>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn - Austria i Czechy 2011

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bardzo krótkie podsumowanie ćwierćfinałów Mistrzostw Europy ;)

Wyniki:
Polska 3:0 Słowacja
Włochy 3:1 Finlandia
Rosja 3:1 Bułgaria
Serbia 3:1 Francja

We wszystkich czterech spotkania wygrywali faworyci.

Polacy rozegrali niezłe spotkanie, ale trzeba przyznać, że Słowacy zawiedli na całej linii i ewidentnie nie wytrzymali presji. Mnóstwo prostych błędów. Według mnie najsłabsze spotkanie w ćwierćfinałach.

Włochów do końcowego zwycięstwa poprowadził Cristian Savani, który prezentuje na tych Mistrzostwach znakomitą formę. Finowie zaprezentowali się solidnie, ale byli po prostu słabsi od swoich rywali.

Spotkanie Rosjan z Bułgarami mogło się podobać. Dużo prawdziwej twardej i męskiej siatkówki. Wydaje mi się, że podopieczni Trenera Stoytcheva nie byli w stanie nic więcej zrobić.

Serbowie trochę męczyli się z Francuzami, ale oczywiście mogli liczyć na atakującego Ivana Miljkovica, który zdobył aż 29 punktów i zanotował świetną skuteczność w ataku.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Fajnie że mamy Kurka , ale chyba zapomniałeś kogo mają Włosi , sorry ale u nas nie ma zawodnika który dorównywałby klasą Savaniemu .
Zaytsev po kontuzji , ale na rezerwie mają równie dobrego (a nawet lepszego) zawodnika - Parodiego , więc jeśli jeden będzie grał źle to drugi zagra lepiej .
Dlaczego Polacy mieliby nie wygrać tego meczu? bo są drużyną od Włoch po prostu gorszą , wiadomo że dopóki piłka w grze... ale kursy oszacowane są w miare dobrze , ja osobiście dałbym jeszcze mniej na Włochów.

Niesamowite bzdety opowiadasz , Włosi prowadząc 2:0 mieli zapewnione 1 miejsce w grupie i po prostu odpuścili sobie kolejne sety , to tak jakby mówić że Polacy są słabi bo dostali w ostatnim meczu grupy ze Słowacją.

Kolejna głupota , Włosi grają już na takim poziomie od pierwszego meczu Ligi Światowej , nie od Memoriału Huberta Wagnera , oni utrzymują tą samą formę od dobrych kilku miesięcy.
Piszecie tutaj że Włosi samych leszczy ograli , fajnie tylko że oni swojej klasy udowadniać nie muszą , oni w ostatnich miesiącach zagrali tyle zajebistych spotkań że nie ma wątpliwości że z dobrymi drużynami również potrafią wygrywać . Jeśli ktoś ogrywał samych leszczy to była to właśnie Polska , jedyny mocny rywal z którym graliśmy to Bułgaria w przeciętnej formie , w tamtym meczu nawiązaliśmy walke w jednym secie , nie sądze aby z Włochami było inaczej.
Siatkówka jest grą nieobliczalną? jak dla mnie to jest dużo bardziej obliczalna niż inne sporty , tutaj jeśli ktoś jest lepszym zespołem to po prostu wygra , nie tak jak w noge gdzie można zamurować brame i jakimś cudem się uratować.
Kolego, apeluję żebyś przyhamował, bo jesteś w swoich wypowiedziach agresywny. Nie zamierzam Cię tutaj pouczać, ja mam swoje lata i patrząc po dacie dołączenia do forum, myślę że widziałeś dużo mniej w siatkówce niż ja. Po pierwsze jeżeli już jesteś taki pewny typu to weź kredyt pod zastaw i postaw na Italię, w czym problem?? Jak buki szacują tak dobrze Polskę, weź kredyt i postaw. No właśnie....
Po drugie jakbyś czytał dokładnie to co napisałem ja tylko przytoczyłem argumenty, które dają nam szansę na równy mecz. Oczywiście Włosi mają swoje atuty, a my mamy słabości, jak w życiu.
W siatkówce właśnie nie jest tak, że faworyt zawsze wygrywa.... Meczów można przytoczyć setki, nawet prowadzenie dwa zero niczego nie gwarantuje. Przeciwnika trzeba szanować. Zwłaszcza na poziomie półfinału ME, gdzie drużyny prezentują ustaloną klasę. Wiedziałbyś to, gdybyś cokolwiek trenował w sporcie.
Piszesz o Savanim, jasne to jest świetny gracz, umie obijać, powtarzać akcje i w odpowiednim momencie przyłożyć. Ok, ale to nie jest robot, popatrz w statstyki ME na jakim poziomie jest jego przyjęcie.... Pomijając ten fakt, każdy gracz może mieć słabszy dzień, nie ma patentu na to, że ktoś będzie jak maszyna robił po 20 pkt w meczu i więcej. Zwłaszcza grając dzień po dniu.... To jest właśnie to, co nazywa się w sporcie dyspozycją dnia....A co Kurek to nie jest gość który dorównuje klasą Savaniemu? Bartek sam mecze potrafi wygrywać, zagrywką i atakiem jak ma dzień...
Wysoką dyspozycję w sporcie utrzymać jest niezwykle ciężko przez długi czas, póki co grają bardzo dobrze, ale nie znaczy, że nie mieli słabszych momentów.... np w LŚ, gdzie przegrali z Argentyną i Bułgarią. Fakt, Włosi grają na pewno lepiej za Berutto niż rok temu na MŚ. Fajnie rozgrywa Travica... To duży atut.
Włosi odpuścili nie odpuścili, znowu nie przeczytałeś dokładnie to co napisałem, a atakujesz. W pierwszych dwóch setach Francuzi mieli 8-3, 8-4 i nie potrafili utrzymać prowadzenia....
Mówisz ze Polska ograła leszczy, tak? Przypominam, że z tymi leszczami przegrali (z Czechami) przegrali niedawno Włosi w meczach towarzyskich..... Mecz meczowi nierówny....
I na koniec, widzę, że postawiłeś 300zł na Italię, życzę Ci powodzenia w tym kuponie, być może dlatego nie widzisz żadnych wad w drużynie Włoch. Podkreślam, typu nie neguję, bo może okazać się dobry, ale należy pamiętać, że w siatkówce tak jak w sporcie wszystko jest możliwe...
Przykład najbliższy? Pamiętam jakieś dwa lata temu, Macerata grała z gościami z Bledu Volley. Z twoim Savanim, Barim, Omrcenem, Cisolla, Podrascaninem.... Jak widać za mało, na przeciętniaków ze Słowenii.... Też nikt im szans nie dawał...
Albo Częstochowa, która ograła Coprę Piacenza... Tam to już wszyscy trąbili, że seta nie ugra w dwumeczu....
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyskusja wrze o to czy kurs 1.40 jest adekwatny do ryzyka i kto ile wygrywa, a mi się marzy powtórka z Włochy - Bułgaria;)
Ivan Mijkovic najwięcej punktów w meczu @ 2.15✅ Betsafe
Ivan najwięcej punktów z Serbów @ 1.33✅ Betsafe
W 2. możliwości krótko i na temat : Ivan zdobywa zdecydowanie najwięcej punktów w zespole, jedyną możliwą konkurencją jest Kovacecic, choć tu dołączony jest także Podrascanin, jednak nie ta pozycja, ażeby być najlepszym... Różnica w klasie, możliwościach i co ważniejsze w dotychczasowych osiągnięciach na turnieju jest wyraźna :
Miljkovic : 19, 18, 29
Kovacevic : 10, 14, 17
Podrascanin : 8, 11, 10.
Przedstawione mecze z Turcją, Słowenią i Francją, gdyż w 3. grupowym grały rezerwy.
Dziś spodziewam się minimum 4 setów, więc Ivan zakręci się pod 30, bo to kto będzie odpowiedzialny za zdobywanie punktów wśród Serbów nie podlega dyskusji...
Po 2. stronie siatki obserwować będziemy Rosjan, czyli niezwykle wyrównany team, w którym punkty są rozłożone na 3, 4, a nawet można rzec na 5 zawodników, jak to miało miejsce w ćwierćfinale z Bułgarami, gdzie 5 zawodników zdobyło od 11 do 18 punktów, jednak realne szansę na zagrożenie Ivanowi ma przede wszystkim Michajłow, ew.Biryukov.
Biryukov 13, 11, 9, 17
Michajłow 10, 22, 14, 18.
Reasumując, Ivan wspierany przez innych kontra dobrze punktujący zespół Rosji. Ivan nawet gdy nie skończy paru ataków, to będzie wykorzystywany maksymalnie, natomiast u Rosjan poza Michajłowem ma kto punktować, dlatego też uważam, że 2.15 na Ivana można spróbować/
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Wg mnie Typ na ✅ ✅ ✅ Włochów z handi -1.5 ✅ ✅ ✅ wydaje się być opłacalny. Samo win bym nie pograł bo troszkę kurs za niski ale handi -1.5... .
Skłania mnie do tego fakt, że jakby nie spojrzeć wszystkie te nasze mecze na tych ME sobie tłumaczę i staram się wybiec w przód i wytłumaczyć dlaczego przegramy z Włochami ????
- wygrana z Niemcami: dobrze się zaczęło, tym bardziej, że Niemcy byli uznawani za faworytów tej grupy. Jedna potem jak się okazało w trakcie turnieju - byli kompletnie bez formy... komplet porażek;
- porażka z Bułgarią - zaczęło się dobrze od 1:0. Skończyło na 1:3. Bułgarzy wygrali w pełni zasłużenie;
- porażka ze Słowacją - mecz ofc oddany. Widać jednak było, że nawet jeśli na nich trafimy w kolejnej rundzie to przeciwnik nam wyjątkowo leży. Graliśmy 2 składem. Wogóle nie graliśmy w obronie. Na ataku też dziwne sytuacje. W decydującym momencie przy stanie 23:23 2 proste błędy byle oddać mecz.
- wygrana z Czechami - tutaj zdecydowanie powinniśmy odpaść. Czesi powinni prowadzić 2:1. Znając mentalność polskiej drużyny w 4 partii by się nie podniosła, a trener by robił tylko roszady wprowadzające jeszcze większy chaos;
- wygrana ze Słowacją - i wygrana pewna z przeciwnikiem, który jak napisałem widać leży nam wyjątkowo co było widać w oddanym meczu grupowym ???? .
Także wg mnie te wszystkie mecze dają nam jakiś obraz. Szczęśliwy powrót z zaświatów w meczu z Czechami sprawił, że jesteśmy gdzie jesteśmy i trzeba się cieszyć. Bardzo łatwa droga do &quot;semi&quot;.
A co do Włochów to grają swoje czyli mała ilość błędów i gra bez przestoi. Pewne wygrane z Finami i Belgami. Porażki z Francją nie wolno tutaj brać pod uwagę bo Włosi w tym meczu potrzebowali tylko 2 setów i przy stanie 2:0 odpuścili.
PS. I nie ma się co kłócić. To jest bukmacherka, a nie skoki spadochronowe gdzie spadochron otwiera się zawsze w 100% :p (może są małe wyjątki ???? ) . A lepiej pisać w tym temacie cokolwiek niż nie pisać nic. Każdy swój rozum ma i zagra to co uważa za stosowne albo odpuści. Większa liczba opinii --&gt; większa szansa na sukces ???? . Pozdr.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Dla mnie Włochy po takim kursie to jest no bet, prędzej skłaniałbym się do gry na Polskę bo kurs 3.00 wydaje się być opłacalny ( czyli musimy wygrać 1 mecz z 3 z włochami żeby było to opłacalne co jest oczywiście możliwe).
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Ja dziś spokojnie kibicuję, nie będę płakać jak Polska wygra i po stracie 6 stówek, bo dotychczasowe wygrane dały sporo zarobić, postawiłam 2 zakłady na wygraną Włoch 1.40 gamebookers (gdzie dzisiejszy zarobek odliczając już obie stawki wyniósłby +1000zl) i na wygraną Polski 2.95 bet-at-home (gdzie strata przy tej wygranej dzisiejsza byłaby -600zl). A jeśli jest jakakolwiek szansa by Polacy znaleźli się w finale, to ja o taką szansę proszę ????
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Chciałbym zwrócić uwagę na taki mały niuansik, że Włosi już w hali we Wiedniu grali z Finami. Do tego podróż (choć to raczej nie ma już żadnego znaczenia, bo samolotem) Polaków z Karlovych do Wiednia. We Wiedniu nie ma klimatyzacii (w Pradze i KV była). Czy może mieć to jakieś znaczenie? Zapewne nie decydujące, ale może przychylić decyzje o typowaniu jeśli ktoś jest niezdecydowany ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Polacy doś nieoczekiwanie znaleźli się w półfinale i ten wynik trzeba uznać za sukces tej reprezentacji. Cały czas gramy bez atakującego, bo Kuba Jarosz ma tylko przebłyski. Na szczęście Trener Anastasi ma parę przyjmujących Kubiak - Kurek, która na tych Mistrzostwach prezentuje się bardzo dobrze. Nie jestem zwolennikiem talentu Łukasza Żygadły, ale trzeba przyznać, że stara się rozgrywać i całkiem nieźle to wygląda. Polacy nie mieli jak na razie większych problemów z przyjęciem i Łukasz fajnie współpracował ze środkowymi. Na MŚ w 2010 roku najlepiej zaprezentował się Piotrek Nowakowski, do którego nie można było mieć pretensji. Teraz również jest wyróżniającym się zawodnikiem i należy się z tego powodu tylko cieszyć.

Włosi prezentują się na tym turnieju bardzo dobrze i nadal uważam, że są tutaj w stanie zdobyć Mistrzostwo Europy. Przede wszystkim mają bardzo dobry skład. Liderem zespołu jest fantastyczny Cristian Savani. Słabiej spisuje się w przyjęciu, ale w ataku potrafi chyba wszystko. Ważną postacią jest również doświadczony środkowy, Luigi Mastrangelo, który lubi prowokować rywali. Kiedy Trener Berutto zrezygnował z Feia, Vermiglio i innych zawodników nie sądziłem, że ten zespół będzie tak mocny. Wydaje mi się, że obecnie prezentują się nawet lepiej niż wtedy, kiedy Trenerem był Andrea Anastasi.

Polacy osiągnęli już sporo i pomimo tego, że na pewno chcą awansować do finału to mogą zagrać na luzie. Włosi celują w złoto i to na nich będzie ciążyć większa presja. Podopieczni Trenera Berutto według mnie są lepiej poukładani taktycznie i myślę, że dzisiaj to zobaczymy. Ogromnym atutem Włochów powinna być zagrywka. Większość zawodników potrafi naprawdę mocno uderzyć. Nie chciałem wracać do poprzednich spotkań, ale w nich było widać wyraźną różnicę na korzyść Włochów. Podejrzewam, że dzisiaj będzie podobnie.

Typ:
Włochy @ 1.42 Unibet ✅
Włochy (Sets Handicap -1.5) @ 1.85 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Już niespełna godzinę na hali Wiener Stadthalle w Wiedniu pojawią się siatkarze reprezentacji Włoch i Polski, aby stoczyc walkę o finał Mistrzostw Europy.
Jesteśmy w półfinale, tak miało byc i bardzo dobrze że Anastasi wpłynął na wynik meczu ze Słowakami. Włosi wyszli ze swojej grupy z pierwszego miejscu pokonując odpowiednio: 3:1 Belgię, 3:0 Finlandię oraz ugrali jeden potrzebny im punkt w starciu z Francją 2:3 - odpuszczając mecz przy stanie 2:0. Następnie uzyskali bezpośrednio promocję do cwiercfinału, w którym ponownie spotkali się z reprezentacją prowadzoną przez Daniela Castellaniego - wygrali 3:1 męcząc się strasznie w 3cim secie, nie wykorzystując piłki meczowej, którą mięli w górze. Oznacza to że Włosi grali o jeden mecz mniej od Polaków, poza tym wszystkie swoje spotkania grupowe rozgrywali w Innsbrucku by na drugi mecz przenieśc się do Wiednia. - Znają tą hale - plus dla Włochów.
Jak prezentuje się reprezentacja prowadzona przez byłego trenera Lube Banca Macerata - Mauro Berruto? Moim zdaniem bardzo dobrze, chłopaki grają efektywny i efektowny volley, świetnie bronią i mają dwóch bombardierów na skrzydłach: Savani oraz Zaytsev - wspierany przez oryginalnego, leworęcznego Michała Łasko. Świetnie rozgrywa młody Travica, dobrze rozumie się z środkowymi Mastrangelo oraz Birarelli. Najsłabszym punktem w drużynie wydaje się byc... libero - Andrea Sala. Co bardzo ważne wszyscy za wyjątkiem środkowego Birarelliego proponują swoim rywalom mocną zagrywkę a w przypadku Savaniego, Łaski oraz Travicy - regularną.
To może byc główny element siatkarskiego kunsztu, w którym Polacy będą odstawac od Włochów. Ogromna przewaga na nieszczęsnej dla nas pozycji - atakującego. Tak jak Travica ma 3 armaty na skrzydłach i solidnie działający środek gry, tak Żygadło wszelkie ważne piłki posyła do Bartka Kurka, Jarski... Ahh Jarski, przemilczmy, ale niech wyjdzie w pierwszym składzie, bo przynajmniej zagrywkę ma mocną versus balony Gruszki. Bardzo dobrze w ostatnich spotkaniach działał nasz blok, Nowakowski z Możdżonkiem nałapali kilka punktów, dużo piłek zostało podbijanych w obronie przez co mieliśmy szanse wyprowadzic kontrataki. Jestem pod wrażeniem gry Nowakowskiego, niegdyś chłopak bez wyrazu, w meczach z Czecho-Słowacją pokazał pazur, a jego ataki na optymalnym zasięgu są ciężkie do zablokowania, sprawdzic mogą go jedynie Panowie Volkov&amp;Muserskij, ale to dopiero w ewentualnym Wielkim Finale. Jednak do czego zmierzam? Moim zdaniem bardzo pewnym typem na to spotkanie będzie: Włochy wygrają pierwszego seta, dlaczego?
1) Włosi będą grali w wiedeńskiej hali po raz drugi...
2) Po początkach meczu z Czecho-Słowacją widac było dużą tremę wśród młodszych zawodników: Jarosz czy Kubiak, długo wprowadzali się w meczowy rytm, w jednym ze spotkań dobrą zmianę za Kubiaka dał Michał Ruciak...
3) Patrz punkt drugi: Przestoje na początkach setów rzutują w rezultacie na wynik całego seta, przestraszeni są Jarosz, Kubiak czy Nowakowski, za tym idzie nie pewna zagrywka, na którą ostatnio narzekaliśmy w przypadku Bartka Kurka - ogromna masa błędów i mało punktów bezpośrednio zdobytych po zagrywce...
4) Patrz punkt 3: Pięciu z sześciu zawodników Reprezentacji Włoch, operuje mocną zagrywką z wyskoku - cały czas będzie wytwarzana presja na Naszych + zdenerwowanie z samego faktu występu na nowym obiekcie i to w półfinale Mistrzostw Świata...
Dobra dobra, napisałem się a za parę trzy zaczyna się mecz, szanse tego typu oceniam na... 7.5/10 - chyba coś w ten deseń, Nasi będą zdenerwowani, a Włosi na czele z Savanim i Mastrangelo będą powoli odskakiwac mając w zanadrzu mocną zagrywkę oraz skuteczny atak praktycznie ze wszystkich stref boiska.
 
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
Moim zdaniem bardzo pewnym typem na to spotkanie będzie: Włochy wygrają pierwszego seta, dlaczego?
1) Włosi będą grali w wiedeńskiej hali po raz drugi...
2) Po początkach meczu z Czecho-Słowacją widac było dużą tremę wśród młodszych zawodników: Jarosz czy Kubiak, długo wprowadzali się w meczowy rytm, w jednym ze spotkań dobrą zmianę za Kubiaka dał Michał Ruciak...
3) Patrz punkt drugi: Przestoje na początkach setów rzutują w rezultacie na wynik całego seta, przestraszeni są Jarosz, Kubiak czy Nowakowski, za tym idzie nie pewna zagrywka, na którą ostatnio narzekaliśmy w przypadku Bartka Kurka - ogromna masa błędów i mało punktów bezpośrednio zdobytych po zagrywce...
4) Patrz punkt 3: Pięciu z sześciu zawodników Reprezentacji Włoch, operuje mocną zagrywką z wyskoku - cały czas będzie wytwarzana presja na Naszych + zdenerwowanie z samego faktu występu na nowym obiekcie i to w półfinale Mistrzostw Świata...
Dobra dobra, napisałem się a za parę trzy zaczyna się mecz, szanse tego typu oceniam na... 7.5/10 - chyba coś w ten deseń, Nasi będą zdenerwowani, a Włosi na czele z Savanim i Mastrangelo będą powoli odskakiwac mając w zanadrzu mocną zagrywkę oraz skuteczny atak praktycznie ze wszystkich stref boiska.
ja osobiscie szedłbym w drugą stronę , czyli że to polska wygra pierwszego seta , wszystkie pierwsze sety na tym turnieju padaly naszym łupem , wg moich obserwacji , podczas panowania Anastasiego na stanowisku trenera , mamy większy spokój na boisku i te otwarcia meczy wyglądały zawsze bardzo dobrze , żeby nie być goło słownym : wystraczy przypomnieć sobie otwarcie meczu choćby z bułgarią lub czechami , graliśmy od początku swobodnie , Żygadlo dobrze rozgrywał , a dopiero potem zaczynało się coś psuć .
mój typ na pierwszy set : Polska 2,30
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Powiem tak. Dziwi mnie że Włosi przy tak słabej naszej grze nie grali tez praktycznie nic. Skąd oni się tu wzięli? Rosjanie rozjadą ich do 0 jak będą tak grali jak dziś. A co do naszych to wogóle nie było widać woli walki, masa blędów jakich się nawet grając na podwórku nie popełnia. Wogole nie było widać Kurka, nie wiem czemu trener nie dał pograć Ruciakowi. Zagrywka wogóle beznadziejna, po co serwować na kogoś kto każdą piłke odbiera w punkt? Beznadzieja totalna:/
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
A co do naszych to wogóle nie było widać woli walki, masa blędów jakich się nawet grając na podwórku nie popełnia. Wogole nie było widać Kurka, nie wiem czemu trener nie dał pograć Ruciakowi.
Ruciak za Kurka dobre ????
Nominalnym zmiennikiem Kurka w reprezentacji jest Mika,
Ruciak przy swoich warunkach nie ciągnąłby ataku ;)
Nie ma co płakać, na finał nie zasłużyliśmy, piszesz że Włosi grali słabo.
Nie zgodzę się, momentami grali fantastycznie, Christian Savani zrobił różnicę.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Zdążyłam wbiec do domu tylko na 3 set :/ Tak jak myślałam, sercem za Polakami to za mało na Włochów. No szkoda, ale chociaż zysk $ jest :] Postawiłam na 1 set dla Włochów dodatkowy kupon. Teraz jeszcze tylko wygranej Rosji mi brakuję do kombi, oby Serbowie żadnej niespodzianki nie zrobili :/ A co do meczów o 1 i 3 miejsce zdecyduje po obejrzeniu dzisiejszego spotkania Rosjan. Jak dziś Włosi się pokazali? Bo trzeci set oki, a dwa pierwsze? Pewnie powtórkę w wolnej ramówce polsat sport jeszcze dziś zarzuci.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Ajj, szkoda tego meczu, Jarosz zaskoczył i zagrał najlepszy mecz mistrzostw (oczywiście nie jest to klasa światowa, ale w końcu miał tą skuteczność powyżej 40%), ale za to Kurek fatalnie. I tu czekałem na zmianę od 2 seta. Anastasi jednak bał się wpuścić Mikę, zresztą nie dziwię mu się (te 2-3 piłki Mateusz miał w końcówce 2 seta i z bojaźnią atakował). Ale wg mnie mógł spróbować wariantu gry z Ruciakiem, może i granie dwóch &#39;niskich&#39; przyjmujących to samobójstwo, ale jednak trzeba było czegoś próbować. Widać było, że Bartek nie ma dziś dnia kompletnie.
Ale teraz to już się nie dowiemy co by się stało w przypadku zmiany Ruciaka za Kurka i myślę, że dyskutować już w tej kwestii nie ma sensu.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Rosja - Serbia
-1.5 seta Rosja

Krótko. Warto pograć dzisiaj z handi. Rosjanie grają niebotyczną siatkówkę, są nawet wyżej od Brazylii wg mnie na ten moment. Najbardziej zdziwiło mnie to, że wygrali z Bułgarią, która w pierwszym secie zagrała fenomenalnie, wszystko im siedziało, zagrywka, blok, Nikołow, Kazijski świetnie atakował, podbijali niemożliwe piłki. Pomyślałem sobie, co będzie jak Bułgaria utrzyma poziom? Bo Rosja grała swoje w pierwszym secie. Jednak to co się później wydarzyło to już bez komentarza. Przede wszystkim zagrywka środkowych, Volkov Muserski.... rozstrzelali Bułgarów, odrzucili od siatki i nokautowali blokiem... Jezeli Rosja dzisiaj utrzyma zagrywkę, to powinna ograć Serbów, którzy lepsi od naprawdę dobrze grających Bułgarów w tych mistrzostwach nie będą. Tiebreak jest raczej wątpliwym rozwiązaniem. Blok i zagrywka kluczem do pokonania Serbów dzisiaj. Jeżeli odrzucą ich od siatki to wieże rosyjskie będzie ciężko Serbom przejść. Ivan najlepsze lata ma już za soba.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
przemo300 a co takiego miałoby byc złego w zmianie Kurka na Ruciaka? Kurek i tak grał praktycznie beznadziejnie, więc czemu nie zaryzykować dwoma niskimi, tak jak napisał kolega wyżej? Po co pchać sie w to samo jak nie idzie? Jesteś typerem więc wiesz że czasem trzeba zaryzykować żeby się odkuć, albo stracić wszystko...I w każdym sporcie jest tak samo. A wg. mnie chłopak się pokazał z dobrej strony z Czechami i mógł pociągnąć i tu.

Co do meczu Rosji, napisałem na początku mistrzostw że nasi zagrają z Ruskimi i tam dopiero ich wypunktują, i chciałem dziś stawiac na wynik meczu taki że Sborna zagra z naszymi, ale to nierealne raczej więc odpuszczam granie na Serbie, chociaż wszystko się może zdarzyć. Myśle że najlepszy typ to taki, że nie będzie 5 seta. Kurs ok. 1.35
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Ja myślę że dwa pierwsze sety będą Rosjan, w trzecim może Serbia więcej powalczy. 5 setówki raczej nie będzie. Postawiłam dodatkowy kupon na &quot;wynik po 2 secie = Rosja&quot; 1.50 w gamebookers. Odrazu zapytam dlaczego są tam takie niskie limity? Po 130-250zł? Można to gdzieś zmienić? Ostatni mecz półfinałowy!!! a jutro największe emocje w meczach finałowych ;)
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Ach, ta siatka. Potrafi niezłe figle płatać ;). Nie zmienia to faktu, że nie przyznanie się Serbów było strasznie nie fair....
Rosja przegrała ten mecz na własne życzenie..... Wg mnie trochę ich zlekceważyli, no i po co ten Butko na rozegraniu? Alekno zamieszał....
Taki jest sport właśnie, nigdy nie mów nigdy, do końca nie przewidzisz.... Wszystko jest możliwe.
Swoją drogą na Rosjan ciąży klątwa. Ostatni raz mistrzami Europy byli za ZSRR.... Lata mijają, klątwa aktualna....
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Ach, ta siatka. Potrafi niezłe figle płatać ;). Nie zmienia to faktu, że nie przyznanie się Serbów było strasznie nie fair....
Rosja przegrała ten mecz na własne życzenie.....
To że się nie przyznał to chyba normalne, ja sam patrzyłem parę razy na tę powtórkę i wg mnie piłka przeszła między rękami, jak już dotknął piłkę Nikic to swą bujną czupryną.
btw
Ruscy kompletnie zlekceważyli przeciwnika, i mimo że zakład nie wszedł to bardzo mi się podoba że dostali za swoje.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Piękny mecz, siadając przed tv właśnie na to liczyłem po słabym pierwszym półfinale... Polacy raczej bez szans chyba że Rosjanie odpuszczą sobie walke o nic nie znaczący dla nich brązowy medal. Oni już odniesli największą porażke z możliwych więc myśle że będzie im obojętne czy zdobędą brąz. Co nie zmienia faktu że sportowo szans nie mamy praktycznie żadnych. W finale jak dla mnie porażka do 0, ewentualnie do 1 makaroniarzy. Dziękuje.
Według mnie też piłka między rekami i nie odważe się tego oceniać. A Rosjanie też w kilku sytuacjach nie przyznali sie do obcierki. Uważam że obrażanie kogoś tylko dlatego że zepsuli kupon jest nie fair...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom