>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn - Austria i Czechy 2011

Status
Zamknięty.
pnc 0

pnc

Użytkownik
tak na marginesie nie wiem czemu ludzie wciaz graja na bahu gdzie sa okradani z kursow, na unibecie mialbys laczny kurs 2,72 (1,72 na Polske i 1,6 na Finalndie) przy tych samych kursach na ich przeciwnikow.. pozdrawiam
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
tak na marginesie nie wiem czemu ludzie wciaz graja na bahu gdzie sa okradani z kursow, na unibecie mialbys laczny kurs 2,72 (1,72 na Polske i 1,6 na Finalndie) przy tych samych kursach na ich przeciwnikow.. pozdrawiam
Zgadzam się w 100%. Ja na bahu gram tylko live albo w pokera. Dlatego wczoraj wypłaciłem stamtąd żeby przelać pieniądze do innego buka i postawić zdarzenia po dużo lepszych kursach.
Wracając do tematu. Kurs na Polskę około 1.65 a ja zdecydowałem się postawić handicap punktowy -3.5 pkt na naszych po kursie 1.90
 
G 33

green-black

Użytkownik
Można powiedzieć, że turniej zaczyna się dopiero teraz... Do tego doprowadził po raz kolejny dziwny system rozgrywek ale nie będę na niego zbytnio narzekał bo Polacy wykorzystali go w znakomity sposób. Nasi zawodnicy pierwszą rundę rozegrali tak jak należało i otworzyli sobie drogę do strefy medalowej. Mecz z Czechami jest bardzo ważny, bo może mieć spory wpływ na losy naszej kadry, nie tylko w tym turnieju. Porażka w memoriale im. H.Wagnera raczej nie ma w tym momencie przesadnego znaczenia, bo jak już się tu pisało to był inny etap przygotowań. Czesi w tym turnieju grają swoje, nie są jakąś rewelacją, póki co męczyli się z Portugalią,Rosjanie ich zmiażdżyli i na koniec rozbili Estonię. Czyli można powiedzieć, wyniki w normie i raczej tego można było się spodziewać po współgospodarzach tego turnieju. Polacy trochę pokombinowali, wyniki i styl gry każdy zna więc nie będę przytaczał. Mamy w kilku elementach przewagę nad Pepikami, na pewno liczę dzisiaj na Kurka, w takich momentach on się sprawdza najlepiej, do tego niesamowity Igła, całkiem niezły serwis... Ważnym, bardzo ważnym, elementem będzie blok, jak się uda dobrą zagrywką trochę utrudnić Tichackowi rozegranie to Czesi prawdopodobnie znowu będą łapali sporo czap, a póki co Nasi środkowi radzą sobie niezle. No i ciekawe jak gospodarze sobie poradzą z presją, bo dla nich to będzie spore wyzwanie.
Oprócz tego stawiam na Słoweńców, pozwolę sobie wkleić moją analizę którą zamieściłem już na innej stronie (mam nadzieję że nie jest to zabronione?): Finowie w fazie grupowej do ostatnich chwil walczyli o pozostanie w turnieju, bowiem dopiero wygrana ze słabymi Belgami (wcześniej ponieśli dość wyraźne porażki z Włochami i Francją) w ostatnim meczu dała im awans z 3 miejsca w grupie do baraży. Jest to zespół z potencjałem, jednak pod wodzą Daniela Castellaniego nie prezentują się w tym roku tak dobrze, jak w poprzednich latach pod wodzą poprzedniego trenera, Włocha Berruto. Zupełnie inna sytuacja panuje w kadrze Słowenii. Zawodnicy z tego małego kraju od pewnego czasu zaczynają powoli dobijać do (póki co) europejskiej czołówki, bez echa nie pozostały sukcesy mistrza tego kraju ACH Bled, stopniowo poziom tego zespołu rośnie i stać ich na bycie czarnym koniem tego turnieju. Przed ME wygrali niezle obsadzony towarzyski turniej we Francji, już w Wiedniu pokonali Austrię i Turcję oraz przegrali po walce z Serbami. Oba zespoły mają podobny potencjał, jednak obecna forma przemawia za Słowenią i moim zdaniem taki kurs to prezent, z którego należy korzystać.
Wygrane Bułgarii i Francji nie podlegają dyskusji, choć na DW 3-0 bym nie postawił, obie drużyny mają w swojej grze przestoje ???? Pozdrawiam
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
tak na marginesie nie wiem czemu ludzie wciaz graja na bahu gdzie sa okradani z kursow, na unibecie mialbys laczny kurs 2,72 (1,72 na Polske i 1,6 na Finalndie) przy tych samych kursach na ich przeciwnikow.. pozdrawiam
Dlatego, że Unibet na Livie często ma błędy, a poza tym na live większe zaobserwowałam kursy na bet-at-hom. Zatem wolę mieć kursy przed meczowe niższe, a większe na livie gdzie gram większymi stawkami. I mieć całą kasę na jednym buku niż się pogubić ze wszystkim.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Dlatego, że Unibet na Livie często ma błędy, a poza tym na live większe zaobserwowałam kursy na bet-at-hom. Zatem wolę mieć kursy przed meczowe niższe, a większe na livie gdzie gram większymi stawkami. I mieć całą kasę na jednym buku niż się pogubić ze wszystkim.
To nie możesz zrobić tak jak ja?
Bet at home mam do gry na live, a lepszego (czyt. każdego innego) buka mam do stawiania przed meczami?
Ja się w tym nie gubię jakoś:p
A jeśli chodzi o błędnie podawane wyniki na live, to BAH też bije na głowę inne buki. Najświeższy przykład mecz Polska - Niemcy 3 set. Wynik był 6-6 natomiast na Bahu widniało 5-2 dla naszych i ja od razu brałem 4.20 na Niemców.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Nie wiem nie lubię jakoś Unibetu :/ Nieraz na bahu są większe niż w expekt, betsafe. Może unibet króluję i może kiedyś się przełamie.
Najświeższy przykład mecz Polska - Niemcy 3 set. Wynik był 6-6 natomiast na Bahu widniało 5-2 dla naszych i ja od razu brałem 4.20 na Niemców.
Akurat tego meczu nie typowałam, na live bo nie było mnie przy komputerze ;) Brałam tylko na zwycięzców chyba w betsafe. I zły typ bo typowałam Niemców! Mam jakiegoś pecha do typowania zwycięzców gdzie indziej niż bahu ????
A teraz lepiej luźno nie piszmy tutaj bo Mod znów się zdenerwuję ;) Ważne by typy weszły, a różnicę kursów mogę sobie darować! Tadzin chodziło mi o to, że na wygrane przed live stawiam mało przez tą właśnie różnicę kursów, dlatego zwracam o wiele większą uwagę na live&#39;y! Dlatego gram w bahu częściej!
 
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
A teraz lepiej luźno nie piszmy tutaj bo Mod znów się zdenerwuję Ważne by typy weszły, a różnicę kursów mogę sobie darować!
Kurs to najważniejsza rzecz na podstawie której się typuje, w końcu granie 1.01 nie ma sensu.
Co do Baha to ma marżę porównywalną z bukami ziemnymi, czyli bardzo dużą marżę.
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dzisiaj spotkania w ramach &quot;zwycięzca bierze wszystko&quot;, więc spodziewam się zaciętej walki bez kalkulacji, gry na 100%. Sądzę, że muszą więc gdzieś wejść overy punktowe. Na pierwszy rzut oka zaciętym spotkaniem powinno być Słowenia - Finlandia. Oba zespoły w poprzedniej fazie nawet jak przegrywały, to jednak sety miały wyrównany przebieg (spotkanie Finów z Włochami, przegrali do zera, ale każdy set na styk, z kolei Słowenia z Serbią, wygrali nawet jednego seta, chociaż trzeba uczciwie przyznać, że w czwartym secie Serbowie ich zniszczyli). Innymi słowy to spotkanie wydaję mi się powinno być najbardziej zacięte z dzisiejszych i cztery wyrównane sety powinny mieć przynajmniej miejsce, dlatego over 186 punktów ja gram. (Czuję, także, że meczyk Polaków nie będzie spacerkiem, ale to odpuszczam, bo wiadomo, że Polacy mogą mieć falę i wygrać w trzech setach, albo przegrać w tie-breaku po przegranym trzecim secie.)
 
L 0

luke_87

Użytkownik
Dlatego, że Unibet na Livie często ma błędy, a poza tym na live większe zaobserwowałam kursy na bet-at-hom. Zatem wolę mieć kursy przed meczowe niższe, a większe na livie gdzie gram większymi stawkami. I mieć całą kasę na jednym buku niż się pogubić ze wszystkim.
2,25 vs 2,72 to jest 21% różnicy. Osiągnięcie yieldu na takim poziomie jest w praktyce niemożliwe, więc godzenie się na taką lichwę to strzelanie sobie w kolano podobnie jak posiadanie tylko i wyłącznie jednego buka (choć jeszcze bf byłbym w stanie zrozumieć). Lepiej jest mieć ich 30, tak jak lista z porównywarką kursów (ehhh 5-6 lat temu to można było kroić bonus za bonusem ???? ). Ostatnio wróciłem do unibeta i tam można fajne kursy wyciągnąć. Na bah z tego co sprawdziłem przed chwilą to dalej są kolosalne marże na live, więc przeskoczenie tych 10-12,5% będzie o niebo trudniesze.
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Bułgaria-Estonia
1 set Estonia @ 5,75 Expekt

Uważam, iż Bułgarzy podejdą do meczu za pewnie, i nie wyjdzie im to na dobre.Już po zakończeniu fazy grupowej zawodnicy Bułgarii mówili że postarają się powalczyć z Rosją, nie zwracając wogóle uwagi na fakt, iż najpierw muszą pokonać Estonie.Zawodnicy Estonii w tym meczu nie mają nic do stracenia, osiągneli już i tak duży sukces wychodząc z grupy.W ostatnim meczu z Portugalczykami widać było, że każdy element w ekipie Estonii działał bez zarzutów.Wydaję mi się, że jeżeli Estonia zagra dziś jeszcze lepiej niż z Portugalią jest w stanie sprawić ogromną niespodziankę.Myślę że jest tu paru ambitnych graczy takich jak np.:pupart,Kreek,Toobal,Venno.Jeżeli każdy z nich dołoży cegiełkę od siebie napewno mecz nie będzie jednostronny.Stawiam na 1 set Estończyków, ponieważ cały mecz to za duże ryzyko.
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Oprócz tego stawiam na Słoweńców, pozwolę sobie wkleić moją analizę którą zamieściłem już na innej stronie (mam nadzieję że nie jest to zabronione?): Finowie w fazie grupowej do ostatnich chwil walczyli o pozostanie w turnieju, bowiem dopiero wygrana ze słabymi Belgami (wcześniej ponieśli dość wyraźne porażki z Włochami i Francją) w ostatnim meczu dała im awans z 3 miejsca w grupie do baraży. Jest to zespół z potencjałem, jednak pod wodzą Daniela Castellaniego nie prezentują się w tym roku tak dobrze, jak w poprzednich latach pod wodzą poprzedniego trenera, Włocha Berruto. Zupełnie inna sytuacja panuje w kadrze Słowenii. Zawodnicy z tego małego kraju od pewnego czasu zaczynają powoli dobijać do (póki co) europejskiej czołówki, bez echa nie pozostały sukcesy mistrza tego kraju ACH Bled, stopniowo poziom tego zespołu rośnie i stać ich na bycie czarnym koniem tego turnieju. Przed ME wygrali niezle obsadzony towarzyski turniej we Francji, już w Wiedniu pokonali Austrię i Turcję oraz przegrali po walce z Serbami. Oba zespoły mają podobny potencjał, jednak obecna forma przemawia za Słowenią i moim zdaniem taki kurs to prezent, z którego należy korzystać.
typu nie neguje (chociaz sam gram dosc pewnie Finow), ale ludzie, troszke &quot;ogłady&quot;, Finowie grali bardzo wyrownane mecze z Francuzami i Wlochami, wyniki mogly byc rownie dobrze w druga strone, w meczu o zycie musieli wygrac 3-0 z bardzo dobrze grajaca Belgia, co zrobili? rozniesli ich 3-0
nie przeceniajmy Slowenii, grali z ogórkami z Austrii i Turcji, jedynie mecz z Serbami mozna brac pod uwage, chociaz przegrany set 9-25 mowi wiele o sile tej repry jesli mocniejszy przeciwnik gra swoje, Slowenia wie, ze z roku na rok gra co raz lepiej, jednak tym samym sami na sobie wywieraja presje, a oni tego na razie moga nie udziwgnac, to jeszcze nie ten etap tej druzyny

odwrotnie Finowie, to doswiadczona ekipa, ktora na praktycznie wszystkich pozycjach ma lepszych zawodnikow, w meczu z Belgia sie odrodzili, widac bylo, ze taki mecz byl im bardzo, ale to bardzo potrzebny, w meczu z Francja byli tak blisko, ale pechowo przegrali, w meczu z Włochami rowniez, tyle prowadzic i przegrywac, opuszczalo ich szczescie w tamtych meczach, z Belgami bylo inaczej, wyszli pod presja i ich rozniesli

teraz rowniez beda pod presja, ale Slowenia jak na moje oko tez napompowala sobie balonik i to oni beda pod wieksza presja, sa po wygraniu tylu sapringow przed ME, w grupie ulegli tylko Serbii, watpie, ze ktos z tamtej ekipy mowi im &quot;my tylko mozemy&quot;, teraz mowia &quot;to jest nasz turniej bla bla&quot; takze zobaczymy jak to wytrzymaja

ogolnie Finlandia jak dla mnie bierze ten mecz





co do meczu Polaków to jestem bardzo zdziwiony, ze nikt nie gra Czechow, po tym jak widzialem co sie dzialo przed meczami z Niemcami i Bułgarami, mnie tam sie to podoba, bo rowniez jestem zdania, ze wygramy ten mecz, tutaj rowniez wieksza presja jest na Czechach, to ich turniej, ich hala, ich kibice, to oni ograli nas w sparingu przed ME, kursy wskazuja faworyta inaczej, na papierze tez faworyt jest, ale Czesi na pewno uwazaja inaczej i to oni beda pod wieksza presja, ktora sami na siebie nakladają, jestem tego w 100% pewny, nasi juz w meczu z Niemcami pokazali, ze jesli trzeba to spinaja sie i jest dobrze, mecz ze Slowakami rowniez dodal im pewnosci, odpuscili specjalnie paradoksalnie bojąc sie Rosjan, ale to pokazalo rowniez nasza sile, gdyz rownie dobrze mozemy nie byc nawet w 1/4, to jest sila zdecydowac sie na taki krok, znaja swoja wartosc, ja w nich wierze i nie widze tutaj wygranej Pepikow, nawet jesli sedziowie im beda pomagac POLSKA


http://sport.wp.pl/kat,80634,title,Polacy-w-bojowych-nastrojach-przed-Czechami,wid,13785346,wiadomosc.html Pepiki papa :cool:????

teraz krotko o meczach Bulgarow i Francuzów, obie ekipy mocne na tym turnieju, fajne sklady, ciekawa gra, typuje Bulgaria 3-0 v 3-1, a Francja 3-1, takze oba z -1,5 hc mozna grac :cool:
 
S 26

spawacz

Użytkownik
Czechy 2.3 Tobet. Mialem tego meczu nie ruszac, ale skoro value jest juz kosmiczne, to ciezko obok tego przejsc obojetnie. Ogladalem wszystkie tegoroczne wyczyny naszej przemodelowanej kadry i wniosek moze byc tylko jeden - na chwile obecna w tym skladzie personalnym jest to absolutnie przecietny zespol, ktory stac na pojedyncze dobre wystepy jak ten z argentyna na LS, czy zwyciestwo z Niemcami. Naprzeciw staje dzis gospodarz turnieju, ktory wciaz jest postrzegany jako kopciuszek choc juz na pewno nim nie jest. Ich sklad personalny u kazdego, kto ma choc blade pojecie o siatkowce musi budzic respekt. Na ataku Stokr, majacy za soba swietny sezon w Trento, bije nasze wynalazki na tej pozycji na glowe, przyjecia Platenik i Popelka: ten pierwszy jest gwiazda ligi tureckiej i ma za soba ponadto dlugi epizod z liga wloska w takim zespole jak Cuneo, o braku doswiadczenia czy umiejetnosci nie moze tu byc mowy, dalej Popelka - gosc ktory w czasie swojej kariery zwiedzil niemal cala Europe, wirtuozem nie jest ale na pewno jest to zawodnik klasowy. Na srodku Tichacek - klasa sama w sobie, Zygadlo moze mu buty czyscic. Na srodku i libero Czesi gwiazd nie maja, ale za to sa to zawodnicy solidni i ze swoich zadan sie wywiazuja w sposob nalezyty. Dodac do tego nalezy swietna lawke rezerwowych i fakt ze do kadry nie zalapali sie chocby obaj Novotny. w sparingach cczesi wypadali roznie, ale dwie wygrane z wlochami na ich terenie daja do myslenia. Tak samo jak wystep naszych poludniowych sasiadow na MS, gdzie nie tak wiele braklo do pokonania canarinhos. Jedna porazka z mocarnymi Rosjanami kompletnie nie oddaje potencjalu tej druzyny, tym bardziej ze droga do finalu w tej polowce jest naprawde latwa: Polska, slowacja Wloch/Frncja - wszystkie te ekipy sa w zasiegu Pepikow, pod warunkiem ze beda grali swoja szybka siatkowke i wytrzymaja cisnienie. No i teraz podstawowe pytanie, czy taki zespol majacy tylu wartosciowych zawodnikow i dodatkowo grajacy u siebie jest rzeczywiscie underdogiem w meczu przeciw eksperymentalnemu zestawieniu reprezentacji Polski, gdzie dziury na ataku i rozegraniu nie da sie juz niczym zaszyc, a jedynie przyjmujacy i libero prezentuja sie niezle. Otoz nie sa. 2.3 na Czechow biore z pocalowanie reki, -1.5 na nich po swietnym kursie tez do gry.
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Kolejny raz wyruchani Polscy Kibice
Mecz polaków będzie można obejrzec tylko w Polsacie Sport. To juz istna kpina plus dodatkowe kłamstwo w oczy. Działacze Polsatu uwazaja nas za głupków informując o powodach nie pokazania meczu Polaków.
&quot;ze wzgledu na zmiane czasu spotkania etc ....&quot;
Ja sie pytam jaka zmiane ? Od przedwczoraj wiadomo było ze mecz odbedzie się o 18:00 a oni z takim tekstami wyjeżdżają. Znów wygrał serial na dodatek mozna sie pochlastach bo Pierwsza miłość jest ważniejsza.
Ja nie mam polsatu sport w miejscu gdzie obecnie jestem i pozostaje mecz.Na dodatek maja glupi polsat sport news który jest odbierany z naziemnej cyfrowej i mogliby tam mecz tez wstawic to pieeerdo.. la. Trzeba cos z tym zrobić bo to juz nie pierwszy raz kiedy nas ruchują.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Kup sobie Polsat Cyfrowy, ale masz problem.. jak mnie wkurzaja takie teksty. Najlepiej, zeby wszystko bylo za darmo i bez ruszania tylka, prawda? Ja kupilem sobie Polsat Cyfrowy kilka lat temu i w 100% jestem zadowolony. Siatkowka, boks, pilka reczna, F1, LE i LM, do tego Polsat Futbol (ktory mam w Pakiecie Familijnym za 39zl!) na ktorym leci 4-5 meczy naszej polskiej Ekstraklasy. Dziwie sie, ze az tak tanio jest w por. z konkurencja.
A co do meczu, nie widze nic innego jak w miare gladkie zwyciestwo naszych siatkarzy. Mecz z Niemcami pokazal, ze jestesmy w dobrej formie, zmiennicy rowniez gdyby musieli to by powalczyli w 2 meczu przegranym celowo. Czesi maja 2 zawodnikow, na ktorych opieraja gre, jezeli w gre bedzie wchodzic wiecej niz 3 sety to taki Stokr opadnie wreszcie z sil. Stawiam 3:0 badz 3:1 dla nas.
Czechy - Polska 2 1.55 Tobet ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Zapowiada się naprawdę ciekawe i zacięte spotkanie. Mam nadzieję, że będziemy świadkami dobrego widowiska.

Podopieczni Trenera Jana Svobody występują na własnym parkiecie i na pewno mają ochotę na awans do ćwierćfinału. Jak na razie trochę zawodzi gwiazdor reprezentacji Czech, atakujący Jan Stokr. Trzeba jednak pamiętać, że jest to klasowy zawodnik i nie zapomniał jak się gra w siatkówkę. Czesi przy dobrym przyjęciu radzą sobie dobrze w ataku za sprawą rozgrywającego Lukasa Tichacka, który potrafi rozrzucić blok. Mocnym punktem zespołu jest przyjmujący Peter Platenik, który jest naprawdę wszechstronnym, dobrze wyszkolonym technicznie zawodnikiem. Największym znakiem zapytania jest dyspozycja Jiriego Popelki, który ewidentnie najlepsze lata ma już za sobą. Dysponuje potężnym atakiem, ale brakuje mu już zasięgu. Przeciętnie spisuje się w przyjęciu.

Polacy jak na razie nieźle prezentowali się w polu serwisowym. To może być element, który pozwoli Polakom osiągnąć przewagę nad reprezentacją Czech. Najlepiej jak na razie prezentowali się przyjmujący Kurek i Kubiak, którzy tworzą naprawdę bardzo ciekawą parę. Cały czas jest problem z pozycją atakującego. Chciałbym się mylić, ale jakoś Piotrek Gruszka mnie nie przekonuje. Brakuje mu już siły w ataku. Jakub Jarosz ma spory potencjał, ale wydaje mi się, że ma problemy z psychiką. W spotkaniu z Niemcami fajnie zagrał Łukasz Żygadło i powinien nadal starać się rozgrywać. Na Mistrzostwach ma dobre przyjęcie i powinien jeszcze częściej wykorzystywać środkowych.

Oba zespoły wiedzą, że droga do półfinału jest stosunkowo łatwa i na pewno wyjdą dzisiaj maksymalnie zmobilizowane i skoncentrowane. Faworytami powinni być Polacy, ale wydaje mi się, że to nie będzie łatwe spotkanie. Czesi mają swój najmocniejszy z możliwych składów i wydaje mi się, że są w stanie nawiązać walkę z Polakami.

Typ:
Czechy (Sets Handicap +1.5) @ 1.60 Betsafe ⛔
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
No i Polacy po ładnym, pełnym walki meczu już bardzo blisko ćwierćfinałów... Było kilka przestojów w grze, ale jak juz odpalili to na maxa. Kurek trochę poniżej moich oczekiwań, Ruciak dobra zagrywka i ogólnie mecz na plus. Jutro rozjeżdżamy Słowacje i ćwiartka nasza. A co wy o tym myślicie?
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
No i Polacy po ładnym, pełnym walki meczu już bardzo blisko ćwierćfinałów... Było kilka przestojów w grze, ale jak juz odpalili to na maxa. Kurek trochę poniżej moich oczekiwań, Ruciak dobra zagrywka i ogólnie mecz na plus. Jutro rozjeżdżamy Słowacje i ćwiartka nasza. A co wy o tym myślicie?
Bardzo się zgadzam :] Jutro musi się udać bowiem kryzys już mamy za sobą, to co miało się nie udać już się nie udało - niemniej, finał szczęśliwy :] Słowacja ambitna, poukładana drużyna, ale mówiąc po sportowemu Polacy będą jutro w gazie i powinno to się dobrze skończyć :] Mam nadzieję :]
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Pozor! Pozor! Uwaga! Uwaga!
Bukmacher Tobet, wystawił już kursy na mecz Polska - Słowacja. O dziwo, jak dla mnie kursy są równe, po 1.85 na każdą z reprezentacji. Po tym co widziałem dzisiaj, jestem w 95% pewny, że podopieczni Andrei Anastasiego, wygrają mecz ze Słowakami bez większych problemów. Dlaczego? - Jestem zachwycony jakością zmian w dzisiejszym meczu - Świetne wejście Ruciaka, który zmienił słabo rozgrzanego Michała Kubiaka, także Jarosz dał bardzo dobrą zmianę weteranowi Gruszce - mam nadzieje, że jutro Jarski pogra więcej, byc może wyjdzie już w pierwszym składzie. Ekipa w dzisiejszym meczu się uzupełniała, świetny mecz Nowakowskiego, któremu moim zdaniem we wcześniejszych spotkaniach ciężko układała się gra z rozgrywającym Żygadło. Magneto trzymał swój poziom, pochwała dla środkowych, łapali wysoko ataki, falował blok, były przestoje, brak podbijanych piłek, ale ogólnie wielki plus. Nie było Kurka? - Ale jest drużyna, a to bardzo dobry prognostyk przed meczem ze Słowakami. Mają równą paczkę: Sopko i Divis są nam dobrze znani, Kmet, Kohut czy Bencz - to uznana już marka na europejskich parkietach. Ale MY - Reprezentacja Polski - ma to COŚ i pokaże Słowakom gdzie ich miejsce w szeregu.
*** Korzystac póki można, do jutra spadnie pewnie do ok. 1.5 - 1.6 ***
:siata: POLSKA - Słowacja 7/10 1.85 Tobet:siata:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hama 11

hama

Użytkownik
Ale Panowie trzeba przyznać, że ten 3 set dzisiaj z Czechami to była esencja tego sportu.
Ta akcja gdzie poszła niesamowita obrona po przeskoczeniu krzesełek i gdzie sędzia nam zabrał punkt(właściwie ktoś wie za co?? przekroczenie lini?? nie widziałem żeby takowe było) no to po prostu majstersztyk.
Jeszcze teraz patrze i wszedł mi zakład za złotówke hehe który puściłem zupełnie for fun polska DW 3-1 i finlandia 3-2 i weszło kursy 4.5 i 5.30, to sie nazywa fart ????
Szkoda, że przez LM tak w plecy.
Jeżeli jutro expekt się pokusi na 1.80 lub więcej na Polaków to zagram pewnie. Ja wiem że już graliśmy ze Słowakami, ale nie oszukujmy się mimo że to było 2 dni temu to będą 2 zupełnie inne spotkania ????
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Pozor! Pozor! Uwaga! Uwaga!
Bukmacher Tobet, wystawił już kursy na mecz Polska - Słowacja. O dziwo, jak dla mnie kursy są równe, po 1.85 na każdą z reprezentacji. Po tym co widziałem dzisiaj, jestem w 95% pewny, że podopieczni Andrei Anastasiego, wygrają mecz ze Słowakami bez większych problemów. Dlaczego? - Jestem zachwycony jakością zmian w dzisiejszym meczu - Świetne wejście Ruciaka, który zmienił słabo rozgrzanego Michała Kubiaka, także Jarosz dał bardzo dobrą zmianę weteranowi Gruszce - mam nadzieje, że jutro Jarski pogra więcej, byc może wyjdzie już w pierwszym składzie. Ekipa w dzisiejszym meczu się uzupełniała, świetny mecz Nowakowskiego, któremu moim zdaniem we wcześniejszych spotkaniach ciężko układała się gra z rozgrywającym Żygadło. Magneto trzymał swój poziom, pochwała dla środkowych, łapali wysoko ataki, falował blok, były przestoje, brak podbijanych piłek, ale ogólnie wielki plus. Nie było Kurka? - Ale jest drużyna, a to bardzo dobry prognostyk przed meczem ze Słowakami. Mają równą paczkę: Sopko i Divis są nam dobrze znani, Kmet, Kohut czy Bencz - to uznana już marka na europejskich parkietach. Ale MY - Reprezentacja Polski - ma to COŚ i pokaże Słowakom gdzie ich miejsce w szeregu.
*** Korzystac póki można, do jutra spadnie pewnie do ok. 1.5 - 1.6 ***

:siata: POLSKA - Słowacja 7/10 1.85 Tobet:siata:
przeciez ten kurs to jest zwykła podpucha dla innych buków, rzuciłeś sie jak szczerbaty na suchary i spaliłeś moj drogi, to.bet nawet za 100 nie daje tego meczu pograć, srednio 30 pln, mnie nawet tyle nie zaproponowali, wiec ciekawą masz tą stawke 7/10 :grin: no chyba, ze jest to ocena szans - 70% szans na zwyciestwo Polski, ale to nie ma sensu podawać takiego kursu przy tym, bo jest on &quot;niegrywalny&quot; ...


do półfinału Polska vs Castellani jest bardzo blisko, pozostaje wykonac ostatni krok

takze jutro ogrywamy Słowację, a Finlandia Włochów, co nie jest niczym specjalnym, pierwszy mecz faktycznie 0-3 jednak Finowie mieli duzego pecha, prowadzili bardzo wysoko, ale dali sobie wyrwac seta, teraz moze byc juz zupelnie inaczej, odrodzili sie po meczu z Belgami i dzisiaj po 3 secie, którego podobnie jak Polska, wyjeli z glebokiej dupy, jutro w roli skazanego na porazke powinni zagrac duzo lepiej, bez wiekszej presji, a maja czym grac, oj mają
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom