>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn - Austria i Czechy 2011

Status
Zamknięty.
wojas 11

wojas

Użytkownik
Czy wy w końcu przestaniecie patrzeć na tego Huberta Wagnera????
Tam Polakom byś dał reprę Watykanu i by przegrali. Zauważ że tam sobie grali Mika, Ruciak, Kubiak, Kurek na ataku tez były różne rotacje.
To było dawno temu i nie ma co porównywać do aktualnej sytuacji !!!
Czesi z nami wygrali pierwszy raz od niepamiętnych czasów. Teraz do Naszej drużyny wrócił duch walki, gra jest poukładana. Polacy wygrywają z Czechami, Słowacją i walczą o medal.

Amen.
Czekam na kontrargumenty ????
Tak realnie to boję się Stokra i Platenika, który potrafi naprawdę zrobić różnicę. Musimy zagrać blokiem tak jak to zrobiliśmy w pierwszym secie z Bułgarią. Zagrywkę dołożyć, bo z przyjęciem z tego co widzę to jest okej. Dobrze, że Czesi dostali lanie z Rosją, bo to może zadziałać na ich morale. Takie porażki na pewno nie budują, a rodzą niepewność. Boję się również o nasz atak, żeby Gruszka dał radę. Szanse na win na pewno są. Z przyjęciem Czesi raczej nie mają problemu, Ruski zabiły ich dzisiaj blokiem. 3,3,4 odpowiednio w setach. Słabo również w ataku wypadli dzisiaj.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Niewiarygodne.
To co zrobili Ruciak i Mika w dwóch ostatnich piłkach to farsa. Niech ktoś powie że specjalnie nie popełnili błędów!I jeszcze uśmiech Miki po ostatnim uderzeniu.
Ja osobiście pierwszy raz widzę coś takiego. Oby nas Czesi ukarali za to podłożenie.
;) // Marnik
Dobrze się czujesz? Mieli wygrać i nie mieć przez to szans na walkę o medale? Wreszcie nasi zachowali się racjonalnie i nie bawili się w żaden &quot;honor&quot;. System jest idiotyczny, więc trzeba było przegrać.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Tak realnie to boję się Stokra i Platenika, który potrafi naprawdę zrobić różnicę. Musimy zagrać blokiem tak jak to zrobiliśmy w pierwszym secie z Bułgarią. Zagrywkę dołożyć, bo z przyjęciem z tego co widzę to jest okej. Dobrze, że Czesi dostali lanie z Rosją, bo to może zadziałać na ich morale. Takie porażki na pewno nie budują, a rodzą niepewność. Boję się również o nasz atak, żeby Gruszka dał radę. Szanse na win na pewno są. Z przyjęciem Czesi raczej nie mają problemu, Ruski zabiły ich dzisiaj blokiem. 3,3,4 odpowiednio w setach. Słabo również w ataku wypadli dzisiaj.
Jak miło móc odpowiedzieć na sensowne argumenty ;)
Zgadzam się że Stokr i Platenik to dwa główne punkty, które ciągną grę Czechów, statystyki to trochę potwierdzają szczególnie w przypadku Platenika, który świetne spotkanie zagrał z Portugalią i dobre z Rosją (patrzę tylko na statystyki meczu nie oglądałem (!)). Stokr z kolei dostawał dużo piłek jednak jego skuteczność pozostawiała wiele do życzenia (nawet przeciwko Estonii sobie nie radził), parę razy wchodził jego zmiennik David Konecny (z Rosją 9/15 skończonych co jest dobrym rezultatem). Rosjanie Czechów zabili blokiem (10) i kosmiczną skutecznością w ataku (75%!!). % przyjęcia Czechów za to znakomity (tak mówią statystyki). Dziurą u Czechów jak zwykle drugi przyjmujący, ani Popelka ani Hudecek nie grali zbyt dobrze w ataku, przyjęcie obaj trzymali na dobrym poziomie.
Sądzę że jeśli z nami Stokr dalej będzie się spisywał słabo to na parkiecie zobaczymy Davida Konecnego, który pokazal że grać potrafi. My jak już milion razy było mówione dziura na pozycji atakującego (dziś Jarosz zagrał na 51% i on mimo wszystko bardziej mnie przekonuje, chyba że znów spali się psychicznie na początku meczu dostając parę czap pod nogi). Na aktualną chwilę lekko to się chwieje w naszą stronę, po raz kolejny liczę na nasz team spirit ;)
 
roicik 41

roicik

Użytkownik
Rzeczywiście, może Stokr świetnych cyferek nie ma, ale (jak to wspomniał kolega levy42 kilka postów wyżej) w najtrudniejszym meczu z Portugalią w decydującym secie kilkukrotnie pozwalał Czechom na zachowanie twarzy w meczu. Kończył bardzo ważne piłki i to na bdb procencie.
Ten dzień wolnego trzeba będzie dobrze wykorzystać, by podejść do spotkania w barażach na 110% i uniknąć nieprzyjemnych sytuacji po powrocie do Polski, gdy odpadniemy przed upragnionym ćwierćfinałem. Oby ta szeroko opisywana i komentowana historia polskich kalkulacji na EuroVolley znowu nie wyszła nam bokiem.
Choć Czesi to przeciwnik jak najbardziej do ogrania, to nie można zapomnieć o tym, że są gospodarzami i mają cholerny potencjał wyjściowego składu.
Teraz już tylko szykuję gardło do dopingu, kciuki do ściskania i wątrobę do świętowania ????
 
madogre 1

madogre

Użytkownik
Panowie co myslicie o meczu Slowenia-Finlandia? Kusi mnie zeby postawic na finow,ale szczerze mowiac pojecia mam o tym niewielkie i to bardziej intuicja niz jakies sensowne kalkulacje
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Z punktu widzenia sportowej argumentacji, może to co napiszę nie będzie zbyt cenne. Jednakże trzeba otwarcie powiedzieć: Nie po to nasi podłożyli się Słowakom, żeby teraz nie poradzić sobie z Czechami, którzy bądź co bądź wybitną reprezentacją nie są. Droga do strefy medalowej wygląda bardzo korzystnie. Potrzeba zagrać tylko na swoim optymalnym dobrym poziomie (Ruscy LŚ, Argentyna LŚ o 3 miejsce, Niemcy ME czy pierwszy set z Bułgarią) a z pewnością nasi bez problemu odprawią z kwitkiem zarówno Czechów jak i Słowaków. Nie zapomnieli jak się gra na poziomie z meczu z Niemcami czy pierwszego seta Bułgarów. Przy całej ambicji i potencjale drużyny Czech nie sądzę, aby mogli zagrozić naszym siatkarzom w jutrzejszym meczu. Pozdrawiam i życzę udanych typów
kurs na Polaków bardzo przyzwoity ok. 1,60 :] Polecam i pozdrawiam :]
Abstrahując od strony czysto bukmacherskiej - Polacy mają walczyć o medal na co ogromnie liczę i wierzę, że tak się stanie!
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bardzo krótkie podsumowanie trzeciego dnia Mistrzostw Europy ;)

Wyniki:
Słowenia 3:2 Turcja
Serbia 3:0 Austria
Estonia 3:0 Portugalia
Rosja 3:0 Czechy
Finlandia 3:0 Belgia
Francja 3:2 Włochy
Bułgaria 3:1 Niemcy
Słowacja 3:1 Polska

Grupa A

Tak jak można się było spodziewać Serbowie zdominowali Grupę A. Komplet zwycięstw, punktów i dobra dyspozycja. Fajnie zaprezentował się nowy nabytek Skry Bełchatów, Aleksandar Atanasijevic, który skończył wszystkie swoje ataki. Austriacy pewnie oczekiwali czegoś więcej, ale po prostu byli najsłabszym zespołem w tej stawce. Drugie miejsce w grupie zajęli Słoweńcy, którzy po zwycięstwie w dwóch pierwszych setach w spotkaniu z Turcją wyraźnie się rozluźnili.

Grupa B

Sporą niespodzianką podczas ostatniej serii spotkań było zwycięstwo Estończyków i awans do baraży z trzeciego miejsca. Trzeba jednak przyznać, że Portugalczycy zagrali beznadziejne spotkanie i dobrze się stało, że kończą swoją przygodę z Mistrzostwami Europy. W drugim meczu Rosjanie nie dali żadnych szans Czechom. Podopieczni Trenera Alekny skończyli aż 75% swoich ataków. Fantastyczny wynik.

Grupa C

Zwycięstwo Finów nie jest zaskoczeniem, ale czegoś więcej można się było spodziewać po Belgach, którzy w poprzednich spotkaniach grali znacznie lepiej. Wczoraj byli tylko tłem dla podopiecznych Trenera Castellaniego i tym meczem zakończyli swój udział na tym turnieju. Włosi po dwóch pierwszych setach prowadzili z Francją i byli już pewni awansu z pierwszego miejsca, więc zupełnie się rozluźnili i do końca spotkania to Francja przeważała i ostatecznie wygrała to spotkanie.

Grupa D

Widać, że Bułgarzy pozbierali się po sobotniej porażce ze Słowacją i mogą o coś powalczyć w ewentualnym ćwierćfinale z reprezentacją Rosji. Niemcy na pewno są zawiedzeni swoją postawą, bo powrotu do domu po trzech spotkaniach spodziewało się mało osób. Słowacja jest największym zaskoczeniem tych Mistrzostw Europy i bezpośrednio awansowała do ćwierćfinału. Polacy przed ostatnim meczem wiedzieli, że nie mają szans na zajęcie pierwszego miejsca w grupie, więc w spotkaniu ze Słowacją wystąpił rezerwowy skład, który zrobił to czego można się było spodziewać czyli przegrał.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Polska vs Czechy PO​
Krótko i zwięźle. Polska na małej fali wznoszącej, o Hubercie Wagnerze i jego koszmarze można zapomnieć. Dziura na ataku jak była tak jest (ze Słowacją ładnie spisał się Jarosz, ma chłopak predyspozycje, niestety głowę ma słabą). Kurek i Kubiak u nas to główna siła pociągowa i radzą sobie od początku turnieju bardzo dobrze, Gruszka jako tako. Czesi jak wiadomo to Platenik i Stokr, który ostatnio nie powala ale zawodnikiem jest klasowym, nie bez kozery gra w Trento. Główną dziurą u Czechów jest Jiri Popelka, u nas atakujący. Co przemawia za naszą wygraną? To że w końcu stanowimy drużynę widać walkę i nie ma zwieszania głów. Dobrym przykładem set 3. i 4. meczu z Bułgarią. Czesi mimo wszystko nie są drużyną, która powinna nam zrobić wiele szkód, ich zwycięstwo w MHW było spowodowane w dużej mierze tym że byliśmy w toku przygotowań. Liczę że ogarniemy Czechów w max 4 setach.
Polska 1.72✅
Bułgaria vs Estonia
To że do PO weszła Estonia jest ogromną zasługą Portugalczyków, którzy zagrali katastrofalnie. Masę ataków plasowali, a jak bili mocno nierzadko spotykali się z estońskim murem. Duża ilość plasów pokazała choćby mi słabe wyszkolenie techniczne Estończyków, którzy z naprawdę łatwymi plasami mieli spore problemy i bardzo często ich nie podbijali. Główną siłą drużyny estońskiej jest Venno, dobrze przędzie też Ardo Kreek. W porównaniu do Bułgarii, Estonia prezentuje się bardzo słabo i nie sądzę aby były spore szanse na ugranie przez nich choćby seta.
Bułgaria -2,5 1.65 ✅
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Po trzecim dniu mistrzostw dosyć dziwnym, pełnym kombinacji i niewiadomych przychodzi dzień na baraże. Na pierwszy rzut oka 2 jutrzejsze mecze są dość bezpieczne i powinny odbyć się bez żadnych niespodzianek. Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo Bułgarii i Francji. Niestety kursy na te mecze są okropnie niskie i pewnie trzeba będzie się poratować handi -1.5.
Dodatkowo liczę na naszą kadrę, nie będzie to łatwy mecz, ale po wczorajszych kalkulacjach ze Słowacją chłopaki pokażą co potrafią i odeślą Czechów do domu.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Naprawdę nie rozumiem, dlaczego tak pewnie wszyscy grają na Polaków. Dla mnie tutaj wszystko się może wydarzyć i najlepiej tego nie ruszać. Nie ma co Czechów oceniać przez pryzmat spotkania z Rosjanami, bo Rosjanie są w stanie każdego pyknąć w Europie 3-0. Na jutro gram:
Francja -2.5
Bułgaria -2.5
Francja nie zachwyca, ale Turcja to nie jest jakiś mega mocny przeciwnik, więc kurs powyżej 2.0 biorę.
Bułgarzy z meczu na mecz lepiej, a Estonia ma niewiele argumentów.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Widzę, że tendencja jest w stronę Polaków... i słusznie! :] Powiem tak w kontekście wszelkich rozważań na temat tego meczu: Nie demonizujmy tak Czechów. Owszem, nie są tzw. ogórkami czy chłopcami do bicia typu Estonia czy inna Portugalia :] ale nie znaczy to, że mogą nawiązać równorzędną walkę z Polakami, którzy dysponują poukładaną, ambitną drużyną i swobodnie mogą walczyć w tej imprezie o medale. Memoriałem Wagnera zupełnie bym się nie przejmował czemu dali dowód siatkarze choćby w pierwszym meczu. Podsumowując: sądzę, że Polacy naprawdę powinni poradzić sobie stosunkowo swobodnie z Czechami, których wartości z pewnością bym nie przeceniał. Pozdrawiam i życzę udanych typów.
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Polska - Czechy typ 1 kurs:1.70
Mam gdzies pisanie analiz opierających sie na taktyce, statystykach etc etc ....
Dla mnie najważniejszym powodem do gry na Polskę jest fakt że polacy tego spotkania nie moga przegrać i nie przegrają., Głupi fakt stwierdzicie ?! To Fakt ale inne Fakty sie nie liczą ......
Co by było gdyby ...??!?!?!?
W szerokich gaciach mam memoriał Wegnera tfuuu wyniki z tego memoriału ....\
Czesi graja u siebie tfuuu ,... w hali ktorą pewnie robotnicy czescy budowali - gdzie prysznice będą szybko wiedzieć.
P.S pepiki to se moga w hokeijka na loodku poszalec ale nie w siatke , Do ziemi kreciki

Analityków chyba poo... bało z tym kursem na polaków, Fakt dwie porażki na turnieju nasi słabi że heeej. Widzieli jakiś mecz ? Czytali regulamin ?! Wątpię
Przegrana - oznacza wielką rozpierduche w reprezentacji , zwolnienie trenera etc etc
Polak woli mniej ale stabilniej to nie ryzykancji. Tego meczu nie przegraja , nie mają prawa.
Dokladny wynik: 3:0 kursy sprawdzcie sobie sami
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy


Kabacik: najważniejsze są kursy. Polacy tylko raz byli faworytami na tym turnieju i nie poradzili sobie z Bułgarią. Całkowicie co innego, jak się walczy o zwycięstwo, a co innego jak jest się faworytem. Polacy wybrali sobie tego rywala i dochodzi duża presja. To jest turniej, a nie przydarzył sie jeszcze Kurkowi albo Kubiakowi dużo słabszy mecz. O meczu na MHW można zapomnieć tak samo jak o meczu z Niemcami. Czechy mają skład solidny. Męczą się na ME, ale mają niezłą siłę w ataku. Popelka często gra gorzej, ale jego ofensywne zdolności mogą się przydać przeciwko Polakam. Stokr na razie słabo, Platenik prezentuje się dosyć dobrze. Dla mnie bardzo niski kurs na Polaków, nie widze tutaj okazji do grania.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Powiem tak: kwestia presji sądzę, iż zadziała mobilizująco, podobnie jak mecz z Niemcami, w którym Polacy mieli coś do udowodnienia niedowiarkom i właśnie tutaj pojawia się kolejna kwestia, że Polacy, muszą to wygrać, żeby właśnie nie dać argumentów malkontentom, którzy twierdzili, że jest fatalnie i wrócą z niczym. Może się więc okazać, iż na nic się zda mecz z Niemcami - by do tego nie doszło trzeba zagrać przynajmniej w ćwierćfinale, z zamiarem przebrnięcia go i walki o medale. Poza tym, pisałem już o tym wyżej, choć może to zabrzmi zbyt prozaicznie: Nie po to oddawali mecz ze Słowakami, by nie wpaść na Rusków w 1/4, żeby teraz nawet się tam nie dostać i przegrać z &quot;tuzami&quot; Czechami. Naprawdę tak sądzę. O ile kwestia presji istnieje poza wszelką wątpliwością, o tyle ten czynnik może podziałać mobilizująco.
Co się tyczy kursów i bycia faworytem - cóż, Polska na papierze jest faworytem nawet na kurs 1,30 - 1,50. Sądzę, że będzie sporą niespodzianką jeśli Polacy nie wygrają tego meczu. Nie spodziewałbym się nawet dwóch setów ze strony Czechów - 1 set to max na ile Polacy mogą pozwolić Czechom. Obym się nie mylił :] Presja, wartość sportowa Czechów - wszystko to rozumiem, ale przyznam odważnie, że Polacy nie mają prawa przegrać tego meczu, determinacji i zaangażowania na pewno im nie zabraknie. Kurek, Kubiak oraz doświadczenie Gruszki to środki do osiągnięcia sukcesu na tych mistrzostwach - to moje zdanie, można się z nim nie zgadzać, jednakże liczę na Polaków i na to, że powalczą w tym turnieju o medale - by to uczynić muszą jutro uporać się z Czechami. Pozdrawiam

By the way, jeśli chodzi o kursy to Polacy nie byli faworytami z Bułgarami, choć jak zaznaczam, kursy nie mają większego znaczenia - trzeba wyjść i wygrać mecz :]
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Pomyliłem się z kursami na mecz Polski z Bułgarią. Przed meczem z Niemcami, Polacy nie byli typowani do zwycięstwa, ale z Bułgarami już inaczej mówiono. Mamy bardzo młody zespół i nasi gracze zagrali nieźle w meczach z dużo mniejszą presją. Dzisiaj presja będzie już bardzo duża. Są faworytem, wybrali tego przeciwnika, więc według mnie porównywalny mecz jak z Bułgarami. To było intencja poprzedniego postu
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka Mistrzostwa Europy Mezczyzn 14.09.2011 18:00
Czechy - Polska
typ: 2/2 (1 set/caly mecz)
2.60
Gamebookers
Analiza
Dzis w spotkaniu barazowym o awans do cwiercfinalow mistrzostw europy rozgrywanych w austrii i w czechach, gospodarze - Czesi spotkaja sie z aktualnymi mistrzami Europy sprzed dwoch lat - Polakami. Czesi nie dawno na memoriale Huberta Wagnera pokonali Polakow bez straty seta, dzisiejszy mecz jednak powinien byc juz zupelnie inny. Widac, ze polacy nieco poprawili swoja dyspozycje w stosunku do ostatniego memorialu. Tak wiem, wygrali zaledwie jedno spotkanie z Niemcami, przegrali z Bulgarami i Slowakami. Jednak widac bylo ze Slowacy sa w zasiegu, Polacy specjalnie odpuscili aby wlasnie w 1/4 trafic wlasnie na nich. Moim zdaniem bylo to sluszne posuniecie, wszyscy kombinują, dlaczego nie mamy tego robić my? Tym bardziej, ze bylo to nam zdecydowanie na rękę. Czesi na tym turnieju wygrali dwa spotania, niemilosiernie meczyli sie z Portugalia (3:2), pokonali Estonie (3:0) i dostali baty od Rosji (0:3). Polska to duzo bardziej utytulowana ekipa, bedzie to dla nas jeden z najwazniejszych spotkan na mistrzostwach. Czesi graja u siebie, jednak na papierze, mimo oslabien w naszej reprezentacji wygladaja duzo, duzo gorzej. Nie sadze, aby po dzisiejszym spotkaniu Polacy mieliby spakowac sie do domow, to raczej gospodarze pozegnaja sie dzis z impreza.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Moje Typy na dziś:
CZECHY - POLSKA (2) kurs 1.55 bet-at-home
Już raz oceniłam Polaków po towarzyskim turnieju Wagnera i to był błąd! Ekipa z przed Euro a ta na dzień dzisiejszy to całkiem dwie inne ekipy jeśli chodzi o to co pokazują na boisku i ich determinacje ;) Spotkanie z Niemcami pokazało nam spore światełko w tunelu dla naszych chłopaków :] Mecz z Bułgarami przegrany 3:1, ale kto widział mecz ten wie że był na wysokim poziomie. No a mecz że Słowakami można tylko skomentować że pomimo że był ustawiony z góry by przegrać i ominąć Rosjan po barażach (więc są nastawieni na zwycięstwo - nie ma nawet innej opcji chłopaki hehe ;)) to drugi skład z ładnej strony nam się pokazał, większość piłek/akcji robiła w 1 i 2 secie wrażenie! Mogę śmiało powiedzieć, że mamy drużynę która na 90% może stanąć na podium!
SŁOWENIA - FINLANDIA (2) kurs 1.45 bet-at-home
Słowenia pokonała tylko słabych Austriaków, urwała jednego seta Serbii, i wymęczyła wygraną 3:2 z kolejnym słabym rywalem Turcją. Natomiast Finlandia przegrała 1:3 z Francją i 0:3 z Włochami, ale zwyciężyła z silną ekipą Belgów 3:0. Z tym że to był 3 mecz, więc nie wiemy czy to nie była jakaś kalkulacja (nie śledziłam tej grupy). Biorąc pod uwagę że ekipy Włoch i Francji są lepsze o klasę od Austrii i Turcji, to stawiam jednak na Finów!
łączny kurs 2.25

p.s Jeszcze jedno, uważałabym dziś na spotkanie FRANCJA - TURCJA, jesteśmy już na etapie gdzie trzeba po prostu wygrać, więc Turkowie nie odpuszczą tak łatwo (dodam że wygrali z Austrią 3:0 i przegrali zaledwie 2:3 z dobrą Słowenią, owszem dostali łomot od Serbii, ale to był 1 mecz no i Serbia wiadomo jakim mocnym przeciwnikiem jest), a forma Francji, potencjalnych faworytów tego meczu jest troszkę chwiejna na tych Mistrzostwach, nie ryzykowałabym dla kursu 1.10-1.15 by podwyższyć kursy na inne spotkania. Ja omijam ten mecz.. no bet ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom