś całe straty , zupełnie nie jest to miarodajne.
Żebyśmy się zrozumieli : nie obchodzi mnie to czy wygrywasz czy nie , ale skoro śmiejesz się z innych i szydzisz z ich analiz i typów to myślałem że jesteś jakimś nieomylnym kozakiem i masz do tego prawo , każdy kto zagląda do twojego tematu widzi że nie za bardzo jest to prawdą . Nikt by się do ciebie nie przyczepiał gdyby nie twoje prowokacyjne wypowiedzi.
Wracając do samego spotkania: używasz tylu argumentów za tym żeby nie grać Włochów że myślałem że widzisz value po stronie Polaków , widocznie tak sobie tylko gadasz od rzeczy , bez celu i nawet tego meczu nie typujesz , skoro dla ciebie Polacy aż tak bardzo nie odstają od Włochów to dlaczego na nich nie zagrasz? kurs marzenie masz. Italia grała z mocnymi drużynami , wygrała z ROSJĄ , KUBĄ , FRANCJĄ , CZECHAMI czy nawet z tymi Finami , jak dla mnie co najmniej 3 z tych zespołów są lepsze niż Polska , dlatego mam prawo powiedzieć że Włosi wygrywali już z mocnymi drużynami.
.
Najciekawsze Ci podkreśliłem. Znowu bawisz się w jakieś demagogię, bo śmiać to śmiałem śie tylko i wyłącznie z Ciebie i śmiał się będę dalej jak będziesz pisał teksty w stylu:
-&quot;nie kiwną palcem&quot;
-&quot;nie mają żadnych szans&quot;
itp itd
Dla mnie momentami jesteś osobą komiczną wręcz z racji takiego mocno subiektywnego podchodzenia do sprawy. Zauważ że po drugiej strony siatki nie stoi przeciwnik, który przyszedł żeby zostać rozjechany przez walec drogowy.
Co do yieldow przekłamań itp, sam przytoczyłeś jakobym już stracił nie wiadomo ile na samych ME co nie jest prawdą, widzę ile mam na koncie i gdyby nie ta śmieszna Barcelona to bank miałbym większy oo nieco ponad 10%. Co do tych rzekomych przekłamań to widzę żę lubisz się czepiać, moja podstawowa stawka to 3j i zagrałem 6j wielkie mi przekłamanie zważywszy że sam grasz normalnie po 100 zł a ostatnio pojawiły się kupony po 300, 400 zł. Nie wytykaj komuś czegoś co sam robisz i to w stopniu 2-krotnie większym.
Drugie pogrubienie. Czepiasz to się tylko Ty, więc jak pisałem nie twórz nie wiadomo jakich bzdurnych historii.

Wracając do clue czyli meczu Italia - Polska, to moje wypowiedzi miały charakter jedynie uzupełniający. W meczu uczestniczą 2 ekipy i to że ktoś opisze &quot;faworyta&quot; a o drugiej drużynie nie napisze nic jest dla mnei jedną wielką pomyłką, coś jak ten mecz Barcy, która jest superextra a Milan to dziadki, a kończy się 2-2 ???? .
Tu nie chodzi o złośliwości, cuda wianki czy nie wiadomo co, a o jak najlepsze zanalizowanie o rozwalenie na atomy danego meczu, tak by było jak najmniej niewiadomych, a zanalizowanie jednego teamu i zaniechanie analizowania drużyny przeciwnej jest ogromnym błędem.
Co do meczu:
Kurek=Savani
Kubiak&gt;=Zaytsev
Jarosz&lt;Lasko (tu powinno być &quot;&lt;&lt;&lt;&quot;)
Igła&gt;Bari
Nowakowski=&lt;Mastrangelo
Możdżonek=Birareli
Żygadło&lt;Travica
+ nasz spirit team ;)
wg mnie będzie 3-1 dla Italii ale mam nadzieję że jestem w ogromnym błędzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom