>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn - Austria i Czechy 2011

Status
Zamknięty.
S 42

szuwi1

Użytkownik
I znowu jest kicha jesli chodzi o system. Nie rozumiem, dlaczego nie zrobic jak w ME w piłce nożnej - 16 druzyn (jak teraz w ME w siatce). Po 2 wychodza, potem na krzyż (a najlepiej do pierwszych miejsc dolosowac drugie miejsca - ale to raczej na turniejach niemozliwe ze wzgledow logistycznych). Kombinacje i kombinacje. Rzygać się chce. Mam nadzieje, ze u nas system bedzie klarowny na MŚ 2014. Powinna być na stałe przyjęta formuła na MŚ i ME, a nie co 2 lata siw wszytko zmienia i co chyba gorsze, to gospodarze sobie ustalają system. Coś niesamowitego.
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
:siata:portugalia - Czechy H(1.5-0)
Typ : Czechy
Kurs : 1.55
Bukmacher :

Stawka 6/10
6
Na papierze ekipa współgospodarzy turnieju wydaje się być zdecydowanym faworytem.W zespole Czech na rozegraniu gra Lukas Tichacek,który od nowego sezonu będzie grał w Rzeszowie,a w przeszłości wygrał ligę mistrzów razem z VfB Friedrichshafen.W ataku Czesi mają Stokra,który występował ostatnio w słynnym Trentino.Liczę,że faworyci zagrają na maksimum,a wtedy o wynik jestem spokojny.Gospodarze turnieju w zeszłym sezonie dobrze zaprezentowali się na mistrzostwach świata grając tam ciekawą siatkówkę.
Jan Stokr to kluczowy gracz reprezentacji Czech
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Moje pierwsze typy na EuroVolley 2011 ;)

Po obserwacji kilku turniejów min Wagnera, uważam że Polacy nie wyjdą w swojej grupie z 1 miejsca, ani z 2. Jutro pierwszy mecz z Niemcami, te ekipy nigdy nie lubiły ze sobą grać bo ich gra była bardzo zbliżona do siebie, ale.. Polska ekipa &quot;buja/kołyszę&quot; się z formą na dzień dzisiejszy, brak kilku kluczowych zawodników, bez urazy ale Bartek Kurek nie wygra całego spotkania, a kilka dobrych akcji wspomagających Piotra Gruszki to za mało na takie imprezy.. Mój typ w tym meczu.. Niemcy 1.75 bet-at-home

Drugie spotkanie które uważam za pewniaka to Czechy - Portugalia oczywiście z naciskiem na (1) ;) Pozwolę sobie porównać co do formy i zgrania drużynę męską Czech do drużyny żeńskiej Serbii, determinacja identyczna :] Aż miło ogląda się grę obu ekip. Dodam że w obu turniejach są gospodarzami a to zobowiązuję do pokazania się z jak najlepszej strony,formy, ducha walki itp..
Czechy 1.30 bet-at-home

Trzecie ostatnie spotkanie które obstawiam to Austria - Słowenia. Austria wydaje mi się najsłabszym ogniwem w grupie, nie wygra żadnego spotkania, chyba że po 2 pierwszych meczach zaczną się kombinację i podkładanie zwycięstw jak było ostatnio we Włoszech :/ to była żenada. Dlatego najlepiej obstawiać 2 pierwsze rundy w grupach, a kolejne sobie darować aż do półfinałów i finału ;) Nie zapomnę chyba nigdy głupich uśmieszków Rosjan którzy zastanawiali się jak można &quot;zepsuć&quot; jeszcze piłki!
Będę bardzo zaskoczona jeśli to Austria wygra te spotkanie.. Słowenia 1.20 bet-at-home

łączny kurs 2.73
 
navent 83

navent

Użytkownik
Moim zdaniem bardzo fajne zakłady długoterminowe dotyczące zawodników przygotował Betsafe. Atrakcyjny jak najbardziej jest kurs na MVP. Maxim Mikhaylov po kursie 3,25 przy wygraniu Mistrzostwa Europy przez Rosję jest bardzo prawdopodobny. A przecież zawodnicy z kraju z Europy Wschodniej są największym faworytem tej imprezy. Kto więc ma zgarnąć nagrodę MVP jak nie ich lider? Maxim udowodnił w Lidze Światowej, że jest wielkim zawodnikiem i to on w znacznej mierze przyczynił się do jej wygrania przez reprezentację Rosji.
Kolejnym ciekawym zakładem, w którym liderem może być Maxim Mikhaylov jest typ na najlepiej punktującego zawodnika. Większość piłek w ataku Rosjan kierowana jest do ich atakującego, więc zakładając, że jego reprezentacja dojdzie do finału, powinien zdobyć tytuł Best Scorer. Moim zdaniem nie zagrozi mu zbytnio Bartosz Kurek, gdyż Polska odpadnie wcześniej z tego turnieju. Najlepiej blokujący zawodnik i najlepszy rozgrywający to moim zdaniem bardziej loteryjne nagrody. Blokującym może okazać się praktycznie każdy środkowy (mimo, że w LŚ nagrodę zgarnął Maxim Mikhaylov), a najlepszym rozgrywającym zazwyczaj zostaje zawodnik przyszłych Mistrzów Europy, czyli najprawdopodobniej Sergey Grankin, lecz to jest bardzo ryzykowny typ moim zdaniem. Z kolei w przypadku nagrody dla najlepszego libero jest spore value na naszego Krzyśka Ignaczaka. Kurs 37,00 na najlepszego libero Ligi Światowej to duża przesada. Można więc spróbować ten typ za małą kwotę.
Pełna oferta kursów przedstawia się następująco:
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Spotkanie pomiędzy tymi zespołami będzie bardzo ważne dla końcowego układu tabeli. Grupę B wygrają Rosjanie, Estończycy nie powinni się liczyć w walce o awans, więc ten mecz zadecyduje o tym, która z tych drużyn zajmie drugie, a która trzecie miejsce.

Portugalczycy w tegorocznej edycji Ligi Światowej zaprezentowali się przyzwoicie. Wygrali tylko trzy spotkania, ale momentami pokazywali ciekawą siatkówkę. Główną armatą w zespole jest atakujący Valdir Sequeira, który dysponuje potężnym uderzeniem. Bardzo mocnym punktem w drużynie jest doświadczony środkowy Joao Jose. Joao jest świetnie wyszkolony technicznie i bardzo skutecznie prezentuje się w ataku. Podczas Ligi Światowej bardzo fajnie wypadł młody rozgrywający Tiago Violas. Popełnia czasami błędy, ale potrafi naprawdę szybko rozgrywać. Według mnie mają kłopoty z przyjmującymi. Manuel Silva, Flavio Cruz i Andre Lopes to solidni zawodnicy, ale nie wiem czy to wystarczy.

Czesi są współgospodarzami Mistrzostw Europy i na pewno będą chcieli pokazać się w tym turnieju z jak najlepszej strony. Wyjściowa siódemka wygląda bardzo dobrze. Bardzo pewnym punktem zespołu powinien być rozgrywający Lukas Tichacek, który od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Resovii Rzeszów. Najważniejszym zawodnikiem w reprezentacji Czech jest przyjmujący Peter Platenik. Znakomicie wyszkolony technicznie, świetnie spisuje się w przyjęciu i przede wszystkim ma bardzo szeroki repertuar zagrań w ataku. Mocnymi punktami powinni być również atakujący Jan Stokr i środkowy Jakub Vesely. W Mistrzostwach Świata 2010 nieźle wypadł libero Martin Krystof. Obok Platenika na przyjęciu najprawdopodobniej wystąpi Jiri Popelka, który swoje najlepsze lata ma już za sobą. Dysponuje sporą siłą, potrafi obijać blok rywali, ale brakuje mu już trochę zasięgu w ataku. Na dodatek słabo spisuje się w przyjęciu.

Czesi będą faworytami w tym spotkaniu. Od Mistrzostw Świata we Włoszech przyglądam się tej reprezentacji i trzymam za nią kciuki. Prezentują naprawdę solidną siatkówkę i mają w swoim zespole kilku naprawdę świetnych zawodników. Portugalczycy są przeciętną drużyną i mają kilka słabych punktów. Nie wierzę w to, że Valdir Sequeira sam poprowadzi swoją reprezentację do zwycięstwa.

Typy:
Czechy @ 1.30 Tobet ✅
Czechy (Sets Handicap -1.5) @ 1.65 Tobet ⛔
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
bet.safe moze i wystawil duzo zakladow, ale kolejny raz ich oddsmaker pokazuje jakim jest znawca siatkówki, on jest po prostu bardzo slaby, to juz kolejna wtopa tego bukmachera jeśli chodzi o indywidualne zakłady na siatkarzy...

jak mozna nie wystawic w najlepiej punktujacym zawodniku Ivana &quot;Groznego&quot; Milijkovica ? ja rozumiem, ze Starovic jest obiecujacym mlodym atakujacym, ale jednak nie po to Ivan wraca, aby siedziec na ławie, no chyba, ze ja o czyms nie wiem i jest on kontuzjowany czy cos, jednak wydaje mi sie, ze ten swietny oddsmaker po prostu spojrzal na sklady z LS i zobaczyl, ze tam Sasa byl atakujacym i dlatego pominał Ivana, gratuluje... tak samo jak mozna dac na Stokra kurs @ 12,00, a na Kurka @ 50,00 ? na obu tych zawodnikach opieraja sie ich reprezentacje, Czechy sa moze gospodarzem i czarnym koniem tych Mistrzostw, ale bez przesady, Polska jest rowniez w gronie faworytów i tym skladem rowniez sa czarnym koniem - zaskocza nas pozytywnie, jestem o tym przekonany, @ 50 na Kurasia to jest value, tak samo jak @ 25,00 na MVP Ivana, kto ma tam zdobywac punkty i wygrywac mecze jak nie on? dwóch środkowych rosyjskich w czubie najlepiej punktujacych, nie rosmieszajcie mnie ... brakuje Rouziera, w kazdym meczu trzepie srednio 20 punktow, no ale, ze Francja nie byla w finale LS to &quot;expert&quot; bet.safe go nie dał... brak Sokolova to kolejny blad, Bulgarzy beda w 8 na tych ME, wiec troszke meczow rozegraja, a tam ostatnio Sokolov jest zdobywca najwiekszej ilosci punktów i nie jest powiedziane, ze nie bedzie wychodzil w podstawie, zawsze smieszy mnie wystawianie kursów na środkowych wśród najlepiej punktujacych, owszem zdarzaja sie mecze, gdzie zdobywaja ich sporo, jednak nie oszukujmy sie, sa ta wyjatki od reguly, od zdobywania punktow są skrzydła, w 1 czy 2 meczach srodkowi moga brylowac w tym elemencie, ale nie na przestrzeni calego turnieju, licza sie atakuajcy i przyjmujacy, Maxim Ivan Savani (chociaz nie wiem jak to bedzie u nich po powrocie Parodiego, kto tam bedzie najwiecej tych pkt zdobywal) Rouzier, Kurek, Ngapeth, Stokr, Matej, Sokolov/Nikolov, Grozer/Schops... jak ktos inny sposrod tych, ktorych wymienilem, zdobedzie najlepiej punktujacego to mi kaktus na rece wyrosnie ...

u najlepszych sypaczy duze value na Tichacka oraz ciekawy kurs na Travice, chociaz moglby byc wyzszy, kurs na Grankina troszke za niski, ma najmocniejszych atakuajcych sposrod rozgrywajacych, ale ostatnio zostal przyćmiony przed DeCecco i nie mial za wiele do powiedzenia

wsrod najlepszych blokujacych &quot;Boyan Yordanov @ 14,00&quot; bardzo ciekawy zaklad, pozdro dla oddsmakera, jesli Boyan bedzie grac w 1 skladzie na srodku na przestrzeni calego turnieju i bedzie zdobywac punkty blokiem, to ja juz tutaj wiecej nic nie napisze... ale spokojnie, bede pisac, bo Boyana nie ma nawet w turniejowej &quot;14&quot;, przeciez to juz sie robi smieszne, kogo oni tam maja od siatki? ... moje wytlumaczenie jest takie: na oficjalnej stronie Mistrzostw jest w &quot;22osobowym&quot; skladzie Bulgarow B. Yordanov jako środkowy podany, jest podany tam jako &quot;1 z kolei&quot; środkowy, wiec pewnie expert z bet.safe wzial go do &quot;najlepiej blokujacych&quot;, ja do konca sam nie wiem czemu on nie został powołany do ostatecznego skladu Bułgarii, teraz nie chce mi sie szukać, ale wiem, ze najlepszym blokuajcym to on na pewno nie zostanie, pozdro dla tego pana :grin::grin::grin:

wśród libero duze value na Igłe oraz na Exigę, ta dwójka powinna byc w czubie najlepszych libero, Krzysiek ostatnio potwierdzil swoja pozycje w finale LS, takze od tamtego czasu nie zapomnial jak sie broni i odbiera, Exiga to stary wyjadacz, Francuzi sa znani z tego, ze duzo bronia i swietnie przyjmuja, na tych MS w 8 beda, takze Exiga bedzie mial szanse na pokazanie się



podsumowujac, brak słów dla tego kto wystawial tego zakłady :]



bym zapomnial, godny polecenia jest wciaz bet na zwycięstwo Rosji w całym turnieju, bet.sson cały czas trzyma na ten zakład @ 1,75, nie ma im kto zagrozić, Włosi nie daja rady, a Serbia samym Ivanem Rosji nie pokona

co do innego zakładu to Włochy/Serbia w trójce będą, chociaz nie wiem ktora z tych ekip ma większe szanse, na obie widziałem @ 2,00, wiec kazdy musi sam pomyslec, ktorej ekipie daje wiecej szans na top3

Polska wygra grupę @ 3,80 value w expe.kcie
Niemcy wygrają grupę @ 5,50 value w bet.ssonie @ 6,00 w bah

Włosi wygrają grupę @ 1,60 bah

z meczów pierwszej kolejki widzę wygrane Rosjan 3-0, Włochów 3-0, Czechów 3-1, Francuzów 3-2, Bułgarów 3-1, Polaków 3-2, Słoweńców 3-1 i Serbów 3-1 chociaz jakas niespodzianka musi się zdarzyć, no chyba, że wygraną Polaków rozpatrujemy jako niespodziankę, więc moze być, 1 niespodzianka w pierwszej kolejce styka
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
(...)licza sie atakuajcy i przyjmujacy, Maxim Ivan Savani (chociaz nie wiem jak to bedzie u nich po powrocie Parodiego, kto tam bedzie najwiecej tych pkt zdobywal) Rouzier, Kurek, Ngapeth, Stokr, Matej, Sokolov/Nikolov, Grozer/Schops... jak ktos inny sposrod tych, ktorych wymienilem, zdobedzie najlepiej punktujacego to mi kaktus na rece wyrosnie ...
Wymieniłeś prawie wszystkich, więc trudno będzie, ale zapomniałeś o Michale Łasko, więc jest szansa na kaktusa ;).
Co do tych zakładów indywidualnych to na pewno value na Maxima jako MVP jest ogromne. Myślę, że wygrana Rosji = MVP dla Maxima, który poza klasyfikacją punktujących powinien być też w czubie najskuteczniejszych, najlepiej serwujących, a nawet blokujących. Kurs @3,25 jest na pewno warty ryzyka.
Co do reszty to niby jest value na Tichacka, Igłę czy Exigę, ale podczas poprzednich ME nagrody wędrowały tylko do zawodników, których ekipy grały w półfinale. Szanse na to, że Polska, Czesi czy Francuzi tam dotrą nie są, przynajmniej według mnie zbyt duże.
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
A tam.
System to niszczy :
MVP in The Tournament
Marko Podrascanin @ 9.5
Milijkovcia też szukałem w best scorerach i jak go nie znalazłem dałem sobie spokój. Równie dobrze ja bym mógł wystawiać kursy na Ligę Mistrzów w nogę.
W sumie kurs na choćby best setter Mikko Esko @100 też &quot;twórczy&quot;, a ten rozgrywacz jest chyba najlepszy z całej stawki, można skwitować ???? ????
Dalej można by sporo wymieniać ale nie widzę celu.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Francuzi beznadziejnie rozpoczęli tegoroczną edycję Ligi Światowej i później Trener Blain już tylko szukał optymalnego zestawienia na Mistrzostwa Europy. Na tym turnieju zabraknie dotychczasowego kapitana Trójkolorowych, Guillaume Samiki. I trzeba przyznać, że jest to bardzo dobra decyzja Trenera, bo Guillaume po sezonie spędzonym w Rosji prezentował się strasznie słabo. W składzie na ME pojawili się natomiast przyjmujący Earvin N&#39;Gapeth i środkowy Jose Trefle. Sporym wzmocnieniem powinien być zwłaszcza Earvin, który jest zawodnikiem wszechstronnym. Jose w spotkaniach sparingowych prezentował się całkiem nieźle. Przede wszystkim potrafi w bardzo efektowny sposób kończyć swoje ataki. Ciężar gry w ataku spoczywać będzie na barkach Antonina Rouziera. Jak na razie Antonin chyba nie wykorzystał swojego ogromnego potencjału. Potrafi grać naprawdę bardzo skutecznie, ale potem w najważniejszych momentach popełnia serię prostych błędów. Wydaje mi się, że tutaj chodzi już tylko o psychikę. Trener Blain na pozycji libero ma dwóch bardzo ciekawych siatkarzy. Jean-Francois Exiga to już doświadczony i bardzo ograny zawodnik. Bardzo pewny w swoich zagraniach i wnosi dobrą atmosferę na parkiet. Jenia Grebennikov to przyszłość reprezentacji Francji. Pomimo mlodego wieku już prezentuje się świetnie. Podstawowym rozgrywającym na Mistrzostwach Europy powinien być Pierre Pujol, którego od nowego sezonu będziemy mogli oglądać w Farcie Kielce. Pierre jest dobry, ale na tej pozycji na tym turnieju będzie przynajmniej kilku znacznie lepszych zawodników.

Trzeba przyznać, że Finowie to bardzo solidny i całkiem dobry europejski zespół. Praca jaką wykonał Trener Berutto z tą reprezentacją zasługuje na ogromne pochwały. Obecnie zespół prowadzi dobrze nam znany Trener Daniel Castellani i nadal Skandynawów nie można lekceważyć. Dobrą wiadomością jest to, że w składzie nie ma Jarmo Korhonena, który w Lidze Światowej występował na pozycji libero i prezentował się beznadziejnie. W jego miejsce w pewnym momencie wskoczył Tuomas Sammelvuo, ale z racji, że jest to nominalny przyjmujący również nie zachwycał. Teraz do składu na Mistrzostwa Europy zostali zgłoszeni Pasi Hyvarinen i Jesse Mantyla i mam nadzieję, że to Pasi będzie pojawiał się w wyjściowym składzie. Naprawdę bardzo dobry, wyróżniający się zawodnik. Najważniejszymi zawodnikami będą oczywiście Mikko Esko i atakujący Mikko Oivanen. Esko to świetny rozgrywający, który potrafi znakomicie rozrzucić blok rywali. Wydaje mi się, że trochę nie doceniałem Oivanena kiedy występował w Resovii Rzeszów. Potrafi być naprawdę skuteczny i przede wszystkim jest zawodnikiem regularnym. Może się również podobać to, że bardzo rzadko popełnia błędy. Dużo będzie zależeć od pary przyjmujących, którą powinni tworzyć Antti Siltala i Olli Kunnari. Antti to przede wszystkim zawodnik z charakterem, który jest potrzebny w każdym zespole. Olli jest świetnie wyszkolony technicznie i naprawdę w ataku potrafi chyba wszystko.

Wydaje mi się, że będzie to wyrównane spotkanie. Być może będziemy nawet świadkami pięciu setów. W tym meczu dużo będzie zależało od zawodników grających po przekątnej z rozgrywającym. Reprezentacje Francji i Finlandii bazują przede wszystkim na skuteczności swoich atakujących. Francja jest znana z tego, że znakomicie spisuje się w obronie. Mocną stroną tego zespołu powinno być również przyjęcie. Obecnie wyżej w tym turnieju stawiam Trójkolorowych. Powrót do składu N&#39;Gapetha na pewno wzmocni ten zespół.

Typ:
Francja @ 1.52 Betsafe ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Słowenia - Austria


Muszę przyznać, że Austria jest dla mnie anonimowym zespołem. Występowali w Lidze Europejskiej, ale tego występu na pewno nie mogą zaliczyć do udanych. Ostatnio rozegrali dwa spotkania sparingowe z tak zwaną Polską &quot;B&quot; i udało im się wygrać jedno z nich.

Słoweńcy podobnie jak Austriacy brali udział w Lidze Europejskiej i stanęli tam na najniższym stopniu podium co dla tej reprezentacji jest na pewno dobrym wynikiem. Mocną stroną Słoweńców powinna być gra w ataku. Mitja Gasparini i Alen Sket rywalizują o miano podstawowego atakującego i ciężko stwierdzić, kto jutro rozpocznie spotkanie od początku. Parę przyjmujących tworzyć będą Vid Jakopin i Tine Urnaut. Vid jest zawodnikiem leworęcznym i bardzo sprytnym. Tine to przede wszystkim spory zasięg i mocne uderzenie. Ciekawą drogę przebył środkowy Alen Pajenk, który ze słoweńskiego Bledu przeniósł się do włoskiej Verony, a teraz będzie zawodnikiem słynnego zespołu z Maceraty. Bardzo skuteczny zawodnik i przede wszystkim bardzo sprawny.

Spotkania sparingowe nic nie mówią, ale warto zwrócić uwagę na dobre wyniki Słoweńców. Mają bardzo ciekawy zespół i to właśnie podopieczni Trenera Veselina Vukovica obok Serbii są faworytami w Grupie A. Mam nadzieję, że Słoweńcy udanie rozpoczną swój udział Mistrzostwach Europy i zgarną komplet punktów.

Typ:
Słowenia (Sets Handicap -1.5) @ 1.42 Unibet ✅
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Niemcy - Polska

Już dawno nie było tak fatalnej otoczki wokół reprezentacji. Kto ma wierzyć w sukces na mistrzostwach? Nie wiem czy wierzą do końca sami zawodnicy po tym jak się prezentowali w Memoriale, w sparingach i po informacji że Zbyszek Bartman nie jedzie. Gdyby jeszcze Zibi był to by coś z tego mogło być, ale w takiej sytuacji może być spory problem przede wszystkim w ataku. Jarosz niby potrafi czasem zagrać mecz, niby na LŚ wygraliśmy z Argentyną po dobrym meczu bez Bartmana. Jednak jakoś o optymizm mnie osobiście jest ciężko. Z Czechami lanie, z Rosją lanie, z Włochami ledwie set ugrany. Z Niemcami będzie lepiej? Wątpie, Lozano potrafi zawsze przygotować zespół do turnieju (jeden turniej nam nie wyszedł tylko na ME),a Niemcy są głodni zwycięstw bo jeszcze nigdy niczego nie ugrali w żadnym turnieju. Najbardziej groźni są również na początku turnieju. Co o nas? Brakuje nam rozgrywającego, a nie wystawiacza jakim jest Łukasz Żygadło. Zagumny zawsze potrafił kreować grę, Łukasz niekoniecznie. Czy Sam Bartek udźwignie ciężar? Musi mu na pewno pomóc w tym atakujący. Kubiak czy Ruciak to nie Winiarski na przyjęciu....
Niemcy mają też swoje problemy wbrew pozorom.
http://www.s-w-o.pl/index.php/me-2011-gr-d-niemcy-trenowali-w-brazylii/
Polecam przeczytanie artykułu. Pamiętajmy, że Grozer i Andrae - kluczowe postacie w reprezentacji.... Czy znajdą formę po tak długiej absencji? Może być z tym różnie, Grozer długo nie grał. Boję się Kromma, któremu jak wyjdzie mecz... Gdyby byli w pełni formy to bym naprawdę był spokojny o wygraną Niemiec. Ale w tej sytuacji może być różnie....
Niemcy 1.6 to chyba niezły typ, ale nie wiem czy podjąłbym się grania tego.
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Niemcy 1.6 to chyba niezły typ, ale nie wiem czy podjąłbym się grania tego.
Parę dni temu Niemców można było złapać nawet po 2.5 i to że Niemcy grali sparingi w Brazylii oraz to że Grozer i Andre nie są zbyt w formie, bylo ogólnie wiedziane. Data tego artykułu to 29 sierpnia.. Grać Niemców bardzo się opłacało nim wszyscy się na nich nie rzucili, teraz ten bet według mnie jest nieopłacalny.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Parę dni temu Niemców można było złapać nawet po 2.5 i to że Niemcy grali sparingi w Brazylii oraz to że Grozer i Andre nie są zbyt w formie, bylo ogólnie wiedziane. Data tego artykułu to 29 sierpnia.. Grać Niemców bardzo się opłacało nim wszyscy się na nich nie rzucili, teraz ten bet według mnie jest nieopłacalny.
opłacalny nieopłacalny, byle trafny! ;), wg mnie poleciał kurs również ze względu na to, że Bartmana nie będzie. Pamiętajmy, że jeszcze jest świetny Jochan Schoeps, który z powodzeniem może zastąpić Grozera....Zdecydowałem się jednak zagrać, jak to się mówi humor się poprawi jak nasi wygrają co jest ważniejsze od pieniędzy, czego im życzę, do boju Polacy!!!
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Niemcy - Polska

Już dawno nie było tak fatalnej otoczki wokół reprezentacji. Kto ma wierzyć w sukces na mistrzostwach? Nie wiem czy wierzą do końca sami zawodnicy po tym jak się prezentowali w Memoriale, w sparingach i po informacji że Zbyszek Bartman nie jedzie. Gdyby jeszcze Zibi był to by coś z tego mogło być, ale w takiej sytuacji może być spory problem przede wszystkim w ataku. Jarosz niby potrafi czasem zagrać mecz, niby na LŚ wygraliśmy z Argentyną po dobrym meczu bez Bartmana. Jednak jakoś o optymizm mnie osobiście jest ciężko. Z Czechami lanie, z Rosją lanie, z Włochami ledwie set ugrany. Z Niemcami będzie lepiej? Wątpie, Lozano potrafi zawsze przygotować zespół do turnieju (jeden turniej nam nie wyszedł tylko na ME),a Niemcy są głodni zwycięstw bo jeszcze nigdy niczego nie ugrali w żadnym turnieju. Najbardziej groźni są również na początku turnieju. Co o nas? Brakuje nam rozgrywającego, a nie wystawiacza jakim jest Łukasz Żygadło. Zagumny zawsze potrafił kreować grę, Łukasz niekoniecznie. Czy Sam Bartek udźwignie ciężar? Musi mu na pewno pomóc w tym atakujący. Kubiak czy Ruciak to nie Winiarski na przyjęciu....
Niemcy mają też swoje problemy wbrew pozorom.
http://www.s-w-o.pl/index.php/me-2011-gr-d-niemcy-trenowali-w-brazylii/
Polecam przeczytanie artykułu. Pamiętajmy, że Grozer i Andrae - kluczowe postacie w reprezentacji.... Czy znajdą formę po tak długiej absencji? Może być z tym różnie, Grozer długo nie grał. Boję się Kromma, któremu jak wyjdzie mecz... Gdyby byli w pełni formy to bym naprawdę był spokojny o wygraną Niemiec. Ale w tej sytuacji może być różnie....
Niemcy 1.6 to chyba niezły typ, ale nie wiem czy podjąłbym się grania tego.
Fakty znane i raczej nikogo nie dziwią co do tego co jest napisane. Grozer nawet jak jest bez formy to jest Schops który w LŚ spisywał się świetnie i porównując jego gre do obecnej Gruszki czy Jarosza to róznica jest sporana korzyść Niemca. To że Andre nie ma formy też nie jest jakimś wielkim problemem Andre jak dla mnie nigdy nie był gwiazdą w drużynie Niemieckiej i w tym sezonie jak narazie w ogóle nie pomagał drużynie bo miał kontuzje więc tak czy siak nie są to jakieś pozytywne wieści dla Polskiej drużyny są raczej neutralne bo wcześniej też tak było i teraz też tak jest także nic to nie zmienia. A kurs 1.60 na Niemców wg mnie też nie jest już taki opłacalny jak był Ja złapałem ponad 1.90 więc różnica jest znaczna.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Fakty znane i raczej nikogo nie dziwią co do tego co jest napisane. Grozer nawet jak jest bez formy to jest Schops który w LŚ spisywał się świetnie i porównując jego gre do obecnej Gruszki czy Jarosza to róznica jest sporana korzyść Niemca. To że Andre nie ma formy też nie jest jakimś wielkim problemem Andre jak dla mnie nigdy nie był gwiazdą w drużynie Niemieckiej i w tym sezonie jak narazie w ogóle nie pomagał drużynie bo miał kontuzje więc tak czy siak nie są to jakieś pozytywne wieści dla Polskiej drużyny są raczej neutralne bo wcześniej też tak było i teraz też tak jest także nic to nie zmienia. A kurs 1.60 na Niemców wg mnie też nie jest już taki opłacalny jak był Ja złapałem ponad 1.90 więc różnica jest znaczna.
1.60 to słabo...
Ale jak ktoś chce grać na Niemców to na expekt do złapania jest 1.72 z tego co widzę (rano było jeszcze więcej).
Tak jak ktoś pisał kilka/naście dni temu kursy powyżej 2,00.
Dla mnie przy obecnych kursach to spotkanie to typowy no bet, zobaczymy jak się turniej rozwinie.
Natomiast przy tej masówce jaka poszła już na Niemców na Polaków można łapać kursy 2,3-2,4, co myślicie o jakimś handi na polaków +1,5seta??
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Natomiast przy tej masówce jaka poszła już na Niemców na Polaków można łapać kursy 2,3-2,4, co myślicie o jakimś handi na polaków +1,5seta??
Polacy nawet nie kiwną palcem w tym meczu , po tym co prezentowaliśmy w sparingach to w tym meczu mamy mikroskopijne szanse na końcowy sukces , wystarczy spojrzeć na pozycję atakującego w obu drużynach i już widać że Polacy mają marne szanse na ugranie czegokolwiem w tym spotkaniu.
 
spidermms 0

spidermms

Użytkownik
Chciałbym Wam przypomnieć historie z ligi światowej, Polacy po bardzo kiepskiej grze nie mieli nawet prawa wyjść z grupy, ale jednak z dużą ilością szczęścia i lepszej gry udało im się zająć 3 miejsce ! Mam zasadę, żeby nigdy nie obstawiać mecze Polaków, bo gdy nie mają szans i nikt w nich nie wierzy to wygrywają, a gdy wszyscy są pewni ich wygranej to zaprzepaszczają okazje...i kupony :p Dlatego uważałbym z tym betem. Pozdrawiam
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Sparingi wcale nie są ostatecznym wyznacznikiem formy, w ciągu 10 dni może zmienić się bardzo dużo, oczywiście jeśli prawdą było, że Polacy wtedy byli po ciężkich siłowych treningach, bo jak wróci świeżość to i gra się znacznie lepiej. Gruszka w reprezentacji nigdy raczej nie zawiódł, dla lata temu przed samym turniejem też był krytykowany a dostał MVP. W tym roku też o to nie martwiłbym się gdyby nie ciężka i długa kontuzja, bo Gruszka, żeby być w formie to musi trenować i przede wszystkim grać,a w tym roku niestety było tego za mało. Niemców można poruszyć zagrywką, nawet naszą ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Chciałbym Wam przypomnieć historie z ligi światowej, Polacy po bardzo kiepskiej grze nie mieli nawet prawa wyjść z grupy, ale jednak z dużą ilością szczęścia i lepszej gry udało im się zająć 3 miejsce ! Mam zasadę, żeby nigdy nie obstawiać mecze Polaków, bo gdy nie mają szans i nikt w nich nie wierzy to wygrywają, a gdy wszyscy są pewni ich wygranej to zaprzepaszczają okazje...i kupony :p Dlatego uważałbym z tym betem. Pozdrawiam
Polacy mieli zapewniony awans do turnieju finałowego bo byli gospodarzem , 3 miejsce nic nie dawało bo tylko 2 pierwsze miejsca gwarantowały udział w finałach . Czyli gdybyśmy nie byli gospodarzem to nawet byśmy nie mieli prawa walki o medale , śmieszy mnie to całe jaranie się komentatorów brązem w LŚ , szkoda tylko że zapominają iż w sportowej walce Polacy nie mieli szans tego osiągnąć.
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Trzeba sie niestety zgodzic z faktami .Przeblyski lepszej gry naszych napewno bedą ale wygrywac będzie cięzko .Przez oststni tydzien poprawia się szczególy a nie szuka formy na mistrzostwa.Według mnie nie potrzebne są kalkulacje .... 3 miejsce w grupie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom