>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn - Polska 2014 (30.08-21.09)!!!

Status
Zamknięty.
lipers 102

lipers

Użytkownik
Kamerun vs Argentyna
Miałem przyjemność oglądać grę Argentyńczyków na tym turnieju i muszę przyznać, że było to bardzo niecodzienne odczucie. Były momenty, w których potrafili zagrać pięknie, szybko, dokładnie, a za chwilę grali taki piach, którego nie da się w żaden sposób wytłumaczyć. Kamerun występuje w tym meczu oczywiście w roli kopciuszka i pewnie przegrają ten mecz 3:0, ale jestem przekonany, że to nie będą takie baty, jakie przewidują bukmacherzy. Moimi typami są over 128,5 pkt (1,70) i Kamerun +22,5 w bet365 (1,75). Polscy kibice bardzo polubili radosną ekipę Kamerunu, więc spodziewam się, że będą im dość znacząco kibicować (jako temu słabszemu). Aby pokryć linię wystarczy, że Kamerun w każdym secie zdobędzie minimum 18 punktów. Spodziewam się jednak, że to właśnie pierwszy set będzie najbardziej wyrównany, kiedy będą jeszcze siły do grania i nadzieja na jakiś pozytywny wynik.
Typ:
Over 128,5 pkt 1,70 Bet365 ✅
Kamerun+22,5 1,75 Bet365 ✅
ja gram ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 40

mareczek666

Użytkownik
No to i dziś warto się przyjrzeć, wczoraj superoferty fortuny, grane na betssonie nie zawiodły to i dziś może nie zawiodą.
Iran - Francja
Serbia - Australia
Dwa mecze z superoferty w fortunie. Czyli kolejny raz na moją głowe, w którymś z meczów powinna zdarzyć się niespodzianka. Oglądałem mecze Serbii i mecze Australii, ciężko mi uwierzyć, że Serbia może w tym meczu przegrać, Oglądałem również mecze Iranu, ale za to nie oglądałem Francji, Iran gra solidnie, 2 zwycięstwa.
Mimo wszystko rozum podpowiada zwycięstwo Serbów i Francji, a reszta, że zwycięzy Iran i Australia.

Ku mojemy zdziwieniu w ostateczności niespodzianki może nie być w żadnym meczu.
Francja +1,5 1,88 betsson
Australia +2,5 seta win Serbia 2,05 betsson
Włochy - Belgia win 2 4.05 betsson
Ako : 15,59
I już na szybko lece z edytem, WIN BELGIA 3,75 bet365
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Włosi jak na razie nie zachwycili, ale trzeba przyznać, że to odwrócenie losów spotkania z Francją ze stanu 0:2 może im tylko i wyłącznie pomóc.
Belgia jak na razie przyzwoicie. Urwali punkt Amerykanom, którzy trochę jednak wtedy im pomagali i bardzo pewnie wygrali z Portoryko 3:0.
Co do Belgów to oczywiście będą chcieli tutaj powalczyć o wyjście z grupy, ale naprawdę nie sądzę, żeby im się to udało. Mają przebłyski, bo naprawdę jest to fajnie poukładany zespół, ale trochę brakuje im jednak w niektórych elementach. Jak na razie całkiem dobrze wyglądają w zagrywce, bardzo dobrze rozgrywa Depestele.
Włosi tak jak pisałem byli już na kolanach (przegrana 1:3 z Iranem i 0:2 z Francją), ale trochę dzięki pomocy Francuzów, a trochę dzięki dobrym zmianom Berutto udało im się podnieść. Przede wszystkim świetną zmianę dał Baranowicz, który po prostu zaczął rozgrywać. Chociaż kilka piłek, które wrzucił do Butiego najlepsze nie były. Dobrze też pokazał się Lanza, który zastąpił słabo grającego Parodiego.
Wydaje mi się, że to wyciągnięcie meczu ze stanu 0:2 naprawdę może Włochom pomóc i powoli będą wchodzić na właściwe tory. Mam nadzieję, że rozpocznie Baranowicz. Nie wiem czy znowu zagra tak dobrze, ale byłoby dziwne, gdyby po takim meczu znowu wyszedł Travica, który jak na razie gra fatalnie.
Belgia jest niewygodnym rywalem, ale Włosi podbudowani zwycięstwem nad Francją według mnie zgarną tutaj komplet punktów.

Typ:
Włochy (-1.5 seta) @ 1.56 Pinnacle ✅

Iran - Francja

Zdecydowanie najciekawsze spotkanie dzisiejszego dnia.
Iran jak na razie z 5 punktami i to zdobytymi w meczach z Włochami (3:1) i USA (3:2).
Francuzi mogli mieć komplet punktów, ale pokpili sprawę. Prowadzili 2:0 i to po naprawdę bardzo, bardzo dobrej grze, ale potem coś pękło i przegrali 2:3.
Iran gra naprawdę bardzo ciekawą siatkówkę. Najbardziej dziwi mnie to, że całkiem dobrze wyglądają tutaj w przyjęciu. Mieli w tym elemencie sporo problemów na wcześniejszych imprezach.
Trzeba jednak przyznać, że w meczu z USA trochę jednak w pewnym momencie nie wytrzymali. Prowadzili 2:0, Amerykanie nic wielkiego nie grali i tak naprawdę pomogli im wrócić do gry. Podobny przebieg spotkania jak Włochy - Francja. Tylko, że Iran w przeciwieństwie do Francuzów potrafił w piątym secie się zmobilizować i wskoczyć na wysoki poziom.
Warto też wspomnieć o tym jak mecz Iranu z USA się zakończył. Sędziowie uznali, że atak Andersona był autowy, ale było naprawdę sporo kontrowersji i tak naprawdę nie wiadomo czy blokujący Iranu piłki nie dotknął.
Siatkówka Francuzów może się podobać. Polacy zmierzają w dokładnie tym samym kierunku i zobaczymy jak to będzie wyglądać za jakiś czas. Trójkolorowi stawiają przede wszystkim na elementy techniczne. Przyjęcie, obrona, bardzo szybka gra w ataku.
W meczu z Portoryko grali tak na 50% możliwości. Pierwsze dwa sety z Włochami były kapitalne w ich wykonaniu. Widać było chemię w tej drużynie, radość z gry. Potem jednak po 10 minutowej przerwie wszystko się załamało. Pojawiło się mnóstwo błędów, rozegranie Toniuttiego stało się niedokładne. Podali pomocną dłoń Włochom, a Zaytsev i spółka to wykorzystali.
Według mnie ten mecz będzie bardzo wyrównany i kursy na Francuzów jednak trochę zawyżone. Iran jak na razie prezentował się bardzo dobrze, ale pokazali też, że jak się ich przyciśnie to jednak tacy idealni nie są. Francuzi są sprytni. Ciekawe też jak Iran poradzi sobie z taką techniczną siatkówką.
Over 3.5 seta według mnie najpewniejszy. Obie drużyny w dobrej dyspozycji tutaj. +1.5 seta i win Francji trochę mniejszą stawką, ale warto spróbować.

Typy:
Over 3.5 seta @ 1.44 Pinnacle ✅
Francja (+1.5 seta) @ 2.00 Unibet ✅
Francja @ 3.00 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
ding 125

ding

Użytkownik
My dziś z całą pewnością wyjdziemy podstawową szóstką. Skład wyjściowy będzie taki sam jak w poprzednich meczach. Antiga zmian dokonywać będzie w czasie meczu jeżeli wszystko będzie się układało po naszej myśli, a pewnie takie będzie. Nie ma co mówić o zmęczeniu póki co. Dwa pierwsze mecze były dla nas tak naprawdę trochę mocniejszym treningiem.
Należy pamiętać, że Wenezuela ma przed sobą jeszcze mecz z Australią, który zadecyduje, która z tych drużyn awansuje z czwartego miejsca. Faworytem rzecz jasna będą kangury, ale już kilka niespodzianek padło w tym turnieju. Punkty i sety z Wenezuelą mogą się liczyć w kolejnej fazie choć raczej tak się nie stanie.
Głębsze zmiany od początku zajdą zapewne z Kamerunem w sobotę. W niedzielę mecz z Argentyną o komplet punktów po I fazie. Choć patrząc na grę Albicelestes wydaje się, że kolejny poważny mecz czeka nas dopiero w II fazie.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Wiele osób pisze o zmęczeniu. Moim zdaniem najmniej się męczysz jak wygrywasz szybko 3:0 i do tego bym dążył gdybym chciał oszczędzać siły na dalszą część turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Najmniej to się męczysz jak jest walkower, no ale mniejsza z tym.
Polacy dzisiaj jadą na ten mecz taką sama 12 jak w poprzednich, więc nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu, graniu 2 składem, ani nic. Celem jest zgarnięcie 3 punktów nie ważne czy podstawową ekipą czy zmiennikami, ważne punkty, bo one najprawdopodobniej będą się liczyć dalej. Nie ważne czy awansuje Australia czy Wenezuela, któreś z tych punktów pójdą dalej. Oby to były 3 szybko zdobyte ;)
źródło: http://iglaszyte.pl/2014/09/12-bez-zmian-dzis-wenezuela-go-polska/
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Widzę ładnie wszyscy napalili się na bambusów z Kamerunu a oni powinni w każdym secie dostawać lanie jakich mało. Argentyńczycy może i nie grają nic wielkiego ekipa też średnia ale takim ogórkom spuszczą łomot.
Zero jakiegokolwiek szacunku- &quot;bambusy z Kamerunu&quot; dały zarobić wszystkim, którzy skorzystali z typów. Nie ma to jak &quot;fachowa&quot; wypowiedź na początku meczu. Jednym słowem, żenada.
Iran vs Francja
Jeszcze jakiś czas temu, aby typować wynik takiego spotkanie wystarczyło spojrzeć na Państwa, z których pochodzą zawodnicy. Iran po dobrych występach na LŚ fantastycznie rozpoczął walkę na MŚ. Bukmacherzy upatrują Iran jako dość mocnego faworyta spotkanie, ale moim zdaniem spotkanie to będzie bardzo wyrównanie. Iran, jak już mówiłem tworzy fantastyczny zespół, jednak kiedy spotykają się z dobrą ekipą popełniają również błędy. To spotkanie będzie moim zdaniem bardzo wyrównane, jednak bardziej skłaniam się ku drużynie z Europy i łapię bardzo korzystne dla mnie typy.
Typy:
over 183,5 pkt 1.95 Bet365 ⛔
Francja +1.5s 1,80 Bet365 ✅
 
W 26

wlazly107

Użytkownik
Kamerun był bliski urwania seta Argentynie. Mimo,że nie grali na 100% widać, że są po prostu słabi. I będą tylko oddawać punkty w 2 rundzie.
Ja na dzisiaj podpinam się pod typ Włochy -1,5seta oraz Polska -2,5. Całego składu Antiga nie wymieni, a nawet jeśli to strata seta będzie niespodzianką. Meczu Francji unikam bo tam może zdarzyć się w zasadzie wszystko, na Serbie nie zachęcają kursy więc lepiej odpuścić ten mecz.
 
K 0

kretinho

Użytkownik
w fortunie linia wystawionych punktow na Mike to 11,5 ja osobiscie zagam under 11,5 po kursie 1,8. Mika sam udzielał wywiadu w którym przyznal ze jest zmeczony po tych 2 meczach, wiec Antiga moze go posadzic dzisiaj na ławce od poczatku. co myslicie o tym typie?
 
N 7

narli1989

Użytkownik
Iran vs Francja Iran -1,5 , 1.88 Betgun
Dzisiaj na ruszt wrzucam zapowiadający się arcyciekawie mecz Iran vs Francja ( w kosza dziwnym trafem też Iran gra z Francją jednak tam faworyt jest tylko jeden ???? ). Wracając do w/w meczu to wg mnie Iran jest zdecydowanym faworytem, po tym co pokazał do tej pory. Silna zagrywka a także bardzo dobry flot to zdecydowanie najlepsze atuty Iranu, nie można też zapomnieć o bloku który wg mnie jest po ich stronie. Atak w obu drużynach wg mnie porównywalny, jednak we Francji tak jak już ktoś wcześniej pisał jeśli nie ma Rouziera to nie ma Francji bo Ngapeth szału nie gra, i jest co najmniej nieregularny. Francuzi po pierwszym pewnie wygranym meczu z ogórkami, wtopili z Włochami, którzy po 2óch setach się ogarnęli i zaczęli trafiać zagrywką, co dla Francuzów okazało się zabójcze, a w tym momencie to Iran ma jedną z najlepszych zagrywek na tym turnieju. Nie widzę innego wyniku jak pewna wygrana Iranu, nie zdziwięsię jak zleją Francuzów do 0.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Znowu. Nie mam pojęcia na co są te czelendże skoro sędziowie dwa razy sprawdzają czy atak Rouziera poszedł po bloku (a poszedł) i zatwierdzają swoją pierwotną decyzję czyli brak dotknięcia przez blok. Temat rzeka i przykładów takich głupkowatych decyzji możnaby mnożyć.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Włochy - Belgia
KRAJ/LIGA: Mistrzostwa Świata Polska 2014 Siatkówka
TYP: DW 3-0
KURS: 2,50
BUK: Bet365
STAWKA: 3/10
ANALIZA:
Chyba przyszedł najwyższy czas by Włosi pokazali klasę. Oba zespoły po jednej wygranej i jednej porażce z tym że Włosi uznawani byli za faworytów turnieju a póki co nie jest tak kolorowo na dzień dobry przegrali z Iranem który wyrasta na czarnego konia turnieju w następnym meczu po dwóch seta przegrywali z Francją 2-0 by ostatecznie wygrać 3-2 ???? tak więc dziś liczę na pełną koncentrację po stronie Włochów i w efekcie gładkie i pewną wygraną 3-0 ????
http://www.sportowefakty.pl/siatkarskie-ms-2014/465445/mozesz-umrzec-ale-musisz-walczyc-rozmowa-z-mauro-berruto-trenerem-reprezentacji-
Powodzenia ;)
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Żal dupe ściska widząc niektóre wypociny w dziale. Tutaj słowo do Marcina-Odry, odblokuj chłopie dyskusje bukmacherskie &lt;prosi&gt;, na chwilę obecną żeby wyszukać w działach konkretów, trzeba przebić się przez stek bzdur ... do rzeczy:
Kanada - Egipt
Typ: Kanada 3-0 pyk ✅
@1,80 bet365
Kanada na chwile obecną bardzo poukładana i na dzień dzisiejszy może powalczyć z każdym. Skład najmocniejszy na chwile obecną. Egipt to grupa amatorów, którzy grają po ligach katarskich i duszą się we własnym sosie u siebie. Ekipa klonów rok w rok czyni postępy, a ich jutrzejsze zwycięstwo jest bardzo oczywiste. Kurs smaczny tylko łykać.
Typ na który najbardziej ostrze zęby..
Korea Południowa - Kuba
Typ: Kuba -1,5
@ 2,20 bet365 pyk ✅
lub dla mniej odważnych Kuba 1,61 b365 pyk ✅
Nie ma co przywoływać dobrych wyników sprzed lat. Nie ma co patrzeć w statystyki, gdzie ekipa skośnych wygrała pucha Azji. Każdy miał wywalone przed MŚ i grał rezerwami a Koreańcy na tym skorzystali. Czy spuchli na dzień dzisiejszy, nie wiem.... Koreańczycy grają na MŚ słabo, żeby nie powiedzieć żałośnie. Kto widział ich w poprzednich meczach, chyba w pełni się zgodzi. O ile zespół Korei może powalczyć z ekipami &quot;technicznymi&quot;, to tam gdzie głównym atutem zespołu jest siła, Korea nie ma czego szukać. Przyrody się nie oszuka, nic nie podbiją skośni jak Kubańczycy przyjmą. Goście od Fidela wbiją ich w parkiet i nie będzie co podbijać. Fakt, Kuba w tym turnieju gra trzecim sortem ale jeśli chodzi o siatkówkę, oni mają z czego wybierać. Spodziewam się łomotu bo na tle żałosnych Koreańczyków, nawet Kuba u20 wygląda świetnie. Siłowa siatkówka powinna wystarczyć na słabych, co by tu nie pisać gości z Azji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Znowu. Nie mam pojęcia na co są te czelendże skoro sędziowie dwa razy sprawdzają czy atak Rouziera poszedł po bloku (a poszedł) i zatwierdzają swoją pierwotną decyzję czyli brak dotknięcia przez blok. Temat rzeka i przykładów takich głupkowatych decyzji możnaby mnożyć.
Tutaj akurat był inny problem z tego co widziałem.
System &quot;czelendż&quot; po prostu się zawiesił i przez moment po prostu niczego nie można było sprawdzić.

To co my widzieliśmy na ekranie to były powtórki telewizyjne, do których sędziowie dostępu nie mają.

Inna sprawa, że skoro system się zawiesił to mogli to jakoś przekazać sędziemu. A Francuzi dwukrotnie prosili o wideoweryfikację i dwukrotnie takiej możliwości nie dostali, bo system nie działał.

Naprawdę sporo kontrowersji z tym systemem. Nie mam wątpliwości co do tego, że jest to potrzebne, ale jest jednak sporo do dopracowania.
Również niektórzy sędziowie w tym zakresie wydają się zupełnie zakręceni, a przecież jakieś szkolenia na pewno przechodzili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Ktoś mi powie jak sobie radził Iran dzisiaj? Francja tak dobrze zagrała czy raczej słabszy mecz Iranu?
Oglądałem niecały dzisiejszy mecz Iranu i moim zdaniem powtórzy się scenariusz z LŚ, to znaczy rozpoczęcie zmagań z wysokiego &quot;C&quot;, a później obniżenie poziomu gry. Dziś nie wyglądało to już tak fajnie, jak w meczu z Włochami. W sumie lepiej dla nas, bo przecież łączymy się z ich grupą. Szkoda, że dziś Francja i Iran nie rozegrali pięciu setów, bo to zawsze strata punktów przez obydwa zespoły i tym samym lepiej dla naszej ekipy.
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Chiny - Bułgaria
Typ: Chiny (+2.5 seta)
Kurs: 1.75 Buk: Bet365
⛔

Spotkanie w którym faworytem wydają się być Bułgarzy jednak ja uważam że Chińczycy jutro pokażą się z bardzo dobrej strony . Liderem Chińczyków jest Zhi Yuan który na tym etapie mistrzostw jest najlepiej punktującym zawodnikiem MŚ . W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami na Memoriale Huberta Wagnera wygrali Bułgarzy 3:2 jednak spotkanie było bardzo wyrównane i napewno w jutrzejszym spotkaniu też pojedynek nie będzie jednostronny . Jeszcze po takim kursie to żal nie zagrać . Linia ustawiona na poziomie 160 pkt sugeruje że przynajmniej 4 sety będą . Ja uważam podobnie napewno Chińczycy pokażą się jutro z dobrej strony i postraszą trochę Sokolova i spółkę .

http://poland2014.fivb.org/pl/turniej/dru%c5%bcyna/CHN-China/players/zhi-yuan?id=40666
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Niemcy-Tunezja
Niemcy -2,5 1.33 bet365
⛔
Kolejny raz ta sama śpiewka.
Mecz, który musi się odbyć i raczej wynik jest już znany.
Niemcy wczoraj zagrali bardzo przyzwoity mecz z Kubą, którą osobiście stawiam wyżej niż Tunezję.
Dobry mecz zagrał Grozer, o dziwo nawet podobało mi się rozgrywanie Kampy, jak jeszcze na swoim poziomie zacznie grać Kaliberda to faktycznie mogą tu jeszcze namieszać.
Fajnie wyglądają w bloku i na zagrywce, bardzo podoba mi się również gra libero Tille, który moim zdaniem dopiero od tego sezonu zagra w klubie na miarę swoich umiejętności.
Tunezja wyraźnie odstaje poziomem, mają momenty, w których pokazują w miarę przyzwoitą siatkówkę, ale są to tylko krótkie epizody.
Nawet nieźle w meczu z Brazylią wyglądał atakujący Garci, w sumie niezły zawodnik.
Podsumowując, róźnica poziomów bardzo wyraźna, drugi skład Niemców również powinien wygrać 3-0 itp. ????

Brazylia-Finlandia
Brazylia -2,5 1.61 Pinnacle
✅
Finlandia trochę bez formy, pierwszy mecz bardziej przegrany przez Kubańczyków, później zwycięstwo z Koreą, w sumie dość przekonywujące, ale dwa sety były na styku.
Ogromnym problemem jest prawe skrzydło, Sivula wyraźnie męczy się na tej pozycji, Ojansivu pewnego poziomu nie przeskoczy, nie wiem w jak słabej formie musi być Mikko Oivanen skoro w ogóle nie wychodzi na boisko, chyba, że ma jakiś uraz o którym nie wiem.
Przyjmujący Siltala-Kunnari jakoś niespecjalnie mnie przekonują w obecnej formie.
Na pewno na plus można im zapisać rozegranie, zarówno Esko jak i Tervaportti preferują fajną, szybką grę, jest sporo środka co może się podobać.
Skład Finów bardzo doświadczony i mam delikatne wrażenie, z resztą nie po raz pierwszy, że są już trochę zmęczeni sobą nawzajem.
Brazylia wczoraj bez problemów ograła Tunezję, inaczej być nie mogło.
Trochę pograli rezerwowi, jutro raczej zagra pierwsza szóstka. Jest sporo gry środkiem, wygląda to bardzo efektownie, w sumie mecz z wiceliderem, więc jest o co grać. ????

Chiny-Bułgaria
Bułgaria -2,5 2.10 WilliamHill
✅
A to dla zabawy.
Bułgarzy trochę bez formy, przynajmniej takie można odnieść wrażenie po pierwszych dwóch meczach, z Meksykiem w sumie spokojnie, ale bez błysku, z Kanadą porażka trochę po frajersku.
Jak na razie najbardziej zawodzą liderzy w ofensywie czyli Sokolov i Aleksiev, jest co poprawić w ich wykonaniu.
Podoba mi się gra jak na razie Penczeva, chyba najrówniej grający obecnie zawodnik, w sumie fajnie również wyglądają środkowi, do których Żekov stara się sporo wystawiać.
Chiny to przede wszystkim Zhi Juan, trzeba mu przyznać, że jak na razie gra bardzo dobry turniej, do niezłej skuteczności w ataku dodaje ciekawą zagrywkę, widać, że ma potencjał.
Mecz z kontekstu drugiej rundy ważny, Chiny są bardzo blisko wyjścia z grupy, więc punkty z tego meczu będą się liczyć.
Liczę na przebudzenie Bułgarów, umiejętności czysto siatkarskie zdecydowanie po ich stronie.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Godzina: 13.00
Spotkanie: Korea Pd - Kuba
Typ: Kuba (-3,5 punktu)

Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jeśliby nie patrzeć na wyniki na obecnych mistrzostwach, to nie byłoby za bardzo tutaj czego analizować. Nie byłoby również znakomitego kursu wystawionego przez bukmacherów zarówno na samo zwycięstwo Kuby, jak też i na handicapy. Skoro takowy się pojawił, to grzechem byłoby z niego nie skorzystać, a skoro pierwszy typ na dzisiaj to propozycja na Kubę z handicapem setowym (a jakżeby inaczej), to ja pobieram punktowy.
Z jednej strony wicemistrz świata i drużyna, która pozbawiona obecnych stresów mogłaby nieprzerwanie dzięki wybitnym możliwościom motorycznym zaliczać się do ścisłej światowej czołówki, z drugiej zaś zespół, o którym sporo napisałem już w poprzedniej analizie w trafionym spotkaniu z Finlandią. Zespół, który jest może i ambitny i ciężką pracą dąży do sukcesu, ale z drugiej strony zespół, który ze względu na pewne naturalne braki nigdy nie dorówna światowym standardom siatkówki.
Kubańczykom po ostatnim spotkaniu, oddanym bez walki Niemcom, zapala się powoli czerwona lampka, i taki mecz, jak ten jutrzejszy, jest dla nich ostatnią szansą i znakomitą okazją do przełamania złej passy, która zaczęła się w inauguracyjnym boju z Finami.
Obydwie ekipy grały ze sobą 8 razy, z czego 7 meczów (w tym 6 po 3:0 i 3:1) wygrali Kubańczycy. Nic dodać nic ująć. Po prostu: Kubo do boju! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom