>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn - Polska 2014 (30.08-21.09)!!!

Status
Zamknięty.
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Spotkanie: Meksyk - Bułgaria
Typ: handicap setowy Bułgaria -2,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Jeśli mamy poniedziałek i w piłce nożnej nic ciekawego się nie dzieje, to spojrzeć trzeba obowiązkowo na ofertę siatkarskiego Mundialu. Tutaj, ku mojemu ogromnemu zdumieniu. buki płacą całkiem dobre pieniądze na zwycięstwo 3:0 Bułgarów z nieco egzotycznym Meksykiem.
Spójrzmy prawdzie w oczy - Bułgarzy nie mają prawa stracić w tym spotkaniu seta. Co więcej, w żadnej z partii Meksyk nie ma prawa wyjść z dwudziestki.
Najpierw ranking - Bułgarzy obecnie na 8 miejscu, Meksykanie na 22. Na dodatek jedynie dwóch siatkarzy meksykańskich występuje w słabych ligach europejskich (Vargas w portugalskim Fonte do Bastardo i Guerra w Chenois Genewa), a wszyscy pozostali grają w anonimowej dla nas lidze meksykańskiej (większość w zespole Tigres). Każdorazowe zderzenie z europejską siatkówką na wysokim poziomie (a Bułgarię - mimo że targaną ostatnio wewnętrznymi konfliktami - wciąż do takich drużyn zaliczam) może dla nich oznaczać katastrofę. Nie inaczej będzie w tym przypadku.
Oglądałem dzisiaj spotkanie Portoryko z Argentyną, i choć Portorykanie w pierwszej partii pokazali lwi pazur, nie zaistnieli za bardzo w tym meczu. Meksyk w eliminacjach Mundialu najpierw gładko uległ Portoryko 0:3, potem zaś wygrał w finale turnieju 3:0, co uznane zostało przez wszystkich za ogromny sukces. Dodać też należy, ze nawet z nikomu nie znanymi Bahamami stracił w tym samym turnieju seta!
Jeśli więc nawet trener Meksyku mówi, że oprócz Kanady nie znają za dobrze swoich rywali i że jego zawodnicy pochodzą z innych szkół i mają inne podstawy, to wniosek jest tylko jeden - z Bułgarami nawet nie zdążą zobaczyć, jak gra się w siatkówkę na solidnym poziomie, bo zanim na dobre zaczną spotkanie, będą musieli zbierać się do szatni.
To dwie zupełnie inne klasy i przewiduję łatwe i spokojne zwycięstwo podopiecznych Plamena Konstantinowa.
 
M 2

mikksecretnick

Użytkownik
A kogo to obchodzi że Solorz czy ktoś tam inny zainwestował kupę kasy? Jakoś inne kraje które wykupiły transmisje pokazują mecze na otwartych kanałach. Chcą zarobić na mistrzostwach pokazujac je na kanałach dodatkowo płatnych? no sorry ale nie tędy droga, to jest anty-reklama siatkówki w Polsce. W kraju w którym jest mnóstwo kibiców tego sportu. Ja dalej nie ogarniam jak można było zrobić takie świństwo bo inaczej tego nazwać nie można. Są to mistrzostwa dla &quot;wybrańców&quot; niestety...
Dodatkowo właśnie z powodu frustracji kibiców Polsat może jeszcze więcej stracić niż próbował odzyskać. Trzeba było nie płacić 15 MLN EUR skoro nie byli pewni, że uda się to zwrócić. A tak mogli zarobić na reklamach etc lub podnieść ceny innym krajom. Niestety jak zawsze najwięcej stracimy my, kibice (przypomnę, że PZPS dokładał do organizacji, a kto finansuje związek...). Przeliczą się setnie i niestety na &quot;naszych&quot; mistrzostwach zarobią właściciele zagranicznych streamów.
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Meksyk-Bułgaria
Typ: Bułgaria (-16.5)
Kurs: 1.90 Buk: WilliamHill
✅
Spotkanie grupy C w której zdecydowanym faworytem są Bułgarzy i uważam że dość łatwo rozprawią się z ekipą z Ameryki Północnej . Handicap jaki oferuje WilliamHill jest bardzo fajny i to po jakim kursie . Dla porównania Sportingbet daje no to samo zderzenie kurs 1.74 na Bułgarów.
Dlaczego uważam że Bułgarzy pokryją ten handi ?
Dlatego że uważam że jutrzejszym meczem będą chcieli dobrze rozpocząć Mistrzostwa i podbudować swoje morale. Uważam że jutro Bułgarzy pokonają Meksykanów 3:0.
Myślę że w pierwszy set zakończy się wygraną Bułgarów 25:20 drugi 25:16 i już mamy 14 pkt przewagi Bułgarów w 3 secie Bułgarzy dadzą wygrać z 20 pkt Meksykanom i handicap zostanie pokryty .
Uważam że Bułgarzy nie będą się męczyli tak jak dzisiaj Amerykanie i spokojnie wejdą w te Mistrzostwa zwycięstwem za 3 pkt.

Chiny-Egipt
Typ: Over 3.5 seta
Kurs: 1.47 Buk: ComeOn
✅
Spotkanie które zapowiada się bardzo emocjonująco . Faworytem Bukmacherów są Chiny , jednak wielu uważa że jutro może być mała niespodzianka i to Egipt wygra to spotkanie .
Dlatego wolę zagrać coś co wydaję się najbardziej prawdopodobne z tego spotkania . Po co grać na Chiny za 1.30 skoro wiele może się wydarzyć w tym spotkaniu lepiej zagrać na to że będą przynajmniej 4 sety. Jak już pisałem oba zespoły napewno nie odpuszczą jutrzejszego spotkania bo każdy pkt się przyda a z rywalami takimi jak Rosja , Bułgaria czy nawet Kanada będzie ciężko o jakąkolwiek zdobycz punktową .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Meksyk-Bułgaria
Bułgaria -2,5 1.75 WilliamHill

Było już chwilę wcześniej i zgadzam się z typem.
Ważna będzie tutaj kwestia podejścia Bułgarów do meczu, jeśli zagrają choćby na 50% możliwości to powinni ogarnąć.
Skład solidny, choć trochę słaby rozgrywający, Żekov jest trochę niedokładny i schematyczny.
Liderem jest oczywiście Sokolov, fajna para przyjmujących Aleksiev-Skrimov, do tego solidna trójka środkowych i dobry libero.
Bazują na mocnej zagrywce i sile na siatce, są to ich atuty, jeśli nie będą popełniać zbyt dużo błędów własnych to powinno być ok.
O Meksyku nie będę za dużo pisał, ponieważ moja wiedza o nich jest niewielka, większość gra w rodzimej lidze, warunki fizyczne mocno przeciętne.
Sparingi przed mistrzostwami słabiutko, tak jak pisałem na początku, wszystko rozegra się w głowach Bułgarów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Brazylia - Niemcy
Typ: Niemcy +1,5
Kurs: 2,70 unibet

Zacznijmy od tego, ze kanarki mocno faworyzowane przez wszystkich. Kazdy zainteresowany wie, ze jeszcze nie tak dawno Brazylia piekielnie meczyla sie sama ze soba. Zespol tak naprawde grajacy jedna szostko i z jedna solinda para przyjmujacych. Fakt sparingi grane przed ms wygladaly ok ale ja nadal uwazam, ze Brazylia to nie ta ekipa z czasow Giby i Ricardo. Malo tego Rezende uziemia Raphaela i Lipe. Niemcy moga byc czarnym koniem tego turnieju. Na ataku bogactwo i trener dobrze rotuje pozycja nr 4. W sparingach wiecej gral Jochen, wydaje sie, ze to jednak Grozer bedzie tym nr 1. Gracz, ktory w pojedynke moze rozstrzygnac mecz. Spory postep w Rosji, gdzie nie kazdy potrafo sie zaaklimatyzowac. O ile Kaliberda nie zostanie razaco zatrzymany, to Niemcy powalcza. Kto wie czy nie urwa calego meczu ? Jak dla mnie jeden punkt wywalcza.
Jak dla mnie Brazylia nie da sobie urwać punktów w tym meczu , mają świadomość , ze to jest spotkanie o 1 miejsce w grupie , co do ich formy , byli po cięzkich treningach , nogi im nie pozwalały grać . Co do Niemców sie zgodze , graja dobrze , maja dobry skład , Grozer , Schops , Kaliberda to nie są anonimowi zawodnicy . Jednak wydaje mi się , ze ten mecz zakonczy sie wynikiem 3:0 , ewentualnie 3:1 dla Brazylijczyków .
 
boku 24

boku

Użytkownik
Trzeciego dnia siatkarskiego mundialu postanowiłem zahaczyć wszystkie spotkania.
Na pierwszy ogień największy pewniak. Napisaliście już wiele, więc raczej nie trzeba się rozpisywać. Bułgaria przewyższa Meksykanów co najmniej o siatkarską klasę. Nie wyobrażam sobie straty seta. Gram na DW po dwóch setach 2:0 dla BUL. Kurs w STS 1.42 (na DW 3:0 nieco niższy kurs).
Podobnie stawiam w meczu Rosjan. Co prawda Kanada, to nie Meksyk, jednak Rosjanie tutaj również są o klasę lepsi. Jeśli nic nie zawiedzie, to gładko powinniśmy widzieć na tablicy wyników 2:0. Liczę, że Spiridonow szybko wyprowadzi z równowagi Kanadyjczyków :cool: Kurs 1.50 w STS.
Mecz Finlandia - Kuba. W poprzednich latach faworytem byłaby tylko i wyłącznie Kuba. Jednak liczne ucieczki z kraju powodują, że w reprezentacji znów mamy nowe twarze, które w LŚ grały dość słabo lekko mówiąc. Cała kadra opiera się na lidze kubańskiej. Liczę tutaj na zwycięstwo doświadczonych Finów, którzy ostatnio prezentują się co najmniej solidnie. Zwycięstwo Finlandii po kursie 1.75 w STS.
Brazylia - Niemcy. Nad tym meczem myślałem sporo. Ciężko było znaleźć sensowny typ. Miało być +1.5 na GER, ostatecznie jednak poszedłem w handicap punktowy +12.5 po kursie 1.70. Niemcy wyrastają na czarnego konia turnieju. Pierwsze mecze nie są łatwe, zwłaszcza dla faworytów. Liczę, że w Spodku będę mógł osobiście obserwować wyrównane spotkanie. Ciągle widzi mi się tie-break, ostatecznie gram zachowawczo. 12.5 nawet przy 0:3 powinno &quot;pyknąć&quot;.
Chiny-Egipt. Bardzo ważny mecz dla obu ekip, które myślą o awansie do drugiej rundy. Poziom obu drużyn wyrównany. Liczne przestoje, liczne pomyłki. Dla mnie mecz na 50-50, no może 60-40. Tak czy siak, linia +9.5 na Egipt wydaje mi się bardzo ciekawa (1.80), bowiem po cichu liczę na ich zwycięstwo. Zawodnicy doświadczeni i obyci na siatkarskich parkietach, mimo, iż zdecydowana większość, to ligi afrykańskie, to jednak KMŚ chociażby z ich udziałem.
Na koniec Korea-Tunezja. Tunezyjczycy mają znacznie mniejszy potencjał od Egipcjan. Koreańczycy większy niż Chińczycy. Odpowiedź nasuwa się sama. Spotkanie wygrają Azjaci. Mam nadzieję, że z przewagą dwóch setów. Gram -1.5 seta po 1.47 w STS.
Zagrałeś? Trafiłeś? Podziękuj. Zagrałeś, przegrałeś? Przepraszam.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Za duzo ostatnio cos tych &quot; pewniakow&quot; wiec na dzisiaj proponuje ze Niemcy wygraja z Brazylia. Brazylijczycy tak samo jak USA, nie beda chcieli odrazu pokazywc kto rzadzi na MS. Niemcy solidny sklad, jak i ostatnie wyniki 3:2 i 3:0 z Wlochami, i dla mnie sa wiekszym czarnym koniem tego turnieju niz powolutku rozkrecajacy sie Iran. H2H, 3:1 dla Rosji, gdzie jedna wygrana Niemcow w meczu towarzyskim. Wiekszosc pewnie nastawia sie na +2.5 seta dla Niemcow, ale ja tutaj widze 3:1 lub 3:2 dla naszych zachodnich sasiadow.
Niemcy vs Brazylia @Niemcy
Kurs:5
Bukmacher:5Dimes
 
K 163

koticzek

Użytkownik
Pierwsze mecze turnieju i ciezko coś powiedziec o formie druzyn wiec ciezko tez o jakies &quot;pewne&quot; typy. Dlatego wydaje mi sie ze najpewniejszy mecz to Bułgaria - Meksyk. Dlaczego?
O kłopotach i konfiktach w Bułgarii mozna by duzo pisac ale niezmienia to faktu ze graja tam znakomici zawodnicy z Sokolovem na czele a przyjscie Plamena Konstankinowa sprawilo ze zespol ten wrocil na wlasciwe tory i powinien byc grozny w tych mistrzostwach. Natomiast Meksyk to zespół calkowicie anonimowy wiekszosc zawodnikow gra w rodzimej lidze, ktora poziomem napewno nie zachwyca. Mysle ze sam awas na MS jest dla nich bd sukcesem, a w swojej grupie moga powalczyc co najwyzej z Chinami i moze z Egiptem. Kazdy inny wynik niz wygrana 3:0 Bułgari bedzie tutaj duzym zaskoczeniem.

Bułgaria (-2,5) 1,70 ✅✅✅
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Niemcy +14.5 (1.63) Marathonbet ⛔
Kanada +16.5 (1.64) Marathonbet
✅
Absurdalnie niskie kursy na Brazylie i Rosje. To dopiero pierwsze mecze turnieju i nie może być tutaj takich linii przeciwko tak mocnym drużynom jak Niemcy i Kanada. Faworyci turnieju (chociaż moim zdaniem Brazylia nie jest tutaj nawet faworytem do medalu, ale to temat na inną dyskusje) nie muszą wejść od razu w turniej na pełnej mocy co pokazało m.in USA. Niemcy mają naprawdę solidny skład, z Grozerem na czele, z Kaliberdą, mogą spokojnie nawiązać tutaj walkę nawet o zwycięstwo. Kanadyjczycy ze swoim bombardierem Schmittem i Perrinem na lewej będą na pewno groźni dla każdego, Ruscy wybitnie na memoriale nie wyglądali, zobaczymy czy od razu świetnie wejdą w turniej, ale nawet jeśli tak to jak dla mnie tego handi nie pokryją

Potem kilka słów o późniejszych meczach
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Brazylia vs Niemcy

Jestem bardzo zaskoczony, jak niskie kursy wystawili bukmacherzy na to spotkanie (a dokładnie jak niski jest kurs na zwycięstwo kanarków). Brazylia od dawna lubi sobie przegrać seta (a o tym, że lubi przegrać swój pierwszy mecz na turniejach chyba, żadnemu kibicowi nie muszę mówić). Niemcy to sprawna, uzupełniając się ekipa, Brazylia klasa sama w sobie, może już to, co 10 lat temu, w latach totalnej dominacji, ale zawodników nadal mają świetnych. Zainteresowałem się overem punktowym, który osobości gram. Over 172,5 po 1,75 (bet365) to dla mnie promocja, której warunki spełnienia to cztery niezbyt wyrównane sety (chociaż nie chce mi się wierzyć, żeby chociaż jeden nie był naprawdę na styku (może na przewagi)).
Brazylia vs Niemcy over 172,5 1,75 Bet365
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dzisiaj krócej, bo nie mam za wiele czasu.




Brazylia jedni z faworytów do złota na tych Mistrzostwach Świata.
Niemcy przez wielu fachowców typowani na &quot;czarnego konia&quot;.

Brazylia kiepsko spisywała się w fazie grupowej LŚ, ale to nikogo nie dziwi. Widać było, że postawili od razu na bardzo ciężkie treningi i potem było widać, że brakuje im świeżości. Potrafili jednak wrócić do dobrej gry i zajęli w sumie 2 miejsce w LŚ.

Ciekawe jak będzie prezentował się Murilo, który może nie będzie jakoś szczególnie widoczny na parkiecie, ale jest bardzo ważnym zawodnikiem. Brazylia ma znakomitych środkowych, których pewnie będzie bardzo często wykorzystywać przy dobrym przyjęciu.

Niemcy w LŚ sobie trochę odpuścili. Heynen testował sporo wariantów, nie było też np. Grozera czy podstawowych środkowych.

Niemcy mają całkiem dobrze zbilansowany zespół. Grozer czy Schops na ataku to przecież znakomici zawodnicy. Kaliberda i Fromm zbierali świetne recenzje za występy w poprzednim sezonie w A1.

Problemem Niemców może być zagrywka, bo akurat w tym elemencie nie są jakoś specjalnie mocni (wiadomo, że Grozer akurat będzie &quot;strzelać&quot;), ale różnie z tym bywa.


Faworytem Brazylia, która pewnie wygra, ale Niemcy spokojnie mogą tutaj nawiązać walkę i urwać jakiegoś seta.
W sparingach wyglądali naprawdę, naprawdę dobrze.


Typ:
Niemcy (+2.5 seta) @ 1.67 Pinnacle ⛔


Rosja - Kanada​


Rosjanie kolejny faworyt do złota, ale według mnie aż tak mocni jak na poprzednich imprezach nie są.
Kanada na pewno nie jest jakimś wybitnym zespołem z czołówki, ale może powalczyć.

Rosja bez Michajłowa, Wołkowa, Werbowa, Siwożeleza. Można też dodać Tietiuchina czy Ktieja, ale to, że ich zabraknie było prawie pewne.
Te braki są widoczne. Zwłaszcza na pozycji libero i na przyjęciu. Golubiew czy Jermakow to są jednak znacznie słabsi zawodnicy od Werbowa. Na przyjęciu też brakuje trochę regularności. Birjukow po kapitalnym sezonie w Moskwie trochę jednak spuścił z tonu. Spiridonow nieobliczalny, ale czy to jest zawodnik z najwyższej półki? Sawin na pewno objawienie i bardzo ciekawy zawodnik. Ilinykh zarówno w reprezentacji jak i w klubie strasznie faluje, chociaż potencjał ma spory.
Oczywiśnie nadal są Muserski, Grankin czy Pawłow, ale jakoś w LŚ to nie do końca funkcjonowało tak jak powinno.
Nadal oczywiście dysponują bardzo dobrą zagrywką, świetnym blokiem, ale zobaczymy czy tak łatwo znajdą się np. w półfinałach.

Kanadyjczycy to przede wszystkim Gavin Schmitt. Zespół zrobił spory postęp pod okiem Glenna Hoaga, ale też trochę jednak brakuje regularności. Przede wszystkim nie jestem przekonany do rozgrywających. Kolejna rzecz to przeciętna zagrywka (patrzę całościowo na zespół). Kilku naprawdę dobrych zawodników: wspomniany Schmitt, wszechstronny Perrin na przyjęciu, dobrzy, solidni środkowi.

Rosja zdecydowanym faworytem, ale kursy trochę jednak przesadzone. Z racji tego, że to pierwszy mecz, a jak widać po wczorajszych spotkaniach (Włochy, USA) to te najmocniejsze zespoły w najlepszej dyspozycji jeszcze nie są.
Tutaj lekko w stronę seta dla Kanady.


Typ:
Kanada (+2.5 seta) @ 2.12 MarathonBet ⛔


Finlandia - Kuba​


Kubańczycy według mnie nic wielkiego tutaj nie ugrają. Może wyjdą z grupy, może nie.
Finlandia ogólnie na MŚ też pewnie nikogo nie zaskoczy, ale z grupy powinni wyjść.

Co do Kubańczyków to oczywiście personalnie wyglądają po prostu mocno przeciętnie. Zdecydowanie najpewniejszym zawodnikiem, który gra regularnie jest leworęczny Cepeda. Całkiem solidnie wyglądają też środkowi.
Oczywiście Kubańczycy nadal będą imponować skocznością, dynamiką, mocą uderzenia, ale nie jest to poparte odpowiednią techniką, czy też po prostu regularnością. Brakuje im trochę umiejętności w porównaniu z drużyną, która w 2010 zdobyła medal na MŚ.

Jakoś wielkim fanem Finlandii nie jestem, bo jest to dziwny zespół. Mnóstwo doświadczonych zawodników, którzy czasami na parkiecie zachowują się jak juniorzy. Zdarzają im się czasami naprawdę dziwne mecze, w których popełniają po prostu serię idiotycznych błędów.
Skład optymalny. Esko i Tervaportii na rozegraniu, Matti Oivanen, Shumov, Lehtonen na środku, Ojansivu i Sivula na ataku i na przyjęciu Kunnari, Siltala i Mikko Oivanen. Oczywiście są też inni zawodnicy, ale akurat ci będą stanowić o sile tego zespołu.
Finowie fajnie wyglądają pod względem technicznym, mają ciekawą, różnorodną zagrywkę. Trochę czasami brakuje mocy z lewego skrzydła i dlatego na przyjęciu będzie pewnie trochę pogrywał Mikko Oivanen.

Można było grać trochę wcześniej, jak kursy były w granicach ~2.00, ale teraz nie jest najgorzej.

Kubańczycy w 3 dywizji LŚ niczym ciekawym nie zaskoczyli. Według mnie sama siła nie wystarczy w meczu z doświadczonym, fińskim zespołem.


Typ:
Finlandia @ 1.81 Pinnacle ✅


Meksyk - Bułgaria​


Meksyk chyba będzie najsłabszą ekipą w grupie C.
Bułgaria ma spore szanse w tym turnieju zajść naprawdę wysoko.

Meksyk zupełnie niczym nie imponuje. Widziałem kilka ich spotkań w 3 dywizji LŚ i coś tam próbowali, ale to przed własną publicznością. Czasami wyglądali jakby zupełnie wyłączali myślenie podczas ataku.

Bułgarzy trochę przemeblowani. Nie jestem akurat przekonany czy rezygnacja z Bratoeva, który był przez dłuższy czas podstawowym rozgrywającym to dobra decyzja, ale zobaczymy.
Jest Sokolov, jest Aleksiev, a więc główne armaty w tym zespole. Dobrze, że wrócił Todorov na środek siatki, bo to naprawdę bardzo, bardzo dobry zawodnik. Bułgarzy powinni grać trochę szybszą siatkówkę z Zhekovem (nie będzie to poziom Argentyny czy Polski, ale jednak).

Meksyk nie powinien być tutaj większym zagrożeniem. Jeżeli Bułgaria zagra cały mecz w pełni skoncentrowana to wygra szybko w trzech setach.


Typ:
Bułgaria (-2.5 seta) @ 1.62 WilliamHill ✅


Chiny - Egipt​


Spotkanie, które może zadecydować o wyjściu z grupy któregoś z tych zespołów.

Egiptu już trochę nie widziałem, ale widziałem skład. Jest leworęczny, bardzo dobry atakujący Ahmed Abdelhay Salah, jest przyjmujący Badawy. Brakuje rozgrywającego Abdalli Ahmeda, który razem z Salahem grał w Galatasaray z tego co pamiętam.

Chińczycy pokazali się w Memoriale Wagnera. Nie grali najgorzej, urwali punkt Bułgarom (chociaż Bułgarzy w tym meczu grali trochę na stojąco). Starają się grać szybko i kombinacyjnie, brakuje trochę warunków fizycznych. Nie są też jakoś szczególnie mocni w przyjęciu. Dwóch ciekawych skrzydłowych: Zhi Yuan i Weijun Zhong.

Ciężko tutaj wskazać faworyta. Kursy według mnie trochę zaniżony na Chińczyków, ale też dawno nie widziałem Egiptu i może to się okazać jednak dosyć ważne w kontekście oceny potencjału tego zespołu.

Tak czy inaczej nie są to drużyny, które potrafią utrzymać równy, wysoki poziom. Więc można próbować over 3.5 seta.


Typ:
Over 3.5 seta @ 1.49 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
:siata: Spotkanie: Finlandia - Kuba ⛔ ⛔ ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: To chyba jakas pomyłka! Od roku Kuba przegrala tylko 2 mecze! Z Turcja i Kanada a wygrali okolo 20 meczy. Finowie maja o wiele gorsze wyniki i nie maja sie czym poszczycic. Niby Kuba to nie to samo co kiedys ale nadal dobra solidna ekipa a Finowie to sredniak Europejski wiec sami pomyslcie czy nie warto postawic w dobrej formie Kubanczykow czy na srednich Finow? Coz wasza sprawa ja was moge jedynie pokierowac :smile:

__________________
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
:siata: Spotkanie: Finlandia - Kuba
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: To chyba jakas pomyłka! Od roku Kuba przegrala tylko 2 mecze! Z Turcja i Kanada a wygrali okolo 20 meczy. Finowie maja o wiele gorsze wyniki i nie maja sie czym poszczycic. Niby Kuba to nie to samo co kiedys ale nadal dobra solidna ekipa a Finowie to sredniak Europejski wiec sami pomyslcie czy nie warto postawic w dobrej formie Kubanczykow czy na srednich Finow? Coz wasza sprawa ja was moge jedynie pokierowac :smile:

__________________
Popatrz z kim w ciągu tego roku Kuba grała. Same tuzy siatkówki typu Meksyk, Dominikana, Portoryko, Tunezja, Wenezuela, trzeci garnitur amerykanów i uwaga - Surinam i Barbados ???? . Porażki z typowymi średniakami jak Turcja i Kanada świadczą o sile aktualnej reprezentacji Kuby.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
A widziałeś z kim oni wygrali? Bahamy, Portortyko x2, Dominikana x4, Barbados , Surinam, Meksyk, Tunezja o jakimś pucharze Ameryki gdzie wygrali mecze USA i Argentyną nie wspominam bo tam pewnie grały 3 garnitury tych drużyn, faktycznie ostatnio ogrywali potęgi siatkarskie co z miejsca czyni ich dzisiaj faworytem&lt;zieeew&gt;, siatkówka w Kubie z wiadomych względów upadła bardzo mocno, 3,4 lata wstecz to jedna z topowych drużyn a teraz gra w najsłabszej grupie w LŚ. Finlandia to nie są wirtuozi co wiadome, ale ostatnio mieli okazję mierzyć się z przyzwoitymi drużynami wygrywali 3 razy z Belgią z Kanadą czy z uczestnikiem final six ligi światowej Australią, to robi na mnie większe wrażenie niż ogrywanie jakichś ogórków przez Fidelów.Ja tutaj gram na Suomi po miodnym 1.75
edit: no kolega wyżej też podziela moje zdanie.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Korea (1.29) Marathonbet
Niezrozumiały aż tak wysoki kurs na Koreańczyków. Korea to obok Iran obecnie zdecydowanie najmocniejsza drużyna strefy azjatyckiej, Tunezja to kompletny outsider, którego na większej imprezie mogliśmy oglądać w tegorocznej LŚ. Tam Tunezje zbierała niemiłosierne baty od Kuby, czy Turcji, które stawiałbym obecnie mniej więcej właśnie na poziomie Koreańczyków. Nie powinno się tutaj absolutnie nic stać, skośnoocy od kilku lat regularnie występują w LŚ, poczynili spore postępy, potrafią nawiązać walkę z dużo mocniejszymi zespołami niż Tunezja.
Bułgaria -1.5 (1.10) marathon ✅
Dobry kurs na podbicie, Meksyk nie może tutaj zagrozić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Chiny-Egipt
Powyżej 3,5 Pinnacle 1.49
✅
Już mnie Redwitz uprzedził.
Chińczycy pewnie wygrają ten mecz, ale nie wiem czy kurs na nich nie jest czasem zaniżony.
Grają w typowym azjatyckim stylu, czyli nieźle w obronie, dość szybko, ale przy tym bez jakiejś większej siły czy bardzo dobrego przyjęcia.
Nawet nieźle wyglądali na Lidze Światowej.
Egipcjanie mają jeden ogromny atut w postaci atakującego Abdelhaya, zawodnika o takich umiejętnościach po prostu Chińczycy u siebie nie mają, można spodziewać się masy piłek zagrywanych w jego kierunku.
Wielka szkoda, że nie ma podstawowego rozgrywającego Ahmeda, w miarę ogarnięty gość.
Wielkiego meczu tutaj na pewno nie będzie, można spodziewać się sporo błędów i przestojów w grze, cztery sety wydają się być dość realne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Korea Południowa - Tunezja​

Tunezyjczycy mocno przeciętna ekipa. W 3 dywizji LŚ zupełnie niczym się nie wyróżniali. Wygrali tylko raz 3:2 z Meksykiem, a przegrywali 2x z Kubą, 2x z Turcją i raz z Meksykiem. Więc szału nie ma.
Koreańczycy w drugiej dywizji. Może też za dużo zwycięstw nie mieli, ale sporo równych spotkań z solidnymi, europejskimi drużynami (Holandią, Portugalią i Czechami).
Tunezyjczycy niezłe warunki fizyczne, trochę taka toporna ta ich siatkówka. Nieźle w bloku, ale to raczej nie wynika z umiejętności. We wszystkich technicznych elementach mocno przeciętni.
Koreańczycy drugi zespół po Iranie w Azji patrząc na potencjał. Grają bardzo szybką, ciekawą siatkówkę. Kiepskie warunki fizyczne i tutaj trochę na siatce tracą, chociaż jak dobrze przyjmą (a raczej dobrze przyjmują) to ich pierwsza akcja wygląda naprawdę dobrze. Świetny skrzydłowy Jeon, lider tej drużyny. Wspiera go albo Park albo Seo, obaj atakujący leworęczni.
Pierwszy mecz, więc forma obu drużyn to zagadka, ale idę tutaj zdecydowanie w stronę Koreańczyków, którzy po prostu są znacznie lepiej poukładanym zespołem. Kultura gry po ich stronie zdecydowanie.

Typy:
Korea Południowa @ 1.30 WilliamHill ✅
Korea Południowa (-1.5 seta) @ 1.61 Bet365 ✅
Korea Południowa (-9.5 pkt) @ 1.92 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom