>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn - Austria i Czechy 2011

Status
Zamknięty.
P 46

probet-65708

Użytkownik
Właśnie Bułgaria na pewno będzie grać o pełną pule, bo nawet jak się podłoży i przegra to i tak będzie mieć drugie miejsce, a ma przecież szanse na pierwsze miejsce, więc wypada powalczyć, bo nie ma 100% pewności co zrobi Polską ze Słowacją, a też Bułgaria musi grac na poważnie, żeby się podbudować przed najważniejszymi meczami, bo wiadomo, że u nich z psychiką jest różnie.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
...
- Polacy przegrywając 1:3 zajmą trzecie miejsce tylko jeśli Niemcy wygrają 3:1 (obie drużyny bilans - 3 pkt, sety 5:7, Polacy wygrali mecz bezpośredni), w razie innych kombinacji Polacy odpadają z mistrzostw na czwartej pozycji w grupie. W takiej kombinacji pierwsza zawsze będzie Słowacja (8 pkt.), przed Bułgarią (4 pkt.)
Przy tej naszej przegranej 1-3 nie jest takie pewne, że będziemy mięli 3 miejsce, bo przed meczem bezpośrednim liczą się małe punkty! W tym momencie mamy +9, a Niemcy -15, także to nie takie pewne!
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Nie chce wszystkiego kopiować, wklejam link do artykułu odnoszącego się do naszej grupy
http://sport.onet.pl/siatkowka/me-siatkarzy-2011/me-siatkarzy-porazka-droga-polakow-do-wygranej,1,4845744,wiadomosc.html
Wszystko idealnie opisane. Teraz wypada tylko poczekać na zakończenie spotkania Bułgarii i ... no właśnie raz już zagraliśmy fair play i jak się to skończyło wszyscy doskonale wiedzą. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ;). Będę mocno zdziwiony jak zajmiemy w grupie 2msc.
 
spidermms 0

spidermms

Użytkownik
A co do meczu Estonia - Portugalia o godz 15.00, wydaje mi się że zagranie -1,5 seta na Portugalie kurs 1,65 jest w miare pewne. Estonia oba pojedynki z Czechami i Rosjanami przegrała 3-0, Portugalia była w stanie urwać seta Rosjanom i aż 2 Czechom. Wygrany tego pojedynku zajmie 3 miejsce w grupie i będzie grał dalej w barażach więc nie jest to mecz o pietruszkę. Pomimo, że ten bet dla mnie jest prawie pewny, to nie widziałem żadnego meczu tych drużyn. Co o tym myślicie ?
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Ja widziałam oba mecze Portugalii ten z Czechami i ten z Rosjanami. Postawiłam w tym meczu na jak mi się wydawało pewnych Czechów, a potem tylko panikowałam jak grali 5 setówkę :p Na Portugalie w meczu z Rosją nawet postawiłam 10zł bo był kurs łączony z innymi ponad 100 ;) A powalczyli ładnie, urwać seta Rosjanom nie jest łatwo ;) Szkoda że nie zrobili niespodzianki tych mistrzostw ???? buki by zarobiły nieziemsko no i ja trochę też ;) Dobra drużyna, jedna z lepszych jak na 1 fazę tych ME. Myślę że z Estonią sobie poradzą gładko.
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
ostatnia kolejka fazy grupowej, wiec skrobne cos na temat meczów, godzinka niecala zostala do pierwszych meczów, a wiec sporo czasu

o meczu Niemcy - Bulgaria zostalo juz duzo napisane na czacie, sam rozpracowywalem ten mecz, a wiec nie pozostaje nic inengo tylko czekać na 3 pkt Niemiec lub 3 pkt Bułgarów, typ Niemcy 3-0 bardzo soczysty, pograny z rana, teraz to juz troszke poblokowane, zobaczymy jak to będzie, czy Bułgaria będzie kalkulować w jedną czy w drugą stronę, a moze nie będzie wcale kalkulować, okaze sie, pewne jest, ze kalkulując nie ma prawa być tb w tym meczu, bo to nie urzadza zadnej z tych druzyn, a urzadza Polaków i Słowaków

co do meczu Polski to po prostu trzeba czekać, a więc czekamy, jestem pewny, ze my bedziemy kalkulowac i jak tylko nadarzy sie szansa to nie zmarnujemy jej tak jak rok temu w Triescie, kibice w hali, łącznie ze mną, byli wniebowzięci trzema wygranymi z rzędu, ale jak sie skonczylo wszyscy wiemy, takze tym razem pokalkulujemy, chlopaki nie chca nic na ten temat mowic w mediach i bardzo dobrze, po co sie z tym &quot;lansowac&quot;, zrobimy co do nas nalezy, w zaleznosci od wyniku meczu Bulgaria - Niemcy, bedzie trzeba przegrac to przegramy, bedzie trzeba wygrac za 3 pkt to wygramy za 3 punkty, Slowacja moze i zagrala 2 bardzo dobre mecze, ale nie robmy z nich tytanow siatkowki


co do innych grup to oczywista wydaje się wygrana Portugalii, jest to pewka dnia, nie widze tutaj innego wyniku jak 3-0 3-1 Portugalia, ja osobiscie zagralem Portugalie w dublu ze Slowenia, dlugo sie zastanawialem nad Slowencami, czy oni beda kalkulowac czy tez nie, ale jednak dalem ich do dubla z niekalkulujacymi Portugalczykami, Slowenia moze miec dylemat, gdyz znajac zaciecie Serbow do wałkowania (pewnie będą chcieli wyfrajerzyc znowu wszystkich i zajac 2 miejsce, co da im unikniecie Rosjan i granie dopiero w finale z nimi, w najlepszym dla nich wypadku, bo nikt nie mowi, ze tam awansuja) Slowenia moglaby tak samo chciec i np nie grac o pelna pule i podlozyc sie, co skutkowaloby barazami dla nich, jednak czy baraze z Francja lub Finlandia/Belgia sa takie fajne? oj nie powiedzialbym, to bardzo ryzykowne dla nich, to nie jest jakas potega, takze nie wiem czy beda az tak ryzykowac, mysle ze zagraja o pelna pule co da im pierwsze miejsce w grupie (przy walkowaniu Serbii) i pewny 1/4, a to juz duzy sukces dla tej ekipy, przy barazach mogloby sie okazac, ze faktycznie unikaja tej Rosji itp, ale koncza wczesnie turniej i brakuje ich w najlepszej osemce, takze

Portugalia + Słowenia 8/10


ogolnie te wszystkie nasze dyskusje moga pojsc sie jeba... ze tak brzydko sie wyraze, wystarczy, ze Rosjanom zachce sie walkowac z Czechami i mamy ogromne pomieszanie sie wszystkiego, Rosja gra swoj mecz znajac wyniki 1 sesji itp takze maja pelen obraz tego na co i kogo moga trafic itp, jest to troszke ryzykowne ze strony innych druzyn unikac Rosjan liczac, ze oni i tak zajma 1 miejsce w grupie, a Rosja moze zrobic psikusa i sama saobie wybrac droge i przeciwnika, jednak watpie w taki scenariusz, lecz i tak odpuszczam granie Rosjan w tym meczu, wystarczy, ze mam ich pogranych na zwyciestwo w calym turnieju


została nam ostatnia grupa do omowienia, bardzo ciekawa sytuacja, Wlochom wystarcza 1 set do awansu, a wiec nie sadze, aby nagle grali na calego i rzucali wszystkie sily na dzisiaj, szczegolnie, ze ostatnio mieli duze problemy z Finami i Belgami, nie byly to spacerki, a ciezkie mecze, ktore mogly sie rownie dobrze zakonczyc w druga strone, kto ogladal ten wie o czym pisze, takze Wlochy mogą nie czuc sie az tak pewnie, ugrywaja 1 seta i wpuszczaja rezerwy? tego nie wie nikt, Francja walczy o pelna pule, co do tego nie ma watpliwosci - chociaz i tak warto poczekac na wynik meczu Belgów i Finów, bo to moze duzo zmienic, Belgii do awansu rowniez wystarcza 1 set, ale czy to ich satysfakcjonuje? nie wiem, wiem, ze Finlandia musi dzis wygrac 3-0, takze nie ma miejsca na bledy, musza zagrac na pelnej k... i nie pozwalac sobie na zadne wpadki, to bedzie bardzo trudne, gdyz Belgia gra swietnie na tym turnieju i nie sadze, aby dostala takie baty od Finow, takze proponuje

Belgia +1,5 4/10
Belgia 2/10



na deser zostają mecze Polaków, Francuzów, Serbów i Rosjan, a w tych meczach moze byc bardzo ciekawie, zaden wynik mnie nie zdziwi, oczywiscie wszystko zalezy od wynikow 1 sesji meczów

takze czekamy z niecierpliwoscia :p


2-1 dla Bułgarii, a wiec wchodzimy w singla na Słowaków 8/10
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Estonia-Portugalia
Estonia @ 4,0 Bwin
✅✅✅
Pewnie większość z was jest zdziwiona tym typem, ale jak dla mnie to 2 podobnie grające drużyny.Dzisiejszy mecz to bezpośrednia walka o awans dla obydwu ekip.Stawiam na zwycięstwo Estoni ponieważ mają oni w swoim składzie kilku bardzo ambitnych zawodników,m.in.Ardo Kreeka z Politechniki Warszawskiej,Karta Toobala z AZSu Olsztyn,Olivera Venno oraz kilku zawodników z Francuskiego Rennes.Liczę na ich dobrą grę, ponieważ we wcześniejszych spotkaniach z Rosją i Czechami pomimo, że ta drużyna nie zdobyła żadnego seta momentami bardzo mi się podobała.Liczę dziś na potknięcie Portugalczyków i skuteczną grę Estończyków.

Finlandia-Belgia
Finlandia -1,5 seta @ 2,50 Betsson
✅✅✅
Bardzo dobry kurs na Finów.Belgia na tych mistrzostwach zadziwia, ale myślę że dziś przyjdzie wreszcie moment załamania, ponieważ Finowie dzisiejszy mecz muszą wygrać i to najlepiej za 3 pkty.Jestem pewien że Kunari,Oivanen,Sittala,Esko i reszta ekipy poradzą sobie z przeciętną jak dla mnie Belgią.We wcześniejszych sapotkaniach drużyna Fińska miała ogromnego pecha ponieważ większość setów przegrywała na przewagi, tak więc muszą poprawić ten element a więc grę w końcówce seta.Dziś uważam iż Finowie wygrają 3-0 lub 3-1.

Polska-Słwacja
Słowacja @ 2,60 Bwin

Tutaj dla mnie to promocja dnia.Bułgarzy wg mnie napewno wygrają z Niemcami a co za tym idzie już wszystko pewnie w naszej ekipie jasne i z pewnością nie będą robili tego co na ostatnich ME i poprostu odpuszczą ten mecz.Pozatym Słowacja dla mnie na ten moment jest bardzo porównywalną ekipą do naszej i kursy buków bardzo mnie dziwią.Nie ździwcie się jak po meczu Bułgarów buki poprostu zaczną usuwać z oferty owy mecz, a jeśli nie to penwie kurs na Słowaków spadnie do 1,4-1,5.Tak więc pobieramy jak najszybciej póki dają !!!

Polecam też Francję po 3,0 w Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Finlandia - Belgia⛔(3:0)
Typ: Belgia
Kurs: 2,31
Stawka: 4j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 12.09.2010 godz. 16:00

Belgia na turnieju prezentuje się bardzo dobrze. Trener wierzy tutaj w dobry wynik. Dobre połączenie młodszych graczy ze starszymi, jak Depestele. Rozgrywający jest liderem tej drużyny. Skład wydaje się bardzo wyrównany, nieźli zawodnicy na ławce, dobry blok. Belgia ma dwa mocne zespoły klubowe i widać, że to procentuje w reprezentacji. Finlandia prezentuje się gorzej. W ostatnich dwóch latach reprezentacja gra dużo gorzej. Przed LŚ były problemy ze składem. Szczególnie słabo potrafi zagrać Olli Kunnari. Na ławce nie ma za dobrych zmienników. Finlandia ma bardzo ciężką sytuację do wyjścia z grupy, Belgia ma dobrą do zajęcia 2. pozycji. Według mnie Belgowie będą walczyć o drugie miejsce, ponieważ wtedy prawdopodobnie zagrają w następnym meczu z Turcją. Turcja w porównaniu z Słowenią jest dużo łatwiejszym rywalem. Według mnie Belgia wygra ten mecz.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
o meczu Niemcy - Bulgaria zostalo juz duzo napisane na czacie, sam rozpracowywalem ten mecz, a wiec nie pozostaje nic inengo tylko czekać na 3 pkt Niemiec lub 3 pkt Bułgarów, typ Niemcy 3-0 bardzo soczysty, pograny z rana, teraz to juz troszke poblokowane,
Poprawcie mnie jeśli się myle, ale z tego co mi wiadomo to o kolejności miejsc decydują pkt, bilans setów, bilans małych pkt. Jeżeli Niemcy wygrają 3:0 to przeskoczą Bułgarów (bedą mieli lepsze ratio setowe) i ci bedą musieli liczyć na porazke Polski aby w ogole wejsc do kolejnej fazy. Na takie rozwiązanie chyba nikt przy zdrowych zmysłach by nie poszedł, wiec nie rozumiem tego pedu na typ 3:0 dla Niemców. Chyba, że źle doczytałem i kolejność jest liczona jakos inaczej...
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Poprawcie mnie jeśli się myle, ale z tego co mi wiadomo to o kolejności miejsc decydują pkt, bilans setów, bilans małych pkt. Jeżeli Niemcy wygrają 3:0 to przeskoczą Bułgarów (bedą mieli lepsze ratio setowe) i ci bedą musieli liczyć na porazke Polski aby w ogole wejsc do kolejnej fazy. Na takie rozwiązanie chyba nikt przy zdrowych zmysłach by nie poszedł, wiec nie rozumiem tego pedu na typ 3:0 dla Niemców. Chyba, że źle doczytałem i kolejność jest liczona jakos inaczej...
bez zbednego pisania, Niemcy maja po dwóch meczach 0 pkt, Bułgaria 4 pkt ????
racja cyferki coś mi się pomieniały w oczach :p // Marnik
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bułgaria - Niemcy


Bułgarzy pokazali wczoraj, że są tutaj w stanie walczyć o najwyższe lokaty. W dobrej formie jest Matey Kaziyski i atakujący Vladimir Nikolov i Tsvetan Sokolov. Przeciwko Polakom fajnie funkcjonował środek i mam nadzieję, że Andrey Zhekov będzie jeszcze częściej korzystał z tego zagrania.

Niemcy prezentują się przeciętnie i nie sądze, żeby w tak ważnym spotkaniu byli w stanie pokonać Bułgarów. W dobrej formie jest Georg Grozer, ale pozostali zawodnicy nie pokazują niczego szczególnego.

Bułgaria potrzebuje kompletu punktów i wydaje mi się, że są w stanie to ugrać. Po wczorajszym spotkaniu na pewno nabrali większej pewności. Mam nadzieję, że Trener Stoytchev postawi dzisiaj na Sokolova, który ma olbrzymi potencjał.

Typy:
Bułgaria @ 1.35 Unibet ✅
Bułgaria (Sets Handicap -1.5) @ 1.75 Unibet ✅



Estonia zupełnie do mnie nie przemawia. Jest to przeciętny zespół i nie wierzę w to, że będą w stanie tutaj cokolwiek ugrać. Portugalczycy są bardziej doświadczeni i ograni na międzynarodowej arenie. Wydaje mi się, że podopieczni Trenera Juana Diaza odniosą swoje pierwsze zwycięstwo w tych Mistrzostwach i będzie to zwycięstwo za 3 punkty.

Typy:
Portugalia @ 1.30 Unibet ⛔
Portugalia (Sets Handicap -1.5) @ 1.60 Unibet ⛔
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Estonia-Portugalia
Estonia @ 4,0 Bwin

Pewnie większość z was jest zdziwiona tym typem, ale jak dla mnie to 2 podobnie grające drużyny.Dzisiejszy mecz to bezpośrednia walka o awans dla obydwu ekip.Stawiam na zwycięstwo Estoni ponieważ mają oni w swoim składzie kilku bardzo ambitnych zawodników,m.in.Ardo Kreeka z Politechniki Warszawskiej,Karta Toobala z AZSu Olsztyn,Olivera Venno oraz kilku zawodników z Francuskiego Rennes.Liczę na ich dobrą grę, ponieważ we wcześniejszych spotkaniach z Rosją i Czechami pomimo, że ta drużyna nie zdobyła żadnego seta momentami bardzo mi się podobała.Liczę dziś na potknięcie Portugalczyków i skuteczną grę Estończyków.

Finlandia-Belgia
Finlandia -1,5 seta @ 2,50 Betsson

Bardzo dobry kurs na Finów.Belgia na tych mistrzostwach zadziwia, ale myślę że dziś przyjdzie wreszcie moment załamania, ponieważ Finowie dzisiejszy mecz muszą wygrać i to najlepiej za 3 pkty.Jestem pewien że Kunari,Oivanen,Sittala,Esko i reszta ekipy poradzą sobie z przeciętną jak dla mnie Belgią.We wcześniejszych sapotkaniach drużyna Fińska miała ogromnego pecha ponieważ większość setów przegrywała na przewagi, tak więc muszą poprawić ten element a więc grę w końcówce seta.Dziś uważam iż Finowie wygrają 3-0 lub 3-1.

Polska-Słwacja
Słowacja @ 2,60 Bwin

Tutaj dla mnie to promocja dnia.Bułgarzy wg mnie napewno wygrają z Niemcami a co za tym idzie już wszystko pewnie w naszej ekipie jasne i z pewnością nie będą robili tego co na ostatnich ME i poprostu odpuszczą ten mecz.Pozatym Słowacja dla mnie na ten moment jest bardzo porównywalną ekipą do naszej i kursy buków bardzo mnie dziwią.Nie ździwcie się jak po meczu Bułgarów buki poprostu zaczną usuwać z oferty owy mecz, a jeśli nie to penwie kurs na Słowaków spadnie do 1,4-1,5.Tak więc pobieramy jak najszybciej póki dają !!!
Nie neguję typów tylko komentuję.
Portugalia to dobrze poukładana drużyna w tym roku grali w LŚ bardzo dobrze, poradzili sobie ze słabo grającymi Finami bodajże 2 razy wygrali z Serbami raz, ogólnie zaprezentowali się bardzo dobrze. Estonia z kolei nawet nie grała w tegorocznej Lidze Europejskiej. Dla mnie to przepaść. Team Portugalii jest bardzo dobrze ułożony, rozgrywający Violas dużo gra środkiem do kapitana Jose Jao oraz atakującego Valdira Sequiery. Tak na prawdę tej drużynie brakuje silniejszych przyjmujących. Same wyniki tych ME reprezentacji Portugalii mówią same za siebie, TB z Czechami i urwany set Rosji (ten set to dla mnie spora niespodzianka). Estończycy z kolei 2 mecze gładko przegrane po 0-3. Rozgrywa Kert Toobal, znany z AZS Olsztyn który według mnie gra całkiem nieźle o reszcie drużyny poza Ardo Kreekiem się nie wypowiem bo nie znam. Tym nie mniej te drużyny na podobnym poziomie nie są. Estonia wraz z Austrią najbardziej odstaja od reszty.

Ze Slowacją lepiej poczekać do wyniku meczu Bułgarów teraz typowanie nie ma większego sensu.
Co do Belgów/Finów, wszystkich meczy nie oglądałem jednak łudzenie się że to Belgowie na razie grają &quot;powyżej oczekiwań i na farcie&quot; jest raczej założeniem błędnym (choćby kto by liczył na Słowację a Belgia obok nich to taki drugi czarny koń). Nie liczyłbym na jakieś załamanie Belgów, gdyż drużyna mimo wszytsko jest ograna, nie bez kozery Franka Depestele wzięła Iskra Odincovo. Nie przeczę że Finowie nie wygrają, jednak nazywanie ich przeciętniakami to przesada, Finlandia też nie gra niczego ciekawego a ich as Mikko Oivannen ostatnio trochę zawodzi (mecz Francja-Finlandia).
@Żeś chyba ładnie trafił tę Estonie graty
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Turcja - Słowenia​


Turcy wczoraj zagrali bardzo dobre spotkanie z reprezentacją Austrii, ale to nie jest żaden wyznacznik. Słoweńcy beznadziejnie zaprezentowali się w pierwszym secie w meczu z Serbią, ale potem podnieśli się i walczyli jak równy z równym. Przy odrobinie szczęścia mogli pokusić się o tie-break.

Lepszą ekipą są Słoweńcy, którzy świetnie spisywali się w Lidze Europejskiej i zajęli tam 3 miejsce. Zupełnie inaczej zaprezentowali się tam Turcy, którzy po prostu przegrywali większość spotkań.

Mam nadzieję, że Słoweńcy podejdą do tego spotkania poważnie i udowodnią swoją wyższość.

Typ:
Słowenia (Sets Handicap -1.5) @ 1.55 Unibet ⛔



Belgowie bardzo pozytywnie zaskakują i grają naprawdę fajną, szybką siatkówkę. Przy dobrym przyjęciu są naprawdę groźnym zespołem, bo rozgrywający Frank Depestele gra tutaj znakomicie.

Finowie nie grają źle, ale jednak trochę zawodzą. Przede wszystkim nie potrafią grać końcówek setów. Brakuje trochę skuteczności Mikko Oivanena, który miał być kluczowym zawodnikiem.

Warto w tym spotkaniu zwrócić uwagę na rozgrywających. Mikko Esko i Frank Depestele to świetni i bardzo efektownie grający zawodnicy.

Nie wiem czy Finowie powinni być faworytem tego spotkania. Wydaje mi się, że Belgowie w tej dyspozycji są w stanie ugrać w tym spotkaniu przynajmniej 2 sety.

Typ:
Belgia (Sets Handicap +1.5) @ 1.50 Unibet ⛔
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Jako iż Bułgaria wygrywa z Niemcami i gra na poważnie, decyduję się pobranie Słowaków. Bułgaria ogólnie gra bardzo dobrze i powinni tutaj tego seta jeszcze wygrać. Zobaczymy czy wyjdzie mi to na dobre. Rok temu myślałem bez kalkulacji i się przeliczyłem. Zobaczymy jak do sprawy podejdą Polacy. Czy wolą Rosjan czy Czechów... Tak czy owak nawet grając na poważnie i w najsilniejszych składach Słowacja łatwa do ogrania nie będzie. Dwa lata temu ledwo wygraliśmy 3-2 z Zagumnym i Plińskim. Słowacy jako team grają bardzo zespołowo, poukładani taktycznie, zrobili duży postęp, zresztą pisałem już o tym. No chyba, że naszym zależy na szybszych wakacjach to się zepną i ograją Słowaków ???? ???? . Wtedy mają gwarantowany przyspieszony powrót do domu ???? . Słowacja na pewno nie odpuści bo jak wygrają to mają ćwierćfinał pewny bez barażów.....
Tak czy siak dlaczego Anastassi nie da odpocząć chłopakom przed barażem, skoro jest Drzyzga, Kosok, Ruciak, Jarosz do grania. Niech poczują też atmosferę.
Słowacja 2.5
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Otoczka, otoczką ale jeżeli wałki będą działy się na prawdę, to polecam grac Live! na zwycięstwo w poszczególnych setach na dany zespół. Pamiętam taką akcje na Bwin, kiedy to Rosja wygrywając 2:0 w setach z Hiszpanią oddała następnie 3sety, bardzo często popełniajac smieszne błędy, czy szukac palców blokujących na wysokości 3go piętra - Pamiętam że na każdy set nr 3,4 i 5 startowo na Hiszpanów kurs zawsze był ponad 3. - Nieprawdopodobne, ale prawdziwe.
* To był ten mecz: http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldChampionships/2010/Men/Results.asp?Tourn=MWCH2010&amp;Phase=I
 
new_season 2

new_season

Użytkownik
Sprawa raczej załatwiona. Niemcy maksymalnie mogą zdobyć 1 pkt z Bułgarami, więc nie ma żadnej obawy z ich strony. W tej chwili bez względu na wynik meczu Bułgaria - Niemcy, wszystko zależy już od nas. Wystarczy jakakolwiek porażka z Słowacją i mamy 3. miejsce w grupie.
EDIT. I zaczęło się wycofanie kursów na mecz Polska - Słowacja :)
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Co myslicie o meczu Francja - Wlochy? Wlochy mialy byc kandydatami do medali a narazie idzie im jak po gruzie. Francja wczoraj wpadka, co myslicie?
Może nie zachwycają, ale jednak komplet punktów mają, a to też sztuka ugrać, Francja jest strasznie nieobliczalna i w zasadzie nie wiadomo jak dziś się spisze, ale jak ma swój dzień to może ograć większość drużyn, tylko nigdy nie wiadomo kiedy i czy zaskoczy.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Bułgaria prowadzi z Niemcami 2-1 w setach i na bwin nie ma w tym momencie do postawienia meczu Polska- Słowacja. Będzie wałek jak nic :grin: Kto zaryzykował na Słowaków przed meczem Bułgarów to powinien już się cieszyć :razz:
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Jak to jak po grudzie, dwa zwyciestwa z bardzo groznymi rywalami. Belgowie grają naprawdę ciekawą siatkówkę, nie mówiąc o Finach. To Francji raczej idzie jak po grudzie. Ledwo wygrali z Finami, wczoraj wpadka z Belgią. Włosi wygrali 3 razy w grupie LŚ, Francja raz. Ja bym stawiał na Włochów, którzy będą walczyć o bezpośredni awans do ćwierćfinałów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom