>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn - Austria i Czechy 2011

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Polska - Slowacja typ 2 kurs 3.5 bukmacher bwin
Trochę nie rozómiem kursu na Slowację 3.5 na bwin po tym jak ograli w meczu o pierwsze miejsce Polskę ? Może i gra Polaków z Czechami wyglądala lepiej ale ten kurs w moim rozómowaniu to nieporozumienie i napewno po takim kursie zaryzykuje. Dobrze pamiętam ich pierwszy mecz w grupie Polska grala padakę poprostu Slowacja ma na nas sposób.

ROZUMIEM

Pojecia nie masz o tym ze Polska sie podłożyla i bzdury piszesz... nie pisz więcej bo oczy bolą...
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Polska - Slowacja typ 2 kurs 3.5 bukmacher bwin
Trochę nie rozómiem kursu na Slowację 3.5 na bwin po tym jak ograli w meczu o pierwsze miejsce Polskę ? Może i gra Polaków z Czechami wyglądala lepiej ale ten kurs w moim rozómowaniu to nieporozumienie i napewno po takim kursie zaryzykuje. Dobrze pamiętam ich pierwszy mecz w grupie Polska grala padakę poprostu Slowacja ma na nas sposób.
Ostatnio nie mam czasu żeby cokolwiek pisać, ale jak widze takie posty to nie mogę wytrzymać.

Slowacja ma na nas sposób
Cudo. Wypadałoby mi to oprawić w ramkę i powiesić nad łóżkiem, codziennie rano miałbym dobry humor. Przykro mi - złe &quot;rozómowanie&quot;.
W meczu z Czechami w mojej opinii wypadliśmy naprawdę fajnie. Jasne, na początku nie było to tak wyraźne ( masa kontrataków stracona etc ) ale z minuty na minuty było coraz lepiej. Ogólnie nasi byli dużo lepsi &quot;w polu&quot;;) Czesi mieli Stokra...i tyle. Później długo długo nic. Jak w końcu zaczęliśmy go blokować i odczytywać to nie mieli nic do powiedzenia.
Mecz ze Słowacją był ustawiony, wyśmieję każdego, kto twierdzi inaczej. Śmiać mi się chciało jak zobaczyłem co tam nasi momentami robią - aczkolwiek oczywiście w pełni popieram to co zrobili ???? Tak czy tak grając naprawdę niezbyt optymalnym składem i tak seta im wyciągnęliśmy. Teraz sądzę, że też wygramy, choć po zaciętej grze, spodziewam się możliwej 5setówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Spójrz w program i nie płacz a wszystko będziesz wiedzieć ????
A co do samego meczu to jestem mimo wszytsko za Słowacją. Wyzywajcie, klnijcie na mnie ale ja zostane przy swoim. Nie nawidze zespołów ktore kalkulują. Dla mnie to jest zabijanie sportu i zasad fair play. Sportowo Słowacji nie widziałem w tym turnieju jeszcze a o Polakach mogę napisać, że nie prezentują się wybornie. Środek spisuje się jak najbardziej ok. Nowakowski z Możdżonkiem grają w porządku. Żygadło przeplata dobre momenty z momentami beznadziejnymi. Jest bardzo nierówny i gra falująco. Kurek gra swoje ale łebkowi się już w głowie poprzestawiało i mu sodówa bije. Gwiazdeczka... http://www.sport.pl/siatkowka/1,85054,10289316,ME_siatkarzy__Ile_dzieli_Kurka_od_megagwiazdy__Jego.html
Niech pokory uczy się od Giby i innych wielkich tego sportu bo mu dużo brakuje do nich. Na ataku widziałbym Jarosza bo Gruszka mnie do siebie nie przekonuje. No a Igła to jednak Igła. Tyle w temacie.
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Buahaha ten artykuł jest śmieszny, jest napisany w takim tonie że widać że czymś jaśnie oświecony dziennikarzyna musiał sobie zasłużyć, a teraz plecie bzdury chcąc zemścić się na Kurku.
Nie nawidze zespołów ktore kalkulują
Ja nienawidzę analfabetów.
Skoro nienawidzisz zespołów kalkulujących to pewnie chodzi o:
-Brazylię
-Rosję
-Włochy
-Serbię
-USA
i Polskę
W sumie to trener decyduje więc zawodnicy nie mają za dużo do gadania.
Ja zostane przy swoim. Nie nawidze zespołów ktore kalkulują. Dla mnie to jest zabijanie sportu i zasad fair play. Sportowo Słowacji nie widziałem w tym turnieju jeszcze a o Polakach mogę napisać, że nie prezentują się wybornie
Co to znaczy sportowo nie widziałem Słowacji, bo chyba nie że żadnych meczów nie oglądałeś a własne zdanie piszesz na podstawie hmm widzimisie i ustawienia planet?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Polska - Słowacja​


Słowacy mieli dwa dni odpoczynku i na pewno będą świeżsi od Polaków. Podopieczni Trenera Zaniniego pokazali już na tych Mistrzostwach, że nie są słabym zespołem i potrafią walczyć z teoretycznie lepszymi od siebie. Sopko i Divis mistrzami w przyjęciu nie są i w tym elemencie mogą mieć problemy. Na siatce wyglądają jednak bardzo dobrze.

Polacy pokazali wczoraj niesamowitą wolę walki i chwała im za to. Na pewno będą zmęczeni po wczorajszym spotkaniu, ale będą również maksymalnie naładowani. Dzisiaj w podstawowym składzie powinien się pojawić Kuba Jarosz, który obecnie prezentuje się znacznie lepiej od Piotrka Gruszki.

Spodziewam się zaciętego spotkania, bo oba zespoły wiedzą o tym, że mają już prostą drogę do półfinału.

Typ:
Słowacja (Sets Handicap +1.5) @ 2.00 ⛔
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Spójrz w program i nie płacz a wszystko będziesz wiedzieć ????

A co do samego meczu to jestem mimo wszytsko za Słowacją. Wyzywajcie, klnijcie na mnie ale ja zostane przy swoim. Nie nawidze zespołów ktore kalkulują. Dla mnie to jest zabijanie sportu i zasad fair play. Sportowo Słowacji nie widziałem w tym turnieju jeszcze a o Polakach mogę napisać, że nie prezentują się wybornie. Środek spisuje się jak najbardziej ok. Nowakowski z Możdżonkiem grają w porządku. Żygadło przeplata dobre momenty z momentami beznadziejnymi. Jest bardzo nierówny i gra falująco. Kurek gra swoje ale łebkowi się już w głowie poprzestawiało i mu sodówa bije. Gwiazdeczka... http://www.sport.pl/siatkowka/1,85054,10289316,ME_siatkarzy__Ile_dzieli_Kurka_od_megagwiazdy__Jego.html

Niech pokory uczy się od Giby i innych wielkich tego sportu bo mu dużo brakuje do nich. Na ataku widziałbym Jarosza bo Gruszka mnie do siebie nie przekonuje. No a Igła to jednak Igła. Tyle w temacie.
Nikt nie będzie Cię wyzywał ani nie wyklinał, ale nie widziałeś gry Słowaków jeszcze w tym turnieju (były trzy mecze, w tym jeden ustawiony z nami akurat) i chcesz na nich postawić bo są niby lepsi?! Raczej kurs Cię przekonał, bo to głupota stawiać na kogoś nie wiedząc jak gra ???? No ale to Twój wybór :] Polakom wcale sodówka nie uderza do głowy, grają mocno, nie boją się ryzyka, uderzają, a nie jak np Niemcy (których gra wyglądała jakby się sparingowali na podwórku bo byli pod taką presją od 1 meczu a nawet jeszcze przed turniejem gdy mówili że czas na medale dla nich ???? ) Obiektywnie mówie że Polska jest bardziej na dzień wczorajszy w formie, a jak dziś to zobaczymy, mam nadzieję, że ikra z wczoraj nie będzie w zastoju ;) POLSKA!
 
R 8

remigiush

Użytkownik
i po herbatce.....slowacja miło i prxzyjemnie,makarony spojonie wciagnal finow,podobnie rosja pojedzie po bulgarii,sborna kadrowa przebija i nawet slabsze jakies ogniwo szybko zostanie zastapione,lekkie emocje w meczu serbii powinny byc ale zaby wysoko nie powinny poskoczyc ( chyba ze w koszykowke tam powinni
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
No to się chłopaki spisali. Dobry mecz Kubiaka któremu wczoraj nie szło dziś pokazał klase. Może i mogę się mylic ale wydaje mi się, że Jarosz jest w lepszej dyspozycji obecnie od Gruszki i wątpie abysmy Gruche zobaczyli w wyjsciowej 6 w następnym meczu.

Jest fajnie widać, że nastroje są w ekipie pozytywne i nic tylko walczyć o medale!
BTW ciekawe jakie kursy nam zaserwują na półfinał Polaków. :p
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik

Już dziś o godzinie 19.00 rozpocznie się ostatni ćwierćfinałowy mecz tegorocznych Mistrzostw Europy w siatkowce mężczyzn. Serbowie zagrają dziś z reprezentacją Francji.

Buki oszacowały że to ekipa Serbii jest tutaj zdecydowanym faworytem , jak dla mnie ten kurs jest po prostu zabawny , drużyny grają na tym turnieju na zbliżonym poziomie , ośmiele się nawet powiedzieć że to Francja jest obecnie lepsza.

Serbowie zawdzięczają dotychczasowe wyniki beznadziejnie słabej grupie w której występowali , jedyny rywal na przyzwoitym poziomie to jak na razie była Słowenia z którą męczyli się niemiłosiernie. Gre w tej drużynie jak zwykle ciągnie genialny atakujący Ivan Miljkovic , drugim liderem powinien być dobry technik Milos Nikic , reszta składu Serbii to tworzący pare przyjmujących z Nikicem Kovacevic i środkowi Podrascanic oraz Stankovic. Ktoś powie co takiego wielkiego pokazali jak dotąd Serbowie i kogo tak znakomitego mają w składzie że buki oferują nam tak śmieszny kurs? niestety ale nie potrafie na to odpowiedzieć. Francuzi grają jak na razie bardzo dobrze , faze grupową zakończyli z dwoma zwycięstwami , warto jednak zaznaczyć że była to o klase lepsza grupa niż rywale Serbii. Gre w drużynie trójkolorowych robią przyjmujący Ngapeth oraz atakujący Rouzier , rozgrywa znakomity Pujol , pare środkowych tworzą potrafiący kapitalnie zaserwować Vadeleux i Trefle.
Personalnie skład mocniejszy ma Francja , tacy zawodnicy jak Rouzier , Ngapeth czy Pujol nie odstają absolutnie niczym od Serbów , dlategó po raz kolejny może dziwić kurs.

Drużyny są wyrównane , bardzo prawdopodobne jest tutaj 5 setów , value i to nawet duże po stronie Francuzów , osobiście gram taki oto typ:

Francja +1.5 seta , kurs ok. 2.00

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Francuzi grają jak na razie bardzo dobrze , faze grupową zakończyli z dwoma zwycięstwami , warto jednak zaznaczyć że była to o klase lepsza grupa niż rywale Serbii. Gre w drużynie trójkolorowych robią przyjmujący Ngapeth oraz atakujący Rouzier , rozgrywa znakomity Pujol , pare środkowych tworzą potrafiący kapitalnie zaserwować Vadeleux i Trefle.
Personalnie skład mocniejszy ma Francja , tacy zawodnicy jak Rouzier , Ngapeth czy Pujol nie odstają absolutnie niczym od Serbów , dlategó po raz kolejny może dziwić kurs.
Drużyny są wyrównane , bardzo prawdopodobne jest tutaj 5 setów , value i to nawet duże po stronie Francuzów , osobiście gram taki oto typ:
Francja +1.5 seta , kurs ok. 2.00
Powodzenia!
Poprawie tylko jedno, Francuzi zaliczyli dwie wygrane (3:1 z Finlandią i 3:2 z Włochami), ale jedna wygrana z Włochami była wg mnie ustawiona, dlatego nie należy sugerować się tym meczem ;) Przegrali natomiast 3:1 z Belgami! Serbia natomiast wygrała wszystkie 3 swoje mecze i w cale nie z takimi słabymi Słoweńczykami (przepraszam z góry jeśli źle odmieniam ;)) 3:1, z Turcją 3:0 oraz z Austrią również gładkie 3:0. Grę Słowenii można porównać do gry Belgii. Wg mnie Serbia jest o ciut lepszym zespołem o czym świadczą nawet kursy na te spotkanie. Ale jak się zakończy ta rywalizacja dowiemy się już o godz 19:00 :]
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bułgaria - Rosja


Dwie świetne reprezentacje ! Wielka szkoda, że tylko jedna z nich znajdzie się w półfinale. Faworytami na pewno będą Rosjanie, ale mam nadzieję, że podopieczni Trenera Stoytcheva nawiążą z nimi wyrównaną walkę.

Rosjanie w grupie poradzili sobie bardzo dobrze i tak naprawdę dla nich prawdziwa gra zaczyna się od ćwierćfinału. Wyjściowy skład wygląda imponująco i tak naprawdę ciężko się do czegoś przyczepić. Od zawsze problemem Sbornej była gra w przyjęciu i obronie, ale teraz wygląda to już trochę lepiej.

Co do Bułgarów to wydaje mi się, ża cały czas nie wykorzystują swojego potencjału. Bardzo dobrze, że ostatnio rozgrywający Zhekov wreszcie zaczął częściej korzystać ze swoich środkowych. Dużo będzie zależało od gwiazdora reprezentacji Bułgarii, Mateya Kaziyskiego. Matey w LŚ grał słabo, ale teraz prezentuje się bardzo dobrze. Obawiam się tylko o dyspozycję Todora Aleskieva, który momentami gra świetnie, ale potem przytrafiają mu się strasznie glupie i proste błędy. Chimeryczny zawodnik.

Jeżeli Bułgarzy utrzymają przyzwoite przyjęcie to będą w stanie nawiązać walkę z Rosjanami. W innym przypadku ten mecz zakończy się dla nich bardzo szybko. Mam nadzieję, że podopieczni Trenera Stoytcheva ugrają seta. Po cichu liczę na niespodziankę, ale o to będzie bardzo ciężko.

Typ:
Bułgaria (+2.5 Sets Handicap) @ 1.70 Betsafe ✅
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Z dzisiejszych meczy obstawiam over punktowy Serbia - Francja, trochę się obawiam, że Bułgarzy mogą grać równo z Rosją, ale jednak przegrają bez większej historii, za to w meczu Serbów może być trochę więcej dramaturgii. Francja miała trudniejszych przeciwników, po niesamowitym meczu przegrała z Belgami, aby potem jednak się podnieść i wygrać z Włochami mając już dwa sety w plecy. Przyjechali więc powalczyć. Serbowi gładko idą, nie mieli z kim właściwie grać, więc nie mają za sobą jeszcze momentu w turnieju, gdy jest nerwowo, Francja może to wykorzystać. Jednym słowem z dziwię się jak nie będzie w tym meczu przynajmniej czterech setów i to wyrównanych, over 183,5 powinien wejść.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Kolejny kupon kombi wszedł ???? Czekam na kursy na jutro ;] Coraz bardziej uwielbiam obstawiać mecze siatkówki. WGP, teraz ME facetów, potem ME kobiet będzie.. ahhh ???? Jak dla mnie sport numer 1. Emocje to jeszcze można zarobić sporą kasę!

Siatkówka jest sympatyczna do obstawiania, ale głównie męska w mojej opinii. Nie napalaj się tak, bo stracisz całą kasę na ME kobiet ???? Tam takie sytuacje jak w 3 secie Polaków z Czechami to chleb codzienny.

Odnosząc się do nadchodzących meczów:

Rosja - Serbia - Rosja. Nie wiem jaki będzie kurs, ale widzac dzisiaj poirytowanych utratą seta Rosjan nie mam wątpliwości kto wystąpi w finale.

Polska - Włochy - ...Polska ???? Spodziewam się, że Włosi będą faworytami i dobrze, więcej można na tym zarobić. Bardzo podoba mi się gra naszego zespołu na tych mistrzostwach. Jakby był Wlazły to już nie byłoby to, bo wówczas 75% byłoby jemu wystawianych a tak gramy całym zespolem. Mamy naprawdę niezły, zgrany skład, gdzie każdy może czymś zaskoczyć. Gramy bardzo fajnie kombinacyjnie i tak...interesująco. The way I see it możemy wytrącić Włochów z rytmu. Włosi wg mnie są przeceniani. Rosjanie by ich zmiażdżyli ( zresztą nas też ) ale zmierzam do tego, że nie prezentują się tak, jak mieli się prezentowac zgodnie z przewidywaniami przedturniejowymi. Jasne, ostatecznie wygrywają to co mają wygrywać, ale nie przekonuje mnie ich gra, brakuje...błysku.

Osobiście widzę to tak:
Rosja - Serbia 3:1
Polska - Włochy 3:1

Finał

Rosja - Polska 3:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
A dlaczego strata pieniędzy? Włosi maja duzo przestojów w grze, wg mnie wogole nie grają żadnej fantastycznej siatkówki, poziom porownywalny do naszego. Tylko że my chcemy i możemy a oni muszą a wcale nie koniecznie mogą. Jak dla mnie urywamy conajmniej 2 sety a przy lepszej formie Kurka i Kubiaka stawiam 3-1 dla naszych...Oby się miło oglądało, i tak zaszlismy dalej niż ktokolwiek przewidywał przed turniejem. A srebro będzie;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Kurek słaby turniej ma, w LŚ ciągnął naszych, a tutaj nie mamy prawdziwego lidera - widać, że formy nie ma nawet po zagrywce, która wchodzi mu bardzo rzadko. Jarosz dla mnie słaby, na Włochów może nie wystarczyć. Środek jest ok, czy Kubiak powtórzy jutro dzisiejszą dyspozycję? Dla mnie no bet mimo rozbieżności kursów. Jak dziś były praktycznie 4 pewniaki, tak na jutro nie zagram chyba nic. Ewentualnie Rosja do dorzucenia do jakiegoś dubla. Nie ma teraz kursu na -1.5 seta - chętnie bym pobrał gdyby koło 1.6 oscylował.
Dziś piękny dzień do grania, zero niespodzianek, 4 faworytów dała radę i pieniążki witam na moim koncie.
Wypowiadacie się bardzo zdecydowanie co do spotkania Italii z naszymi, ale nie widzicie, że tam wiele może się wydarzyć? niech Bartkowi wyjdzie jedno spotkanie i znów może punktować jak szalony, bo potencjał na pewno ma. Włosi jeśli przestojów mieć nie będą to mogą naszych odprawić do zera. Zbyt wiele niepewności i znaków zapytania przed jutrem...
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Ja nie mówie że na 100% wygramy, ale przy dobrej dyspozycji dwóch panów na K i ewentualnie Ruciaka jak któremus nie będzie szło + dobre przyjęcie i Włosi są spokojnie do ogrania. A co do pewniaków, dziś trafiona cała siata, 3 spotkania z hokeja, 2 w kosza i 7 z LE na taśmie. I co wtopiło? Największy pewniak wg mnie-Lazio:/ Na netowym buku tez w plecy przez nich:/ Ale w siatce nie ma czerwonych więc zaryzykuje jutro po raz trzeci na naszych ????
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Kurek słaby turniej ma
Jest takie przykazanie kościelne, nie bluźnij.
Jarosz dla mnie słaby
To że Jarosz jest słaby było wałkowane n razy. I to że nie mamy ataku było wałkowane n+1 razy.
Co do Italia - Polska to mi sie jednak wydaje że oni dotychczas na tej imprezie nie grali żadnego meczu z nożem na gardle i spinać się za bardzo nie musieli, nie to co my z Niemcami, Bułgarią czy Czechami. Coś mi się wydaję że tego co najlepsze jeszcze nie pokazali, na dodatek dzisiejsze ćwierćfinały, Polska 1. set na styk, 2. też dość równy do 2. przerwy technicznej. Z kolei Makarony 1. i 2. set spokojnie ze sporą przewagą wygrały i w 3. się rozluźnili mocno. Ogólnie mecz taki bez emocji.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Nie wiem skąd u Was ten optymizm dotyczący Polaków!
Ludzie zrozumcie że gdyby nie głupota Czechów w 3 secie to nasi w tych mistrzostwach już by nie uczestniczyli. Ja bardziej skupie się na grze Polaków.
Mówicie, że Żygadło rozgrywa, ok może i trochę poprawił swoją grę i więcej rzuca piłek na środek, ale w dalszym ciągu eksploatuje tego Kurka niemiłosiernie. W meczu z Włochami to już będzie prawdziwy kabaret. Moim zdaniem Kurek na tym turnieju przeciętnie, a w polu serwisowym to już wygląda tragicznie. Serwisem u Polaków jedynie straszy Kubiak.
Włosi dysponują zdecydowanie większym potencjałem w ofensywie. Nie będę tutaj wspominał o pozycji atakującego w obu zespołach, a jak słyszę podniety polskich komentatorów że nasz atakujący zdobył punkt po ataku to mi się śmiać chce.
Zastanówcie się, co takiego super zagrali Polacy na tym turnieju??
Ograli słabych Niemców, wymęczyli z Czechami i to wszystko.
Dla mnie Włosi z Polakami to mega pewniak, polecam również z handicapem.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
No właśnie oni zbyt często się rozluźniają i w tym tez duża szansa jest wg. mnie. Nie wiem, może się nie znam, ale jak dla mnie to oni może i nie pokazali, ale chyba nie mają za dużo do pokazania...Np. te 2 pierwsze sety z Francja to żadna rewelacja i w trzech kolejnych (przegranych) raczej nie zauważyłem żeby poziom gry spadł, to raczej Francja zagrała trochę lepiej i zaraz ich pojechali. Wiem że Włochom wystarczyły dwa sety, ale w sumie po co mieli rozgrywać pięciosetówke i sie męczyc dodatkowo skoro mogli w trzech to zakończyć? Jak dla mnie dziwne
 
papys 0

papys

Użytkownik
A jakie to wielkie mecze rozegrały Włochy? Grali do tej pory z pionkami, więc oporu to jeszcze nie widzieli na tym turnieju (nie liczę porażki z Francją) ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom