>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet - Serbia i Włochy 2011

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Mecz, który zadecyduje o zajęciu pierwszego miejsca w Grupie A. Jak na razie oba zespoły wygrały swoje spotkania z Francją i Ukrainą i trzeba przyznać, że to było tylko przetarcie przed dalszą fazą rozgrywek.

Serbia świetnie spisywała się w World Grand Prix, ale jak na razie jeszcze nie weszła na ten poziom. Może dlatego, że nie było takiej potrzeby. Podopieczne Trenera Terzica dysponują dobrymi warunkami fizycznymi. Do mocnych stron na pewno trzeba zaliczyć grę w ataku i bloku. Mam nadzieję, że w wyjściowym składzie pojawi się przyjmująca Sanja Malagurski. Bardzo ciekawa, skutecznie atakująca zawodniczka, z trochę słabszym przyjęciem. Solidny i wysoki poziom gwarantują pozostałe przyjmujące czyli Jelena Nikolic i Brizitka Molnar.

Niemki wypadły słabiutko w World Grand Prix, ale to jest zespół, na który zawsze trzeba uważać. Ze składu przed turniejem wypadła Heike Beier. Na szczęście dla Trenera Guidettiego do kadry postanowiła wrócić Angelina Grun, która będzie występować na przyjęciu. Niemki dysponują sporą siłą w ataku. Oprócz wspomnianej Grun są jeszcze skrzydłowe Brinker i Kozuch. Nie można również zapomnieć o środkowej Furst. Zwracam uwagę na bardzo dobrą atmosferę, która panuje w tej reprezentacji.

Zapowiada się bardzo ciekawe, zacięte spotkanie. W obu zespołach mocnymi punktami są libero. W Niemczech na tej pozycji występuje Tzscherlich, a w reprezentacji Serbii są dwie klasowe zawodniczki Popovic i Cebic. Faworytkami na pewno są Serbki, ale to nie powinno być łatwe spotkanie. Niemki są w stanie ugrać seta. A może powalczą o coś więcej ?

Typ:
Niemcy (+2.5 seta) @ 1.50 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
hmm Redwitz co myślisz o kursie 4.0 dla medalu dla Niemek? :] Grają w ćwierćfinale z Czeszkami lub Francuzkami więc w półfinale na pewno się znajdą (przypuszczam że z Holandią lub Włochami) które też mogą pokonać jak zagrają jak wczoraj i nawet do finału ścisłego wejść. Bo jak widać po niespodziewanej przegranej Włoch z Turcją?! A gdyby jednak nie przeszły Holandii/Włoch to w starciu o 3 miejsce Niemki spotkają się z nami lub z Serbią (bo chyba nie z Rumunkami ponownie już na tyle nie wierze by Serbki nagle nie potrafiły w ogóle grać ;) Ale strasznie się na nich zawiodłam w tych ME, tyle kasy utopione.. :/
Mogę postawić na kurs 4.0 na Niemki lub Holandię.. Ale Holandia zmierzy się z Włoszkami teraz i mogą odpaść.. 2 lata temu Niemki były 4 tuż za podium a Holenderki 2 ze srebrnym medalem. Chciałabym zaryzykować na którąś z tych dwóch ekip. Chyba lepiej zaryzykować na Niemki, które teraz zmierzą się z Czeszkami i półfinał mają bardziej na wyciągnięcie ręki. Ciekawe że na Polki na medal teraz jest tylko kurs 2.75 pewnie dużo osób na nie gra.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Pytasz co prawda Redwitza, ale ja też wtrynie swoje 3 grosze :p
Myślę, że Niemki można próbować, tak jak pisałem w jednej z analiz - że one mogą tu trafić z formą i chyba tak jest. Drużyna ma wielki potencjał, a Grun wczoraj widać, że wzmocniła tą drużynę. Liczyłem przed turniejem na ćwierćfinał Polska - Niemcy, bo nasze teamy są bardzo podobne, ale Serbki się wplątały i zawaliły. Teraz trzeba mocno walczyć z Serbkami, one jeszcze mogą się obudzić. Czuje, że nasz mecz będzie 5-setowy.
Kurs 4.0 na medal dla Niemiec bardzo korzystny, trzeba próbować.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Pytasz co prawda Redwitza, ale ja też wtrynie swoje 3 grosze :p
Myślę, że Niemki można próbować, tak jak pisałem w jednej z analiz - że one mogą tu trafić z formą i chyba tak jest. Drużyna ma wielki potencjał, a Grun wczoraj widać, że wzmocniła tą drużynę. Liczyłem przed turniejem na ćwierćfinał Polska - Niemcy, bo nasze teamy są bardzo podobne, ale Serbki się wplątały i zawaliły. Teraz trzeba mocno walczyć z Serbkami, one jeszcze mogą się obudzić. Czuje, że nasz mecz będzie 5-setowy.
Kurs 4.0 na medal dla Niemiec bardzo korzystny, trzeba próbować.
Już jest 3.50 na Niemcy, na Holandię 4.0. Co myślisz o Holandii która zagrała świetny mecz z Rosją, pomimo przegranej 3:1. Omal Holandia nie prowadziła 2:0 ;) Z Azerbejdżanem Holandia powinna wygrać, ale potem mają na drodze zeszłoroczne ME Włoszki.. które nie grzeszą &quot;stałą&quot; formą, stracony set w meczu z Azerbejdżanem i przegrana 2:3 z Turczynkami.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Już jest 3.50 na Niemcy, na Holandię 4.0. Co myślisz o Holandii która zagrała świetny mecz z Rosją, pomimo przegranej 3:1. Omal Holandia nie prowadziła 2:0 ;) Z Azerbejdżanem Holandia powinna wygrać, ale potem mają na drodze zeszłoroczne ME Włoszki.. które nie grzeszą &quot;stałą&quot; formą, stracony set w meczu z Azerbejdżanem i przegrana 2:3 z Turczynkami.
Hmm, właściwie nie wiem co myśleć o tym ćwierćfinale Holandia - Włochy. Według mnie zadecyduje forma dnia i chyba odpuszczę typowanie tego spotkania, chyba kursy będą jakoś specjalnie faworyzowały którąś z ekip. Jeszcze można zobaczyć, co zagrają dziś z Azerkami. Jeśli przejdą do półfinału to myślę, że 4 miejsca jednak nie zajmą ;)
Osobiście liczę, że nie zobaczymy w finale Rosjanek i tu 1.60 kursik, że nie wygrają tego turnieju można przemyśleć...
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Osobiście liczę, że nie zobaczymy w finale Rosjanek i tu 1.60 kursik, że nie wygrają tego turnieju można przemyśleć...
Rozważam to zdarzenie od dwóch dni, a teraz gdy Serbki trafiły do drugiej części drabinki niż Włoszki tym bardziej ma to sens, ponieważ Rosjanki uporać będą musiały się obiema ekipami (lub tymi które te dwie wyeliminują), a nie dopiero spotkać jedną z nich w finale.
Ps. Kurs 1.6 dotyczy nie wygrania ME przez Rosjanki, a nie tego czy będą w finale.
Edit: ✅
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
sugerujecie że Rosjanki mogą przegrać z Turcją i albo z Polską albo Serbią i tym nie wejść do finału? Owszem forma Rosji bywa różna ale czy bardziej niż u wymienionych Turczynek, Polek i Serbek? Naprawdę musiałaby się zdarzyć kolejna dziwna &quot;moc&quot; tych ME. Więc w finale widzę Rosję, ale pytanie z kim.. Włochy formą nie szaleją, ale jak to bywa Włoszki nigdy nie pasują, będą walczyć o każdy punkt.. Ale jestem skłonna uwierzyć w możliwości także Holandii ekipa od kilku lat dobre mecze rozgrywa reprezentacyjne. Niemcy to jak rosyjska ruletka ???? Angelina Grun to jak szczęśliwa koniczynka dla nich. Mnie bardziej właśnie interesuje postawienie na Niemki 3.50 lub Holandię 4.0 że któraś ekipa zajmie miejsca 1-3, z tym że jutro już kursy zmaleją, dlatego rozważałam już wszystkie możliwości drabinek, rozegranych meczy, różnicy setów/punktów małych..

Hmm, właściwie nie wiem co myśleć o tym ćwierćfinale Holandia - Włochy. Według mnie zadecyduje forma dnia i chyba odpuszczę typowanie tego spotkania, chyba kursy będą jakoś specjalnie faworyzowały którąś z ekip. Jeszcze można zobaczyć, co zagrają dziś z Azerkami. Jeśli przejdą do półfinału to myślę, że 4 miejsca jednak nie zajmą ;)
Osobiście liczę, że nie zobaczymy w finale Rosjanek i tu 1.60 kursik, że nie wygrają tego turnieju można przemyśleć...
Z tym że Holandię dziś po ewentualnej wygranej z Azerkami czeka bój o półfinał z Włoszkami...
I pytanie chyba najbardziej trafne co sądzicie ogólnie o Holandii i Włoszkach, kto wygra spotkanie, plusy i minusy.. i czy wygrany ma i jakie szansę z Niemkami z formą którą pokazały w meczu z Serbią..
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Turcja - Hiszpania


Zwycięzca tego spotkania zagra w ćwierćfinale z reprezentacją Rosji.

Bardzo ciężko ocenić formę Turczynek na tym turnieju. Spory potencjał, ale forma strasznie faluje. Liderką drużyny miała być Neslihan Darnel, ale jak na razie nie zachwyca. Trzeba jednak przyznać, że kiedy jest na parkiecie to reszta zawodniczek czuje się znacznie pewniej. Bardzo dobrze prezentuje się środkowa Eda Erdem. Dysponuje trudnym serwisem, fajnie gra w bloku i jest mocnym punktem w ataku. Mnóstwo piłek w ataku dostaje przyjmująca Neriman Ozsoy.

Hiszpanki w spotkaniu o trzecie miejsce w grupie zagrały świetnie i zasłużenie pokonały Bułgarię, która wyglądała tak jakby ten mecz był zupełnie bez znaczenia. Nadal uważam jednak, że wyrażnie odstają od czołowych zespołów w Europie.

Turczynki muszą uważać na atakującą Milagros Collar. Jeżeli uda się ją zatrzymać to nie będzie większych problemów z pokonaniem Hiszpanek. Może się zdarzyć słabszy moment Turczynek lub jakiś dłuższy przestój, ale liczę na szybkie spotkanie.

Typ:
Under 180.5 pkt @ 1.50 Betsafe ✅
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkówka Mistrzostwa Europy 17:30 27.09.2011r
Turcja - Hiszpania
typ: +2.5 seta Hiszpania
1.81
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu barażowym o awans do cwiercfinalu mistrzostw europy siatkarek turczynki zmierza sie z reprezentacja Hiszpanii. Zwyciezca dzisiejszego spotkania w cwiercfinale trafia na reprezentację Rosji. Turczynki na tych mistrzostwach graja w kartke. Wygraly co prawda dwa spotkania, z Azerbejdzanem 3:1 i Wloszkami 3:2, Wloszki jednak pewne awansu nieco odpuscily to spotkanie oraz ulegly zdecydowanie Chorwatkom 0:3. Hiszpanki, natomiast ulegly 0-3 Holenderkom, 1:3 Rosjankom i pewnie ograly bulgarki bez straty seta. Turczynki na tych mistrzostwach spisuja sie ponizej swoich mozliwosci i zupelnie nie rozumiem takiej dominacji przy wystawieniu kursow na zwyciestwo Turczynek. Hiszpanki na pewno nie sa w tym spotkaniu na straconej pozycji i jeśli zagrają na miarę swoich mozliwosci mają w moim przekonaniu spore szanse na zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu. W moim odczuciu na pewno nie będzie to krótkie spotkanie, ktore nie skonczy sie po trzech partiach. Mimo zdecydowanego faworyzowania przez bukmacherow reprezentacji Turcji, nie byłbym pewny zwyciestwo turczynek w dzisiejszym spotkaniu.
 
G 1

grandalf

Użytkownik
Moje doświadczenie bukmacherskie jest żadne, ale siatkówką interesuje się od strony czynnej mojąc nawet amatorski klub. Stawiałem podobnie jak kolega radomiak, ale z opcją +2.5 jako dodatkową. Jednak to co pokazały hiszpanki, to poziom juniorek jak nie kadetek, które swego czasu grywały w mojej miejscowości. Dodatkowy minus, to zero chęci do gry, jakby ktoś je zmusił do stania (dosłownie stania) na boisku. Tyle piłek kiwanych na poziomie Mistrzostw Europy, to szkoda gadać. No cóż, takie uroki sportu ???? Mam nadzieję, że o 20.30 mi się zwróci za to +2.5 dla hiszpanek.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
zastanawia mnie jedno jakim cudem HISZPANKI urwały seta ROSJANKOM w 1 fazie?! ????
Turcja pokonała Włochy 3:2, teraz gładko Hiszpanki 3:0 i zmierzy się z Rosją w półfinale. Daleko doszły a ktoś w nie nie wierzył i skreślił na początku ME tak jak ja zrobiłam z Niemkami (ale zwracam honor Niemkom i życzę naszym sąsiadkom walki w finale, wolę je od Włoch czy Holandii, choć jak nie Niemcy to już wolę Holandię zobaczyć w finale z Rosją, a najlepiej z Polską :p). Niezła akcja by była gdyby Turczynki jakoś wyrzuciły Rosjanki z finału ????
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
zastanawia mnie jedno jakim cudem HISZPANKI urwały seta ROSJANKOM w 1 fazie?! ????
Turcja pokonała Włochy 3:2, teraz gładko Hiszpanki 3:0 i zmierzy się z Rosją w półfinale. Daleko doszły a ktoś w nie nie wierzył i skreślił na początku ME tak jak ja zrobiłam z Niemkami (ale zwracam honor Niemkom i życzę naszym sąsiadkom walki w finale, wolę je od Włoch czy Holandii, choć jak nie Niemcy to już wolę Holandię zobaczyć w finale z Rosją, a najlepiej z Polską :p). Niezła akcja by była gdyby Turczynki jakoś wyrzuciły Rosjanki z finału ????
Mała poprawka - mecz Turcja - Rosja to dopiero ćwierćfinał, w półfinale czeka jeszcze Holandia/Włochy ????
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Czechy - Francja
Francuzki urwały seta Serbkom jak i zwyciężyły dość wysoko z Ukrainkami, z małymi kłopotami w 1 secie. Czeszki raczej łatwo nie będą mieć jak na swój poziom gry, będzie 3:1, albo nawet przy zaciętej walce obu ekip by awansować dalej możemy ujrzeć 5 setowy pojedynek, w którym raczej ogranie na długodystansowym połapie powinno przechylić szalę jednak na stronę Czeszek.
Odradzałabym ryzykowanie na sety czy handi. Spokojnie za to można grać na zwycięstwo którejś z ekip. Faworyt bez wątpienia Czechy, ale kto wie.. może kolejna niespodzianka ME..
Serbia - Rumunia
Dużo się mówi że Serbki specjalnie przegrały mecz z Niemkami by nie zagrać w półfinale z Włoszkami, a po trudniejszej o wiele, drodze do finału gdzie ewentualnie by się dopiero spotkały. Gdyby tak było to Serbki naprawdę musiałyby być wręcz MEGA PEWNE swoich możliwości by nie przekombinować! Wygrywając z Niemkami musiałyby tylko pokonać słabe Czeszki by znaleźć się w najlepszej czwórce.. a teraz mają do pokonania Rumunki oraz Polki by znaleźć się w półfinale i to z.. Rosją (z którą wygrywały na WGP, ale od tamtej pory Rosjanki nad sobą pracowały przecież). Każdy swój rozum ma, więc uważam że nie było to na umyślnie spowodowane, a presja jaka ciąży na Serbkach jako gospodyń przeciążyła je po prostu (bo jednak błędy szkolne w meczu otwarcia ME w 1 secie z Francją chyba o czymś świadczą). Często drużyna która była faworytem traci formę pod wieloma czynnikami, presja jest na pewno dużym takim czynnikiem. No i trochę czasu od WGP minęło, zastój mógł się pojawić, albo trening siłowy, no nie wiemy jak Serbki się przygotowywały do tych ME tak naprawdę. Mogły się umówić ze współgospodyniami Włoszkami, ale nie wiem.. wolałabym chyba grać z Włoszkami niż z Rosjankami na miejscu Serbek. Za to Niemki zrobiły znaczące postępy, dobrze że Angelina Grun dołączyła do ich ekipy! Mam nadzieję, że nawet jeśli Serbki dały wygrać Niemkom, to Niemki same pokażą na co je stać i może nas zaskoczą wygraną z Włoszkami bądź Holandią, zależy kto dziś wygra!
Co do meczu z Rumunią raczej powinny zostać Serbkom jakieś umiejętności większe ;) i bez problemu się z nimi rozprawią. Ale co dalej z Polską i Rosją? Mam nadzieję, że to nie Rosjanki dopiero, a my wcześniej złoimy tyłki Serbkom za ewentualne kombinowanie lub wykorzystamy ich gorszą formę na tym turnieju ;-)
Co by nie było... to i tak kibicuję Polsce i naszym sąsiadkom Niemkom! POLSKA i NIEMCY DO BOJU!
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
Ja dzisiaj próbuję pograć na Włoszki @1,45 6/10 WillHill , których gra w mojej ocenie wygląda trochę lepiej. Największą różnicę widać na rozegraniu, gdzie Leo Lo Bianco świetnie współpracuje ze środkowymi. Po drugiej stronie Dijkema, która w trudnych momentach popełnia sporo błędów technicznych jak i taktycznych (dobrze było to widać w meczu z Rosją i wczoraj z Azerbejdżanem [w dwóch pierwszych setach). Pod nieobecność Ch.Staelens, która na ME wchodzi tylko na krótkie zmiany, ale wczoraj doznała kontuzji i dzisiaj jej w ogóle powinno zabraknąć, Oranje mają problem z atakiem. Sama Flier meczu z Włoszkami nie wygra, tym bardziej, że Włosi mają ją świetnie rozpisaną (spędziła kilka sezonów w SerieA1) i dzisiaj będzie jej ciężko. Spacerek to może nie będzie, ale Italia, która gra u siebie powinna przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i stąd ten typ.
Poza tym popróbuję poszukać szczęścia w meczu Serbia - Rumunia. Myślę, że Serbia (-16,5) @1,70 5/10 GB jest ciekawą opcją (alternatywnie -17,5 @1,75). Zespoły dzieli różnicy nie klasy, a kilku klas. Rumunki to zespół na zbliżonym poziomie co Francja, z którą Serbki mimo, że straciły seta, w małych punktach wygrały 95:70, czyli różnicą 25 oczek! Do meczu z Niemkami Serbek nie wracam, bo to nie ma sensu. Irek Mazur, który komentował ten mecz zaczął od słów &quot;w związku usłyszałem, że Serbki mogą nie chcieć wygrać tego meczu, żeby uniknąć Włoszek w półfinale&quot; [cytat niedokładny - oddaję sens] - myślę, że to wystarczy za komentarz. Serbki z Rumunkami tak na poważnie, w pełnym składzie grały w 2009 roku w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2010. Tak się składa, że turniej rozgrywany był w Suboticy i Serbki seta straciły, ale ostatecznie wygrały 3:1 i w małych punktach 101-75, czyli 26 oczkami. Myślę, że dzisiaj mecz będzie miał podobny przebieg i podopieczne Zorana Terzicia udowodnią swoją wyższość. Rumunki w fazie grupowej przegrały z Czeszkami 17 oczkami, a przecież nasze południowe sąsiadki to dużo słabszy zespół i do tego nie grający przecież u siebie. Myślę, że dzisiaj w Belgradzie będziemy świadkami szybkiej egzekucji, a przynajmniej powinniśmy być.
Tyle ode mnie na dzisiaj. Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Czechy - Francja
Czeszki nie trafiły na ten turniej z formą, ale też tragedii nie ma. Zespół ten to typowy średniak europejski, jednak trafiły bardzo przystępną drabinkę.

Francuzki to jednak jest poziom niżej. Oczywiście całym napędem jest Rybaczewska. Do gry podłącza się zwykle Schleck, niezła jest też para środkowych - Lozancic i Orle.

W ekipie czeskiej osobiście liczę oczywiście na pobudkę Havlickovej, która została kapitalnie zatrzymana przez naszą drużynę. Mega ważne będzie przyjęcie, Lucie potrafi rozgrywać, a na środku ma naprawdę bardzo dobre zawodniczki - gra Plchotovej i Pastulovej naprawdę mi się podoba. Fajnie jakby odbudowała się Barborkova, bo póki co słaby turniej.

Wielkiego meczu się nie spodziewam, może być sporo prostych błędów, ale jednak umiejętności po stronie Czeszek. Jeśli wygrają to spotkanie to poprawią już lokatę z poprzednich ME, a mogą nawet dość przypadkowo trafić do półfinału, bo ta para ma chyba najkorzystniejszą drabinkę.

Moje propozycje:
Czechy wygrają --- 1.40 ✅
Czechy -7.5 --- 1.90
✅


Do tego na sucho:
Rosja --- 1.20 ⛔
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkówka mistrzostwa europy 28.09.2011 20;00
Francja - Czechy
typ; 1
3.40
sportingbet
Analiza
Dziś w spotkaniu barażowym o awans do cwiercfinalu mistrzostw europy siatarek Franuczki zmierza sie z reprezentacja Czech. Czeszki wyraznie nie trafily z forma na turniej w Serbii i we Wloszech, jednak dzieki slabym rywalkom w grupie potrafily wygrac dwa spotkania, z Rumunkami i Izraelem. Francuzki natomiast po porazkach z potentatami europejskimi, Serbkami i Niemkami wygraly w meczu o zycie z Ukraina bez straty seta. Trojkolorowe potrafily jednak ugrac seta z Serbią, z ktora to druzyna Czeszki bedac w lepszej dyspozycji podczas rozgrywek ligi europejskiej przegrywaly bez ugrania nawet seta. czeszki to na papierze teoretycznie lepszy zespol, na tym turnieju jednak nasze poludniowe sasiadki spisuja sie slabo pomimo tych dwoch zwyciestw. Francuzki pokazaly natomiast w spotkaniach z Serbia i Niemcami, ze sa w stanie nawiazac walke z czolowymi europejskimi druzynami. Bukmacherzy wyraznie faworyzuja w tym meczu Czeszki. Ja jednak nie bylbym pewny ich zwyciestwa, licze tu na niespodzianke, gdyz obie druzyny prezentuja na tych mistrzostwach podobny poziom. Uwazam ze to francuzki po dzisiejszym spotkaniu beda cieszyc sie z awansu do 1/4 finalu mistrzostw europy.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Przede wszystkim reprezentacja Francji kiepsko spisuje się w obronie. Akurat w tym elemencie panuje spory chaos na parkiecie. Gra w ataku opiera się przede wszystkim na dwóch zawodniczkach. Anna Rybaczewski i Helene Schleck zdecydowanie najczęściej atakują.

Czeszki mają naprawdę spory potencjał w ataku, ale cierpią z powodu kiepskiego przyjęcia. Momentami mają w tym momencie ogromne kłopoty. Myślę, że jeszcze lepiej może grać atakująca Aneta Havlickova, która dysponuje bardzo mocnym atakiem. Mocnym punktem jest również środkowa Ivana Plchotova, która rzadko popełnia błędy w ataku. Posiada trudny serwis.

Po tym co widziałem we wcześniejszych spotkaniach stwierdzam, że Czeszki powinny wygrać ten mecz i awansować do ćwierćfinału. Reprezentacja Francji to nie jest jakiś bardzo słaby przeciwnik, ale mają spore braki w przygotowaniu taktycznym. Jeżeli Czeszki utrzymają przyjęcie na przyzwoitym poziomie to powinny mieć sporą przewagę na skrzydłach.

Typ:
Czechy (-1.5 seta) @ 1.72 Betsafe ✅
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
No i stało się, Rosja jednak nie taka straszna, wystarczy, że jeden słaby mecz Gamovej i tej drużyny nie ma. 3-0 od Turcji, no kto by się spodziewał...
Brawo dla Turcji, mimo że typ nie wszedł to ogromnie się cieszę, że Rosja znów bez medalu ????
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Turczynki najpierw pokonały Włoszki 3:2 sensacja, teraz pokonały Rosjanki 3:0 (przyznam się że fajnie było oglądać ten mecz) znów sensacja.. Nie wiem jak wy ale mnie kusi kurs 7.50 na zwycięzcę Turcji tych Mistrzostw! Skoro pokonały dwóch faworytów to trzeciego Serbie czemu miałyby nie pokonać ;) Kurs kuszący naprawdę. Włoszki dla nich nie straszne, Rosjanki także.. uwierzyły w siebie i nie wiem czy zauważyliście grają na jakimś takim luzie, nawet gdy robią błędy własne. W ogóle sensacja będzie jak Niemki będą mieć swój wielki dzień jutro (oczywiście jak dziś pokonają Czeszki) i wykluczą Włoszki z dalszej gry i będziemy mieć finał powiedzmy Niemcy - Tucja ???? Wiecie jakby to wyglądało na tle historycznym = bezcenne ;) A dziś Polska wykluczy Serbki i będzie kolejna &quot;suprise&quot; ????
Taka ciekawostka, gdyby udało nam się wykluczyć Serbki to w półfinale zmierzylibyśmy się z Turczynkami, i gdybyśmy poległy to znów jak 2 lata temu być może byśmy grały z Niemkami o brąz. Scenariusze na tle historycznym są naprawdę ciekawe :] Sama wygrana Turcji najpierw nad Włoszkami teraz nad Rosją zrobiła furorę!
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Mnie kurs na Niemki po 1,16 kompletnie nie interesuje.
To jest kobieca siatkówka, jak pokazała Turcja już dwukrotnie, tu każdy może wygrać z każdym.
Gdybym miał cokolwiek ruszać w tym meczu to Czechy +2,5.
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz naszych siatkarek z Serbkami.

Jeżeli nasze dobrze zagrają na zagrywce i przyjęciu to jest szansa na pokonanie współgospodarza turnieju, a Serbki pod presją grać nie potrafią co już pokazały w meczu z Niemkami.
3,57 warte gry :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom