>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet - Serbia i Włochy 2011

Status
Zamknięty.
S 11

skorp

Użytkownik
Jestem bardzo zdziwiony niedocenianiem przez wielu zespołu Chorwacji któremu daje sie najmniejsze szanse na wyjście z grupy druzyna ta w moim odczuciu wyjdzie z grupy obok Wloszek.Dziewczyny na memoriale wkoncu grały w optymalnym składzie i zaprezentowały sie calkiem niezle i jestem pewien ,ze jutro urwa seta slabo grajacym w ost czasie Włoszkom.
Chorwacja (+2,5seta)-Włochy 1
9/10
2,20 Unibet
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Ze składu Chorwacji wypadła Usic czyli obecnie bardzo ważna, jak nie najważniejsza zawodniczka w tej drużynie. Włoszki niby grały w kratkę, ale dlatego, że ten sezon reprezentacyjny całkowicie został poświęcony na jak najlepsze przygotowanie się do ME, więc teraz już powinniśmy zobaczyć znacznie inną (lepszą) włoską drużynę.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Dokładnie Chorwatki grają coraz lepiej, kto śledzi wszystkie mecze ten wie. Ale brak Usic bardzo je osłabia ???? Włoszki na WGP przez większośc meczy grały bez dwóch najlepszych zawodniczek Gioli i Piccinini, dlatego dużo łącznie setów przegrały i potem w ważniejszych spotkaniach już z Gioli nie były w stanie wygrywać bo nie były ograne w tym turnieju. Nie znam składów na te ME (prócz Polek i Rosjanek) dlatego lepiej ostrożnie z pierwszymi zakładami.. Siatkówka nie od dziś wiadomo jest nie zawsze przewidywalna ;) Nie zdziwiłby mnie fakt gdyby grające Ukrainki z Niemkami wygrały.. wszystko jest możliwe, zwłaszcza że forma Niemek jest słabiutka, a raczej była podczas WGP, a ekipy z Ukrainy nie znam w ogóle, ale zobaczymy, mam nadzieję jednak że Niemki wygrają te spotkanie dość szybko 3:0 i że jednak większość jutrzejszych spotkań zakończy się wynikiem 3:0. O godz 17:30 pierwszy mecz Turcja - Azerbejdżan i chyba najciekawszy z jutrzejszych, tzn nie przewidywalny, kiedyś lubiłam postępy Turczynek, więc to im będę kibicować w tym spotkaniu :] Życzę wszystkim ogrania buków ;) i dużo emocji podczas tych ME ???? i oby Polki daleko zaszły! POLSKA :p
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Lara co do formy Niemek to był polemizował, wszystko okaże się tak naprawdę dopiero w niedzielę, a Ukraina to myślę poziom podobny do Peru, a nawet bez formy na WGP Niemki nie dały im szans (Peruwiankom). Więcej o tym meczu niżej ;)

Niemcy - Ukraina

Tym razem propozycja sobotnia.
Niemki znów w WGP nie spisały się jak należy, bardzo słaby występ, dwie wygrane ze słabiutkimi Peruwiankami. Główny cel na ten rok to jednak Mistrzostwa Europy i tutaj można dostrzec pewne podobieństwo co do poprzedniego sezonu. W Grand Prix także wielka klapa, ale w MŚ już całkiem niezła gra, 7 miejsce może wielkim osiągnięciem nie jest, ale to jednak mistrzostwa globu (wyprzedziły m. in. Polki, Serbki, Holenderki). Niemki do światowej czołówki póki co nie należą, ale są na tyle ograne, że z tymi słabiutkimi zespołami radzą sobie bez nerwówek. W tym roku było tak jak wspominałem 2 razy Peru, w tamtym na MŚ lanie 3-0 dostał m.in. Kazachstan, Kuba, Chorwacja, Tajlandia czy Czechy. Przed samym turniejem wypadła podstawowa zawodniczka Beier, ale za to powrót do kadry Brun. Oczywiście filar drużyny to Małgorzata Kozuch. Ogólna forma oceniając na podstawie sparingów w normie - Czeszki dwa razy pokonane bezproblemowo + wygrana (chyba) 3-0 i porażka 2-3 z Turcją. Źle Niemką nie wróżę w tym turnieju, kwestia drabinki.
Tyle o Niemkach, trochę się rozpisałem, wszystko przez te moje analogie... Ukraina anonimowa drużyna. Zdobyty choćby punkt w tej grupie to będzie dla nich duży sukces, ale prawdopodobne też, że skończy się to na 3x szybkim 3-0. Kombinacyjnej siatkówki tutaj nie ma, bo po prostu umiejętności brak. Prosta gra do skrzydła, często piłka im wraca pod nogi, Furst i Sschuske będą mogły się wykazać. W tym roku kojarzę tą ekipę tylko z Puchar Jelcyna, gdzie zresztą nie ugrały nawet seta. Zapowiada się mecz bez emocji, może w jednym secie nawiąże się jakaś walka, ale tu wszystko w rękach Niemek, a one myślę zagrają w tym meczu pewnie.
Moje propozycje:
Niemcy -2.5 --- 1.45 @ 8/10 ✅
WYNIK: 3-0


Pozostałe składy, które znalazłem na ME (na 1 stronie pierwsza część).
Azerbejdżan
Rozgrywające: Oksana Parchomienko, Natawan Gasimowa
Libero: Waleria Korotenko
Środkowe: Ksenia Kowalenko, Jelena Parchomienko, Ajnur Karimowa
Przyjmujące: Natalia Mammadowa, Polina Rahimowa, Daria Zamanowa, Odina Alijewa
Atakujące: Oksana Mammadiarowa, Oksana Kiseilowa
Chorwacja
Rozgrywające: Biljana Gligorović, Marijeta Draženović
Libero: Paola Došen
Środkowe: Ivana Miloš, Ilijana Dugandžić, Maja Poljak
Przyjmujące: Hana Čutura, Nikolina Kovačić, Mira Topić
Atakujące: Sanja Popović, Jelena Alajbeg
Serbia
Rozgrywające: Maja Ognjenović, Ana Antonijević
Libero: Suzana Ćebić, Silvija Popović.
Środkowe: Natasza Krsmanović, Milena Rasić, Nadja Ninković
Przyjmujące: Briżitka Molnar, Jelena Nikolić, Sanja Malagurski, Tijana Malesević, Jovana Vesović, Ana Lazarević
Atakująca: Jovana Brakočević
Turcja
Rozgrywające: Ozge Cemberci, Asuman Karakoyun
Libero: Gulden Kayalar, Gizem Guresen
Środkowe: Bahar Toksoy, Eda Erdem, Busra Cansu, Ergul Avci
Przyjmujące: Gozde Sonsirma, Neriman Ozsoy, Esra
Atakujęce: Neslihan Darnel, Polen Uslupehlivan
Ukraina
Rozgrywające: Irina Komisarowa, Maryna Degtiarowa
Libero: Inna Denina, Switłana Halkina
Środkowe: Inna Mołodcowa, Natalija Czernecka, Switłana Lidiajewa
Przyjmujące: Maryna Marczenko, Tetiana Litwinowska, Hanna Burbeliuk, Hanna Lisijenkowa
Atakujące: Anna Dowholiuk, Nadija Kodoła
Włochy
Rozgrywające: Eleonora Lo Bianco, Francesca Feretti
Libero: Giulia Leonardi
Środkowe: Simona Gioli, Valentina Arighetti, Sara Anzanello, Martina Guiggi
Przyjmujące: Francesca Piccinini, Antonella Del Core, Lucia Bosetti, Carolina Costagrande, Cristina Barcellini
Atakująca: Serena Ortolani
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Rosja - Bułgaria
Miałem ten mecz sobie odpuścić, ale jednak się zdecydowałem, sam siebie przekonałem ;)
Rosjanki na tym turnieju podobnie jak mężczyźni, występują w roli faworytów do zwycięstwa. I po raz kolejny może okazać się to zgubne. Skład taki jak z ostatnich meczów, Kuzutkinowi nie udało się sprowadzić na kadrę Sokołową, ale i tak siła rażenia tej drużyny jest ogromna. Gonczarova i Gamova powinny w tym meczu pokazać na co je stać. Jeszcze jakby zaczął funkcjonować środek tak jak należy, o wynik będę spokojny. Zresztą Bułgarki to zespół który można pokonać grają prostą siatkówką, tutaj wysoki blok Rosjanek może narobić sporo problemów Bułgarkom.
A propos problemów tej drużyny, co mnie skłoniło do obstawiania tego meczu, to przede wszystkim to, że one wychodzą z dużego kryzysu, jest nowy trener, wcześniejszy zwolniony w atmosferze skandalu (Balticicia oskarżono o problemy z alkoholem, molestowanie zawodniczek oraz składanie im niemoralnych propozycji). Do tego dyskwalifikacja najlepszej zawodniczki i kapitanki zarazem - Janewej. Dla mnie jest to dość dziwna sytuacja, bo ta zawodniczka nie zagra 2 lata w kadrze, przez to, że opuściła zgrupowanie publicznie krytykując przy tym trenera Baltacicia. Sam bułgarski związek osłabia swoją drużynę i skazuje się na porażkę, myślę że duża kara finansowa byłaby odpowiednia do tej sytuacji, a trzeba zaznaczyć, że sama zawodniczka przeprosiła za swoje zachowanie. Znów się rozpisałem nie o tym o czym chciałem...
Fakt jest taki, że Bułgarki na tym turnieju za dużo zdziałać nie mogą, czy wyjdą z grupy zadecydować powinien mecz z Hiszpankami. W miarę szybkie i pewne zwycięstwo Rosjanek jest bardzo prawdopodobne.
Moje propozycje:
Rosja -2.5 --- 1.45 @ 8/10 ✅
Under 135.5 --- 1.85 @ 3/10 ✅
WYNIK: 3-0
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
A jak się zapatrujecie na mecz Holenderek z Hiszpankami? U kobiet nie lubię stawiać -2,5, a mój buk oferuje ciekawy handi -1,5 na Holandię... Nie znam się, a mam chęć dla zasady sobie postawić. Jakby ktoś był miły i w paru zdaniach uzasadnił dla czego warto, a dla czego nie, to byłoby fajnie ????
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Jeśli chodzi o -1.5 to nie powinno być najmniejszych problemów, mimo, że Holandia ma trochę problemów (w pełni nieprzygotowane siostry Stealens) to i tak jest znacznie lepsza od słabych Hiszpanek, zresztą Holandia ma Flier, która robi różnicę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Izrael - Polska
Większość osób twierdzi, że Izrael w tej grupie wiele nie zwojuje. Mimo iż rywalki nie powalają, tej drużynie czegoś brakuje. Nie wydaje mi się jednak, żeby któraś z drużyn: Rumunia, Czechy czy Polska dały radę rozbić tą drużynę w drobny pył. Oczywiście mogą wygrywać 3-0, ale na pewno będą sety walki. W drużynie Izraela warto wymienić nazwisko Artmenko i Velikiy - dwie przyjmujące, które zdobywają zwykle najwięcej punktów dla swojej drużyny. Groźna może być też na środku Farhi.
Polki uzupełniony skład o Bednarek i Skowrońską wydają się groźną ekipą. Na pewno drużyna na dorobku, głodna sukcesu, sporo młodych zawodniczek. Walki nie zabraknie, zapowiadają że nie zlekceważą żadnego rywala. Wydaje mi się, że tu może być spokojne 3-0 dla Naszych pań, ale na wielki pogrom punktowy się nie nastawiam.
Artmenko swoje punkty na pewno zdobędzie i z oferty Betsafe warto pobrać taki oto kurs. By typ nie wszedł, Nasze zawodniczki muszą zlać Izrael w każdym secie do 17, wg o taki wynik będzie bardzo trudno w pierwszym meczu.
Moje propozycje:
Izrael +22.5 --- 1.85 @ 5/10 ⛔
WYNIK: 0-3


Tyle ode mnie na 1 kolejkę. 4 analizy, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Lara co do formy Niemek to był polemizował, wszystko okaże się tak naprawdę dopiero w niedzielę, a Ukraina to myślę poziom podobny do Peru, a nawet bez formy na WGP Niemki nie dały im szans (Peruwiankom). Więcej o tym meczu niżej ;)
Ale ja nie twierdze że Niemki sobie nie poradzą z Ukrainkami, nie po to postawiłam na nie w handi -2,5 ;) Uważam tylko, że daleko nie zajdą w tych Mistrzostwach, do meczu z naszymi i potem aut ???? ale oczywiście zdarzyć się wszystko może .. tfu tfu tfu :p no i każdy z nas pewnie wolałby nie mieć niespodzianki i żebyśmy to my weszły/i do półfinału! Nie zapeszajmy, obserwujmy, typujmy. Już za niespełna 3 godziny pierwszy mecz na otwarcie ME ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka mistrzostwa europy kobiet 23.09.2011 17:30
Azerbejdzan- Turcja
typ: 1
4.81
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu rozpoczynajacym mistrzostwa europy siatkarek Azerki spotkaja sie z Turczynkami. Na ostatnich mistrzostwach kontynentu Turczynki uplasowaly sie na 5., natomiast Azerki na 12. miejscu. Turczynki w tym roku uplasowaly sie na 2. miejscu w lidze europejskiej. Trzeba jednak powiedziec, ze wiele najlepszych europejskich druzyn wystepuje w World Grand Prix, liga europejska jest dla tych gorszych. Turczynki w finale ulegly Serbkom 0:3. Wcześniej pokonywaly m.in. Chorwatki i Bulgarki. Turczynki przegraly jednak jedno ze spotkan z reprezentacja Bialorusi, wiec mimo 2. miejsca w calych rozgrywkach Turczynkom zdazaly sie rowniez bardzo slabe mecze. Azerki takie Bialorusinki rok temu zlały dwukrotnie po 3:0. Wiem, ze bylo to rok temu, jednak mimo wszystko te wyniki moga robic wrazenie na Turczynkach. Azerki zdecydowanie nastawialy sie na ten turniej. Jest to mocna, wyrownana reprezentacja, na pewno potrafiaca wygrywac z takimi reprezentacjami, jak Turcja. Turczynki nie zaprezentowały niczego szczegolnego podczas ligi europejskiej, wierze wiec w to, ze Azerki są w stanie dziś sprawić niespodziankę.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Turcja - Azerbejdżan​


Faworytkami spotkania są Turczynki, ale mam nadzieję, że Azerki będą w stanie nawiązać walkę i ugrają przynajmniej seta.

Może to być starcie dwóch niekwestionowanych liderek obu reprezentacji. Po stronie Turcji kluczową zawodniczką jest atakująca Neslihan Darnel. Neslihan jest leworęczna, co na pewno jest jej atutem. Dysponuje również trudną zagrywką. Najbardziej znaną siatkarką z Azerbejdżanu jest przyjmująca Natalia Mammadova, która może się pochwalić znakomitymi warunkami fizycznymi i potężną siłą w ataku.

Mistrzostwa Europy dopiero się zaczynają, więc liczę na to, że mogą być niespodzianki i zespoły nie będą jeszcze w najwyższej formie.

Azerki przy dobrej dyspozycji Mammadovej na pewno są w stanie coś w tym spotkaniu ugrać. Pytaniem jest to czy ich liderka będzie dzisiaj w dobrej dyspozycji.

Typ:
Azerbejdżan (+2.5 seta) @ 1.45 Betsafe ✅




Największym znakiem zapytania przed tym spotkaniem będzie forma Holenderek.

Oranje na pewno marzą o powtórzeniu sukcesu sprzed dwóch lat, kiedy to na Mistrzostwach Europy w Polsce zdobyły srebrny medal. Trzon zespołu nadal stanowią te same zawodniczki. Kluczową postacią będzie świetna atakująca Manon Flier. Za rozegranie odpowiedzialna będzie Kim Stalens. Kibice Muszynianki na pewno będą się przyglądać zawodniczkom, które reprezentują ich klub. Przyjmująca Debby Stam-Pilon i środkowa Caroline Wensink powinny znaleźć się w wyjściowym składzie.

Hiszpanki są raczej słabym zespołem i nie wróżę im tutaj długiej przygody. Jeżeli podopieczne Trenera Avitala Selingera podejdą poważnie to spotkanie zakończy się po trzech partiach.

Typ:
Holandia (-2.5 seta) @ 1.65 Unibet ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Redwitz, z tego co mi wiadomo to Mammadova miała poważną kontuzję przed mistrzostwami i nie przepracowała jak należy okresu przygotowawczego więc może nie być w formie, ale mają ją kim zastąpić, bo w kadrze jest wielce utalentowana, młoda Polina Rahimova. Miałem okazję ją oglądać kilka razy w lidze azerskiej, dziewczyna ma jeszcze lepsze warunki fizyczne od Mammadovej i sieje spore spustoszenie w ataku, spory talent. A co do samej ekipy z Azerbejdżanu to dzieweczyny mogą być tutaj czarnym koniem, bo mają bardzo ciekawy skład, którego siłą jest gra na bloku oraz w ataku. Zawodniczki ogrywają się w rodzimej lidze azerskiej, która naszpikowana gwiazdami z roku na rok staje się jedną z mocniejszych w Europie

Redwitz // Racja. Mammadova była kontuzjowana i może nie być w optymalnej formie, ale jest to klasowa zawodniczka i na pewno będzie liderką swojego zespołu.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Oglądam właśnie mecze..
Holandia - Hiszpania, Hiszpanki bardzo słabe, Holenderki mogą na nich dosłownie poćwiczyć słabsze elementy :] gładkie 3:0 będzie! Tak jak nie byłam pewna jak grają Hiszpanki to teraz wiem, że odpadną szybciutko. A Holenderek jestem ciekawa z lepszymi rywalami w późniejszych meczach.
Turcja - Azerbejdżan, Azerbejdżanki prowadziły w pierwszym secie przez większość seta, Turczynki nadgoniły, ale to Azerbejdżan w końcu zapunktował seta. Drugi set już zasłużenie Turczynek z większą przewagą punktów. Obecnie w trzeciej odsłonie Turczynki prowadzą 16:8.. i wygrywają tego seta 25:18 (aktualnie 2:1 w setach dla Turczynek). Turcja się przebudziła ;) oby tak dalej!.. no i 3:1 dla Turczynek.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Rosja - Bułgaria​


Reprezentacja Bułgarii nie jest w najlepszej sytuacji. Przed Mistrzostwami Europy w atmosferze skandalu z zespołem pożegnał się Trener Baltić. Dodatkowo zdyskwalifikowana została dotychczasowa kapitan, Eva Yaneva. I będzie to spore osłabienie. W związku z brakiem Yanevej ciężar gry w ataku spadnie na barki młodziutkiej przyjmującej Elitsy Vasilevej.

Rosjanki są głównymi faworytkami do tytułu Mistrzyń Europy. Trener Kuzyutkin dysponuje bardzo mocnym składem. Trochę szkoda, że na turniej nie wróciła Lyubov Sokolova, która zawsze jest wzmocnieniem dla zespołu. Siłą reprezentacji Rosji na pewno będzie atak, w którym brylują Gamova i Goncharova. Czarną robotę wykonuje Lesya Makhno, która ciężko pracuje w obronie i jest świetnie wyszkolona technicznie. Czasami irytuje mnie rozgrywająca Startseva, która w trudnych momentach znacznie upraszcza grę.

Bulgarki na pewno dadzą z siebie wszystko, ale na dzień dzisiejszy nie mają żadnych szans z Rosjankami. Spotkanie powinno się skończyć po trzech setach.

Typ:
Under 160.5 pkt @ 1.50 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Rosja -2.5 --- 1.45 @ 8/10 ✅
Under 135.5 --- 1.85 @ 3/10 ✅
Włochy -2.5 --- 1.60 @ 6/10 ✅
Poniżej 135.5 --- 2.30 @ 3/10 ✅
Takie typy z dziś były, ładnie wyszły.

Małe podsumowanie tego pierwszego dnia (to co oglądałem)
W meczu Hiszpania - Holandia totalne dno pokazały zawodniczki z półwyspu Iberyjskiego. Po prostu siatkówka na poziomie gimnazjum, dopiero w 3 secie coś zaczęły grać, Holenderki przez pierwsze dwa sety robiły co chciały, zresztą co by nie zagrały zapewne by wpadło. Trudno ocenić formę Holandii po tym spotkaniu.
Rosja - Bułgaria
1 set totalnie zdominowany przez Rosjanki, być może to wina tego, że Bułgarki debiutują na ME. W dalszych partiach załączyła się walka i to czego się obawiałem w grze Rosji - słabizna na środku i niestabilne przyjęcie. Ale kto ma Gamovą ten wygrywa, przynajmniej w tym meczu. Drżałem o wynik w drugim secie, ale jakoś się udało, Bułgarki same mogą sobie pluć w brodę. Rosjanki zlekceważyły rywalki i było blisko by ten mecz trwał dłużej.
Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień, 2 analizy w grze, może coś wymyślę na następne mecze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bułgaria - Rosja Under 167,5 @ 1,571 Sportingbet ✅ 134
Włochy - Chorwacja Under168,5 @ 1,65 Sportingbet ✅ 134
Undery siadają jak trzeba więc na jutro znowu under w meczu Polek.

Polska - Izrael under 137,5 @ 1,80 willhill ✅ 120
Polska jest o dwie klasy lepszą drużyną. Każdy wynik inny niż 3-0 będzie sporym rozczarowaniem. Mamy solidny skład, na każdej pozycji mamy dobrą zawodniczkę którą stać na grę na wysokim poziomie. Jeśli Milena dobrze poprowadzi grę to o under jestem bardzo spokojny. Mam nadzieję że nasz team nie będzie miał żadnych przestojów co w żeńskiej siatkówce często się zdarza. Musi być łomot by dobrze zainaugurować te Mistrzostwa.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Izrael jest słabym zespołem i nie widzę innej opcji niż szybkie zwycięstwo Polek. Trener Świderek ma do dyspozycji optymalny skład i wydaje mi się, że po cichu można liczyć na awans do półfinału.

Fajnie, że do składu wróciły Katarzyna Skowrońska-Dolata i Agnieszka Bednarek-Kasza, które będą naprawdę sporym wzmocnieniem. Szkoda tylko, że nie ma Kingi Kasprzak, która jest przede wszystkim mocnym punktem w ataku.

Nie sądze, żeby Izrael nawiązał walkę w tym spotkaniu. Jeżeli Polki będą cały czas skoncentrowane to mecz zakończy się po trzech partiach.

Typ:
Polska (-2.5 seta) @ 1.42 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Serbia - Francja typ: Serbia -2.5 1.37 Betsafe


Gospodynie Serbki dziś zagrają swój pierwszy mecz w dość łatwej grupie. Jak na razie mistrzostwa nie zaskakują i wszyscy faworyci wygrywają swoje mecze po 3:0. Dziś o 20:00 nie powinno być inaczej. Serbki które na te ME wystawiły chyba najsilniejszy skład moim zdaniem uchodzą za faworytki całego turnieju. Serbki dość dużo grały do tej pory w wygrały Ligę Europy na początku przygotowań bardzo pewnie wygrywając wszystkie mecze. W World grand Prix również spisały się świetnie ostatecznie zajmując 3 miejsce pokonując po drodze 2 razy Rosjanki i Amerykanki. Ich super formę potwierdziły nagrody indywidualne dla Jovany Brakočević za najlepszą punktującą i Mileny Rasic za najlepszą atakującą. Francuski nigdy nie pokazały dobrej gry i mało kto słyszał o reprezentantkach tego kraju. W LE zajęły drugie miejsce w swojej grupie zaraz za... Serbią. W grupie mecze między tymi ekipami były jednostronne. Serbki kolejno wygrywały 3:2 , 3:0 , 3:0 i 3:1. ME to już nie LE i Serbki na pewno będą chciały szybko wygrać 3:0 i już czekać na drugi mecz. Własna publika i wielkie oczekiwania nie powinny tego doświadczonego składu zestresować i inny wynik niż 3:0 będzie sensacją.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Niemcy - Ukraina​


Ukrainki są bardzo słabym zespołem i wyraźnie odstają od czołówki. Powinny być outsiderem w tej grupie.

Niemki słabo wypadły w World Grand Prix, ale w tej drużynie jest potencjał i powinny spokojnie awansować do dalszej fazy rozgrywek. Przed turniejem ze składu wypadła przyjmująca Heike Beier, która do tej pory była podstawową zawodniczką. Zastąpi ją najprawdopodobniej Angelina Grun, która wraca do składu po dłuższej nieobecności. Kluczowymi postaciami powinny być oczywiście atakująca Małgorzata Kozuch i Christiane Furst.

Wydaje mi się, że to spotkanie zakończy się dosyć szybko. Podopieczne Trenera Guidettiego liczą na coś więcej w tych Mistrzostwach Europy, więc z takimi rywalkami muszą sobie radzić.

Typ:
Under 160.5 pkt @ 1.45 Betsafe ✅


Rumunia - Czechy


Rumunki i Czeszki powinny walczyć o drugie miejsce w grupie. I właśnie to bezpośrednie spotkanie pomiędzy tymi zespołami powinno zadecydować o tym, z której lokaty awansują.

W obu zespołach Trenerzy liczą przede wszystkim na zawodniczki występujące na włoskich parkietach. W Rumunii gwiazdą jest atakująca Carmen Turlea, a w reprezentacji Czech kluczowe role powinny odgrywać przyjmująca Helena Havelkova i Aneta Havlickova.

Kibice będą mogli zobaczyć zawodniczki, które na co dzień można było oglądać lub nadal występują na parkietach PlusLigi. W składzie Rumunii jest Daiana Muresan, a po stronie Czeszek Ivana Plchotova i Lucie Mühlsteinová.

Czeszki wydają mi się zespołem solidniejszym i stabilniejszym i to właśnie ten zespół według mnie wygra to spotkanie.

Typy:
Czechy @ 1.40 Betsafe ✅
Czechy (-7.5 pkt) @ 1.85 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Polska - Izrael under 137,5 @ 1,80 willhill ✅ 120
Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet idą mi znakomicie więc nie zwalniam tempa i jadę z kolejnymi typami. Jak można już się przyzwyczaić gram dwa undery punktowe pierwszy w meczu Francji z Serbią drugi w meczu Rosji z Hiszpanią. Zarówno Francja i Hiszpania jest sto lat za murzynami znaczy się za Rosją i Serbią. Rosjanki w meczu z Bułgarkami pokazały że są znakomicie przygotowane do tych mistrzostw. Znakomita forma Gamovej która wczoraj wykręciła bodaj 26 oczek. Hiszpanki boleśnie przegrały z wracającą do optymalnej formy Holandią aż się boję o nie dzisiaj kiedy przyjdzie się zmierzyć z czołgiem Rosyjskim będzie wielki pogrom, mam taką nadzieję. Drugi typ na Serbki oczywiście jeśli podejdą z pełną koncentracją to spokojnie to wygrają pierwszy mecz będzie trochę nerwowości, najważniejsze żeby nie było przestojów i seryjnych strat punktów.
Rosja - Hiszpania under 130,5 @ 1,85 willhill ⛔ 198 :eek:
Serbia - Francja
under 140,5 @ 1,85 willhill ⛔ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom