>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet - Serbia i Włochy 2011

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet
Serbia i Włochy 2011​






Miejsce: Serbia (Belgrad, Zrenjanin) i Włochy (Busto Arsizio, Monza)

Data: 23. września - 2. października 2011

ME 2011 na stronie CEV: http://cev.lu/mmp/online/website/main_menu/volleyball/european_championships/137/141/1563/5304/index_EN.html





Podział na grupy:

Grupa A (Belgrad): Serbia, Niemcy, Ukraina, Francja
Grupa B (Monza): Włochy, Turcja, Azerbejdżan, Chorwacja
Grupa C (Zrenjanin): Polska, Czechy, Rumunia, Izrael
Grupa D (Busto Arsizio): Rosja, Holandia, Hiszpania, Bułgaria




Na tym turnieju będzie obowiązywała podobna formuła jak podczas męskich Mistrzostw Europy, tzn. zwycięzcy grup awansują bezpośrednio do ćwierćfinałów, natomiast zespoły z drugich i trzecich miejsc w grupach zagrają w barażach o wejście do ćwierćfinału.






Drabinka fazy play-off:











Kursy na końcowe zwycięstwo:










Przypomnienie poprzednich Mistrzostw Europy (Polska 2009):


Klasyfikacja końcowa:

1. Włochy
2. Holandia
3. Polska
4. Niemcy
5. Turcja
6. Rosja
7. Serbia
8. Bułgaria
9. Hiszpania
10. Czechy
11. Belgia
12. Azerbejdżan
13. Chorwacja
14. Francja
15. Białoruś
16. Słowacja


Mecze półfinałowe:

Holandia - Polska 3:1
Włochy - Niemcy 3:1

Mecz o 3. miejsce: Polska - Niemcy 3:0

Finał: Holandia -Włochy 0:3




Historia Mistrzostw Europy w siatkówce kobiet:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Europy_w_piłce_siatkowej_kobiet




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 0

march100

Gość
Czas na coś z siatkówki kobiet na zbliżające sie Mistrzostwa Europy. Wydaje mi się, że jest to spore value na Polskę z racji tego, że kobiety grają takim samym systemem rozgrywek jak mężczyźni, a drabinka układa sie bardzo przyjaźnie. Do rzeczy teraz, na mistrzostwach jest 6 ekip z posród 16 które podzielą sie medalami, są to m.in: Rosja, Serbia, Włochy, Holandia, Polska i Niemcy. Reszta ekip według mnie jest poza zasięgiem. Zacznijmy od przeciwników w naszej grupie: Izrael, Rumunia, Czechy. Nie oszukujmy sie, ale jest to najsłabsza grupa na tych mistrzostwach i jednoczesnie grupa marzenie dla nas. Nie widze nic innego jak wyjscie z pierwszego miejsca, co lepsze z kompletem pkt. Choć jedynie zagrozic nam moze reprezentacja Czech, ale wydaje mi sie, że jeżeli nasz zespół nie zlekceważy przeciwnika to powinien bez problemu wygrać ten mecz. Wychodząc z pierwszego miejsca reprezentacja Polski znajduje się automatycznie w 1/4 finału gdzie zmierzy się z wygranym meczu między 3miejscem z naszej grupy(tj gr C) a 2miejscem z gr A. czyli zapewne bedzie to mecz Rumunia - Niemcy ( Reprezentacja Niemiec jest w grupie z Serbią, Ukrainą i Francją). Czyli o wejści do 1/2 finału Polki zmierza sie z Niemkami, co jest bardzo dobre, gdyż 3 ostatnie mecze miedzy tymi drużynami nasze reprezentantki wygrał 3-1, 3-1, 3-0, co pokazuje że potrafimy i lubimy grac z Niemkami. Warto dodać, że nie tylko nasze zawodniczki spisywały się słabo w tegorocznym WG. Niemki mozna rzec że zagrały tragicznie przegrywajac 7 z 9 spotkan, gdzie wygrały 2 razy ze słabiutką ekipą z Peru. Jak widac droga Polek do czołowej czwórki wygląda bardzo fajnie, a jak już sie dostaną do półfinałów to bedą miały 2 szanse na medal nie ważne z kim zagrają, gdyż o tym kto wowczas wygra zadecyduje dyspozycja dnia. No i warto dodać że wróciła do reprezentacji Skowrońska . Na memoriale Agaty Mróz widać było coraz lepszą gre naszych zawodniczek dlatego mam nadzieje, że pokażą sie z dobrej strony na mistrzostwach i zdobędą medal. Tego im i sobie życzę.
Typ długoterminowe:
Polska WIN @ 50,00 unibet
Polska TOP 3 @ 7.50 unibet

PS:Jeszcze 2 dni temu można było postawić oba typy po kursach odpowienio 100,00 i 10,00 z czego bez wahania skorzystałem.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Do rzeczy teraz, na mistrzostwach jest 6 ekip z posród 16 które podzielą sie medalami, są to m.in: Rosja, Serbia, Włochy, Holandia, Polska i Niemcy. Reszta ekip według mnie jest poza zasięgiem.
Czyli o wejści do 1/2 finału Polki zmierza sie z Niemkami, co jest bardzo dobre, gdyż 3 ostatnie mecze miedzy tymi drużynami nasze reprezentantki wygrał 3-1, 3-1, 3-0, co pokazuje że potrafimy i lubimy grac z Niemkami.
Po pierwsze nie uważam by Polska grała z Niemkami o wejście do półfinału, śledziłeś mecze Niemek na WGP? Pokazały się z najgorszej strony od lat ???? Wg mnie na medale mają szansę w pierwszej kolejności: Serbia, Rosja, Polska, Holandia, Włochy. Wierze że Polki stać na podium, Rosja jak na razie forma w kratkę jak nasza (co pokazało tegoroczne WGP), za to świetne mecze obu reprezentacji na Memoriale A.Mróz. Najsilniejszą ekipą wydaje mi się SERBIA, która pokonała dwukrotnie Rosjanki w WGP i raz Amerykanki!!! Oraz które dużą wygraną mi przyniosły wraz z wygraną Amerykanek w dwóch ostatnich meczach finałowych ;)
Gdybym miała obstawiać długoterminowe zakłady na zwycięzcę postawiłabym:
Serbia 3.25 bądź Polska (1-3) 7.50 :] chociaż zawsze warto postawić też za kurs 50.00 na zwycięzcę POLSKA ????
Dziś postawiłam stówkę na Polskę że zajmą któreś z 3 miejsc na podium po kursie 7.50 w Unibet ;) Wierzę w dziewczyny!
 
P 0

pompon

Użytkownik
Lara perkins - miło, że wierzysz w dziewczyny ale rzeczywistość jest w ostatnim czasie dla nas brutalna. Ta drużyna jest słaba psychicznie i obawiam się, że ćwierćfinał to wszystko na co będzie je stać w tym turnieju. Chciałbym się mylić ale tak naprawdę mało kto wie jaką one prezentują formę. Doskonale wiesz, że grając w ostatnich meczach nie prezentowały jakiejś super wysokiej i co najważniejsze wysokiej formy.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Lara perkins - miło, że wierzysz w dziewczyny ale rzeczywistość jest w ostatnim czasie dla nas brutalna. Ta drużyna jest słaba psychicznie i obawiam się, że ćwierćfinał to wszystko na co będzie je stać w tym turnieju. Chciałbym się mylić ale tak naprawdę mało kto wie jaką one prezentują formę. Doskonale wiesz, że grając w ostatnich meczach nie prezentowały jakiejś super wysokiej i co najważniejsze wysokiej formy.
Tak, tylko weź pod uwagę że jedyna drużyna o której wiemy że ma równą formę na te ME jest Serbia! Bo ani Rosja czy Włochy tej formy nie miały na WGP! Zatem miejsce na podium jak dla mnie jest wielce możliwe, ważne by ominąć po grupach Serbie, nie wiem jak tam się drabinka ewentualnych przejść przedstawia, ale ME to nie MS czy WGP, grają tylko ekipy z europy. Nie o to chodzi że TYLKO wierze w dziewczyny i wygrają, bo wtedy to bym postawiła na ten kurs za 50.0 ;) Typuję zawsze obiektywnie, tak jak w mistrzostwach mężczyzn. Jakoś nikt nie wierzył że w WGP Serkbi ograją po raz drugi Rosjanki w walce o brąz i to tak srogo, jak i Amerykanki obronią 1 miejsce z przed roku.. Ja uwierzyłam po dużej analizie i kasy przybyło! Wiara w typowaniu to nic innego jak ocena formy i możliwości danego zespołu! ???? Na obecną chwilę i po kursie 7.5 po prostu oceniam że Polki mają szansę na obronę przynajmniej brązowego medalu z przed dwóch lat i za taki kurs warto zaryzykować ot co! ;)
 
Z 654,3K
ME siatkarek: Alojzy Świderek powołał kadrę
dzisiaj, 14:11

fot. FIVB

Trener Alojzy Świderek ogłosił skład 14-osobowej reprezentacji Polski kobiet na mistrzostwa Europy, które rozegrane zostaną we Włoszech i Serbii od 23 września do 2 października.
W sobotę polskie siatkarki miały ostatni trening na zgrupowaniu w Szczyrku. Do poniedziałku wieczór będą miały wolne i tego dnia spotkają się w Warszawie i w czwartek rano odlecą na mistrzostwa. – Ostatnim sprawdzianem dla reprezentacji Polski był udział w Memoriale Agaty Mróz, który oceniam pozytywnie – powiedział Polski szkoleniowiec.
W pierwszej fazie turnieju Polska zagra w serbskim Zrenjaninie w grupie C razem z Izraelem, Rumunią i Czechami.
Skład reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet:
rozgrywające: Milena Radecka, Joanna Wołosz
atakujące: Katarzyna Skowrońska-Dolata, Katarzyna Konieczna, Anita Kwiatkowska
środkowe: Berenika Okuniewska, Agnieszka-Bednarek-Kasza, Zuzenna Efimienko, Anna Podolec
przyjmujące: Katarzyna Jaszewska, Klaudia Kaczorowska, Karolina Kosek
libero: Paulina Maj, Krystyna Strasz
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
No i jeśli chodzi o Naszą kadrę to przede wszystkim mankamentem powinny być przyjmujące. Szkoda, że nie ma Kingi Kasprzak, nadzieja więc, że Kosek zacznie grać, a i Jaszewska coś pokaże. Kaczorowska zależna od dnia mocno.
Mały plusik na konto selekcjonera za zabranie Krysi Strasz, co prawda zapewne nie pogra sobie, ale myślę że umiejętności minimalnie wyższe niż Saad, a do tego jest młodsza i tutaj może złapać trochę atmosfery reprezentacyjnej. Libero mamy silną, nie ma Zenik, która też często &quot;chwiejna&quot; z formą, przynajmniej w poprzednim sezonie, a Maj wydaje mi się bardziej regularną zawodniczką.
No i wreszcie - silny środek, to może dać nam przewagę. Okuniewska robi ciągle postępy, za rok myślę, że jeśli sobie pogra we Włoszech możemy mieć 3 kapitalne środkowe. O klasie Agnieszki Bednarek wspominać nie trzeba. Efimienko ma sporo do poprawy, ale ciągle potencjał jest.
Atak uff... jak dobrze, że jest powrót Skowrońskiej, dużo lepiej teraz powinno być, Konieczna na pewno kilka razy będzie wchodzić za Skowronka i tu widzi mi się dobre uzupełnianie się.
Rozegranie optymalnie.
Skład aż taki tragiczny nie jest, jak mógłby być, szkoda że zabraknie Kasprzak, ale powinno być nieźle. Wydaje mi się, że selekcjoner lekko zawalił nie dając szansy Kruk, wg przydała by się, można było zabrać ją zamiast Podolec ewentualnie Kwiatkowskiej, chyba, że trener wymyślił sobie granie Podolec na przyjęciu, ale jakoś ogólnie postać Ani na dzień dzisiejszy mnie nie przekonuje na żadnej pozycji, może to się zmieni w trakcie trwania turnieju ;)
Powodzenia i ja już się nie mogę doczekać, zapewne wyskrobie jakieś analizy na parę spotkań ;)
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Z pewnością brak Kingi Kasprzak to wielka strata dla naszej kadry ???? Ale WGP pokazało że jesteśmy na dobrej drodze by stworzyć nową kadrę z nowymi nazwiskami! Świerzą, rządną krwi do nauki drużynę ;) Marzy mi się by nasze dziewczyny zrobiły takie postępy w ograniu jak Serbki, gdzie nie potrzeba będzie nam tylko starych wyjadaczek (choć te z formą i bez kontuzji na pewno by się przydały i wiele wniosły do zespołu!) ahh jak przyjdzie taki dzień to dopiero Panie sprawią nam dawki emocji ???? Już za 5dni będziemy mogli oglądać miejmy nadzieję dobre mecze ze strony naszych siatkarek. Rywalki w naszej grupie są do ogrania, Polki powinny wyjść z grupy bez problemu z 1 miejsca :] Życzę im powodzenia by doszły do półfinału a może i dalej ;) POLSKA DO BOJU!
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ciekawie sie to wszystko zapowiada nie byłbym takim hura optymista żeby coś wygrać na najtrudniejszej imprezie świata trzeba sie napracować nikt tanio skóry nie sprzeda.Polki to dośc utytułowany zespół jak by nie patrzeć w ME. Zobaczymy jak to będzie mam na dzieje że zdobędziemy medal.
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Panowie ... System, taki jak u mężczyzn ???? Czyli już jeden minus ME jest. Co do naszych siatkarek to myślę że w półfinale będą bo drogi za trudnej nie mają ( myślę że grupę wygrają ) A tam już wszystko zdarzyć się może więc kurs 7.50 jak najbardziej do grania ????
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
A więc już jutro rusza tak długo oczekiwany przeze mnie turniej ???? Mistrzostwa Europy w siatkówce Kobiet ???? Jupiii :p A to moje pierwsze kupony na start z lekką analizą dlaczego takie typy, a nie inne ;)
1 kupon:
Polki zajmują miejsce 1, 2 lub 3. Kurs @ 7.50 Unibet, stawka: 100zł / 750zł
Wg mnie z grupy przechodzimy z 1 miejsca, nie ma dla nas w niej lepszych rywali. Nie oszukujmy się Izrael, Rumunia, mam nadzieję że ogramy ich 3:0, najbardziej postawić się nam mogą Czeszki, które często zaskakują w niektórych meczach, tak jak w ubiegłych ME, ale co do wygrania całego meczu to jednak Polki bez dwóch zdań. Zajmując 1 miejsce prawdopodobnie będziemy grać z Niemkami, które zajmą 2 miejsce za Serbią w swojej grupie. Z Niemkami powinniśmy wygrać wynikiem nie większym niż 3:1 (obecna forma Niemek jest straszna, no ale zobaczymy jak zagrają z faworytkami tych ME Serbią w fazie grupowej). Potem Turcja bądź Chorwacja gra z Rosją lub Holandią i my wpadamy na zwycięzcę, czyli albo Rosję albo Holandię i z nimi gramy o finał. Rosjanki są do ogrania co pokazały niedawne ich mecze na WGP i na Memoriale śp.A.Mróz, forma Rosjanek nie zachwyca, nasza także, grają można powiedzieć falowo obie ekipy, ale jestem skłonna uwierzyć że Rosjanki są do ogrania, rewanż za 5 setową porażkę Polek na memoriale ;) Jak dla mnie wolę by na ME odbył się ten rewanż i to naszym zwycięstwem. I jeśli jakimś cudem znajdziemy się w finale to gramy zapewne z wielką SERBIĄ :p Mam nadzieję, że się nie pomyliłam w przewidywaniu drabinki dla naszych dziewczyn, za błędy z góry przepraszam ;) Analiza na szybkiego robiona :p
2 kupon:
Rumunia - Czechy (2) @ kurs 1.35
Turcja - Azerbejdżan (1) @ kurs 1.20 wszedł wynik 3:1
Chorwacja - Włochy (2) @ kurs 1.10 wszedł wynik 0:3
Bułgaria - Rosja (-2,5) @ kurs 1.45 wszedł wynik 0:3
Francja - Serbia (-2,5) @ kurs 1.45
Holandia (-2,5) - Hiszpania @ kurs 1.60 wszedł wynik 3:0
Izrael - Polska (-2,5) @ kurs 1.45 wszedł wynik 0:3
Niemcy (-2,5) - Ukraina @ kurs 1.45
kurs łączny @ 12.05 Unibet, stawka 100 / 1205
Ryzykowny kupon bo większość spotkań musi zakończyć się wygraną 3:0, ale rywale są o klasy niżej od faworytów, nawet o dwie klasy co niektóre Państwa, więc wielce prawdopodobne że ten kupon może przejść. Stawka nie duża, a kurs kuszący.
3 kupon:
3x handicap -2,5 dla Serbii, Rosji i Polski (3x 1.45). Kurs łączny @ 3.05 Unibet, stawka 500 / 1525 (2 z 3 na razie weszło)
Serbia gra z Francją, Rosja z Bułgarią, a my z Izraelem. Uważam że nie powinno być niespodzianek i mecze te prawdopodobnie rozegrane zostaną dość szybko. Mam taką nadzieję. Punkty są ważne w pierwszych meczach i jak najlepsze wejście w turniej.
4 kupon:
Bułgaria - Rosja (-2,5) @ kurs 1.45 wszedł wynik 0:3
Holandia - Hiszpania @ kurs 1.05 wszedł wynik 3:0
kurs łączny @1.52 Unibet, stawka 100 / 152,50 WIN!
p.s Serbki kiepsko zaczęły 1 seta, Francuzki prowadziły 5:1, a teraz 10:6, może to popsuć moje kupony jeśli nie wygrają moje ulubienice 3:0 ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Włoszki under 135,5 @ 2.30✅
Holandia under 135,5 @ 2.40✅
Rosja under 135,5 @ 1,85✅ Betsafe
:browar565:
Różnica klasy pomiędzy ww. zespołami, a ich rywalkami, to zbyt delikatne określenie...
Szczególnie Rosjanki wydają się być pewne, bo 61 pkt, to Bułgarki może i by zrobiły, ale w 4 setach. Niby Sborna w WGP przeciętnie, jak na ich potencjał, ale po 2.stronie siatki będzie Bułgaria...
Poprzednie ME 3:0 (19,9,14)
Włoszki grające u siebie kontra Chorwatki... Ktoś może powiedzieć, że Chorwatki się rozwijają, bo np. w ub. roku potrafiły pokonać Kubanki 3:0, ale 2 dni później 0:3 z Tajkami i 47 pkt zdobytych... Włoszki potrafią mieć mecze jak np. z Kazachstanem (?) w WGP, w turnieju finałowym też 3 porażki, ale to dla nich impreza dekady, forma na pewno jest, szybciutkie wg mnie 3:0 nieuniknione...
Holandia nie grała w WGP w tym roku, więc spokojnie mogły popracować nad formą... Hiszpanki niby są w stanie urywać sety lepszym od siebie, ale ja na tych ME kibicuję Pomarańczkom, więc powtórka sprzed 2 lat z ME mile widziana : 3:0 (17,13,15)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jutro się zaczynają Mistrzostwa,a nie ma oficjalnej strony nawet..Jest strona Cev na której nawet nie ma aktualnych składów. Macie może jakieś linki odnośnie 12-tek zgłoszonych do turnieju?
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Chorwacja - Włochy
Pierwsze spotkanie jakie wybrałem na rozpoczęcie. Nie będę się rozpisywał, bo nie ma nad czym.
Chorwatki co tu się oszukiwać, nie należą do czołówki i ogólny poziom jest mocno średni. Najjaśniejszą postacią kadry jest oczywiście Maja Poljak, jest to chyba jedyna siatkarka z nieprzeciętnymi umiejętnościami. Gra jednak na pozycji środkowej i tutaj trudnej jej w pojedynkę coś wywalczyć.
Włoszki za to mocno nastawione na ten turniej, ale tak jest prawie zawsze jeśli chodzi o gospodarza. Forma myślę będzie i tutaj półfinał jest bardzo prawdopodobny (jeszcze zależy od drabinki, czy ominą Serbki). W kadrze jest Anzanello także powinien być spokój w drużynie, a także odpowiednia motywacja.
Pierwsza kolejka w grupie wydaje się chyba najpewniejsza, bo drużyny potrzebują punktów, potem dopiero można zacząć kombinować. Takie nazwiska jak Piccinini, Ortolani, Lo Bianco czy Del Core robią różnicę i tu widzi mi się 3-0.
PS. jeśli którejś z ww. siatkarek nie zagra na tym turnieju proszę napisać, bazuje jedynie na szerokiej kadrze, nie znalazłem ostatecznego wyboru trenera Włoch.
Moje propozycje:
Włochy -2.5 --- 1.60 @ 6/10 ✅
Poniżej 135.5 --- 2.30 @ 3/10 ✅
WYNIK: 0-3
Jutro się zaczynają Mistrzostwa,a nie ma oficjalnej strony nawet..Jest strona Cev na której nawet nie ma aktualnych składów. Macie może jakieś linki odnośnie 12-tek zgłoszonych do turnieju?

Co do składów, poszukuje &#39;wybranek&#39; z Włoch, Serbii, Holandii, Hiszpanii i Turcji.
To co samemu udało mi się znaleźć na polskich serwisach siatkarskich i w większości na oficjalnych stronach związków podaje niżej (pracochłonne to jest strasznie :p ):

Niemcy
Lenka Dürr (Rote Raben Vilsbiburg), Mareen Apitz, Kerstin Tzscherlich, Anne Matthes (Dresdner SC), Kathleen Weiß (Conegliamo/ITA), Berit Kauffeldt, Lisa Thomsen (Schweriner SC), Angelina Grün (Alemania Aachen), Corina Ssuschke-Voigt, Margareta Kozuch (Sopot/POL), Saskia Hippe (Chieri/ITA), Christiane Fürst (Vakifbank/TUR), Regina Burchardt (1. VC Wiesbaden), Maren Brinker (Pesaro/ITA)

Szeroka kadra Rumunii na mistrzostwa Europy:
Rozgrywające: Lorena Ciocian, Sabina Miclea, Diana Neaga.
Przyjmujące: Elena Butnaru, Ana Cazacu, Mirela Corjeutanu, Florentina Nedelcu, Ioana Nemtanu, Alexandra Trica.
Środkowe: Alina Albu, Claudia Gavrilescu, Iuliana Nucu, Nneka Onyejekwe, Alexandra Sobo.
Atakujące: Daiana Muresan, Adina Salaoru, Carmen Turlea.
Libero: Nicoleta Manu

Reprezentacja Czech na mistrzostwa Europy:
rozgrywające: Lucie Mühlsteinová, Šárka Kubínová,
środkowe: Kristýna Pastulová, Ivona Svobodníková, Ivana Plchotová,
przyjmującey: Helena Havelková, Šárka Barborková, Šárka Melichárková, Andrea Kossanyiová,
atakujące: Aneta Havlíčková, Tereza Vanžurová,
libero: Julie Jášová


Skład reprezentacji Rosji:
rozgrywające: Jewgienija Starcewa, Wiera Ulakina
środkowe: Julia Mierkułowa, Julia Siedowa, Maria Duskriadczenko (Perepelkina), Maria Borodakowa
przyjmujące i atakujące: Lesia Machno, Ksienia Naumowa, Olga Bukriejewa, Olga Fatiejewa, Natalia Gonczarowa, Jekatierina Gamowa.
libero: Jekatierina Kabieszowa, Wiktoria Kuziakina


Francja
Passeuses (rozegranie) :
Armelle Faesch (29 ans - Mulhouse)
Mallory Steux (23 ans - Nantes)
Libero:
Marielle Bousquet (26 ans, Istres) -
Alexandra Rochelle (27 ans, Beziers)
Centrales :
Jelena Lozancic (28 ans, Cannes)
Maeva Orle (20 ans - Le Cannet-Rocheville)
Pauline Soullard (26 ans - Beziers)
Christina Bauer (21 ans, Busto Arsizio - Ita)
Receptionneuses-attaquantes (przyjęcie) :
Veronika Hudima (23 ans - TPS Russia - Rus)
Anna Rybaczewski, capitaine (29 ans, Mulhouse)
Julie Mollinger (21 ans, Nancy)
Taiana Tere (24 ans, Evreux VB)
Pointues (atakujące) :
Hélene Schleck (25 ans, Beziers)
Alexandra Dascalu (20 ans - Nantes VB)
Izrael (jak ktoś zna hebrajski...)
http://www.iva.org.il/News.asp?id=531
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Zatem skład Rosji i Niemiec bez zmian, najsilniejszymi składami pojechały do Serbii, co chyba nikogo nie dziwi to ME, tylko my robimy jakieś &quot;odnowienie&quot; kadry i ze starej gwardii została tylko Kasia Skowrońska, Agnieszka Bednarek i Ania Podolec (równie w tej samej drabince co do formy, bo tylko Kasia jak na razie grywa i próbuję jak za starych złotkowych czasów). No zobaczymy, jutro i pojutrze pierwsze spostrzeżenia. Na waszym miejscu nie skreślałabym tak prędko Chorwatek dlatego ja na gładkie 3:0 nie stawiałam w tym spotkaniu.. Już się przejechałam stawiając dwukrotnie na Rosjan (w ME mężczyzn) i wole dmuchać na zimne kierując się przewidywaniami wszelkimi co do formy na róznych imprezach. Chorwacja przypominam nie tak dawno dobrze się zaprezentowała u nas na Memoriale!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bułgaria - Rosja Under 167,5 @ 1,571 sportingbet ✅ 134
Od jutra ME w siatkówce zaczynają panienki, zawsze wychodziłem z założenia że lepiej oglądać niż typować, jednak tym razem się skuszę. Pierwszy typ na under 167,5 punktów w meczu Rosji z Bułgarią. Znając występy pań ten under może nawet wejść przy rozegraniu 4 setów. Ale to jest opcja bardzo optymistyczna. Faworytem zdecydowanie są Rosjanki i każdy inny wynik niż 3-0 dla Sbornej będzie zaskoczeniem by nie powiedzieć sensacją. Rosjanki w bardzo mocnym zestawieniu. Są zdecydowanie faworytkami tych ME oby w początkowej fazie grały tak jak koledzy z reprezentacji którzy taranowali swoich rywali.
Włochy - Chorwacja Under168,5 @ 1,65 sportingbet ✅ 134
Drugi typ również na under punktowy trochę większy bo 168,5 punktów. Barbolini zabrał bardzo mocny skład na te Mistrzostwa. Jest Gioli, Guggi czy Del Core. Łatwa grupa która Włoszki powinny przejść w cuglach. Chorwatki to dość ciekawa drużyna jednak ugranie seta zdecydowanie faworyzowanym rywalkom będzie niezmiernie trudne. Jednak należy pamiętać że tu grają kobiety a one potrafią różne rzeczy odpierdzielić. ;)
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
przeciez Niemkom wypadla w ost momencie podstawowa przyjmująca, a Wloszki i Rosjanki grają bez podstawowych zawodniczek na pozycji libero, a dokladniej to z #3 lub nawet #4 z kolei libero, na dodatek włoska libero z niedoleczona kontuzja będzie grać

Chorwacja sie dobrze zaprezentowała na memoriale? przeciez graly okropnie, typu nie neguje, ale argumenty trzeba zmienić
 
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
Link do strony, składów itd.:
eng.ossrb.org
Co sądzicie o Turcji? Poradzą sobie na spokojnie z Azerbejdżanem?
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Link do strony, składów itd.:
eng.ossrb.org
Co sądzicie o Turcji? Poradzą sobie na spokojnie z Azerbejdżanem?
Strona przydatna, ale składów tam nie ma, jedynie szerokie kadry, czyli +20 zawodniczek, a wiadomo, że te 6-7 odpada... Ja mam nadzieje, że będzie tam dobry livescore.
A co do Turcji, to mi się wydaje, że to nie będzie ich turniej i tutaj Azerbejdżan jest w stanie coś ugrać.
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Zaczynamy grać ME kobiet.
Na pewno będzie ciekawie, bo to przecież kobietki, ale miejmy nadzieję, że system znowu nie zawali emocji. Liczę na reprezentację Polski myślę że w TOP3 się znajdziemy, a co do zwycięscy do trudno powiedzieć, ale Włochy Serbia i Rosja to te ekipy które powinny walczyć o to trofeum.
Ciekawe linie wystawił betsafe i sportingbet bo w meczu Bułgaria - Rosja Under 167,5 jest bardzo ciekawą opcją po dobrym kursie. Jutro raczej nie powinno być niespodzianek jedynie w meczu Turcja-Azerbejdżan może być ciekawie i kto wie może faworyt będzie musiał włożyć więcej sił bo takie mecze jak:
Holandia-Hiszpania
Rosja-Bułgaria
Włochy-Chorwacja
powinny zakończyć się 3:0 a jakaś strata seta będzie już małą niespodzianką tyle od nocnegobelta
Pierwszą kolejkę lepiej zagrać dosyć ostrożnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom