>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn - Austria i Czechy 2011

Status
Zamknięty.
wojas 11

wojas

Użytkownik
Widzę offtop w modzie i konkretnych argumentów zero, ja na Polaków postawiłem i widać było warto, a czy opłacało się będzie na nich stawiać w nastepnych meczach to dopiero od kursów będzie zależeć.

U nas z kolei wszystko wygląda pięknie poza oczywiście pozycją atakującego, Gruszka 5/18 w tym 2 błędy i 2 bloki..
Zgadzam się, Niemcy zagrali poniżej możliwości i mogą się rozwinąć w następnych meczach. Może to i dobrze, że zagraliśmy z nimi pierwszy mecz, wygląda na to z tego co mówił nawet Grozer, że byli spięci strasznie, co mnie dziwi i to bardzo..... Jak jutro wyjdzie Grozer na Słowaków to powalczą może i o zwycięstwo nawet. Zobaczymy. Wg mnie ciężkie mecze do obstawki. Piotrek Gruszka dzisiaj słabiutko, coś tam skończył ale to za mało... za miękkie ataki. Prędzej bym Jaroszem jutro próbował na Bułgarów. Mecz meczowi równy jednak nie jest.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Czechy @ 1.30 Tobet ✅
Czechy (Sets Handicap -1.5) @ 1.65 Tobet ⛔
Francja @ 1.52 Betsafe ✅
Słowenia (Sets Handicap -1.5) @ 1.42 Unibet ✅
Niemcy @ 1.72 Expekt ⛔
Niemcy (Match Points Handicap -2.5 pkt) @ 1.75 Tobet ⛔
Bardzo krótkie podsumowanie pierwszego dnia Mistrzostw Europy ;)

Wyniki:
Słowenia 3:0 Austria
Serbia 3:0 Turcja
Rosja 3:0 Estonia
Czechy 3:2 Portugalia
Włochy 3:1 Belgia
Francja 3:1 Finlandia
Słowacja 3:2 Bułgaria
Polska 3:1 Niemcy

Grupa A

Bardzo pewne i zasłużone zwycięstwa faworytów. I chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Warto zwrócić uwagę na bardzo dobrą skuteczność Alena Sketa i Tine Unauta, którzy w meczu z Austrią zanotowali odpowiednio 73% i 68% skuteczności w ataku. W reprezentacji Serbii klasę pokazał Ivan Miljkovic, który w trzech setach zdobył 19 punktów i atakował z 63% skutecznością.

Grupa B


Spotkanie Rosji z Estonią zakończyło się dosyć szybko i chyba nikt nie spodziewał się innego rezultatu. Podopieczni Trenera Alekny grali bardzo skutecznie w ataku i zanotowali aż 71% skuteczności w tym elemencie. Po stronie Estonii warto wyróżnić środkowego Politechniki Warszawskiej, Ardo Kreeka, który rozegrał niezłe spotkanie. W starciu pomiędzy Portugalią i Czechami było znacznie więcej emocji. Mecz zakończył się dopiero w piątym secie, a najlepszym zawodnikiem spotkania według mnie został Peter Platenik, który był bardzo pewnym punktem i w przyjęciu i w zagrywce.

Grupa C

Po dzisiejszym dniu z kompletem punktów są reprezentacje Francji i Włoch. Włosi zagrali dobre spotkanie, ale trzeba przyznać, że Belgowie postawili trudne warunki. Trochę zdziwiło mnie to, że w sumie nie dostał szansy młody belgijski przyjmujący, Sam Deroo, który z bardzo dobrej strony pokazywał się w barwach Knack Roeselare. Spotkanie pomiędzy Francuzami i Finlandią zapowiadało się niezwykle ciekawie i rzeczywiście takie było. Średnie spotkanie rozegrał Mikko Oivanen i tak naprawdę grę w ataku Finów ciągnął dobrze znany bydgoskim kibicom, Antti Siltala. Po stronie Francuzów najczęściej punktowali Antonin Rouzier i Earvin N&#39;Gapeth, ale to również nie było jakieś świetne spotkanie w ich wykonaniu.

Grupa D


W pierwszym spotkaniu bardzo pozytywnie zaskoczyła Słowacja, która zagrała naprawdę dobrze. Świetnie zagrali skrzydłowi Sopko, Divis i Nemec, którzy zdobyli odpowiednio 23, 26 i 33 punktów. Po stronie Bułgarów bardzo dobrze zagrali Vladimir Nikolov i Matey Kaziyski, ale to było wyraźnie za mało. Brakowało wsparcia pozostałych zawodników. Zaskoczyli również Polacy, którzy przede wszystkim walczyli na parkiecie i widać było, że bardzo im zależy na inaugurayjnym zwycięstwie. Świetną robotę w ataku wykonali przyjmujący Kurek i Kubiak. Trzeba również pochwalić Łukasza Żygadłę, który naprawdę całkiem nieźle rozgrywał i przede wszystkim wykorzystywał środkowych. Po stronie Niemców dobrze zagrał Georg Grozer i Stefan Hubner, który zanotował aż 8 punktowych bloków.
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Nasz wczorajszy mecz dobitnie pokazał, że sporo zależy od zagrywki, jak nasi pocisnęli w tym elemencie to Niemcy nie mieli nic do powiedzenia, a jak Niemcy ją wzmocnili to zaś Nasi mieli spore problemy, więc w dzisiejszym meczu z Bułgarią też sporo będzie zależało od tego elementu, bo obie drużyny mają dobry blok. Bułgarzy w przyjęciu zawsze mieli problem i to jest nasza szansa, ale jak ich armaty też będą dobrze zgrywać, to Nam też nie będzie łatwo, a ciężko przewidzieć, kto będzie miał w tym lepszy dzień, bo to jest nieprzewidywalny element, zresztą tak samo obie drużyny grają chimerycznie.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Bułgaria - Polska 2.05
Oglądałem wczoraj mecze obu drużyn i na dzisiaj wybrałem takiego singla. Bułgarzy wczoraj zagrali fatalnie, Kazijski poniżej przyzwoitości. Zagywką straszył u nich tylko wspomniany gracz Trentino. Bardzo mało gry środkiem, gra w obronie bez komentarza, Bułgarom było ciężko wyprowadzić skuteczną kontrę.
Natomiast Polacy zaskoczyli mnie swoim wczorajszym występem. Jedna sprawa to, że Żygadło miał przyjęcie, a inna, że w końcu zaczął coś rozgrywać i nabrał zaufania do środkowych. Jedynym mankamentem u naszych była wczoraj słaba skuteczność atakujących nawet przy pojedynczym bloku. Myślę, że Piotrek Gruszka powinien trochę bardziej zwrócić uwagę na siłę swoich uderzeń aniżeli na trzymanie kierunku ataku. Jeżeli dzisiaj to poprawi to naprawdę nie widzę Bułgarów w meczu.
Dodatkowym atutem naszych jest liczna Polska publiczność na trybunach, która odwala naprawdę kawał dobrej roboty.
Także dzisiaj jak z resztą zawsze Polska do boju!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Nie przewidywalne dlatego kursy podobne ;) to kto dziś uwierzy w naszych? ????
Ja znów małą roszadę robię, stawiam dziś na POLAKÓW (kurs 1.80) i uwaga na SŁOWAKÓW (kurs 2.50), do całego trio postawiłam na WŁOCHÓW (kurs 1.20) w bet-at-home, łączny kurs 6.10 zobaczymy :] a dlaczego? ...
Słowaków gra wydawała mi się znacznie lepsza od Niemców, gdy im coś nie szło, zapala im się lampka gramy w ME a nie w meczu towarzyskim więc do boju. Polacy również zdeterminowani, widać że inaczej traktują mecze towarzyskie od medalowych. Coś w nich wstępuje na boisku i to cieszy nas jako polaków. Ja dziś im zaufam, myślę że zawsze zmieniają się zdania ludzi widząc na ocznie mecze już na początku turnieju niż przed właśnie na zwykłych meczach, sparingach, opisane czy coś.. Polacy ostatnio dostali łomot od Bułgarów zatem przyszedł czas na rewanż! Więc tak jak wczoraj ktoś napisał POLACY DO BOJU! &quot;Probet&quot; mała poprawka chodziło mi o Włochów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 46

probet-65708

Użytkownik
Ale Słowacja też gra w kratkę, bo ma w swoim składzie nieobliczalnych zawodników, np taki Sopko, wątpię, żeby zagrał tak dobrze jak wczoraj, a Niemcy tak źle jak wczoraj już zagrać nie powinni.
Na Turków też chyba uważałbym, kurs wydaje się być nieadekwatny do ryzyka, oni z roku na rok są słabsi, a Austria jest wstanie z nimi powalczyć, tym bardziej, ze powinno z niej spaść ciśnienie z pierwszego meczu i już powinna grać lepiej.
P.S a to już co innego ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojas 11

wojas

Użytkownik
Witam
Dzisiejsze kursy są bardzo ciekawe. Niemcy grają dzisiaj ze Słowacją i pewne rzeczy mnie szokują. 3zł na Słowację można próbować za lekką stawkę. Ewentualnie Słowacja wygra 1 seta ✅. Niemcy niby rok temu wygrali z nimi 3-1, ale myślę, że Słowacja jest lepsza obecnie. Kwestia tego czy zagrają dwa mecze z rzędu, ale jestem optymistą. Polska Bułgaria no bet. 2zł na Polskę również można spróbować, ale ryzyko na pewno jest. Czy zagramy dwa dobre mecze z rzędu i to z silnym przeciwnikiem. Jeżeli moc fizyczna będzie to jestem optymistą. Bułgarów trzeba ruszać urozmaiconą zagrywką, raz flot raz mocno, bo wczoraj w przyjęciu było słabiutko u nich. Wtedy zostaje im tylko gra skrzydłami i można blok, wyblok ustawiać i podbijać piłki w obronie. Na kontrach zobaczymy jak będzie. Może Piotrek Gruszka zagra inny mecz dzisiaj.. Można Czechów, Włochów, Serbów brać do taśmy i może Austrię spróbować po ładnym kursie 2.6 lub Austria +1.5. Turcja słaba jest, wczoraj z Serbami to nic nie powalczyli praktycznie, mecz oddany, masa błędów na zagrywce. Austria też słaba, ale może powalczy coś u siebie. To najsłabsze ekipy na czempionacie, dodam jeszcze Estończyków. I może Portugalia +2.5 ✅, piękny kurs z Ruskimi 3.0. Wczoraj naprawdę Portugalia grała bardzo przyzwoicie z Czechami.... To nie jest słaby team.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bułgarów trzeba ruszać urozmaiconą zagrywką, raz flot raz mocno, bo wczoraj w przyjęciu było słabiutko u nich. Wtedy zostaje im tylko gra skrzydłami i można blok, wyblok ustawiać i podbijać piłki w obronie
Nawet jak jest dobre przyjęcie to i tak idzie piłka na skrzydło do Nikolova bądź Kaziyskiego. Na tym w głównej mierze swoją grę opiera Zhekov, który co tu dużo mówić jest słabym rozgrywającym. A to, że przyjęcie kuleje u Bułgarów to już inna sprawa. Taki flot jak wczoraj zaprezentowali Nasi + mocna i seryjna zagrywka Kurka i Kubiaka może przynieść dobre efekty. Warunek taki, że trzeba trafiac i miec dobry dzień.
Wczoraj Kubiak bohaterem, zapewne Lozano i jego zawodnicy byli tym zaskoczeni, że Żygadło częściej własnie posyła piłki do niego, a nie do Kurka. I brawo za to, bo być może była to swego rodzaju taktyka. Owszem nie było by tak gdyby Kubiak nie wszedł dobrze w mecz, ale pierwsze piłki ładnie skończył więc kontynouwana była ta forma rozegrania.
Wczoraj Polacy naładowani pozytywną energią. Przypominało to w pewnym sensie ME w Turcji. Oby to nakręciło Naszych na kolejne mecze.
Wg mnie jesteśmy w stanie wygrać z Bułgarią, ale równie dobrze możemy i przegrać. No, ale Gruszka musi włączyć się do zdobywania pkt bo to będzie potrzebne w dniu dzisiejszym. Wczoraj kiepskie statystyki miał bo zaledwie 28% w ataku! Chociaż z drugiej strony to lepiej mieć Gruszke, który uderza przez ręce niż Jarosza, który bije przed siebie i piłka mu wraca pod nogi... Przy atakach Gruszki gdy rywal podbija można jeszcze ustawić dobry blok, a po &quot;atakach&quot; rudego nie ma co zbierać.
Dzisiaj czuję, że Kurek zagra świetny mecz w ataku i to on będzie opcją nr1 dla Łukasza przy rozegraniu. Bo kimś musimy odpowiedzieć na duet Kaziyski/Nikolov.
W dniu wczorajszym wyszedł po raz kolejny minimalizm Włochów. Przy odrobinie szczęścia Belgowie mogli prowadzić 2-1. Nie wykorzystali bodaj 3 piłek setowych w trzeciej partii.
Ciekawe mecze w dniu dzisiejszym się zapowiadają więc trzeba pooglądać;)
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
Dla mnie dwa typy na dzisiaj wydają się być interesujące....
1. Polska (+1,5) @1,55 Sportingbet ... Wczoraj nasza drużyna zaskoczyła na plus. Zagrali o niebo lepiej niż w MHW. Mała liczba błędów własnych (niespełna 20) i jak na standardy Łukasza Zygadło naprawdę urozmaicone rozegranie. Stale martwić może słabość prawego ataku. To co rzuca się w oczy to team spirit i ogromna determinacja naszych siatkarzy, która przypomina mi turecki czempionat. Bułgarzy wczoraj zagrali jak to oni. Bardzo nierówno na przestrzeni całego meczu. Gra opierała się na Kaziyskim, czasem wspieranym przez Vlado Nikolova. Reszta cieniowała. Słabe drugie lewe skrzydło i środek. Dzisiaj pewnie zagrają lepiej, ale to nie powinno nam zamknąć drogi do walki o co najmniej jeden punkt w tym meczu. Udało się wygrać 3:2 w Final Eight to i teraz może się udać, jeśli nie wygrać to co najmniej doprowadzić do tie-breaka.
2. Włochy (-1,5) @1,50 Doxxbet... Silna zagrywka, mocne skrzydła i skuteczny środek powinny pozwolić na pokonanie Finów, którzy mają problemy z atakiem ze skrzydeł i wczoraj mimo wielu szans, które same pchały im się do rąk nie potrafili wykorzystać słabości Francuzów. Powiem szczerze, że więcej sobie obiecywałem po Finach w pierwszym meczu. Myślę, że Italia powinna wygrać to za trzy punkty.
W obu przypadkach kursy jaki zaproponowały przytoczone przeze mnie firmy bukmacherskie są warte ryzyka IMO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
spidermms 0

spidermms

Użytkownik
Ach ci Polacy... tak jak pisałem wczoraj, w momentach gdy nikt w nich nie wierzy to zaskakują i wygrywają. Pierwszy set zagrali bardzo dobrze, polowe drugiego rownież, potem pojawiły się błędy... Na pierwszych meczach nigdy nie ma się co opierać, bo to jest dopiero rozgrzewka, a Polacy przeważnie po dobrym meczu za bardzo wrzucają na looz i w nastepnym pokazują show pod tytułem &quot;jak się nie powinno grac&quot;. Dzisiaj Bułgarzy grają o wszystko i myślę, że za wszelką cenę będą starać się ugrać 3pkt. Zaskakuje mnie kurs 2,55 na -1,5✅ seta dla Bułgarów. Jeśli z nami wygrają to zapewne wygrają pewnie 3-0 lub ewentualnie 3-1. Z drugiej strony jeśli się mylę co do nie stabilności Polaków, a Bułgarzy są jednak kompletnie bez formy to polecam zagranie handi poniżej 186,5 ✅. To będzie mecz jednego zespołu ( osobiście uważam że Bułgarii ) więc to handi powinno wejść bez problemu
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Słowenia - Serbia


Spotkanie, które zadecyduje o tym, która drużyna zajmie pierwsze miejsce w Grupie A. Oba zespoły sę zdecydowanie lepsze od reprezentacji Turcji i Austrii.

Słoweńcy zagrali wczoraj dobre spotkanie z Austriakami i odnieśli zasłużone i bardzo pewne zwycięstwo. Nie wiem dlaczego w meczu z Austrią zabrakło w składzie przyjmującego Vida Jakopina, który według mnie jest znacznie lepszy od Andreja Flajsa i Jana Planinca, którzy wczoraj wypadli słabo. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się Alen Pajenk, Alen Sket, Tine Urnaut i Dejan Vincic. Pierwsza trójka grała bardzo skutecznie w ataku. Dejan naprawdę bardzo fajnie rozgrywał i potwierdził opinię, że jest naprawdę ciekawym zawodnikiem.

Podopieczni Trenera Kolakovica mogą być zadowoleni po inauguracyjnym spotkaniu. Serbowie są znani z tego, że grają bardzo spokojnie i solidnie. Wczoraj świetne spotkanie rozegrał Ivan Miljkovic, który w ciągu trzech, krótkich setów zdobył 19 punktów. Całkiem nieźle zagrali środkowi Stankovic i Podrascanin. Chyba więcej pisać nie trzeba, bo Turcy naprawdę nie postawili ciężkich warunków.

Wydaje mi się, że Słowenia może dzisiaj nawiązać walkę z Serbami. Podopieczni Trenera Veselina Vukovica prezentowali się bardzo dobrze już w sparingach przed Mistrzostwami Europy. Mam nadzieję, że dzisiaj po raz kolejny zagrają solidnie. Przy odrobinie szczęścia mogą coś dzisiaj ugrać.

Typ:
Słowenia (Match Points Handicap +11.5 pkt) @ 1.85 Tobet ⛔
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs


Polska - Bułgaria​


Wczoraj dwie swego rodzaju niespodzianki w Grupie D. W pierwszym meczu Słowacy pokonali Bułgarów po Tie-breaku. Pozytywnie zagrała dwójka w ataku Kaziyski i Nikolov. Między nimi a resztą była przepaść. W drugim spotkaniu tej grupy Polacy pokonali 3:1 Niemców i zostali liderami. Na plus zaskoczył Łukasz Żygadło, który wreszcie ufał więcej Możdżonkowi i Nowakowskiemu. Świetny mecz rozegrali na przyjęciu Kurek i Kubiak, szczególnie ten pierwszy, który dzięki swojej odwadze w trudnych pozycjach rozstrzygnął losy spotkania na korzyść Polaków. Wspaniale spisał się Ignaczak, który bronił w niemożliwych sytuacjach. Gorzej wygląda u nas pozycja atakującego. Piotrek Gruszka o ile na początku spotkania grał na dobrym poziomie, to później było znacznie gorzej, a Kuba Jarosz wcale lepiej go nie zastępował. Jeśli Piotr dobrze wejdzie w mecz to nie widzę innego rezultatu aniżeli zwycięstwo Polski. Kto by pomyślał przed mistrzostwami, że większość w starciu z Bułgarami będzie grała na naszych.

Moja propozycja:
Polska wygra @ 2.22 Pinnacle
 
S 11

skorp

Użytkownik
Ludzie zalamujecie mnie swoim brakiem czytania turnieju.Juz wczoraj pocisnolem was przed meczem polakow ze gracie kurs ktory spada z 2,5 na 1 ,6 zamiast grac na Polakow co bylo pefka przy problemac niemcow a propos niewiem dlaczego admin usunal moje posty mniejsza z tym.Dzis kolejny przyklad waszej glupoty 99% z was pomyslalo o bulgaria przegrala wczoraj z niby slaym zespolem a Polacy ograli przepoteznych Niemcow ktorych tak przeciez zachwalaliscie i dzis rzuciliscie sie na gre na naszych.Brak slow nawet na komentowanie tego wiec oprostu podam typ taki jak wczoraj 10/10
Bulgaria-Polska 1 @1,85
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Niemcy - Słowacja 1 @ 1,45 betclick
Po pierwszej serii meczów wyniki miały być odwrotne oczywiście według wszystkich znawców. Niemcy miały się przejechać po Polsce a Bułgarzy po Słowacji. Rzeczywistość była zgoła odmienna co oczywiście cieszy patrząc przez pryzmat wygranej Polski. Dzisiaj Niemcy nie mogą już stracić punktów jeśli myślą o awansie do fazy finałowej. Z Polakami grali momentami nieźle, zdecydowanie brakowało skuteczności w ataku. Zagrywka też nie siedziała oprócz Grozerowi. Jeśli dzisiaj te dwa mankamenty zniweluje zespół Niemiecki to spokojnie ogra dość chimeryczną drużynę Słowacji, o której nic więcej nie mogę powiedzieć bo meczu z Bułgarami niestety nie oglądałem.
Czechy - Estonia under 185,5 @ 1,40 tobet
Czesi po zaciętym boju pokonali 3-2 Portugalię. Jak na gospodarza ME przystało awans z grupy musi być. No i dzisiejsza wygrana z najsłabszą ekipą tych mistrzostw również. Linia bardzo wysoko ustawiona bo mogą być nawet 4 sety dość wyrównane by under wszedł. Ja oczywiście liczę na szybką odprawę i 3-0 dla Czechów. Ten typ szczególnie polecam.
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Ludzie zalamujecie mnie swoim brakiem czytania turnieju.Juz wczoraj pocisnolem was przed meczem polakow ze gracie kurs ktory spada z 2,5 na 1 ,6 zamiast grac na Polakow co bylo pefka przy problemac niemcow a propos niewiem dlaczego admin usunal moje posty mniejsza z tym.Dzis kolejny przyklad waszej glupoty 99% z was pomyslalo o bulgaria przegrala wczoraj z niby slaym zespolem a Polacy ograli przepoteznych Niemcow ktorych tak przeciez zachwalaliscie i dzis rzuciliscie sie na gre na naszych.Brak slow nawet na komentowanie tego wiec oprostu podam typ taki jak wczoraj 10/10
Bulgaria-Polska 1 @1,85
Dobrze że mod wyrzucił te bzdety po bo pierwsze po meczu każdy sobie może mówić, czy tam w trakcie, po drugie znowu piszesz jakieś krzykliwe hasełka bez jakichkolwiek argumentów i mam nadzieję że Redwitz doprowadzi Cię do porządku. A co do tego grania spdającego kursy z 2,5 na 1,6 to po prostu &quot;splagiatowałes&quot; parę moich wypowiedzi które pisałem dobrych parę godzin przed meczem.

Redwitz ja bym uważał na mecz Serbów i wstrzymałbym się z graniem, rok temu Serbowie mocno kombinowali podczas MŚ i sądzę że w tym roku będzie podobnie. Wychodząc z 1. miejsca poszliby pod nóż Rosjanom w półfinale a ja mimo wszystko sądzę że naiwni to oni nie są i jednak bedą woleli sobie zostawić Rosjan na sam koniec. Widzę że u Serbów pierwsze skrzypce przestał grać partacz Petkovic a to może mieć spore znaczenie. Taka moja mała rada, jak będzie okaże się za parę godzin.
@Ah zagrałeś handi w stronę Slowenii to ok ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Trochę nie doceniałem Belgów przed Mistrzostwami, a oni mają naprawdę ciekawy zespół i mogą napsuć krwi wszystkim grupowym rywalom. Nie rozumiem dlaczego wczoraj na parkiecie na dłuższy czas nie pozostał młody przyjmujący Sam Deroo. Chłopak ma spory potencjał i w parze z Verhannemanem mogło by to naprawdę fajnie wyglądać. Wspomniany Matthijs Verhanneman w spotkaniu z Włochami nie zagrał najlepszego spotkania i na pewno stać go na lepszą grę. Bardzo ważną postacią jest rozgrywający Frank Depestele, który gra strasznie szybką siatkówkę. O miano pierwszego atakującego walczą Bram Van den Dries i Gert van Walle. Obaj są zawodnikami włoskich zespołów i mają spory potencjał.

Widać, że Francuzi ciężko pracowali przed Mistrzostwami Europy i mogą tutaj zaskoczyć. Może się podobać atmosfera w ekipie Trójkolorowych, gra w obronie i w przyjęciu. Przeciwko Finom świetnie zagrał libero Jean-Francois Exiga. Zawodnik kompletny, któremu naprawdę ciężko coś zarzucić. W końcu wsparcie w ataku dostał Antonin Rouzier, który w parze z Earvinem N&#39;Gapethem może naprawdę sporo zdziałać. Wspomniany N&#39;Gapeth wczoraj rozpoczął spotkanie na przyjęciu w parze z Samuelem Tuią, który w spotkaniu z Finlandią zagrał przeciętnie, a przecież pamiętamy jego bardzo dobre występy podczas Ligi Światowej.

Faworytami są Francuzi, ale mam nadzieję, że Belgowie będą w stanie nawiązać z nimi walkę. W dobrej formie jest Antonin Rouzier i to właśnie na niego podopieczni Trenera Gewehra będą musieli zwrócić szczególną uwagę. Bardzo ważne będzie przyjęcie. Jeżeli reprezentacja Belgii będzie dokładnie dogrywać do Franka Depestele to ten spokojnie będzie rozrzucał blok. Set jak najbardziej w zasięgu Belgów.

Typ:
Over 160.5 pkt @ 1.65 Unibet ✅
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
:siata:Niemcy - Słowacja
Typ : Niemcy
Kurs : 1.45

:siata:Czechy - Estonia H(0-1.5)
Typ : Czechy
Kurs : 1.20

Kurs ogólny : 1.74
Bukmacher :

Stawka 2/10
2
Poczekałem aż kurs na Niemców trochę wzrośnie i postanowiłem na nich postawić.W ekipie Słowacji zbyt dużo jest niestabilnych zawodników takich jak Sopko.Niemcy na czele z Grozerem powinni odprawić naszych południowych sąsiadów,tak sądzę.Czesi wczoraj męczarnie z Portugalią i dzisiaj powinno być lepiej,bo i rywal słabszy.Do tego nie powinni być tak spięci,a i Stokr powinien zagrać lepszy mecz.
Grozer powinien wyjść dzisiaj w pierwszym składzie
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Belgia-Francja
1 set Belgia @3,60 Gamebookers
✅✅✅
Nieobliczalna drużyna Belgów już wczoraj w meczu z Włochami pokazała całkiem niezłą grę.Jednak wszystko wychodziło im tylko w początkowej fazie meczu.Im bliżej końca tym widać było większe zmęczenie a co za tym idzie Włosi wykorzystali to i wygrali mecze 3-1.Myślę że dziś Belgowie również na początku pokażą się z dobrej strony w meczu z Francją i wygrają 1 seta.Patrząc na ten mecz można zauważyć że Belgowie nie mają nic do stracenia i dzisiajsza porażka wyeliminuje ich z turnieju, tak więc myślę że będą dziś dzielnie walczyć lecz nie starczy im sił aby wygrać cały mecz.1 set dla Belgów !!!

Słowacja-Niemcy
Słowacja -1,5 seta @ 6,25 Betsafe
✅✅✅
Niemcy dziś będą grali pod ogrmną presją ponieważ jeżeli chcą walczyć o awans dzisiejszy mecz poprostu muszą wygrać.Natomiast Słowacy już wczoraj pokazali,iż gra w roli outsidera to dla nich o wiele lepsza sytuacja.Wczoraj nikt na nich nie liczył a pokazali bardzo duża waleczność i zwyciężyli po świetnej grze.Dziś liczę ze Niemców zeżre presja i Słowacy od początku to wykorzystają i wygrają spotkanie 3-0 lub 3-1.Dla mnie świetny kurs oferuje Betsafe na -1,5 seta.Gorąco polecam!!!
Oprócz tego polecam bez analizy:
-1 set Słowenia @ 3,60 Gamebookers⛔⛔⛔
-Polska @ 2,34 Pinnacle Sports⛔⛔⛔
-Finlandia @ 5,25 Betsafe oraz Finlandia -1,5 seta @ 7,50 Betsafe⛔⛔⛔
Turcja -1,5 seta @ 2,50 Bwin
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Niemcy - Słowacja ⛔
Typ: Niemcy; @1,37
Toto-Mix


Lozano to inteligentny trener. Mam do niego zaufanie. Dla naszych zachodnich sąsiadów to bardzo ważny mecz - w razie porażki pozostałaby potyczka ostatniej szansy z Bułgarią. Ale porażki nie będzie. Słowacy zagrali wczoraj bardzo dobrze. Ale ten mecz z Bułgarią może się dziś odbić fizycznie. Poza tym nie wierzę, aby tak przeciętny zespół zagrał dwa dobre mecze pod rząd. Niemcy mają większy potencjał od swoich dzisiejszych rywali. Typuję wygraną podopiecznych trenera Lozano.


Polska - Bułgaria ✅
Typ: Bułgaria; @1,80
Toto-Mix


Dla Polaków ta porażka będzie sprowadzeniem tej reprezentacji na ziemię. Dwa lata temu udało się bez najlepszych graczy uzyskać wielki sukces. Ale teraz to się nie powtórzy. Wczoraj dobry mecz z Niemcami. Polacy, podobnie jak za trenera Castellaniego, realizują taktykę zgrywania się i nabierania pewności poprzeez wygrywanie meczy. Przed dwoma laty to wypaliło - nasi wygrywali mecz za meczem i dlatego czuli się coraz bardziej pewnie. Jednak nie może być drugi raz takiej sytuacji, że nie ma najlepszych zawodników w kadzre i ewntualny sukces to przykryje. Celem nadrzędnym mają być Igrzyska Olimpijskie i ewentualny sukces w ME spowoduje, iż wiele osób sobie pomyśli - no proszę, znowu bez Wlazłego i kilku innych możemy coś osiągnąć, co doprowadzi do klęski na IO (jeżeli w ogóle się tam zakwalifikujemy). Anastazi to dla mnie przeciętny trener - myśli, że jest wielkim trenejro i zrobi to co Castellani dwa lata temu - nie ma najlepszych zawodników, ale coś osiągnie. Jeśli to jest możliwe to byłbym za tym, aby w razie porażki na tej imprezie szybko zmienić trenera. To że w polskiej siatkówce nie ma najlepszych zawodników i zawodniczek w kadrach reprezentacyjnych to jakaś choroba naszego volleyballa. Tak jest od kilku lat. To jest bardzo ciężkie do wytłumaczniea. Oczywiście nie zrzucam całej winy na trenerów kadr, sami zawodnicy - te &quot;gwiazdeczki&quot; - też są winni. Wracając do meczu - Bułgarzy wczoraj przegrali. Przy okazji analizy do meczu Niemcy-Słowacja napisałem iż Słowacy mogą być lekko zmęczeni po wczorajszej potyczce. Na szczęście Bułgarzy zaczynają dzisiaj mecz trzy godziny później niż Słowacja, więc w ich przypadku powinni być dobrze. Bułgarzy mają bardzo dużą siłę w ataku, ale mają czasami problemy z grą blok-obrona. Jest to zespół na dzień dzisiejszy dysponujący według mnie nieco większym potencjał od naszego teamu. Polski zespół w obecny składzie nie ma potencjału na wielkie wyniki (podium LŚ to był przypadek i każdy o tym wie) i wczorajsza wygrana z Niemcami nie może zamazać tego obrazu. Według mnie Bułgarzy dziś wygrają. Nasz zespół zajmie miejsca 2-3 w grupie, w meczu barażowym powalczy, ale o awans do czołowej czwórki będzie ciężko.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Lozano jest uparty jak osioł, w Polsce też często tak robił. Niereformowalny jak sobie coś ubzdura ???? . Zamiast od razu wyjść Grozerem który jest w świetnej formie jak widać, to gra Schoepsem który wczoraj zagrał dramatycznie. Pewnie znowu przypłaci porażką w 1 secie ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom