>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn - Polska 2014 (30.08-21.09)!!!

Status
Zamknięty.
M 40

mareczek666

Użytkownik
Rozgrywki wkraczają w kolejną fazę, więc i ja dam propozycje od siebie:
Argentyna - Francja
Wszyscy rzucają się na pewną wygraną Francji, fakt pewnie Francja wygra, z chęcią postawiłbym na Argentyne, ale jednak brakuje odwagi.
Francuzi dobra gra w pierwszej fazie, Argentyna, przegrywała, mieli momenty przebłysku, potrafili grać dobrze i dziś też tak będzie, nie wierze w zwycięstwo 0-3 Francji, mógłbym pisać analizę na kilka stron, ale jak dla mnie ważne są kursy, dlatego też pobieram tutaj handi
Argentyna +1,5 po kursie 2,22 betsson
Serbia - Włochy
I tutaj zaczynaj się schody, cały czas kusi mnie wynik 3:1 lub 1:3, kompletnie nie wiem, w która stronę pójść. Więc typowanie dokładnymi wynikami zostawiam na inny kupon za grosze się puści, a tutaj proponuje
Włochy +1,5 Win Serbia po kursie 2,34 betsson
Osłabienie Włochów osłabieniem, ale dla Serbii wydaję mi się, że będzie to ten czas na podciągnięcie gry właśnie w drugiej fazie.
Idzie mega masówka na Serbie i tego tutaj obawiam się najbardziej, przeważnie w takich sytuacjach, masówki polegają, ale mimo to idę w stronę Serbii.
Zastanawiam się również, który mecz ruszyć Brazylię czy Rosję, przeczucie mówi mi, że jeden mecz zakończy się wynikiem 3-0, a drugi 3-1.
6,50 na Bułgarię, podpowiada, że 3-1 będzie tutaj, takie chaotyczne wszystko się może wydawać i oólnie po kursach, ale dla mnie jakiekolwiek pisanie analiz jest dziwne, wszyscy wiemy jak grają poszczególne zespoły, a niespodzianki też się zdarzają, więc nie będę was uświadamiał, która ekipa co reprezentuje.
I ostatecznie
Bułgaria +2,5 po kursie 1,71 betsson
Łączne ako z kursem : 8,88
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Niemcy - Chiny 3:0 @ 1,833 Pinnacle ✅
Niemcy wyglądają tutaj naprawdę solidnie. Bardzo dobra gra Grozera, zarówno w ataku jak i na zagwyce, gdzie potrafi strzelać seriami niesamowite bomby i wygrywać sety dla swojego zespołu. Kaliberda też w miarę dobra forma, na środku też przewaga Niemców. Jeśli Niemcy poruszą Chińczyków zagrywką, to nie powinni mieć większych problemów z wygraniem tego meczu 3:0. Azjaci wszystkie mecze z poważniejszymi rywalami w I fazie grupowej przegrywali 3:0, więc jeśli Niemcy zagrają na pełnym skupieniu to powinni szybko zakończyć ten mecz.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Wystarczy tylko słabszy dzień kanadyjskiej maszynki do robienia punktów Gavina Schmitta i wszystko się w tym meczu może zdarzyć. Stawiam, że Kuba dziś powalczy i jeszcze się będzie liczyć w grupie F.
Co za kompletna bzdura i argument na siłe. Kanada absolutnie nie jest drużyną uzależnioną od jednego zawodnika, a samego Schmitta to z dużym powodzeniem jest wstanie zastąpić Soonias i to wcale nie z jakimś dużym spadkiem jakości. Poza tym reszta skrzydłowych i środek siatki wygląda na tyle mocno, że mówienie o Gavinie jako o zawodniku odpowiedzialnym za wyniki Kanady jest mooocnym przegięciem.

Pomijając sam typ, który jest zakładem kamikadze jak dla mnie, bo Kuba ma tutaj iluzoryczne szanse na wygraną a co dopiero na wygraną za 3 pkt
 
H 7

hiper-typer

Użytkownik
Kovar powyżej 14,5 pkt @ 1,75 Totolotek
Pod nieobecność Zajcewa, dużo piłek będzie szło do Kovara, powinien pokryć 14,5.
Buti powyżej 6,5 pkt @ 1,65 Totolotek
Ta sama historia co w poprzednim typie, do tego Buti nieźle punktuje a w tym meczu moze być 5 setów, duża szansa na pokrycie overa.

Ojansivu poniżej 15,5 pkt
@ 1,85 Totolotek
Blok ruskich nie pozwoli na dużą zdobycz fińskiemu atakującemu, linia za wysoka IMO
Apalikov powyżej 5,5 pkt @ 1,70 Totolotek
Powinien pokryć spokojnie linię
Schmitt powyżej 20,5 @ 1,95 Totolotek
To nie będzie łatwy mecz dla Kanady, mimo, że Kuba słabiuteńka, czuję tu 4-5 setów, a Schmitt podobno miał lekki uraz (żebra) nie grał w ostatnim meczu, miał czas żeby odpocząć, naładować baterie i dzisiaj będzie strzelał jak z procy
i jeszcze typ z STS
Winiarski under 18,5 @ 1,80
Linia bardzo wysoka dla Michała, idziemy jak burza, rozbijemy USA 3:0 i nie da rady tyle punktów naciukać

Edit:
Całkiem nieźle, niestety Schmitt i ojansivu nie wyszli w pierwszym, więc dostałem zwrota, ale ogólnie na plus ????
 
kosmall 20

kosmall

Użytkownik
Bardzo podoba mi sie typ Bułgaria +2.5 seta, a idealnie obrazuje to bilans poszczegolnych 10 spotkan miedyz tymi druzynami wg livesports.pl Mianowicie jedynie 2 spotkania zakonczyly sie wynikami 3-0 i w tym jedno w strone Bułgarów. Tylko jak nalezy to odbierac podcza dzisiejszego pojedynku zwazajac na obecne formy poszczegolnych druzyn. Brazylia jak widac potrafil tracic nie jeden a nawet i 2 sety, tymczasem Bułgaria urwala jesli mozna to tak nazwac 2 sety Rosjanom.Zagrałem bardzo grubo, gdy zobaczylem, ze dodatkowo Redwitz mnie utwierdzil w tym przekonaniu, oby skonczylo sie pomyslnie.
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Typ główny czyli win Włochów podałem. Przejeżdżam obok totomixa i co widzę ? Totomix ma zajedobre kursy na siatkówkę. Dzisiaj upatruję zwycięstw wszystkich faworytów mianowicie:
Brazylia - Bułgaria 1 1,17 totomix 1,10 b365 ✅ 3-0
Argentyna - Francja 2 1,44 totomix 1,30 b365 ✅ 1-3
Finlandia - Rosja 2 1,10 totomix 1,05 b365 ✅ 0-3
Kuba - Kanda 2 1,45 totomix 1,30 b365✅ 2-3
Australia - Iran 2 1,10 totomix 1,071 b365 ✅ 1-3
Niemcy - Chiny 1 1,14 totomix 1,083 b365 ✅ 3-0
Polska - USA 1 1,55 totomix 1,44 b365 ⛔ 1-3
ako totomix 4,59 (po odliczeniu podatku już 12%)
ako bet365 3,43
Jak widać wyżej kursy w toto konkretne co do samych meczów.
Brazylia przynajmniej dwa poziomy wyżej. Nie patrze tutaj wgl na mecz Bułgarów z Rosją, gdzie Rosja grała na pół gwizdka. W meczu tym Rosjanie zaserwowali 17 asów... i wygrali 3-2. Dzisiaj szybka gra + maksymalna koncentracja i set dla Bułgarów to max.
Francuzi również stworzyli ciekawy kolektyw. Świetnie bronią. Do tego Ruzier niezwykle skuteczny. Nie widzę innej opcji, jak pewna wygrana trójkolorowych. Argentyna niezwykle słaba na MŚ.
Rosjanie nie powinni mieć problemów z pokonaniem nierówno grających Finów. Są tak jak w przypadku Brazylii, dwa poziomy wyżej.
Kanadyjczyków gram dość często na tych MŚ. Świetna dyspozycja + wraca Schmidt. Kuba gra tyle na ile przeciwnik pozwala. Wystarczy odrzucić od siatki i nie grają nic. W przyjęciu kaleczą niemiłosiernie. Owszem warunki mają ... ale Kanada to zbyt poukładany zespół by oddać mecz młodzikom od Castro.
Iran z kolei fajnie wkręcił się na obroty. Zespół jeszcze niedawno nieznany, dzisiaj walczy z najlepszymi. Świetne rozegranie + zagrywka. Na Australię z kolei gdzie gra sam Edgar, spokojnie wystarczy.
Niemcy jakby na tych MŚ w cieniu ale to nadal bardzo klasowy zespół. Sam Grozer potrafi wygrać spotkanie. W ekipie Chin takiego lidera nie ma. Na tych MŚ Chiny grają poniżej oczekiwać. Zresztą pewnego poziomu nie da się przeskoczyć.
No i Polska oczywiście jesteśmy faworytem. Gramy u siebie. Ciężko ruszyć nas w przyjęciu, świetnie uzupełniający się gracze. Wlazły w końcu robi różnice no i Guma &quot;mózg&quot; drużyny. Jankesi po finale LŚ obniżyli loty. Anderson niezadowolony, że gra na bombie. W przyjęciu dziura, przy absencji Rooneya. Obecnie jesteśmy zespołem lepszym i mam nadzieję, że dzisiaj to potwierdzimy.
Ako zacne stawka... cóż niech każdy próbuje według uznania. Ja ruszam dość mocno :grin:
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Ja z kolei mogę zaproponować zakład na to, że Polska w klasyfikacji końcowej będzie wyżej niż USA @1,22 w Unibecie. Kurs może i niewielki, ale na podbicie stawki jak w poniższym przykładzie jest OK:

Propozycja raczej dla tych, którzy grają za większe stawki. Nawet gdyby dzisiaj Naszym Orłom powinęła się noga to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że typ wejdzie. Jest też możliwość obstawienia, że Polska będzie wyżej (w końcowej klasyfikacji) od Bułgarii.
Poprawka: tego nie można już obstawić, ale można obstawić że Polska będzie wyżej od Iranu po kursie @1,35.
Na pewno są to dwie ciekawe opcje na podbicie AKO.
Podane typy można obstawić do rozpoczęcia meczu Polska - USA. Pozdrawiam.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jak komuś się chce przejść do totomixa to dwa fajne typy:

Schmitt under 20.5 (1.65)
Edgar under 18.5 (1.70)


Linie są kosmicznie wysokie. Racja, Edgar i Gavin to główni bombardierzy w swoich ekipach i z reguły nabijają nawięcej pkt. ale tutaj tak:

1. Nie sądzę aby Kanada i Iran miały dzisiaj jakiekolwiek problemy z rozjechaniem swoich rywali, nawet w stosunku 3:0. Jeśli będą tylko 3 sety to nie ma po prostu opcji aby któryś z nich wykręcił tą linię
2. Zarówno Edgar jak i Schmitt mają na ławce godnych siebie zmienników, w postaci Carrolla i Sooniasa. Dwaj leworęczni atakujący są wstanie dać dobrą zmianę i pociągnąć trochę gre swojej ekipy, więc jakikolwiek przestój w grze czy to Edgara, czy to Schmitta może skończyć się dla nich ławką, bo zmienników mają naprawdę godnych

Typy warte uwagi.

a oprócz tego patriotycznie:

Polska (1.55) totomix

Polacy idą na razie jak burza, ich gra wygląda bardzo dobrze. Wlazły jako lider drużyny wygląda na razie świetnie, Winiarski również forma doskonała, jeszcze trochę i zacznie nam grac jak przed laty w Trentino ???? Amerykanie do tej pory mega przeciętniactwo, więc jestem naprawdę dobrej myśli. Wygramy to
 
M 30

mar123

Użytkownik
Przed reprezentacją Polski powoli zaczynają się schody, choć akurat Amerykanów nie powinniśmy się jakoś specjalnie obawiać.

MŚ w siatkówce, środa, 10 września, godz. 20:15

PolskaUSA, Typ: Polska -1,5 seta, kurs 1.90

Do rywala trzeba oczywiście podejść z należytym szacunkiem, ale chimeryczna drużyna z Ameryki na polskich mistrzostwach swoją postawą nie powala. Co prawda są to ci sami siatkarze, którzy jeszcze w lipcu wygrali Ligę Światową, ale jak to mówią, turniej turniejowi nierówny. Do tej pory w kraju nad Wisłą męczyli się w pięciu setach z Belgią, przegrali po tie breaku z Iranem, zrobili co trzeba z Portoryko, polegli 1:3 z zaskakująco dobrymi Francuzami i w tym samym stosunku ograli Włochów bez Ivana Zaytseva. Bez szału…

Polacy lepszej pozycji startowej w drugim etapie mieć nie mogli. Z kompletem dziewięciu punktów z pierwszej grupy od razu wbili się na pierwsze miejsce. Dotychczas jedynego seta stracili na rzecz sympatycznej drużyny Kamerunu. Dla podopiecznych Stephane’a Antigi tamto spotkanie nie miało najmniejszego znaczenia, a rywale mogli przynajmniej napić się obiecanego przez ich trenera złotego trunku.

Nasi siatkarze imponują przede wszystkim poziomem sportowym. Paweł Zagumny pewnie prowadzi zespół od zwycięstwa do zwycięstwa, a te odniesione z Argentyną czy Serbią muszą robić wrażenie. Polakom wychodzi ostatnio niemal wszystko. Poprawnie funkcjonuje rozegranie, blok, przyjęcie. Jeśli dodać do tego świetną atmosferę w szatni i na trybunach, a także zdrową skromność samych zawodników, śmiało można stwierdzić, że polska reprezentacja jest teraz w dobrym miejscu.

Amerykanie z pierwszej fazy zabrali ze sobą raptem cztery punkty i będą musieli zażarcie walczyć w każdym spotkaniu. Szans na awans im oczywiście nie zabieramy, ale biorąc pod uwagę okoliczności, wątpimy, aby na polskiej ziemi mieli naszym skraść dzisiaj chociaż punkt.

Typ: Polska -1,5 seta, kurs 1.90 w bet365.com
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Dzisiaj bardzo dobry mecz Francji z Argentyną, po pierwszym meczu z Portoryko napisałem, że grają padake(sami twierdzą, że to ich najsłabszy mecz w tym turnieju). Świetnie wyglądają, ich gra mi się podoba, to co robił Ngapeth to klasa światowa szczególnie skończenie 3 seta. Rouzier i Le Roux na swoim wysokim poziomie. Sidibe słaby zmiennik jak wszedł to chyba nic nie skończył + zepsuł zagrywkę. Argentynie gra wychodziła tylko w 1 secie, przesunięte krótkie, szybkie ataki i kiwki, w kolejnych grali już swoje czyli masa błędów szczególnie Gonzalez(jaki on drewniany)
Bardzo dobry? Właśnie fatalny, widziałeś ile błędów zrobili Francuzi, bodajże 32 błędy własne, masa popsutych zagrywek, momentami chaos w ataku, to Argentyna zagrała żenująco że tego nie wykorzystała, te wszystkie gwoździe Le Roux czy N&#39;Gapetha to &quot;zasługa&quot; argentyńskiego bloku, jeżeli sądzisz że Francja zagrała bardzo dobrze, to jeszcze nie widziałeś dobrze grającej Francji na tym turnieju kolego ????
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Pierwszy set zawyżył statystyki + głupie błędy przekroczenie lini przy serwisie 2 razy, zepsute zagrywki + Sidibe który nic nie skończył (błędów chyba 5 on sam przez krótki czas gry) Polska przy &quot;fenomenalnej grze&quot; w każdym meczu robi po 20 błędów własnych. Ataki Nagaoetha i Rouziera przy potrójnym bloku oraz przy piłkach sytuacyjnych robiły wrażenie.
I tu się ponownie mylisz bo Polska średnio miała 16,8 błędów na mecz, czyli dwa razy mniej od Francji, wiadomo grali 4 sety, ale momentami te błędy aż kuły w oczy. Wyciągając wnioski na kolejne mecze: Argentyna gra dno i z Iranem wyczuwam 3:0, a Francja skoro z tyloma błędami tak grała, to może w tym turnieju zajść naprawdę daleko i wygrana z Australią 3:0 powinna być formalnością
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Polska nie grała dziś źle, ale USA zagrało naprawdę dobry mecz. Ogólnie spotkanie stało na niezłym poziomie. Wniosek jest taki: musimy jutro ograć Włochów, najlepiej za 3pkt bo będzie niewesoło (cały czas mam tu na myśli zajęcie 1 miejsca w grupie). Jak się uda, to z Iranem i z Francją powinno być dobrze.

Polska Włochy 1
kurs: 1.5
✅
marathonbet

-----

jest zwycięstwo i w dodatku za 3pkt, choć gra biało-czerwonych pozostawia wiele do życzenia...
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
USA mi dziś zaimponowało strasznie. Poza końcówką trzeciego seta i małymi błędami zagrali wręcz znakomicie w przyjęciu, nie potrafiliśmy ich zagrywką w zasadzie odrzucić i zasłużenie zwyciężyli. Anderson i Lotman dwa kozaki. Amerykanie będą groźni na tych MŚ. Wlazły bardzo słaby. To tyle z szybkich przemyśleń. Jutro Włochów bez Zajceva powinniśmy cyknąć, myślę, że za komplet punktów.
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
USA w odbiorze to jakieś mistrzostwo... Wlazły kompletnie nie mógł się przebić, blok tak samo na wysokim poziomie... Jutrzejsze double Polska 1.50 + USA 1.55 win, wygląda ładnie. Mam nadzieję, że tylko nie będą zmęczeni po dzisiejszej 2,5 godzinnej grze.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Przed dzisiejszymi spotkaniami jeszcze można było mieć wątpliwości. Po tym jednak co dzisiaj pokazali Włosi to nie widzę dla nich żadnych szans w starciu z Polską, pewnie powalczą z Argentyną, ale to też nie jest dla mnie takie pewne.
Serbia dzisiaj zagrała konsekwentnie, ale mieli przestoje, przeciętnie grał Atanasijevic, mieli sporo błędów. A i tak potrafili zakończyć to wszystko w trzech setach. Włosi przestraszeni. Kovar bojący się zaryzykować, Travica, który dzisiaj przeszedł samego siebie i wystawiał. Słabo wyglądają w obronie, kiepsko też zagrywają tutaj na MŚ.
Polacy przegrali 1:3 z Amerykanami, ale przegrać z tak grającymi Amerykanami to nie wstyd. Polacy przez większą część meczu nie byli w stanie ruszyć rywali zagrywką i tutaj słowa uznania dla Lotmana (naprawdę genialny w przyjęciu w tym meczu). A jak Amerykanie przyjmą to ich gra wygląda tak jak wyglądała dzisiaj. Wlazły w statystykach wypadł nieźle jeżeli chodzi o samą skuteczność, ale wrażenie pozostawił jednak trochę inne. Nie wiem czemu było tak dużo ataków przez amerykańskich środkowych i potem piłka wracała pod nogi.
Szczerze to nie widzę tutaj żadnych szans dla Włochów. Polacy dzisiaj ciężkie, wyczerpujące spotkanie, ale fizycznie przygotowani są dobrze. Poza tym jest szeroki, wyrównany skład o którym tyle było mówione.
Włosi myślałem, że może wykorzystają brak Zaytseva, ale z Serbami znowu zagrali na &quot;zaciągniętym hamulcu&quot;.
Komplet punktów powinien trafić do Polaków.

Typ:
Polska @ 1.40 MarathonBet ✅

Trochę się spóźniłem, bo było na początku 1.50 (nie wiem jak na początku z limitami). Ciężko powiedzieć czy będzie jeszcze więcej. Polacy zdecydowani faworyci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ulqiuorra4th 0

ulqiuorra4th

Użytkownik
Oczywiście USA świetny mecz, ale nie wiem czy zauważyliście jak fatalnie grał dziś P. Zagumny, jak dla mnie tutaj można upatrywać słabego punktu. Bardzo forsował M. Winiarskiego. Akcje bez tempa, nie mam pojęcia dlaczego chociaż na chwilę Antiga nie spróbował opcji z F. Drzyzgą.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Polska - Włochy ✅ ✅ ✅
Polska - Włochy (-1,5s) ✅ ✅ ✅
Polska - Włochy (-2,5s) ⛔ ⛔ ⛔
Na początek nie będę podawał kursów, bo wystawił je dopiero Marathon także za kilka godzin pewnie rynek je odpowiednio zweryfikuje i będzie można dopisać. Oglądałem dziś oba spotkani dwóch ekip, które jutro się ze sobą zmierzą i nie widzę w tym meczu ŻADNYCH szans dla Włochów.
Po pierwsze ekipa Włochów nie ma już żadnych szans na awans do dalszej fazy zawodów, więc gra o nic. Sam charakter Włochów jest strasznie leniwy, więc nie zdziwię się jak po prostu zleją ten jutrzejszy mecz i będą mieli go w głębokim poszanowaniu ale same argumenty czysto siatkarskie są zdecydowanie po stronie Polaków. Po pierwsze w zespole Italii nie ma Zaytseva, który jest ich główną gwiazdą i bombardierem i bez niego gra tej drużyny wyglądała dzisiaj po prostu tragicznie.
Co ciekawe Serbowie nie zagrali dzisiaj dobrego meczu z Włochami, zwykły przeciętny mecz ale Italia nie miała żadnych argumentów żeby ten mecz wygrać. Kovar nie podejmuje żadnego ryzyka w swoich atakach, jak pojawi się tylko jakiś 2 albo nie daj Boże 3 osobowy blok to zawsze jest plas i piłka za darmo dla przeciwników. Vettori bije każdą piłkę kompletnie przed siebie z całej siły, dzisiaj w pewnym momencie jego wynik w ataku to 9/23 - dużo to mówi o tym zawodniku.
Polacy zagrali dzisiaj naprawdę dobre spotkanie, powiedziałbym że było to spotkanie kapitalne z obu stron i jeszcze lepiej zagrały Stany Zjednoczone. Z takim rywalem można przegrać, bo to był mecz bardzo wysokich lotów, gdzie wszystkie statystyki były zawieszone bardzo wysoko. Ten mecz dla Polaków będzie na pewno jutro mega ważny, bo przed nimi naprawdę ciężkie mecze z Iranem i Francją i muszą tutaj zapunktować za 3pkt.
Co do handicapów w stronę Polaków to nie przesadzam i myślę, że (-1,5s) nie jest wielkim ryzykiem w stronę Polaków. Warto też pomyśleć o wygranej 3:0 przez Polskę, bo tak jak mówiłem Włochy zagrały dzisiaj tragicznie, Nie było tam żadnej jakości i jeśli Serbia potrafiła ograć ich 3:0 to tym bardziej Polacy powinni zrobić to samo.
Serbia - USA 2 1.50 Unibet ✅ ✅ ✅
Tutaj na pewno mamy bardziej wyrównaną parę pod względem możliwości niż typ podany wyżej dlatego też bukmacherzy wystawili wyższy kurs na to spotkanie, chociaż pierwotnie taki też był właśnie na Polaków.
Trzeba sobie powiedzieć otwarcie, że USA zagrało dzisiaj koncert w spotkaniu z Polakami. Ogólnie zespołowo wyglądali fantastycznie i we wszystkich elementach siatkarskiego rzemiosła wyglądali naprawdę dobrze. Jak tylko trzymali serwis na dobrej skuteczności czyli nie psuli seryjnie zagrywek co im się w tym meczu zdarzało to bardzo ciężko było o dobre przyjęcie. Wszyscy zawodnicy zagrali dzisiaj naprawdę dobrze i wyglądało to obiecująco. Dla mnie USA jest typową drużyną turniejową, która z każdym meczem wygląda coraz lepiej i według mnie Amerykanie z pewnością będą się na tym turnieju liczyć, bo wyszli z najcięższej grupy i teraz akurat będą mieli tylko z górki, bo przejmują rywali grupowych Polaków.
Serbowie z pewnością solidni ale czy na tyle żeby wygrać z USA? Mi się osobiście nie wydaje. Po pierwsze na tych mistrzostwach słabo wygląda Atan, który dostaje masę piłek, ma pełny plac ale nie pokazuje pełni swoich możliwości i bardzo często podejmuje mega ryzyko ale zdarza się, że to po prostu się w ogole nie opłaca. Wybiera dość siłowe rozwiązania i ogólnie w tym turnieju nie wygląda najlepiej, a przecież jest siatkarzem bardzo dużej klasy i jest zdecydowanie wiodącą postacią tej reprezentacji. Powiedzmy sobie również szczerze, że Serbowie lubią się strasznie zagotować, a Amerykanie z kolei wyglądają na bardzo skoncentrowanych na swoich poczynaniach. Dostali dzisiaj z pewnością mega pozytywnego kopa emocjonalnego do walki po zwycięstwie z Polakami i dobrym meczu i według mnie jutro passa powinna się trzymać i powinni wygrać również z Serbami. Jeśli rozegrają takie spotkanie jak dzisiaj to zrobią to bez żadnego problemu.
Finlandia - Kanada 2 1.63 Pinnacle ✅ ✅ ✅
Powiedzmy sobie otwarcie, że to spotkanie dla Kanady jest naprawdę ogromnie ważne z racji tego, że ciągle mają bardzo duże szanse na awans do dalszej fazy turnieju dlatego spotkanie takie jak to zwyczajnie muszą wygrać. W dalszej fazie turnieju Kanada będzie grać z Brazylią z którą raczej nie ma większych szans, a następnie w meczu o wszystko z Niemcami. Niemcy jutro w ciężkim meczu spotykają się z Bułgarami, następnie Rosja i Kanada. Jeśli Kanada myśli o grze w dalszej części turnieju to jak widać dzisiejszy mecz musi być wygrany najlepiej za 3 punkty i z pewnością ekipa Kanady zdaje sobie z tego w 100% sprawy, że to ogromnie ważny mecz, bo łatwiej już nie będzie.
Co do samej gry Kanady to można chyba śmiało powiedzieć, że są rewelacją tych rozgrywek, bo spisują się naprawdę dobrze, wyglądają bardzo bardzo solidnie i każdy ma z nimi ogromny kłopot. W tej drużynie nie ma już dłużej tylko Schmitta tylko stali się większym kolektywem, który nie bazuje tylko na jednym zawodniku ale na fajnym, dobrze grającym całym zespole.
Finlandia w tej chwili już bez żadnych szans na awans. Wygrywali tutaj z zespołami słabszymi z którymi zwyczajnie powinni sobie poradzić czyli z Koreą, nieokrzesanymi Kubańczykami czy Tunezją. Wszystkie pozostałe mecze z drużynami na wyższym szczeblu siatkarskim przegrane czyli z Brazylią, Niemcami i Rosją. Finlandia to po prostu średniak europejski, który trzyma jakiś poziom ale nigdy poza niego nie wychodzi.
Warto podkreślić, że w tegorocznej LŚ obie drużyny zmierzyły się 4-krotnie i 3 razy górą byli Kanadyjczycy.
Argentyna - Iran 2 1.26 Pinnacle ✅ ✅ ✅
Kurs mimo wszystko dość mały ale wydaje mi się, że Argentyna nie ma zwyczajnie argumentów żeby powalczyć z Iranem, który jest w tym turnieju bardzo ale to bardzo solidny. Wcześniej pisałem o tym, że Kanadyjczycy są chyba największym zaskoczeniem turnieju ale Iran trzeba z nimi stawiać w jednym szeregu, bo to jaką robotę zrobili w najtrudniejszej grupie na MŚ wymaga szacunku. Teraz popularne kozy zbierają żniwa naszej łatwej grupy. Zaczęli od nieuniknionego czyli ogolenia Australii, a teraz na rozkładzie mają drużynę z Ameryki Południowej, bo potem już łatwiejszych rywali zwyczajnie nie będzie, bo zmierzą się z Polakami i Serbami i jeśli marzą o awansie to muszą za wszelką cenę powalczyć o wygraną.
Argentyna opisywana tutaj od samego początku turnieju. Wszyscy zgadzają się co do jednego, że nie jest już to ta sama drużyna co wcześniej i zwyczajnie nie prezentują takiego poziomu sportowego co kilka lat temu i ja się z tym wszystkim zgadzam. Świadczą o tym również wyniki z tego turnieju, bo Argentyna do tej pory wygrała tylko z Kamerunem, Australią i Wenezuelą.
Iran wygląda naprawdę dobrze pod względem gry kombinacyjnej, trzeba powiedzieć otwarcie, że są również po prostu zgraną drużyną w której nie ma gwiazd, tylko właśnie drużyna gra pierwsze skrzypce w tej reprezentacji. Fajnie wyglądają w przyjęciu i na zagrywce i z pewnością będą groźni dla każdej ekipy na tych mistrzostwach. Dla mnie zwyczajnie za mocni na Argentynę i myślę, że można również próbować handicap (-1,5s) w ich stronę ale jakoś mam przeczucie, że może się to skończyć w TB na korzyść Iranu. W każdym bądź razie nie wyobrażam sobie, żeby Iran tutaj przegrał.
Niemcy - Bułgaria Over 3.5 Seta 1.40 Pinnacle ✅ ✅ ✅
A w tym spotkaniu nie mam nawet zamiaru rozstrzygać kto będzie zwycięzcą, bo jest to po prostu no bet i ciężko przewidzieć jak to spotkanie może się skończyć. Według mnie jedno jest pewne, że będzie to spotkanie na styku i obie drużyny będą dawać z siebie wszystko żeby zaliczyć jak najlepszy rezultat, bo tak jak mówiłem i Niemcy i Bułgarzy ale również Kanada ciągle walczy o awans do najlepszej trójki swojej grupy. Niemcy mają ciekawy zespół, który poczynił postępy w swojej grze na tle lat, a Bułgaria ciągle trzyma swój porządny poziom. Wydaje mi się, że w tym turnieju jednak całości tego potencjału Bułgarzy zwyczajnie nie pokazują ale mają zawodników, którzy potrafią pociągnąć grę - można tutaj wymienić Sokołowa, który potrafi sam na ataku wygrać niektóre sety swoją genialną grą. Także jeśli czegoś tu upatrywać to właśnie overu setowego, bo z pewnością będzie to chyba najbardziej pewna opcja ze wszystkich możliwych zakładów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
A ja na szybko powiem tyle, ze mocno pokrzyzowalismy sobie plany. Jesli ktos mysli, ze Francja sie z nami polozy to sory memory ale oni od jankesow sa lepsi. Ok usa zagralo dobre spotkanie ale tracenie po 4pkt z rzedu nie przystoi. Ogolnie poziom tych mistrzostw zenada. Jak dla mnie ruscy albo brazole zgraniaja tytul.my natomist dawanie przyslowiowych czterech liter mamy w naturze...
 
F 263

fidelio

Użytkownik
A ja na szybko powiem tyle, ze mocno pokrzyzowalismy sobie plany. Jesli ktos mysli, ze Francja sie z nami polozy to sory memory ale oni od jankesow sa lepsi. Ok usa zagralo dobre spotkanie ale tracenie po 4pkt z rzedu nie przystoi. Ogolnie poziom tych mistrzostw zenada. Jak dla mnie ruscy albo brazole zgraniaja tytul.my natomist dawanie przyslowiowych czterech liter mamy w naturze...
Polska personalnie jest dwa razy słabsza od USA więc sobie darujcie te żale. Do Rosji, Brazylii i USA Polska nie ma co startować. Ograć Francję możemy, ale też nie tak &quot;hop siup&quot; ;-)
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Kuba - Rosja over 134,5 ✅
kurs: 1,74

Ja dzisiaj zaatakuje takie coś. Wydaje mi się że rosjanie nie wyjdą na takim powerze jak wczoraj z finami. Mecz z finami był po przerwie, teraz trzeba oszczędzać troszkę siły bo maraton się zaczyna. Dodatkowo Kuba jest lepsza od finów, mimo słabej dyspozycji. Po wczorajszym przegranym meczu Jakub powinien zaprezentować się dzisiaj na 200%. To i tak dla nich już koniec mistrzostw ale czasami bez presji gra się łatwiej. Linia nie jest aż taka wysoka i przy 3:0 może wejść i w sumie tego się dziś spodziewam. Wczorajszego meczu z kanadą szkoda bo było blisko 4 set odpuszczony stąd ten wynik.

Polska - Włochy 1DNB
kurs 1,25
Nie ma się tu co rozpisywać prawdopodobnie mecz na 3 pkt. Włosi bez swojej gwiazdy Polacy po przegranym meczu muszą wygrać o na kim mają zrobić pkt został iran i francja.

Pozdro600
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom