>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet - Serbia i Włochy 2011

Status
Zamknięty.
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Niemcy - Czechy
typ: Niemcy -1,5 @ 1.42 Unibet ✅

Marzy mi się finał Niemcy - Turcja, ale do niego jeszcze daleka droga przed Niemkami.. Dziś muszą pokonać Czeszki, które łatwo nie oddadzą półfinału. Myślę, że kurs na wynik 3:0 lub 3:1 kuszący. Wczoraj Niemki odpoczywały, mam nadzieję, że nie będą mieć zastoju i wejdą ładnie w ten mecz. Czeszki za to wczoraj grały z Francuzkami, ich forma była falista, traciły dużo punktów w 2 pierwszych setach i później goniły ostro, na ogół doganiały, dopiero w 3 i 4 secie miały znaczącą przewagę nad rywalkami. Jeśli Niemki wygrają dziś to jutro czeka ich najtrudniejszy mecz na tych ME z Włoszkami które wczoraj zagrały świetny mecz z Holandią, będzie bój o wejście do finału! Faworytem będą Włoszki, ale obyśmy zobaczyli świetny mecz na poziomie!

Polska - Serbia
typ: (under 180,5) @ 1.72 Unibet ✅

Mecz dnia, każdy czeka i liczy że Polki pozbawią półfinału Serbki za to że tak obnoszą się w mediach że cieszą się że z nami będą grać, i te uśmieszki pewności że wygrają! Mam nadzieję że to będzie niespodzianka dnia, że wywalczymy zarówno półfinał jak i dziką kartę na PŚ! A jak pokonamy Serbki to i dalej o awans na IO powalczymy ;) Jest to dla nas bardzo ważny mecz i dziś jak nigdy musimy wierzyć że potrafimy, nie ważne jakie braki mamy, oby to był nasz dzień, każdej z naszych siatkarek! Skowrońska, Wołosz/Radecka, Kasza, Maj, Kosek, Kaczorowska, Kwiatkowska, Podolec, Okuniewska, Konieczna, Jaszewska, Strasz i Efimienko DO BOJU ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Niemcy - Czechy Under 180,5 @ 1,60 bwin ✅ 130 easy
Odpuściłem ostatnie spotkania ME i było to dobre posunięcie bo sporo niespodzianek mieliśmy w ostatnich meczach. Mistrzostwa wchodzą w kluczową fazę. Mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Niemkami a Czeszkami. Faworytem zdecydowanie są nasi zachodni sąsiedzi. Jednak kurs na ich zwycięstwo kompletnie mnie nie interesuje. Znalazłem jeden typ który moim zdaniem warto zagrać na to spotkanie a jest to under punktowy. Czeszki mają spory potencjał, ale mają przeogromne kłopoty na przyjęciu i przy dobrym serwisie Niemek a taki zapewne będzie, mogą w pewnym momencie odskakiwać na 4-5 punktów i kontrolować set. Niemki zagrały dobry mecz z Serbkami i wcale bym nie twierdził że Serbki go podłożyły. Nawet gdyby rzekomo nie podłożyły to i tak by przegrały z dobrze w tym dniu grającą ekipom Niemiec. Under który gram może wejść nawet przy 4 setach także spróbuję zagrać.
 
W 183

wrangler

Użytkownik
Co to meczu Niemcy vs Czechy zgodze sie z przedmówcą. Under 180,5 jest bardzo prawdopodobny. Widziałem jak grają Czeszki i Niemki i z pewnością styl gry Niemek nie jest najwygodniejszy dla rywalek.


Serbia vs Polska

Tutaj nie jestem przekonany do jednostronnej gry a wręcz przeciwnie. Polki co prawda nie miały jakoś super wymagających przeciwników do tej pory, ale dzięki temu potrafiły zaoszczędzić wiecej sił a także z pewnościa lepiej to wpływa na psychikę. Osobiście zaryzykuje i postawię po zaciętej walce na wygrana naszych dziewczyn. Myślę, że stać je na to ????

Typy:

Niemcy - Czechy typ: (under 180,5) @ 1.65 Sportingbet
Serbia - Polska typ: 1 @ 3.4 Sportingbet
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Jak mozna chciec final bez udzialu reprezentacji Polski?
Bo jeśli wygramy z serbkami co każdy z nas by chciał to czy starczy nam sił również na TURCJĘ? która jest jak czarny koń tych ME?! Zbyt piękne żeby było prawdziwe, narazie skupmy się na wygranej z Serbkami potym co dziś zobaczymy będziemy myśleć dalej! Oczywiście Polska w finale to by dopiero było coś ???? Ale bez Glinki, dobrej środkowej to sobie pomarzyć możemy, chyba że bednarek-Kasza zagra dwa mecze swojego życia tak dobre jak lata temu! Po zmianie nazwiska coś gra tak sobie, tylko zagrywka wciąż dobra ;)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkówka mistrzostwa europy siatkarek 29.09.2011 20:00
Polska - Serbia
typ; 1
3,82
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym mistrzostw europy siatkarek, rozgrywanych we Wloszech i w Serbii, gospodynie turnieju Serbki spotkaja sie z podopiecznymi Alojzego Swiderka - reprezentacja Polski. W fazie grupowej Polki zanotowaly komplet zwyciestw po 3:0. Pokonaly kolejno reprezentacje Izraela, Czech i Rumunii. Serbki musialy wczoraj rozegrac spotkanie barazowe, gdyz nie wygraly swojej grupy. W fazie grupowej ustapily Niemkom przegrywajac 1:3, pokonaly Francuzki 3:1 oraz reprezentacje Ukrainy 3:0. Wczoraj w barazach o awans do 1/4 finalu pokonaly bez straty seta Rumunki. Serbki mogą czuć sie juz nieco bardziej zmeczone turniejem, gdyz rozegraly tak jak wspomnialem o jedno spotkanie wiecej od polek. Forma Serbek wyraznie odbiega od tej, jaka prezentowaly podczas tegorocznej grand prix, gdzie bardzo dobrze spisaly sie rowniez w turnieju finalowym. Polki natomiast graja rowno, bez fajerwerkow, jednak druzyny z jakimi przyszlo im sie zmierzyc nie musialy wymagac duzo wysilku. Dlatego tez Polki powinny byc swieze, glodne gry na wyzszym poziomie i zmotywowane do zwyciestwa. Sadze, ze w takiej formie Serbki sa jak najbardziej do ogrania. Jesli Polki zagrają dzis z pelna determinacja i nie przestrasza sie zywiolowo reagujacej serbskiej publicznosci awansuja do polfinalu mistrzostw.
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
Ja dzisiaj popróbuję Serbki (-7,5) @1,75 Gamebokers (-8,5 @1,85 w innych firmach też do zaakceptowania IMHO). Może mało to patriotyczne, ale nie widzę większych szans naszej drużyny. Nie potrafię wskazać pozycji na której mamy przewagę. Myślę, że największa dysproporcja będzie na lewym skrzydle. Do tego Milena Sadurek w ważnych meczach ma problemy z tym, żeby uruchamiać środkowe (taka obserwacja z MŚ i WGP oraz LM) i myślę, że ten strach będzie też widoczny dzisiaj, na czym nasza drużyna straci. Na skrzydłach też przewiduję kłopoty (szczególnie na lewym - nie jestem w stanie przekonać się do Kaczorowskiej). Do tego Serbki grają u siebie, a to zazwyczaj pomaga o czym nasz zespół przekonał się przed dwoma laty. W tym sezonie reprezentacyjnym nie pokonaliśmy żadnej poważnej ekipy i wydaje mi się, że dzisiaj to się nie zmieni. Sorry, że tak krótko, ale typ poza tym co napisałem opiera się na intuicji i odczuciach jakie mam po obejrzeniu kilku spotkań obu ekip. Pozdro.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Ja jeszcze dodam do tego co napisał badys87 że Polki w meczu z Rumunkami pomimo że wygrały 3:0 miały problemy spore, pomogło w kluczowych momentach seta również nasze szczęście. Serbki natomiast nie miały aż takich problemów z pokonaniem Rumunek i to w ważniejszym meczu bo ćwierćfinałowym niż my. Dlatego mój typ to dziś punktowy under 180 bo nie chce stawiać przeciwko Polkom bo życzę im by wygrały jak Polacy z Rosją. Do tego kurs na Niemki -1,5 i łączny kurs dzisiejszy 2.44 w Unibecie. Poza tym postawiłam ryzykownie na zwycięstwo Turcji tych ME po kursie 7.50 ;) Czekam z całą resztą na półfinały.. lub na livie dzisiaj.. zobaczymy..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chil0u7 14

chil0u7

Użytkownik
Mecze już niebawem ćwierć-fnałowe a temat się pozytywnie rozgrzewa dobrze jest po analizować innych spostrzeżenia uwagi. Cieszy mnie ruch w temacie ✅✅✅ Dla wszystkich. hehe ????

Co do spotkań :

Już o godzinie 17:00 spotkają się dwie drużyny o różnym potencjale. Jak zwykle w większości tylko na podstawie tego co widziałem śmiem przypuszczać gładką wygraną zespołu za Odry ( Niemcy ).
Klasa zawodniczek jest bardzo podobna, natomiast trafienie z formą na ME zupełnie utwierdza mnie w tym że Niemki to spotkanie wygrają. Siła ataku jak i zagrywki będzie kluczem do zrealizowania tego typu.
Typuje tutaj sumępkt w meczu Poniżej 160.5 pkt

typ poniżej 160.5 pkt kurs 1.85 bet365✅✅✅
edit: z racji że masa niespodzianek stawka 3/10

A co do spotkania Polek z Serbia liczę że dziewczyny nie przestraszą się publiczności że ściany hali ich nie zmiażdżą. Będę pełni optymizmu przed tym meczem i gorąco kibicował naszym może i mamy czasem przestoje w zdobywaniu pkt wynika to ze zbyt szybkiego rozluźnienia. Momenty te przytrafiają naszej reprezentacji gry wysoko prowadzimy. Nie mieliśmy takiej sytuacji w spotkaniach wyrównanych gdzie każdy pkt był na wagę zwycięstwa. Przypuszczam iż dzisiejsze spotkanie będzie wyrównane aaa buki nie doceniają naszych Złotek. Najbliżej mi do tiebreaku których mało tu na ME i liczę że będzie on na naszą korzyść.

Pozdrawiam i życzę udanych typów chil0u7 ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja jeszcze dodam do tego co napisał badys87 że Polki w meczu z Rumunkami pomimo że wygrały 3:0 miały problemy spore, pomogło w kluczowych momentach seta również nasze szczęście. Serbki natomiast nie miały aż takich problemów z pokonaniem Rumunek i to w ważniejszym meczu bo ćwierćfinałowym niż my. Dlatego mój typ to dziś punktowy under 180 bo nie chce stawiać przeciwko Polkom bo życzę im by wygrały jak Polacy z Rosją. Do tego kurs na Niemki -1,5 i łączny kurs dzisiejszy 2.44 w Unibecie. Poza tym postawiłam ryzykownie na zwycięstwo Turcji tych ME po kursie 7.50 ;) Czekam z całą resztą na półfinały.. lub na livie dzisiaj.. zobaczymy..
Pamiętajmy, że mecz Serbii, a Polski z Rumunią miał całkiem inne znaczenie. Nasze siatkarki tylko seta musiały ugrać by wyjść z pierwszego miejsca, natomiast Serbki wczoraj były z nożem na gardle i do meczu przystępowały skoncentrowane. Jeżeli ktoś porównuje te dwa mecze aby wysunąć wnioski na dziś to jest w dużym błędzie.
Choć nie przepadam za żeńską siatkówką te mistrzostwa staram się oglądać dość często. Osobiście wydaje mi się że Polki nie są na straconej pozycji. Mają równy zespół, co pokazali w ostatnim meczu. Po wejściu rezerwowych nie było widać gorszej gry, a nawet śmiem rzec, że było trochę lepiej. Mogło to być jednak związane z podłamaniem rywalek. Z reszta zespół Rumunii także we wczorajszym meczu już po pierwszym secie nie miał zapału do gry. Akurat meczu Serbek w całości nie udało mi się oglądać, a tylko obszerniejsze fragmenty i jakoś mi nie imponują. Raczej są zespołem, który dopiero na końcówkę się spręża by odrobić stratę punktową i dobić. Z naszym zespołem z pewnością taka gra nie będzie łatwa.
Osobiście typuje wygraną naszej reprezentacji. Co więcej myślę, że w tym meczu nie dojdzie do Tie-breaku. Oglądając te mistrzostwa mam wrażenie, że większość zespołów traci wiarę w zwycięstwo i przegrywa mecz najpierw w głowie i potem dopiero na boisku. Przykładów nie trzeba daleko szukać bo chociażby wczorajszy mecz Rosjanek czy Rumunek.

Jeszcze słowo o Turczynkach. Widzę, że wpadłaś w zachwyt oglądając mecze tego zespołu. Dojście do półfinału to już sukces. Trzeba jednak pamiętać, że to dzięki fatalnej grze Rosji dostali się tak daleko bo przecież same popełniały mnóstwo błędów.. To co robiły wczoraj nasze sąsiadki było jak koszmar. Meczu z Włochami nie komentuje, ponieważ jeden punkt dawał im lidera i grę w ćwierćfinale. Moim zdaniem Turczynki stać co najwyżej na brąz, który i tak musza wyrwać z pewnością Niemkom. Dla mnie bardziej prawdopodobne złoto dla naszego zespołu niż Turczynek.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Jeszcze słowo o Turczynkach. Widzę, że wpadłaś w zachwyt oglądając mecze tego zespołu. Dojście do półfinału to już sukces. Trzeba jednak pamiętać, że to dzięki fatalnej grze Rosji dostali się tak daleko bo przecież same popełniały mnóstwo błędów.. To co robiły wczoraj nasze sąsiadki było jak koszmar. Meczu z Włochami nie komentuje, ponieważ jeden punkt dawał im lidera i grę w ćwierćfinale. Moim zdaniem Turczynki stać co najwyżej na brąz, który i tak musza wyrwać z pewnością Niemkom. Dla mnie bardziej prawdopodobne złoto dla naszego zespołu niż Turczynek.
Nie zgadzam się co do meczu Włochy - Turcja, to był bardzo dobry mecz i Włoszki grały by wygrać, Gioli i spółka nie wyglądały na takie co im wisi przegrana bo i tak mają awans, wręcz przeciwnie nie chciały przegrać bo honor i reputacja też się liczy w sporcie. Co do meczu Turczynek z Rosją owszem Rosjanki robiły wręcz śmieszne błędy, Turczynki także, ale błędy Turczynek wynikały też z błędów Rosjanek, zamęt na boisku był z kolei rzeczy, ale i tak na przełomie meczu całego gra Turczynek mogła się podobać, potem grały na luzie bo ich przewaga była ogromna, trudno żeby się wtedy zabijały o każdą piłkę, o to powinny się postarać Rosjanki jak z nożem na gardle.
I jak pisałam typ na zwycięstwo Turczynek po kursie 7.50 był ryzykowny i jestem tego w pełni świadoma. Na polske jest 2.25. I jeśli chcesz ryzykować po takim kursie to droga wolna :]
 
S 11

skorp

Użytkownik
Serbia-Polska gdyby obie ekipy spotkały sie podczas niedawnego grand prix niemam watpliwosci Serbki zmiazdzyly by nasze panie ale teraz sytuacja jest zupelnie inna Serbki absolutnie nieprzypominaja druzyny która grala znakomita siatkowce podczas tamtego turnieju natomiast nasza kadra wzmocniona Skowronska gra naprawde fajna Siatkowke i przedewszystkim niesamwita poprawa przyjecia i obrony.Ktos wyzej napisał ,ze Polki meczyly sie z Rumunkami natoiast Serbki je latwo ograly i to ar4gument na korzysc Serbek.Niewiem czy uzytkownik ten nieogladal tych meczy czy oco chodzi skoro porownuje mecz barazowy serbek wygrany 3-0 z meczem o pietruszke bo przypomne ,ze polkom w tamtym meczu starczal 1 set aby zajac pierwsze miejsce w grupie do tego graly rezerwowym skladym a w 3 secie niegrala ani jedna podstawowa zawodniczka i mecz takze zakonczyl sie wynikiem 3-0 podsumowujac dzisiejszy mecz jest bardzo prosty do typowania i moj typ z najwieksza pewnoscia napewno bedzie trafiony.
Serbia-Polska(+1,5seta) 2@2,30 bet365 10/10
Serbia-Polska 2@3,50 bet365 4/10
Serbia-Polska Czy mecz bedzie trwał 5 setów TAK 3,75@bwin 6/10
Szczerze mowiac panowie jestep pewny na 90% ze zobaczymy w tym meczu TB.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
[

Szczerze mowiac panowie jestep pewny na 90% ze zobaczymy w tym meczu TB.[/b]
I dajesz na ten typ 6/10? wiesz ile to jest 90%?

Serbki niby nie grały nic wielkiego jak do tej pory , ale to niemal pewne że było to spowodowane oszczędzaniem sił , z Niemkami nie opłacało im się wygrywać a Francja i Ukraina to nie był dla nich rywal. One nie straciły formy , po prostu grały jak do tej pory na pół gwizdka , nie wierze że przed własną publicznością nie zepną się na 100% i nie ograją naszej drużyny. Polki nie grają jak na razie źle , jeśli Kasia Skowrońska będzie trzymała poziom to możliwe że będzie trochę walki , ale boję się że z zagrywką Serbek możemy sobie dziś nie poradzić (pisze tutaj głównie o Kosek).

Win Serbia 1.45 myślę że warty gry , kurs z toto , u internetowych już raczej mniejsze.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Serbia-Polska gdyby obie ekipy spotkały sie podczas niedawnego grand prix niemam watpliwosci Serbki zmiazdzyly by nasze panie ale teraz sytuacja jest zupelnie inna Serbki absolutnie nieprzypominaja druzyny która grala znakomita siatkowce podczas tamtego turnieju natomiast nasza kadra wzmocniona Skowronska gra naprawde fajna Siatkowke i przedewszystkim niesamwita poprawa przyjecia i obrony.Ktos wyzej napisał ,ze Polki meczyly sie z Rumunkami natoiast Serbki je latwo ograly i to ar4gument na korzysc Serbek. Niewiem czy uzytkownik ten nieogladal tych meczy czy oco chodzi skoro porownuje mecz barazowy serbek wygrany 3-0 z meczem o pietruszke bo przypomne ,ze polkom w tamtym meczu starczal 1 set aby zajac pierwsze miejsce w grupie do tego graly rezerwowym skladym a w 3 secie niegrala ani jedna podstawowa zawodniczka i mecz takze zakonczyl sie wynikiem 3-0 podsumowujac dzisiejszy mecz jest bardzo prosty do typowania i moj typ z najwieksza pewnoscia napewno bedzie trafiony.

Serbia-Polska(+1,5seta) 2@2,30 bet365 10/10
Serbia-Polska 2@3,50 bet365 4/10
Serbia-Polska Czy mecz bedzie trwał 5 setów TAK 3,75@bwin 6/10

Szczerze mowiac panowie jestep pewny na 90% ze zobaczymy w tym meczu TB.
Masz rację nasza ekipa jest wzmocniona i to bardzo Skowrońską, tylko że jak to nie będzie Skowrońskiej dzień to co wtedy? Nie skreślam Polek, bo bardzo wierze że jesteśmy w stanie z nimi wygrać. Ale nie uważam byśmy mieli w tym meczu TB. Zależy kto wejdzie dobrze w ten mecz, jeśli Polki to my wygramy, jeśli Serbki to rywal. Będzie 3:0 lub 3:1 dla którejś z ekip. A uważam tak bo oglądałam tak jak TY dokładnie wszystkie mecze Serbek na WGP jak i na obecnej imprezie, jeśli Serbki mają naprzeciw podobne rywalki i coś im nie idzie to przegrywają, strasznie się denerwują i nawet mają pretensje do siebie nawzajem. Przykład? 1 set z Francuzkami bądź sytuacje z 2 pierwszych setów z Niemkami (które na pewno nie były podłożone, bo nawet gdyby się nie podłożyły to Niemki i tak by w ten dzień z nimi wygrały bo dosłownie wszystko im wychodziło)! Serbki obecnie grają bardzo słabo jak na możliwości które pokaały na WGP, jak nie one same! Grają jak nasza ławka rezerwowa w meczu z Rumunkami. Dlatego under 180 to mój typ!!! Nasza ekipa nie miała tak naprawdę na kim się jeszcze wyżyć, wykazać, dlatego sądzę że albo my wygramy szturmem, albo Serbki. Jakoś taja nie czuję i to jest wyłącznie moje zdanie. Dla kogo będzie dzisiejszy dzień i w jakim stylu co do przełożenia na sety przekonamy się już za niespełna 1,5h! Oby jednak WYGRANA dla Polski poniżej 180 punktów :] !!! Niemki tymczasem wg planu..
 
S 11

skorp

Użytkownik
Dawidbarca po pierwsze jezeli juz chcesz przedrzezniac innych to chociaz zaczerpnij troche wiedzy bo w twoich wypowiedzial niema absolutnie zadnej logiki Serbki graja tu slabo bo oszczedzaja sily?? czyli zamiast wygrywac latwo 3-0 kazdy mecz traca wedlug ciebie celowo sety oszdzedzajac sily ale prawdziwa rewolucja jest to ,ze wedlug ciebie odpuscily sobie mecz z Niemkami bo niemialy oco grac hehe.No wiec drogi kolego informuje cie ,ze zwyciezca tego meczu mial sporo korzysci poniewaz A) niemusial grac wczoraj barazu czyli 1 dzien odpoczynku wiecej i 1 mecz mniej a przeciez sam cos pisales o oszczedzaniu sil.B) za rywala w 1/4 mial slabiutenkie Czeszki a nie solidne Polki wszystkim ktorzy neguja moje typy mowie to zobaczenia po meczu ????
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
A wg mnie nie ma co liczyć dziś na zwycięstwo naszych Pań. Tak patrzę na wyniki Serbek z tego roku i 27 wygranych meczy i zaledwie 5 porażek.
Porażki kolejno z:
- 2 x USA - hańby nie ma bo jakby nie było USA wygrało WGP
- z Japonią - trener Serbek na konferencji po tym meczu przyznał, że jego zespół popełnił chyba rekordową ilość własnych błędów jeśli idzie o ilość błędów własnych w 1 meczu. Poza tym Japonki grały u siebie a tam są groźne dla każdego
- Rosja - porażka 2:3 ... wstydu nie ma
- Niemki - o tej porażce też już wiele było napisane i powiedziane... .
Myślę, że dziś jeśli nasze panie na coś stać to góra na 1 seta. Oczywiście mogę się mylić ale ten bilans Serbek robi wrażenie. Dlaczego skoro pokonywały tak silne reprezentacje jak Rosja, USA, Chiny, Japonia czy też Turczynki w Europa League to teraz maja nagle przegrać z Polkami. Tym bardziej, że na starcie Ligi Europejskiej ich trener mówił, że ich głównym celem są ME które odbędą się w Serbii.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
No i mówiłam że na pewno nie będzie TB i nie było. Under 180,5 wszedł bez problemu, szkoda tylko że nie za naszą sprawą, a Serbek. No nic dla Polek to &quot;już jest koniec&quot;. Teraz czas kibicować słabszym.. Zatem Niemcy, Turcja GRAMY! ;) Jeśli choć jedna drużyna z dwóch wymienionych przed chwilą dostanie się do finału to będzie sensacja naprawdę! Stawiam w meczu WŁOCHY - NIEMCY na Włoszki, bo na Niemki postawiłam grubo na miejsca 1-3, więc trzeba się trochę zabezpieczyć. Tylko teraz rozważam dwa typy.. Włoszki -1,5 @ 1.50 Unibet lub Włoszki (1) - Niemki @ 1.25 Unibet. W tym meczu mogą się dziać cuda, nawet TB, drużyny wiedzą o co walczą, będzie bój, wiele czynników dzisiaj będzie miało wpływ na zwycięstwo.. nawet szczęście. Jakieś analizy, sugestie co do tego spotkania? Serbia - Turcja, boje się załączać do tego kuponu bo Turczynki lubią robić niespodzianki, skoro my wczoraj z takimi brakami w kadrze mogliśmy prawie ugrać seta (w sumie go wygraliśmy bo stan 24:22 i 24-26 można uznać statystycznie w &quot;głowach&quot; jako przegrany przez Serbki) to Turcja jak się zepnie to też może coś zdziałać. Serbki będą pod presją, za duży wyznacznik w tych ME sobie ustawiły z góry przez te kombinowanie, gdyby Turczynki w 1 secie przewagę objęły to by się mogły pogubić Serbki ze złości. No ale gdybać zawsze można ;) Serbki grały ostatnio z Turczynkami w LE i wygrały: Turcja - Serbia 0:3 (17:25, 21:25, 23:25). Ale jak czytałam mecz był przez większość wyrównany, więc teraz może to całkiem inaczej wyglądać w wyniku. Podziwiam grę Serbek, ale nigdy nie można być pewnym. Kurs 1.30 na zwycięstwo Serbek w Unibet myślę że za mały by grubo ryzykować. W kobiecej siatkówce WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ = jest nie obliczalna zresztą jak to kobiety :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
badys87 34

badys87

Użytkownik
Teraz czas kibicować słabszym.. Zatem Niemcy, Turcja GRAMY! ;) Jeśli choć jedna drużyna z dwóch wymienionych przed chwilą dostanie się do finału to będzie sensacja naprawdę! Stawiam w meczu WŁOCHY - NIEMCY na Włoszki, bo na Niemki postawiłam grubo na miejsca 1-3, więc trzeba się trochę zabezpieczyć. Tylko teraz rozważam dwa typy.. Włoszki -1,5 @ 1.50 Unibet lub Włoszki (1) - Niemki @ 1.25 Unibet. W tym meczu mogą się dziać cuda, nawet TB, drużyny wiedzą o co walczą, będzie bój, wiele czynników dzisiaj będzie miało wpływ na zwycięstwo.. nawet szczęście. Jakieś analizy, sugestie co do tego spotkania? W kobiecej siatkówce WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ = jest nie obliczalna zresztą jak to kobiety :]
Ja tam w żadne cuda w meczu Włoszek z Niemkami nie wierzę, co oczywiście nie znaczy, że ich nie będzie ;]. Nie mniej jednak bardziej niż strasznie zaciętej i wyrównanej walki spodziewam się meczu o scenariuszu podobnym do starcia Azzurrich z Holenderkami (wersja ostrożna) lub Serbek z Polską (wersja hardcorowa) lub czegoś pomiędzy (wersja najbardziej prawdopodobna IMHO). Według mnie zespoły na tym Euro dzieli co najmniej jedna klasa. Włoszki jak dla mnie zrobiły bardzo duży krok do przodu w stosunku do WGP (przegrana z Turcją? Barbolini mieszał składem - nie było parcia na wygraną za wszelką cenę). U Niemek aż tak wielkiego postępu nie widzę (wygrana z Serbią wg mnie o niczym nie świadczy, bo jestem przekonany, że Serbki tego meczu po prostu wygrać nie chciały). Italia ma bardzo dobre przyjęcie (oczywiście są wyjątki od tej reguły), co jest kluczem w siatkówce kobiecej i świetne, najlepsze na tym turnieju rozegranie - Elo Lo Bianco i wszystko jasne ;]. Myślę, że Niemki nie będą w stanie ruszyć ich zagrywką, a to byłaby ich jedyna szansa, bo nie widzę innego elementu, w którym mogłyby zagrozić Azzurrim. Z tego powodu Włochy (-1,5) @1,72 5/10 BetClic biorę z pocałowaniem w rękę.
Drugiego meczu nie ruszam, bo kurs na wygraną za mały (@1,50 na gospodynie skusiłoby mnie;]), a do hcp nie mam przekonania. Jeśli w którymś z meczów spodziewam się równej i zaciętej walki (przynajmniej w pewnej fazie meczu) to w tym.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Serbia - Turcja @1,3 Betsafe✅ 3:2
Serbia - Turcja H[0 - 1.5] @1,6 Betsafe⛔
Jutro w Belgradzie dojdzie do półfinałowego starcia ekip Serbii i Turcji i pomimo że Turczynki w ćwierćfinale pokonały bez straty seta Rosjanki to ich gra mnie nie przekonuje popełniają za dużo błędów a taka drużyna jak Serbia skrzętnie to wykorzysta i przy wsparciu własnej publiczności pewnie awansuje do finału. Rosjanki mecz z Turcją przegrały na własne życzenie lekceważąc rywala Serbki jeśli tego błędu nie popełnią to obnażą niedoskonałości Turczynek i pewnie w trzech góra czterech setach wygrają to spotkanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom