>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn - Polska 2014 (30.08-21.09)!!!

Status
Zamknięty.
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Serbia - USA over 3,5 seta @ 1,41 Betsafe ✅
Amerykanie wczoraj zagrali świetne spotkanie. Mają dużą siłę w ataku, głównie w postaci Andersona i Sandera, ale także znakomitych środkowych, którzy w meczu z Polską zdobyli dużo punktów. Z dobrej strony pokazuje się też młodziutki rozgrywający Christenson.
Serbowie największy problem mają chyba z pozycją rozgrywającego. Środkowi, podobnie jak u Amerykanów prezentują wysoki poziom. Atanasijevic też swoje skończy, dużo może zależeć tutaj od postawy przyjmujących, zarówno w ataku jak i przyjęciu, bo Amerykanie dysponują bardzo dobrą, mocną zagrywką.
Drużyna USA jest tutaj faworytem. Wczoraj bardzo dobry mecz w ich wykonaniu. Mają jednak mniej czasu na regenerację od Serbów, więc tu widzę jakąś szansę dla drużyny Igora Kolakovicia. Serbowie, jeśli marzą o awansie do dalszej fazy, muszą podjąć walkę w tym meczu. Myślę, że ten pojedynek nie powinien skończyć się w 3 setach.
Niemcy - Bułgaria over 3,5 seta @ 1,37 Betsafe ✅
Teoretycznie najbardziej wyrównana para dzisiejszego dnia. Niemcy grają dobry turniej, to co muszą, to wygrywają dosyć pewnie. Dobra forma gwiazd niemieckiej drużyny pozwala im optymistycznie patrzeć w przyszłość i na kwestię awansu do III fazy. Bułgarzy, mimo dużego potencjału, nie prezentowali się do tej pory na tych mistrzostwach najlepiej. Męczyli się chociażby ze słabszymi drużynami Egiptu i Chin (mimo 3:0, były to wyrównane sety i wcale nie musiały się zakończyć zwycięstwem Bułgarów). Głównym atutem Bułgarów jest oczywiście ich gwiazda- atakujący Sokolov, który potrafi niekiedy sam wygrywać mecze. Jest to bardzo ważny mecz w kontekście tego, kto awansuje z tej grupy. Dla Bułgarów właściwie jest to mecz o być, albo nie być w turnieju. Obie drużyny na pewno będą walczyć, zapowiada się bardzo wyrównany mecz, może zakończony się po tie-breaku?
Proponuję dubelka z tych dwóch zakładów, który daje nam dosyć przyjemny kurs:
Serbia - USA over 3,5 seta &amp; Niemcy - Bułgaria over 3,5 seta
AKO 1,93
Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
B 81

bartek_em

Użytkownik
Kuba - Rosja over 134,5
kurs: 1,74
Pozdro600
Ja znowu gram odwrotnie, Kuba - Rosja poniżej 133,5
kurs: 2.05
Po przeliczeniu na sety Kuba może zrobić w dwóch setach 19 a raz 20. Moim zdaniem nie wyjdą z 20 w żadnym secie a jeden z setów może skończyć się pogromem do 15-16. Patrząc co Rosja ma na zagrywce a jakie Kuba ma przyjęcie.. mocno się zdziwię jak będzie inaczej. Do tego wysoki blok Rosjan.. może być powtórka z wczoraj. A argument ze dzisiaj się może im już nie chcieć... Ja znowu powiem ze może dzisiaj znowu zagrają na maksa bo jutro jest przerwa więc sobie odpoczną ???? .

Co do meczów Serbów z USA. Dokładnie tak samo myślę. USA jest faworytem ale wczoraj późno skończyli dosyć długi mecz a dzisiaj już o 16:30 i tutaj upatruje szanse Serbów. Przy większym szczęściu liczę nawet że Serbowie będą wstanie zawalczyć o jakieś punkty.
Bułgaria Niemcy
Niemcy dosyć mocno faworyzowani ale w sumie jak tak głębiej się zastanowić to mecz 50 na 50. Bardzo podobne zespoły, z jednym młotkiem(Grozer i Sokolov), wsparcie ze strony przyjmującego (skimrov i kaliberda), rozegranie średnie na jeża.. Patrząc na kursy bardziej się opłaca iść w stronę Bułgarów.. jakaś suma punktów na over, albo +1.5 seta w stronę Bułgarii to nie głupi pomysł.. Najbezpieczniej wydaje się zagrać właśnie powyżej 3.5 seta.. na 3;0 w takim meczu marne są szanse.
Na podbitkę można dorzucić na 3;0 Brazylii w meczu z Chinami. ~1.33 .

Jeszcze co mnie kusi to Australia +18.5 pkt z Francją ale chyba odpuszczę. Wczoraj pokazali z Iranem ze aż tak łatwo to z nimi nie jest jak by się mogło wydawać. W sumie duży handicup punktowy.. raczej nie powinni aż tak wysoko dostać. Żeby to weszło Australia musi zdobyć na set średnio 19 pkt. Moim zdaniem może to wyglądać tak ze w jednym powalczą na końcówce a reszta dosyć wyraźnie dostaną. Jednak nie mam pewności jak będą Australijczycy dzisiaj wyglądać fizycznie, dlatego raczej to odpuszczam. Tego Edgara mogli już zajechać ???? .
Nurtuje mnie mecz Iran Argentyna. Argentyna bardzo przeciętnie ale wczoraj coś powalczyli z Fraacją, przy większym szczęściu mogli ugrać 2 sety. Iran grając jedna 6 chyba już troszeczkę łapie zadyszkę. Wczoraj niespodziewana strata seta z Australią i generalnie nie taki łatwy mecz jak by można było się spodziewać.. Kurs na Iran trochę za niski a wydaje się że może by coś poszukać w stronę Argentyny . Pierwszy set +2.5 pkt na Argentynę 1.9, bardziej ryzykownie +1.5 seta 2.5 +9.5 pkt na mecz 1.8 kursy z bet365. Ja spróbuje hendi w pierwszym secie. Najlepsza opcja byłba by +2.5 seta ale niestety niema ???? .

Na Polaków Z Włochami można spróbować -10.5 pkt kurs 2 . Wczoraj Serbowie takie coś pokryli a nie grali jakoś wspaniale. Włosi są rozbici i dzisiaj myślę ze nie powinno być z nimi większych problemów ???? . Na włochów działają takie zagrywki typu flot więc dzisiaj powinno być dużo więcej szans na kontrę .
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Kuba-Rosja
Rosja -2,5 Pinnacle 1.57
⛔
Mógł być trochę wyższy kurs, ale trudno.
Rosja już chyba gra swoje, z Finlandią zwycięstwo bez większych problemów.
Widać, że rozkręcają się, super zagrali w ataku i na zagrywce, blok również bardzo solidny.
Kubańczycy mają prawo być zmęczeni, wczoraj długi mecz z Kanadą, przy ich notorycznych problemach z przyjęciem dzisiaj może być ciężko o dobry wynik, jeśli nie złapią w którymś momencie serii to będzie bardzo ciężko coś ugrać.

Brazylia-Chiny
Brazylia -2,5 1.33 bet365
✅
Nie mam czasu na pisanie niestety.
Brazylia wygląda coraz lepiej, wczoraj bezproblemowe zwycięstwo z Bułgarią.
Chińczycy po prostu są słabszą ekipą, z Niemcami nie nawiązali walki na dłuższą metę.
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Nurtuje mnie mecz Iran Argentyna. Argentyna bardzo przeciętnie ale wczoraj coś powalczyli z Fraacją, przy większym szczęściu mogli ugrać 2 sety. Iran grając jedna 6 chyba już troszeczkę łapie zadyszkę. Wczoraj niespodziewana strata seta z Australią i generalnie nie taki łatwy mecz jak by można było się spodziewać.. Kurs na Iran trochę za niski a wydaje się że może by coś poszukać w stronę Argentyny .
Głupota świata, Francja wczoraj oddała ponad 30pkt po błędach własnych a i tak wygrali 3-1. To co prezentuje Argentyna ?
Ja dzisiaj odwiedziłem totomixa, gdzie Pani proponowała mi rozbicie stawki na x kuponów bo max wygrana na jednym to 2800 bodajże. KTo kumaty wykmini ile posmarowałem...
Polska - Włochy ✅
Typ: 1
Kurs 1,27 totomix

Włosi są w czarnej du... dla nich te mistrzostwa się już skończył. Froma ich jest tragiczna, naprawdę tylko trzęsienie ziemi może sprawić, że ten mecz przegramy.
Serbia - USA ✅ 1-3
Typ: 2
kurs: 1,55 totomix

Jankesi w końcu znaleźli drugiego przyjmującego do Sandera. Lotman wczoraj zagrał świetny mecz. Każdy kto chociaż trochę interesuje się siatkówką, zna tego zawodnika doskonale z Resovia. Serbowie fakt faktem wygrali z Włochami ale grali słabo.
Aregnetyna - Iran ✅ 0-3
Typ: 2
kurs: 1,27 totomix

Argentyna jest słaba i mocniejsza już nie będzie. Obecnie to nawet nie jest top 10. Iran natomiast rozwinął się bardzo i dzisiaj oddadzą max seta.
Kuba - Rosja
poniżej 179,5
kurs: 1,30 totomix
✅ 175 pkt ( Rosjanie mimo utopionego seta nie poskładali, a już raz mi to zrobili w meczu z meksykiem ;])
Typ wchodzi nawet przy 4 setach. Kubańczycy dostali od Kanady do 9... ten zespół jest tak wrażliwy w przyjęciu, że potrafi stanąć na kilkanaście punktów. Rosja to obecnie najlepsza drużyna Świata...
Ogromnie dużo o tych meczach było już pisane, więc jeśli ktoś będzie chciał poczytać, odsyłam wyżej. Sam pograłem to wszystko w kombi bardzo grubo i naprawdę trzęsienie ziemi tylko skreśli jedno z tych zdarzeń.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Serbia - USA

Ważny mecz dla układu tabeli, bo Serbia i USA mają obecnie zbliżone szanse na awans.
Serbia wczoraj wygrała 3:0 z Włochami, ale oprócz pierwszego seta grali przeciętnie. Popełniają dalej sporo błędów, mają dziwne przestoje. Do tego Atanasijievic bardzo nieregularny. Jak na razie w sumie Serbowie wygrywają to co powinni wygrać, ale dziwię się, że tak mało gra Petrić. Przede wszystkim można ich &quot;ruszyć&quot; w przyjęciu. Jak sobie dobrze dograją to wtedy Jovović sobie bardzo dobrze radzi. Problemy są przy słabszym przyjęciu, bo wtedy w większości piłki lecą do Atanasijevica.
Amerykanie zasłużenie wygrali 3:1, sety bardzo zacięte. Amerykanie widać, że powoli wchodzą na swoje dobre obroty (na pewno nie są jeszcze w optymalnej dyspozycji). Trochę słabo jednak w dalszym ciągu wyglądają na zagrywce w porównaniu do tego jak ta zagrywka mogłaby wyglądać. Wczoraj w końcu znacznie lepiej w systemie blok-obrona, a co za tym idzie mogli spokojnie wyprowadzać skuteczne kontry. Świetny środek siatki, Serbowie też mają bardzo dobrych zawodników na tej pozycji, ale Holt i Lee to obecnie chyba jeszcze wyższy poziom niż Stankovic, Lisinac i Podrascanin. Widać, że postawienie na Lotmana się opłaciło (dziwiłem się, że jednak w pierwszej kolejności Speraw stawia na Muagututię i Ciarelliego. Wczoraj świetnie na przyjęciu się zaprezentował.
Amerykanie wczoraj długi, wyczerpujący mecz, ale czy to będzie miało aż taki wpływ na dzisiejsze spotkanie? Przed meczem z Polakami mieli czas, żeby się odpowiednio zregenerować.
Serbia dla mnie trochę jednak &quot;szarpie&quot;. Znacznie lepiej wyglądali na początku LŚ, wtedy ta gra była bardziej płynna.
Amerykanie jak &quot;zaskoczą&quot; to mogą się tutaj włączyć do walki o medale. Mają wszystko, co najważniejsze w męskiej siatkówce. Świetna zagrywka (która jak na razie średnio funkcjonuje), bardzo dobry blok, mają Andersona i Sandera, dobrze ułożoną grę na kontrze.
Zwycięstwo z Polską, w MŚ, na ich terenie na pewno mocno ich podbudowało.
Nie sądzę, żeby to było łatwe spotkanie dla Amerykanów, ale bliżej według mnie do kompletu punktów dla USA niż do pięciu setów.

Typ:
USA @ 1.50 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
H 7

hiper-typer

Użytkownik
Spiridonov (Rosja) poniżej 7,5 @ 1,70 Totolotek ✅

Spirik punktuje mało, a z Kubą będzie gładkie 3-0, nie pokryje linii.

Rouzier (Francja) poniżej 15,5 @ 1,80 Totolotek ⛔

Francja gładko rozwala Australię, a Rouzier w 3 sety raczej nie nabije więcej niż tych zakładanych 15.

Schwarz (Niemcy) powyżej 8,5 pkt @ 1,75 Totolotek ✅

Wczoraj ładnie zapunktował, dziś będzie długi mecz z Bułgarami, Over!

Sokolov (Bułgaria) powyżej 20,5 pkt @ 1,90 Totolotek ⛔

Długi mecz, dużo punktów Cwetana, proste.

Nowakowski (Polska) poniżej 10,5 pkt @ 1,60 Totolotek ✅

Wczoraj mu nie szło, dzisiaj może też zostać zmienionym przez Możdżona, mam nadzieję że wyjdzie tylko w pierwszej szóstce bo inaczej unieważnienie, jak wczoraj miałem na Ojansivu i Schmittcie.
Powodzenia!
 
yaszura 55

yaszura

Użytkownik
Spotkanie: Brazylia - Chiny
TYP: Brazylia -2,5 ✅
Kurs: 1,33
Bukmacher: bet365
Dzisiaj 16:30 zaczyna się spotkanie Brazylii z Chinami. Jak dla mnie typ do podbicia AKO. Chiny we wszystkich meczach na MŚ wygrali tylko z Meksykiem oddając im jednego seta. Gdy przyszła gra z mocnymi zespołami 3:0 i brak nawiązania jakiejkolwiek walki. Z kolei Brazylia jest w gazie, poza &quot;wpadką&quot; i wygraniem w 5 secie z Koreą Południową wszystkie mecze za 3 pkt. Wczorajsze rozbicie Bułgarów 3:0 też działa na ich korzyść.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Serbia - USA
Można powiedzieć wczorajszy mecz z Polakami był na poziomie Finału.
Najlepszy występ Amerykanów jak dotąd na tych MŚ.
Jednak uważam że, nie będą wstanie podtrzymać tej formy w kolejnych meczach.Pod koniec meczu z Polakami widać było iż Amerykanom wystarczy sił na 3 max 4 sety, gdyby doszło do 5 seta jestem pewny iż by go przegrali po prostu z przemęczenia.
Serbia nadal mnie nie porywa swoją grą i błędy dalej są widocznej jednakże poprawili co nieco swoją grę. I wg mnie kondycyjnie są w tej chwili o wiele lepsi niż USA.
Wczoraj dla USA był chyba najważniejszy mecz , podwójna motywacja,gospodarz oraz możliwość pozostanie w realnych szansach na awans, i niestety wiązało się z większym nakładem sił. Serbia można powiedzieć wyszła sobie na spacerek trzymając za rączkę ekipę Italii.
Typy:
Serbia +1.5 Seta 1,95 bet365 4/10⛔
Serbia 1 2,75 bet365 2/10⛔
powyżej 183,5 punktów bet365 6/10
✅

Niemcy - Bułgaria
Co prawda widziałem raptem 3 mecze Niemiec na tych Mistrzostwach, i grają dość nieźle przyjęcie dość poprawne.
Bułgarzy nadal nie mogą wrócić do swojej optymalnej formy ,niestety znów nierówna gra, potrafią powalczyć ale częściej zawodzą praktycznie wszystkie aspekty leżą, przyjęcie słabe,Sokołow bez formy.Do tego dochodzi zbyt duża ilość błędów własnych , dziecinnych prostych.
Jednak to są Bułgarzy i umieją grać w siatkówkę pomimo słabej formy jestem pewny, iż potrafią zagrać mecz na poziomie i sprawić rywalom trochę trudności.
Typy:
Bułgaria +1.5 Seta 1,6 bet365 3/10⛔
Powyżej 185,5 punktów bet365 3/10⛔
DW 3-2 Niemcy 4,4 bet at home 1/10⛔

Mariusz Wlazły powyżej 15,5 punktów 1.8 BetCity.
✅
Mariusz ma chyba dobre lata już za sobą, nie widać tej pewności przy atakach, do tego dochodzi zagrywka i częściej psuje niż trafia. Lecz dziś z Włochami myślę że zagra dobry mecz, będzie miał dużo okazji ku temu gdyż nasi muszą trochę zwolnić Michała Winarskiego i dawać więcej piłek do Mariusza, do tego dochodzi zagrywka co prawda idzie mu to jak krew z nosa lecz myślę że dziś trafi kilka razy bezpośrednio z zagrywki.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Zhi Yuan under 15,5 pkt 1.60 toto -mix - 6 pkt ✅✅

Wczoraj z niemcami 9 pkt. Dzisiaj z brazylią niby 16? Szczerze wątpie. Mecz zakończy sie szybkim 3:0, bez historii. Wątpie żeby sam zawodnik dzisiaj wrzucił tyle brazylijczykom w 3 setach.

Jimenez Scull under 16,5 pkt 1.50 toto-mix- 12 pkt✅✅✅

Kolejny żart. Wczoraj w 5 setowym meczu z Kanadą nie pokrył lini , wbił 14 punktów to dziś przy szybkim 3:0 z Rosją wrzuci 17 lub wiecej? I dont think so.

Nowakowski under 10,5 pkt 1.60 toto-mix - 2 pkt✅✅✅

Nowakowski wczoraj słaby mecz , możdzonek dał duża lepszą zmiane. Mam nadzieje tylko że wyjdzie w pierwszej 6. Przy takiej dyspozycji nie powinien pokryć lini a pewnie też często bedzie zmieniany przez Mozdzonka.

AKO: 3,84
po 12% podatku 3.38
Stawka: 100 zł -&gt; 338 zł ✅ 228 : ))))

Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Finlandia-Canada
Typ: Finlandia ⛔
Kurs 2,25
bet365

Co tu wiele pisać-Obie ekipy prezentują podobny poziom,choć w tabeli wyżej sa Kanadyjczycy-ale---grali oni dotychczas z tymi powiedzmy słabszymi zespolami,stad ta fascynacja co niektorych.Wczoraj 5-cio setowka z Kuba.Finlandia natomiast gładkie 0-3 z Rosja,mozna rzec ze nawet sie nie starali,wiedząc ze nie maja szans,a tym samym oszczędzali siły właśnie na dziś.Kurs 2+ niezwykle atrakcyjny
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szelech 120

szelech

Użytkownik
1. Polska (-8,5 pkt.) - Włochy 1 (1,75)
Dobry kurs, jak na prawdopodobieństwo potwierdzenia zasady tego mundialu, że Włochy będą miały przynajmniej jeden set, w którym odstają wyraźnie od przeciwnika. Wiadomo, 3:0 i gładko to tu może nie być, ale Italia to kontuzje i wrażenia ostatnich meczy, a te takie sobie. Polska z USA przyzwoicie, jeśli im nie da w kość starcie trwające 2,5 godz. to pokryją to easy. A kurs przyzwoity, gdzie indziej 1,6-65
⛔ 1 pkt... Co to byl ten pierwszy set o_O
2. Australia - Francja over 137,5 (1,7) ✅ 138
Linia jakby Francuzi wygrywali wszystko gładko 3:0 a nie wygrywają i jakby Australia przegrywała 3:0 z każdym a nie przegrywa (set urwany np. ostatnio Iranowi). Poza tym w lipcu też z Australii robiono takich kelnerów do łatwych zwycięstw, a sprawili niespodziankę i puknęli Francję 2:3 na wyjeździe. Zawody zawodom nierówne, Australia potęgą nie jest i te zawody to dla niej za wysoko. Niemniej przy odpowiednio zaciętym 3:0 też wejść może.
AKO w deblu: 2,97 (dorzuciłem jeszcze Niżekamsk-Łada ov 1,5 @1,16 ✅ dla zniwelowania haraczu)
Fortuna
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Myślicie, że Mateusz Mika zagra dziś od początku ? Czy raczej Kubiak wyjdzie w pierwszej szóstce ? Fajnie wygląda typ w Fortunie under 10,5 Miki, ważne nawet gdy pojawi się na parkiecie jako rezerwowy !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 224

dboniem

Użytkownik
W meczach grupowych Mika zdobył minimum 11 punktów dwukrotnie, nawet gdy mecze kończyły się 3-0.
Statystycznie, jeśli Mika zagra i będą 3-4 sety, wystarczy by w każdym secie zdobył tylko 3 punkty, więc typ jak dla mnie ryzykowny.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
under 189,5 pkt. 1.45 fortuna ✅ 182
Znamy wyjściowy skład Polaków na dzisiejszy mecz: Nowakowski, Winiarski, Zagumny, Kłos, Wlazły, Mika, libero Zatorski.
Ciasno w tabeli, trzeba wygrywać za 3 pkt, 3-4 sety. Włosi niby chcą pokazać charakter ale nie śa dobrze przygotowani do tego turnieju, mają tylko przebłyski w grze, nie ma lidera, nikłe szanse na awans.
 
O 73

ohyeah

Użytkownik
Włosi przede wszystkim, jako drużyna przedostatnia w tabeli, mogą nie mieć już motywacji do gry na dobrym poziomie (na który ich stać), zwłaszcza w trudniejszych meczach, kiedy przegrywają np. 0:2 - wg mnie wtedy po prostu odpuszczają, choć mogliby odrobić te dwa sety i doprowadzić do tie breaku.

natomiast jeśli chodzi o Polskę, to nie mam pojęcia, czy ich gorsza dyspozycja wynika z nieradzenia sobie z presją i jak ogarną nerwy, to zaczną wygrywać, czy po prostu nie są w formie. a przynajmniej nie w takiej, która mogłaby dać im zwycięstwa w meczach z mocnymi rywalami. Czas pokaże. ;)

Poza tym, że jako patriotka;), życzę z całego serca drużynie Polski dotarcia do finału MŚ, bardzo kibicuję również USA. Uważam, że się rozkręcają, mają ogromny potencjał i jeśli utrzymają tendencję zwyżkową formy, mogą zagrozić Brazylii i Rosji. Ponadto byłam w Krk na meczu USA-Włochy i drużyna USA zrobiła na mnie mega pozytywne wrażenie. Siatkarze są zgrani, widać, że szanują swojego trenera, a dodatkowo, przed i po meczu mieli świetną postawę w stosunku do kibiców. Trzymam za nich kciuki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
komos84 182

komos84

Użytkownik
Dobra, nie ma się co zastanawiać, trzeba pchać dalej &quot;biało-czerwony&quot; wózek ????
Gram że Polska pokona Iran. Liczę, że jutro sobie chłopaki odpoczną, ochłoną i że ta ciężko wywalczona wygrana z Włochami przełoży się na większą pewność siebie.
Iran to dobry, poukładany zespół, ale już udowodniliśmy w LŚ, którą graliśmy &quot;pół rezerwami&quot; że spokojnie możemy ich ograć u siebie, a gramy przecież u siebie!!!
Może nie gramy perfekcyjnej siatkówki, może robimy za dużo błędów jak na kandydata do medalu, ale wierzę że uda się to spotkanie wygrać tymi umiejętnościami które mamy, ambicją i konsekwencją ????

Polska Iran 1 ✅
kurs: 1.5

marathonbet

P.S. gram już teraz, choć nie sądzę by kurs tak drastycznie spadał na Polaków, jak w przypadku meczu z Włochami

P.S.2 Kurs się podniósł! No to dobra, ja poprawiam po 1.75! ✅
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Ja też trzymam kciuki za Naszych, jednak czarno widzę dalsze potyczki ze świetnym Iranem czy Francją. Dobrze, że jest ten dzień przerwy, może chłopaki trochę się pozbierają i wyluzują, bo to dzisiaj widzieliśmy nie wróży nic dobrego. Mam nadzieję, że trener zrezygnuje z Miki, bo chłopak wyraźnie sobie nie radzi. Trzeba chyba będzie i tak łapać Iran...
Iran @ 2,46 ⛔⛔⛔
Marathonbet
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Na półmetku II fazy już sporo wiemy. W grupie E zostało 5 ekip,które powalczą o 3 miejsca.
W niezłej sytuacji są Amerykanie,którzy w ostatnich kolejkach zagrają z Argentyną i Australią i na pewno 6pkt to ich cel. USA ma łatwy terminarz,ale te 3pkt straty do Francuzów i 2 do Polaków robi różnicę i może decydować. Natomiast Polska, Francja, Iran i Serbia stoczą bezpośrednie pojedynki o awans.
Te 4 spotkania:
Polska vs Francja, Polska vs Iran Serbia vs Francja i Serbia vs Iran nam wszystko wyjaśnią. Będzie ciekawie i oby że szczęśliwym zakończeniem dla biało czerwonych.

W Grupie F sytuacja jest bardziej klarowna. Rosjanie i Brazylijczycy idą przez turniej jak burza i niedzielny bezpośredni mecz zadecyduje o awansie z pierwszego miejsca.
O 3 premiowane awansem miejsce powalczą zespoły Niemiec i Kanady. Jeżeli obie ekipy nie ugrają nic z faworytami czyli Niemcy z Rosja,a Kanada z Brazylią to znowu bezpośredni mecz rozstrzygnie losy awansu. Przy czym te 2pkt przewagi na korzyść Niemców ich mocno faworyzuje i nawet 2 wygrane sety zapewnią im awans. Z tej grupy na 90% wyjdą zespoły Brazylii,Rosji i Niemiec.
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Amerykanie mają teraz dosyć dobrą sytuację, nawet mimo tego, że są w tej chwili na 4. miejscu. Myślę, że powinni zdobyć te 6 punktów w dwóch najbliższych meczach i awansować do kolejnej fazy. Pozostałe drużyny, które będą biły się o III fazę, grają mecze między sobą, co także sprzyja siatkarzom z USA. Jedno jest pewne, będzie niezwykle ciekawie.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Tak sobie głośno pomyślę, ale strzelam w takie wyniki w sobotnich spotkaniach:
Serbia 2:3 Francja
Polska 2:3 Iran
USA 3:0 Australia
I mam tabele:
Francja 13+2=15
Iran 11+2=13
Polska 12+1=13
USA 10+3=13
Serbia 9+1=10
Jakby nie patrzec będzie bardzo ciasno i jeżeli nie zdobędziemy żadnego punktu w meczu z Iranem będzie bardzo ciężko o jakąkolwiek większą szansę na awans. - Najlepiej byłoby gdyby Francuzi przed ostatnim meczem (z Polską) mieli już zapewniony awans do FinalSix - może wtedy byłoby łatwiej... Nic ciekawego nie napisałem, ale będzie w weekend bardzo ciekawie w naszej grupie :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom