>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn - Austria i Czechy 2011

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka mistrzostwa Europy 15.09 18:00
Polska- Slowacja
typ; 1
1.85
Tobet

Analiza
Jutro w spotkaniu cwiercfinalowym mistrzostw europy aktualni mistrzowie europy- Polacy spotkaja sie z reprezentacja Slowacji. Na tych mistrzostwach juz mierzylismy sie ze slowakami. W meczu &quot;przyjazni&quot; przegralismy z nimi 1:3, jutro czeka nas jednak zupelnie inny pojedynek. Polacy w meczu ze Slowakami wyraznie sie podlozyli natomiast Slowakom zwyciestwo bylo na reke. Polacy wyraznie specjalnie przegrali ten pojedynek, aby trafic pozniej na teoretycznie latwiejsza drabinke, zagrali w mocno rezerwowym skladzie mimo wszystko potrafili zagrac ze slowakami rownorzedny pojedynek. Dzis po dobrym spotkaniu pokonali w spotkaniu barazowym Czechow 3:1. Osobiscie, mimo, ze slowacy na tym turnieju jeszcze nie przegrali, wyzej cenie umiejetnosci gospodarzy turnieju. W pierwszym meczu ze slowakami, mimo, ze go przegralismy, bylo widac, ze ta reprezentacja chyba nam lezy, spokojnie bylismy w stanie grac rowno, mimo ze gralismy na mimimum swoich mozliwosci. Slowacy to reprezentacja praktycznie bez sukcesow, mimo dobrej dyspozycji na tych mistrzostwach nie sadze, aby ta reprezentacja miala awansowac do czolowej czworki. Sadze, ze Polacy obrali dobra droge na awans do polfinalu, jutro to potwierdza i pewnia ograja slowakow.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
kilka słów komentarza. Ogromne brawa dla chłopaków za walkę i chęć zwycięstwa. Pokazują naszym żałosnym gwiazdom (Winiarski, Wlazły, Zagumny) że można doskonale sobie radzić bez nich.... Roześmiane gęby na treningach wskazują, że mają się doskonale i zdrowia im życzę!!! Tak jak już napisałem, jest wielu siatkarzy światowej sławy, którzy osiągnęli 3 razy więcej od nich (co osiągnął Wlazły z Winiarskim (raz byli wicemistrzami świata i tyle...)) i mogliby dużo wyżej głowy nosić a reprezentacji nigdy nie odmówili.... Choćby z tego względu życzę chłopakom, żeby zdobyli medal, a &quot;gwiazdy&quot; niech żałują.... Szczerze, to nie chciałbym ich już więcej w reprezentacji oglądać.... Reprezentacja to honor i duma.....
To tak nawiasem. Jeszcze większe brawa dla Żygadły, który zaczął naprawdę rozgrywać... Zupełnie inaczej układa się współpraca ze środkowymi, porównując Ligę Światową i Memoriał... Ciężar w ataku jest ładnie rozłożony. Tak trzymać ;).
 
M 0

march100

Gość
Może ktoś powiedzieć jakie są limity na tobecie bo nie wiem czy wpłacać tam kase?? To chyba tylko podpucha wg mnie z ich strony, pewnie ostre limity narzuca i tyle. Ktoś stawiał tam?
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
a co myślicie o Rosji i Serbii? Warto zagrać takiego dubla? W Teorii powinno być łatwo, szybko i przyjemnie a AKO nawet przyzwoite bo ok 1,5...
Rosji jestem praktycznie pewny, jednak nad Serbią się zastanawiam bowiem nie oglądałem ich meczy na tych Mistrzostwach...
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Rosja niby pewna, choć Bułgarzy się im postawią, no ale wiadomo, ze Ruscy po złoto przyjechali.
Co do Serbii, uważałbym, Francuzi mogą powalczyć. Z Włochami przegrywali już 0:2, a wystrzelili na 3:2. W moim mniemaniu oni są nieobliczalni :] A tak powołując się na historię i nieprzewidywalność Francuzów ( choć to nie ma teraz wiele do rzeczy), to dwa lata temu z Ruskimi w półfinale, chyba też nikt nie liczył na Francuzów. Anyway, uważałbym na ten mecz, może być 3:0 dla Serbii ( która zawiedziona po LŚ też przyjechała po medal) ale może też być 3:2 lub 2:3 :] Francuzi coś tam jednak odbijają, choć Serbia niby powinna wygrać, ale tak jak napisałem, raczej bym nie ruszał tego za większe pieniądze. Pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ta akcja gdzie poszła niesamowita obrona po przeskoczeniu krzesełek i gdzie sędzia nam zabrał punkt(właściwie ktoś wie za co?? przekroczenie lini?? nie widziałem żeby takowe było) no to po prostu majstersztyk.
Żygadło przekroczył linie środkową pod siatką. Swędrowski i Drzyzga zrobili z tego aferę, ale w akcji na żywo było to widać ewidentnie jak przeszedł całą nogą. Przy powtórce natomiast zasłonił jeden z Czechów i dopiero dalsza faza tego przejścia była pokazana, ale zresztą tam też nie wiele było widać bo realizacja nie jest na najwyższym poziomie jak to ma miejsce w Plus Lidze czy LŚ gdzie relacje prowadzą kamery Polsatu.
Co do tego meczu to 3 set świetny. Już spisałem w nim Polaków na straty, ale jednak się podnieśli co tylko doda pewności siebie wg mnie.
Ależ nam dzisiaj kłopotu Stokr narobił. Drugiego seta wygrał w pojedynke dosłownie.
Strona cev.lu nawet nie ma statystyk z tego meczu, co za bieda...

Jeszcze trochę o Bułgarach napiszę. Aleksiew dzisiaj przechodził samego siebie. Błąd za błędem, dramat było patrzeć jak kaleczy każdą niemal akcje. Jutro Rosja wg mnie spokojna wygrana i pewny awans dalej.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Wlochom byl potrzebny 1 pkt by miec 1. miejsce w grupie, gdy bylo 2-0 w setach przestali grac praktycznie. Mecz ogladalem. Po prostu dogrywali mecz.
A to sorry, nie znałem sytuacji przyznam, w takim razie średnio to reprezentatywne :] To już sam nie wiem co myśleć o tych Francuzach :] Pozdrawiam
a tak nawiasem mówiąc, szkoda, że taki marny kurs na Polaków :] uczciwy co prawda bowiem więcej jak 1,40 nie powinien być, ale miło by było ok.1,60 :] Kurs kursem - oby wygrali! :]
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
pierwszy mecz faktycznie 0-3 jednak Finowie mieli duzego pecha, prowadzili bardzo wysoko, ale dali sobie wyrwac seta, teraz moze byc juz zupelnie inaczej, odrodzili sie po meczu z Belgami i dzisiaj po 3 secie, którego podobnie jak Polska, wyjeli z glebokiej dupy, jutro w roli skazanego na porazke powinni zagrac duzo lepiej, bez wiekszej presji, a maja czym grac, oj mają
Nie jest powiedziane, że po wygraniu pierwszego seta Finlandia poszłaby za ciosem i wygrała od razu cały mecz, bo przecież jeden set o niczym nie świadczy. Wczoraj odrodziła się w trzecim secie, by czwartego przegrać bez walki, tez zespół ma spory problem z przyjęciem i traci seryjnie punkty, Włosi może i spacerku mieć nie będą, ale wygrać wygrają.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bardzo krótkie podsumowanie czwartego dnia Mistrzostw Europy ;)

Wyniki:
Bułgaria 3:0 Estonia
Francja 3:1 Turcja
Polska 3:1 Czechy
Finlandia 3:2 Słowenia

Pierwszy mecz nie dostarczył nam zbyt wielu emocji. Bułgarzy wiedząc, że kolejnego dnia grają ćwierćfinał z Rosją starali się wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Trzeba jednak przyznać, że jeżeli w starciu z Rosją będą popełniać tyle błędów w przyjęciu to nie będą mieli żadnych szans.

W drugim spotkaniu Turcy zaprezentowali się przyzwoicie i mieli swoje okazje. Zabrakło jednak wsparcia dla atakującego Serhata Coskuna, który rozegrał bardzo dobry mecz. Po stronie Francuzów najlepiej wypadł Earvin N&#39;Gapeth, który pokazuje jak ważnym zawodnikiem jest dla tej reprezentacji. Trzeba również pochwalić środkowych Jose Trefle i Romaina Vadeleux, którzy zanotowali bardzo dobrą skuteczność w ataku.

Starcie Polaków z Czechami stało według mnie na bardzo dobrym poziomie. Sporo ładnych, długich akcji i przede wszystkim mnóstwo dramaturgi. Czesi nie wykorzystali swojej szansy w trzecim secie i w czwartym secie byli już wyraźnie podłamani. Do końcówki trzeciej partii fantastycznie grał Jan Stokr, jednak po kilku nieudanych akcjach nie był już w stanie wrócić do swojej wcześniejszej dyspozycji. Wielkie brawa należą się Trenerowi Anastasiemu, który w trzecim secie przy beznadziejnym wyniku wprowadził Michała Kubiaka i Kubę Jarosza, a Ci w dużej mierze przyczynili się do wygrania tej partii.

Spotkanie Finów ze Słoweńcami zakończyło się dopiero w piątym secie. Po stronie Słowenii brakowało pewnego zawodnika na skrzydle, do którego w ważnym momencie mógłby posłać piłkę Dejan Vincic. Mikko Esko miał ten komfort. Przez cztery sety przeciętnie grał Mikko Oivanen, ale w decydujących momentach potrafił zachować zimną krew.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
kilka słów ode mnie. Kurs na Rosję w Tobet i tak za wysoki mi się wydaje - chętnie pobiorę -1.5 seta jak pojawi się w ofercie. Aleksiev wczoraj bardzo słabe przyjęcie, a w drużynie Estońskiej zagrywkę miał praktycznie tylko Venno. Matej dobrze zaczął spotkanie, ale później nie umiał kończyć z taką regularnością jak na początku. Sokolov ratował sprawę, ten jeden atak po ciasnym skosie na potrójnym bloku w bodajże drugi metr to był majstersztyk. Z taką grą Bułgarzy nie mają czego szukać. Ananiev dał bardzo słabą zmianę za Aleksieva, dobry mecz Zhekova do czego nas przyzwyczaił.
Polacy z dużą przewagą psychologiczną, widać wczoraj było jaja! nie wierzyłem, że ze stanu 16:21 da się dojść i jeszcze tego seta wygrać. To było jak piękny film, oby ten film trwał dłużej i czujność naszych nie została uśpiona. Żygadło wg mnie baaaardzo dobry poziom, częste granie środkiem na duży plus, bo mamy tam moc.
Co do grania? Żadne zaskoczenie.
Rosja i Włochy po 1.42 za największą stawkę.
Rosja -1.5 seta jak będzie (pewnie w granicach 1.45 kurs się pojawi)
Polska po 1.4
i taki tasiemiec, ale wg mnie wielce prawdopodobny. Nie wiem, kto z czwórki faworytów mógłby przegrać. Rosja, Włochy, Polska i Serbia tez wygląda ciekawie, a AKO 2.58 jest świetne.
 
hama 11

hama

Użytkownik
No to buki pojechały z tym kursem na Polaków ... 1.35 to jakieś nieporozumienie moim zdaniem, przy takim kursie na 100% na Polaków grał nie będę (mimo, że coś się ruszyło to i tak jest prawdopodobieństwo że w takim składzie możemy przegrać więc 1,35 moim zdaniem nie warte ryzyka.)
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
No i zakład na Polaków i Finów pięknie wszedł ???? choć Finowie omal nie przegrali meczu uff, 5 setów ale jednak wygrana ????
aj późno obstawiam dzisiejsze mecze, kurs na polaków zaledwie 1.35 w bet-at-home i w unibet ???? muszę poszukać lepszych kursów za moment na to spotkanie :p bo jak się coś ładnego nie znajdzie to wolę zagrać na rywali :/ choć wolałabym jak pewnie wszyscy zwycięstwo naszych!!!
Ciekawi mnie spotkanie WŁOCHY - FINLANDIA, korci by zaryzkować na Finów po kursie 4.0 ;)
Włochy mają a to lepszy dzień a to gorszy, jacyś tacy nie swoi, ale jednak lepsi, odpuszczam ????
Rosja - Bułgaria niby Rosja faworytem całych ME, ale ciekawa jestem bo łatwo na pewno nie wygrają. A w siatkówce wiadomo o niespodzianki nie trudno!
OK postanowione na faworytów i na naszych chłopaków, kupon kombinacyjny postawiony na dziś :]
Rosja - Bułgaria 1.15 bet-at-home
Serbia - Francja 1.25 bet-at-home
Włochy - Finlandia 1.15 bet-at-home
Słowacja - Polska 1.35 bet-at-home
łączny kurs 2.23
NIE MA ODWROTU :p
 
bolos 3

bolos

Użytkownik
Myśle , że dzisiaj warto spróbować pograć Bułgarów +2,5 seta , betsson wystawił kurs 1.62 . Bułgarzy powalczą i pewnie seta urwą Rosjanom.
 
G 33

green-black

Użytkownik
Niby dzisiaj wszystkie mecze mają zdecydowanego faworyta ale jak się im dokładniej przyjrzeć to trochę ciekawiej to wygląda. Ale po kolei...
Serbowie trafili dość dobrze... Moim zdaniem Francuzi grają dość przeciętnie i ogólnie mówiąc męczą się na tym turnieju. Nawet wczorajszy baraż z Turcją, mimo że wygrany 3-1 wyglądał dość przeciętnie. Na wielki plus tradycyjnie N&#39;Gapeth ale patrząc na cały zespół to czegoś im brakuje. Serbowie są w lepszej formie, swoją grupę, choć słabą to wygrali w dobrym stylu, z wczorajszymi rywalami Francuzów czyli Turkami wygrywając gładko 3-0. Francuzi są w stanie urwać seta, ale myślę że na dystansie całego meczu nie są w stanie utrzymać poziomu gry jaki pozwoliłby im wygrać z Serbami.
Dla Rosjan przychodzi dzisiaj czas aby wreszcie wejść w turniej. W grupie grali na pół gwizdka, ogrywali gładko przeciętniaków ale nawet Mikhaylov narzekał że nie grają na 100% swoich możliwości. W tym sezonie Rosjanie wreszcie przestali &#39;pękać&#39; w najważniejszych momentach, zwycięstwo w LŚ można wziąć za potwierdzenie, dawniej różnie z tym bywało. Szykuje się jak zwykle w przypadku tych zespołów twardy, męski mecz z mocną zagrywką i siłową grą. Kto na tym lepiej wyjdzie??? Myślę, że Sborna, bo Zhekov jak zwykle będzie przy gorszym dograniu miał problemy, a sam Kazijski to trochę za mało na Rosjan. Choć w przypadku Bułgarów bardzo często decyduje dyspozycja dnia i z dnia na dzień potrafią zagrać o niebo lepiej to myślę, że tutaj -1,5 seta dla Rosji powinno być na plus.
W meczu Włochów z Finami spodziewam się wygranej Italii. Już w 1 rundzie Włosi przejechali się po Suomi 3-0, choć był to trochę trudniejszy mecz niż wskazuje na to wynik. Finowie wczoraj mnie nieco zaskoczyli, spodziewałem się zwycięstwa Słoweńców, którym jednak brakło zdecydowanego lidera, jakim u Finów był Oivanen. Włosi mają jednak szerszy wachlarz możliwości, podoba mi się gra Travicy na tym turnieju, gra on dużo lepiej niż chociażby na finale LŚ. Do tego dochodzi jeszcze zmęczenie Finów po barażu, ze Słowenią skończyli grać grubo po 22. a dzisiaj już o 16.00 czeka ich spotkanie z Włochami. Stawiam na Włochów z -1,5 seta, może nawet zaryzykuję DW 3-0.
I na koniec mecz Polska - Słowacja. To co było w fazie grupowej można puścić w niepamięć. Prawdziwa gra zaczęła się wczoraj i jaki dało to efekt można się przekonać po wyniku z Czechami. Polacy pokazali naprawdę ogromne serce do gry, mimo różnych trudności w tym meczu potrafili się podnieść w trudnej sytuacji i w konsekwencji rozbić lekko zaszokowanych gospodarzy. Ale tego meczu nie wygraliśmy tylko ambicją, świetna gra w obronie, naprawdę dobre przyjęcie (poza końcówką 2.seta i początkiem 3 partii), po raz kolejny dobra gra środkowych i godnie zastępujący Zagumnego Żygadło. Do tego dobre zmiany Kubiaka i Jarosza, którzy odciążyli bardzo Kurka (dobry mecz choć stać go na więcej). Po wczorajszym meczu można zauważyć że w najważniejszych momentach Polakom nie brakuje doświadczenia. Naprawdę choć to Czesi mieli podobno bardziej doświadczony team to my w kluczowych momentach pokazaliśmy charakter. Procentuje doświadczenie z różncyh rozgrywek i myślę, że dzisiaj będzie podobnie.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Polska - Slowacja typ 2 kurs 3.5 bukmacher bwin
Trochę nie rozómiem kursu na Slowację 3.5 na bwin po tym jak ograli w meczu o pierwsze miejsce Polskę ? Może i gra Polaków z Czechami wyglądala lepiej ale ten kurs w moim rozómowaniu to nieporozumienie i napewno po takim kursie zaryzykuje. Dobrze pamiętam ich pierwszy mecz w grupie Polska grala padakę poprostu Slowacja ma na nas sposób.
 
papys 0

papys

Użytkownik
Polska - Slowacja typ 2 kurs 3.5 bukmacher bwin

Trochę nie rozómiem kursu na Slowację 3.5 na bwin po tym jak ograli w meczu o pierwsze miejsce Polskę ? Może i gra Polaków z Czechami wyglądala lepiej ale ten kurs w moim rozómowaniu to nieporozumienie i napewno po takim kursie zaryzykuje. Dobrze pamiętam ich pierwszy mecz w grupie Polska grala padakę poprostu Slowacja ma na nas sposób.
Polska się podstawiła ... I grała 2 składem, który i tak nieźle cisnął ich.
 
P 0

pompon

Użytkownik
Zastanawiam się nad tym naszym meczem ze Słowacją. Wczoraj graliśmy w kratkę ale były takie momenty, że miło się naszych oglądało. Nie wracałbym do meczu w grupie gdzie tak jak napisał PaPyS zagraliśmy drugim składem i w wiadomym celu. Słowacy moim zdaniem przeczuwali, że nasi się podłożą i też nie zagrali na 100%. Dziś jest nowy dzień i zobaczymy pewnie dwie nowe drużyny.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
POLSKA - Słowacja 1.3
WŁOCHY - Finlandia 1.15
ROSJA - Bułgaria 1.12
SERBIA - FRANCJA 1.35
AKO: 2.35*
Cóż, już cwiercfinały, więc nie ma żadnego kombinowania i gramy na 100%. Tak się ułożyło, że każde spotkanie w tej fazie Mistrzostw Europy ma swojego zdecydowanego faworyta.
Polacy: z taką determinacją i bez przestojów spokojnie wygrywają ze Słowakami, Kubiak-Ruciak-Kurek + Żygadło + Nowakowski-Możdżonek + Jarosz - tak, właśnie z Jarskim widzę naszą reprezentację na to spotkanie. Różnica klasy, a w przeciwieństwie do wczorajszego meczu - nie gramy już z gospodarzami. Nasi na trybunach zrobią to co potrafią robic najlepiej, a Kurek, Kubiak i spółka uczynią swoją powinnośc - Sopko, Divis, Kmet czy Bencz - marka uznana, ale nie wyróżniają się niczym szczególnym. - Pewne zwycięstwo podopiecznych Anastasiego.

Włosi:
bardzo waleczna drużyna, Młodzi i zdolni: Zaytsev oraz Travica i wielce doświadczeni na międzynarodowych arenach Savani, Mastrangelo, Birarelli oraz Michał Łasko - to mieszanka wybuchowa - i to w nich upatruję głównego kandydata to przeciwstawienia się Ruskim - z którymi mogą spotkac się dopiero w Wielkim Finale (lub meczu o 3miejsce :razz ???? . Natomiast ekipa Castellaniego, no coż, na każdej pozycji moim zdaniem duża różnica - nawet na setterze, Esko - Travica - bardzo cenie grę Dragana i z młodego pokolenia stawiam go zaraz za Argentyńczykiem De Cecco. Esko - nie podoba mi się jego rozgrywanie, często niedokładne, wrzuca skrzydłowych w siatkę a to za plecy - dużo gra środkiem. Na przyjęciu Savani-Zaytsev vs Siltala-Sammelvuo. Moc ataku i zagrywka po stronie Włochów. Luigi w parze z Emmanuele też mają dużą przewagę nad parą Shumov-Oivanen. Mecz życia grający bez polotu i stylu Suomi? - Nie, nie ma potencjału, nie ten przeciwnik.

Rosja
: na ten mecz trzeba koniecznie poświęcic swój czas. Nie wierzę aby skończyło się 3:0 dla Ruskich, byłaby to ujma na honorze trenera Stojczewa oraz doświadczonych Kazyjskiego i Nikolova. Ale z czym tu walczyc z Rosją? No z czym drodzy Bułgarzy? Rosjanie wiadomo są kompletni, świetne warunki fizyczne, mocny atak, świetny blok oraz bez wyjątku - bardzo mocna zagrywka. Nie widzę tutaj teoretycznych szans dla Bułgarów, którzy w tym starciu na pewno nie są chłopcami do bicia, ale... W tym roku w LŚ rezultat czterech spotkań brzmi: 3:1 dla Rosji.

Serbowie:
trafili w rundzie pucharowej na reprezentacje Tricolores, wzmocnioną przez Earvina N&#39;Gapetha. Jednak do reprezentacji Serbii wrócił bombardier Ivan, który odpoczywał w ostatnim spotkaniu z Austrią. Składy dosyc wyrównane, przewaga środkowych na rzecz Serbów, w przyjęciu Francuzów wspomniany N&#39;Gapeth oraz Marechal - versus Kovacevic-Nikic. N&#39;Gapeth - motor napędowy oraz świetna zagrywka, Marechal mimo doświadczenia nie &quot;robi różnicy&quot;. Przyjmujący Serbii - jak zawsze zwinni i sprytni, bardzo często obijają blok przeciwnika. Vlado Petkovic - moim zdaniem lepszy od Toniuttiego bądź Pujol, gra kombinacyjna oraz pewnośc skutecznego ataku praktycznie na każdej pozycji. Ivan - Antoin: powoli schodząca kontra wchodząca gwiazda światowej siatkówki - Jednak Stary Ivan, swoim doświadczeniem będzie wykazywał się w ważnych momentach, Antoin - porównuje go trochę do Piotrka Gruszki lub Marcela Gromadowskiego, na siłę przed siebie, obic blok - udaje się, zobaczymy co pokaże w przyszłym sezonie na parkietach Plus Ligi. Mimo wszystko po zaciętym meczu stawiam na Serbów.
* Kursy: Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom